Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

“Raiņa bulvāris 19, pilsdrupas”?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
03.06.2019.
Komentāri (40)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Normunds Šlitke

05.06.2019. 10:41

Ir vārdi, kuru jēgums nav pirmšķietami pašsaprotams, bet ir pietiekami viennozīmīgs. Tā, piemēram, Latvijas Republikas Satversmes 1. pantā lietotie vārdi jeb jēdziens "demokrātiska republika" ir pašsaprotami jebkuram politiķim, juristam un ierēdnim (no tā izriet, tostarp, valsts varas dalīšanas princips, tiesiskuma un tiesiskas valsts, tiesiskās drošības un tiesiskās paļāvības, kā arī taisnīguma principi).
Tik pat pašsaprotamiem, vismaz, juristiem, būtu jābūt jēdzieniem "kvorums", "kvalificēts balsu vairākums", "absolūts balsu vairākums", "vienkāršs balsu vairākums", "klātesošo sēdes dalībnieku balsu vairākums", "relatīvais balsu vairākums", kas ir jebkura demokrātiska procesa institucionālajos pamatos - bez demokrātiskām velēšanām nav iespējama demokrātija kā tāda.
LU Satversmes sapulces nolikuma 11. punkts nosaka, ka Satversmes sapulces lēmumus parasti pieņem ar klātesošo sēdes dalībnieku balsu vairākumu (pat ja nav kvoruma). Tāpēc skaidrojums, ka ievēlēts ir visvairāk balsu saņēmušais kandidāts vai kandidāti, ja vakances ir vairākas, nešķiet ne loģisks, ne arī pareizs - jēdziens "klātesošo sēdes dalībnieku balsu vairākums" nav identisks jēdzienam "relatīvais balsu vairākums".

Atbildēt

Zaļais

05.06.2019. 09:10

LU rektora vēlēšanās piedalījās 286 vēlētāji. Biļetenā vienā lapā bija abi kandidāti. Vajadzēja atstāt to, par kuru balso, un izsvītrot to, pret kuru balso. Ja izsvītroja abus; tad biļetens bija derīgs. 2 biļeteni bija nederīgi, 17 biļetenos bija izsvītroti abi kandidāti. 141 biļetenā bija atstāts I. Muižnieks, 128 - G. Bērziņš.

Atbildēt

algotnis

04.06.2019. 14:07

»

wow

Nevajag meklēt dižu politiku, - puvums "nāk no iekšām". LU nav bijis vienots organisms vēl no padomju laikiem:katra fakultāte par sevi, "galvenā māja" vēl par sevi, un visām savas intereses pāri kopējam labumam. Nu, tad jau kaut kad sākas sadrupšana


Nu, domāju, ka Tev taisnība, bet ne visā pilnībā... Jo - 1) te teicami izmantots tas, ko Tu saki: "katrs pats par sevi"; 2) šādā situācijā daudz vieglāk ir katru par sevi arī apstrādāt; 3) lai atrastu un ieliktu kārtējo narcistisko "profesoru"; 4) kurš tad arī tālāk palīdzēs "apgūt" LU nekustamo īpašumu "apsaimniekošanu"...
Shēma takš jau iestrādāta: LTV tas neizgāja cauri, jo pats "valdes priekšsēdētājs" Giels vienkārši pārāk vājs izrādījās. Tagad mēģinājums nr. 2 - LU. Tikai ar citu "Gielu"...

Atbildēt

algotnis

04.06.2019. 14:02

»

A.P.

Pārāk skarbi. Turpinu atbalstīt prof.G.Bērziņu


Nu, šajā gadījumā varu tikai Tev izteikt līdzjūtību. Bet, citējot klasiķus (citēšana, kā zināms, nav t.s. profesora stiprā puse) - bezgalīgs nav pat Visums, bezgalīgs ir tikai stulbums...

Atbildēt

Es negribu,

04.06.2019. 13:59

»

Lemesis

Kāpēc? Vai tad jau ir tik tālu aizgājis, ka šajos laikos parakstīties zem sevis sacītā ar vārdu un uzvārdu ir pārāk nepieklājīgi...


ka tie paši VDK borovkovi, bunkas, jansoni nomauc man nagus, kā cionistu tiesu vara cietumā spīdzināja prātu izkūkojušo pensionāru L. Grantiņu un varas safabricētajās 2004. g. 13. janvāra masu nekārtībās identificēto cionistu varas stihisko pretinieku A.A. Bērziņu Čehijas un Latvijas cietumos. Abi tika spīdzināti, lai iebaidītu citus. E. Luni , V. Freimentālu, L. Grantiņu ar tiesas procesu, S. Briķi.. un citus joprojām terorizē.. Dažus nosit kā LPSR VDK laikos.. VDK terors turpinās. Slepenie 4. maija varas eksperti ir bijušie VDK nagumaucēji.

