Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vēlētājs

21.01.2020. 14:08

Repše ir vainojams, ka politikā ienāca tādi valsts ienaidnieki, kā Zaķis, Āboltiņa, Kampars, Ašerādens un Dombrovskis un pirms viņš nebija utilizējis savus sataisītos mēslus, vilka politikā jaunus.

Atbildēt

Uldis

21.01.2020. 14:05

Kad valdība piešķīra 60 miljonu galvojumu LM, tā vērtība bija ap pus miljardu. Pirms Zaharjins, kopā ar Dombrovski un tā laika ekonomikas ministru nebija izvazājuši rūpnīcas aktīvus, to par tādu summu izsolē varēja pārdot. Beigās Vienotība to bez maksas atdeva Krimas krieviem, kas to izvazāja līdz galam.

Atbildēt

Aha!

19.01.2020. 12:59

»

Jānis Reirs

vēl 3* ordeni šim Jaunā Laika mīlulim nav iespraudis


Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību uz valsti - “Visi cilvēki ir dzīvnieki, cilvēki no dzīvniekiem atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Dzīvnieks E. Levits VP amatā uzspļauj sabiedrībai slaidi - pats ignorē mediķu tiesības uz lielāku algu, ko paredzēja likums, kuru viņš aicina grozīt, lai ātrāk izbeigtos smagās sekas, neievērojot Levitam, Kariņam, Saeimas spīkerei Mūrniecei likumu. Smagās sekas sabiedrībai, nepalielinot algu mediķiem, kam tagad jāpamet Latvija, lai izdzīvotu, nebeigsies nekad. Jautājums ir cits - kad un kā Levits, Kariņš, Mūrniece saņems sodu un kādu. Vai tik tas nebūs jau pēc džungļu likumiem, ja jau valsts amatpersonas pašas ignorē likumu.

Atbildēt

pārfrāzējot ciitu izteicienu

19.01.2020. 11:25

»

no alas

Pārfrāzējums no viena slavena repšes izteiciena: Nu kā var neparakstīt? bet ja nopietni - cerams, ka viņu iesēdinās cietumā par valsts naudas izškērdēšanu. Citu domu nav, tad darīts koruptīvos nolūkos. Tā ir mūsu visu nauda, ko viņš uzdāvināja tiem liepājas krieviem, kuri pat valsts valodu nezina...


Kā lapsa smirdētu, ja galvojums nebūtu parakstīts.

Būtu brēkšana, ka Repše vienpersoniski iznīcinājis Liepājas metalurgu, brēkšana, ka VK atzinumā nav ne vārda par to, ka galvojumu nedrīkst izsniegt...

Atbildēt

no alas

18.01.2020. 23:18

Pārfrāzējums no viena slavena repšes izteiciena: Nu kā var neparakstīt? bet ja nopietni - cerams, ka viņu iesēdinās cietumā par valsts naudas izškērdēšanu. Citu domu nav, tad darīts koruptīvos nolūkos. Tā ir mūsu visu nauda, ko viņš uzdāvināja tiem liepājas krieviem, kuri pat valsts valodu nezina.

Atbildēt

Kam pārsūdzēts atteikums:)

18.01.2020. 19:47

Atteikums tiks pārsūdzēts GP Krimināltiesiskā departamenta Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļā?
Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas virsprokurore Viktorija Opincāne iepriekš strādāja Liepājā par Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras virsprokurori.
Tā kā sūdzībā visticamāk tiks noraidīta, spriežot pēc Liepājas prokuratūras lēmumiem Zaharina gadījumā.
Piezīme: kad Zaharinu atbrīvoja no krimiminālatbildības, Opincāne jau strādāja Rīgā, ja nemaldos.


Atbildēt

Par tēva grēkiem

18.01.2020. 19:38

Pirms vairākiem gadiem medijus pāršalca informācija, ka Repšes meita ir smagi slima.

Atbildēt

Rullis no finmin

18.01.2020. 19:11

Lato, zini kā zem ceļaruļļa brakšķ kauli ?!

