Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nja

12.09.2015. 22:49

Panorama bija sizets,gromai lupinjas drebeja. Nobijusies no lielas slavas! Vai no ta,kas tagad bus?


Atbildēt

Vita nav prasta?

12.09.2015. 22:44

»

Vita

Vai esat lasījuši kādus šīs kundzes rakstus? Nekompetents, prasts lauku sievas murgojums. Kauns ka manas pilsētas avīzē šī persona strādā. Paldies Dievam kāds beidzot ir pret šo damu vērsies ar pretenzījām un cerams ka tā viņai būs laba mācība


Anita raksta interesanti un tautai saprotami,godigi. Maciba bus tam,kas megina apklusinat un apkarot zurnalista tiesibas pasut savas domas un nostaju.

Atbildēt

Vita

12.09.2015. 19:48

Vai esat lasījuši kādus šīs kundzes rakstus? Nekompetents, prasts lauku sievas murgojums. Kauns ka manas pilsētas avīzē šī persona strādā. Paldies Dievam kāds beidzot ir pret šo damu vērsies ar pretenzījām un cerams ka tā viņai būs laba mācība.

Atbildēt

LASĪTĀJA

02.09.2015. 16:18

»

nevajag kluset

Par baumosanu vel neviens nav cietuma ietupinats. Varda brivibas jedziens tadai prokurorei gromai laikam neko neizsaka. Tapat ari jedziens profesijas gods vinjai svess. Rezekne vispar kaut kads bezpredels likumibas ieverosanas zinja


Linužai pienākas ordenis,par to,ka viņa neklusē,par to,ka raksta
mēs visi pārējie dzīvojam galvu smiltīs iebāzuši,neko tālāk par savu degunu neredzam,un nekas mūs neinteresē,kā tikai.....ko apšmaukt,kam nozagt.....
Paldies Linužai par darbu!

Atbildēt

Paija driķelē no prokuratūras datora !

29.08.2015. 09:31

»

Paija

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks


.
un griež visu kājām gaisā !
.
Viss ir pretēji kā viņa driķē !
/

Atbildēt

Laima Linuza

26.08.2015. 13:32

»

īstenībĀ

Ludzas zemes jeb kononova zemes vadītāja un īpašniece Laima Linuža ir stāvoklī no kononova un tāpēc raksta da jebko ko tas murgo,daukste apzināti melo ,tādā veidā cer pacelt avizes tirāžu


Esmu Ludzas Zemes vaditaja Laima Linuza. Tiesam esmu stavokli, bet no sava likumiga vira. Vinja uzvards gan nav Kononovs. Ta ir informacija no tiesiem un drosiem avotiem.

Atbildēt

īstenībĀ

26.08.2015. 10:04

Ludzas zemes jeb kononova zemes vadītāja un īpašniece Laima Linuža ir stāvoklī no kononova un tāpēc raksta da jebko ko tas murgo,daukste apzināti melo ,tādā veidā cer pacelt avizes tirāžu

Atbildēt

bums

26.08.2015. 08:46

»

Paija

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks


Pareizi māsas vīrs nav radinieks. Māsas vīrs ir svainis. Kriminālprocesa likums 51.pants 2) nosaka neapstrīdamos interešu konfliktus un tur noteikts, ka interešu konflikts ir attiecība uz svainību līdz otrajai pakāpei. Māsas vīrs ir pirmās pakāpes svainis.

Atbildēt

njam, njam

24.08.2015. 18:48

Ai,ai Groma, Groma Linuza apedis Tevi vakarinas!

Atbildēt

jaaa

24.08.2015. 18:34

»

:::

"ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju...


Tur jau ta lieta,ka speks ir neklusesana. Zurnalistiem nav jakluse,kadviniem kas draud... ipasi sasmerejusies prokurori

Atbildēt

nevajag kluset

24.08.2015. 18:07

»

Ha!

Bļāviens! Un šitādi sauc sevi par žurnālistiem? Kā tāda Daukšte pie diploma tikusi!?! Centrālā baumu biroja aģentei no daudzstāvenes beņķīša varētu būt tik glupi vāvuļojumi, bet tos avīzē neraksta. Ja raksti baumu pārstāstus, tad atbildi un pēc pilnas programmas


Par baumosanu vel neviens nav cietuma ietupinats. Varda brivibas jedziens tadai prokurorei gromai laikam neko neizsaka. Tapat ari jedziens profesijas gods vinjai svess. Rezekne vispar kaut kads bezpredels likumibas ieverosanas zinja...

