Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Protestēšanas nosacījumi

Arturs Priedītis
20.09.2019.
Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

24.09.2019. 09:11

»

patiesībā

Ja s.kalnietei patiešām būtu taisnība, tad sanāktu, ka taisnība ir arī visiem pārējiem attiecīgās sugas biedriem - pie SILES negausīgi rijošajiem pašnominēti "vienlīdzīgĀKajiem cūklopiem". Bet tas, neapšaubāmi, ir absolūts NONSENSs...


Kalniete stāstot par sevi nesaprata, ka ir pateikusi pārāk daudz. Jo līdz šim vajāšanas (arī cilvēka reputācijas sagraušana arī ir vajāšanas) pēc 1986.gada tika kategoriski noliegtas.

Atbildēt

patiesībā

24.09.2019. 02:08

»

Atis Priedītis

Ja S.Kalnietei ir taisnība, tad sanāk, ka Latvijā ar vajāšanām nodarbojās kaut kāds mafiozs grupējums, kurš nebija saistīts ar valsts struktūrām. Tas taču ir NONSENS


Ja s.kalnietei patiešām būtu taisnība, tad sanāktu, ka taisnība ir arī visiem pārējiem attiecīgās sugas biedriem - pie SILES negausīgi rijošajiem pašnominēti "vienlīdzīgĀKajiem cūklopiem". Bet tas, neapšaubāmi, ir absolūts NONSENSs.

P.S. Nevis nodarbojĀs, bet gan nodarbojAs - vēl joprojām un arvien intensīvāk / masīvāk.

Atbildēt

Adīna

23.09.2019. 11:09

»

Atis Priedītis

Ja S.Kalnietei ir taisnība, tad sanāk, ka Latvijā ar vajāšanām nodarbojās kaut kāds mafiozs grupējums, kurš nebija saistīts ar valsts struktūrām. Tas taču ir NONSENS


Ja pieņemam, ka Arturam Priedītim ir pamats rakstīt par kriminālo kapitālismu, tad sanāk, ka katra krimināla banda var izrēķināties ar kaut vai iedomātiem pretiniekiem. Kā to saprast? Piemēram, man būtu kas nelabs zināms par kādu ( vai kādām) ietekmīgu personu, kam ir sakari gan medijos, gan kultūras darbinieku aprindās. Un es sāku komentēt internetā. Ai, kādu vajāšanu ar teātra spēlēšanu un izsmiešanu medijos tad var sarīkot! Upurim sagribēsies vai galu darīt. Un, ja upuris saprot, ka viņa dzīvokli un telefonu noklausās, nav jau teikts, ka tie ir valsts dienesti, to var noorganizēt arī kāda banda.
Bet tas jau tikai ir pieņēmums. Patiesībā mums ir taisnīga un demokrātiska valsts, kā vēsta medijos :))))

Atbildēt

Atis Priedītis

23.09.2019. 07:30

Citāts no S.Kalnietes intervijas. Beidzot ir skaidri pateikts kā viss notiek!
"Faktiski nav neviena cilvēka, kuru nevar sabojāt. Reputācija būvējama ilgi, bet to sagraut, ja mērķtiecīgi strādā, var ļoti īsā brīdī. Parasti tā nav Drošības komiteja pie mums, kas strādā, bet konkurenti, kas ir samaksājuši atkal kaut kādai kliķītei un tā ātri nopelna. Un pretēji pārlec atkal un par tiem to pašu uztaisa, jo maksā tur. Šajā gadījumā es domāju, ka tas bija precīzs uzdevums."