Atbildēt

pārvaldnieks

18.01.2020. 17:55

Valdmanis secināja ,ka šitais esot "ļaunuma sakne"

Atbildēt

Ojārs

18.01.2020. 17:35

»

Pajautājiet

Valsts kasē ļoti labi zin, kā bija patiesībā- VK 29.12. bija sagatavojusi negatīvu atzinumu, bet Repšes padomnieks lika pārtaisīt par pozitīvu, tāpēc atzinums ir neloģisks- viss ir slikti, slikti, bet galvojums jādod. Vai Repše to zināja, nepateikšu, bet Āboliņam ir nepatīkami tā vai tā- vai nu nekompetents...


Tas daudz ko izskaidro - saprotošs un pretimnākošs ierēdnis ir katra ministra un viņa padomnieku sapnis, tādu sagaida spoža nākotne!
Kaspara Āboliņa iespaidīgais amatu saraksts un valsts amatpersonas deklarācijas parāda, ka šī pretimnākšana nav palikusi nepamanīta, ir ievērota un attiecīgi novērtēta. Piemēram, viņš 2016.g. algā ir saņēmis 118,3 tk.eur; 2017.g. - 123,0 tk.eur; 2018.g - 115,6 tk eur, 2019.g. - ap 150 tk.(jāsagaida deklarācija).
Viņa sniegtie pakalpojumi ir kļuvuši pieprasīti un tāpēc viņa šobrīd ieņemamie apmaksātie amati ir: "Valsts kase", pārvaldnieks; AS "Air Baltic Corporation”, padomes loceklis; AS “Conexus Baltic Grid”, padomes priekšsēdētājs; AS “Augstsprieguma tīkls”, padomes priekšsēdētājs.

Atbildēt

jautrais laiks

18.01.2020. 17:18

»

Jēlais laiks

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod


Visticamāk uz muļķu zemes siles parazītiem tas neattiecas.

Atbildēt

biedrs

18.01.2020. 15:19

Kad iesēdinās galveno zagšanu organizatoru kopš Repšes laikiem - Jaunpupu? Visi zin, ka nebūdams nekur ievēlēts, lien pie daudzām amatpersonām un sit cauri ģelas. Kļūst arvien nekaunīgāks un iedomājas, ka ir nesodāms.

Atbildēt

ES

18.01.2020. 13:38

»

tā gan

Par šo Repša lietu jau tika rakstīts arī agrāk,taču tauta cerēja,ka mums ir tiesībsargājošās iestādes; tiesas,gan knabs,gan sab u.c.Tauta cerēja,ka to neliet Repši taču noliks tiiesas priekšā un pienāksies taču vienreiz atbildēt,taču nesagaidījām.Un kas tālāk?Secinājums tikai viens-ja tiesas nav spējīgas...


bet nenolika un viņam nenācās atbildēt ne par ko - ne par pensiju iesaldēšanu un 2 reizēju indeksāciju nomainot uz vienreizēju, ne par ārzemju banku stutēšanu, kad tautai lika savilkt jostas, ne par palīdzību Laventam Baltijas bankas simtiem miljonu izsaimniekošanā, ne par naudas vagona mīklaino ceļojumu uz Krieviju, ne par miljonāra dzīves veidam nepieciešamo līdzekļu avotiem... ne par vienotības melno kasi, kur lietišķos pierādījumus Strīķe steidza iznīcināt, darbojoties pret likumu... Šis kungs ir nodrošinājis sev visatļautību, jo aiz viņa stāvēja un joprojām stāv viņa partijas biedri un ielikteņi no KNAB

Atbildēt

Secinājums

18.01.2020. 13:31

»

a411

Kur šai stāstā pazuduši Belokoņs ar Lipmanu


Pareizs jautājums.Tajā kompānijā iederas vēl viens līdzpilsonis,Suharenko.