Atbildēt

atbildu

24.08.2015. 16:44

»

Jezupovičš

Diez vai tāda linuža,vai pat resnais gudars rupučš var izvērt prokurores atbilstību amatam,koņs ir vainīgs vai nav un kā interesēs darbojas maslovskis.Kas direģē šo avīzi,tāds ir jautājums


Tur jau ir ta lieta, ka sis medijs navb angazets, nekadi politiki vai kontrabandisti nedirige Ludzas Zemi, Bet tadas prokurores Gromas un dazadi Sorokini diemzel, ka sak skist, kads noteikti piesedz.

Atbildēt

ari jocigi

24.08.2015. 16:31

»

reptilis

...raksts tāds lietišķs...bez apsaukāšanās...jautājumi uzdoti pareizi...tikai kāpēc tik daudz mīnusu rakstam


Tiesam kapec tik daudz minusu? Vai tiesam visi Latvijas prokurori sabijusies un solidarizejusies?

Atbildēt

ta ir valsts sistema

24.08.2015. 16:28

Diemzel Groma ir tikai viena no tiem prokuroriem, kas laupa sabiedribas ticibu godigumam un taisnigumam. Ja tie, kam likums jasarga un ari sava morale japieskata un jabut titiem likuma prieksa, tadi pat nemaz nemegina but, tad visa sabiedriba degenerejas. Mes visi pamazam klustam ciniski pret valsti, pret tiesu un netiesu korupciju. Tam nu veidojas ieraveju tauta. Mes daudz runajam un nosodam Krieviju par tur mezonigo beztiesiskumu, bet Latvija ir tikpat zema limeni. Nav mums sai joma nekads Eiropas limenis. Diemzel. Bet uz so situaciju konkreto Generalprokuraturai noteikti butu jareage. Ja ari likuma burts varbut formali tiek Rezekne Gromas gadijuma ieverots, tad likuma gars noteikti ne!!!

Atbildēt

Gromai un kompanijai no redakcijas

24.08.2015. 16:19

Liecieties miera, jusu komentari ir acimredzami. Jus vieniga kopa ar savu agentu loku celjat breku par zurnalistisko kvalitati. Ziniet, mes varam parbaudit, no kadam adresem jus rakstat komentarus. Un tad taps vel viena publikacija... Pats jaukakais, ka atklasies, ka rakstat darba no prokuraturas datora. Ta nu gan bus sensacija.

Atbildēt

Ha!

24.08.2015. 15:49

Bļāviens! Un šitādi sauc sevi par žurnālistiem? Kā tāda Daukšte pie diploma tikusi!?! Centrālā baumu biroja aģentei no daudzstāvenes beņķīša varētu būt tik glupi vāvuļojumi, bet tos avīzē neraksta. Ja raksti baumu pārstāstus, tad atbildi un pēc pilnas programmas.

Atbildēt

reptilis

24.08.2015. 11:27

...raksts tāds lietišķs...bez apsaukāšanās...jautājumi uzdoti pareizi...tikai kāpēc tik daudz mīnusu rakstam?

Atbildēt

Sorokinam

24.08.2015. 09:54

Rezeknes virsprokuror Sorokin! Kapec aizstavat sadu savu darbinieci Gromu?!!!

Atbildēt

prokuroru patvalja

24.08.2015. 09:52

Tas prokurores natalijas Gromas atbilstiba ienemamajam amatam noteikti jaapsauba. Ka tada damite var skatit lietas?

Atbildēt

Prokuratūras likums, starp citu:

24.08.2015. 09:19

»

Vo

Viena tāda N. Groma jau nevarētu eksistēt savā amatā. Tā ir vesela, mafioza sistēma, kur "sūdzības par N Gromu tiek nodotas izskatīšanai pašai N. Gromai", kur prokurori brauc dzērumā, avarē un bēg no notikuma vietas, kur prokurorei māsas vīrs var būt kontrabandas karalis tāpēc, ka formāli māsas vīrs...


