Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..nē,

30.06.2019. 13:08

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


autors ir gadsimtu rūdīts latviski skops, saimniecisks vīr., ar demencīti nesirgstošs...

Atbildēt

Pilsonis

25.06.2019. 11:03

Par kādu tautas gudrību ir runa? Vai tad vēsture mums nemāca pilnīgi pretējo? Baurus kangari apčakarē atkal un atkal, vienas un tās pašas metodes. Melo, melnu vālē par baltu, pēdējā laikā pat zog īapši neko neslēpjot.
Ja viens otrs kangaru bandu loceklis "nolietojies", tak nomaina ar jaunu, aizsūta uz melu midzeņu raidījumiem, kur politiski angažēti meļi labi padara savu darbu, un atkal var bauriem ausīs čurāt laimes mantras.
Bauru tautām nav nekādas tautas gudrības, tak atveriet acis

Atbildēt

fane

20.06.2019. 07:55

Dzirdēju, ka Bubesai šitā esot parūka! Varētu pamainīt uz blondu vai...

Atbildēt

hmm

19.06.2019. 20:22

Jūsmojot par Pavļuta formulējumiem 40m shēmai, jāpatur prātā VVF savulaik oficiāli izteiktā atvainošanās "izredzētajiem". Uz tās pamata nāksies maksāt ciparus, uz kuru fona 40m būs tīrās kapeikas.

Atbildēt

Dzīvnieks D. Pavļuts

19.06.2019. 16:59

Dzīvnieks D. Pavļuts tika apmācīts ASV žīdu banku skolā. Turpat mācījušies arī I.Rimševics, I. Vņķele, Vjač. Dombrovskis, V. Zatlers u.c. Tur šos lopuus "apgaismoja" žīdmasonu cionistu Gudro stratēģijā un taktikā. Tagad viņiem visiem jāatpelna viņos ieguldītais.

Atbildēt

Ojārs

19.06.2019. 14:32

Man patīk, ka Bendiks izsakās precīzi un saprotami, ka:
a) Rubesa ir nekompetenta (latviski: pastulba);
b) Maksimas traģēdija tiek saukta par Maksimas (nevis Zolitūdes) vai kādā vārdā;
c) “vēsturiskais taisnīgums” ir aizsegs 40 miljonu izzagšanas mēģinājumam;
d) iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks.

Atbildēt

Alias

19.06.2019. 13:53

Par sūdu maisīšanu un kretīnu saujas apelēšanu pie pilsoņu pienākuma piedalīties vēlēšanās atliek tikai piekrist. Cik gan reižu ir iespējams uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa?! Bet nu tas elektorāts jau ir arī nožēlojams,jo tajā patiesi idiotiskajā balagānā var piedalīties tikai absolūti mazprātiņi…
Par rubesu un pavļutu - stulba,bet vājprātā bezkaunīga vecene bez sirdsapziņas un mēra sajūtas,toties ar megaapetīti un krokodila žokļiem, pavļuts - mērglis un superiznirelis. Šis pārītis kopā ar tarakāniem mierīgi pārdzīvos arī atomkaru,uzreiz raugoties pēc iedzīvošanās iespējām.

Atbildēt

formula

19.06.2019. 12:44

Vai tad nav skaidrs ,ka ar ļumpeņi jau diuvdesmit gadus ir savēlējuši pie treknās siles iznireļu baru kā augstā namā,tā arī stoļicā.Kādas tur partijas-vissādes rubeses,ušaki,juraši,potāpovi,amēriuki,teilāni,mārtinsoni,dombrovski,zakātistovi,kaimiņi-un ,sarakstu var turpināt,viena liela un organizēta noziedzība.Valsts iekšienē visu sagrābuši,tiem neliešiem bailes vienīgi no ārpuses, Tāpēc tie nemitīgi skrien kā bordanni uz attiecīgu vietu,pardon,vēstniecību, kā arī luncinās citu valstu priekšā,solot visu ko un atdodot visu ko,bet ne jau savu.

Atbildēt

Politiskais līķis

19.06.2019. 12:05

No savas kabatas maksājiet kam gribiet ! Rokas nost no mūsu valsts!

Atbildēt

tam "simtgadniekam"

19.06.2019. 11:43

Nav vēl ne 70...Viņš ir izcils aktieris un tikai četrus! gadus vecāks par sievu.Dabū tu tādu un tad raksti dumjus komentārus!

