Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

~!

07.01.2016. 20:04

Peteris met virsu sorositam reiram! un tas ir loti labi.

Atbildēt

Inga

07.01.2016. 08:51

Par Reiru varētu pastāstīt visai daudz ari citu nozaru pārstāvji - uzņēmēji. Kā ir mainījusies Finanšu ministrijas politika kopš Reira ministrēšanas sākuma. Es atļaušos apgalvot, ka neatlaidīgi tiek grauta saimnieciskā darbība gan ar nodokļu un nodevu politiku, bet tas vēl nav viss - tik augstprātīgu un vienlaicīgi neprofisionālu attieksmi vēl neesmu redzējusi vēl ne pie viena ministra. Tam cilvēkam rūp tikai sava patmīlība, par valsts interesēm viņam ir tumša bilde. Un agrāk budžeta komisija strādāja sakarīgi ne jau tāpēc, ka Reirs bija tās seja, bet tāpēc, ka Parādnieks, kā viņa vietnieks izdarīja visu melno darbu un pieņēma loģiskus un pamatotus lēmumus. Rakstu šīs rindas, kad jau ir zināms, ka Reiram ir pieticis prāta atteikties. Puff, viens potenciālais valsts grāvējs ir noņemts no listes. Tā vietā ir stājies nākošais pārpratums - Šadurskis. Te jābrīnās, ja tāda ir tā Vienotības garā liste... pilna ar neprofesionāliem ļautiņiem, tad nu tiešām labāk vispār bez premjera (kaut zinu, ka tas nav iespējams. Nu varbūt kāds Vienotībai palīdzēs ar sakarīgu kandidātu?

Atbildēt

VID skaidrojums

06.01.2016. 20:29

»

hi hi

bet varbūt bija izdevīgāk atpirkt nevis maksāt milzīgu īri? varbūt aizmirsāt,kas šo neizdevīgo līgumu noslēdza


Īre taču joprojām jāmaksā-par ēku "Valsts nekustamiem īpasumiem", bet par zemi- tiem pašiem bojāriem & Co. Visa informācija ir publicēta un pieejama, kas kopumā ir 20 milj. eiro gada par nomu, komunāliem, apdrošināšanu, apsaimniekošanu. Vēl jau 6000 darbiniekiem tiek maksātas algas un prēmijas, kā arī valsts apmaksātas veselības apdrošināšanas.Viens VID apēd vislielāko mūsu naudu, bet šī ēkas pirkšana to vēl pavairo.

Atbildēt

;)

06.01.2016. 19:04


No partijas "Vienotības" Saldus nodaļas partijas valdei iesniegts 18 nodaļas biedru parakstīts iesniegums par izstāšanos no partijas. Iesniegumā teikts, ka šādu lēmumu viņi pieņēmuši, paužot savu neapmierinātību ar Saldus nodaļas vadītāja, Saldus novada domes priekšsēdētājas vietnieka Konuševska darbībām un nespējot pieņemt partijā notiekošo.

"Ar nožēlu jāatzīst, ka partija "Vienotība" pēdējā laikā no vienotas un spēcīgas organizācijas ir kļuvusi par ļoti dažādi domājošu cilvēku apvienību, kas vairumā gadījumu savu spēku un enerģiju velta savstarpējos partijas biedru strīdos un intrigās. Tās darbība ir kļuvusi ļoti neefektīva - partija nespēj vienoties ne par kopīgiem mērķiem, ne par vienotu rīcību," teikts 18 bijušo Saldus nodaļas biedru parakstītajā iesniegumā partijas valdei.

Iesnieguma autori norāda, ka viņiem nav pieņemama arī Saldus nodaļas vadītāja Konuševska rīcība un viņa izdarītie pārkāpumi, ko atklājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Konuševskis ir pārkāpis likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteiktos ierobežojumus, un viņam daļēji piederošā SIA "Saldus būve" bez atklātiem konkursiem ir saņēmusi pasūtījumus no Saldus novada pašvaldības.

Atbildēt

;)

06.01.2016. 18:56


Partijas «Vienotība» Kandavas nodaļas vadītāja un Kandavas novada domes deputāte Inga Priede un vēl vairāki nodaļas biedri pieņēmuši lēmumu izstāties no partijas un jau nosūtījuši savus iesniegumus, kas «Vienotības» birojā Rīgā varētu būt saņemti vakar, informēja Inga Priede.

Priede pastāstīja, ka kandavnieki nav mainījuši lēmumu izstāties, taču kopš 9.decembra pagājis laiks, kamēr visi starp svētku brīvdienām uzrakstīja savus iesniegumus, kurus bija paredzēts apkopot un nosūtīt kopā. Decembra beigās tas tika izdarīts, un, pēc Priedes rīcībā esošās informācijas, «Vienotības» birojā Rīgā kandavnieku iesniegumi varētu būt saņemti vakar, pēc kā tos acīmredzot izskatīs nākamajā partijas valdes sēdē.

