Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

45 ,5 miljonus valdība nopludina lauku liellindustriāļiem

05.05.2020. 14:09

Varas grupējums, kas saucas LV valdība, kā parasti glābj lauksaimniekus lielindustriāļus. 2 dienu laikā daži cilvēki izlemj piešķirt naudu subsidētai nozarei, kas paņemta no nabaga mazo aldziņu saņēmēju šoferu, skolotāju, ugunsdzēsēju, mediķu, policistu samestās nodokļu naudiņas.

Valdība piešķirs atbalstu 45,5 miljonus lauksaimniecībai un pārtikas ražošanai.
Atbalsts galvenokārt lopkopjiem un pārtikas uzņēmumiem, kuri zaudējuši eksporta tirgus.
Naudu apsaimniekos Lauku atbalsta dienests.

Atbildēt

man patīk

05.05.2020. 10:47

»

aa

es skolotajiem nemaksātu vispār, tas kas tagad notiek ir šausmas, divatā ar mazmeitu rakstam cauras dienas, lai paspētu uzdoto izpildīt. Konspektējiet, pārstāstiet, uzrakstiet, atbildiet uz jautājumiem, viss kas grāmata prasīts jāveic rakstiski. murgs


kad iestājās covida krīze, valdība normālajam darbaspēkam iedeva dīgstāves pabalstu - 75% no darbinieka bruto algas, bet ne vairāk par 700 eiro!!! kas Latvijā ir skolotāja mēneša alga!!!
Ar lielu pompu paziņoja, ka nodokļus no šīs summas neietur.

Par tādu dīgstāves pabalstu, kādu algas vietā normālos apstākļos ir spiests saņemt Latvijas skolotājs, es skolotāju vietā vispār neko nemācītu, tikai ierastos skolā.

Atbildēt

aa

04.05.2020. 10:44

es skolotajiem nemaksātu vispār, tas kas tagad notiek ir šausmas, divatā ar mazmeitu rakstam cauras dienas, lai paspētu uzdoto izpildīt. Konspektējiet, pārstāstiet, uzrakstiet, atbildiet uz jautājumiem, viss kas grāmata prasīts jāveic rakstiski. murgs.

Atbildēt

corrupt

02.05.2020. 08:04

Puze 30.04.2020. 13:13
Kā redzam no Ventspils pilsētas domes Finanšu komitejas lēmuma 2020.gada 27.aprīlī, pēc A.Lemberga iniciatīvas Aldis Ābele ir ticis pie kārtējās speciālās piemaksas pie amatalgas 79,6 % apmērā.
Pagājušā gada laikā līdzīgi lēmumi pieņemti 20.februārī, 19.martā, 19.augustā, 24.septembrī, 9.decembrī un šogad – pandēmijas laikā viena mēneša ietvaros A . Ābele ar naudas balvām apbalvots jau divas reizes.

Atbildēt

Dollārs Franklins

01.05.2020. 07:38

Tik daudz asociāciju utt! Varbūt vūtu vienkāršāk ka ir arodbiedrība ar iekļautu visu profesiju klasifikatoru. Izņemot laikam jūrniekus un vēl dažas cunftes.
Direktors, prezidents utt.
Nav tā kā par daudz?

Atbildēt

Juris

01.05.2020. 07:02

»

peksis

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies


Kamēr tauta nepiespiedīs mainīt Saeimas ievēlēšanas kārtību, tautas mokas turpināsies. Droši var apgalvot, ka šī nav mūsu valdība, jo mēs valdību nevēlam. Kādai valdībai būt, to nosaka cilvēki, kurus mēs pat neredzam.

Atbildēt

Briedis

01.05.2020. 06:19

Käpēc nav Kera kunga parsksta?

Atbildēt

dzeltenzaļie maitas, beidziet

30.04.2020. 21:43

»

Kur ņemt naudu?

Aldziņas no valsts kases VARAM nemaz nav knapas. Un tā ir uz ķepas izmaksātā nauda kafijas dzērājklubiņa biedrenēm Peldu ielā. Pēdējie dati, kuri šo kafijas dzērāju tantiņu apmaksātājiem ļauts rezēt, ir par 2019.gada janvāri. Bet krāšņi pat tam laikam...


uzbrukt manai sievai! Mums ar Diānu ir katram savs ledusskapis, katram ir savas kotletes. Nu un kas, ka darbā dzer kafiju? Tagad dzer mājās, strādā visas viņas no mājām no 8 līdz melnai naktij, gatavo pārskatus, neatiet no galda, kontrolē sadarbības projektus. Bija jau dzirdēts, kad Pūce nāca, griezīšot. Lai tik mēģina, paskatīsimies.