Atbildēt

līdējai BR

19.06.2019. 11:24

Tā pastulbā emigrācijas klabata nevienu veci nevarēja dabūt, beigās apprecēja kaut kādu simtgadnieku. Traki jau ir ja tu smuks neesi, bet dumjšs gan. Tomēr visādos naudīgos amatos ir salīdusi! Nemaz tik dumja nav!

Atbildēt

opis

19.06.2019. 10:59

Šitie izskatās briesmīgāki par mīļajiem jevrejiem......

Atbildēt

Jā, bet

19.06.2019. 10:43

Kad jūs cilvēki beigsiet tos partejiskos sūdus ēst? Jums uz vēlēšanu dienu partijas pasniedz sūdu čupiņus uz paplātes. Un tad nu iet vaļā strīdēšanās, kurš sūds tajās čupiņās labāks, kurš mazāk smird, kurš izskatīgāks. Vēlēšanu dienā katrs nodod balsi par savu izvēlēto sūdu. Vēlāk atklājas, ka "sūdu pilna cepure". Un no sūdiem nekāda zapte neiznāk. Nu atkal notiek lielas diskusijas. Nē, ne jau par to ka vajadzēja vai nevajadzēja tajā sūdu izvēlē piedalīties. Bet par to, ka izvēlējušies nepareizos sūdus. Par to, ka atmiņa par īsu. Nav atcerējušies, kā tie sūdi iepriekš smirdējuši. Būtu tā viena sūda vietā izvēlējušies to otru sūdu, tad gan sanāktu zapte. Bet tā trešā sūda smaku tomēr vairākums atcerējās un par to nebalsoja. Tā tiešām ir liela uzvara par kuru visi varam izjust gandarījumu. Diemžēl, tas sūds dīvainā kārtā tāpat ir mācējis uzpeldēt.
Ak, ļaudis, kad jūs sapratīsiet, ka nevajag rotaļāties ar sūdiem. Piedaloties viņu rotaļās, jūs paši sasmērēsieties un neko vairāk neiegūsiet, kā tikai ar sūdiem pilnu cepuri.

Atbildēt

vice

19.06.2019. 10:26

Cik vienkārši var kļūt par politisko līķi!
Smadzeņu nav!
Ja afēra neizdosies, būs līķis un bez naudas!

Atbildēt

jautaajums

19.06.2019. 09:58

»

A

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu


Kam vispār vajadzīgas partijas un politiķi?
Var jau ievēlēt pārstāvjus kuriem tu uzticētu savu bērnu,naudas maku un mitekli un interešu aizstāvību bez partiju esamības.Vai kādā partijā ir kāds cilvēks kuram jūs šo visu uzticētu?Pie kam,partijas ir ciešā sasaitē ar augļotājiem.Nez kāpēc cilvēki pret augļotājiem nemaz neprotestē.

Atbildēt

A

19.06.2019. 09:38

Es jau pirms vēlēšanām teicu, ka Brubesa un Ilvesa galīgi garām.Tagad vēl bīda 40 milj. un geju ģimeni-skaidrs, ka šī partija tikai uz vienu sezonu. Kaut tauta to saprastu.

Atbildēt

FKK

19.06.2019. 08:53

Precīzi un attiecīnāms uz visu "A/Par!" un 'Vienotību:"

- "Iedzīvošanās uz traģēdiju rēķina var būt sīki noderīga saimniecībā, bet tā ir drausmīgs morāls noziegums, grēks, ja jums šis jēdziens ir pazīstams. Un tauta, lai cik apčakarējama īstermiņā, savā sirdsatmiņā ir gudra. Šādu nelietību tā nepiedos. Un pareizi darīs."

Atbildēt

TYT

19.06.2019. 08:50

»

Galvenais

ka raksta autors pūkains


Ja galvenais arguments palicis "a' autors pats stulbenis," tad pilnīgi skaidrs, ka citu - gudrāku iebilžu nav.

Atbildēt

Galvenais

19.06.2019. 08:44

ka raksta autors pūkains

Atbildēt

Q

19.06.2019. 07:51

Tie abi fotogrāfijā man atgādina bomžu pārīti,Viens jautā otram, vai tu mani cieni? Jā, bet tu mani? Jā tad jau mēs abi esam cienījami cilvēki! Tikai ne tautas acīs, lielākā daļa būtu gatava noslānīt jūs ar sūdainu koku!

