Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vēlētājs

21.01.2020. 14:08

Repše ir vainojams, ka politikā ienāca tādi valsts ienaidnieki, kā Zaķis, Āboltiņa, Kampars, Ašerādens un Dombrovskis un pirms viņš nebija utilizējis savus sataisītos mēslus, vilka politikā jaunus.

Atbildēt

Uldis

21.01.2020. 14:05

Kad valdība piešķīra 60 miljonu galvojumu LM, tā vērtība bija ap pus miljardu. Pirms Zaharjins, kopā ar Dombrovski un tā laika ekonomikas ministru nebija izvazājuši rūpnīcas aktīvus, to par tādu summu izsolē varēja pārdot. Beigās Vienotība to bez maksas atdeva Krimas krieviem, kas to izvazāja līdz galam.

Atbildēt

Aha!

19.01.2020. 12:59

»

Jānis Reirs

vēl 3* ordeni šim Jaunā Laika mīlulim nav iespraudis


Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību uz valsti - “Visi cilvēki ir dzīvnieki, cilvēki no dzīvniekiem atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Dzīvnieks E. Levits VP amatā uzspļauj sabiedrībai slaidi - pats ignorē mediķu tiesības uz lielāku algu, ko paredzēja likums, kuru viņš aicina grozīt, lai ātrāk izbeigtos smagās sekas, neievērojot Levitam, Kariņam, Saeimas spīkerei Mūrniecei likumu. Smagās sekas sabiedrībai, nepalielinot algu mediķiem, kam tagad jāpamet Latvija, lai izdzīvotu, nebeigsies nekad. Jautājums ir cits - kad un kā Levits, Kariņš, Mūrniece saņems sodu un kādu. Vai tik tas nebūs jau pēc džungļu likumiem, ja jau valsts amatpersonas pašas ignorē likumu.

Atbildēt

pārfrāzējot ciitu izteicienu

19.01.2020. 11:25

»

no alas

Pārfrāzējums no viena slavena repšes izteiciena: Nu kā var neparakstīt? bet ja nopietni - cerams, ka viņu iesēdinās cietumā par valsts naudas izškērdēšanu. Citu domu nav, tad darīts koruptīvos nolūkos. Tā ir mūsu visu nauda, ko viņš uzdāvināja tiem liepājas krieviem, kuri pat valsts valodu nezina...


Kā lapsa smirdētu, ja galvojums nebūtu parakstīts.

Būtu brēkšana, ka Repše vienpersoniski iznīcinājis Liepājas metalurgu, brēkšana, ka VK atzinumā nav ne vārda par to, ka galvojumu nedrīkst izsniegt...

Atbildēt

no alas

18.01.2020. 23:18

Pārfrāzējums no viena slavena repšes izteiciena: Nu kā var neparakstīt? bet ja nopietni - cerams, ka viņu iesēdinās cietumā par valsts naudas izškērdēšanu. Citu domu nav, tad darīts koruptīvos nolūkos. Tā ir mūsu visu nauda, ko viņš uzdāvināja tiem liepājas krieviem, kuri pat valsts valodu nezina.

Atbildēt

Kam pārsūdzēts atteikums:)

18.01.2020. 19:47

Atteikums tiks pārsūdzēts GP Krimināltiesiskā departamenta Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļā?
Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas virsprokurore Viktorija Opincāne iepriekš strādāja Liepājā par Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras virsprokurori.
Tā kā sūdzībā visticamāk tiks noraidīta, spriežot pēc Liepājas prokuratūras lēmumiem Zaharina gadījumā.
Piezīme: kad Zaharinu atbrīvoja no krimiminālatbildības, Opincāne jau strādāja Rīgā, ja nemaldos.


Atbildēt

Par tēva grēkiem

18.01.2020. 19:38

Pirms vairākiem gadiem medijus pāršalca informācija, ka Repšes meita ir smagi slima.

Atbildēt

Rullis no finmin

18.01.2020. 19:11

Lato, zini kā zem ceļaruļļa brakšķ kauli ?!

