Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

triks

18.12.2017. 21:49

parists vēlas kļūt populārs tautā. ja tiks ievēlēts par rūpēm tautas veselības jautājumā, šo jautājumu norakstīs kā nebijušu.tīrais populisms.

Atbildēt

bnf

18.12.2017. 14:23

Raimim Kadekam po.uj! vinam viss par brivu!Ja Pavlutam vajag, tad lai Pavluts ari rauj savu d.rsu un caurskata likumu! Raimim svarigakas lietas - iedomajies rauties uz divam frontem? Besis tacu!

Atbildēt

Brāl Žuļuk

17.12.2017. 21:15

»

Žulis

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt...


Vai dibenu atslaucīji? Sanitāres sūdzas, ka tu neatslauki dibenu un viss izolators smird.

Atbildēt

Pavļuts,

17.12.2017. 15:57

politiķa izstrādājums, lūdzas v p Vājonim, prezidenta izstrādājumam, sagādāt v p kancelejas izstrādājumus.

Atbildēt

neveleet!

17.12.2017. 15:45

Un ko sis pats Pavluks darija ar OIK? Neko! Atbalstija!

Atbildēt

mums tie dzīvnieki jāfinansē?????

17.12.2017. 12:24

nauda alkaholam ir??????????

Atbildēt

Nežulis

17.12.2017. 11:07

»

Žulis

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt...


1. Ēnu ekonomika ir pārspīlēta, lai plosītos VID terors. Ja būtu vēlēšanās apkarot ē e, tad nebūtu Parex afēras, kur izzaga pensiju fondu utt. Gan izzagšana, gan 300 000 atstāšana riska zonā ir terors un diversijas.

2. Lai tauta nevarētu ietekmēt likumdošanu, ar 2012. g. likumgrozījumiem tai jāsavāc 155 000 parakstu, tagad var parakstīties pret šo normu latvija. lv/pv. Neskatoties uz visu, juridiski kārtējais budžeta likums pa hierarhijas vertikāli ir augstāks par citiem likumiem no brīža, kad apstiprina gada budźetu. Naudas nepietiek, kas ir visu pret Latvijas ekonomiku iepriekš vērsto diversiju sekas. Tauta glābjas, kā māk.

Atbildēt

Troļļu gans

17.12.2017. 10:04

Jauku jauki. Ja pirmais izcilais ZZS veselības ministrs nosmērēja savu partiju, tad otrais, vēl izcilākais, sāk smērēt koalīcijas partnerus, pats cerot no nākamā gada sēdēt Jēkaba ielas siltajā krēslā un turpināt pirmā izcilā ZZS veselības ministra tradīcijas sēdēt uz abiem krēsliem (Saeima un VM), vienlaicīgi par savu palīgu paņemot medicīnu 3 mēnešos veiksmīgi apguvušo bijušo kokomjaunieti, biroja līderi. Vai tiešām koalīcijas partneriem nav pamodies pašsaglabāšanās instinkts? Varbūt ir, bet ir ilūzijas, ka vēlētājs ir tāds padumjāks. V un arī VL-TB/LNNK jau gan būtu jāsāk nervozēt, nav tādi reitingi kā plātīgajam kolhozniekam un viegli uzbudināmai šahistei. MK ministru un Saeimas deputātu galvas apstarotājs neļauj saskatīt ZZS (ministrs, valsts un parlamentārais sekretārs, biroja vadītājs) līderu pārvaldītās VM impotenci? Kā aiziet no Jēkaba ielas un Brīvības ielas namiem, tā uzreiz galva sāk strādāt. Te bijušai deputātei, te bijušam ministram atveras actiņas. Ko domā medicīnas spīdekļi, kuri sekmēja izcilā ZZS ministra iebīdīšanu amatā? Vai tik drīzumā nenāksies meklēt pumpu? ZZS būs radījis izteicienu par cilvēku, kurš totāli neatbilst amatam, “kaut tev pumpas piemestos”.

