Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaut kāds sūda katodroms

23.10.2018. 18:19

»

Andis

Jaucam nost, pie reizes arī dzelceļus, lidlaukus rūpnīcas utt


rada tikai zaudējumus. Idiotu izklaide.

Atbildēt

padoms

23.10.2018. 18:04

»

jautaajums

Varbūt samainies ar tantiņu dzīvesvietām


Kurā pašvaldībā tantiņa dzīvo? Cik saprotu, tad Kandavā pie trases viņa tikai īrē kaut kādu kaktu.

Atbildēt

padoms

23.10.2018. 17:44

Tantiņai patīk kasīties. Viņa pati parāda to, kādi ieroči pret viņu jāizmanto. Viņas pašas iecienītie. Vajag par viņu rakstīt iesniegumus. Daudz un uz visdažādākajām iestādēm. Par jebko. Iesaistīt viņu visādās tiesvedībās. Lai staigā pa iestādēm un tiesām. Redzēs cik ilgi viņas pietiks. Redzēs, kā viņai tas patiks.

Atbildēt

Andis

23.10.2018. 17:34

Jaucam nost, pie reizes arī dzelceļus, lidlaukus rūpnīcas utt.

Atbildēt

Vai vēlies teroru pret sevi

23.10.2018. 17:14

»

Sportists

Trase ik vasaru esmu 10 gadus, visa veida sacensibas, kopa ar mani ari gimene,berni, nu nezinu cik tie dumi, izmesi, skana ir kaitigi, visiem viss labi, kaitigak uz ielas varbut ir, katru dienu staigajot pa centru, tad nojauksim visu Rigu, esmu ari runajis ar iedzivotajiem, tas ka trauce daziem, ja, ...


un visnegaidītākajā veidā vietā, kur tu dzīvo? Noteikti, ka nevēlies. Cieņa nozīmē rēķināties ar citu tiesībām, tās respektēt. Īztie vainīgie tāpat zināmi - Grhards un Augulis. Agri vai vēlu viņi personīgi cietīs vēl vairāk. Tas ir tikai laika jautājums.

Atbildēt

Atbildu viņas vietā

23.10.2018. 17:10

»

1 jautājums Elzai

Elza Freiberga - kāpēc Jūs nomājat īpašumu tieši blakus trasei, nevis kaut kur klusā vietā? PS Vai Jūs varat uzrādīt pierādījumus, ka visus strīdus gadus esat reāli maksajusi nomas maksu


Privātīpašums ir cilvēktiesības. Neaizskaramas cilvēktiesības, tāpat kā tiesības uz vidi, kurā valstij ir jāaizsargā iedzīvotāju tiesības. Atbildēt, kādēļ noma, izīrē, pērk vai pārdod, nav pienākuma ne pret vienu. Tieši tāpat kā tiesības uz privāto dzīvi. Kā personas datu aizsardzība utt.

Atbildēt

Pirmās tur bija privātmājas

23.10.2018. 17:06

»

Schweineküssendichnicht

A kas bija pirmais, nopirktaa platiba vai trase


gleznainajā Kandavā. Uzradās trase un nelaime - neizturams troksnis.

Atbildēt

1 jautājums Elzai

23.10.2018. 17:05

Elza Freiberga - kāpēc Jūs nomājat īpašumu tieši blakus trasei, nevis kaut kur klusā vietā? PS Vai Jūs varat uzrādīt pierādījumus, ka visus strīdus gadus esat reāli maksajusi nomas maksu?

Atbildēt

Sportists

23.10.2018. 16:52

Trase ik vasaru esmu 10 gadus, visa veida sacensibas, kopa ar mani ari gimene,berni, nu nezinu cik tie dumi, izmesi, skana ir kaitigi, visiem viss labi, kaitigak uz ielas varbut ir, katru dienu staigajot pa centru, tad nojauksim visu Rigu, esmu ari runajis ar iedzivotajiem, tas ka trauce daziem, ja, bet lielakai dalai netrauce nekas, vini ir pieradusi, citiem patik, citi speciali te perk dzivoklus, un ja butu tik traki, ka nepirktu dzivoklus, vai tiktu buvetas jaunas eksas Bikernieku trases tuvuma, ka nesen ka uzbuvetas daudzivoklu majas? tad neviens no nedaritu tatad piepraisjums ir! nerunajiet visu cilveku varda, ka troksnis trauce utt, ari no TV bernam var redze sabojaties, un no telefona vilniem dzirde sliktinaties, un no slikta ediena veseliba bojaties, aizliedziet tad visu! Mes esam vairakas gimenes kam berni ir uzaugusi trase, un tieis blakus, nevis ka jums pari ielam u.t.t. ka sakiet, un nu viss ir kartiba mums! nevajag parspilet un katra zina ne runat visu varda!!!

