Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Te nu mēs esam: viena no mūsdienu reālpolitikas reālijām ir tāda, ka mūsdienu krievija ir kļuvusi par agresīvu mirušo valstību. Diemžēl to negrib redzēt ne Latvijas aizsardzības ministra izstrādājums Andris Sprūds, kurš vienmēr ir gatavs runāt par to, ka atkal un atkal ir jārunā ar krieviju, ne daudzi citi Putina krievu pasaules uzpirktie politiķi un sabiedrībā populārās personas daudzās jo daudzās Rietumu valstīs.

Vai tiešām Sprūda kungs neredz, ka mūsdienu krievija gan tiešā, gan pārnestā nozīmē ir pensijas vecuma maniaku izveidota un vadīta “valsts”. Par šīs “valsts” rutīnu ir kļuvusi pastāvīga asinis noliešana savējiem un visiem pārējiem, turpat ik dienu novērotā simtu krievu okupantu “bezjēdzīgā” aiziešana no šīs pasaules samērā vardarbīgā veidā vairs neizraisa ne mazāko kripatiņu skumju, līdzjūtību, ne nožēlu, nav tur vairs kādreiz izslavētās plašās krievu dvēseles. 

Vai tiešām Latvijas aizsardzības ministra izstrādājums neredz, ka ar nenormālas propagandas plūsmas palīdzību krievu nacists Putins ir pārvērtis krievus par staigājušiem bailīgiem, bet tomēr asinskāriem, nezvēriem? Diemžēl ne tikai krievus vien!

Sprūd, ko darīt ar to visu tālāk? Mēģināt runāt ar Putinu? Par ko tad? Par to, kā tagad Putina krievu pasaule bezjēdzīgajā mēģinājumā iekost Rietumiem (NATO), jo tie it kā ir paplašinājušies uz Austrumiem, ir cietusi kolosālu sakāvi visās frontēs. Putins, kurš plānoja panākt “no ceļiem pieceltās krievijas” ģeopolitiskās varenības atdzimšanu, atjaunojot kaut ko līdzīgu PSRS līdz 2022. gada decembrim, tagad faktiski sēž ar visu savu (ne)vareno krieviju lielā asins peļķē. 

Putina panāktais rezultāts uz šo brīdi ir gandrīz 280 000 krievu okupantu līķu un vēl vairāk sakropļotu idiotu ķermeņu pusotra gada laikā! Cipari ir apaļi, un tie kļūs vēl apaļāki, jo Sergejs Šoigu tik tikko paziņoja, ka tiek plānots karot ar Ukrainu vēl 2026. gadā.

Runājot par krievu okupantu armijas zaudējumiem Ukrainā, jāsaka, ka kritušie un sakropļotie krievu zaldātiņi ir pilnīgi nekas salīdzinājumā ar krievijas militāro potenciālu, kas ir ticis vienkārši iznīcināts Ukrainā šo nepilno divu gadu laikā. Pateicoties korupcijai un idiotiem pie varas Putina krievijā, faktiski ir notikusi pašas krievijas demilitarizācija, ukraiņiem atliek vien veikt tās denacifikāciju, tad varētu teikt, ka putina speciālās militārās operācijas mērķi ir sasniegti.

Visādi gudrie un ne tik gudrie analītiķi lēš, ka pēc pusotra gada brangas karošanas Ukrainai varētu būt pat vairāk smagā apbruņojuma nekā agresorvalstij krievijai. Tiek norādīts, ka Šoigu un Valērija Gerasimova propagandas izslavētā tanku armija pa šo kara laiku ir samazinājusies divas reizes. Ukraiņiem ir izdevies iznīcināt veselas trīs tanku armijas! Turklāt simtiem krievu okupantu armijas tanku vienkārši tika pamesti kaut kur kaujas laukā, jo okupanti vienkārši bailēs aizbēga. Liekas, ka šis karš sen jau būtu beidzies ar krievijas kaunpilnu fiasko, ja vien Irāna ar saviem lidojošajiem “mopēdiem” neierastos palīgā Putinam, bet arī šis atbalsts ir vairāk salīdzināms ar drēgnā rudens laikā izstiepušos puņķi, kurā knapi turas Putina režīms.   

