Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

45 ,5 miljonus valdība nopludina lauku liellindustriāļiem

05.05.2020. 14:09

Varas grupējums, kas saucas LV valdība, kā parasti glābj lauksaimniekus lielindustriāļus. 2 dienu laikā daži cilvēki izlemj piešķirt naudu subsidētai nozarei, kas paņemta no nabaga mazo aldziņu saņēmēju šoferu, skolotāju, ugunsdzēsēju, mediķu, policistu samestās nodokļu naudiņas.

Valdība piešķirs atbalstu 45,5 miljonus lauksaimniecībai un pārtikas ražošanai.
Atbalsts galvenokārt lopkopjiem un pārtikas uzņēmumiem, kuri zaudējuši eksporta tirgus.
Naudu apsaimniekos Lauku atbalsta dienests.

Atbildēt

man patīk

05.05.2020. 10:47

»

aa

es skolotajiem nemaksātu vispār, tas kas tagad notiek ir šausmas, divatā ar mazmeitu rakstam cauras dienas, lai paspētu uzdoto izpildīt. Konspektējiet, pārstāstiet, uzrakstiet, atbildiet uz jautājumiem, viss kas grāmata prasīts jāveic rakstiski. murgs


kad iestājās covida krīze, valdība normālajam darbaspēkam iedeva dīgstāves pabalstu - 75% no darbinieka bruto algas, bet ne vairāk par 700 eiro!!! kas Latvijā ir skolotāja mēneša alga!!!
Ar lielu pompu paziņoja, ka nodokļus no šīs summas neietur.

Par tādu dīgstāves pabalstu, kādu algas vietā normālos apstākļos ir spiests saņemt Latvijas skolotājs, es skolotāju vietā vispār neko nemācītu, tikai ierastos skolā.

Atbildēt

aa

04.05.2020. 10:44

es skolotajiem nemaksātu vispār, tas kas tagad notiek ir šausmas, divatā ar mazmeitu rakstam cauras dienas, lai paspētu uzdoto izpildīt. Konspektējiet, pārstāstiet, uzrakstiet, atbildiet uz jautājumiem, viss kas grāmata prasīts jāveic rakstiski. murgs.

Atbildēt

corrupt

02.05.2020. 08:04

Puze 30.04.2020. 13:13
Kā redzam no Ventspils pilsētas domes Finanšu komitejas lēmuma 2020.gada 27.aprīlī, pēc A.Lemberga iniciatīvas Aldis Ābele ir ticis pie kārtējās speciālās piemaksas pie amatalgas 79,6 % apmērā.
Pagājušā gada laikā līdzīgi lēmumi pieņemti 20.februārī, 19.martā, 19.augustā, 24.septembrī, 9.decembrī un šogad – pandēmijas laikā viena mēneša ietvaros A . Ābele ar naudas balvām apbalvots jau divas reizes.

Atbildēt

Dollārs Franklins

01.05.2020. 07:38

Tik daudz asociāciju utt! Varbūt vūtu vienkāršāk ka ir arodbiedrība ar iekļautu visu profesiju klasifikatoru. Izņemot laikam jūrniekus un vēl dažas cunftes.
Direktors, prezidents utt.
Nav tā kā par daudz?

Atbildēt

Juris

01.05.2020. 07:02

»

peksis

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies


Kamēr tauta nepiespiedīs mainīt Saeimas ievēlēšanas kārtību, tautas mokas turpināsies. Droši var apgalvot, ka šī nav mūsu valdība, jo mēs valdību nevēlam. Kādai valdībai būt, to nosaka cilvēki, kurus mēs pat neredzam.

Atbildēt

Briedis

01.05.2020. 06:19

Käpēc nav Kera kunga parsksta?

Atbildēt

dzeltenzaļie maitas, beidziet

30.04.2020. 21:43

»

Kur ņemt naudu?

