Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Premjers melo mediķiem un tautai

Iveta Grigule, 10. Saeimas deputāte
14.08.2011.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:05


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

a411

16.08.2011. 19:38

Vot tā ir Mata Hari:sieviete-lokomotīve , kura palīdzēja iebīdīt prezidenta amatā Augusta Eduardoviča Vosa kvēlāko fanu!

Atbildēt

vauva

16.08.2011. 13:49

ZZS dresētais pūdelis vaukšķ ne par tēmu.Kā ZZS veselības ministrs grib,tā un tam piešķir budžeta naudu.Kad Dombrovskis būs veselības ministrs,tad arī lai atskaitās.I.Grigule lai turpina reklamēt sevi.Reklāmas izdevumus gan jau kompetentas iestādes aprēķinās un ieskaitīs ZZS priekšvēlēšanu tēriņos.

Atbildēt

Politisko procesu zinatajs

16.08.2011. 11:30

Cienijama Grigules kundze- vai nu premjers melo, jusuprat, vai ari Jusu parstaveta politiska speka ZZSveselibas ministrs ir vienkarsi nekompetents! Galu gala, finansejuma pieprasisana un sadale ir atbildiga ministra un misistrijas kompetence, kas saja gadijuma ir JUSU ZZS delegetais ministrs!
Nesmuki ta manipulet ar lasitajiem, un sada veida zvejot balsis. Veselibas aprupe tiesam ir kritiska stavokli, bet diemzel lielas slimnicas bijusais vaditajs sajos 10 menesos sezot ministra kresla krizi ir tikai padzilinajis, ne atrisinajis! Adresejiet sos sasutuma pilnos vardus pirmamkartam savam kolegim! Busi korekti!

Atbildēt

haralds

[R] 16.08.2011. 11:25

jibiorio - Kāds nevar viņu normālāk nofotografēt?

jibiorio, kas Tavā uztverē «normālāk nofotografēt»? sarūpēt labāku bildi vai sarūpēt bildi, kurā persona labi izskatās?
ja sarūpēt labāku bildi - to retais no preses fotkātājiem pieprot.
ja sarūpēt bildi, kurā persona labāk izskatās - arī to ne katrs preses fotogrāfs pieprot (ir gadījumi, kad tas no tiesas ir neiespējami!) un tie, kuri pieprot, ne vienmēr to dara.

Atbildēt

pēdējais aplis

16.08.2011. 10:14

Kā jau kāršu spēlē jebko var pārsist tikai ar vēl lielākiem meliem.. šito zaļzemnieku daiļcerējumu gan vairs ne... Tiks jau pie bankas jeb podziņspiedējas vietas - Sacensties te ir pilnīgi bezcerīgi ar šo ruporu

Atbildēt

cielava

15.08.2011. 22:03

Tās mediķu aktivitātes ir priekšvēlēšanu triks. Kāpēc tieši tagad? Un kāpēc tās slimnīcas kā Cēsis un Ogre? Kādus politiskos spēkus tās pārstāv? Jādomā ar galvu. neticu Bartkevičam un viņa partijai ne tik!!!

Atbildēt

janka.

15.08.2011. 17:36

trūkst 1,8 miljoni neatliekamai palīdzībai- bet cik izmaksās kompenšacijas deputātiem par nepadarītu darbu? arī tas ir neatliekai? izdot naudu obligācijās.

Atbildēt

jaja

15.08.2011. 16:59

bet vai tad slapjā vista nemelo?

Atbildēt

haralds

[R] 15.08.2011. 16:39

nebūs takš pirmā reize, kad Durdomskim gadās samānīties?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

15.08.2011. 15:45

************************************
... to, duročka Grigale, nasauc par meliem ... bet gan jūsu pašu politiķu ( arī tevis) iedibinātā apzīmējumā - INTERPRETĀCIJA ... tas ir tāpat, kā ar tava vecišķā protežē "godīgi un likumīgi" saskribināto lielāko pensiju valstī ...

