Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vēlētājs

21.01.2020. 14:08

Repše ir vainojams, ka politikā ienāca tādi valsts ienaidnieki, kā Zaķis, Āboltiņa, Kampars, Ašerādens un Dombrovskis un pirms viņš nebija utilizējis savus sataisītos mēslus, vilka politikā jaunus.

Atbildēt

Uldis

21.01.2020. 14:05

Kad valdība piešķīra 60 miljonu galvojumu LM, tā vērtība bija ap pus miljardu. Pirms Zaharjins, kopā ar Dombrovski un tā laika ekonomikas ministru nebija izvazājuši rūpnīcas aktīvus, to par tādu summu izsolē varēja pārdot. Beigās Vienotība to bez maksas atdeva Krimas krieviem, kas to izvazāja līdz galam.

Atbildēt

Aha!

19.01.2020. 12:59

»

Jānis Reirs

vēl 3* ordeni šim Jaunā Laika mīlulim nav iespraudis


Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību uz valsti - “Visi cilvēki ir dzīvnieki, cilvēki no dzīvniekiem atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Dzīvnieks E. Levits VP amatā uzspļauj sabiedrībai slaidi - pats ignorē mediķu tiesības uz lielāku algu, ko paredzēja likums, kuru viņš aicina grozīt, lai ātrāk izbeigtos smagās sekas, neievērojot Levitam, Kariņam, Saeimas spīkerei Mūrniecei likumu. Smagās sekas sabiedrībai, nepalielinot algu mediķiem, kam tagad jāpamet Latvija, lai izdzīvotu, nebeigsies nekad. Jautājums ir cits - kad un kā Levits, Kariņš, Mūrniece saņems sodu un kādu. Vai tik tas nebūs jau pēc džungļu likumiem, ja jau valsts amatpersonas pašas ignorē likumu.

Atbildēt

pārfrāzējot ciitu izteicienu

19.01.2020. 11:25

»

no alas

Pārfrāzējums no viena slavena repšes izteiciena: Nu kā var neparakstīt? bet ja nopietni - cerams, ka viņu iesēdinās cietumā par valsts naudas izškērdēšanu. Citu domu nav, tad darīts koruptīvos nolūkos. Tā ir mūsu visu nauda, ko viņš uzdāvināja tiem liepājas krieviem, kuri pat valsts valodu nezina...


Kā lapsa smirdētu, ja galvojums nebūtu parakstīts.

Būtu brēkšana, ka Repše vienpersoniski iznīcinājis Liepājas metalurgu, brēkšana, ka VK atzinumā nav ne vārda par to, ka galvojumu nedrīkst izsniegt...

Atbildēt

no alas

18.01.2020. 23:18

Pārfrāzējums no viena slavena repšes izteiciena: Nu kā var neparakstīt? bet ja nopietni - cerams, ka viņu iesēdinās cietumā par valsts naudas izškērdēšanu. Citu domu nav, tad darīts koruptīvos nolūkos. Tā ir mūsu visu nauda, ko viņš uzdāvināja tiem liepājas krieviem, kuri pat valsts valodu nezina.

Atbildēt

Kam pārsūdzēts atteikums:)

18.01.2020. 19:47

Atteikums tiks pārsūdzēts GP Krimināltiesiskā departamenta Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļā?
Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas virsprokurore Viktorija Opincāne iepriekš strādāja Liepājā par Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras virsprokurori.
Tā kā sūdzībā visticamāk tiks noraidīta, spriežot pēc Liepājas prokuratūras lēmumiem Zaharina gadījumā.
Piezīme: kad Zaharinu atbrīvoja no krimiminālatbildības, Opincāne jau strādāja Rīgā, ja nemaldos.


Atbildēt

Par tēva grēkiem

18.01.2020. 19:38

Pirms vairākiem gadiem medijus pāršalca informācija, ka Repšes meita ir smagi slima.

Atbildēt

Rullis no finmin

18.01.2020. 19:11

Lato, zini kā zem ceļaruļļa brakšķ kauli ?!