Aldziņas no valsts kases VARAM nemaz nav knapas. Un tā ir uz ķepas izmaksātā nauda kafijas dzērājklubiņa biedrenēm Peldu ielā. Pēdējie dati, kuri šo kafijas dzērāju tantiņu apmaksātājiem ļauts rezēt, ir par 2019.gada janvāri. Bet krāšņi pat tam laikam...


uzbrukt manai sievai! Mums ar Diānu ir katram savs ledusskapis, katram ir savas kotletes. Nu un kas, ka darbā dzer kafiju? Tagad dzer mājās, strādā visas viņas no mājām no 8 līdz melnai naktij, gatavo pārskatus, neatiet no galda, kontrolē sadarbības projektus. Bija jau dzirdēts, kad Pūce nāca, griezīšot. Lai tik mēģina, paskatīsimies.

Atbildēt

ja

30.04.2020. 19:04

Pūce vienreiz nepiegriezīs skābekli tiem, kas visu laiku ir abnormālos apmēros laupījuši mūsu dabas resursu, krāpuši valsti, daloties ar zināmo politmafijas klanu, par miljonāriem kļuvušajiem pašvaldību ķeizariem, un grib tāpat slaiki turpināt dzīvot, tad kosmētiskie remonti te neko nelīdzēs. Te jātaisa ķirurģisks grieziens. Vai Pūce būs tas, kurš to darīs?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.04.2020. 14:30

Vienīgā iespēja ir tiesiski izbeigt 1940.gada okupāciju un demontēt okupācijas sistēmas administrāciju ar visiem kolaboracionistiem un kolonistiem, bet masīvās propogandas apstulbinātajiem cilvēkiem nest apskaidrību par Latvijas neapskaužamo situāciju un patieso stāvokli tiesiskuma un pārkāpto starptautisko tiesību jomā.

Atbildēt

a kur miljonara Kera

30.04.2020. 14:22

Paraksts....tas zizz tautas maku?

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 14:07

»

Nav sarežģīti

Jautājumu var risināt, ja ģimenes ārsti strādā divatā-koppraksē. Sevišķi ārpus Rīgas un lielpilsētām. Kad viens slimo/kursos/pēc grafika brīvdienā/atvaļinājumā Taizemē , otrs var akūtos gadījumos pieskatīt prombūtnē esošā ĢĀ pacientus. Bet-tas maksā un negribas dalīties. Labāk , ja pacients par savu...


Pareizi jau minēji, bet tas maksā ! Neuzdošos par speciālistu ģimenes ārstu prakšu finanšu plūsmās, bet ir daži vienkārši indikātori, kas liecina par to ka ĢAP naudā "nepeldas" - var paskatīties cik daudz ĢAP izbeidz savu darbību !

Atbildēt

hm

30.04.2020. 13:16

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


tas jau nav vienīgais departaments VARAM, kas jāattārpo

Atbildēt

Nav sarežģīti

30.04.2020. 12:52

»

Zinošais

Anekdotē to sauc - jūs izliekaties ka maksājat, mēs ka strādājam...


Jautājumu var risināt, ja ģimenes ārsti strādā divatā-koppraksē. Sevišķi ārpus Rīgas un lielpilsētām. Kad viens slimo/kursos/pēc grafika brīvdienā/atvaļinājumā Taizemē , otrs var akūtos gadījumos pieskatīt prombūtnē esošā ĢĀ pacientus. Bet-tas maksā un negribas dalīties. Labāk , ja pacients par savu naudu akūtā situācijā pērk medicīnas pakalojumus pats .

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 12:17

»

Zuze

Gribētos gan par šo un to iebilst...


Anekdotē to sauc - jūs izliekaties ka maksājat, mēs ka strādājam !
Valsts un ministrijas līmenī izliekas, ka ģimenes ārsti ir kādi "roboti", kuri var gan strādās 365/24, gan bez problēmām palielināt klientu apkalpošanas ātrumu, tiem nav vajadzīgas ne atpūtas, ne brīvdienas, ne atvaļinājums un slimības tos neskar !
Darba likums darbiniekam paredz gan konkrētas darba stundas, noteiktu atpūtas un atvaļinājuma laiku u.t.l. ! Vai ārstam būtu jābūt sliktākā situācijā kā kādam ministrijas ierēdnim ?!??!?

Atbildēt

Nekā personīga

30.04.2020. 12:07

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


Liela mēroga "babņiks"

Atbildēt

Kur ņemt naudu?

