Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izbrīns

21.08.2019. 15:49

Pārsteidzoši gan komentārus, gan rakstu lasīt. Nedomāju, ka mūsu sabiedrībā ir tik daudz garīgi slimu cilvēku.

Atbildēt

Vaira3000

13.06.2018. 17:06

Dievs... vai sis iedomu draugs kadreiz vispar kaut ko ir teicis ? Tad jau veljas knagji veejaa svilpojot arii staasta kur zelts ir norakts. Galva jaarstee.

Atbildēt

Sensācija

13.06.2018. 10:58

Sviests...tie koki ir Kurzemes loka ietvaros nozāģētie koki, veidojot jaunu elektrolīniju, kas tiek veidota gar kapiem...

Atbildēt

Vārds

13.06.2018. 08:31

Lai pagaida kad tie koki lūztot uzgāšas kapu kopiņām.

Atbildēt

lapsas tenku lapelei

12.06.2018. 22:39

»

sile

Kapi ir jāatīra no vecajiem un bīstamajiem kokiem. Tas notiek visās pašvaldībās. Šaubos, vai izsolē piedāvāts nozāģēt visus kapsētas kokus. Cepšanās ne par ko. Un ar Plaudi faktam vispār nav nekāda sakara


Yieši tā cepšanās par neko, jo skatot www.kadastrs.lv kartē izsolē minēto kadastra numuru 90840030097 rādās, ka priežu zāģbaļķi varētu būt radušies, sagatavojot mežu kapsētas funkcijai. Ortofoto kartē var redzēt, ka gandrīz pusi no zemesgabala aizņem mežs, bet kapsētas daļā ir gana daudz koku.

Atbildēt

Grieze

12.06.2018. 14:27

»

Jautrīte

Kāda starpība, vai cērt dēļiem vai elektrolīnijas ierīkošanai, jo saimnieciskā darbība vien ir. Daba raud


Pašvaldībai pieder mežs. Tā nav saimnieciskā darbība. Pašvaldība ne cirta, ne pieveda materiālus, nenodarbojās ar saimniecisko darbību, tikai izsola sev piederošo mantu.

Atbildēt

Tieši tā

12.06.2018. 13:19

»

Laucinieku tikumi

Dēlam Pilsētas slimnīcas morgā lēti nopirku motobraucēja ķiveri


Invalīdu komentāri apstiprina Jūsu komentāru.

Atbildēt

vairāk žurnālistu snuķu!

12.06.2018. 12:38

Īpaši noziegumu pret dabu atklāšanā žurnālistu snuķi ir vajadzīgi. Ai, kā vajadzīgi!

Atbildēt

sile

12.06.2018. 11:56

Kapi ir jāatīra no vecajiem un bīstamajiem kokiem. Tas notiek visās pašvaldībās. Šaubos, vai izsolē piedāvāts nozāģēt visus kapsētas kokus. Cepšanās ne par ko. Un ar Plaudi faktam vispār nav nekāda sakara.

Atbildēt

cirtēju bļaušana

12.06.2018. 11:13

Es arī esmu pret tādu saimniekošanu mežos, kādu redzam Latvijā. Kailcirtes kā lidlauki. Un pareizi, ka par to tiek rakstīts.

Atbildēt

Liekaities mierā!

12.06.2018. 11:05

Ko uzbrūkat autorei? Pasutuši esat? Maukās brauksit ar to auto?

Atbildēt

Dievs, Daba, Darbs

12.06.2018. 11:03

Kaut kā vajg lidzsvaru..

Atbildēt

Laps raksts

12.06.2018. 11:02

Es pac tādu nevarētu uzrakstīt. Nau labi traucēt kapu mierā dusošos, Dievs nepiedos. Auto avarēs. Dievs no aukšas visu redz! Nau maģais bērss. Bērss teic Ruviņā.

Atbildēt

Laucinieku tikumi

12.06.2018. 10:41

Dēlam Pilsētas slimnīcas morgā lēti nopirku motobraucēja ķiveri.