Atbildēt

pārvaldnieks

18.01.2020. 17:55

Valdmanis secināja ,ka šitais esot "ļaunuma sakne"

Atbildēt

Ojārs

18.01.2020. 17:35

»

Pajautājiet

Valsts kasē ļoti labi zin, kā bija patiesībā- VK 29.12. bija sagatavojusi negatīvu atzinumu, bet Repšes padomnieks lika pārtaisīt par pozitīvu, tāpēc atzinums ir neloģisks- viss ir slikti, slikti, bet galvojums jādod. Vai Repše to zināja, nepateikšu, bet Āboliņam ir nepatīkami tā vai tā- vai nu nekompetents...


Tas daudz ko izskaidro - saprotošs un pretimnākošs ierēdnis ir katra ministra un viņa padomnieku sapnis, tādu sagaida spoža nākotne!
Kaspara Āboliņa iespaidīgais amatu saraksts un valsts amatpersonas deklarācijas parāda, ka šī pretimnākšana nav palikusi nepamanīta, ir ievērota un attiecīgi novērtēta. Piemēram, viņš 2016.g. algā ir saņēmis 118,3 tk.eur; 2017.g. - 123,0 tk.eur; 2018.g - 115,6 tk eur, 2019.g. - ap 150 tk.(jāsagaida deklarācija).
Viņa sniegtie pakalpojumi ir kļuvuši pieprasīti un tāpēc viņa šobrīd ieņemamie apmaksātie amati ir: "Valsts kase", pārvaldnieks; AS "Air Baltic Corporation”, padomes loceklis; AS “Conexus Baltic Grid”, padomes priekšsēdētājs; AS “Augstsprieguma tīkls”, padomes priekšsēdētājs.

Atbildēt

jautrais laiks

18.01.2020. 17:18

»

Jēlais laiks

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod


Visticamāk uz muļķu zemes siles parazītiem tas neattiecas.

Atbildēt

biedrs

18.01.2020. 15:19

Kad iesēdinās galveno zagšanu organizatoru kopš Repšes laikiem - Jaunpupu? Visi zin, ka nebūdams nekur ievēlēts, lien pie daudzām amatpersonām un sit cauri ģelas. Kļūst arvien nekaunīgāks un iedomājas, ka ir nesodāms.

Atbildēt

ES

18.01.2020. 13:38

»

tā gan

Par šo Repša lietu jau tika rakstīts arī agrāk,taču tauta cerēja,ka mums ir tiesībsargājošās iestādes; tiesas,gan knabs,gan sab u.c.Tauta cerēja,ka to neliet Repši taču noliks tiiesas priekšā un pienāksies taču vienreiz atbildēt,taču nesagaidījām.Un kas tālāk?Secinājums tikai viens-ja tiesas nav spējīgas...


bet nenolika un viņam nenācās atbildēt ne par ko - ne par pensiju iesaldēšanu un 2 reizēju indeksāciju nomainot uz vienreizēju, ne par ārzemju banku stutēšanu, kad tautai lika savilkt jostas, ne par palīdzību Laventam Baltijas bankas simtiem miljonu izsaimniekošanā, ne par naudas vagona mīklaino ceļojumu uz Krieviju, ne par miljonāra dzīves veidam nepieciešamo līdzekļu avotiem... ne par vienotības melno kasi, kur lietišķos pierādījumus Strīķe steidza iznīcināt, darbojoties pret likumu... Šis kungs ir nodrošinājis sev visatļautību, jo aiz viņa stāvēja un joprojām stāv viņa partijas biedri un ielikteņi no KNAB

Atbildēt

Secinājums

18.01.2020. 13:31

»

a411

Kur šai stāstā pazuduši Belokoņs ar Lipmanu


Pareizs jautājums.Tajā kompānijā iederas vēl viens līdzpilsonis,Suharenko.