Atbildēt

pārvaldnieks

18.01.2020. 17:55

Valdmanis secināja ,ka šitais esot "ļaunuma sakne"

Atbildēt

Ojārs

18.01.2020. 17:35

»

Pajautājiet

Valsts kasē ļoti labi zin, kā bija patiesībā- VK 29.12. bija sagatavojusi negatīvu atzinumu, bet Repšes padomnieks lika pārtaisīt par pozitīvu, tāpēc atzinums ir neloģisks- viss ir slikti, slikti, bet galvojums jādod. Vai Repše to zināja, nepateikšu, bet Āboliņam ir nepatīkami tā vai tā- vai nu nekompetents...


Tas daudz ko izskaidro - saprotošs un pretimnākošs ierēdnis ir katra ministra un viņa padomnieku sapnis, tādu sagaida spoža nākotne!
Kaspara Āboliņa iespaidīgais amatu saraksts un valsts amatpersonas deklarācijas parāda, ka šī pretimnākšana nav palikusi nepamanīta, ir ievērota un attiecīgi novērtēta. Piemēram, viņš 2016.g. algā ir saņēmis 118,3 tk.eur; 2017.g. - 123,0 tk.eur; 2018.g - 115,6 tk eur, 2019.g. - ap 150 tk.(jāsagaida deklarācija).
Viņa sniegtie pakalpojumi ir kļuvuši pieprasīti un tāpēc viņa šobrīd ieņemamie apmaksātie amati ir: "Valsts kase", pārvaldnieks; AS "Air Baltic Corporation”, padomes loceklis; AS “Conexus Baltic Grid”, padomes priekšsēdētājs; AS “Augstsprieguma tīkls”, padomes priekšsēdētājs.

Atbildēt

jautrais laiks

18.01.2020. 17:18

»

Jēlais laiks

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod


Visticamāk uz muļķu zemes siles parazītiem tas neattiecas.

Atbildēt

biedrs

18.01.2020. 15:19

Kad iesēdinās galveno zagšanu organizatoru kopš Repšes laikiem - Jaunpupu? Visi zin, ka nebūdams nekur ievēlēts, lien pie daudzām amatpersonām un sit cauri ģelas. Kļūst arvien nekaunīgāks un iedomājas, ka ir nesodāms.

Atbildēt

ES

18.01.2020. 13:38

»

tā gan

Par šo Repša lietu jau tika rakstīts arī agrāk,taču tauta cerēja,ka mums ir tiesībsargājošās iestādes; tiesas,gan knabs,gan sab u.c.Tauta cerēja,ka to neliet Repši taču noliks tiiesas priekšā un pienāksies taču vienreiz atbildēt,taču nesagaidījām.Un kas tālāk?Secinājums tikai viens-ja tiesas nav spējīgas...


bet nenolika un viņam nenācās atbildēt ne par ko - ne par pensiju iesaldēšanu un 2 reizēju indeksāciju nomainot uz vienreizēju, ne par ārzemju banku stutēšanu, kad tautai lika savilkt jostas, ne par palīdzību Laventam Baltijas bankas simtiem miljonu izsaimniekošanā, ne par naudas vagona mīklaino ceļojumu uz Krieviju, ne par miljonāra dzīves veidam nepieciešamo līdzekļu avotiem... ne par vienotības melno kasi, kur lietišķos pierādījumus Strīķe steidza iznīcināt, darbojoties pret likumu... Šis kungs ir nodrošinājis sev visatļautību, jo aiz viņa stāvēja un joprojām stāv viņa partijas biedri un ielikteņi no KNAB

Atbildēt

Secinājums

18.01.2020. 13:31

»

a411

Kur šai stāstā pazuduši Belokoņs ar Lipmanu


Pareizs jautājums.Tajā kompānijā iederas vēl viens līdzpilsonis,Suharenko.