Atbildēt

manuprāt

18.01.2020. 12:12

»

ghghghghgh

marsiāni uz cietumu


Tikai tad ja tas būtu par biedinājumu citiem ! Citādi viņš tā teikt ir "pliks kā baznīcas žurka" un miljonus tāpat neatgūs!
Cita lieta LM bijušie īpašnieki tie gan laikam trūkumu neciešs, tāpēc ja cietumā tad tādā lielākā kompānijā !

Atbildēt

a411

18.01.2020. 11:03

Kur šai stāstā pazuduši Belokoņs ar Lipmanu?!

Atbildēt

Banka Baltija

18.01.2020. 10:25

Einis ir bijis pārliecināts par nesodāmību un visatļautību.

Pa lielam Einārs vienmēr ir bijis fufels un bandītu-zagļu rokas sunītis.
Dzērvēns "otmazal" Zaharinu, Kalnmeiers "otmazal" Repši.
Neredzu kā var saukt Eini pie atbildības pie tāda "jumta".
Zaharins dzīvo un kaifo, Repšem arī nekas nedraud.


Atbildēt

lauķis

18.01.2020. 07:14

»

jautāju

Ja jau tu tik labi zini, tad vārdus studijā! Kas lika pārtaisīt, kam lika pārtaisīt, kas pārtaisīja


Kas pasūtīja?Izpildītāji zināmi,Jēkaba ielas cūku kūts.

Atbildēt

vispār

18.01.2020. 06:44

Vai vispār par to mēslu ir jāraksta.......

Atbildēt

Einars Repše

18.01.2020. 00:19

»

Jēlais laiks

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod


Jā, gluži manas domas.

Atbildēt

Einars Repše

17.01.2020. 23:11

Man no 9.stāva jumta Zviedrijā ir labāk redzams, ka Latvija ir veiksmīga valsts. Starp citu, esmu leģitīmi redzams PIETIEK virsraksta bildē. Un šis komentārs nav kāda ironija par manu personību, šīs ir Ainara Šl. izsekotās ielu meitenes, kā es to reiz apgalvoju žurnālistu klātbūtnē, bet par kurām no ziņu arhīviem viss šādu un tamlīdzīgu murgu labad ir izņemts.

Atbildēt

tā gan

17.01.2020. 22:10

Par šo Repša lietu jau tika rakstīts arī agrāk,taču tauta cerēja,ka mums ir tiesībsargājošās iestādes; tiesas,gan knabs,gan sab u.c.Tauta cerēja,ka to neliet Repši taču noliks tiiesas priekšā un pienāksies taču vienreiz atbildēt,taču nesagaidījām.Un kas tālāk?Secinājums tikai viens-ja tiesas nav spējīgas saredzēt klaju ļaundaru rīcību,tad arī šīs tiesas pašas ir gluži tādas kā šis melis un zaglis Repše.

Atbildēt

Jēlais laiks

17.01.2020. 21:28

Bez stresa, jaunieši! Marss uz Zemi savējos neizdod!

Atbildēt

treknis

17.01.2020. 19:01

1.LP Liepājas metalurga "īpašnieks"Zaharjins saņem Valsts pensiju ap 20,000.00 mēnesī.
Par ko ir cepiens-Staļins zēnam paprasītu-atdot kradītu un saņem pensiju,jeb...briesmīgais 1937,
2.Cita dēle ir Citadele

Atbildēt

Darbs dara brīvu

17.01.2020. 14:53

Jebkuru valsti faktiski pārvalda ierēdņi un ar lielākiem vai mazākiem panākumiem, tie izkropļos jebkuru labu ideju, kas vērsta pret ierēdņu varas un brīvības ierobežošanu (spiež strādāt, pieprasa atbildību, ierobežo korupciju, viņu varu kabinetos 0un atbildību vēlas veidot pa vertikāli, nevis atstāt to horizontālu, kas izdevīga ierēdņiem)
Tomēr vis lielākie ierēdņu ienaidnieki ir tie, kas publiski paziņo par ierēdņu skaita samazināšanu. Salīdzinot ar Franciju, Latvijā ierēdņu skaits uz iedzīvotāju daudzumu ir 8 !!! reizes lielāks, bet sēdošo uz valsts budžeta kakla vēl daudzkārt lielāks un sasniedz jau pusi no visiem strādājošiem. Tā ir milzu armija, kurai nepietiek tikai ar mežu izzāģēšanu un resursu izvešanu, tie jūs aprīs dzīvus un vēl aizņemsies miljardu summas lai paši izdzīvotu. Uzvaktēs kaimiņus, lai tie maksātu nodokļus, stučīs un melos, lai tik pašiem nebūtu jāstrādā fiziski. Fizisks darbs tādiem ir tas pats, kas nāves spriedums gāzes kamerā, kurā starp citu, to iedot par velti.