8. pants. Prokurora noraidījums
(1) Prokurors nedrīkst piedalīties lietas izskatīšanā tiesā vai veikt iesnieguma pārbaudi, ja izskatāmajā lietā tiesnesis vai aizstāvis, bet iesnieguma pārbaudes gadījumā — persona, kuras darbību viņš pārbauda, ir prokurora laulātais, viņa paša vai viņa laulātā radinieks taisnā līnijā bez pakāpju ierobežojuma, bet sānu līnijās — radniecības pirmajās trijās pakāpēs vai svainības divās pakāpēs, kā arī likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" paredzētajos gadījumos. Šādos gadījumos prokuroram sevi jāatstata.
(2) Ja prokurors nav sevi atstatījis, personas, kuru tiesības vai likumīgās intereses var tikt aizskartas, drīkst pieteikt prokurora noraidījumu, ko iesniedz amatā augstākam prokuroram vai tiesai.
(3) Prokurora noraidījumu izskata likumā noteiktajā kārtībā.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 23.05.1996. un 10.10.2002. likumu, kas stājas spēkā 12.11.2002.)

Pārmaiņas pēc, vajadzētu jau nu arī kādreiz tos likumus palasīt. Visiem - gan komentētājiem, gan žūrnālistiem, gan pašiem prokuroriem. Ja nekas nav saprotams, tad kādam zinošam pajutāt, vai iet un mācīties par juristu.

Atbildēt

Piterāns

24.08.2015. 07:14

LATGAĻIM IR SOVA VOLŪDA!

Atbildēt

andreiko

24.08.2015. 04:52

Jēzus, Marija un Jāzups...
Tās žurnālistītes, protams, žēl, bet nu tā baismīgā kalkotā valoda! Gromai pa purniņu, bet Daukštes čangalisko versiju - uz latviešu valodas piespiedu apmācību. Nodarbību laikā ar kāju dzelžiem pieslēgt pie galda kājas, lai neaizmūk!

Atbildēt

gā gā gā

23.08.2015. 19:10

Divas vecenes sakasījušās un viena uzskata ka šis fakts obligāti jādara zināms plašākai auditorijai.
Viss kā parasti.

Atbildēt

Vo

23.08.2015. 08:44

Viena tāda N. Groma jau nevarētu eksistēt savā amatā. Tā ir vesela, mafioza sistēma, kur "sūdzības par N Gromu tiek nodotas izskatīšanai pašai N. Gromai", kur prokurori brauc dzērumā, avarē un bēg no notikuma vietas, kur prokurorei māsas vīrs var būt kontrabandas karalis tāpēc, ka formāli māsas vīrs neskaitās radinieks un teorētiski viņa,protams, pat nenojauš ar ko šis māsasvīrs nodarbojas, kur prokurori netraucēti var dzīvot pāri saviem līdzekļiem un nevienam nav tiesību apšaubīt viņu godīgumu.... u.t.t. u.t.t.

Atbildēt

Fēlis

23.08.2015. 07:04

Anita Daukšte no NRA? Valoda kaut kāda dīvaina, kā no pierobežas.

Atbildēt

bumbeross

22.08.2015. 22:05

Sveicināti! Arī es gribu daudzus redzēt aiz restēm!!!

Atbildēt

famous grouse

22.08.2015. 21:46

Nu bet prokuratūrā vai tad strādā citādi personāži? Ģen.prok. ar visādām drazām brauc uz medībām, dzer šņabi, tusē.. normāli.. un no apsūdzētā strazda pieņem pudeli. Tiesiskums.

Atbildēt

džonis

22.08.2015. 21:38

Nu arī žurnaliste ir saskārusies ar skarbi patiesu reņģēdaju ikdienu un varbūt viņa noņems klapes no acīm un saskatīs,kas notiek visapkārt,tai skaitā varbūt arī Grantiņa sakropļošanas patiesos organizātorus,bet tad nu silei jāsaka ardievas.

Atbildēt

Jezupovičš

22.08.2015. 20:24

Diez vai tāda linuža,vai pat resnais gudars rupučš var izvērt prokurores atbilstību amatam,koņs ir vainīgs vai nav un kā interesēs darbojas maslovskis.Kas direģē šo avīzi,tāds ir jautājums?

Atbildēt

Dabas bērns/Žulis

22.08.2015. 20:02

»

Paija

Citāts...


Tas esmu es Dabas bērns/ Žulis/Smaka, kas te pietaisa komentus kā viszinošs latviešu plānprātiņš.

Atbildēt

:::

22.08.2015. 19:28

»

Paija

Citāts...


"ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju"
Ļoti pareizi, ka tas tiek publicēts. Ja cilvēkam (Anitai Daukštei) ir satraukums par kaut ko, piemēram, savu savu veselību, tas jādara zināms publiski. Pretējā gadījumā latviskā tiesiskuma apstākļos sekas nav prognozējamas.