Atbildēt

Lina

23.10.2018. 14:37

Mežciema iedzīvotājiem ir jāapvienojas, jo vienam cilvēkam ir grūti cīnīties. Cilvēki Mežciemā jau tagad slimo, pārdod dzīvokļus, klusējot pamet savas mājas! Paskatieties sludinājumu portālos! Šī zaļā, brīnišķīgā apkaime ar ezeriem un mežiem ir jāattīsta kā pilsētas iedzīvotāju rekreācijas centrs, nevis jādegradē arvien vairāk! Šobrīd trases tuvumā dzīvot nav iespējams.

Atbildēt

tā jau

23.10.2018. 14:28

»

Noris

Kāpēc mums jālasa slimas sievietes murgi? Mototrases ir lielās Eiropas pilsētās un tajās notiek sacensības(Assena, Monako utt). FIM noteikumi nosaka maksimālo trokšņa līmeni.Kāpēc Kandavā un Biķerniekos pēc trases atvēršanas tika celtas dzīvojamās mājas?Atšķirībā no Elzas ir cilvēki kuriem patīk motosports...


tā jau nav nekāda slimā. Un motivācija šādiem rakstiem ir vecum vecā- nauda. Ne vien panākt, lai visu nojauc (piemēram, trasi), bet arī iekasēt naudu par "slimajai galvai nodarīto kaitējumu". Un kāda tā slimība? Atkarība. No piķīša.

Atbildēt

Figviņzinkas! Malcis Elza!

23.10.2018. 13:15

»

Kainšvainlībtdihs

Vai tik tā elza nav tā pati maita, kas nopirka šķūnīti pie Kandavas kartinga trases, kurā noteikti nemaz nedzīvo, kad trase tika atjaunota utt? Tās maitas izdarības nav nekas cits kā knīdiski centieni iedzīvoties uz citu rēķina. Un vispār, cilvēki trokšņainās vietās sapērk dzīvojamo platību, un čīkst...


Še uzbrukumi ir ziediņi, salīdzinot ar to, ko piedzīvo citi - īstus terorus. Internetā atrodams infraskaņas ierocis, ko var pavērst pret Auguli vai Gerhardu. Šaubos, vai to var katrs nopirkt. Bet pasūtīt varētu. Problēma vairs šai ierīcei nav barošanas bloks, ierīce patērē daudz elektroenerģijas, salīdzinot ar ultrskaņas 20 000 Hz. Tādas var nopirkt, jo iebūvētas autopretaizdzīšanas signalizācijā. Tuvu 20 000 hz. Speciālists var pacelt uz 20 000 hz un vairāk. Pavēršot šo ieroci pret Auguli vai Gerhardu, elektroenerģija tiek patērēta maza, bet tiek sasniegts neizturamu sāpju līmenis. Šis variants būtu lētāks. Tādas vienlaicīgi var lietot divas uzreiz, palielinot efektu. Divi pamatkelementi pjezoskaņai ap 20 €, barošanas bloks utt. Līdz 100 € butu jauks ierocis, kuru praktiski nevajadzētu dzirdēt. Vienīgi sāpēs brēcošos Gerhardu vai Auguli vai viņa dēlu... Vai vecmāmiņu, aizraidit uz viņsauli... Pēc nopelniem.

Atbildēt

Kainšvainlībtdihs

23.10.2018. 13:04

Vai tik tā elza nav tā pati maita, kas nopirka šķūnīti pie Kandavas kartinga trases, kurā noteikti nemaz nedzīvo, kad trase tika atjaunota utt? Tās maitas izdarības nav nekas cits kā knīdiski centieni iedzīvoties uz citu rēķina. Un vispār, cilvēki trokšņainās vietās sapērk dzīvojamo platību, un čīkst par troksni (tas arī tiem, kas pilsētu centros dzīvo), tak ja gribas klusumu, tad pērk būdiņu meža vidū. Idioti.

Atbildēt

kkas

23.10.2018. 12:55

ikdienas satiksmē troksnis no Eizenšteina ielas ir 100+ decibeli, cienītā kundze varētu arī likvidēt ielu. tas būtu tikai loģiski.

Atbildēt

Kainšvainlībtdihs

23.10.2018. 12:47

»

gera

Šajos it kā demokrātijas un cilvēktiesību aizstāvības laikos, apejot likumus ar līkumu, okupācijas laikā pie dzīvojamām mājām uzbūvētās trases, tagad ar valsts aktīvu atbalstu slavina kā svētumu


Izlietu ūdeni nesasmelsi, kas izdarīts, izdarīts, it sevišķi tas, kas darīts vairākas reizes. Nu nesanāks sirdsapziņu attīrīt, tādas muļķības stāstīt. Nolādētie okupanti.

