Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Cienījamie mani atbalstītāji un vēlētāji! Vēlos jums paskaidrot savu lēmumu pamest partiju PROGRESĪVIE. Šis bija ļoti grūts lēmums, jo iestājoties PRO pirms vairāk nekā 4 gadiem, biju domājis, ka šī ir mana ideālā partija un ar to kopā būšu ilgi. Diemžēl, par šiem gadiem daudz kas ir mainījies un es vairs neredzu sevi šajā partijā.

Mans lēmums izstāties no partijas PROGRESĪVIE ir saistīts tikai un vienīgi ar problēmām un procesiem partijas iekšienē, nekas un neviens ārpus partijas nav ietekmējis manu lēmumu. Esmu mēģinājis mainīt to kas man nepatīk, esmu runājis ar partijas cilvēkiem, bet bez rezultātiem. Varbūt vajadzēja palikt un cīnīties vēl, bet es sapratu, ka, iespējams, izmaiņas nevienam nav vajadzīgas.

Es nevēlos publiski apspriest partijas problēmas, jo, kas notiek PRO, lai paliek PRO. Ja kādam biedram ir jautājumi vai komentāri, es vienmēr esmu atvērts sarunai. Un paldies tiem biedriem, kuri jau ir sazinājušies ar mani un pajautājuši “kā es jūtos?”.

Es novēlu partijai PROGRESĪVIE un visiem partijas biedriem panākumus, jo tiešām ticu tām vērtībām, kurus partija deklarē programmā, bet turpmākā partijas dzīve būs bez manis.

Es vēlos turpināt darbu politikā, jo vēl ir daudz darāmā. Patlaban neesmu nevienas partijas biedrs un kā bezpartejisks deputāts turpināšu darbu Rīgas domē. Skaidrs, ka nākotnē būs nepieciešamība pievienoties kādam politiskam spēkam, jo vēlēšanu sistēma mūsu valstī neļauj kandidēt neatkarīgajiem kandidātiem. Kurai partijai pievienošos vēl nezinu, jo man ir ļoti svarīga mana ideoloģija un vērtības. Tāpēc pētīšu partijas programmas un darbus, un izvēlēšos man tuvāko. Par to uzreiz jūs informēšu.

Paldies visiem vēlētājiem, kuri ir balsojuši par mani gan Rīgas domes vēlēšanās 2020.gadā, gan Saeimas vēlēšanās 2022.gadā. Paldies arī visiem atbalstītājiem, kuri atbalsta mani un manu politisko darbu. Ceru, ka ar savu lēmumu izstāties no PRO un virzīties tālāk neesmu jūs pievīlis, jo kā jau rakstīju iepriekš, mana pārliecība un vērtības paliek ar mani.

Pēdējās dienās saņēmu vairākus jautājumus, vēlos uz tiem atbildēt:

1) Vai Tu izstājies no PRO, jo Tev ir piedāvāti kādi amati vai labumi?

Atbilde: Nē. Es izstājos tikai un vienīgi PRO iekšējo problēmu dēļ. Es ļoti negribēju stāties ārā, un ja PRO iekšienē viss būtu kārtībā, es nekad nepamestu partiju.

2) Vai Tev piedāvās kādas RD komitejas vietnieka amatu?

Atbilde: Kā jau atbildēju iepriekšējā jautājumā, mans lēmums izstāties no PRO nav saistīts ar kādiem ārējiem apstākļiem. Rīgas domē turpināšu strādāt divās komitējās – Satiksmes un Drošības. Protams, vietnieka amats dod vairāk iespējas rīkoties un veikt pārmaiņas, un man ir daudz ideju gan satiksmes jomā, gan drošības jomā. Ja kolēģi mani ievēlēs par vietnieku kādā mana komitejā, es to pieņemšu, jo tā varēšu ātrāk īstenot savas idejas un vēlētājiem dotos solījumus. Bet mandāts Rīgas domē mums ir tikai vēl uz gadu un astoņiem mēnešiem. Tas būtu tuvredzīgi stāties ārā no partijas domājot tikai par šo neilgo laiku. Es esmu domājis, kas būs ar mani pēc 2, 3, 4 un vairāk gadiem, un sapratu, ka neredzu sevi nākotnē ar PRO.

3) Vai Tu esi pievienojies Ķirša RD koalīcijai?

Atbilde: Nē. Neviens oficiāli mani nav uzrunājis pievienoties koalīcijai, un man ar koalīciju nav ne līguma, ne sadarbības dokumenta. Balsojot, es vadīšos pēc saviem uzskatiem un vērtībām. Balsošu tā, ka uzskatīšu par pareizu priekš rīdziniekiem. Un uzreiz pateikšu, ka lielākā daļa jautājumu, kuri nonāk balsošanā, ir saimnieciskie vai tehniskie, un tos atbalsta gan koalīcija, gan opozīcija. Vai pievienošos koalīcijai, ja mani uzaicinās? Neesmu par to vēl domājis.

4) Vai Tu esi pievienojies kādai politiskai partijai?

Atbilde: Nē. Pagaidām strādāšu kā bezpartejisks deputāts, bet nākotnē vajadzēs pievienoties kādai partijai, lai turpinātu strādāt politikā un startēt vēlēšanās (plašāk par to esmu izskaidrojis iepriekš).

5) Vai Tev ir mainījušās vērtības un Tava ideoloģija?

Atbilde: Nē. Man joprojām ir svarīgas cilvēktiesības, it īpaši LGBTQIA+ tiesības. Man joprojām ir svarīga iedzīvotāju labklājība un zaļie jautājumi. Man joprojām ir svarīga mūsu visu Latvijas iedzīvotāju saliedētībā, atbalsts Ukrainai un, protams, latviešu valodas un kultūras stiprināšana.

6) Ko Tu esi izdarījis Rīgas domē, un ko vēl plāno darīt?

Atbilde: Piesekojiet manai politiskai Facebook lapai, kurā es stāstu par saviem darbiem un plāniem.

Vēlreiz paldies visiem maniem vēlētājiem un atbalstītājiem.

* Pārpublicēts no Facebook, saglabāta oriģinālrakstība

Novērtē šo rakstu:

2
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi