Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

triks

18.12.2017. 21:49

parists vēlas kļūt populārs tautā. ja tiks ievēlēts par rūpēm tautas veselības jautājumā, šo jautājumu norakstīs kā nebijušu.tīrais populisms.

Atbildēt

bnf

18.12.2017. 14:23

Raimim Kadekam po.uj! vinam viss par brivu!Ja Pavlutam vajag, tad lai Pavluts ari rauj savu d.rsu un caurskata likumu! Raimim svarigakas lietas - iedomajies rauties uz divam frontem? Besis tacu!

Atbildēt

Brāl Žuļuk

17.12.2017. 21:15

»

Žulis

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt...


Vai dibenu atslaucīji? Sanitāres sūdzas, ka tu neatslauki dibenu un viss izolators smird.

Atbildēt

Pavļuts,

17.12.2017. 15:57

politiķa izstrādājums, lūdzas v p Vājonim, prezidenta izstrādājumam, sagādāt v p kancelejas izstrādājumus.

Atbildēt

neveleet!

17.12.2017. 15:45

Un ko sis pats Pavluks darija ar OIK? Neko! Atbalstija!

Atbildēt

mums tie dzīvnieki jāfinansē?????

17.12.2017. 12:24

nauda alkaholam ir??????????

Atbildēt

Nežulis

17.12.2017. 11:07

»

Žulis

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt...


1. Ēnu ekonomika ir pārspīlēta, lai plosītos VID terors. Ja būtu vēlēšanās apkarot ē e, tad nebūtu Parex afēras, kur izzaga pensiju fondu utt. Gan izzagšana, gan 300 000 atstāšana riska zonā ir terors un diversijas.

2. Lai tauta nevarētu ietekmēt likumdošanu, ar 2012. g. likumgrozījumiem tai jāsavāc 155 000 parakstu, tagad var parakstīties pret šo normu latvija. lv/pv. Neskatoties uz visu, juridiski kārtējais budžeta likums pa hierarhijas vertikāli ir augstāks par citiem likumiem no brīža, kad apstiprina gada budźetu. Naudas nepietiek, kas ir visu pret Latvijas ekonomiku iepriekš vērsto diversiju sekas. Tauta glābjas, kā māk.

Atbildēt

Troļļu gans

17.12.2017. 10:04

Jauku jauki. Ja pirmais izcilais ZZS veselības ministrs nosmērēja savu partiju, tad otrais, vēl izcilākais, sāk smērēt koalīcijas partnerus, pats cerot no nākamā gada sēdēt Jēkaba ielas siltajā krēslā un turpināt pirmā izcilā ZZS veselības ministra tradīcijas sēdēt uz abiem krēsliem (Saeima un VM), vienlaicīgi par savu palīgu paņemot medicīnu 3 mēnešos veiksmīgi apguvušo bijušo kokomjaunieti, biroja līderi. Vai tiešām koalīcijas partneriem nav pamodies pašsaglabāšanās instinkts? Varbūt ir, bet ir ilūzijas, ka vēlētājs ir tāds padumjāks. V un arī VL-TB/LNNK jau gan būtu jāsāk nervozēt, nav tādi reitingi kā plātīgajam kolhozniekam un viegli uzbudināmai šahistei. MK ministru un Saeimas deputātu galvas apstarotājs neļauj saskatīt ZZS (ministrs, valsts un parlamentārais sekretārs, biroja vadītājs) līderu pārvaldītās VM impotenci? Kā aiziet no Jēkaba ielas un Brīvības ielas namiem, tā uzreiz galva sāk strādāt. Te bijušai deputātei, te bijušam ministram atveras actiņas. Ko domā medicīnas spīdekļi, kuri sekmēja izcilā ZZS ministra iebīdīšanu amatā? Vai tik drīzumā nenāksies meklēt pumpu? ZZS būs radījis izteicienu par cilvēku, kurš totāli neatbilst amatam, “kaut tev pumpas piemestos”.