Atbildēt

manuprāt

18.01.2020. 12:12

»

ghghghghgh

marsiāni uz cietumu


Tikai tad ja tas būtu par biedinājumu citiem ! Citādi viņš tā teikt ir "pliks kā baznīcas žurka" un miljonus tāpat neatgūs!
Cita lieta LM bijušie īpašnieki tie gan laikam trūkumu neciešs, tāpēc ja cietumā tad tādā lielākā kompānijā !

Atbildēt

a411

18.01.2020. 11:03

Kur šai stāstā pazuduši Belokoņs ar Lipmanu?!

Atbildēt

Banka Baltija

18.01.2020. 10:25

Einis ir bijis pārliecināts par nesodāmību un visatļautību.

Pa lielam Einārs vienmēr ir bijis fufels un bandītu-zagļu rokas sunītis.
Dzērvēns "otmazal" Zaharinu, Kalnmeiers "otmazal" Repši.
Neredzu kā var saukt Eini pie atbildības pie tāda "jumta".
Zaharins dzīvo un kaifo, Repšem arī nekas nedraud.


Atbildēt

lauķis

18.01.2020. 07:14

»

jautāju

Ja jau tu tik labi zini, tad vārdus studijā! Kas lika pārtaisīt, kam lika pārtaisīt, kas pārtaisīja


Kas pasūtīja?Izpildītāji zināmi,Jēkaba ielas cūku kūts.

Atbildēt

vispār

18.01.2020. 06:44

Vai vispār par to mēslu ir jāraksta.......

Atbildēt

Einars Repše

18.01.2020. 00:19

»

Jēlais laiks

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod


Jā, gluži manas domas.

Atbildēt

Einars Repše

17.01.2020. 23:11

Man no 9.stāva jumta Zviedrijā ir labāk redzams, ka Latvija ir veiksmīga valsts. Starp citu, esmu leģitīmi redzams PIETIEK virsraksta bildē. Un šis komentārs nav kāda ironija par manu personību, šīs ir Ainara Šl. izsekotās ielu meitenes, kā es to reiz apgalvoju žurnālistu klātbūtnē, bet par kurām no ziņu arhīviem viss šādu un tamlīdzīgu murgu labad ir izņemts.

Atbildēt

tā gan

17.01.2020. 22:10

Par šo Repša lietu jau tika rakstīts arī agrāk,taču tauta cerēja,ka mums ir tiesībsargājošās iestādes; tiesas,gan knabs,gan sab u.c.Tauta cerēja,ka to neliet Repši taču noliks tiiesas priekšā un pienāksies taču vienreiz atbildēt,taču nesagaidījām.Un kas tālāk?Secinājums tikai viens-ja tiesas nav spējīgas saredzēt klaju ļaundaru rīcību,tad arī šīs tiesas pašas ir gluži tādas kā šis melis un zaglis Repše.

Atbildēt

Jēlais laiks

17.01.2020. 21:28

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod!

Atbildēt

treknis

17.01.2020. 19:01

1.LP Liepājas metalurga "īpašnieks"Zaharjins saņem Valsts pensiju ap 20,000.00 mēnesī.
Par ko ir cepiens-Staļins zēnam paprasītu-atdot kradītu un saņem pensiju,jeb...briesmīgais 1937,
2.Cita dēle ir Citadele

Atbildēt

Darbs dara brīvu

17.01.2020. 14:53

Jebkuru valsti faktiski pārvalda ierēdņi un ar lielākiem vai mazākiem panākumiem, tie izkropļos jebkuru labu ideju, kas vērsta pret ierēdņu varas un brīvības ierobežošanu (spiež strādāt, pieprasa atbildību, ierobežo korupciju, viņu varu kabinetos 0un atbildību vēlas veidot pa vertikāli, nevis atstāt to horizontālu, kas izdevīga ierēdņiem)
Tomēr vis lielākie ierēdņu ienaidnieki ir tie, kas publiski paziņo par ierēdņu skaita samazināšanu. Salīdzinot ar Franciju, Latvijā ierēdņu skaits uz iedzīvotāju daudzumu ir 8 !!! reizes lielāks, bet sēdošo uz valsts budžeta kakla vēl daudzkārt lielāks un sasniedz jau pusi no visiem strādājošiem. Tā ir milzu armija, kurai nepietiek tikai ar mežu izzāģēšanu un resursu izvešanu, tie jūs aprīs dzīvus un vēl aizņemsies miljardu summas lai paši izdzīvotu. Uzvaktēs kaimiņus, lai tie maksātu nodokļus, stučīs un melos, lai tik pašiem nebūtu jāstrādā fiziski. Fizisks darbs tādiem ir tas pats, kas nāves spriedums gāzes kamerā, kurā starp citu, to iedot par velti.