30.04.2020. 11:28

Aldziņas no valsts kases VARAM nemaz nav knapas. Un tā ir uz ķepas izmaksātā nauda kafijas dzērājklubiņa biedrenēm Peldu ielā. Pēdējie dati, kuri šo kafijas dzērāju tantiņu apmaksātājiem ļauts rezēt, ir par 2019.gada janvāri. Bet krāšņi pat tam laikam!

https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2529-kristine-ruskule
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2326-julija-bondareva
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2463-elina-lodite
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/32024-diana-treiliha
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2465-signe-malnaca
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2465-signe-malnaca

Atbildēt

pandemija vel nav beigusies !

30.04.2020. 10:53

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


anglija,vacija un somija zelojas ,ka trukst darbaspeka lauksaimnieciba darba uz lauka !Sis ekspertes un vecakas ekspertes butu labas ravetajas un kapletajas !

Atbildēt

Zuze

30.04.2020. 10:40

Gribētos gan par šo un to iebilst:
1. šai ārkārtas situācijā papildus slodze ir tikai ļoti nelielai daļai mediķu, bet tiek pasniegts, ka visi ir nenormāli noslogoti- nevajag aizmirst, ka plānveida medicīnas pakalpojumi netiek sniegti (rentgenus atļāva no šīs nedēļas) un tad iedomājieties, kā darbība rit, piemēram, Jelgavas milzīgajā slimnīcā, kur tā arī nav ievests neviens Covid-19 pacients. Pa lielam- ļoti mierīgi- diennaktī notiek 1-4 dzemdības, bet citās nodaļās vispār ir pa pāris pacienti. Reāli tagad intensīvi strādā Infektoloģijas centrs un pāris Rīgas slimnīcu infektoloģijas nodaļas, citi mediķi nav diži pārslogoti. Diezgan daudzi ģimenes ārsti līdz 14.aprīlim vispār bija slēguši praksi (bet nauda par pacientu skaitu taču tecēja), joprojām netiek nodrošināta ģimenes ārstu pieņemšana tajos pagastos, kur viņi atbrauca reizi nedēļā (vai retāk), tā ka īsti nezinu cik tas atbilstīgi Hipokrāta zvērestam. Stc, arī sazvanāmi daudzi nav, jo, piemēram, tai pašā Jelgavā daudzi ģimenes ārsti nav devuši un nedod savu mob. tālruni.
2.pedagogi- bd pedagogi vispār 90% sēd mājās apmaksātā atvaļinājumā un labākajā gadījumā sūta watsapā ziņas, ka māciet bērniem burtus vai lieciet zīmēt. Skolu pedagogi ir ļoti nesagatavoti krīzes situācijai- daudzi nemāk tikt galā ar jaunajām tehnoloģijām, daudzi nesaprot, kā tas ir - mācīt attālināti- vienkārši sadod bērniem macību uzdevumus milzīgā apjomā un tad terorizē vecākus, vai viņi ir izkonktrolējuši bērnus. Viena mana kolēģe, kurai ir 3 bērni, no kuriem 2 skolas vecumā mazākajās klasītēs, trešājā darba dienā, kad sākās mācības un viņai bija attālināti pašai jāstrādā, piedraudēja, ka atstās watsap grupu, jo tieši skolōtāji visu laiku bez apstājas terorisē vecākus, bet pat nemēģina komunicēt ar bērnu. iedomājaties, ja ir 2 skolēni un 20 pedagogu, kas ik pa brīdim prasa- Ilzīte uzzīmēja, ko es liku, bet ģeogrāfijas darbiņu? Un matemātiku? un sportā iemācījās basketbola noteikumu??
Tā ka - atvainojiet, visiem tagad iet grūti un šeit pieminētās profesijas varbūt bija vismazāk gatavas ārkārtas situācijai (vismaz pedagogi viennozīmīgi).

Atbildēt

Pūča, mostas!

30.04.2020. 09:43

Zive no galvas pūst

Atbildēt

mī un žēē! eksperti!