Atbildēt

Pajautājiet

17.01.2020. 12:39

Valsts kasē ļoti labi zin, kā bija patiesībā- VK 29.12. bija sagatavojusi negatīvu atzinumu, bet Repšes padomnieks lika pārtaisīt par pozitīvu, tāpēc atzinums ir neloģisks- viss ir slikti, slikti, bet galvojums jādod. Vai Repše to zināja, nepateikšu, bet Āboliņam ir nepatīkami tā vai tā- vai nu nekompetents un nolaidīgs, jeb finanšu ministra padomnieku pasūtījuma galds. Reāli tā bija klaja korupcija- jautājums nav, vai Zaharins samaksāja, bet tikai- kam un cik. Varbūt nabaga marsietis arī neko nedabūja, tur jau bija baigā padomnieku varza- Dambītis, Fromane, Zvaunis....

Atbildēt

ES

17.01.2020. 11:15

Arī tas - ka galvojot kredītu bija jāturpina pārraudzība par katru izlietoto Ls , bet tas netika darīts! Iedeva noziedzniekiem miljonus, lai dara ko grib. Un vēl - ir palicis neatklāts naudas vagonu liktenis pēc naudas reformas... Būtu arī augšā jāceļ Baltijas bankas krahs, kad simtiemtūkstoši zaudēja visu. Repše noliedza, ka viņam tur bijusi kāda daļa vainas, bet tiesa ( ne Latvijas) noskaidroja un atzina, ka Repše ne tikai līdzējis Laventam viltot atskaites, bet arī atvairījis visas iespējamās pārbaudes par šī noziedznieku perēkļa īsto darbību.Un uz apsūdzēto sola vieta jāierāda Repšes ieliktenei Strīķei. KUR VIŅA BIJA PA ŠO LAIKU??? lIEPĀJAS GADĪJUMS IR VARĀK KĀ SKAIDRI REDZAMS KORUPTĪVS DARĪJUMS, It īpaši tas redzams pēc raksta pēdējās rindkopas, kad pat aizdevējbanka izteikusi brīdinājumu un šaubas...Un pastāv šaubas, ka Repše atstādams LV bankā turpinātāju, kurš, kā kolēģi atzina, bijis viens no nespējīgākiem kadriem, neturpināja naudas pumpēšanu no komercbankām kopā ar tagad tiesājamo ...

Atbildēt

Ja tā,

17.01.2020. 11:00

»

Blondīne

Es gan vakar netā šo te redzēju kā VIENU NO versijām


tad neesmu nekur to lasījis! Jauki, ja arī citi to pareizi redz.

Atbildēt

Kāpēc Straujuma pārdeva Citadeli?

17.01.2020. 10:58

»

Luni!

Jūsu teksts : au 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA...


Tā ir medaļa ar divām pusēm. Pirmā - bija ASV cionistu spiediens uz Straujumu, otrā - pārdeva un klausa globālajai finansu korporokrātijai bailēs no Krievijas iebrukuma - lai viņi aizstāvētu savas intereses Latvijā ar saviem ieročiem.

Bet abi varianti ir kļūdaini no diversiju pret LV ekonomiku viedokļa. CItadeles pārdošana bija diversija pret LV ekonomiku, bet naudai, ko ieguva Citadeles pircēji, nav vērtības - globālajā fin. korporokrātijai naudas resursi nav problēma, tos ar mīnus procentiem aizņemas no FRS, kas drukā zaļos cionistu dolārus.

