Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..nē,

30.06.2019. 14:08

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


autors ir gadsimtu rūdīts latviski skops, saimniecisks vīr., ar demencīti nesirgstošs...

Atbildēt

Pilsonis

25.06.2019. 12:03

Par kādu tautas gudrību ir runa? Vai tad vēsture mums nemāca pilnīgi pretējo? Baurus kangari apčakarē atkal un atkal, vienas un tās pašas metodes. Melo, melnu vālē par baltu, pēdējā laikā pat zog īapši neko neslēpjot.
Ja viens otrs kangaru bandu loceklis "nolietojies", tak nomaina ar jaunu, aizsūta uz melu midzeņu raidījumiem, kur politiski angažēti meļi labi padara savu darbu, un atkal var bauriem ausīs čurāt laimes mantras.
Bauru tautām nav nekādas tautas gudrības, tak atveriet acis

Atbildēt

fane

20.06.2019. 08:55

Dzirdēju, ka Bubesai šitā esot parūka! Varētu pamainīt uz blondu vai...

Atbildēt

hmm

19.06.2019. 21:22

Jūsmojot par Pavļuta formulējumiem 40m shēmai, jāpatur prātā VVF savulaik oficiāli izteiktā atvainošanās "izredzētajiem". Uz tās pamata nāksies maksāt ciparus, uz kuru fona 40m būs tīrās kapeikas.

Atbildēt

Dzīvnieks D. Pavļuts

19.06.2019. 17:59

Dzīvnieks D. Pavļuts tika apmācīts ASV žīdu banku skolā. Turpat mācījušies arī I.Rimševics, I. Vņķele, Vjač. Dombrovskis, V. Zatlers u.c. Tur šos lopuus "apgaismoja" žīdmasonu cionistu Gudro stratēģijā un taktikā. Tagad viņiem visiem jāatpelna viņos ieguldītais.

Atbildēt

Ojārs

19.06.2019. 15:32

Man patīk, ka Bendiks izsakās precīzi un saprotami, ka:
a) Rubesa ir nekompetenta (latviski: pastulba);
b) Maksimas traģēdija tiek saukta par Maksimas (nevis Zolitūdes) vai kādā vārdā;
c) “vēsturiskais taisnīgums” ir aizsegs 40 miljonu izzagšanas mēģinājumam;
d) iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks.

Atbildēt

Alias

19.06.2019. 14:53

Par sūdu maisīšanu un kretīnu saujas apelēšanu pie pilsoņu pienākuma piedalīties vēlēšanās atliek tikai piekrist. Cik gan reižu ir iespējams uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa?! Bet nu tas elektorāts jau ir arī nožēlojams,jo tajā patiesi idiotiskajā balagānā var piedalīties tikai absolūti mazprātiņi…
Par rubesu un pavļutu - stulba,bet vājprātā bezkaunīga vecene bez sirdsapziņas un mēra sajūtas,toties ar megaapetīti un krokodila žokļiem, pavļuts - mērglis un superiznirelis. Šis pārītis kopā ar tarakāniem mierīgi pārdzīvos arī atomkaru,uzreiz raugoties pēc iedzīvošanās iespējām.

Atbildēt

formula

19.06.2019. 13:44

Vai tad nav skaidrs ,ka ar ļumpeņi jau diuvdesmit gadus ir savēlējuši pie treknās siles iznireļu baru kā augstā namā,tā arī stoļicā.Kādas tur partijas-vissādes rubeses,ušaki,juraši,potāpovi,amēriuki,teilāni,mārtinsoni,dombrovski,zakātistovi,kaimiņi-un ,sarakstu var turpināt,viena liela un organizēta noziedzība.Valsts iekšienē visu sagrābuši,tiem neliešiem bailes vienīgi no ārpuses, Tāpēc tie nemitīgi skrien kā bordanni uz attiecīgu vietu,pardon,vēstniecību, kā arī luncinās citu valstu priekšā,solot visu ko un atdodot visu ko,bet ne jau savu.

Atbildēt

Politiskais līķis

19.06.2019. 13:05

No savas kabatas maksājiet kam gribiet ! Rokas nost no mūsu valsts!

Atbildēt

tam "simtgadniekam"

19.06.2019. 12:43

Nav vēl ne 70...Viņš ir izcils aktieris un tikai četrus! gadus vecāks par sievu.Dabū tu tādu un tad raksti dumjus komentārus!

Atbildēt

līdējai BR

19.06.2019. 12:24

Tā pastulbā emigrācijas klabata nevienu veci nevarēja dabūt, beigās apprecēja kaut kādu simtgadnieku. Traki jau ir ja tu smuks neesi, bet dumjšs gan. Tomēr visādos naudīgos amatos ir salīdusi! Nemaz tik dumja nav!

Atbildēt

opis

19.06.2019. 11:59

Šitie izskatās briesmīgāki par mīļajiem jevrejiem......

Atbildēt

Jā, bet

19.06.2019. 11:43

Kad jūs cilvēki beigsiet tos partejiskos sūdus ēst? Jums uz vēlēšanu dienu partijas pasniedz sūdu čupiņus uz paplātes. Un tad nu iet vaļā strīdēšanās, kurš sūds tajās čupiņās labāks, kurš mazāk smird, kurš izskatīgāks. Vēlēšanu dienā katrs nodod balsi par savu izvēlēto sūdu. Vēlāk atklājas, ka "sūdu pilna cepure". Un no sūdiem nekāda zapte neiznāk. Nu atkal notiek lielas diskusijas. Nē, ne jau par to ka vajadzēja vai nevajadzēja tajā sūdu izvēlē piedalīties. Bet par to, ka izvēlējušies nepareizos sūdus. Par to, ka atmiņa par īsu. Nav atcerējušies, kā tie sūdi iepriekš smirdējuši. Būtu tā viena sūda vietā izvēlējušies to otru sūdu, tad gan sanāktu zapte. Bet tā trešā sūda smaku tomēr vairākums atcerējās un par to nebalsoja. Tā tiešām ir liela uzvara par kuru visi varam izjust gandarījumu. Diemžēl, tas sūds dīvainā kārtā tāpat ir mācējis uzpeldēt.
Ak, ļaudis, kad jūs sapratīsiet, ka nevajag rotaļāties ar sūdiem. Piedaloties viņu rotaļās, jūs paši sasmērēsieties un neko vairāk neiegūsiet, kā tikai ar sūdiem pilnu cepuri.

Atbildēt

vice

19.06.2019. 11:26

Cik vienkārši var kļūt par politisko līķi!
Smadzeņu nav!
Ja afēra neizdosies, būs līķis un bez naudas!

Atbildēt

jautaajums

19.06.2019. 10:58

»

A

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu


Kam vispār vajadzīgas partijas un politiķi?
Var jau ievēlēt pārstāvjus kuriem tu uzticētu savu bērnu,naudas maku un mitekli un interešu aizstāvību bez partiju esamības.Vai kādā partijā ir kāds cilvēks kuram jūs šo visu uzticētu?Pie kam,partijas ir ciešā sasaitē ar augļotājiem.Nez kāpēc cilvēki pret augļotājiem nemaz neprotestē.

Atbildēt

A

19.06.2019. 10:38

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu.

Atbildēt

FKK

19.06.2019. 09:53

Precīzi un attiecīnāms uz visu "A/Par!" un 'Vienotību:"

- "Iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks, ja jums šis jēdziens ir pazīstams. Un tauta, lai cik apčakarējama īstermiņā, savā sirdsatmiņā ir gudra. Šādu nelietību tā nepiedos. Un pareizi darīs."

Atbildēt

TYT

19.06.2019. 09:50

»

Galvenais

ka raksta autors pūkains


Ja galvenais arguments palicis "a' autors pats stulbenis," tad pilnīgi skaidrs, ka citu - gudrāku iebilžu nav.

Atbildēt

Galvenais

19.06.2019. 09:44

ka raksta autors pūkains

Atbildēt

Q

19.06.2019. 08:51

Tie abi fotogrāfijā man atgādina bomžu pārīti,Viens jautā otram, vai tu mani cieni? Jā, bet tu mani? Jā tad jau mēs abi esam cienījami cilvēki! Tikai ne tautas acīs, lielākā daļa būtu gatava noslānīt jūs ar sūdainu koku!

Atbildēt

Paša Bendiksa atmiņa

19.06.2019. 08:40

ir pavisam īsa- viņš neatminas, ka simts žīdiem noderīgie Saeimas idioti nesen steidzamības kārtā atlaida CVK Cimdaru, vienlaikus ieceļot viņa vietā K. Bērziņu. Steidzamību radīja EP vēlēšanu tuvošanās, kurās bija jāievēl īstie cinistu liberāļi. Tie, kuri nekritizē cionistu "Gudro stratēģijas un taktikas" politiku Saeimā.

To var panākt tikai skaitot balsis pareizi. Lai tā notiktu un vienlaikus Cimdara vadībā iepriekš "skaitīto" legalizētu, balsu skaitīšanas rezultātātu procesam jābūt noslēpumam. Un CVK vad. tika ar likumu noteikta pielaide valsts noslēpumiem.

Protams, Bendiks un citi jefiņi nekad nerunās par šo tēmu, jo kā idioti domā, ka viss notiek demokrātiski. Tikai dīvains šķiet fakts, ka divi Cimdara priekšgājēji abi "nošāvās", daži uzskata, kā Barča, ka arī 13. Saeimas vēlēšanu rezultāti "vēlēšanu naktī" falsificēti.

Atbildēt

tik tiešām

19.06.2019. 08:17

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


un arī no oranžajiem. Tie tagad visur. Ministram ārštata padomnieks Tiesnesis, Zīle drukājas "LA", par rajonu izpildkomitejām vispār nav ko runāt - kā utis.

Atbildēt

Kasiņš

19.06.2019. 08:12

Par stulbo Rubesu viss, protams, skaidrs, bet, pieminot Maksimas traģēdiju un ar to saistītās "komisijas" izveidošanu, nevajadzētu aizmirst vēl vienas pretīgas, liekulīgas un alkatīgas šmaras lomu - pat vēl skaļāk par Rubesu visus tos labumus prasīja sirdsšķīstā, vienīgā pareizā Voika! Ja pareizi atceros, tad vienā brīdi viņa paziņoja, ka "valsts šito visu ir sastrādājusi, lai valsts arī maksā"...

Atbildēt

Briesmīgi

19.06.2019. 08:01

Visu to lasot, mati stāvus ceļas.

Atbildēt

Bībers

19.06.2019. 07:20

Jā, nu tā 40 miljonu maksāšana bebrejiem gan ir viena neslēpts valsts izžāvēšanas sfēra!
90-to gadu Latvenergo 3 miljonu afēras dalībnieki var nokaunēties

Atbildēt

stalins

19.06.2019. 07:10

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis.

Atbildēt

sfsf

19.06.2019. 07:04

Riktīgi patika Bubbeses apraksts . Pastulba, bezkaunīga un pretīga bāba . Nesmuka tas nu tā Nav pats svarīgākais.

Atbildēt

Uģis Vilnis

19.06.2019. 06:59

Un kur nu vēl Daigas "vadītais" Fail Paltica

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...