Atbildēt

??!

04.06.2019. 13:14

Kauns par Juridisko fakultāti, kas iesaistījusies šajās dubļu cīņās. Gan jau ne bez iemesla. Bujusī dekāne laikam pati cer uz šo amatu.

Atbildēt

Lemesis

04.06.2019. 13:14

»

forcemajeure

varbūt autoram tomēr vajadzētu parakstīties ar savu supersegvārdu NAMEJS


Kāpēc? Vai tad jau ir tik tālu aizgājis, ka šajos laikos parakstīties zem sevis sacītā ar vārdu un uzvārdu ir pārāk nepieklājīgi?

Man 84.gadā LVU "1.daļā", poētiski izsakoties, nomauca nagus, un es ar to dzīvošu līdz kapam. Savukārt jūs, cienītie i-vāvuļotāji brīvā valstī no brīva prāta pieņemiet segvārdus, nikus, pseidonīmus... Varonīši un acīs bakstītājiņi atradušies! Interneta piepirdēji!

Atbildēt

Protams,

04.06.2019. 12:03

»

wow

Nevajag meklēt dižu politiku, - puvums "nāk no iekšām". LU nav bijis vienots organisms vēl no padomju laikiem:katra fakultāte par sevi, "galvenā māja" vēl par sevi, un visām savas intereses pāri kopējam labumam. Nu, tad jau kaut kad sākas sadrupšana


puvums no VDK ziņotāju laikiem. Vēl nāk klāt L!K!A!, kuras buršu saukļi ir - varas mainās, bet korporācija pielāgojas un izdzīvo. Mafija tādā vieglā puskoruptīvā stāvoklī, kur savējie ir visur - tiesā, prokuratūrā, policijā utt. Valdībā, Saeimā, pat cietumā, augstskolās utt. Visur. Mūžamāsas, mūžabrāļi! Alus un dziesmas. Pārnacionāla struktūra. L!K!A! saviem biedriem izpalīdz visā pasaulē.

Atbildēt

Protams, putru radījuši vecie VDK ziņotāji

04.06.2019. 11:55

»

he

Kā divi balsojumi!? Abiem kandidātiem bija jābūt vienā biļetenā! Trūkst metaforu, lai apzīmētu vēlēšanu organizatoru "izcilību".... Tāpēc jau arī tā putra


kā I. Muižnieks, kurš noliedz sadarbības faktu ar VDK, pat tiesājoties. I. Muižnieks ir L!K!A! goda bursis. Korporācijas biedri ir arī tiesā un AT ietekmējošo sarakstā kā Melbārde, VVF, R. Dzintars (NA). Valsts ir nosagta, tā ir valsts korporācija, kur valsts zagļi piesedz cits citu. I. Muižnieks, kā aprakstīts M. Ruka 25 gadi sektā ir bijis iejaukts kukuļošanā, ko vēlāk mēģināja pierādīt kā dāvanu (korupcija) LU. Runa bija par doktora darba aizstāvību, īsi pirms aizstāvības pasakot, ka derētu "dāvanu".. Kā redzat, savējos nedrīkst atlaist, jo pārzin dāvanu lietas, kas ar likumu nav aizliegts. Tā pērk un var nopirkt LU diplomus. Buršiem no L!K!A! to vieglāk izdarīt. Bet balsu skaitīšanu var manipulēt pēc vajadzības, to dara savējie.

Atbildēt

he

04.06.2019. 11:40

»

kopā bija 280. Bija divi balsojumi. Ja vienā no tiem 1 balss bija pāri pusei ar par, tad viss ok. Tā ari bija. Nevajag te jaukt un melot


Kā divi balsojumi!? Abiem kandidātiem bija jābūt vienā biļetenā! Trūkst metaforu, lai apzīmētu vēlēšanu organizatoru "izcilību".... Tāpēc jau arī tā putra.

Atbildēt

forcemajeure

04.06.2019. 11:19

varbūt autoram tomēr vajadzētu parakstīties ar savu supersegvārdu NAMEJS?

Atbildēt

04.06.2019. 09:05

»

wow

tātad kopā bija 284 balsojumi, nevis 280, un puse ir 142, nevis 140


kopā bija 280. Bija divi balsojumi. Ja vienā no tiem 1 balss bija pāri pusei ar par, tad viss ok. Tā ari bija. Nevajag te jaukt un melot.

Atbildēt

Kasiņš

04.06.2019. 08:26

»

A.P.

Pārāk skarbi. Turpinu atbalstīt prof.G.Bērziņu


Ar stulbumu nevajadzētu plātīties...

Atbildēt

wow

04.06.2019. 06:50

Nevajag meklēt dižu politiku, - puvums "nāk no iekšām". LU nav bijis vienots organisms vēl no padomju laikiem:katra fakultāte par sevi, "galvenā māja" vēl par sevi, un visām savas intereses pāri kopējam labumam. Nu, tad jau kaut kad sākas sadrupšana.