Atbildēt

Paša Bendiksa atmiņa

19.06.2019. 07:40

ir pavisam īsa- viņš neatminas, ka simts žīdiem noderīgie Saeimas idioti nesen steidzamības kārtā atlaida CVK Cimdaru, vienlaikus ieceļot viņa vietā K. Bērziņu. Steidzamību radīja EP vēlēšanu tuvošanās, kurās bija jāievēl īstie cinistu liberāļi. Tie, kuri nekritizē cionistu "Gudro stratēģijas un taktikas" politiku Saeimā.

To var panākt tikai skaitot balsis pareizi. Lai tā notiktu un vienlaikus Cimdara vadībā iepriekš "skaitīto" legalizētu, balsu skaitīšanas rezultātātu procesam jābūt noslēpumam. Un CVK vad. tika ar likumu noteikta pielaide valsts noslēpumiem.

Protams, Bendiks un citi jefiņi nekad nerunās par šo tēmu, jo kā idioti domā, ka viss notiek demokrātiski. Tikai dīvains šķiet fakts, ka divi Cimdara priekšgājēji abi "nošāvās", daži uzskata, kā Barča, ka arī 13. Saeimas vēlēšanu rezultāti "vēlēšanu naktī" falsificēti.

Atbildēt

tik tiešām

19.06.2019. 07:17

»

stalins

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis


un arī no oranžajiem. Tie tagad visur. Ministram ārštata padomnieks Tiesnesis, Zīle drukājas "LA", par rajonu izpildkomitejām vispār nav ko runāt - kā utis.

Atbildēt

Kasiņš

19.06.2019. 07:12

Par stulbo Rubesu viss, protams, skaidrs, bet, pieminot Maksimas traģēdiju un ar to saistītās "komisijas" izveidošanu, nevajadzētu aizmirst vēl vienas pretīgas, liekulīgas un alkatīgas šmaras lomu - pat vēl skaļāk par Rubesu visus tos labumus prasīja sirdsšķīstā, vienīgā pareizā Voika! Ja pareizi atceros, tad vienā brīdi viņa paziņoja, ka "valsts šito visu ir sastrādājusi, lai valsts arī maksā"...

Atbildēt

Briesmīgi

19.06.2019. 07:01

Visu to lasot, mati stāvus ceļas.

Atbildēt

Bībers

19.06.2019. 06:20

Jā, nu tā 40 miljonu maksāšana bebrejiem gan ir viena neslēpts valsts izžāvēšanas sfēra!
90-to gadu Latvenergo 3 miljonu afēras dalībnieki var nokaunēties

Atbildēt

stalins

19.06.2019. 06:10

Beidziet! Rubesas kundze ir jauna, izskatiga un gudra. Tiktiesam gudra! Bet Bendiks ir viens skaudigs vecis.

Atbildēt

sfsf

19.06.2019. 06:04

Riktīgi patika Bubbeses apraksts . Pastulba, bezkaunīga un pretīga bāba . Nesmuka tas nu tā Nav pats svarīgākais.

Atbildēt

Uģis Vilnis

19.06.2019. 05:59

Un kur nu vēl Daigas "vadītais" Fail Paltica

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Un kā ar latviešu valodu sokas pašam „sabiedriskajam medijam”?

FotoKopā ar valodniekiem LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” izveidojis 15 izplatītāko valodas kļūdu sarakstu un publicējis to. Lasītājiem ir lieliska iespēja pārliecināties, kā ar latviešu valodu sokas pašam LSM. Saglabāta oriģinālā versija. Vērts pievērst uzmanību Nr.12, Nr.7 un Nr.4.
Lasīt visu...

21

Jaunā konservatīvā partija šūpo valdību

FotoParasti politikas vērotājiem vasara ir diezgan garlaicīgs laika posms, jo Saeimas deputātiem ir garās brīvdienas un arī citi politiķi un vadoši ierēdņi izbauda atvaļinājumu. Tomēr šī vasara ir atšķirīga – to nosaka ne tikai izveidojusies krīze Rīgas domē, bet arī skandāli un skaļās emocijas valdībā.
Lasīt visu...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...