Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

XXX

03.06.2022. 20:20

90-tajos un 2000-ajos klīda runas par diviem krievvalodīgiem jauniešiem, kuri piesējās piedzēriušiem cilvēkiem uz ielas piedāvājot palīdzēt tiem pāriet ielu vai pavadīt utt.. Pēc šo jauniešu laipnās palīdzības ļoti daudzi bija palikuši bez dokumentiem un n audas. Tie, kuriem bija somiņas pie jostas, tie atvadījās arī no tām. Zinu, ka policijā bija iesniegumi arī no cilvēkiem, kuru reibuma pakāpe tomēr nebija traucējusi sajust, ka viņi tiek aptīrīti gaišā dienas laikā. Policijā bija šādi iesniegumi. Varbūt, ka būtu iemesls noskaidrot vai ši te kozlova un viņa draudziņu pazīmes neatbilst iesniegumos liecinieku aprakstītajām.

Atbildēt

Zinta

03.06.2022. 20:11

vai šito ilju kozinu nevarētu noskalot podā uz visiem laikiem? Manuprāt to jau b ija jāizdara pēc Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas izcilā ziņu raidījumā. Tādu tizleņu krivijā ir daudz un viņi pārsvarā tu ir tādi, varbūt lai barauc uz matušku un tur publicē savus stāstus vietējā sādžas lapelē. Uz propogandas viļņa viņam varētu būt plašs lasītāju loks. Apriebies šis kuzjins ar savu tupumu!

Atbildēt

no twitter

29.05.2022. 11:19

A.Mūrnieks

Piedzēries īpatnis NA kreklā diviem krieviem savulaik bijis tāda eksotika, ka pat padsmit gadus vēlāk spilgti sēž atmiņā.
Laikam jau labāk neminēt cik, jēgu pārdzērušu, rossījas/cccp treniņtērpos tērptu, "krieviski runājošu čaļu" ik dienas mētājas LV ielās...

Atbildēt

vispār jau

29.05.2022. 11:18

Pastulbs rakstelis.
Svarīgākais jau nav tas kad NA bija vai nebija dibināta, bet tas, ka sākotnējā ierakstā nemaz nebija norādīts, ka tas noticis pirms padsmit gadiem.

Atbildēt

mjā

29.05.2022. 08:40

Te nubij patiesība , patiesība, nesagrozīt faktus , neitralitāte.

Atbildēt

kā jums nav kauna apmelot

29.05.2022. 08:13

»

te nu viss noskaidrojās

Raivis Dzintars no NA piedzēries un apvēmies kā lops savākts policijā


NA biedri nekad vairāk par polšu neizdzer!

Atbildēt

29.05.2022. 00:18

sarkanais mēris

Atbildēt

Yes

28.05.2022. 23:49

Smirdīgais vate

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

28.05.2022. 22:04

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

formula

28.05.2022. 21:57

»

paskatījos bildītes

Tas Kozins taču pediņš, tāpat kā Ušakovs, tāpēc nav jābrīnas par to, ko tas pļūta


Tā jau ir, bet šis "pediņš" ( sliktā nozīmē ) vai tad nestrādā iekš Latvijas TV ,kura tā vien ar to kadru izskatās, ka pieder Krievijai

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

28.05.2022. 21:19

»


Atkal zog manus tekstus!

Atbildēt

Pētītājs

28.05.2022. 19:30

Ja cilvēks no nākotnes ceļo atpakaļ laikā, tad viņš ir dezorientēts un gluži kā piedzēries. To mēs zinām jau no Terminatora filmām!

Atbildēt

kam gan negadās

28.05.2022. 18:28

»

te nu viss noskaidrojās

Raivis Dzintars no NA piedzēries un apvēmies kā lops savākts policijā


bet šis ātri atžirgstot! Salāpās ar gurķu sālījumu un otrā dienā sēž Saiemā ar gudru ģīmi!

Atbildēt

paskatījos bildītes

28.05.2022. 17:44

Tas Kozins taču pediņš, tāpat kā Ušakovs, tāpēc nav jābrīnas par to, ko tas pļūta.

Atbildēt

T Shirt

28.05.2022. 17:35

Nezinu, nezinu. Bet to, ka Panteljejevs no Latvijas Celja DAUDERU balliitee bija apveemies un vaartiijaas pa zemi, redzeeju pats. Un ne jau es vien, principaa jau visi darbinieki... Bet kam tad negadaas? ;-)

Atbildēt

te nu viss noskaidrojās

28.05.2022. 17:07

Raivis Dzintars no NA piedzēries un apvēmies kā lops savākts policijā!

Atbildēt

Sestdienigās pārdomas

28.05.2022. 16:41

Man dzīvē ar bija līdzīgs gadījums, kad reiz ejot no darba, pustumsā, redzēju sniegā guļošu cilvēku. Gribējās sniegt palīdzības roku nabag cilvēciņam, ja vēl vispār dzīvs, nosals taču. Pieejot klāt un sakratot to aiz pleciem, jautāju - vai vari piecelties? Atbilde - Ti čevo bļ..., iģi n-a-*-u-j!

Atbildēt

Atkal tas pidr as Indullis Durka no Dikļiem

28.05.2022. 16:14

»


nopisis manus dzejoļus par muļķiem.

Atbildēt

Iļja Muromec

28.05.2022. 16:11

Labrītiņ no Rītiņ visiem! Arī vecs 9. maija jubilejas ziņojums. Ja negribat atzīt patiesību un dzirdat vārdu hu js, piz da vai mauka, uzreiz ujobivai ķe, vai aizpisisties! Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par Levita ziņām no Ukrainas! Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, kā vēsta LĒTAS un SKĀDES aptaujas. Neskatoties uz to, ka klīniskie jēkabielas Ziemas pils deputāti ahuje ļi, aiz loga Jē- kapu ielā rindā uz diviem zārkiem huntai protestos pret zemām algām mediķiem ieraugāt ohujen nuju pūli. Bet, ja no rīta spogulī ieraugāt ķīnieti, pisiet ies prom uz fabriku, bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju vai Iekšlietu. Ziņas par citiem sūdiem un pišan os būs vēl un naha ļavu. Belamorkanal TV.

Atbildēt

eirokrāte

28.05.2022. 16:08

Šitais Kozins arī varētu ņemt un pievienoties A/PARam. Tad būtu visi idioti un latentie rusņaki vienkopus, varētu mēģināt ņemt tos, kas līdz šim sparīgi balsoja par Ņilu un Saskaņu. Paskat, Vj. Dombrovskis jau pievienojies.

Atbildēt

kūds

28.05.2022. 15:17

NAcionāļi savos kreklos nestaigā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...