Atbildēt

Pajautājiet

17.01.2020. 12:39

Valsts kasē ļoti labi zin, kā bija patiesībā- VK 29.12. bija sagatavojusi negatīvu atzinumu, bet Repšes padomnieks lika pārtaisīt par pozitīvu, tāpēc atzinums ir neloģisks- viss ir slikti, slikti, bet galvojums jādod. Vai Repše to zināja, nepateikšu, bet Āboliņam ir nepatīkami tā vai tā- vai nu nekompetents un nolaidīgs, jeb finanšu ministra padomnieku pasūtījuma galds. Reāli tā bija klaja korupcija- jautājums nav, vai Zaharins samaksāja, bet tikai- kam un cik. Varbūt nabaga marsietis arī neko nedabūja, tur jau bija baigā padomnieku varza- Dambītis, Fromane, Zvaunis....

Atbildēt

ES

17.01.2020. 11:15

Arī tas - ka galvojot kredītu bija jāturpina pārraudzība par katru izlietoto Ls , bet tas netika darīts! Iedeva noziedzniekiem miljonus, lai dara ko grib. Un vēl - ir palicis neatklāts naudas vagonu liktenis pēc naudas reformas... Būtu arī augšā jāceļ Baltijas bankas krahs, kad simtiemtūkstoši zaudēja visu. Repše noliedza, ka viņam tur bijusi kāda daļa vainas, bet tiesa ( ne Latvijas) noskaidroja un atzina, ka Repše ne tikai līdzējis Laventam viltot atskaites, bet arī atvairījis visas iespējamās pārbaudes par šī noziedznieku perēkļa īsto darbību.Un uz apsūdzēto sola vieta jāierāda Repšes ieliktenei Strīķei. KUR VIŅA BIJA PA ŠO LAIKU??? lIEPĀJAS GADĪJUMS IR VARĀK KĀ SKAIDRI REDZAMS KORUPTĪVS DARĪJUMS, It īpaši tas redzams pēc raksta pēdējās rindkopas, kad pat aizdevējbanka izteikusi brīdinājumu un šaubas...Un pastāv šaubas, ka Repše atstādams LV bankā turpinātāju, kurš, kā kolēģi atzina, bijis viens no nespējīgākiem kadriem, neturpināja naudas pumpēšanu no komercbankām kopā ar tagad tiesājamo ...

Atbildēt

Ja tā,

17.01.2020. 11:00

»

Blondīne

Es gan vakar netā šo te redzēju kā VIENU NO versijām


tad neesmu nekur to lasījis! Jauki, ja arī citi to pareizi redz.

Atbildēt

Kāpēc Straujuma pārdeva Citadeli?

17.01.2020. 10:58

»

Luni!

Jūsu teksts : au 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA...


Tā ir medaļa ar divām pusēm. Pirmā - bija ASV cionistu spiediens uz Straujumu, otrā - pārdeva un klausa globālajai finansu korporokrātijai bailēs no Krievijas iebrukuma - lai viņi aizstāvētu savas intereses Latvijā ar saviem ieročiem.

Bet abi varianti ir kļūdaini no diversiju pret LV ekonomiku viedokļa. CItadeles pārdošana bija diversija pret LV ekonomiku, bet naudai, ko ieguva Citadeles pircēji, nav vērtības - globālajā fin. korporokrātijai naudas resursi nav problēma, tos ar mīnus procentiem aizņemas no FRS, kas drukā zaļos cionistu dolārus.

Atbildēt

Luni!

17.01.2020. 10:51

Jums ir pierādījumu, ka Hadsona atzinumus nav finansējusi globālā cionistu finansu korporokrātija, lai tauta vainotu vietējos varturus? Nav. Tā ka nejauciet gaisu! Pārstājiet ticēt visam, ko jums iebaro!

Atbildēt

Luni!

17.01.2020. 10:48

»

Eduads Lunis

---Pilnīgi precīzi komentāros izvērtēts Latvijā valdošo un bijušo noziedznieku raksturojums...


Jūsu teksts : au 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA!

Ir naivuma pilns! Neko par noziegumu izmeklēšanu Hadsons nav teicis! Bet, ka valsts ir nozagta! Vai Jums nešķiet, ka nozagta no ārpuses ar valsts parādiem, kurus pieaudzē diversijas pret LV ekonomiku? Straujuma Citadeli nevarēja nepārdot globālās cionistu korporokrātijas finansistiem, Godmanim bija ar Rimševicu ar Valsts kases naudu jsglābj Parex utt. Ar EK saskaņojot notika visas aferas arī OIK utt.

Visā liek vainot vietējos “noderīgos idiotus”, bet viņi neko nevar lemt bez ES direktīvām un EK lēmumiem un naudas valstij aizdevēju prasībām.

Atbildēt

Eduads Lunis

17.01.2020. 10:05

---Pilnīgi precīzi komentāros izvērtēts Latvijā valdošo un bijušo noziedznieku raksturojums.
--Jau 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA!
Bet ari'šis pētījums tika ignorēts ,pateicoties tam, ka ģenerālprokurors bija tāds Maizītis!?
4 MAIJS JATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE.
tEL. SAZINĀI-65038743

Atbildēt

A

17.01.2020. 08:59

Teicami.Ādas žaketīti Eināru, vasaļus Jaunupu un Fromanīti obligāti jāsauc pie atbildības.Zemiski izlaupītāji bija un ir.

Atbildēt

Pasaule joprojām ir III PK draudu ēnā

17.01.2020. 07:18

»

Straujuma

Ciadeli pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, ko pēc pirkuma nofiksēja pircējs. Jūs domājat, ka visas diversijas ir tikai amatpersonu nolaidības un stulbuma dēļ? Eiropas Komisijas birojs realizē noziedzīgi kaitīgu politiku pret Latvijas ekonomiku, subsīdijas un fondu nauda ir tikai aizsegs, lai nenorādītu...


Dziļā pasaules FRS Izraēlas un ASV cionistu, sātanistu, valdība, kuru finansē FRS piederošās privātpersonas ar bankām pārsvarā UK un ASV, joprojām gatavojas ar irāņu atriebēju rokām nogalināt D. Trampu un izraisīt Izraēlas un ASV armiju uzbrukumu Irānai. CIP un UK slependienesti, ko finansē FRS, joprojām plāno, nogalināt D. Trampu un izraisīt III PK. Tramps lîdzîgi Kenedijam cînas ar FRS ietekmi.

Atbildēt

Straujuma

17.01.2020. 07:11

»

Un tie ziedojumi no tautas,

tai solot Latviju sakārtot. JL sakārtojis līdz OIK...