Atbildēt

Atis Priedītis

22.09.2019. 09:16

Pēc manām publikācijām sociālajos portālos un šobrīd arī portālā pietiek.com. pie manām publikācijām ik pa brīdim parādās ļoti interesanti komentāri. Kāda no publikācijām bija par 5.Starptautisko politiskās dziesmas festivālu, kurš 1982.gada rudenī notika LU Lielajā aulā. Festivāla koncertu laikā aula bija pārpildīta līdz pēdējai iespējai. Un manuprāt, šo festivālu var uzskatīt par vienu no Atmodas priekšvēstnešiem. Notikumi šajā festivālā un mūziķu atļaušanās "knābāt" padomju iekārtu un komunistus bija tik pārdroša, ka pat šobrīd visiem žurnālistiem ir bailes par šo notikumu rakstīt. Pareizie "auseklīši" taču tobrīd pilnībā klusēja un festivāla darbībā netika iesaistījušies.

Pēc mana raksta par šo festivālu, kāds tā laika žurnālists, kuram bija jāveido reportāža par šo notikumu, uzrakstīja komentāru, ar apmēram šādu saturu - "Ja es būtu uzdrošinājies rakstīt patiesību, neviena avīze to nepublicētu, bet es būtu nonācis Gulagā.". Par to cik šis festivāls komunistiem bija bīstams, liecina arī tas, ka uzrakstītais komentārs ļoti ātri tika izdzēsts.

Galvenais šo festivālu organizētājs bijā Ābrams Kleckins. Bet arī viņš, pat pēc tik daudziem gadiem tā arī nav uzdrošinājies atklāti izstāstīt, kas patiesībā šajos festivālos notika. Tātad šis festivāls ir bijis daudz bīstamāks par pasākumiem, kuri notika pēc tam - Helsinki 86; LTF, Atmoda, Radošo Savienību plēnums. Jo par tiem notikumiem publikāciju ir ļoti daudz, bet par 5.Starptautisko politiskās dziesmas festivālu - gandrīz nekas, ja neskaita melīgās okupācijas laika publikācijas.

Atbildēt

Cenzēcs un politiski piedrātēczs

22.09.2019. 05:40

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


debilai Indulis Durka no pašiem Dikļiem. Pie darba, sūdeedāaaj Induli Duka, ku ka ārā no jurtas ! Aiziet pie darba, ārprātīgais! Izpildies! Tavs uznāciens!

Atbildēt

Pat nesapņo

21.09.2019. 23:50

Pats uzdodiet jautājumus un pats atbildiet, labi apzinoties un to arīdzan neslēpjot, ka kompartijas trockisti un čekas režīms ir praktiski iznīdējuši latviešu inteliģenci.
Varbūt raksts domāts kā ņirgāšanās un visu tautību latviešiem uzvaru.

Atbildēt

Latvis

21.09.2019. 21:46

»

tā viš i

Vai viņi sapratīs, ka, saplosot priekšniekus, nekas nemainīsies? Vai viņi sapratīs, ka ir tādi paši parazīti, kā viņu priekšnieki, tikai zemākas kastas? Un, saplosījuši vecos priekšniekus, paši kļūs par tādiem... bet nesapratīs, ka jāatsakās no nenormālās "priekšnieka vietnieka konsultanta palīga asistenta...


Nākamie vairāk baidīsies. Tā kā tas bija ar revolūciju Krievijā. Krievijā sākās "komunistu" terors, bet Rietumvalstīs tika ieviesta 8-stundu darbadiena, atvaļinājumi un citādi atvieglojumi vergiem (darba ņēmējiem), jeb demokrātija. Rietumi baidījās, ka pie viņiem arī nenotiek revolūcija.

Atbildēt

K

21.09.2019. 21:19

Nez kādi sapņi naktīs rādās Mūrniecei, kura protestētājām tantiņām pretī sūtīja līdz zobiem apbruņotos alfistus? Cerams, ka murgi un cerams, ka murgi to vajās vienmēr

Atbildēt

Atis Priedītis

21.09.2019. 20:34

»

Tailers

Ne bez iemesla sit tie. Viņu vārdi vēl skan


Visus "melus" taču var ļoti viegli pārbaudīt. Ir pagājuši divi gadi, bet nekādi meli tā arī nav atklāti. Atskaitot protams, neargumentētus izteikumus.