Atbildēt

Žulis

17.12.2017. 09:29

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt".
Uzdrošinos apgalvot, ka sabiedrības veselība(kopumā)ir tāda valstiski nozīmīga lieta par ko valdībai ir jārūpējas, jo nekādas individuālas rūpes par sabiedrības veselību kopumā nav iespējamas. Mēs katrs varam rūpēties tikai par savu un savu ģimenes locekļu veselību, bet ne par visas sabiedrības veselību kopumā. Līdzīgi ir ar izglītību un aizsardzību. Tāpēc jau mēs maksājam nodokļus, lai valdība šos līdzekļus izmantotu mūsu KOPĒJO interešu un vajadzību nodrošināšanai. Ja valsts sāk šķirot, kuriem sabiedrības locekļiem sniegt, bet kuriem nesniegt pilnā mērā iespējas ārstēties, tas nozīmē tikai to, ka valsts apzināti pasliktina šo kopējo sabiedrības veselības stāvokli, tātad nepilda savas pamatfunkcijas nodokļos nomaksātās naudas izlietošanā. Tie nodokļu "nemaksātāji" taču nepazudīs no valsts. Viņi tepat vien mums līdzās dzīvos ar savām laikā neatklātajām un neizārstētajām vainām starp kurām var būt arī lipīgas, bīstamas infekcijas slimības.
Kas attiecas uz to "nodokļu nemaksāšanu", tad: 1) tas ir visai nosacīti, jo visi Latvijas iedzīvotāji maksā vismaz PVN 2)vai tad par nodokļu iekasēšanu nav jārūpējas tādām iestādēm kā VID un Ekonomikas policija. Vai tad šo iestāžu neizdarība būtu jākompensē ar sabiedrības veselības aprūpes pasliktināšanu? Zinu, ka daži tūliņ teiks, ka šīs iestādes var strādāt tikai pēc tiem likumiem, kādi ir pieņemti. Bet, kas tad traucē pieņemt pareizākus likumus? Presē varam lasīt, cik milzīgas summas ēnu ekonomikas dēļ katru gadu aiziet garām valsts kasei. Vai tiešām šo ēnu ekonomiku valsts domā apkarot, atņemot kvalitatīvas ārstēšanās iespējas daļai no saviem iedzīvotājiem?! Īstenībā iznāk, ka valsts pārvaldes aparāts par savām neizdarībām (nevēlēšanos vai nespēju piekopt racionālu nodokļu politiku un pilnībā iekasēt nodokļus) soda savus pilsoņus.

Atbildēt

VB

17.12.2017. 07:11

Te daudzi kritīzē autoru, bet, kur tieši viņš kļūdās?! Vai tā nav avantūra, izmest no veselības aprites cilvēku, kas, teiksim, 2. gadu ir bezdarbnieks (es tāds biju 8.5! ar nelieliem izņēmumiem) un viņam tiešām nav nu itin nekādu ienākumu + ja arī, kas atrodas, tas būtībā jāapēd?!

Atbildēt

ezis

17.12.2017. 06:29

Vai tad šitais Pavļuts būdams valdībā ir kaut ko izdarījis Latvijas labā? Kad jūs cilvēki beidzot nāksiet pie prāta un beigsiet uzklausīt šādus nespējniekus un tukšpļūtus?

Atbildēt

Pavļuts

17.12.2017. 00:25

»

aha

Pavluts atmodas, jo nak velesanas


ir politisko mēslu simbols.

Atbildēt

aha

16.12.2017. 23:02

Pavluts atmodas, jo nak velesanas.

Atbildēt

Gan jau

16.12.2017. 22:39

»

zose

Žīdeliskā parpartija


Komunistiski čekistiskais grupējums - Lembergs, Brigmanis, Ušakovs, Rasnačs, Ašerādens utt.