Ciadeli pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, ko pēc pirkuma nofiksēja pircējs. Jūs domājat, ka visas diversijas ir tikai amatpersonu nolaidības un stulbuma dēļ? Eiropas Komisijas birojs realizē noziedzīgi kaitīgu politiku pret Latvijas ekonomiku, subsīdijas un fondu nauda ir tikai aizsegs, lai nenorādītu uz EK kaitniecību. Latvija savu suverenitāti sen zaudējusi, 400 000 vergu aizdzīti uz UK, kas nupat gandrīz izraisīja III PK. Dziļā pasaules ionistu valdība uzmeta Trampu, paziņojot, ka Tramps uzdeva nogalināt Irānas ģenerāli. To uzdeva izdarīt Hilerija Klintone. Kad Irāna izšāva raķetes uz Irāku, tur tika daudzi no NATO un ASV armijas nogalināti, ap simtu. Mums to slēpj, jo Trampps noliedza upurus, atspēlējoties Izraēlas cionistiem , sātanistiem, un Klintonei, izglābjot pasauli no III PK. Bet sadursmes starp cionistiem sātanistiem un Trampu turpinā. Trampu grib nogalināt kā E. savulaik, tikai šoreiz ar irāņu atriebēju rokām. Tramps iestājas pret Fed. rez. sistēmas privātpersonām - dziļo pasaules valdību , kā savulaik E. Kenedijs. CIP, Pentagons izpilda FRS privātpersonu ar centru UK slependienestos norādes.

Atbildēt

Un tie ziedojumi no tautas,

17.01.2020. 06:55

»

Ojārs

"Liepājas Metalurgs" ir sīkums. Nepatīkams, taču sīkums. Nevajag aizmirst, ka šīs neatkārtojamais latviešu tautas dēls pārdesmit gadus sabija gan Latvijas bankas prezidenta, gan premjera amatos. Tos ieņemot, viņš ne tikai skrūvēja lidaparātus, kāpa kalnos un mācījās gleznot... Reti kurš apjauš cik patiesībā...


tai solot Latviju sakārtot. JL sakārtojis līdz OIK.

Vislielākais bandīts I. Godmanis joprojām sveiks un vesels! Ar Eiropas Komisiju izzaga Parex un pa tīro pensiju fondu, kas veidojās valsts uzņēmumu privatizācijā.

Visas tās diversijas ir kopā ar EK Latvijas biroju.

Mērķi tie paši - graut ekonomiku un palielināt valsts parādu - itadi pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, kas bija tikai jānofiksē pēc pirkuma - faktiski uzdāvināja - valsts budžets kopā zaudēja 1.7 miljardi €. Tas mazākais.

Atbildēt

Maveriks

17.01.2020. 06:45

Šitas pidars man nogrieza algu par 40% kopā ar Valdi Dombrovski un Lindu Mūrnieci. Pēc tam viņi manu algu atdeva Liepājas bandītiem. Cietums raud pēc šīs trijotnes.

Atbildēt

Ministriju tumšās puses

17.01.2020. 05:02

Finanšu ministrijā informēja, ka Kaspars Āboliņš jau pildīja padomes locekļa amata pienākumus AS “Augstsprieguma tīkls” padomē, līdz šī konkursa izsludināšanai un lēmuma pieņemšanai. Papildu AS “Augstsprieguma tīkls” padomes locekļa amatam viņš ir Valsts kases pārvaldnieks. Vairāk nekā 10 gadus Āboliņš ir strādājis Ziemeļu investīciju bankas direktoru valdē.

Tikmēr viņa sieva, kura piedalījās TEC-2 afērā, ar Āra Žīgura svētību nokļuva AS “Sadales tīkls” valdē.

Atbildēt

Niknais

17.01.2020. 01:45

Feini, gudrais einārs varēs ādas biksēm uz pakaļas izgriezt caurumu un modināt rītos cilvēkus kamerā

Atbildēt

ha-ha

16.01.2020. 23:50

Komsorgu puikas joprojām cer,kā viņu noziegumu piesedzēji būs amatos mūžu mūžos.

Atbildēt

Ojārs

16.01.2020. 22:13

"Liepājas Metalurgs" ir sīkums. Nepatīkams, taču sīkums. Nevajag aizmirst, ka šīs neatkārtojamais latviešu tautas dēls pārdesmit gadus sabija gan Latvijas bankas prezidenta, gan premjera amatos. Tos ieņemot, viņš ne tikai skrūvēja lidaparātus, kāpa kalnos un mācījās gleznot... Reti kurš apjauš cik patiesībā dārgs, šī vārda tiešajā nozīmē, latviešu tautai ir bijis Einārs Repše.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....