Atbildēt

enchante

21.09.2019. 19:32

»

lauķis

Vergs vienmēr sapņo par saviem vergiem,vergus brīvība neinteresē.Visupirms vergs jānokauj sevī,tad viss mainīsies arī apkārt


Jā, jā, bet cik Latvijā ir tādu, kuri ir gatavi mēģināt pārvarēt to vergu sevī un cik ir tādu, kuri vispār saprot, par ko te iet runa?

Atbildēt

VB

21.09.2019. 15:23

" Ja tauta vēlas mainīt valsts modeli (latviešu tautas bojāeju var glābt vienīgi valsts modeļa maiņa), tad tai ir jāpanāk šīs maiņas akceptēšana elitē."

Tad kādam šim jaunajam modelim būtu jābūt?
Protams, arī kapitālistiskam, par to šabu it kā nav.

Atbildēt

Tailers

21.09.2019. 14:13

»

fakts

Gana melots,gana


Ne bez iemesla sit tie. Viņu vārdi vēl skan -
- Tava dzīve bij meli.-
Ko atbildēt man?
- Vai trokšņi, kas galvā man, traucē jums gan? -

Atbildēt

tā viš i

21.09.2019. 12:41

»

Latvis

Un protesti būs, kad valsts aparātā strādājošiem nebūs no kā maksāt algas un viņi visdrīzāk saplosīs savus priekšniekus, tad arī mainīsies valsts


Vai viņi sapratīs, ka, saplosot priekšniekus, nekas nemainīsies? Vai viņi sapratīs, ka ir tādi paši parazīti, kā viņu priekšnieki, tikai zemākas kastas? Un, saplosījuši vecos priekšniekus, paši kļūs par tādiem... bet nesapratīs, ka jāatsakās no nenormālās "priekšnieka vietnieka konsultanta palīga asistenta" amatu sistēmas!

Atbildēt

Latvis

21.09.2019. 10:12

»

tā viš i

"...vai, viņuprāt, piedaloties dažāda veida protesta akcijās, iespējams panākt sev vēlamu valdības lēmumu pieņemšanu. Vairums jeb 63% iedzīvotāju sniedza noliedzošu atbildi...


Un protesti būs, kad valsts aparātā strādājošiem nebūs no kā maksāt algas un viņi visdrīzāk saplosīs savus priekšniekus, tad arī mainīsies valsts.

Atbildēt

Ati Priedīti!

21.09.2019. 09:03

»

Atis Priedītis

Cilvēki joprojām baidās no šāda 80.tajiem gadiem raksturīga scenārija. Publicēju īsu rakstiņu...


Tu esi nulle! Nenozīmīga blusa! Tukšpauris un muļķis. Tava dzīve mainīsies uz labu, kad redzēsi savu grafomāniju pacs.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.09.2019. 07:22

»

fakts

Gana melots,gana


Viss ko es rakstu ir ļoti viegli pārbaudāms. Ja kādam ir drosme un vēlme to darīt - droši uz priekšu. Divu gadu laikā visi, kuri šo "pārbaudi" centās veikt ļoti ātri apklusa. Jo tas ko es rakstu - apstiprinājās un dziļāk rakties neviens nevēlējās.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.09.2019. 06:23

Cilvēki joprojām baidās no šāda 80.tajiem gadiem raksturīga scenārija. Publicēju īsu rakstiņu.
Bijušā "čekista" atzīšanās.
Katrs vajāšanu gadījums bija individuāls. Man pat izveidojās intensīva sarakste ar cilvēku, kurš apgalvoja ka bijis saistīts ar VDK. Blakus viņa izteikumiem, ka nekādu VDK vajāšanu 80.to gadu beigās vispār nav bijis tomēr izdevās "izspiest" no viņa informāciju, ka ir bijuši tādi vajāšanu gadījumi, kuri izmantoti personisko rēķinu kārtošanai. Vajāšanas organizējis kāds VDK darbinieks gandrīz vai bez augstākās priekšniecības akcepta tikai tāpēc lai savu "ienaidnieku" iznīcinātu - morāli vai fiziski.