Atbildēt

ja

30.04.2020. 19:04

Pūce vienreiz nepiegriezīs skābekli tiem, kas visu laiku ir abnormālos apmēros laupījuši mūsu dabas resursu, krāpuši valsti, daloties ar zināmo politmafijas klanu, par miljonāriem kļuvušajiem pašvaldību ķeizariem, un grib tāpat slaiki turpināt dzīvot, tad kosmētiskie remonti te neko nelīdzēs. Te jātaisa ķirurģisks grieziens. Vai Pūce būs tas, kurš to darīs?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.04.2020. 14:30

Vienīgā iespēja ir tiesiski izbeigt 1940.gada okupāciju un demontēt okupācijas sistēmas administrāciju ar visiem kolaboracionistiem un kolonistiem, bet masīvās propogandas apstulbinātajiem cilvēkiem nest apskaidrību par Latvijas neapskaužamo situāciju un patieso stāvokli tiesiskuma un pārkāpto starptautisko tiesību jomā.

Atbildēt

a kur miljonara Kera

30.04.2020. 14:22

Paraksts....tas zizz tautas maku?

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 14:07

»

Nav sarežģīti

Jautājumu var risināt, ja ģimenes ārsti strādā divatā-koppraksē. Sevišķi ārpus Rīgas un lielpilsētām. Kad viens slimo/kursos/pēc grafika brīvdienā/atvaļinājumā Taizemē , otrs var akūtos gadījumos pieskatīt prombūtnē esošā ĢĀ pacientus. Bet-tas maksā un negribas dalīties. Labāk , ja pacients par savu...


Pareizi jau minēji, bet tas maksā ! Neuzdošos par speciālistu ģimenes ārstu prakšu finanšu plūsmās, bet ir daži vienkārši indikātori, kas liecina par to ka ĢAP naudā "nepeldas" - var paskatīties cik daudz ĢAP izbeidz savu darbību !

Atbildēt

hm

30.04.2020. 13:16

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


tas jau nav vienīgais departaments VARAM, kas jāattārpo

Atbildēt

Nav sarežģīti

30.04.2020. 12:52

»

Zinošais

Anekdotē to sauc - jūs izliekaties ka maksājat, mēs ka strādājam...


Jautājumu var risināt, ja ģimenes ārsti strādā divatā-koppraksē. Sevišķi ārpus Rīgas un lielpilsētām. Kad viens slimo/kursos/pēc grafika brīvdienā/atvaļinājumā Taizemē , otrs var akūtos gadījumos pieskatīt prombūtnē esošā ĢĀ pacientus. Bet-tas maksā un negribas dalīties. Labāk , ja pacients par savu naudu akūtā situācijā pērk medicīnas pakalojumus pats .

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 12:17

»

Zuze

Gribētos gan par šo un to iebilst...


Anekdotē to sauc - jūs izliekaties ka maksājat, mēs ka strādājam !
Valsts un ministrijas līmenī izliekas, ka ģimenes ārsti ir kādi "roboti", kuri var gan strādās 365/24, gan bez problēmām palielināt klientu apkalpošanas ātrumu, tiem nav vajadzīgas ne atpūtas, ne brīvdienas, ne atvaļinājums un slimības tos neskar !
Darba likums darbiniekam paredz gan konkrētas darba stundas, noteiktu atpūtas un atvaļinājuma laiku u.t.l. ! Vai ārstam būtu jābūt sliktākā situācijā kā kādam ministrijas ierēdnim ?!??!?

Atbildēt

Nekā personīga

30.04.2020. 12:07

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


Liela mēroga "babņiks"

Atbildēt

Kur ņemt naudu?