Atbildēt

Gaiļezerā vai RAKUS

16.12.2017. 22:37

»

fredis

Jau 10.gadu notiek ne ar ko attaisnojams necilvēcīgs cietsirdības akts pret nodokļu maksātajiem- pensionētiem smagas,neārstējamas arodslimības ieguvušiem darba veterāniem.Pret viņiem šajos gados ir vērsta tiesiska,morāla,medicīniska vardarbība-ir atņemtas tiesības uz tiesisko,medicīnisko aizsardzību...


Pēc trīs gadiem ierodas pacienta sieva, prasa palīdzību sev, stāsta par vīru, kuru šīs nodaļas vadītājs bija jau nolemis, izmeta no slimnīcas.

Atceras un jautā - VAI TAD VIŅŠ VĒL DZĪVS? Paldies, sameklēja citu ārstu un viss normāli.

Vai saka: ko jūs gribiet, cik jums gadu? Ar to izteikts viss. Pat ārsti stāsta - Gaiļezers ir apšaubāma, biznesa slimnīca, ārstē vienu kāju, otru neapskata - nevaram, jo uz to nav ģimenes ārsta nosūtījuma, ir tikai uz kreiso.

Atbildēt

Latvija - pretlikumīgu likumu valsts?

16.12.2017. 22:28

Gatavo "kodzīvnieku" likumu, lai aizsargātu pilnībā jau aizsargātos ar laulības likumu, lai tikai pilda to, piekopj. Nepatīk, dodiet viņiem citu likumu - mums nepatīk likums, kas spēkā, dodiet mumscitu savu likumu, tad mēs reģistrēsim laulību. Tas ir lobijs notāriem, tas ir likums, kā apkrāpt valsti atseviškos gadījumos - mēs divi fiksi pie notāra un stundas laikā parakstam līgumu un saņemam atvieglojumus, rīt to laužam - fiktīvie līgumi.

Veselība - 300 000, valsts vara pasaka - ejiet bekot, ja jums nav iespēju maksāt apdrošināšanu, vai negribiet maksāt no kabatas, variet nobeigties vai tml.

Tā ir īsta MAKSAS IZSPIEŠANA medicīnas melnā biznesa lobiju interesēs.

Atbildēt

fredis

16.12.2017. 22:26

Jau 10.gadu notiek ne ar ko attaisnojams necilvēcīgs cietsirdības akts pret nodokļu maksātajiem- pensionētiem smagas,neārstējamas arodslimības ieguvušiem darba veterāniem.Pret viņiem šajos gados ir vērsta tiesiska,morāla,medicīniska vardarbība-ir atņemtas tiesības uz tiesisko,medicīnisko aizsardzību.Ir atņemtas ar MK rīkojumu tiesības uz atlīdzību par zaudēto veselību,tiesības uz veselības aprūpi,tiek morāli un garīgi pazemoti apšaubot pašu mediķu noteiktās diagnozes,tiek medicīnas dokumentiem pievienotas citu cilvēku diagnozes.Slimībām pastiprinoties tiek anulētas tiesības uz atbilstošu sociālo aprūpi,bet vienlaicīgi tiek prasītas tiesības nodokļu nemaksātājiem.

Atbildēt

hm

16.12.2017. 21:52

Vispār jau tie 300 000 arī iet uz veikalu, pērk preces un maksā vismaz PVN. Varbūt vēl kaut ko pārdod un arī tad samaksā kādu nodokli.
Vai pareizāk un valstij ienesīgāk - nesniegt medicīnas pakalpojumus tiem, kuri savas naudas glabā ofšoros?
Bet cik maksās šī nodokļa administrēšana? Katru nodokļa maksātāju taču nāksies ievadīt datu bāzēs, regulāri sekot maksājumiem. Jāuzraksta instrukciju kaudzes. Ārstiem arī jāuzrauga šīs datu bāzes. Un ja nu kļūda? Vai Hipokrāta zvērests vairs nebūs aktuāls un kas viņus, maksātnespējīgos, metīs laukā no ārsta pieņemšanas telpas ... Kāds būs gala ekonomiskais ieguvums?
Labi, un ko pēc tam?
Varbūt apšaut, lai nemokās.