Atbildēt

Tukums-Pleskava

12.06.2018. 10:20

iespējams, ka Plaudīte ir kļuvusi par tādu pretinieci tautsaimniecībai, ka saņem naudiņu no zaļpētnieku projektiņiem. Tāpēc dūdo - daba,daba,tauta ,tauta. Protams, tas viss ir sviests, tādām Plaudītēm tikai Apspļaudīt visu ir prieks, viņā patīk mūžīgi bāzt snuķi lietās , ko nesaprot!!!

Atbildēt

ķerra

12.06.2018. 10:16

pēc šī "plaudes" jau sen tiesa "raud". Histēriķe un panikas cēlāja, kas sadomājusies sevi iztēlot par Tautas Māti. Murgotāja.

Atbildēt

hm

12.06.2018. 09:33

»

Jautrīte

Kāda starpība, vai cērt dēļiem vai elektrolīnijas ierīkošanai, jo saimnieciskā darbība vien ir. Daba raud


tad jau sanāk, ka cirtuši ir trases ierīkotāji, bet zāģbaļkus pārdevusi dome.

Atbildēt

Lūk skatieties!

12.06.2018. 08:44

Kādreiz Pēteris,Andris,Jānis,Ivans jaunības glupības dēļ iekļuva čekas kartotēkā. Čeka viņiem palīdzēja izvirzīties. Kādi kļuva par valstsvīriem,kādi par reliģiskiem līderiem.Nu viņus savās intresēs izmanto kremļa mafija un Latvijas mafija.Atverot tos maisus noziedzniekiem tiktu atņemts ļoti spēcīgs ierocis.

Atbildēt

Ļoti labs raksts!

12.06.2018. 08:08

Vedina uz latviešu vērtībām. Mudina domāt, kas gonkās uzvar un kam būtu jāuzvar Jahvem no vecās jaunās pasaules, vai Kristum no mācītāja Cālīša pakaļas.

Atbildēt

Bļeģ

12.06.2018. 06:53

tik sīkiem burtiem jāraksta komentāru laukumā, kas ibijomat to - tādu piepūli apmaksās. Ja gribat mūs a Tbalstīt...0

Atbildēt

Nevriezīs, ne irtīs

12.06.2018. 06:50

a kā nu tā malkā pec Jahves! Aci pret aci, zobu pret zobu. Trīsreiz teiks klusi un pieklājīgi. Ja maitas nesapratīs, lai aizvācas kā no Kandavas trases, tad ar husgvārni klāt kā likts. Kur nu Latvija bez huzgvārņa un vēl kapis . Kāds tur Dievs, Daba, ja atlicis tikai darbs autobusam - lūžņu kastei. Bļeģ neāmsn! Pie reizes zvanu uz Latgalīti Rīgā, ne tāds autobuss vien sanāks pa kruto!o.

Atbildēt

Grieze

12.06.2018. 03:34

Nu kā var kaut ko tādu samurgot. Kokmateriāli tika izcirsti elektrotrasē Kurzemes loks, to nocirta ne dome, bet trases ierīkotāji. Tā kā kapiem blakus esošais mežs pieder pašvaldībai, tad pēc likuma nocirstie kokmateriāli arī tai pieder. Dome tos likumiski izsola. Tā kā Džūkstē nobruka skolas autobuss, tad daļu no iegūtās naudas plāno novirzīt jauna autobusa iegādei. Tas tā īsumā. Loģiski, ka iebildumu nevienam nav, arī Plaudei ne, tāpēc ka trase obligāta un domes darbības tiesiskas.

Atbildēt

gūģotājs

11.06.2018. 20:03

ne ar kādu saimniecisko darbību domei vispār nav jānodarbojas.

Atbildēt

akl

11.06.2018. 19:47

visas šausmas, ko dabai nodara novada domes, jau neviens nevar spēt uzskaitīt!

Atbildēt

Kā redzams,

11.06.2018. 18:02

kapos var atrast Jupiteru, vērsi un zāģmateriālus. Ozoliņu kapos. Žēl, ka, ar aci labi novērtējot, tikai zāģmateriālus var pārvērstu teju labā autobusā. Ja vēl piesviež klāt Jupiteru un vērsi, tad pat Ķencis runātu slātaviski ne to vien..

Latvijā daudz sausu koku vīriešu dzimtē..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...