30.04.2020. 11:28

Aldziņas no valsts kases VARAM nemaz nav knapas. Un tā ir uz ķepas izmaksātā nauda kafijas dzērājklubiņa biedrenēm Peldu ielā. Pēdējie dati, kuri šo kafijas dzērāju tantiņu apmaksātājiem ļauts rezēt, ir par 2019.gada janvāri. Bet krāšņi pat tam laikam!

https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2529-kristine-ruskule
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2326-julija-bondareva
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2463-elina-lodite
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/32024-diana-treiliha
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2465-signe-malnaca
https://visasalgas.com/valsts-iestades/vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministrija/atalgojums/2465-signe-malnaca

Atbildēt

pandemija vel nav beigusies !

30.04.2020. 10:53

»

mī un žēē! eksperti!

Investīciju uzraudzības departaments...


anglija,vacija un somija zelojas ,ka trukst darbaspeka lauksaimnieciba darba uz lauka !Sis ekspertes un vecakas ekspertes butu labas ravetajas un kapletajas !

Atbildēt

Zuze

30.04.2020. 10:40

Gribētos gan par šo un to iebilst:
1. šai ārkārtas situācijā papildus slodze ir tikai ļoti nelielai daļai mediķu, bet tiek pasniegts, ka visi ir nenormāli noslogoti- nevajag aizmirst, ka plānveida medicīnas pakalpojumi netiek sniegti (rentgenus atļāva no šīs nedēļas) un tad iedomājieties, kā darbība rit, piemēram, Jelgavas milzīgajā slimnīcā, kur tā arī nav ievests neviens Covid-19 pacients. Pa lielam- ļoti mierīgi- diennaktī notiek 1-4 dzemdības, bet citās nodaļās vispār ir pa pāris pacienti. Reāli tagad intensīvi strādā Infektoloģijas centrs un pāris Rīgas slimnīcu infektoloģijas nodaļas, citi mediķi nav diži pārslogoti. Diezgan daudzi ģimenes ārsti līdz 14.aprīlim vispār bija slēguši praksi (bet nauda par pacientu skaitu taču tecēja), joprojām netiek nodrošināta ģimenes ārstu pieņemšana tajos pagastos, kur viņi atbrauca reizi nedēļā (vai retāk), tā ka īsti nezinu cik tas atbilstīgi Hipokrāta zvērestam. Stc, arī sazvanāmi daudzi nav, jo, piemēram, tai pašā Jelgavā daudzi ģimenes ārsti nav devuši un nedod savu mob. tālruni.
2.pedagogi- bd pedagogi vispār 90% sēd mājās apmaksātā atvaļinājumā un labākajā gadījumā sūta watsapā ziņas, ka māciet bērniem burtus vai lieciet zīmēt. Skolu pedagogi ir ļoti nesagatavoti krīzes situācijai- daudzi nemāk tikt galā ar jaunajām tehnoloģijām, daudzi nesaprot, kā tas ir - mācīt attālināti- vienkārši sadod bērniem macību uzdevumus milzīgā apjomā un tad terorizē vecākus, vai viņi ir izkonktrolējuši bērnus. Viena mana kolēģe, kurai ir 3 bērni, no kuriem 2 skolas vecumā mazākajās klasītēs, trešājā darba dienā, kad sākās mācības un viņai bija attālināti pašai jāstrādā, piedraudēja, ka atstās watsap grupu, jo tieši skolōtāji visu laiku bez apstājas terorisē vecākus, bet pat nemēģina komunicēt ar bērnu. iedomājaties, ja ir 2 skolēni un 20 pedagogu, kas ik pa brīdim prasa- Ilzīte uzzīmēja, ko es liku, bet ģeogrāfijas darbiņu? Un matemātiku? un sportā iemācījās basketbola noteikumu??
Tā ka - atvainojiet, visiem tagad iet grūti un šeit pieminētās profesijas varbūt bija vismazāk gatavas ārkārtas situācijai (vismaz pedagogi viennozīmīgi).

Atbildēt

Pūča, mostas!

30.04.2020. 09:43

Zive no galvas pūst

Atbildēt

mī un žēē! eksperti!

