Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izbrīns

21.08.2019. 14:49

Pārsteidzoši gan komentārus, gan rakstu lasīt. Nedomāju, ka mūsu sabiedrībā ir tik daudz garīgi slimu cilvēku.

Atbildēt

Vaira3000

13.06.2018. 16:06

Dievs... vai sis iedomu draugs kadreiz vispar kaut ko ir teicis ? Tad jau veljas knagji veejaa svilpojot arii staasta kur zelts ir norakts. Galva jaarstee.

Atbildēt

Sensācija

13.06.2018. 09:58

Sviests...tie koki ir Kurzemes loka ietvaros nozāģētie koki, veidojot jaunu elektrolīniju, kas tiek veidota gar kapiem...

Atbildēt

Vārds

13.06.2018. 07:31

Lai pagaida kad tie koki lūztot uzgāšas kapu kopiņām.

Atbildēt

lapsas tenku lapelei

12.06.2018. 21:39

»

sile

Kapi ir jāatīra no vecajiem un bīstamajiem kokiem. Tas notiek visās pašvaldībās. Šaubos, vai izsolē piedāvāts nozāģēt visus kapsētas kokus. Cepšanās ne par ko. Un ar Plaudi faktam vispār nav nekāda sakara


Yieši tā cepšanās par neko, jo skatot www.kadastrs.lv kartē izsolē minēto kadastra numuru 90840030097 rādās, ka priežu zāģbaļķi varētu būt radušies, sagatavojot mežu kapsētas funkcijai. Ortofoto kartē var redzēt, ka gandrīz pusi no zemesgabala aizņem mežs, bet kapsētas daļā ir gana daudz koku.

Atbildēt

Grieze

12.06.2018. 13:27

»

Jautrīte

Kāda starpība, vai cērt dēļiem vai elektrolīnijas ierīkošanai, jo saimnieciskā darbība vien ir. Daba raud


Pašvaldībai pieder mežs. Tā nav saimnieciskā darbība. Pašvaldība ne cirta, ne pieveda materiālus, nenodarbojās ar saimniecisko darbību, tikai izsola sev piederošo mantu.

Atbildēt

Tieši tā

12.06.2018. 12:19

»

Laucinieku tikumi

Dēlam Pilsētas slimnīcas morgā lēti nopirku motobraucēja ķiveri


Invalīdu komentāri apstiprina Jūsu komentāru.

Atbildēt

vairāk žurnālistu snuķu!

12.06.2018. 11:38

Īpaši noziegumu pret dabu atklāšanā žurnālistu snuķi ir vajadzīgi. Ai, kā vajadzīgi!

Atbildēt

sile

12.06.2018. 10:56

Kapi ir jāatīra no vecajiem un bīstamajiem kokiem. Tas notiek visās pašvaldībās. Šaubos, vai izsolē piedāvāts nozāģēt visus kapsētas kokus. Cepšanās ne par ko. Un ar Plaudi faktam vispār nav nekāda sakara.

Atbildēt

cirtēju bļaušana

12.06.2018. 10:13

Es arī esmu pret tādu saimniekošanu mežos, kādu redzam Latvijā. Kailcirtes kā lidlauki. Un pareizi, ka par to tiek rakstīts.

Atbildēt

Liekaities mierā!

12.06.2018. 10:05

Ko uzbrūkat autorei? Pasutuši esat? Maukās brauksit ar to auto?

Atbildēt

Dievs, Daba, Darbs

12.06.2018. 10:03

Kaut kā vajg lidzsvaru..

Atbildēt

Laps raksts

12.06.2018. 10:02

Es pac tādu nevarētu uzrakstīt. Nau labi traucēt kapu mierā dusošos, Dievs nepiedos. Auto avarēs. Dievs no aukšas visu redz! Nau maģais bērss. Bērss teic Ruviņā.

Atbildēt

Laucinieku tikumi

12.06.2018. 09:41

Dēlam Pilsētas slimnīcas morgā lēti nopirku motobraucēja ķiveri.

Atbildēt

Tukums-Pleskava

12.06.2018. 09:20

iespējams, ka Plaudīte ir kļuvusi par tādu pretinieci tautsaimniecībai, ka saņem naudiņu no zaļpētnieku projektiņiem. Tāpēc dūdo - daba,daba,tauta ,tauta. Protams, tas viss ir sviests, tādām Plaudītēm tikai Apspļaudīt visu ir prieks, viņā patīk mūžīgi bāzt snuķi lietās , ko nesaprot!!!

Atbildēt

ķerra

12.06.2018. 09:16

pēc šī "plaudes" jau sen tiesa "raud". Histēriķe un panikas cēlāja, kas sadomājusies sevi iztēlot par Tautas Māti. Murgotāja.

Atbildēt

hm

12.06.2018. 08:33

»

Jautrīte

Kāda starpība, vai cērt dēļiem vai elektrolīnijas ierīkošanai, jo saimnieciskā darbība vien ir. Daba raud


tad jau sanāk, ka cirtuši ir trases ierīkotāji, bet zāģbaļkus pārdevusi dome.

Atbildēt

Lūk skatieties!

12.06.2018. 07:44

Kādreiz Pēteris,Andris,Jānis,Ivans jaunības glupības dēļ iekļuva čekas kartotēkā. Čeka viņiem palīdzēja izvirzīties. Kādi kļuva par valstsvīriem,kādi par reliģiskiem līderiem.Nu viņus savās intresēs izmanto kremļa mafija un Latvijas mafija.Atverot tos maisus noziedzniekiem tiktu atņemts ļoti spēcīgs ierocis.

Atbildēt

Ļoti labs raksts!

12.06.2018. 07:08

Vedina uz latviešu vērtībām. Mudina domāt, kas gonkās uzvar un kam būtu jāuzvar Jahvem no vecās jaunās pasaules, vai Kristum no mācītāja Cālīša pakaļas.

Atbildēt

Bļeģ

12.06.2018. 05:53

tik sīkiem burtiem jāraksta komentāru laukumā, kas ibijomat to - tādu piepūli apmaksās. Ja gribat mūs a Tbalstīt...0

Atbildēt

Nevriezīs, ne irtīs

12.06.2018. 05:50

a kā nu tā malkā pec Jahves! Aci pret aci, zobu pret zobu. Trīsreiz teiks klusi un pieklājīgi. Ja maitas nesapratīs, lai aizvācas kā no Kandavas trases, tad ar husgvārni klāt kā likts. Kur nu Latvija bez huzgvārņa un vēl kapis . Kāds tur Dievs, Daba, ja atlicis tikai darbs autobusam - lūžņu kastei. Bļeģ neāmsn! Pie reizes zvanu uz Latgalīti Rīgā, ne tāds autobuss vien sanāks pa kruto!o.

Atbildēt

Grieze

12.06.2018. 02:34

Nu kā var kaut ko tādu samurgot. Kokmateriāli tika izcirsti elektrotrasē Kurzemes loks, to nocirta ne dome, bet trases ierīkotāji. Tā kā kapiem blakus esošais mežs pieder pašvaldībai, tad pēc likuma nocirstie kokmateriāli arī tai pieder. Dome tos likumiski izsola. Tā kā Džūkstē nobruka skolas autobuss, tad daļu no iegūtās naudas plāno novirzīt jauna autobusa iegādei. Tas tā īsumā. Loģiski, ka iebildumu nevienam nav, arī Plaudei ne, tāpēc ka trase obligāta un domes darbības tiesiskas.

Atbildēt

gūģotājs

11.06.2018. 19:03

ne ar kādu saimniecisko darbību domei vispār nav jānodarbojas.

Atbildēt

akl

11.06.2018. 18:47

visas šausmas, ko dabai nodara novada domes, jau neviens nevar spēt uzskaitīt!

Atbildēt

Kā redzams,

11.06.2018. 17:02

kapos var atrast Jupiteru, vērsi un zāģmateriālus. Ozoliņu kapos. Žēl, ka, ar aci labi novērtējot, tikai zāģmateriālus var pārvērstu teju labā autobusā. Ja vēl piesviež klāt Jupiteru un vērsi, tad pat Ķencis runātu slātaviski ne to vien..

Latvijā daudz sausu koku vīriešu dzimtē..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...