Decembrī arī tika lemts par nodaļas likvidāciju, jo no partijas izstājās gandrīz visa nodaļa - 16 biedri, izņemot kādu neaktīvu biedru un Aigaru Štokenbergu, kurš nodaļas ikdienā vairāk bijis virtuāls biedrs un aktīvi Kandavas nodaļas darbā nav piedalījies, skaidroja Priede.

Viņa pauda, ka «Vienotību» pametušais kandavnieku kolektīvs jau esot saņēmis uzaicinājumus no citām partijām, taču vēl nav nolemts stāties konkrētā partijā. Patlaban vairākums bijušās nodaļas biedru esot paudis vēlmi turpināt sadarbību kopīgi, turklāt nodaļai bijis arī atbalstītāju loks, kuri nebija iestājušies partijā, un arī attiecības ar viņiem kā domubiedriem saglabājušās.

Patlaban visiem esot nepieciešams laiks apdomāties, un tad spriedīšot, vai veidot kādu jaunu apvienību, vai stāties citā partijā, skaidroja Priede.

Atbildēt

hi hi

06.01.2016. 14:49

»

Yox

Kurš


repše

Atbildēt

koks

06.01.2016. 14:02

»

Maizitis, direktors SABa

...


Starp premjerpretendentiem tak ir vēl lielāki komjaunieši un komunisti par reiri. Paskatiet vien...

Atbildēt

krams

06.01.2016. 13:30

Komjaunieši, komunisti-kā man tas viss ir apriebies! Vēl zilie pa starpām maisās.Tas liecina, ka latišijai ar kadriem ir švah!

Atbildēt

Finfin

06.01.2016. 12:50

Piebildīsim: šis valsts naudas izsaimniekotājs ir vienlaikus arī nulles deklarācijas tēvs. Un kur jūs bijāt, mīļie pilsoņi, kad viņš virzīja šo likumprojektu un līda jūsu kabatās? Visi bija sajūsmā par to, ka ''beidzot blēžiem pienāks gals''. Patiesība izrādījās cita: blēdis Reirs izdomāja, kā piespiest jūs maksāt nodokļus, kurus viņš pēc tam...Nu, sapratāt.

Atbildēt

Maizitis, direktors SABa

06.01.2016. 12:44Janis Reirs ir musejais īpaši vertigs kadrs, kurs komjaunatnes jauna kalve guvis nenovertejamas iemanas un tagad tas izmanto musu daudzcietusas tautas laba. Ar Prudentiu un Maksatnespejas administratoriem no Riga, Antonijas iela 7 tika parsukneta nauda no Latvenergo, Air Baltic, Liepajas Melalurgs uz ofsora zonu Delavera, lai Latvijas nodoklu maksataju naudu nosleptu visdrosaka vieta. Ari Aigars Kalvitis ir mūsu viens no visvertigakajiem kadriem. Latvijas “Valsts” ekspremjers Aigars Kalvitis tak padzina to KGB 1.nodalas izlukdalas darboni Juri Savicki no Latvijas Gazes prieksnieka amata. Tas protams ir valsts “noslepums”, bet ta “po sekretu” pateiksu- ta bija geniala kombinacija, SAB smalki un gadiem ilgi atstradata operacija ipasi slepena protams, Kalvitis radija tikai iluzorisku iespaidu, kad visus “treknos gadus” esot Valdibas galva, praktiski otrais galvenais valsti aiz prezidenta, strada netaupot savus spekus tikai un vienigi krievijas krievu tautas laba. Bet isteniba Kalvitis vazaja aiz deguna Krievijas arejo un ieksejo izlukdienestu, ta mes iefiltrejam musu Kalviti Maskavas barbaru un neliesu pulcina. Ka rezultata mes ieguvam sev visu LG. Un tagad lai nodreb neliesi Kremli, jo Kalvitis tacu ir musejais un tulit mes saksim draudet Krievijai ar to vinu Punduriti. Vel pateicibu izsaku visiem LR Drosibniekiem, ipasi Drosibas policijai. http://www.diena.lv/latvija/zinas/ekspolitiki-straume-un-veldre-sakusi-stradat-kalvisa-vaditaja-latvijas-gaze-14123578

Atbildēt

Linda

06.01.2016. 12:37

»

Praatniex

Man gan šķiet, ka tautai ir nesalīdzināmi vairāk labuma no Apiņa publikācijām kā no zaglīgā pederasta reira izdarībām


Vai ta sis ari pederasts? Esot taksu bijis Kornas brutgans! Vai ari tur "lubovj ne polucilas, vsjo tolka druzba"?

Atbildēt

Ēdelweiss

06.01.2016. 12:12

Nesaprotu, kā gan var kaut kādu tur sarkano fašistu-komunistu noziedzīga rezīma priekapuišeli komSUČONOKU Reiri nosaukt par cilveku.....!!!!!!!