Atbildēt

zose

16.12.2017. 21:17

Žīdeliskā parpartija

Atbildēt

pilsonis

16.12.2017. 20:47

»

autoram

Šis likums nerada problēmas trūcīgajiem un neaizsargātajiem, bet gan vērsts pret tiem, kas saņem algu aploksnēs un nemaksā nodokļus, kā arī pret parazitiem, kas dzīvo no pabalstiem un strādāt pat nedomā...


Pieņemsim, ka neārstējam tos, kas dažādu iemeslu dēļ nevar samaksāt nodokļus, iespējams, ka tādā veidā budžetā pat ir kaut kāds ietaupījums, bet viņu slimības neārstējot ievelkas un tiek iegūta invaliditāte, tad jāārstē gribi vai negribi, tikai tad ārstēšanas izmaksas jau ir lielākas un tā sākotnējā ekonomija ir novedusi pie lielākiem izdevumiem, kas jāsedz visiem pārējiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

dvb

16.12.2017. 20:27

Kā var prasīt tam, kurš ir likuma izgudrotājas sistēmas sastāvdaļa, pats neko nenosaka, izpilda faktiski partiju uzdevumus, lai pēkšņi pieteiktu sistēmai kaut ko darīt sev neinteresantu!?

Atbildēt

es nepārzinu politiku

16.12.2017. 20:10

bet tas, ka veselības aprūpes likums nevis rūpējas par tautas veselības aprūpi, bet gan par ēnu ekonomikas maziņāšanu, ir debīlisms n pakāpē. Tad tā šo ar vajag nosaukt- ēnu ekonomikas apkarošanas likums

Atbildēt

autoram

16.12.2017. 20:10

Šis likums nerada problēmas trūcīgajiem un neaizsargātajiem, bet gan vērsts pret tiem, kas saņem algu aploksnēs un nemaksā nodokļus, kā arī pret parazitiem, kas dzīvo no pabalstiem un strādāt pat nedomā.
Šie 4 eur mēnesī būtībā, salīdzinot ar Igaunijas un Lietuvas likumiem, ir ņirgāšanās par godprātīgajiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Lauķis

16.12.2017. 20:08

Lai nu ko saka par kustību PAR un par pašu Pavļutu, tomēr zināma taisnība viņam ir. 300 000 cilvēku tiek izslēgti no veselības aprūpes. Varat mani kritizēt, taču tas nekas labs nav, kaut vai tāpēc vien, ka šie neārstētie var un arī aplipinās n-tos citus, kuri savukārt būs spiesti ārstēties.
Tad ko lai šie izstumtie dara - aizbrauc tāpat kā pārējie, vai? Un tālāk? Drīz jau tad vispār nebūs kas tos nodokļus maksā. Jo VID jau tagad ar savu rīcību nevis stimulē būt nodokļu maksātājam, bet gan slēgt biznesu un doties prom, vai prasīt pabalstuis.

Atbildēt

A.P.

16.12.2017. 19:57

Tas ir labi, ka saglabāta valoda. Valoda raksturo cilvēku. Debila cilvēka valoda nevar būt nedibila - "necaurlūkojoša" u.tml. Kungs ir latviešu vēsturē visdebilākā politiskā murgojuma autors. Viņam nevar būt garīgi pilnvērtīga cilvēka valoda. Tas ir redzams viņa ģeniāli debilajos par-politikas murgojumos. Tas ir redzams šajā vēstulē. Bet tas neko nenozīmē: 2018.gada 6.oktobrī tauta laipni ievēlēs savus debilos mīluļus, jo tas pie mums atbilst sociuma garīgā regresa progresam.

Atbildēt

Daniels Pavļuts

16.12.2017. 19:53

Pats Pavļuts klusuciešot piedalījās kā ministrs Latvijas ekonomikas sagraušanā. Kustība PAR ir tādu pat iznireļu šaika.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...