Atbildēt

he

04.06.2019. 06:40

»

Jonis

Malacis :) par zagli un korumpantu


pierādi, vai atbildi par saviem vārdiem!

Atbildēt

berba

04.06.2019. 01:48

Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!

Atbildēt

Portalam PIETIEK

04.06.2019. 01:31

Šajā gadījumā Dainim Lemešonokam (aģents NAMEJS) izdevies virtuozi izvairīties no apraksta, kurš sabiedrisko attiecību cilvēks ir tas, kas organizē melno kampaņu pret Latvijas Universitāti, graujot tās reputāciju pirms iestājeksāmeniem bakalaura studiju programmās.

Šis cilvēks ir Evija Ansonska. Šaurās aprindās tā plaši pazīstama kā partijas "Latvijas Ceļš" preses sekretāre 2002. gada vēlēšanās, kas rezultējās ar "skrejlapu skandālu", kriminālprocesu, Godmaņa piketu pie iekšlietu ministrijas, izmisīgo iekšlietu ministra atlaišanu pirms vēlēšanām un totālu Egila Levita dzimtās partijas "Latvijas ceļš" sagrāvi, kuras rezultātā ministru prezidents Andris Bērziņš bija spiests iet meklēt darbu "Parex bankā", jo valsts darbam viņam durvis bija ciet.

Tagad Ansonska nolēmusi nogremdēt vēl vienu Bērziņu? Gundaru Bērziņu? Pieprasiet, cik grandiozi tūkstoši šai PR zvaigznei tiek maksāti atalgojumā.

Atbildēt

Īstenie

03.06.2019. 22:59

Olainfarm īpašnieki iekārojuši LU... Kā jau agrāk paši žurnālisti bija minējuši, ka bijušaias Olainfarm vadonis var uzpirrkt pat jebkuru tiesu, šī uzņēmuma ietekme sniedzās dziļi daudzās struktūrās. Te arī LU kļuvusi par upuri. Bet viņi tik viegli nepiekāpsies. Brīnumi vēl būs...

Atbildēt

Jojo

03.06.2019. 22:16

Labs! Perfekts keriens tie PR kampanas vaditajas epasti, vienkarsi desmitniekaa!

Atbildēt

Opucis

03.06.2019. 21:41

Nevienam pat prātā nenāk, ka pienāk brīdis, kad vadzis lūst? Tiešām visi domā, ka runa tikai par konkrētu sacensību, kurš labāks? Varbūt beidzot ir līdz kaklam, ka izmanīgi ļaudis, kas mušas par rozīnēm uzdod, lien visur kaunu nejūtot? Nepietiek ar pirktiem, dāvinātiem u.c. nekaunīgi dabūtiem diplomien, vajag grādus, ordeņus, amatus. Un, kad vairs neviens neko nesaka pretim, bet pielien un lokās, tad beidzot var ķerties sirdi operēt. Var jau cerēt, ka ne Jūsu sirdi...

Atbildēt

no LU

03.06.2019. 21:06

Bērziņš ir karjerists iznirelis, kuram nekāda zinātne apakšā nav. Vienkārši lien kur var, jo Latvijā tās disertācijas neviens īsti nekontrolē. Čomu lokā viens otru iesaka un viss. Par rektoru vajag tehnisko zinātņu pārstāvi, nevis plānā galdiņa urbēju.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 20:52

Nu par tam asaram Lemesonoka kungs parspilee.Tik rauduligi jau LU absolventi un darbinieki nav.Vai nebutu labak , ka LU attistibai butu dabiska gaita un par rektoru klutu G.Berzins? Ir tacu 21.gs un zinatnei vajag alternativu pieeju. Latvijas iedzivotajiem ir visas iespejas studet ari arzemes. Tapat LR ir ari citas augstskolas:
https://www.izm.gov.lv/lv/izglitiba/augstaka-izglitiba/augstakas-izglitibas-iestades
Latvijas kulturainavai dabiska lieta- pilsdrupas ,nu ja Raina 19 ir par pilsdrupam, lai notiek.
Vadibzinatni var apgut citas augstskolaas, ari doktora limenii. Socialaas zinibas. RSU ir arii juridiska fakultate un tml. Ir konkurence ,citas augstskolas aktivi strada. Kur ir problema? LU ir tadaa ka pensijas vecumaa ,ir citas-jaunas , energiskas augstskolas...