Atbildēt

Dakters

15.08.2011. 14:38

Pilnīgi pretīgi šo sievieti uzskatīt, vēl jo vairāk, kāda bija viņas uzvedība prezidenta vēlēšanas dienā - kā apdullināta skraidīja Bērziņam pakaļ.Tas bija pretīgi! Piekrītu izteiktajam viedoklim - deputātu kandidāti būtu jānosūta pie psihiatra uz pārbaudi, protams par samaksu no sava maciņa.

Atbildēt

Iko

15.08.2011. 13:33

Galvenais, ka šī info nonāk pie mums. Žēl, ka tas notiek tik reti. Šādi būtu jārīkojas visiem, kad tiek maldināta sabiedrība.

Pats fakts mani nemaz nepārsteidz. Dombrovskis veikli manipulē ar cipariem un faktiem. Citiem vārdiem - tā ir demogoģija, bet nezinātājs to uztver kā patiesību.

Atbildēt

edgars

15.08.2011. 12:30

LPP lakstīgala sākusi pogot...

Atbildēt

Šalle

15.08.2011. 11:09

Veselības ministriju taču kūrē ZZS. No kuras tad partijas nāk pati glumā Grigule? Reformas = 0. Pagaidām notiek tikai naudas pārskaitīšana no viena konta uz otru. Bardaks turpinās.

Atbildēt

omite

15.08.2011. 11:08

Es jau sen teicu,ka pirms kandidesanas deputatiem vajag pieprasit psihiatra izzinu.

Atbildēt

west

15.08.2011. 09:16

Šīs akcijas ir tikai un vienīgi iestāžu vadītāju intereses. Sen vajadzēja aizslēgt vēl vismaz piecas slimnīcas, kuras vienkārši sevi uzpilda ar pacientiem, vai citiem vārdiem - tos akutizē. Slimnīcu vadītāji ir saveidojuši tik daudz nevajzdzīgu administratīvu struktūru, ka normālu algu cilvēks, kurš strādā ar pacientiem nevarēs nopelnīt nekad. Bārzdiņam vēl gribās ieviest sestdienu un svētdienu darbu. To spēj izdomāt tikai ZZS ministrs.

Atbildēt

BB

15.08.2011. 08:50

Šo neviens neizmācīs - tāda daba.

Atbildēt

:)

15.08.2011. 01:16

dāma ar 'diagnozi"

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.08.2011. 23:03

Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka īstenojot un ieviešot šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP) "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, pašreiz J. Bārzdiņa (ZZS jeb “Hūtes naftaspāķi”) “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte - "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
------
Mediju ziņa: Kopš 2009.gada beigām, kad šajā valstī beidzot tika ieviesta kriminālatbildība ārstiem par pacientu "pateicību" pieņemšanu, esot “ierosināta tikai viena krimināllieta - pret Jelgavas pilsētas slimnīcas ārstu Vladimiru Kravecu tur aizdomās par 50 latu kukuļa prasīšanu par pacientes ārstēšanu”. Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”, un šīs slimnīcas “atbildīgie speciālisti pie tā arī tagad strādājot”...
------

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )
.
Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekam ‘skaitās’ "privātprakse":
.
"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!
.
Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs (pacients), ka medicīnai,
Šim "uzkāpt" sanācis, kā tanku mīnai..."

========

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8384

u.c.

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

andris

14.08.2011. 22:38

psihiski slima-

Atbildēt

Sajūsminātais

14.08.2011. 21:58

Pateicos par fragmentu no A.Rožukalnes raksta. Pievienojos sajūsmai.

Atbildēt

No A.Rožukalnes raksta

14.08.2011. 21:52

Arī manā pastkastē referenduma dienā iekrita laikraksts Atbalsts Vidzemei. Nopriecājos par iespēju paplašināt savu mediju lietojuma pieredzi. Tā bija tik zīmīga, ka nolēmu dalīties.

Tas ir laikraksts (vai kas līdzīgs), kurš paredzēts “vecākajai paaudzei un visiem, kam ar to saskarsme”. Piecas no avīzes astoņām A3 formāta krāsainajām lappusēm veltītas 10. Saeimas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputātei Ivetai Grigulei. Šī izdevuma cukursaldo saturu ļoti krāšņi jau komentējis un pat ilustrējis rakstnieks Aivars Kļavis[1], atkārtoties nav jēgas.Ārpus likuma?