Arī, ja Valērijam Prigožinam, kā viņš pats reiz bija teicis, “būtu olas”, tad viņš ar saviem muzikantiem un visai vērā ņemamo nozombētās krievu tautas atbalstu būtu š.g. jūnijā veiksmīgi aizgājis līdz Maskavai un visticamāk nogāzis Putinu no troņa. Diez arī tad Sprūds un visi citi liberālie diplomāti steigtos dibināt diplomātiskās attiecības ar jauno režīmu? Bet tas nenotika, Prigožina triumfs izpalika, un tā jau depresīvajai un agresīvajai krievu nācijas dzīves dziņai pievienojās tāda kā vilšanās un nolemtības sajūta.

Bija cerība, ka vismaz vienu bandītu krievijas tronī nomainītu cits bandīts, dodot cerības uz kaut kādām pārmaiņām krievijā, kas liktu varbūt uz kādu brīdi novērsties no Ukrainas iekarošanas plāniem. Bet beigās Putina līdzgaitnieks Pavārs tika izsmiets, viņa biznesa impērija iznīcināta un pats banāli uzlaists gaisā. Kaut gan ir cilvēki krievijā, arī Latvijā, kas tic, ka Prigožins ir joprojām dzīvs tāpat kā Elviss Preslijs.  

Interesanti ir tas, ka, neskatoties uz to, ka visiem sen jau zināms par neskaitāmiem Putina skeletiem skapī, drīzāk par neskaitāmiem skapjiem ar visādiem skeletiem, nevienam no tā ne silts ne auksts, tieši otrādi – tiek atkārtota mantra “Putins – mūsu prezidents”. Latvijas aizsardzības ministr Sprūd, vai Putins ir arī tavs prezidents? Kā maizi tu, Sprūd, ēdi, aktīvi piedaloties Putina adeptu un PSRS laiku fanātu rīkotajos “Baltijas forumos”, kuru laikā reiz Padomju Savienības okupētās Eiropas valstis, joprojām tika dēvētas par postpadomju Eiropu.

Par Sprūda kunga aktīvo dalību kremļa polittehnologu rīkotajos "Baltijas forumos" mēs parunāsim atsevišķi, jo tur nu mūsu jaunizcepatais aizsardzības ministrs ļoti interesantā kompānjā sprieda par Latvijas un krievijas attiecībām. Sprūd, tu dzīvo brīvā Latvijā vai tomēr – postpadomju Latvijā? Jūti atšķirību? 

Skumji ir tas, ka laikā, kad Putina propagandas mašīna darbojas ar pilnu jaudu, veicot pretuzbrukumus pasaules informācijas telpā, izmantojot visus iespējamos noderīgos idiotus un ietekmes aģentus, piemēram, izbijušo Rīgas pilsētas sanitāru Andreju Mamikinu, kurš tagad atradis siltu vietiņu pie Vladimira Solovjova,  vietējie “liberāļi”, piemēram, Sabīne Sīle un Gunta Sloga turpina ar putām uz lūpām aizstāvēt ne tikai krievu valodas pozīcijas Latvijas skolās un informācijas telpā, bet arī krievu okupantu un kolonistu no pirksta izzīstas “iedzimtās cilvēktiesības” Latvijā, neskatoties uz to, ka ir tūkstošiem faktu, kas pierāda to, ka Putins nav viens, kas piedalās kara noziegumu un noziegumu pret cilvēci pastrādāšanā ne tikai Ukrainā. 

Viss patiesībā ir ļoti vienkārši: ja es mēģinu ar nozieguma vietā pieķertu noziedznieku kaut ko sarunāt, tad es esmu līdzdalībnieks, vai ne? Kas tad ir Latvijas aizsardzības ministra izstrādājums Sprūda kungs, kurš vienmēr ir aicinājis runāt un sarunāt kaut ko ar agresorvalsti krieviju? Tieši tā – kara noziedznieks!  Te pat zirgam jāsmejas, jo liberāls cilvēktiesību aktīvists un pacifists taču nekādos apstākļos un pilnīgi nekādā veidā neatbalstītu agresorvalsti krieviju! Bet “progresīvie” ar Sprūdu un Kasparu Briškenu priekšgalā to dara! 

P.S. Diemžēl, bet man ir jāatzīst, ka tādi liekuļi kā Sprūds un Briškens dod Putina režīmam cerību!

Novērtē šo rakstu:

126
37

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi