Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās nedēļās masu saziņas līdzekļi burtiski tiek pārpludināti ar vēstulēm, kurās visiem iespējamiem līdzekļiem mēģināts celt neslavu man, Ogres novada domes deputātam un Nacionālās apvienības valdes loceklim Egilam Helmanim. Nomelnojušie, aizskarošie un pat atklāti zemiskus apmelojumus saturošie sūtījumi sasnieguši ne vien žurnālistus, bet arī manus domubiedrus, draugus un pat ģimeni, tādējādi pārkāpjot jebkādas pieļaujamās robežas.

Lai gan man jau bija aizdomas par šo vēstuļu patieso autoru, pēdējais sūtījums, kurā es esmu redzams kādā privātā pasākumā, kliedēja visas šaubas – šīs nomelnošanas kampaņas autors ir uzņēmējs, mans bijušais draugs Gunārs Kārkliņš. Medijiem nosūtītās Kārkliņa pašrocīgi uzņemtās fotogrāfijas tapušas 2005. gadā, kad mani ar šo cilvēku saistīja ciešas saites – viņš pat ir mana bērna krusttēvs, savukārt es esmu uzņēmies līdzīgus pienākumus pret viņa meitu.

Domstarpības mūsu starpā sākās 2009.gadā, kad es izlēmu startēt pašvaldības vēlēšanās, pie kam, pretēji Kārkliņa iecerēm, darīt to no partijas Visu Latvijai saraksta. Tolaik, savas visdziļākās pārliecības vadīts, kļuvu arī par šīs partijas biedru. Arī šī mana izvēle acīmredzot Kārkliņam ļoti nepatika. Tāpēc pret mani jau 2009.gadā tika vērsta šīs personas inspirēta rupja provokācija, kuras sekas es izjūtu līdz pat šai dienai – ceru, ka drīzumā pret mani safabricētajam tiesas procesam tiks pielikts punkts un tā gaitā atklāsies arī katra iesaistītā patiesā loma un nodomi.

Kāpēc Kārkliņš tik ļoti uzbrūk man tieši šodien? Tam ir pavisam vienkāršs izskaidrojums – es un pārējie Nacionālās apvienības (NA) deputāti Ogres novada domē esam stingri iestājušies pret ieceri apbūvēt teritoriju Ogrē, Parka ielas rajonā, kas kļuvusi par ogrēniešu iecienītu atpūtas vietu un kurā izveidota piemiņas vieta represijās cietušajiem. Arī pilsētnieku vairākums nesen notikušajā aptaujā izteicies pret šo ieceri, tādēļ mēs – NA deputāti – uzskatām par savu pienākumu respektēt un aizstāvēt iedzīvotāju pausto gribu un intereses. Pretējā pusē ir Kārkliņš, kurš būtu patiesais labuma guvējs, ja iecere apbūvēt šo teritoriju izdotos.

Notikumiem ap Parka ielu jau ir pasena vēsture – vēl 2006. gadā tapa projekts par lielveikala RIMI celtniecību šajā teritorijā. Lai gan tolaik ogrēniešu vairākums pret šo ieceri neiebilda, krīzes dēļ tā nenoāca līdz praktiskai uzsākšanai.  2006.gadā pat tika panākta  speciālu noteikumu pieņemšana šīs teritorijas sakarā, bet teritorijas „attīstītāji” (aiz kuriem jau tolaik un arī tagad stāv Kārkliņš) neizpildīja nevienu no šajos noteikumos ietvertajām prasībām. Neskatoties uz to, viņi joprojām nav zaudējuši cerības šo savulaik izloloto ieceri realizēt.

Tomēr šodien situācija jau ir pavisam citāda. Pirmkārt, ogrēnieši aptaujā skaidri izteicās, ka vairs nevēlas redzēt šo teritoriju apbūvētu, otrkārt, kā jau minēts, laika posmā no 2006.gada teritorijas attīstītāji neieguldīja nevienu santīmu savu saistību izpildē, kas gan neliedz šodien viņiem pieteikt pretenzijas. Treškārt, notiek arī atklāta pilsētnieku mānīšana – ar domes pašreizējās vadības atbalstu Kārkliņš un kompānija savus būvniecības plānus cenšas nomaskēt citā projektā – tā saucamajā „Parka ielas rekonstrukcijā.”

Izanalizējot šo jauno ieceri, es un mani domubiedri skaidri saskatījām šīs afēras patieso jēgu un būtību  - panākt to pašu sen iecerēto lielveikala celtniecību. Tieši  tāpēc, pateicoties mūsu pūlēm, projekts nav saņēmis nepieciešamās atļaujas tā realizācijas uzsākšanai. Un, cik tas būs mūsu spēkos, nesaņems arī turpmāk.

Pēc manā rīcībā esošām ziņām patiesais zemes īpašnieks Kārkliņš (dokumentos lasāmie uzvārdi ir formāli, tā tiek mēģināts noslēpt patieso labuma guvēju) varētu zaudēt ap 1 000 000 eiro – neoficiāla informācija liecina, ka tieši tik daudz viņam ir solīts, ja izdotos izshēmot teritorijas apbūves ieceri caur pašvaldības gaiteņiem.

Tieši šī iemeslu dēļ pašlaik arī notiek aktīvā un pat histēriskā manis nomelnošanas kampaņa – Kārkliņš acīmredzo, cer, ka pakļaušos spiedienam un mainīšu savu nostāju Parka ielas apbūves jautājumā.

Šajā sakarā vēlos atklāti paziņot gan Kārkliņam, gan visiem interesentiem – mana deputāta nostāja nemainīsies, un es turpināšu pretoties pret iedzīvotāju pausto gribu vērstu projektu bīdīšanai, lai kādus vēl safabricējumus un lai kādas vēl apmelojumu straumes pret mani Kārkliņš un viņa netīrā biznesa partneri necenstos vērst arī turpmāk. Domāju, ka arī pārējo manas partijas pārstāvēto deputātu pozīciju ar šādiem paņēmieniem mainīt nav iespējams.

Ceru, ka esmu pietiekami skaidri paudis savu viedokli un turpmāko rīcību, tādēļ varu vien aicināt apmelojumu rakstītājus rimties – manu pārliecību ietekmēt šādā veidā neizdosies, bet, turpinot terorizēt manu ģimeni, agri vai vēlu jums nāksies atbildēt likuma priekšā.

P.S. Lai kliedētu jebkādas šaubas par iepriekš publicēto fotogrāfiju tapšanas apstākļiem un to privāto raksturu, pievienoju fotogrāfijas no sava arhīva, kurā redzmi mūsu draugu lokā tolaik iecienīto pārģērbšanās ballīšu fragmenti. Fotogrāfijās redzams arī Gunārs Kārkliņš.

* Ogres novada domes deputāts, NA valdes loceklis

Foto

FotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...