30.04.2020. 09:38

Investīciju uzraudzības departaments
Teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļa
Kristīne Ruskule Nodaļas vadītāja
Jūlija Bondareva Nodaļas vadītāja vietnieks
Elīna Lodīte Vecākais eksperts
Diāna Treiliha Vecākais eksperts
Signe Malnača Vecākais eksperts
Līga Bernāne Vecākais eksperts
Gita Peniņberga Vecākais eksperts
Guna Roze Vecākais eksperts
Alise Aneraude Vecākais eksperts
Agnese Dimante Vecākais eksperts
Elza Arkle Vecākais eksperts
Gunta Sirmā Vecākais eksperts
Linda Bružēvica Vecākais eksperts
Gunta Gulbe Vecākais eksperts
Evija Kasicka-Buča Vecākais eksperts
Arta Frolova Vecākais eksperts

Atbildēt

LOMB (Latvijas Okupācijas muzeja biedrība. LOMB kaujinieks

30.04.2020. 09:37

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Dabūsi pa rīkli.

Atbildēt

Jautājums

30.04.2020. 09:24

Prasam lielajam reformatoram Pūcem atskaitīties.
Ko dara nenormālais liekēžu bars VARAM kaut kādā saķiņķelētā teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļā???? Kas tās ir par 16 sabiedrības naudas sūcēju ērcēm vienā pašā VARAM nodaļā??? Kādus darbus attālināti šī liekēžu armija dara krīzes laikā? Konkrēti kāds MŪMS, KURIEM VALSTS ATMET LABI JA 280 GRAŠUS, NO ŠIEM IERĒDŅIEM IR LABUMS???? Kādas mēneša algas šobrīd saņem konkrēti katrs no šiem ierēdņiem? Un ko katrs viens dara???
Investīciju uzraudzības departamenta
Teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļa.
16 gabali.
Dažam ierindnieciņam aldziņa kādu mēnesi uzskrējusi pat 2500 eiro!

Atbildēt

Pievienojos

30.04.2020. 09:18

»

peksis

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies


Tieši tā ! Vara ir izveidojusi dažadas pseido sadarbības institūcijas, kā NOSP u.c. ar nolūku imitēt dialogu un ieklausīšanos, bet realitātē varam paskatīties jebkura MK noteikumu vai likuma anotācijā sadaļā par sabiedrības iesaisti dokumenta izstrādē, apspriešanā u.t.l. tur vairumā gadījumā būs ierakstīts - konsultēšanās nav notikusi !
Es vismaz neatceros nevienu projekta dokumentu kur būtu ierakstīts ka konsultācijas notikušas.
Bet tā ir tikai pusbēda, jo ierēdniecībā dominē nostāja, ka konsultēšanās nenozīmē ka ieteikumi jāņem vērā - tā teikt suņi var pariet, sabiedrība var pacepties, nolaist tvaiku, bet karavāna ies tālāk tikai sev zināmā un vajadzīgā virzienā.
Nekas no Kaudzīšu laikiem nav mainījies - runas vīriem ir spēks rokā, ko tie lems tā arī būs !

Atbildēt

Egils ar ģimeni

30.04.2020. 08:52

»

Cēlīši čiepstētāji!

“..saglabājas bažas par lēmumpieņēmēju izpratnes trūkumu...


Sākot ar 2020. gadu, veselības aprūpes vispārējās valdības sektora finansējumam bija jābūt vismaz 4% no iekšzemes kopprodukta (IKP). No savas puses piebilstu, ka tas nav daudz: šo līmeni sasniedz un pārsniedz gandrīz visu pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu budžeti, kur gadās, ka veselības aprūpes daļa valsts budžetā pārsniedz pat 8% (Dānija, Austrija, Francija – šeit), bet Latvija, Kipra un Horvātija ir trīs vienīgās ES valstis, kur tā nesasniedz 4%. Kā zināms, arī cilvēki Latvijā ir visai nabadzīgi un nevar atļauties tērēt daudz naudas pat tik svarīgai vajadzībai kā veselība.

Līdz ar to kopējā veselības aprūpes vieta IKP Latvijai ir otrā zemākā ES – veselības aprūpei Latvijā procentuāli tērē gandrīz divreiz mazāk nekā Francijā, Vācijā un Zviedrijā.

“Ikvienam jāsaprot, ka rīcība, kas stiprina Veselības aprūpes finansēšanas likuma ievērošanu, kalpo likuma mērķim, un otrādi”.