30.04.2020. 09:38

Investīciju uzraudzības departaments
Teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļa
Kristīne Ruskule Nodaļas vadītāja
Jūlija Bondareva Nodaļas vadītāja vietnieks
Elīna Lodīte Vecākais eksperts
Diāna Treiliha Vecākais eksperts
Signe Malnača Vecākais eksperts
Līga Bernāne Vecākais eksperts
Gita Peniņberga Vecākais eksperts
Guna Roze Vecākais eksperts
Alise Aneraude Vecākais eksperts
Agnese Dimante Vecākais eksperts
Elza Arkle Vecākais eksperts
Gunta Sirmā Vecākais eksperts
Linda Bružēvica Vecākais eksperts
Gunta Gulbe Vecākais eksperts
Evija Kasicka-Buča Vecākais eksperts
Arta Frolova Vecākais eksperts

Atbildēt

LOMB (Latvijas Okupācijas muzeja biedrība. LOMB kaujinieks

30.04.2020. 09:37

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Dabūsi pa rīkli.

Atbildēt

Jautājums

30.04.2020. 09:24

Prasam lielajam reformatoram Pūcem atskaitīties.
Ko dara nenormālais liekēžu bars VARAM kaut kādā saķiņķelētā teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļā???? Kas tās ir par 16 sabiedrības naudas sūcēju ērcēm vienā pašā VARAM nodaļā??? Kādus darbus attālināti šī liekēžu armija dara krīzes laikā? Konkrēti kāds MŪMS, KURIEM VALSTS ATMET LABI JA 280 GRAŠUS, NO ŠIEM IERĒDŅIEM IR LABUMS???? Kādas mēneša algas šobrīd saņem konkrēti katrs no šiem ierēdņiem? Un ko katrs viens dara???
Investīciju uzraudzības departamenta
Teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļa.
16 gabali.
Dažam ierindnieciņam aldziņa kādu mēnesi uzskrējusi pat 2500 eiro!

Atbildēt

Pievienojos

30.04.2020. 09:18

»

peksis

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies


Tieši tā ! Vara ir izveidojusi dažadas pseido sadarbības institūcijas, kā NOSP u.c. ar nolūku imitēt dialogu un ieklausīšanos, bet realitātē varam paskatīties jebkura MK noteikumu vai likuma anotācijā sadaļā par sabiedrības iesaisti dokumenta izstrādē, apspriešanā u.t.l. tur vairumā gadījumā būs ierakstīts - konsultēšanās nav notikusi !
Es vismaz neatceros nevienu projekta dokumentu kur būtu ierakstīts ka konsultācijas notikušas.
Bet tā ir tikai pusbēda, jo ierēdniecībā dominē nostāja, ka konsultēšanās nenozīmē ka ieteikumi jāņem vērā - tā teikt suņi var pariet, sabiedrība var pacepties, nolaist tvaiku, bet karavāna ies tālāk tikai sev zināmā un vajadzīgā virzienā.
Nekas no Kaudzīšu laikiem nav mainījies - runas vīriem ir spēks rokā, ko tie lems tā arī būs !

Atbildēt

Egils ar ģimeni

30.04.2020. 08:52

»

Cēlīši čiepstētāji!

“..saglabājas bažas par lēmumpieņēmēju izpratnes trūkumu...


Sākot ar 2020. gadu, veselības aprūpes vispārējās valdības sektora finansējumam bija jābūt vismaz 4% no iekšzemes kopprodukta (IKP). No savas puses piebilstu, ka tas nav daudz: šo līmeni sasniedz un pārsniedz gandrīz visu pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu budžeti, kur gadās, ka veselības aprūpes daļa valsts budžetā pārsniedz pat 8% (Dānija, Austrija, Francija – šeit), bet Latvija, Kipra un Horvātija ir trīs vienīgās ES valstis, kur tā nesasniedz 4%. Kā zināms, arī cilvēki Latvijā ir visai nabadzīgi un nevar atļauties tērēt daudz naudas pat tik svarīgai vajadzībai kā veselība.

Līdz ar to kopējā veselības aprūpes vieta IKP Latvijai ir otrā zemākā ES – veselības aprūpei Latvijā procentuāli tērē gandrīz divreiz mazāk nekā Francijā, Vācijā un Zviedrijā.

“Ikvienam jāsaprot, ka rīcība, kas stiprina Veselības aprūpes finansēšanas likuma ievērošanu, kalpo likuma mērķim, un otrādi”.