Atbildēt

manuprāt

18.01.2020. 12:12

»

ghghghghgh

marsiāni uz cietumu


Tikai tad ja tas būtu par biedinājumu citiem ! Citādi viņš tā teikt ir "pliks kā baznīcas žurka" un miljonus tāpat neatgūs!
Cita lieta LM bijušie īpašnieki tie gan laikam trūkumu neciešs, tāpēc ja cietumā tad tādā lielākā kompānijā !

Atbildēt

a411

18.01.2020. 11:03

Kur šai stāstā pazuduši Belokoņs ar Lipmanu?!

Atbildēt

Banka Baltija

18.01.2020. 10:25

Einis ir bijis pārliecināts par nesodāmību un visatļautību.

Pa lielam Einārs vienmēr ir bijis fufels un bandītu-zagļu rokas sunītis.
Dzērvēns "otmazal" Zaharinu, Kalnmeiers "otmazal" Repši.
Neredzu kā var saukt Eini pie atbildības pie tāda "jumta".
Zaharins dzīvo un kaifo, Repšem arī nekas nedraud.


Atbildēt

lauķis

18.01.2020. 07:14

»

jautāju

Ja jau tu tik labi zini, tad vārdus studijā! Kas lika pārtaisīt, kam lika pārtaisīt, kas pārtaisīja


Kas pasūtīja?Izpildītāji zināmi,Jēkaba ielas cūku kūts.

Atbildēt

vispār

18.01.2020. 06:44

Vai vispār par to mēslu ir jāraksta.......

Atbildēt

Einars Repše

18.01.2020. 00:19

»

Jēlais laiks

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod


Jā, gluži manas domas.

Atbildēt

Einars Repše

17.01.2020. 23:11

Man no 9.stāva jumta Zviedrijā ir labāk redzams, ka Latvija ir veiksmīga valsts. Starp citu, esmu leģitīmi redzams PIETIEK virsraksta bildē. Un šis komentārs nav kāda ironija par manu personību, šīs ir Ainara Šl. izsekotās ielu meitenes, kā es to reiz apgalvoju žurnālistu klātbūtnē, bet par kurām no ziņu arhīviem viss šādu un tamlīdzīgu murgu labad ir izņemts.

Atbildēt

tā gan

17.01.2020. 22:10

Par šo Repša lietu jau tika rakstīts arī agrāk,taču tauta cerēja,ka mums ir tiesībsargājošās iestādes; tiesas,gan knabs,gan sab u.c.Tauta cerēja,ka to neliet Repši taču noliks tiiesas priekšā un pienāksies taču vienreiz atbildēt,taču nesagaidījām.Un kas tālāk?Secinājums tikai viens-ja tiesas nav spējīgas saredzēt klaju ļaundaru rīcību,tad arī šīs tiesas pašas ir gluži tādas kā šis melis un zaglis Repše.

Atbildēt

Jēlais laiks

17.01.2020. 21:28

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod!

Atbildēt

treknis

17.01.2020. 19:01

1.LP Liepājas metalurga "īpašnieks"Zaharjins saņem Valsts pensiju ap 20,000.00 mēnesī.
Par ko ir cepiens-Staļins zēnam paprasītu-atdot kradītu un saņem pensiju,jeb...briesmīgais 1937,
2.Cita dēle ir Citadele

Atbildēt

Darbs dara brīvu

17.01.2020. 14:53

Jebkuru valsti faktiski pārvalda ierēdņi un ar lielākiem vai mazākiem panākumiem, tie izkropļos jebkuru labu ideju, kas vērsta pret ierēdņu varas un brīvības ierobežošanu (spiež strādāt, pieprasa atbildību, ierobežo korupciju, viņu varu kabinetos 0un atbildību vēlas veidot pa vertikāli, nevis atstāt to horizontālu, kas izdevīga ierēdņiem)
Tomēr vis lielākie ierēdņu ienaidnieki ir tie, kas publiski paziņo par ierēdņu skaita samazināšanu. Salīdzinot ar Franciju, Latvijā ierēdņu skaits uz iedzīvotāju daudzumu ir 8 !!! reizes lielāks, bet sēdošo uz valsts budžeta kakla vēl daudzkārt lielāks un sasniedz jau pusi no visiem strādājošiem. Tā ir milzu armija, kurai nepietiek tikai ar mežu izzāģēšanu un resursu izvešanu, tie jūs aprīs dzīvus un vēl aizņemsies miljardu summas lai paši izdzīvotu. Uzvaktēs kaimiņus, lai tie maksātu nodokļus, stučīs un melos, lai tik pašiem nebūtu jāstrādā fiziski. Fizisks darbs tādiem ir tas pats, kas nāves spriedums gāzes kamerā, kurā starp citu, to iedot par velti.