Atbildēt

Mīce

03.06.2019. 20:40

Gadījums te tā kā siega pika, un brūk jau tās drupas un krāsmatas- Pazudis LU Humanitāro zinātņu fakultātes mīlulis – strīpainais runcis Rainis- tā ziņo portāli. Zīme nepārprotama.... te vairs pat mahinators Bērziņš vairs neko nespēs glābt. Kaismīgās pielūdzējas transā... nav vērts, nav vairāk vērts Pašlikvidācija būšot pēc Jāņiem

Atbildēt

Lemesis

03.06.2019. 20:16

»

jautājums

Kā var ievēlēt ja 141 par, bet 143 pret


29.05 – Muižnieks aģentūrai LETA skaidroja, ka, pamatojoties uz LU Satversmes sapulces nolikumu, būtiski ir saprast, ka vēlēšanās notiek balsojums "par" nevis "pret" kandidātu. Tas nozīmē, ka, lai tiktu ievēlēts, vienam rektora amata kandidātam jāsaņem lielāks balsu skaits nekā otram amata pretendentam.
(..)
Kā ziņots, piektdien LU Satversmes sapulcē par augstskolas rektoru ar 141 balsi atkārtoti tika ievēlēts Muižnieks. Kopumā no 300 LU Satversmes sapulces dalībniekiem reģistrējās un balsoja 286 dalībnieki. Divi biļeteni tika atzīti par nederīgiem. Pret Muižnieku balsoja 143 dalībnieki.

Savukārt par otru kandidātu, profesoru Gundaru Bērziņu balsoja 128 dalībnieki, bet pret - 156 dalībnieki.

Atbildēt

Tāpēc,

03.06.2019. 19:40

»

jautājums

Kā var ievēlēt ja 141 par, bet 143 pret


ka čekistu rakstītajā LU nolikumā minēc, ka ievēl to, kuram balsis par pārsniedz pusi no visām balsīm. Bērziņam par bija zem 140, Muižniekam viena balss pāri 140, jo kopā bija 280.

Atbildēt

mauzins

03.06.2019. 18:34

»

jautājums

Kā var ievēlēt ja 141 par, bet 143 pret


spekulacija. nobalsot var tikai par vienu, nevis ar vienu balsojumu gan par vienu, gan pret otru.

Atbildēt

jautājums

03.06.2019. 17:37

Kā var ievēlēt ja 141 par, bet 143 pret?

Atbildēt

Juha

03.06.2019. 17:26

»

Paija

Vai kāds zin, ar ko paštaisnā Kaija Gertnere nodarbojas pašlaik


Gertnere dzīvo Spānijā, strādā tūrisma nozarē, kā gida.

Atbildēt

Jonis

03.06.2019. 17:21

»

A.P.

Pārāk skarbi. Turpinu atbalstīt prof.G.Bērziņu


Malacis :) par zagli un korumpantu!

Atbildēt

putjovka

03.06.2019. 16:06

Te ir dilema- vai bērnus var sūtīt uz drupām mācīties, vai tikai kariņu spēlēt? Un kam par to būtu jāmaksā? Cits dzīvības līmenis te vienīgā pareizā izvēle un atliks vien ceļot prom no graustu rajona un hārlemas

Atbildēt

Lemesis

03.06.2019. 15:55

»

Paija

Vai kāds zin, ar ko paštaisnā Kaija Gertnere nodarbojas pašlaik


Pēdējā ziņa par viņu no LETA arhīva (preses relīžu sadaļa):
Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departaments skatīs biedrības "Mūsu Baldone" pieteikumu
2012.gada 14.novembris.

Informāciju sagatavoja Kaija Gertnere-Ozola, Biedrības "Mūsu Baldone" priekšsēdētāja vietniece.

Atbildēt

agents

03.06.2019. 15:10

Savejos no organiem vajag atbalstit ,jo bijuso nesot ...

Atbildēt

A.P.

03.06.2019. 14:35

Pārāk skarbi. Turpinu atbalstīt prof.G.Bērziņu.

Atbildēt

Zinu

03.06.2019. 14:25

»

Paija

Vai kāds zin, ar ko paštaisnā Kaija Gertnere nodarbojas pašlaik


masturbē katru dienu no 8-17 valsts amatā.

Atbildēt

Paija

03.06.2019. 14:12

Vai kāds zin, ar ko paštaisnā Kaija Gertnere nodarbojas pašlaik ?

Atbildēt

cements švaks

03.06.2019. 14:09

Var jau būt,ka universitātei 100 gadi mūsu apstākļos ir dziļa pensijā un tam visam jāsabrūk, ja reiz netiek būvēta tā māja kā tehnikums, profenīte un tad sanākt var būt arī institūts, lai arī kāds tas būtu. Ja reiz Universitāti vairs nevajag ne mācībspēkiem, ne studentiem un tie ir tikai par totālu dezintegrāciju un izpardošanu bērziņa sponsoriem... var jau būt , ka labāk nekā nogrust padomjlaiku bezpersoniskam tukšumam auziņam. Pilnīgs botāniķis, vai fizikis, kas tagad jau ir pilnīgi viens un tas pats

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...