Atgādinu, ka par levitiem jūdeju tradīcijā sauc Jakoba (Izraēla) un viņa sievas Lejas trešā dēla Levija līnijas turpinātājus. Viens no levitu pienākumiem ir vadīt tautu upurēšanas rituālā. Varētu uzdot jautājumu: ko mūsu Valsts prezidenta vadībā mēs šobrīd upurējam? Ja vien būtu pārliecība, ka viņš ir īsts levits: jūdejiem tautība pārdzimst pa mātes nevis tēva līniju.

Atbildēt

vieno nu kā gribi

30.04.2020. 08:23

ja katrs zags individuāli un par nodokļu zagšanu nebūs cietumu.......

Atbildēt

ko vaimanājat

30.04.2020. 08:22

ja neliekat cīnīties ar ēnu ekonomiku, vai varbūt pašu ģimenes.........
gadās jau, sieva vaimanā, vīrs zog...............par mediķiem privāt prakses ar minimālajm algām negribat parunāt????????????????????????????????

Atbildēt

!!

30.04.2020. 08:12

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Nu un? Labāk būtu kāds zaglis, korumpants vai afērists, kuru Latvijā mums netrūkst....

Atbildēt

šeit nav valsts

30.04.2020. 06:57

Te dzeltenie topčī mūsu zemi.....

Atbildēt

peksis

30.04.2020. 02:57

Kamēr tauta masveidā neies ielās kā Francijā, koalīcija vienā angļu mierā taisīs tautai uz galvas, tik vienkārša lieta ir jāsaprot, ejiet ielās un pieprasiet zagļu atkāpšanos un viltus solījumu pildīšanu, tikai tad šajā valstī kaut kas mainīsies!

Atbildēt

ludzu noskaidro !

30.04.2020. 00:22

»

Domādams neizdomāsi!

Vai ilgi sacerēji šo jautājumu


varbut kludos un sunu patversmes direktore vada ,,latvijas institutu,, !

Atbildēt

Ne tikai Eiropā

29.04.2020. 23:38

Veselības un labklāības ministrijas ir apvienotas arī Indijā,Šrilankā,Nepālā,Jemenā,Japānā,Dienvidkorejā,
Austrālijā,Fidži,Kiribati,Gambijā,Tanzānijā,Libērijā,
Namībijā,Svāzilendā,Maurīcijā,Seišelās,Zimbabvē,Lesoto,
Maldivās,Senegālā,Ekvatoriālajā Gvinejā,Svētās Helēnas salā,Gvajānā,Sentlūsijā,Dominikānā,Dominikā,Kaimanu salās,Antigvā un Barbudā,Bahamās,Bermudā,Britu Virdžīnu
salās utt.

Atbildēt

Zivs pūst no galvas!

29.04.2020. 23:20

"Veselības ministres Ingrīdas Circenes ideja sniegt plānveida veselības aprūpi tiem,kas maksā nodokļus,principā ir pareiza,taču ĀRSTNIECĪBAS NAUIDA NEDRĪKST ATRASTIES MINISTRIJAS PĀRZIŅĀ.tur jau tā nelaime,ka no tā naudas maisa neviens negrib atteikties.Lietuvā un Igaunijā jau sen tas ir nokārtots,bet pie mums nav,jo viemnmēr kāds ghrib pirkt dārgus medicīniskos aparatus,celt nevajadzīgas būves utt.Pirmskara Latvijā visa medicīnas nauda bija slimokases rokās,tad nebija ne rindu,ne kukuļu ārstiem." Skat."Kaut kājas basas,tomēr bija slimokases".Intervija ar profesoru un medicīnas vēsturnieku Arni Vīksnu,Māra Libeka,Latvijas Avīze,18.09.2013.Arī šodien visa Eiropas Savienībā,izņemot vienīgi Latviju,slimokases slēdz līgumus ar ārstiem,maksā viņiem algu un slimokasu dalībniekiem un viņu ģimenes locekļiem slimības pabalstus.Atšķirībā no ministrijas,kas daudzās piemaksas un prēmijas,pat Darba likumā neparedzētas, un naudas balvas,par ikdienas darba pienākumu veikšanu,maksā tikai ierēdņiem,t.sk.fantastiskās gada prēmijas.Vairumā Eiropas valstu pat nav atsevišķas Veselības ministrijas,piemēram,Igaunijā,Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Islandē,Īrijā,Nīderlandē,Polijā,Ungārijā,Horvātijā,Grieķijā,Gruzijā,Andorā,Monako,Sanmarino,Krievijā,ar simtiem papildus ierēdņiem.

