Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekas nevar apturēt idiotu pieaugumu

21.11.2022. 19:25

»

harijs

kā var viens mudaks burtiski hipnotizēt visu valsti uzspiežot savu kandidātu un patiesībā nedarīt savu darbu


Ka Levits izdomā savas visādas muļķības, pie vainas ir 100 pūkainās galvas! Tie katrs grib tuvāk pielīst, iespējamā pīrāga dalītājam, var tak palikt bešā? Kariņam atlika pateikt, ka protestētājus, nekad savā valdībā neņems, kad uzreiz NA nostājās miera stājā, ar paceltām rokām! Vārga cerība bija uz AS, taču arī tie laiž pēc principa, ka labāk zīle rokā(kariņa barā), nekā savākt citu koalīciju un atteikties jenotiem!

Atbildēt

VAU

21.11.2022. 12:42

»

ziniet

vispirms jums jāatbrīvojas no jūsu Kremļa idiotiem...tad var par kaut ko tālāk runāt


labāk tomēr no tevīm,brauc uz kenguru zemi,brauc uz kļavas lapas zemi,brauc uz zvaigžņot-svītroto,ceļš tak nobradāts jau no 44 un idiotus sagaida par nopelniem.

Atbildēt

harijs

20.11.2022. 16:46

kā var viens mudaks burtiski hipnotizēt visu valsti uzspiežot savu kandidātu un patiesībā nedarīt savu darbu?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.11.2022. 00:03

»

ziniet

vispirms jums jāatbrīvojas no jūsu Kremļa idiotiem...tad var par kaut ko tālāk runāt


No savas valsts iedīvotājiem atbrīvoties nevajag. Latviju jau tāpat ir pametuši vairāk iedzīvotāji kā pašos briesmīgākajos karos. Nekādas etniskās tīrīšanas te rīkot arī nevajag. Demokrātija ar to atškiras no fašisma, ka domokrātijā ir atļauta domu un uzskatu brīvība. "Nepareizi domājošos" koncentrācijas nometnēs neliek, fiziski neiznīcina un nerepresē. Bet no ASV okupācijas valsts gan ir jāatbrīvo. Visi, kas atbalsta valsts okupāciju, ir koloboranti.

Atbildēt

pilnīgi pareizi

19.11.2022. 15:40

»

tas Levits ir

ir Kremļa slepenais aģents, tik daudz ļaunuma nodarījis Latvijai


Piekrītu ar rokām un kājām!

Atbildēt

XXXL

19.11.2022. 13:44

»

tik tiešām

Bet tu smirdīgais mīzelu nesaturētājs, esi krievu fašista putlera laizītājs


pastalniek,kāpēc lamājies,MŪSĒJIEM laizi un vēl anglosaksiem,nerātnais?!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.11.2022. 12:53

»

pilnīgas muļķības

ja sekot tavam padomam-tad pēc tam viss uz reiz mainīsies..un te kļūs ruskii mir..Ja tev tas tik tuvs-ko tad pats no tā aizbēgi


Propagandas TV vajag mazāk skatīties, tad visur ruskij mir nerādīsies. Tas saucas paranoja. Latvijai ir jābūt brīvai un neatkarīgai valstij, nevis ASV kolonijai.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.11.2022. 21:40

»

Rashist

Nu, bet ar ko Rajevska paustais atšķiras no Levita nostājas? Gan Levits, gan Rajevskis uzskata, ka ''Vienotībai'' ir jābūt valdības priekšgalā. AS uzskata, ka ''Vienotībai'' valdība ir jāveido tikai tad, ja tā nedominēs. Pa lielam, lai kurš no šiem spēkiem valdību neveidotu, nekas jau Latvijai nemainīsies...


Lai kaut kas mainītos, vispirms ir jāatbrīvojas no ASV koloniālās atkarības. Jālustrē visi ASV CIP savervētie poilitiķi un ierēdņi, jāizved ASV armija un par valsts vadītāju vajag tādu cilvēku kā Ungārijā Orbans vai Polijā bija Kačinskis. Tad kaut kas mainīsies uz labo pusi, citādi mēs tikai grimsim un grimsim.

Atbildēt

tiešām gan

18.11.2022. 21:29

»

tik tiešām

Bet tu smirdīgais mīzelu nesaturētājs, esi krievu fašista putlera laizītājs


Bet tu esi aborta atlieka, gadīgi aprobežots idots ar vienu rievu pierē un tieksmi un sadomiju. Tev visur krievi un Putins rādās. Vajag iet un ārstēt savas ar sifilisu slimās cāļa smadzenes, kaut gan tev dakteris vairs nepalīdzēs. Tāds idiots arī nomirsi.