Atbildēt

Luni!

17.01.2020. 10:51

Jums ir pierādījumu, ka Hadsona atzinumus nav finansējusi globālā cionistu finansu korporokrātija, lai tauta vainotu vietējos varturus? Nav. Tā ka nejauciet gaisu! Pārstājiet ticēt visam, ko jums iebaro!

Atbildēt

Luni!

17.01.2020. 10:48

»

Eduads Lunis

---Pilnīgi precīzi komentāros izvērtēts Latvijā valdošo un bijušo noziedznieku raksturojums...


Jūsu teksts : au 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA!

Ir naivuma pilns! Neko par noziegumu izmeklēšanu Hadsons nav teicis! Bet, ka valsts ir nozagta! Vai Jums nešķiet, ka nozagta no ārpuses ar valsts parādiem, kurus pieaudzē diversijas pret LV ekonomiku? Straujuma Citadeli nevarēja nepārdot globālās cionistu korporokrātijas finansistiem, Godmanim bija ar Rimševicu ar Valsts kases naudu jsglābj Parex utt. Ar EK saskaņojot notika visas aferas arī OIK utt.

Visā liek vainot vietējos “noderīgos idiotus”, bet viņi neko nevar lemt bez ES direktīvām un EK lēmumiem un naudas valstij aizdevēju prasībām.

Atbildēt

Eduads Lunis

17.01.2020. 10:05

---Pilnīgi precīzi komentāros izvērtēts Latvijā valdošo un bijušo noziedznieku raksturojums.
--Jau 2009. g. pe'tījumā LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA M.Hadsons Ir norādījis, ka IR NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN SODĪŠANA!
Bet ari'šis pētījums tika ignorēts ,pateicoties tam, ka ģenerālprokurors bija tāds Maizītis!?
4 MAIJS JATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE.
tEL. SAZINĀI-65038743

Atbildēt

A

17.01.2020. 08:59

Teicami.Ādas žaketīti Eināru, vasaļus Jaunupu un Fromanīti obligāti jāsauc pie atbildības.Zemiski izlaupītāji bija un ir.

Atbildēt

Pasaule joprojām ir III PK draudu ēnā

17.01.2020. 07:18

»

Straujuma

Ciadeli pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, ko pēc pirkuma nofiksēja pircējs. Jūs domājat, ka visas diversijas ir tikai amatpersonu nolaidības un stulbuma dēļ? Eiropas Komisijas birojs realizē noziedzīgi kaitīgu politiku pret Latvijas ekonomiku, subsīdijas un fondu nauda ir tikai aizsegs, lai nenorādītu...


Dziļā pasaules FRS Izraēlas un ASV cionistu, sātanistu, valdība, kuru finansē FRS piederošās privātpersonas ar bankām pārsvarā UK un ASV, joprojām gatavojas ar irāņu atriebēju rokām nogalināt D. Trampu un izraisīt Izraēlas un ASV armiju uzbrukumu Irānai. CIP un UK slependienesti, ko finansē FRS, joprojām plāno, nogalināt D. Trampu un izraisīt III PK. Tramps lîdzîgi Kenedijam cînas ar FRS ietekmi.

Atbildēt

Straujuma

17.01.2020. 07:11

»

Un tie ziedojumi no tautas,

tai solot Latviju sakārtot. JL sakārtojis līdz OIK...