Atbildēt

Malacis Elza!

23.10.2018. 12:20

Dots pret dotu! Risinājums var būt Auguļa un Gerharda nozagšana un iesprostošana konteinerā neciešamu trokšņu ietekmē, kamēr viņi sajūk prātā. Visiespadīgākā ir ultraskaņa 20 000 Hz, sasniedzot sāpju līmeni. Spīdzināšanai ieteicams ir infraskaņas ģenerators ar 7 hz un nenoteiktu intervālu starp atskaņojumu, ievibrējot cilvēka iekšējos orgānus tā, ka bernudu trīstūros cilvēki ārprātā nolec no kuģiem un bojā iet lidmašīnas. Esmu pārliecināts, ka visi šie minētie decibeli ir autotrasēs un nav izturami.

Atbildēt

Piekrītu!

23.10.2018. 12:13

»

Kurzemes trasts

Malacis, Elza. Tā ir reāla, parauga vērta pilsoniska rīcība cīņā ar mafiozu valsts pārvaldi


Bet bija paredzams, ka rezultātu nebūs. Varas noziedznieki procesuālām darbībām, cīnās par savām merkantilām interesēm, ignorējot ES direktīvu.

Labi, ka Elza ir aizdomājusies par revolucionāru pretdarbības iespēju - pārcelt Gerharda un Auguļa radus uz blakus trasei dzīvojamām mājām un spīdzināt ar to pašu troksni, kas jācieš iedzīvotājiem. Nākošajā solī revolucionaritāte progresēs - Gerhardam jāmeklē apsardze? Jo Saeimā netika. Augulim būs jādomā par savu drošību? Un kā ar idiotu Sesku, kurš izklaidējas par pašvaldības naudu, organizējot idiotu rallijus pa pilsētas un lauku teritorijām?

Atbildēt

Ope

23.10.2018. 10:41

Kaut kādi slimi murgi. Cilvēks pārlasijies Lielo Padomju enciklopēdiju!

Atbildēt

Kurzemes trasts

23.10.2018. 10:22

Malacis, Elza. Tā ir reāla, parauga vērta pilsoniska rīcība cīņā ar mafiozu valsts pārvaldi.
Atbalstam.

Atbildēt

Reņģu ēdājai

23.10.2018. 10:03

Nojūgusies, ārstēties vajag. Ceru, ka veselais saprāts uzvarēs un drīz Kartodoms atkal darbosies!

Atbildēt

Noris

23.10.2018. 09:19

Kāpēc mums jālasa slimas sievietes murgi? Mototrases ir lielās Eiropas pilsētās un tajās notiek sacensības(Assena, Monako utt). FIM noteikumi nosaka maksimālo trokšņa līmeni.Kāpēc Kandavā un Biķerniekos pēc trases atvēršanas tika celtas dzīvojamās mājas?Atšķirībā no Elzas ir cilvēki kuriem patīk motosports un tā radītais troksnis.Esmu gatavs dzīvot pie Biķernieku trases.Ir pārāk daudz materiāli ieinteresētu cilvēku, kas trases vietā gribētu būvēt dzīvojamās mājas...

Atbildēt

gera

23.10.2018. 09:13

Šajos it kā demokrātijas un cilvēktiesību aizstāvības laikos, apejot likumus ar līkumu, okupācijas laikā pie dzīvojamām mājām uzbūvētās trases, tagad ar valsts aktīvu atbalstu slavina kā svētumu.
Sāksim ar to, ka Latvijā nekādas okupācijas nebija.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

23.10.2018. 09:04

Vai tad Biķerniekus neuzbūvēja pirms blakus saslēja bloku deviņstāvenes?

Atbildēt

?

23.10.2018. 08:47

Viss LV autosports kopā nesaražo tik daudz kaitīgo izmešu gada laikā, cik ogļu pārkraušana Rīgas ostā mēneša laikā. Par troksni nerunāsim. Putekļi ir daudzkārt kaitīgāki. Ja Elzas k-dze ar tādu pašu rūpi sakārtotu šo jautājumu, tad saprastu rūpi par klusumu. Kamēr tas tā nav, tad izskatās, ka kāda cita roka virza šo procesu. Kas, kam, par ko?

Atbildēt

Fēlis

23.10.2018. 07:52

Dzīvoju 300m no dzelzceļa un nu man pastāv smaga dilemma- aizliegt dzelzceļu un dzīvot klusumā, vai neaizliegt, saglabājot Dzimtenei tranzītnozari un savu darbavietu dzelzceļā. Vai nešķiet, ka pēc padumjiem laikiem pie mums ir iestājies PĀRĀK liels klusums?

Atbildēt

hm.

23.10.2018. 07:50

Jā, labāk lai aug narkomānu paaudze, nevis auto un moto sporta paaudze, kura Latvijas vārdu iznes pasaulē, kā P.Jonass, R.Nitišs un brāļi Baumaņi. Un atved arī pasaules klases sportistus arī pie mums uz Biķernieku trasi!!!
Protams , mums neko nevajag, tāpat kā cukura fabrikas , metalurgu arī moto un auto trases!

Atbildēt

šarikovu izpriecas par budžeta naudu

23.10.2018. 02:59

tāpat kā sports

Atbildēt

Lauķis

22.10.2018. 22:46

»

Ulrihs

LAF -kauns par jūsu nekompetenci ! Aizbrauciet kaut vai uz Varšavu ( vai vienkāršāk uz izstādi Ķīpsalā )vai Zviedriju pavērot , kā jārīkojas trokšņu samazināšanā uz autobāņiem . Tā vietā jūs gadiem cīnaties ar vienu drosmīgu un principiāli taisnīgu sievieti-advokāti! Elza-malacis !Sveicieni Ārvaldam...


Ja neesi pietuvinātais, vai šofera dēls, tad Latvijā tu neesi nekas. Vai ''reņģu ēdājam'' vispār drīkst būt savs viedoklis - tāds šeit ir jautājums?
To apliecina ne tikai šo trašu peripētijas, bet arī nesenie notikumi ''mājas-kuģa'' un Kalnciema pensionāru mājiņas sakarā, kad joprojām ''kuģis'' stāv kā stāvējis, bet pensionāru būdiņa, pretēji jebkurai loģikai, nojaukta.
Elza, malacis! Tā turpināt līdz savu panāksiet, ļoti ceru, ka tā notiks.

Atbildēt

Ulrihs

22.10.2018. 22:23

LAF -kauns par jūsu nekompetenci ! Aizbrauciet kaut vai uz Varšavu ( vai vienkāršāk uz izstādi Ķīpsalā )vai Zviedriju pavērot , kā jārīkojas trokšņu samazināšanā uz autobāņiem . Tā vietā jūs gadiem cīnaties ar vienu drosmīgu un principiāli taisnīgu sievieti-advokāti! Elza-malacis !Sveicieni Ārvaldam !

Atbildēt

pietiekeris

22.10.2018. 22:14

Pārāk gari.

Atbildēt

Asdfgh

22.10.2018. 21:48

Tik kandavas iedziivotaaji vaac parakstus par kartinga trases atvēršanu ...

Atbildēt

Jānis

22.10.2018. 21:00

Kandava vispār ir interesants miests. Agresīvas, specifiskas izklaides baudīšana notiek arī Strautiņos pie Ribas.

Atbildēt

Veselais saprāts

22.10.2018. 19:54

Nopērciet Elzai un vēl dažiem nabadziņiem televizoru. Tad viņi varbūt uzzinās, ka autosacīkstes notiek pat Monako ielās. Bet nu, jā ... varbūt jau elziešiem taisnība – Monako tak dzīvo lumpeņi, kas pieraduši ka kaimiņš ar savu veco BMW bez izpūtēja brauc bodi pēc šmigas

Atbildēt

Precīzs salīdzinājums

22.10.2018. 19:45

Viss, ko mēs kā ”reņģu ēdēji”, ”pingvīni” un ”kazas”, redzam, dzirdam un lasām masu informācijas līdzekļos ir tikai dažādu ”plēsoņu” baru vēstījumi citiem bariem un uz mums attiecas tikai plēsoņu piedāvātās diētas.

Atbildēt

trolollololo

22.10.2018. 18:55

333 nav autotrase, tā ir primāri kartinga trase, trases infrastruktūra pasākumu rīkošanai pa lielam ir nekāda(nekādas tribīnes, boksu kā tādu nav)

Atbildēt

Ko tas Šķēles noziegumu piekārtotājs

22.10.2018. 18:41

Naglis galīgi abnagļel? Par Kandavu bija Satversmes tiesas spriedums! Tas ir nepārsūdzams.
Trokšņu līmenis neatbilst normām. Skaidri pateikts, ka jābūvē trokšņu siena. Kādi vēl tur uzņēmēju šļupsti??????!!!!
Apnikuši šie pseido auto-moto uzņēmēji, cilvēktiesību pārkāpēji!

Atbildēt

Vaira3000

22.10.2018. 18:29

Hihihi, kaucoso biznesmenju klepja suniisi ieradusies. vaff, vaff ! :D

Atbildēt

P

22.10.2018. 18:27

Elzai ir verbālā caureja, te oglīte nederēs

Atbildēt

h20

22.10.2018. 18:03

Ka tik kaut ko nojaukt.

Atbildēt

????

22.10.2018. 17:39

Elza, kas tu esi?? VVF rados sastāvi?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...