Atbildēt

Rashist

18.11.2022. 17:20

Nu, bet ar ko Rajevska paustais atšķiras no Levita nostājas? Gan Levits, gan Rajevskis uzskata, ka ''Vienotībai'' ir jābūt valdības priekšgalā. AS uzskata, ka ''Vienotībai'' valdība ir jāveido tikai tad, ja tā nedominēs. Pa lielam, lai kurš no šiem spēkiem valdību neveidotu, nekas jau Latvijai nemainīsies: tai nebūs ne augošās ekonomikas, ne stipras finanšu sistēmas, ne īpašu panākumu demokrātijā. Tā ir un būs ubags fašistisks limitrofs, kurš pilda Amerikas instrumenta funkciju konfliktā ar Krieviju.

Atbildēt

zinātāja

18.11.2022. 10:34

Par premjeru Smiltēnu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

drïz sàksies

17.11.2022. 21:27

Sesks nokodïs Minsteres gaili kankarinu, péc tam pïlénu un sile brïva...

Atbildēt

Ja teicamais nav ...

17.11.2022. 18:53

»

Haralds Kalns

Nācijas tēv(aini)s pats sacer likumus,pats apstiprina (paraksta) un pilda pēc sajūtām- kak popalo


LTV "kas notiek Latvijā" 16. 11. raidījumā, kā sevi demonstrēja nācijas/tēvainis, par viņu viss ir skaidrs. Vai tiešām neatradīsies Saeimā balsis, lai ne tikai, viņu noliktu pie vietas, bet arī nekad nebalsotu par viņu, atkārtoti!?

Atbildēt

Patriotiskais gars

17.11.2022. 15:19

»

propagandistam Filipam

Tu domā ka kāds normāls cilvēks (tas neieskaita tavu propagandistu kori) tevi ņem par pilnu? Tev ir krieviskā domāšana, bračkiņ


Malacis FILIP,pasūti nenormālos sorosistus na...,un šiem paskaidro,kā komiķa un baltā pulvera lietotāja zeļas neonazi režīms "piedirsa" uz galda DRAUDZĪGAJIEM ļakiem.Šoreiz "interesanta" patiesa ameru nostāja,BET NE KUR LIKTIES,JO VIRS ukrobanderijas šāmējo spiegu satelītu LOKS,bij patiesība JĀSAKA.Ka ukri teroristi,pierādīja Izraēla-Krievija pasažieru lidenes notriekšana virs Melnās jūras 2001,gadā,bojā gāja ne tikai Krievijas pilsoņi,bet arī Izraēlas pilsoņi.Praktiski nulle rīcības no tā laika kučmas režima.Interesanti,jūdeji piegādā ieročus banderiešiem,tāda pieja holokaustiešiem???Kā ar Malaizijas lideni 2014,ameriem zināms kas NOTRIECA!Būs jārāda satelītu fiksācija!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.11.2022. 13:56

Bet es raksta virsrakstam 100% piekrītu. Joskem čuras galvā saskrējušas, iedomājies sevu par prezidentāras ne parlametāras republikas prezidentu. Iepriekš tā čuras galvā bija saskrējušas Vairai, kura bija iedomājusies, ka viņa ir jāievel uz nākamo termiņu pirms laika, a kāpēc tad ne uzreiz uz 5 termiņiem!

Atbildēt

propagandistam Filipam

17.11.2022. 01:58

Tu domā ka kāds normāls cilvēks (tas neieskaita tavu propagandistu kori) tevi ņem par pilnu? Tev ir krieviskā domāšana, bračkiņ.

Atbildēt

?!

16.11.2022. 17:15

»

okay

bet tas trakais Zeļa sāks šaut arī pa Baltiju


jautājums ta,cik eiropas hiēnas(pēc Čerčila) pšekļaku nolikuši galvas uz ukropu okrainas zemes---ĻOTI DAUDZE,otanieši nerunā.

Atbildēt

Gribu par prezi būt!!!

16.11.2022. 16:35

»

Haralds Kalns

Nācijas tēv(aini)s pats sacer likumus,pats apstiprina (paraksta) un pilda pēc sajūtām- kak popalo


Pūkainis, taču par savu labo roku izvēlējās Ēlerti, vai vel ir jautājumi? Slavenais Zatlera jautājums: kas es esmu? nav jāuzdod!

Atbildēt

Yes

16.11.2022. 15:42

»

jautājums

tu pats saproti,ko uzrakstīji? Vai saproti


ebrejs zelenskis ar raketem sak apsaudit Poliju !mulku zemei latvijai vajadzetu beidzot nemt nost tas zilidzeltenas lupatas ,kas pazemo valsti.

Atbildēt

uz ko ceri?

16.11.2022. 15:11

»

Varbūt

Tā būs,ļoti ceru


Uz Šleseru, Lembergu, Pilenu...u.c. mafiozo????

Atbildēt

jautājums

16.11.2022. 15:10

»

tas Levits ir

ir Kremļa slepenais aģents, tik daudz ļaunuma nodarījis Latvijai


tu pats saproti,ko uzrakstīji? Vai saproti???

Atbildēt

tas Levits ir

16.11.2022. 13:49

ir Kremļa slepenais aģents, tik daudz ļaunuma nodarījis Latvijai!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.11.2022. 11:27

Joske dara tieši tā, kā darīt nevajag. Viņam uzreiz bija jānosauc konkrēts premjera kandidāts un tam kandidātam, tad jāiet un jāmeklē savai valdībai sabiedrotie. Pēc noteikta laika nosauktajam kandidātam jāierodas pie preža un jāatskaitās, vai valdība ir gatava. Ja nav gatava, prezim jānosauc cits kandidāts. Kaut kā nesadzirdēju, kurā tad konkrēti brīdī joske nominēja Kariņu?

Atbildēt

Gunčam!

16.11.2022. 10:47

»

gunča

Domāju, ka visa vaina ir Latvijas "gaiļa" Kariņa personā kā iespējamo premjeru. NA ir "mīkstmieši", bet AS vēlas savas programmas izpildīšanas nodrošinājumu.AS ir biznesa cilvēki, kuri pierādījuši ar darbiem, ka viņi ir darītāji. Kas ir JV? Tukša gaisa tracinātāji, ja ne valsts izsaimniekotāji. To labi...


Atbalstu Jūs par to,ka NA ir mīkstmieši.Man ir aizdomas,ka Levits tomēr nominēs Kariņu par premjeru,jo,noklausoties vakara ziņas un šorīt,saprotu,ka melo gan viens,gan otrs,abi no viena maisa...

Atbildēt

Cilvēks

16.11.2022. 10:46

Kas tie tādi JV un NA?Vieni vienīgi tukšmuldētāji.NA darīs da jeb ko,ka tikai pie siles.Kā var rakstīt darāmo darbu sarakstu ja nav ministru prezidenta kandidāts nominēts.Nevar JV dabūt visus zem savas tupeles,lūdzu dosim iespēju citiem,varbūt pasēžot opozīcijā bravūra pazudīs.Nav ko noriet ZZS,visi kas tur sēd grib sev un savējiem izfītēt,tauta pagaidīs.Ms taču naudas kā nekad,tikai Kariņa laikā valsts parāds ir šausmīgs.Kas viņam,naudas pietiekoši,bet mēs tauta ka mākam tā ķepurojamies.Medicīna zem katras kritikas,zāļu aptiekās nav.Ko dara valsts zāļu aģentūra.JV jums ir Čakšas kundze,lūdzu lai turpia veselības ministrijas badīßanu

Atbildēt

HT

16.11.2022. 10:45

»

lauķis

Reliģiozajiem partijticībniekiem joprojām nekas nav pielecis,aitas joprojām blēj ka kūts pieder viņām


Huntas uzpirktie mediji klusē par ANO paspārnē izveidoto Pasaules valdības sammitu, kuram kopplānā ar Pasaules Bankas kredītiem valstīm, jāpārņem valstu vara, PV ANP PVO tieši “rūpējotiem par ikviena veselību” ar vakcināciju iznīcinot miljardus. Govid -19 tika izplatīts mākslīgi Pasaules valdības interesēs samazināt iedzīvotāju skaitu. ANO struktūras gatavo vienotu interneta informācijas platformu “Patiesība”, kā savulaik Pravda laikraksts, visus alternatīvos viedokļus atzīstot par dezinfirmāciju.

Jau tagad ikviens var ANO citā platformā iesniegt savus priekšlikumus, kā PVO varētu uzlabot pasaules veselības aizsardzību.