Atbildēt

Žulis

17.12.2017. 09:29

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt".
Uzdrošinos apgalvot, ka sabiedrības veselība(kopumā)ir tāda valstiski nozīmīga lieta par ko valdībai ir jārūpējas, jo nekādas individuālas rūpes par sabiedrības veselību kopumā nav iespējamas. Mēs katrs varam rūpēties tikai par savu un savu ģimenes locekļu veselību, bet ne par visas sabiedrības veselību kopumā. Līdzīgi ir ar izglītību un aizsardzību. Tāpēc jau mēs maksājam nodokļus, lai valdība šos līdzekļus izmantotu mūsu KOPĒJO interešu un vajadzību nodrošināšanai. Ja valsts sāk šķirot, kuriem sabiedrības locekļiem sniegt, bet kuriem nesniegt pilnā mērā iespējas ārstēties, tas nozīmē tikai to, ka valsts apzināti pasliktina šo kopējo sabiedrības veselības stāvokli, tātad nepilda savas pamatfunkcijas nodokļos nomaksātās naudas izlietošanā. Tie nodokļu "nemaksātāji" taču nepazudīs no valsts. Viņi tepat vien mums līdzās dzīvos ar savām laikā neatklātajām un neizārstētajām vainām starp kurām var būt arī lipīgas, bīstamas infekcijas slimības.
Kas attiecas uz to "nodokļu nemaksāšanu", tad: 1) tas ir visai nosacīti, jo visi Latvijas iedzīvotāji maksā vismaz PVN 2)vai tad par nodokļu iekasēšanu nav jārūpējas tādām iestādēm kā VID un Ekonomikas policija. Vai tad šo iestāžu neizdarība būtu jākompensē ar sabiedrības veselības aprūpes pasliktināšanu? Zinu, ka daži tūliņ teiks, ka šīs iestādes var strādāt tikai pēc tiem likumiem, kādi ir pieņemti. Bet, kas tad traucē pieņemt pareizākus likumus? Presē varam lasīt, cik milzīgas summas ēnu ekonomikas dēļ katru gadu aiziet garām valsts kasei. Vai tiešām šo ēnu ekonomiku valsts domā apkarot, atņemot kvalitatīvas ārstēšanās iespējas daļai no saviem iedzīvotājiem?! Īstenībā iznāk, ka valsts pārvaldes aparāts par savām neizdarībām (nevēlēšanos vai nespēju piekopt racionālu nodokļu politiku un pilnībā iekasēt nodokļus) soda savus pilsoņus.

Atbildēt

VB

17.12.2017. 07:11

Te daudzi kritīzē autoru, bet, kur tieši viņš kļūdās?! Vai tā nav avantūra, izmest no veselības aprites cilvēku, kas, teiksim, 2. gadu ir bezdarbnieks (es tāds biju 8.5! ar nelieliem izņēmumiem) un viņam tiešām nav nu itin nekādu ienākumu + ja arī, kas atrodas, tas būtībā jāapēd?!

Atbildēt

ezis

17.12.2017. 06:29

Vai tad šitais Pavļuts būdams valdībā ir kaut ko izdarījis Latvijas labā? Kad jūs cilvēki beidzot nāksiet pie prāta un beigsiet uzklausīt šādus nespējniekus un tukšpļūtus?

Atbildēt

Pavļuts

17.12.2017. 00:25

»

aha

Pavluts atmodas, jo nak velesanas


ir politisko mēslu simbols.

Atbildēt

aha

16.12.2017. 23:02

Pavluts atmodas, jo nak velesanas.

Atbildēt

Gan jau

16.12.2017. 22:39

»

zose

Žīdeliskā parpartija


Komunistiski čekistiskais grupējums - Lembergs, Brigmanis, Ušakovs, Rasnačs, Ašerādens utt.

Atbildēt

Gaiļezerā vai RAKUS

16.12.2017. 22:37

»

fredis

Jau 10.gadu notiek ne ar ko attaisnojams necilvēcīgs cietsirdības akts pret nodokļu maksātajiem- pensionētiem smagas,neārstējamas arodslimības ieguvušiem darba veterāniem.Pret viņiem šajos gados ir vērsta tiesiska,morāla,medicīniska vardarbība-ir atņemtas tiesības uz tiesisko,medicīnisko aizsardzību...


Pēc trīs gadiem ierodas pacienta sieva, prasa palīdzību sev, stāsta par vīru, kuru šīs nodaļas vadītājs bija jau nolemis, izmeta no slimnīcas.

Atceras un jautā - VAI TAD VIŅŠ VĒL DZĪVS? Paldies, sameklēja citu ārstu un viss normāli.

Vai saka: ko jūs gribiet, cik jums gadu? Ar to izteikts viss. Pat ārsti stāsta - Gaiļezers ir apšaubāma, biznesa slimnīca, ārstē vienu kāju, otru neapskata - nevaram, jo uz to nav ģimenes ārsta nosūtījuma, ir tikai uz kreiso.

Atbildēt

Latvija - pretlikumīgu likumu valsts?

16.12.2017. 22:28

Gatavo "kodzīvnieku" likumu, lai aizsargātu pilnībā jau aizsargātos ar laulības likumu, lai tikai pilda to, piekopj. Nepatīk, dodiet viņiem citu likumu - mums nepatīk likums, kas spēkā, dodiet mumscitu savu likumu, tad mēs reģistrēsim laulību. Tas ir lobijs notāriem, tas ir likums, kā apkrāpt valsti atseviškos gadījumos - mēs divi fiksi pie notāra un stundas laikā parakstam līgumu un saņemam atvieglojumus, rīt to laužam - fiktīvie līgumi.

Veselība - 300 000, valsts vara pasaka - ejiet bekot, ja jums nav iespēju maksāt apdrošināšanu, vai negribiet maksāt no kabatas, variet nobeigties vai tml.

Tā ir īsta MAKSAS IZSPIEŠANA medicīnas melnā biznesa lobiju interesēs.

Atbildēt

fredis

16.12.2017. 22:26

Jau 10.gadu notiek ne ar ko attaisnojams necilvēcīgs cietsirdības akts pret nodokļu maksātajiem- pensionētiem smagas,neārstējamas arodslimības ieguvušiem darba veterāniem.Pret viņiem šajos gados ir vērsta tiesiska,morāla,medicīniska vardarbība-ir atņemtas tiesības uz tiesisko,medicīnisko aizsardzību.Ir atņemtas ar MK rīkojumu tiesības uz atlīdzību par zaudēto veselību,tiesības uz veselības aprūpi,tiek morāli un garīgi pazemoti apšaubot pašu mediķu noteiktās diagnozes,tiek medicīnas dokumentiem pievienotas citu cilvēku diagnozes.Slimībām pastiprinoties tiek anulētas tiesības uz atbilstošu sociālo aprūpi,bet vienlaicīgi tiek prasītas tiesības nodokļu nemaksātājiem.

Atbildēt

hm

16.12.2017. 21:52

Vispār jau tie 300 000 arī iet uz veikalu, pērk preces un maksā vismaz PVN. Varbūt vēl kaut ko pārdod un arī tad samaksā kādu nodokli.
Vai pareizāk un valstij ienesīgāk - nesniegt medicīnas pakalpojumus tiem, kuri savas naudas glabā ofšoros?
Bet cik maksās šī nodokļa administrēšana? Katru nodokļa maksātāju taču nāksies ievadīt datu bāzēs, regulāri sekot maksājumiem. Jāuzraksta instrukciju kaudzes. Ārstiem arī jāuzrauga šīs datu bāzes. Un ja nu kļūda? Vai Hipokrāta zvērests vairs nebūs aktuāls un kas viņus, maksātnespējīgos, metīs laukā no ārsta pieņemšanas telpas ... Kāds būs gala ekonomiskais ieguvums?
Labi, un ko pēc tam?
Varbūt apšaut, lai nemokās.

Atbildēt

zose

16.12.2017. 21:17

Žīdeliskā parpartija

Atbildēt

pilsonis

16.12.2017. 20:47

»

autoram

Šis likums nerada problēmas trūcīgajiem un neaizsargātajiem, bet gan vērsts pret tiem, kas saņem algu aploksnēs un nemaksā nodokļus, kā arī pret parazitiem, kas dzīvo no pabalstiem un strādāt pat nedomā...


Pieņemsim, ka neārstējam tos, kas dažādu iemeslu dēļ nevar samaksāt nodokļus, iespējams, ka tādā veidā budžetā pat ir kaut kāds ietaupījums, bet viņu slimības neārstējot ievelkas un tiek iegūta invaliditāte, tad jāārstē gribi vai negribi, tikai tad ārstēšanas izmaksas jau ir lielākas un tā sākotnējā ekonomija ir novedusi pie lielākiem izdevumiem, kas jāsedz visiem pārējiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

dvb

16.12.2017. 20:27

Kā var prasīt tam, kurš ir likuma izgudrotājas sistēmas sastāvdaļa, pats neko nenosaka, izpilda faktiski partiju uzdevumus, lai pēkšņi pieteiktu sistēmai kaut ko darīt sev neinteresantu!?

Atbildēt

es nepārzinu politiku

16.12.2017. 20:10

bet tas, ka veselības aprūpes likums nevis rūpējas par tautas veselības aprūpi, bet gan par ēnu ekonomikas maziņāšanu, ir debīlisms n pakāpē. Tad tā šo ar vajag nosaukt- ēnu ekonomikas apkarošanas likums

Atbildēt

autoram

16.12.2017. 20:10

Šis likums nerada problēmas trūcīgajiem un neaizsargātajiem, bet gan vērsts pret tiem, kas saņem algu aploksnēs un nemaksā nodokļus, kā arī pret parazitiem, kas dzīvo no pabalstiem un strādāt pat nedomā.
Šie 4 eur mēnesī būtībā, salīdzinot ar Igaunijas un Lietuvas likumiem, ir ņirgāšanās par godprātīgajiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Lauķis

16.12.2017. 20:08

Lai nu ko saka par kustību PAR un par pašu Pavļutu, tomēr zināma taisnība viņam ir. 300 000 cilvēku tiek izslēgti no veselības aprūpes. Varat mani kritizēt, taču tas nekas labs nav, kaut vai tāpēc vien, ka šie neārstētie var un arī aplipinās n-tos citus, kuri savukārt būs spiesti ārstēties.
Tad ko lai šie izstumtie dara - aizbrauc tāpat kā pārējie, vai? Un tālāk? Drīz jau tad vispār nebūs kas tos nodokļus maksā. Jo VID jau tagad ar savu rīcību nevis stimulē būt nodokļu maksātājam, bet gan slēgt biznesu un doties prom, vai prasīt pabalstuis.

Atbildēt

Daniels Pavļuts

16.12.2017. 19:53

Pats Pavļuts klusuciešot piedalījās kā ministrs Latvijas ekonomikas sagraušanā. Kustība PAR ir tādu pat iznireļu šaika.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...