Atgādinu, ka par levitiem jūdeju tradīcijā sauc Jakoba (Izraēla) un viņa sievas Lejas trešā dēla Levija līnijas turpinātājus. Viens no levitu pienākumiem ir vadīt tautu upurēšanas rituālā. Varētu uzdot jautājumu: ko mūsu Valsts prezidenta vadībā mēs šobrīd upurējam? Ja vien būtu pārliecība, ka viņš ir īsts levits: jūdejiem tautība pārdzimst pa mātes nevis tēva līniju.

Atbildēt

vieno nu kā gribi

30.04.2020. 08:23

ja katrs zags individuāli un par nodokļu zagšanu nebūs cietumu.......

Atbildēt

ko vaimanājat

30.04.2020. 08:22

ja neliekat cīnīties ar ēnu ekonomiku, vai varbūt pašu ģimenes.........
gadās jau, sieva vaimanā, vīrs zog...............par mediķiem privāt prakses ar minimālajm algām negribat parunāt????????????????????????????????

Atbildēt

!!

30.04.2020. 08:12

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Nu un? Labāk būtu kāds zaglis, korumpants vai afērists, kuru Latvijā mums netrūkst....

Atbildēt

šeit nav valsts

30.04.2020. 06:57

Te dzeltenie topčī mūsu zemi.....

Atbildēt

peksis

30.04.2020. 02:57

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies!

Atbildēt

ludzu noskaidro !

30.04.2020. 00:22

»

Domādams neizdomāsi!

Vai ilgi sacerēji šo jautājumu


varbut kludos un sunu patversmes direktore vada ,,latvijas institutu,, !

Atbildēt

Ne tikai Eiropā

29.04.2020. 23:38

Veselības un labklāības ministrijas ir apvienotas arī Indijā,Šrilankā,Nepālā,Jemenā,Japānā,Dienvidkorejā,
Austrālijā,Fidži,Kiribati,Gambijā,Tanzānijā,Libērijā,
Namībijā,Svāzilendā,Maurīcijā,Seišelās,Zimbabvē,Lesoto,
Maldivās,Senegālā,Ekvatoriālajā Gvinejā,Svētās Helēnas salā,Gvajānā,Sentlūsijā,Dominikānā,Dominikā,Kaimanu salās,Antigvā un Barbudā,Bahamās,Bermudā,Britu Virdžīnu
salās utt.

Atbildēt

Zivs pūst no galvas!

29.04.2020. 23:20

"Veselības ministres Ingrīdas Circenes ideja sniegt plānveida veselības aprūpi tiem,kas maksā nodokļus,principā ir pareiza,taču ĀRSTNIECĪBAS NAUIDA NEDRĪKST ATRASTIES MINISTRIJAS PĀRZIŅĀ.tur jau tā nelaime,ka no tā naudas maisa neviens negrib atteikties.Lietuvā un Igaunijā jau sen tas ir nokārtots,bet pie mums nav,jo viemnmēr kāds ghrib pirkt dārgus medicīniskos aparatus,celt nevajadzīgas būves utt.Pirmskara Latvijā visa medicīnas nauda bija slimokases rokās,tad nebija ne rindu,ne kukuļu ārstiem." Skat."Kaut kājas basas,tomēr bija slimokases".Intervija ar profesoru un medicīnas vēsturnieku Arni Vīksnu,Māra Libeka,Latvijas Avīze,18.09.2013.Arī šodien visa Eiropas Savienībā,izņemot vienīgi Latviju,slimokases slēdz līgumus ar ārstiem,maksā viņiem algu un slimokasu dalībniekiem un viņu ģimenes locekļiem slimības pabalstus.Atšķirībā no ministrijas,kas daudzās piemaksas un prēmijas,pat Darba likumā neparedzētas, un naudas balvas,par ikdienas darba pienākumu veikšanu,maksā tikai ierēdņiem,t.sk.fantastiskās gada prēmijas.Vairumā Eiropas valstu pat nav atsevišķas Veselības ministrijas,piemēram,Igaunijā,Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Islandē,Īrijā,Nīderlandē,Polijā,Ungārijā,Horvātijā,Grieķijā,Gruzijā,Andorā,Monako,Sanmarino,Krievijā,ar simtiem papildus ierēdņiem.