Arī mans gadījums daļēji varētu būt bijis šāds. Aizliegums publicēties (no 1980.g. līdz 1995.g.), kas nāca no "augšas", tika vietējā līmenī pastiprināts ar "čekista kukuļņēmēja" atriebību, par to, ka "man tas nepatīk". Rezultātā šis cilvēks tika atlaists no darba (pēc tam, protams, tika iekārtots citā labi apmaksātā darbā), bet es pilnībā uz savas ādas izbaudīju daudzu VDK lietoto psiholoģiskā terora metožu arsenālu.

Atbildēt

Cenzēts un politiski represēts

21.09.2019. 06:09

»

Cyril

урод латыш


Zakroi jebaļņik gņida! Pasķ porvu!

Atbildēt

ты, гнида ебанутая пидрила позорный

21.09.2019. 03:59

»

Cyril

урод латыш


урод Cyril

Atbildēt

Cyril

21.09.2019. 01:45

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


урод латыш

Atbildēt

HMR

20.09.2019. 20:19

»

Pomeranču Vainadziņš

Kaut kur lasīju viena VDK virsnieka atklāsmes, ka Rīgā joprojām darbojas padumju laikā uz augstceltnēm saliktie psihotronie raidītāji. To uzdevums - izveidot sabiedrību kā amorfu un viegli vadāmu masu, nomācot jebkādus protestu iedīgļus...


Taisnība! Rīgā nekas nenotiek, bet Bauskā bija dumpis, kuru izklīdināja policija pēc Lindas Mūrnieces pavēles. Savukārt Daugavpilī arī viss kluss - krieveļi ieņirdz, ka Latvija iet uz grunti. Laukos cilvēki kautrīgi un lielākā daļa ir valsts vai pašvaldības iestāžu darbinieki - tie parasti neprotestē, jo tiem uz pārējo neveiksmīgo laucinieku fona labas algas.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

20.09.2019. 20:03

Kaut kur lasīju viena VDK virsnieka atklāsmes, ka Rīgā joprojām darbojas padumju laikā uz augstceltnēm saliktie psihotronie raidītāji. To uzdevums - izveidot sabiedrību kā amorfu un viegli vadāmu masu, nomācot jebkādus protestu iedīgļus.

Tas viss gan darbojoties tikai Rīgā. Īpatņi, kurus attiecīgās frekvences "neņem", Rīgā jūtas draņķīgi un tinās no Rīgas prom.

Iespējams, hohma.

Atbildēt

Piepulis

20.09.2019. 17:55

»

Piepulis

Protesti būs, jo "nācijas tēvs" jau ir devis savu atbalstu. Tas notika pie bezmaksas ēdiena galda. "Nācijas tēvs" jau ir informējis Namībijas bušmeņus un hotentotus par savu lēmumu protestēt pret Kucinas krūšturi, lai attīstības ziņā vienādie latvieši, bušmeņi un hotentoti būtu lietas kursā par "nācijas...


Tā ir taisnība! "Nācija", izpildot "Nācijas tēva" pavēli, sāk protestu maratonu šonakt četras minūtes pēc pusnakts. "Nācijas tēvs" ir devis "nācijai" pavēli protestēt pret visu "nācijā" redzamo, sadzirdamo un sataustāmo. "Nācijai" ir jāprotestē pret savu stulbumu, nelietību, tumsonību, zaglīgumu, šarlatānismu, pielīdeju, stučītāju dabu. "Nācijas tēvs" pavēl protestēt pret "nācijas" unikālākajām vērtībām - Rimžēviča neatlaišanu no darba, atkritumu ārkārtas stāvokli, valdības "583 darāmajiem darbiem", LU neliešiem, pederastiem Ārlietu ministrijā. "Nācijas tēvs" tāpat pavēl "nācijai" protestēt pret krūšturu nēsāšanu, jo tādējādi "nācija" nevar būt kodīgs partneris bušmeņiem un Hotentotiem, kuri nepazīst artefaktu kŗūšturi. Latviešiem ir jābūt visur vienādā līmenī ar Numībijas ciltīm. "Nācijas tēvs" tāpat "nācijai" pavēlēs protestēt, ja bušmeņi un hotentoti atsacīsies draudzēties ar latviešiem, jo tie vēl nav sasnieguši Numībijas tuksneša karaļu attīstības līmeni. Bušmeņiem un hotentotiem ar to vien nepietiek, ka "nācija" ir visneattīstītākā Eiropā. "Nācijas tēvs" kā "nācijas" virspavēlnieks vadīs protestus, sēžot pie bezmaksas ēdiena galda.