Atbildēt

lauķis

06.01.2016. 09:54

»

Neiedziļinoties detaļās

Viņš ir viens no agresīvākajiem kangariem, tas par latviešu tautas iznīcināsanu ātri un bez želastības


Visprecīzākais Reira raksturojums.Vispār jau visi biedri partijnieki ir tādi.

Atbildēt

dreebe

06.01.2016. 04:33

Izskatās, tieši šis komjaunietis savulaik ir pasūtījis Knab apcietināt visus tā sauktajā Bērnu slimnīcas lietā...
Ir info

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

05.01.2016. 22:59

Viņš ir viens no agresīvākajiem kangariem, tas par latviešu tautas iznīcināsanu ātri un bez želastības

Atbildēt

Tūdalijas latvānis

05.01.2016. 22:49

»

no malas

viņš taču iz mazākais ļaunums ;) ko tad, ja Solča sagribēs


Kamēr mazākā ļaunuma princips netiks aizstāts un pilnībā nomainīts ar lielākā labuma principu, tikmēr nekas šajā sūdu bedrē nemainīsies.

Atbildēt

Haris.

05.01.2016. 20:55

Pa kluso,ar mazu laika nobīdi,budžeta papildināšana tiek veikta,iebraucot nebagāto kabatās,uzliekot dzīvokļu apsaimniekošanas maksai PVN-21%apmērā,bet luksuspreču nodoklis netiek ieviests,-redz,tas skars "īpaši pietuvinātos".Kur skaļās runas par nevienlīdzības mazināšanu?
Reir!Lūdzu atbildiet!

Atbildēt

Eduards Lunis

05.01.2016. 20:55

--Vai tad bija kāds labāks!? Vai tad neziniet-neviens nav atcēlis LIELĀKĀ KRETĪNA likumu!?

Atbildēt

zoss

05.01.2016. 20:33

»

hi hi

bet varbūt bija izdevīgāk atpirkt nevis maksāt milzīgu īri? varbūt aizmirsāt,kas šo neizdevīgo līgumu noslēdza


Atpirkt par 100 gadu īres maksu to, kas sabruks pēc 10 gadiem un sasmirdēs jau pēc diviem

Atbildēt

?

05.01.2016. 20:03

Vai Reirs ir reāls Prudentijas izcelsmes mēslis?

Atbildēt

malēnietis

05.01.2016. 19:41

Nu kas tur ko brīnīties ka V virpotāju virza par premjeru?! Mums Alūksnē par mēra vietnieku no V ir traktorists(arī bija grūtības profeni pabeigt!!!), kurš to vien dara kā otkato būvprojektus un ar V spici arī padalās kampienā. Tiešām V ir nokritusi tik zemu, ka zemāk vairs nav iespējams, zemāk kā TPisti.

Atbildēt

no malas

05.01.2016. 19:39

»

Laima

Vai dakteri un citi izies ar mēslu dakšām, ja šo nelieti noliks pie stūres


viņš taču iz mazākais ļaunums ;) ko tad, ja Solča sagribēs?

Atbildēt

Valsts izsaimniekošana

05.01.2016. 19:35

Ko tad Reirs ir izdarījis tautas labā? Nopircis betona kluci VID ēkas izskatā un izniekojis mūsu nodokļu naudu, ļaudams pāris izveicīgiem darboņiem-ēkas īpašniekiem iedzīvoties miljonos un pie viena atbrīvoties no šī betona salikuma, kuras gala mērķis tuvākajā nākotnē varētu būt tā nojaukšana.

Atbildēt

hi hi

05.01.2016. 19:31

nu nevajag Apiņa kungs arī komentārus rakstīt,vai tad visu vēl neesat pateicis. Labi,ka cilvēki Apini jau sen neuztver nopietni, kaut vai pēc skaļās ņemšanās ap Coca-cola,kura pēc ziedojuma apiņa biedrībai vairs nav ne kaitīga ne salda. Kauns,ka šadu rakstu kāds publicē

Atbildēt

Lelle

05.01.2016. 19:21

Viņš taču ir pilnīgs kukū... Ar uzņēmējiem būs vispār cauri, pēdējos iznīcinās un būs jauns emigrācijas vilnis. Pie tam viņš ir augstprātīgs, iedomīgs un pats sev liekas bezgala svarīgs. Jau šodienas paziņojums, ka viņš nezina par ko Vējonis grib runāt ar viņu(visi zina, bet viņš nezina!!!), liecina par pilnīgu idiotismu.
Un viņa melnās rebes ir acīmredzamas.Tādu no premjera krēsla jātur šāviena attālumā, bet pieņemu, ka V viņš dažiem spices jefiņiem būs tīri noderīgs frukts, bet jau iepuvis.

Atbildēt

Laima

05.01.2016. 19:09

Vai dakteri un citi izies ar mēslu dakšām, ja šo nelieti noliks pie stūres?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...