Atbildēt

He

29.04.2020. 22:51

Skolotājiem ( daudziem ) būtu jāsaprot, ka laiks arī pašiem mācīties un varbūt darīt kaut ko citu. Ja tagad attālinātā laikā daži ( tiešām daži ) skolotāji nesaprot, kas ir Youtube, prezentācija vai vienkārši viņi nevar uztaisīt slaidu, tad labāk tiešām pieņmet studentu, kas izdarīs un iedvesmos. Reāls piemērs no vienas Rīgas prestižas skolas, kad dažus priekšmetus nevar nodrošināt, jo redziet vecās krabenes ir šokā jo jaunās situācijas... tā kā nevajag murgot. Veiciet reformas izglītības sistēmā un tad arī parunāsim par naudu...

Atbildēt

!>?

29.04.2020. 22:37

Veselības ministrija nav muzejs!

Atbildēt

jaajaa

29.04.2020. 21:55

...par mediķiem piekrītu...par skolotājiem ne visai...procentuāli pret IKP Latvija salīdzinoši daudz tērē izglītībai, un salīdzinoši maz medicīnai...:)

Atbildēt

Domādams neizdomāsi!

29.04.2020. 21:34

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Vai ilgi sacerēji šo jautājumu?

Atbildēt

Jā, bet

29.04.2020. 19:06

Nu tad beidzot ir sākušas kaut ko pīkstēt sabiedriskās organizācijas. Labāk tā, nekā nekā. Bet, ko pārējie gaida? Rakstiet! Pieprasiet! Atmaskojiet! Sauciet notiekošo īstajos vārdos! Tie taču esiet jūs, kurus te apzog un muļķo! Jums vairs nav ko zaudēt. Ja kāds to vēl nav sapratis, tad pēc pāris mēnešiem notiekti sapratīs. Tikai tad jau būs tie miljardi izdalīti un varēsiet svilpot līdz ar vēju

Atbildēt

Cēlīši čiepstētāji!

29.04.2020. 17:11

“..saglabājas bažas par lēmumpieņēmēju izpratnes trūkumu


..aicinām politiķus tikpat atbildīgi veikt arī savus, izpildot Latvijā spēkā esošus likums.


Tāpēc Latvijas veselības aprūpes darbinieku un pedagogu profesionālās organizācijas pieprasa nekavējoties valdībā un Saeimā atsākt sarunas par iepriekš pielemtā finansējuma piešķiršanu pedagogu un mediķu atalgojuma palielināšanai jau šogad un nākamajos gados. Pretējā gadījumā gan izglītības, gan veselības aprūpes sistēmai draud sabrukums


Cerot uz reālu rīcību,
Latvijas Ārstu biedrības prezidente Dr Ilze Aizsilniece
Latvijas Māsu asociācijas viceprezidente Ilze Ortveina
Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dr Kārlis Rācenis
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga
Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas priekšsēdētājs Rūdolfs Kalvāns”


Man ir kauns par visiem Jums! Vai tiešām nespējat saredzēt 4. maija komunistu, čekistu, cionistu ņirgas par Jums, kuras jau pieredzējāt dzīvnieka E. Levita personā, kad viņš ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu 2020. gada budžetā.. it ā zinātu par sekojošo corona-19 vīrusa pandēmiju, jo arī pašlaik, kad tā ir notikusi, attieksme pret pedagogiem un mediķiem nav mainījusies! Jūs esat inteliģences zieds, latviešu nācijas sirdsapziņa! Man kauns, ka Jūs lūdzaties! Un savā naivumā cerat!

Atbildēt

TTT

29.04.2020. 16:44

Cīnaties par cienīgu atalgojumu un dzīves līmeni. Valstī nauda ir, pat neaizņemta, tikai valdība to negrib piešķirt darbinieku atalgojumam, jo gan ārvalstu investoriem, gan vietējam biznesam vajadzīgs zemi atalgots darbinieks, bez sociālajām garantijām un ar pastieptu roku.

Atbildēt

?

29.04.2020. 16:34

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...