Atbildēt

Raksti raksti

20.09.2019. 17:45

debilais Priedīti, Pietiek tu esi vajadzīgs, citiem apriebusies tava vienveidība.

Atbildēt

ha-ha

20.09.2019. 17:37

Galvenie padomdēvēji vienlaikus parasti ir dažādos noziegumos apsūdzētie.Arī augstākos amatus parasti ieņem tie,kurus pamatoti var saistīt ar kolaboracionismu,lai gan visi padomdevēji visi kā viens ir ir piedalījušies šajā beznoilguma noziegumā un daudzi no viņiem ne mirkli neatstājot sili ir aizspērušies uz ES.Arī tagadējais nācijas tēvs ir tieši saistīts ar milzīga lēruma civil un militārokupantu atstāšanu valstī,ar kolaborantu varas organizāciju un ir ļoti iespējams ārvalstu specdienestu izbijis aģents.Tā kā gribot negribot esam nokļuvuši negribētā kriminālā vidē ar ļoti līdzīgu organizācijas struktūru un savstarpējām attiecībām.

Atbildēt

Piepulis

20.09.2019. 17:01

Protesti būs, jo "nācijas tēvs" jau ir devis savu atbalstu. Tas notika pie bezmaksas ēdiena galda. "Nācijas tēvs" jau ir informējis Namībijas bušmeņus un hotentotus par savu lēmumu protestēt pret Kucinas krūšturi, lai attīstības ziņā vienādie latvieši, bušmeņi un hotentoti būtu lietas kursā par "nācijas tēva" darbību visu cilšu vienādošanā. Latviešu protestēšana tagad ies kopsolī ar attīstīti neattīstīto latviešu jaunajiem ciešajiem partneriem Namībijā - bušmeņiem un hotentotiem. "Nācijas tēvs" kopā ar Kucinas jaunkundzi bez krūštura drīz dosies uz Namībiju pieredzes apmaiņā, iepazīstinot bušmeņus un hotentotus ar latviešu pieredzi visa veida noziedzībā. Bušmeņiem un hotentotiem ir ko mācīties no latviešu godīgajiem protestētājiem.

Atbildēt

tā viš i

20.09.2019. 16:10

"...vai, viņuprāt, piedaloties dažāda veida protesta akcijās, iespējams panākt sev vēlamu valdības lēmumu pieņemšanu. Vairums jeb 63% iedzīvotāju sniedza noliedzošu atbildi."
Tas nozīmē, ka 2/3 iedzīvotāju saprot, ka valsti pārvaldošā kangaru partokrātijas mafija ir vairākumā - valsts un pašvaldību deputātu un činavnieku skaits ir tik milzīgs, ka vienkāršas tautas masas, kas nebarojas no šo bandītu rokas, ir tīri fiziski absolūtajā mazākumā.
Ašerādens vienmēr ir bijis orientēts tikai uz miljoniem, kā jau viens no prihvatizācijas flagmaņiem Latvijā, OIK un citu mahināciju eksperts; politiķa statuss viņam ir tikai atpūtas šūpuļkrēsls, kurā zvilnot funktierēt jaunas rebes.
Neviens, kam smadzeņu rievas pārsvītrotas ar taisnām svītriņām - $ - nekad nav domājis ne par valsti, ne par tautu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...