Atbildēt

He

29.04.2020. 22:51

Skolotājiem ( daudziem ) būtu jāsaprot, ka laiks arī pašiem mācīties un varbūt darīt kaut ko citu. Ja tagad attālinātā laikā daži ( tiešām daži ) skolotāji nesaprot, kas ir Youtube, prezentācija vai vienkārši viņi nevar uztaisīt slaidu, tad labāk tiešām pieņmet studentu, kas izdarīs un iedvesmos. Reāls piemērs no vienas Rīgas prestižas skolas, kad dažus priekšmetus nevar nodrošināt, jo redziet vecās krabenes ir šokā jo jaunās situācijas... tā kā nevajag murgot. Veiciet reformas izglītības sistēmā un tad arī parunāsim par naudu...

Atbildēt

!>?

29.04.2020. 22:37

Veselības ministrija nav muzejs!

Atbildēt

jaajaa

29.04.2020. 21:55

...par mediķiem piekrītu...par skolotājiem ne visai...procentuāli pret IKP Latvija salīdzinoši daudz tērē izglītībai, un salīdzinoši maz medicīnai...:)

Atbildēt

Domādams neizdomāsi!

29.04.2020. 21:34

»

?

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore


Vai ilgi sacerēji šo jautājumu?

Atbildēt

Jā, bet

29.04.2020. 19:06

Nu tad beidzot ir sākušas kaut ko pīkstēt sabiedriskās organizācijas. Labāk tā, nekā nekā. Bet, ko pārējie gaida? Rakstiet! Pieprasiet! Atmaskojiet! Sauciet notiekošo īstajos vārdos! Tie taču esiet jūs, kurus te apzog un muļķo! Jums vairs nav ko zaudēt. Ja kāds to vēl nav sapratis, tad pēc pāris mēnešiem notiekti sapratīs. Tikai tad jau būs tie miljardi izdalīti un varēsiet svilpot līdz ar vēju

Atbildēt

Cēlīši čiepstētāji!

29.04.2020. 17:11

“..saglabājas bažas par lēmumpieņēmēju izpratnes trūkumu


..aicinām politiķus tikpat atbildīgi veikt arī savus, izpildot Latvijā spēkā esošus likums.


Tāpēc Latvijas veselības aprūpes darbinieku un pedagogu profesionālās organizācijas pieprasa nekavējoties valdībā un Saeimā atsākt sarunas par iepriekš pielemtā finansējuma piešķiršanu pedagogu un mediķu atalgojuma palielināšanai jau šogad un nākamajos gados. Pretējā gadījumā gan izglītības, gan veselības aprūpes sistēmai draud sabrukums


Cerot uz reālu rīcību,
Latvijas Ārstu biedrības prezidente Dr Ilze Aizsilniece
Latvijas Māsu asociācijas viceprezidente Ilze Ortveina
Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dr Kārlis Rācenis
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga
Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas priekšsēdētājs Rūdolfs Kalvāns”


Man ir kauns par visiem Jums! Vai tiešām nespējat saredzēt 4. maija komunistu, čekistu, cionistu ņirgas par Jums, kuras jau pieredzējāt dzīvnieka E. Levita personā, kad viņš ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu 2020. gada budžetā.. it ā zinātu par sekojošo corona-19 vīrusa pandēmiju, jo arī pašlaik, kad tā ir notikusi, attieksme pret pedagogiem un mediķiem nav mainījusies! Jūs esat inteliģences zieds, latviešu nācijas sirdsapziņa! Man kauns, ka Jūs lūdzaties! Un savā naivumā cerat!

Atbildēt

TTT

29.04.2020. 16:44

Cīnaties par cienīgu atalgojumu un dzīves līmeni. Valstī nauda ir, pat neaizņemta, tikai valdība to negrib piešķirt darbinieku atalgojumam, jo gan ārvalstu investoriem, gan vietējam biznesam vajadzīgs zemi atalgots darbinieks, bez sociālajām garantijām un ar pastieptu roku.

Atbildēt

?

29.04.2020. 16:34

vai tas tiesa ,ka ta saucamo ,,okupacijas muzeju,, vada sunu patversmes direktore ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...