Atbildēt

Pajautājiet

17.01.2020. 12:39

Valsts kasē ļoti labi zin, kā bija patiesībā- VK 29.12. bija sagatavojusi negatīvu atzinumu, bet Repšes padomnieks lika pārtaisīt par pozitīvu, tāpēc atzinums ir neloģisks- viss ir slikti, slikti, bet galvojums jādod. Vai Repše to zināja, nepateikšu, bet Āboliņam ir nepatīkami tā vai tā- vai nu nekompetents un nolaidīgs, jeb finanšu ministra padomnieku pasūtījuma galds. Reāli tā bija klaja korupcija- jautājums nav, vai Zaharins samaksāja, bet tikai- kam un cik. Varbūt nabaga marsietis arī neko nedabūja, tur jau bija baigā padomnieku varza- Dambītis, Fromane, Zvaunis....

Atbildēt

ES

17.01.2020. 11:15

Arī tas - ka galvojot kredītu bija jāturpina pārraudzība par katru izlietoto Ls , bet tas netika darīts! Iedeva noziedzniekiem miljonus, lai dara ko grib. Un vēl - ir palicis neatklāts naudas vagonu liktenis pēc naudas reformas... Būtu arī augšā jāceļ Baltijas bankas krahs, kad simtiemtūkstoši zaudēja visu. Repše noliedza, ka viņam tur bijusi kāda daļa vainas, bet tiesa ( ne Latvijas) noskaidroja un atzina, ka Repše ne tikai līdzējis Laventam viltot atskaites, bet arī atvairījis visas iespējamās pārbaudes par šī noziedznieku perēkļa īsto darbību.Un uz apsūdzēto sola vieta jāierāda Repšes ieliktenei Strīķei. KUR VIŅA BIJA PA ŠO LAIKU??? lIEPĀJAS GADĪJUMS IR VARĀK KĀ SKAIDRI REDZAMS KORUPTĪVS DARĪJUMS, It īpaši tas redzams pēc raksta pēdējās rindkopas, kad pat aizdevējbanka izteikusi brīdinājumu un šaubas...Un pastāv šaubas, ka Repše atstādams LV bankā turpinātāju, kurš, kā kolēģi atzina, bijis viens no nespējīgākiem kadriem, neturpināja naudas pumpēšanu no komercbankām kopā ar tagad tiesājamo ...

Atbildēt

Ja tā,

17.01.2020. 11:00

»

Blondīne

Es gan vakar netā šo te redzēju kā VIENU NO versijām


tad neesmu nekur to lasījis! Jauki, ja arī citi to pareizi redz.

Atbildēt

Kāpēc Straujuma pārdeva Citadeli?

17.01.2020. 10:58

»

Luni!

Jūsu teksts : au 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA...


Tā ir medaļa ar divām pusēm. Pirmā - bija ASV cionistu spiediens uz Straujumu, otrā - pārdeva un klausa globālajai finansu korporokrātijai bailēs no Krievijas iebrukuma - lai viņi aizstāvētu savas intereses Latvijā ar saviem ieročiem.

Bet abi varianti ir kļūdaini no diversiju pret LV ekonomiku viedokļa. CItadeles pārdošana bija diversija pret LV ekonomiku, bet naudai, ko ieguva Citadeles pircēji, nav vērtības - globālajā fin. korporokrātijai naudas resursi nav problēma, tos ar mīnus procentiem aizņemas no FRS, kas drukā zaļos cionistu dolārus.