Nule G20 saieta neredzamajā daļā, nevis publiskajā, apsprieda valstu veselības aizsardzību nodot ANO PVO, slēdzot vienu no trim veida līgumiem. Visi līgumi paredz piespiedu vakcināciju. Tas pamatots ar to, ka valstis vienas pašas nespējot tikt galā ar vīrusu pandēmijām.

Neoficiāla informācija atklāj, ka ovid-29 izplatīja NATO, kas garavojas kļūt par Pasaules valdības policistu. Krievijai ir slepens līgums ar NATO. Personas no Krievijas, kas to nesen atklāja, tika nogalinātas. Ar googl meklētāju to Krievijas likumu par līgumu var atrast. Bet Krievijā ir saglabājušies divi likumi ar vienu un to pašu numuru.

Mērkaķu baku vīrusa izplatīšana ir atlikta. Tā var sākties, kad atrisināsies Ukrainas kara konflikts.

Atbildēt

HT

16.11.2022. 10:36

»

jautājums

Vai tu ar šo savu priekšlikumu esi griezies pie Prezidenta kancelejas Ordeņu domes vadītājas Sarmītes Elertes? Ja nē-tad pats vien esi vainīgs


Tu vari griezties cik vien gribi, ordeņus piešķir tiem, kas reputāciju zaudējuši, bet pierādīt to nav iespējams.

Atbildēt

jautājums lauķim

16.11.2022. 10:25

»

lauķis

Reliģiozajiem partijticībniekiem joprojām nekas nav pielecis,aitas joprojām blēj ka kūts pieder viņām


Bet, Tu pats: Ko Tu pats īsti gribi? Tu pats to maz zini?

Atbildēt

Bb

16.11.2022. 08:55

»

lauķis

Reliģiozajiem partijticībniekiem joprojām nekas nav pielecis,aitas joprojām blēj ka kūts pieder viņām


Nomaini plati un pamato sabus tekstus, citādi atgādini aitu, bē bē bē

Atbildēt

Atņemt ordeni Andrejam Urdzem

16.11.2022. 06:47

Kādēļ KGB aģents kolaboracionists Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši - hroniskie alkoholiķi, kuri nevar salikt kopā teikumu, noniecina mūsu valsti! Lūdzu atņemiet Andrejam Urdzem ordeni, jo viņš to nekādi nav pelnījis. Viņa tā sauktie nopelni Latvijas labā ir fikcija. Viņš patiesībā neatbalsta latviskās vērtības un morāles kodu un par to visu īstenībā ņirgājas, jo mērķtiecīgi darbojas pret latviešiem.
Urdzes ienāk Vācijā no padibenēm un savu padibenes darbu veic cītīgi pret latviešiem kopš 2 .pasaules kara, tos apzogot: it kā priekš baznīcas paņemot, bet patiesībā nozogot un izmānot īpašumus veciem cilvēkiem. Tādiem nevar uzticēties un valsts ordeņus nedrīkst piešķirt. Dzērāji, galvas invalīdi, melīgas līdējas žurkas visās savās izdrībās gadu desmitu garumā. Nekā kopīga ar dievu vai godīgumu, bet sevi sauc par Baltijas kristiešu apvienību. Nožēlojama liekulība, par ko ordeņus nepiešķir.

Atbildēt

Veca

15.11.2022. 22:25

»

tas labi

ka latviijci paši pameta. Tu pret okupācijas seku likvidēšanu


plate,maksāsiet pec nopelniem tā vai tā

Atbildēt

15.11.2022. 21:16

https://youtu.be/M-c6QFtJcZ8

Atbildēt

nu jā ,

15.11.2022. 20:40

»

Haralds Kalns

Nācijas tēv(aini)s pats sacer likumus,pats apstiprina (paraksta) un pilda pēc sajūtām- kak popalo


bet tomēr simtiem tūkstoši pameta šo teritoriju vēl pirmš šī "labdara"!! Ko jūs tagad gribat noslēpt visas savas maucības ko esat pastrādājuši 30 gados?

Atbildēt

Haralds Kalns

15.11.2022. 20:32

Nācijas tēv(aini)s pats sacer likumus,pats apstiprina (paraksta) un pilda pēc sajūtām- kak popalo!

Atbildēt

Var vēlēt un izvēlēties jebko, bet tam nav nav nozīmes

15.11.2022. 19:44

Jo nacionālo valstu vadītāji , valdības , parlamenti reāli neko nenosaka un nelemj . Tie darbojas pēc vienotas globālas partitūras . Vai tad tas nebija pamanāms divu pēdējo gadu laikā ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...