Izdevums pēc dizaina atgādina deviņdesmito gadu pirmās krāsainās avīzes, pēc satura — neslēptu politisko aģitāciju par vienu kandidātu, bet pēc stila tas ir izcils nopirktas žurnālistikas paraugs. Divas tekstuāli ļoti līdzīgas, ar privātās dzīves fotogrāfijām ilustrētas, intervijas izdevumā ir apvienotas ar veselības padomiem karstam laikam un informatīvu apskatu par pensiju sistēmām dažādās valstīs.

Veltīju mazliet laika, lai saprastu izdevuma formātu, noskaidrotu tā izdevēju un redaktoru. Taču, turot avīzi rokās un izlasot pat pašus slēptākos tās stūrīšus, nav iespējams Neapšaubāmi šis ir mimikrijas gadījums — veidojums, kas izskatās kā avīze, bet pēc būtības ir vienpusīgs reklāmas izdevums.
atbildēt uz šiem jautājumiem. Izdevumam nav nekādu identifikācijas pazīmju, nekur nav minēta pat tipogrāfija, kur tas drukāts. Vienīgais autors, kura vārds lasāms izdevumā, ir divu interviju ar Ivetu Griguli veidotājs Ernests Līviņš. Viņš jau pirms 10. Saeimas vēlēšanām rakstījis reklāmas materiālus par Griguli[2] un vides ministru Raimondu Vējoni[3]. Šajā izdevumā Līviņš bijis tik neuzmanīgs, ka abās intervijās atkārto vienu un to pašu informāciju — par Grigules cīņu pret mazo slimnīcu slēgšanu un personificētu ZZS attieksmi pret pensiju indeksāciju. Jautri, ja izlasi vienu interviju, divas lapas tālāk ar citu virsrakstu un plašāk pārlasi jau pirms brīža uzzināto. Citam rakstam Atslēga uz Laimes zemi? par astoņu valstu pensiju sistēmām nav ne avota, ne autora. Veselības padomiem par sausu acu kopšanu kā informācijas avots uzrādīti vārdā neminēti RSU mācībspēki, bet autora atkal nav.

Tā kā likums Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem liek katra izdevuma veidotājam norādīt izdošanas vietu, gadu, izdevēju, redaktoru un vēl citas ziņas[4], būtu jāsecina, ka preses izdevums tas nav. Šo avīžpapīra kaudzīti varētu uzskatīt par reklāmu, bet tādā gadījumā — kurš ir reklāmas devējs un atbild par tās saturu, kā to paredz likums[5]? Neapšaubāmi šis ir mimikrijas gadījums — veidojums, kas izskatās kā avīze, bet pēc būtības ir vienpusīgs reklāmas izdevums. Tas veidots īpaši nekaunīgi, jo krietni pārspēj dažādus banālus slēptās politiskās reklāmas paņēmienus, kad apmaksāts materiāls integrēts īstas redakcijas tekstā, jo avīze kopumā uzdodas par mediju. Tāpēc tā pārspēj kopumā jautros, ar pašslavināšanu pārņemtos, partiju krāsās drukātos izdevumus. Tas ir “laikraksts”, par kādu varētu sapņot ikviens, kurš šovasar vēlas apsteigt likuma “Par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas vēlēšanām un Eiropas Parlamenta vēlēšanām”[6] darbību, jo ir bez citiem viedokļiem, neslēpti komplimentārs, Ivetas Grigules panākumus slavinošs, atstājot viņas veikumu ārpus jebkāda izvērtējuma, konkurences un konteksta. Ne velti uz vāka ir deputāte ar baltu zirgu, — kā zināms, tas ir ZZS reklāmās tas ir jau izmantots motīvs.

Atbildēt

smaka

14.08.2011. 20:16

Nav jēgas dot tā naudu medicīnai, viss aiziet uz zāļu un aprīkojuma firmām, kuras paceļ cenas

Atbildēt

paija

14.08.2011. 20:15

Vai Grigules kundze pati par šo budzetu nebalsoja ?

Atbildēt

jibiorio

14.08.2011. 20:07

Kāds nevar viņu normālāk nofotografēt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....