Atbildēt

Paija

22.08.2015. 19:13

Citāts :
" Savukārt rakstā Prokurores Gromas divas sejas pieskārāmies tēmai par prokurores morālo stāju. Redakcija no kāda avota saņēma informāciju, ka pirms daudziem gadiem prokurore esot braukusi kādā automašīnā, kura avarējusi. Avārijā cietis vīrietis, kurš vēlāk palicis invalīds. Prokurore cietušajam neesot sniegusi palīdzību, bet pametusi notikuma vietu.
Pati personīgi esmu apmeklējusi minēto vīrieti, un viņš ir apliecinājis, ka esot braukuši ar prokurori vienā automašīnā un ka tāda lieta bijusi. Kā man stāstīja trešā persona, cietušo vīrieti un Natāliju Gromu tolaik saistījušas romantiskas jūtas. Šo informāciju avārijā cietušais gan nekomentēja. Bez minētā vīrieša un prokurores tur atradušies arī citi iekšlietu struktūrā strādājošie, arī viņi esot identiski rīkojušies un pametuši cietušo bezpalīdzīgā stāvoklī.
Kā izskatās, šis raksts ir pagalam saniknojis prokurori Natāliju Gromu. Pret mani, žurnālisti Anitu Daukšti, pēc prokurores iesnieguma uzsākts kriminālprocess Nr.11290028315 pēc Krimināllikuma 157.p. 2, daļas. Uz doto brīdi man ir liecinieka statuss."

**********************************************

1) Nepazīstu ne jūs, Daukštes k-dze, ne prokurori un viņu radu saimi, bet vēlētos piebilst: ja jūs kā žurnāliste publicējiet kaut kur ,kaut kādas baumas bez konkrētiem uzvārdiem, bez laika, datuma, bez oficiālās tiesībsargājošās institūcijās fiksētiem faktiem utt., tad saistībā ar augstākminētajā citātā esošo informāciju baumu līmenī (lasītājam izklausās kā baumas), kuru jums kaut kad, kaut kur atstāstījis kāds vīrietis , tad jebkurš sevi cienošs cilvēks iesniegtu jūs tiesā par nepārbaudītas privātas informācijas izplatīšanu publiskajā telpā.

3)Kurš var aizliegt prokurorei draudzēties ar tādu vīrieti, ar kādu viņa grib? Neviens nevar aizliegt, vismazāk jau nu žurnālists.

4) "uz doto brīdi", "pieskārāmies tēmai"... un daudzi citi vārdu savienojumi jūsu tekstā liek jums novēlēt kā žurnālistei pilnveidot savu darba instrumentu - latviešu valodu.

5) ak, dārgais portāl- pietiek.com, kādēļ gan jūs publicējiet tekstus, kas pilni ar baumu saturošu informāciju - bez faktu uzskaitījuma - kad, kur cikos, kas fiksējis šādu info... Situācijas paspilgtināšanai autore vēl piesauc jauniešu skaļās kompānijas, kas mētājās ar pudelēm , atļaujiet pasmaidīt par šādu pētniecisko žurnālistiku...

Jūs taču labi zināt, pietiek.com,
ka prokurorei nav nekādas personīgas atbildības par savu māsas vīru (nav taču aizgādniecībā), par jauniešiem (nav taču aizbildniecībā) u.tml. :-)

Atkārtoju: nepazīstu nevienu no Pusēm, piebildes vien kā pārdomas...
*******************************************

Nu, ja jums, pietiek.com, tik "tukšas brīvdienas" publicējamo rakstu jomā, tad novēlu publicēt kādu kriminālromāna oriģinālu, piemēram :-)

Atbildēt

:::

22.08.2015. 19:05

Uz ģenerālprokuratūru nav ko cerēt. Tur tādi paši mēsli. Vienīgā cerība šajā latvānijā ir uz KNAB, bet viņiem arī vēlāk jāvēršas prokuratūrā. "Sarunas noslēgumā virsprokurors ieteica man, žurnālistei, padomāt par sevi." Šo uztver nopietni! Runā, ka Krievijā ir vēl sliktāk. Man gan liekas, ka šeit ir tāpat.

Atbildēt

Paija

22.08.2015. 18:41

Citāts: "Virsprokurors neuzskatot, ka māsas vīrs būtu radinieks."

Piekrītu šoreiz virsprokuroram, ka māsas vīrs nav uzskatāms par radinieku, JO: valsts amatpersonu deklarācija amatpersonai PAT nepieprasa, ka būtu jānorāda kā radinieki , piemēram, māsas vīri...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...