Atbildēt

Luni!

17.01.2020. 10:51

Jums ir pierādījumu, ka Hadsona atzinumus nav finansējusi globālā cionistu finansu korporokrātija, lai tauta vainotu vietējos varturus? Nav. Tā ka nejauciet gaisu! Pārstājiet ticēt visam, ko jums iebaro!

Atbildēt

Luni!

17.01.2020. 10:48

»

Eduads Lunis

---Pilnīgi precīzi komentāros izvērtēts Latvijā valdošo un bijušo noziedznieku raksturojums...


Jūsu teksts : au 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA!

Ir naivuma pilns! Neko par noziegumu izmeklēšanu Hadsons nav teicis! Bet, ka valsts ir nozagta! Vai Jums nešķiet, ka nozagta no ārpuses ar valsts parādiem, kurus pieaudzē diversijas pret LV ekonomiku? Straujuma Citadeli nevarēja nepārdot globālās cionistu korporokrātijas finansistiem, Godmanim bija ar Rimševicu ar Valsts kases naudu jsglābj Parex utt. Ar EK saskaņojot notika visas aferas arī OIK utt.

Visā liek vainot vietējos “noderīgos idiotus”, bet viņi neko nevar lemt bez ES direktīvām un EK lēmumiem un naudas valstij aizdevēju prasībām.

Atbildēt

Eduads Lunis

17.01.2020. 10:05

---Pilnīgi precīzi komentāros izvērtēts Latvijā valdošo un bijušo noziedznieku raksturojums.
--Jau 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA!
Bet ari'šis pētījums tika ignorēts ,pateicoties tam, ka ģenerālprokurors bija tāds Maizītis!?
4 MAIJS JATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE.
tEL. SAZINĀI-65038743

Atbildēt

A

17.01.2020. 08:59

Teicami.Ādas žaketīti Eināru, vasaļus Jaunupu un Fromanīti obligāti jāsauc pie atbildības.Zemiski izlaupītāji bija un ir.

Atbildēt

Pasaule joprojām ir III PK draudu ēnā

17.01.2020. 07:18

»

Straujuma

Ciadeli pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, ko pēc pirkuma nofiksēja pircējs. Jūs domājat, ka visas diversijas ir tikai amatpersonu nolaidības un stulbuma dēļ? Eiropas Komisijas birojs realizē noziedzīgi kaitīgu politiku pret Latvijas ekonomiku, subsīdijas un fondu nauda ir tikai aizsegs, lai nenorādītu...


Dziļā pasaules FRS Izraēlas un ASV cionistu, sātanistu, valdība, kuru finansē FRS piederošās privātpersonas ar bankām pārsvarā UK un ASV, joprojām gatavojas ar irāņu atriebēju rokām nogalināt D. Trampu un izraisīt Izraēlas un ASV armiju uzbrukumu Irānai. CIP un UK slependienesti, ko finansē FRS, joprojām plāno, nogalināt D. Trampu un izraisīt III PK. Tramps lîdzîgi Kenedijam cînas ar FRS ietekmi.

Atbildēt

Straujuma

17.01.2020. 07:11

»

Un tie ziedojumi no tautas,

tai solot Latviju sakārtot. JL sakārtojis līdz OIK...