Ciadeli pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, ko pēc pirkuma nofiksēja pircējs. Jūs domājat, ka visas diversijas ir tikai amatpersonu nolaidības un stulbuma dēļ? Eiropas Komisijas birojs realizē noziedzīgi kaitīgu politiku pret Latvijas ekonomiku, subsīdijas un fondu nauda ir tikai aizsegs, lai nenorādītu uz EK kaitniecību. Latvija savu suverenitāti sen zaudējusi, 400 000 vergu aizdzīti uz UK, kas nupat gandrīz izraisīja III PK. Dziļā pasaules ionistu valdība uzmeta Trampu, paziņojot, ka Tramps uzdeva nogalināt Irānas ģenerāli. To uzdeva izdarīt Hilerija Klintone. Kad Irāna izšāva raķetes uz Irāku, tur tika daudzi no NATO un ASV armijas nogalināti, ap simtu. Mums to slēpj, jo Trampps noliedza upurus, atspēlējoties Izraēlas cionistiem , sātanistiem, un Klintonei, izglābjot pasauli no III PK. Bet sadursmes starp cionistiem sātanistiem un Trampu turpinā. Trampu grib nogalināt kā E. savulaik, tikai šoreiz ar irāņu atriebēju rokām. Tramps iestājas pret Fed. rez. sistēmas privātpersonām - dziļo pasaules valdību , kā savulaik E. Kenedijs. CIP, Pentagons izpilda FRS privātpersonu ar centru UK slependienestos norādes.

Atbildēt

Un tie ziedojumi no tautas,

17.01.2020. 06:55

»

Ojārs

"Liepājas Metalurgs" ir sīkums. Nepatīkams, taču sīkums. Nevajag aizmirst, ka šīs neatkārtojamais latviešu tautas dēls pārdesmit gadus sabija gan Latvijas bankas prezidenta, gan premjera amatos. Tos ieņemot, viņš ne tikai skrūvēja lidaparātus, kāpa kalnos un mācījās gleznot... Reti kurš apjauš cik patiesībā...


tai solot Latviju sakārtot. JL sakārtojis līdz OIK.

Vislielākais bandīts I. Godmanis joprojām sveiks un vesels! Ar Eiropas Komisiju izzaga Parex un pa tīro pensiju fondu, kas veidojās valsts uzņēmumu privatizācijā.

Visas tās diversijas ir kopā ar EK Latvijas biroju.

Mērķi tie paši - graut ekonomiku un palielināt valsts parādu - itadi pārdeva par Citadeles gada peļņas cenu, kas bija tikai jānofiksē pēc pirkuma - faktiski uzdāvināja - valsts budžets kopā zaudēja 1.7 miljardi €. Tas mazākais.

Atbildēt

Maveriks

17.01.2020. 06:45

Šitas pidars man nogrieza algu par 40% kopā ar Valdi Dombrovski un Lindu Mūrnieci. Pēc tam viņi manu algu atdeva Liepājas bandītiem. Cietums raud pēc šīs trijotnes.

Atbildēt

Ministriju tumšās puses

17.01.2020. 05:02

Finanšu ministrijā informēja, ka Kaspars Āboliņš jau pildīja padomes locekļa amata pienākumus AS “Augstsprieguma tīkls” padomē, līdz šī konkursa izsludināšanai un lēmuma pieņemšanai. Papildu AS “Augstsprieguma tīkls” padomes locekļa amatam viņš ir Valsts kases pārvaldnieks. Vairāk nekā 10 gadus Āboliņš ir strādājis Ziemeļu investīciju bankas direktoru valdē.

Tikmēr viņa sieva, kura piedalījās TEC-2 afērā, ar Āra Žīgura svētību nokļuva AS “Sadales tīkls” valdē.

Atbildēt

Niknais

17.01.2020. 01:45

Feini, gudrais einārs varēs ādas biksēm uz pakaļas izgriezt caurumu un modināt rītos cilvēkus kamerā

Atbildēt

ha-ha

16.01.2020. 23:50

Komsorgu puikas joprojām cer,kā viņu noziegumu piesedzēji būs amatos mūžu mūžos.

Atbildēt

Ojārs

16.01.2020. 22:13

"Liepājas Metalurgs" ir sīkums. Nepatīkams, taču sīkums. Nevajag aizmirst, ka šīs neatkārtojamais latviešu tautas dēls pārdesmit gadus sabija gan Latvijas bankas prezidenta, gan premjera amatos. Tos ieņemot, viņš ne tikai skrūvēja lidaparātus, kāpa kalnos un mācījās gleznot... Reti kurš apjauš cik patiesībā dārgs, šī vārda tiešajā nozīmē, latviešu tautai ir bijis Einārs Repše.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...