Ciadeli pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, ko pēc pirkuma nofiksēja pircējs. Jūs domājat, ka visas diversijas ir tikai amatpersonu nolaidības un stulbuma dēļ? Eiropas Komisijas birojs realizē noziedzīgi kaitīgu politiku pret Latvijas ekonomiku, subsīdijas un fondu nauda ir tikai aizsegs, lai nenorādītu uz EK kaitniecību. Latvija savu suverenitāti sen zaudējusi, 400 000 vergu aizdzīti uz UK, kas nupat gandrīz izraisīja III PK. Dziļā pasaules ionistu valdība uzmeta Trampu, paziņojot, ka Tramps uzdeva nogalināt Irānas ģenerāli. To uzdeva izdarīt Hilerija Klintone. Kad Irāna izšāva raķetes uz Irāku, tur tika daudzi no NATO un ASV armijas nogalināti, ap simtu. Mums to slēpj, jo Trampps noliedza upurus, atspēlējoties Izraēlas cionistiem , sātanistiem, un Klintonei, izglābjot pasauli no III PK. Bet sadursmes starp cionistiem sātanistiem un Trampu turpinā. Trampu grib nogalināt kā E. savulaik, tikai šoreiz ar irāņu atriebēju rokām. Tramps iestājas pret Fed. rez. sistēmas privātpersonām - dziļo pasaules valdību , kā savulaik E. Kenedijs. CIP, Pentagons izpilda FRS privātpersonu ar centru UK slependienestos norādes.

Atbildēt

Un tie ziedojumi no tautas,

17.01.2020. 06:55

»

Ojārs

"Liepājas Metalurgs" ir sīkums. Nepatīkams, taču sīkums. Nevajag aizmirst, ka šīs neatkārtojamais latviešu tautas dēls pārdesmit gadus sabija gan Latvijas bankas prezidenta, gan premjera amatos. Tos ieņemot, viņš ne tikai skrūvēja lidaparātus, kāpa kalnos un mācījās gleznot... Reti kurš apjauš cik patiesībā...


tai solot Latviju sakārtot. JL sakārtojis līdz OIK.

Vislielākais bandīts I. Godmanis joprojām sveiks un vesels! Ar Eiropas Komisiju izzaga Parex un pa tīro pensiju fondu, kas veidojās valsts uzņēmumu privatizācijā.

Visas tās diversijas ir kopā ar EK Latvijas biroju.

Mērķi tie paši - graut ekonomiku un palielināt valsts parādu - itadi pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, kas bija tikai jānofiksē pēc pirkuma - faktiski uzdāvināja - valsts budžets kopā zaudēja 1.7 miljardi €. Tas mazākais.

Atbildēt

Maveriks

17.01.2020. 06:45

Šitas pidars man nogrieza algu par 40% kopā ar Valdi Dombrovski un Lindu Mūrnieci. Pēc tam viņi manu algu atdeva Liepājas bandītiem. Cietums raud pēc šīs trijotnes.

Atbildēt

Ministriju tumšās puses

17.01.2020. 05:02

Finanšu ministrijā informēja, ka Kaspars Āboliņš jau pildīja padomes locekļa amata pienākumus AS “Augstsprieguma tīkls” padomē, līdz šī konkursa izsludināšanai un lēmuma pieņemšanai. Papildu AS “Augstsprieguma tīkls” padomes locekļa amatam viņš ir Valsts kases pārvaldnieks. Vairāk nekā 10 gadus Āboliņš ir strādājis Ziemeļu investīciju bankas direktoru valdē.

Tikmēr viņa sieva, kura piedalījās TEC-2 afērā, ar Āra Žīgura svētību nokļuva AS “Sadales tīkls” valdē.

Atbildēt

Niknais

17.01.2020. 01:45

Feini, gudrais einārs varēs ādas biksēm uz pakaļas izgriezt caurumu un modināt rītos cilvēkus kamerā

Atbildēt

ha-ha

16.01.2020. 23:50

Komsorgu puikas joprojām cer,kā viņu noziegumu piesedzēji būs amatos mūžu mūžos.

Atbildēt

Ojārs

16.01.2020. 22:13

"Liepājas Metalurgs" ir sīkums. Nepatīkams, taču sīkums. Nevajag aizmirst, ka šīs neatkārtojamais latviešu tautas dēls pārdesmit gadus sabija gan Latvijas bankas prezidenta, gan premjera amatos. Tos ieņemot, viņš ne tikai skrūvēja lidaparātus, kāpa kalnos un mācījās gleznot... Reti kurš apjauš cik patiesībā dārgs, šī vārda tiešajā nozīmē, latviešu tautai ir bijis Einārs Repše.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....