Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pasākuma “BalticWay2021” mājas lapā balticway2021.com, aicinot uz šo pasākumu, kurš notika šā gada 23. augustā, ir publicēts reklāmas videorullītis. Videorullītī redzamas Trešās atmodas laika tautas manifestācijas ar plakātiem “Nost okupāciju”, “Neatkarību”, “Pārtraukt pārkrievošanu”, “Atcelt Molotova - Rībentropa paktu”. Starp šiem video ir arī manis filmētie videomateriāli no 0:42 līdz 1:30 minūtei, kurus filmēju 1989. gada 17. jūnijā Rīgā  pie Brīvības pieminekļa un Doma laukumā: https://www.youtube.com/watch?v=7xvgtaNfzuc.

Pasākuma rīkotāji bez manas piekrišanas ir izmantojuši šos videomateriālus. Ņemot vērā pasākuma rīkotāju iepriekšējās darbības un viņu mērķus, kuri ir pretrunā ar tautas Trešās atmodas mērķiem, es nebūtu devis savu piekrišanu. Par šo ļaunprātīgo autortiesību pārkāpumu esmu iesniedzis iesniegumu policijai.

No Latvijas pārstāvjiem starp organizatoriem minēts kāds Rūdolfs Brēmanis, kurš saistīts ar skandalozo uzņēmēju un politiķi Aināru Leščinski - Šleseru. Brēmanis 2019. gadā ir apsūdzēts par vairāk nekā 100 000 eiro piesavināšanos laikā, kad bijis pilnvarotais lietvedis Latvijas vēstniecībā Apvienotajos Arābu emirātos. Ja aiz 23. augusta pasākuma ir jaušama vien Leščinska - Šlesera ēna, tad uz 18. septembra akciju 11. novembra krastmalā jau aicināja visi viņa jaundibinātās partijas vadošie biedri.

Izmantojot Trešās atmodas laikā uzņemtos video, jaundibinātā partija cenšas sevi pozicionēt kā nacionāli konservatīvo ideju sargātājus, tādējādi apzināti maldinot potenciālos vēlētājus. Ainārs Leščinskis, kurš vēlāk pārtapis par Šleseru, savā darbībā neko nav veicis nacionāli konservatīvu vērtību labā, bet gluži pretēji - pozitīvi izteicies par vēlēšanu tiesību piešķiršanu nepilsoņiem pašvaldību vēlēšanās un lobējis termiņuzturēšanās atļauju piešķiršanu ārzemniekiem, galvenokārt no austrumiem.

Visi atceramies Leščinska - Šlesera lomu Jūrmalgeitas skandālā, savu cilvēku, tajā skaitā “šofera dēla”, virzīšanu atbildīgos amatos. Atceramies arī, ka tieši viņš izvirzīja amatā bijušo Latvijas dzelzceļa valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni, kuru vēlāk tiesāja par kukuļņemšanu. Viņš ir arī slavenās frāzes “gāzi grīdā” autors, pēc kuras Latvijā bez darba palika, zaudēja īpašumus vai pameta valsti vairāki simti tūkstošu. Prezidents Zatlers atlaida 10. Saeimu, jo tā neļāva veikt kratīšanu Šleseru dzīvesvietā. Savā politiķa karjeras laikā palicis vēlētājiem parādā vismaz četrdesmit piecus neizpildītus solījumus[1]. Viņa jaunākie solījumi ir padarīt Latviju par ziemeļu Dubaju un uzlabot attiecības ar Krieviju. Jau sākot no Bermonta – Avalova, ir pierādījies, ka ļaudis, kuri maina uzvārdu, lai noslēptu savu patieso identitāti, neko labu Latvijai nenes.

Otrs prokremliskais politiķis Gobzems savā 21. augusta aicinājumā dievojas, ka nav „Balticway 2021” organizētājs, tomēr kā īsts politiķis, sekojot tautas gribai, izprot, ka jāiesaistās un jāaicina tauta tajā piedalīties. Un, kāda sagadīšanās, arī viņš tāpat kā Leščinskis - Šlesers ir par attiecību uzlabošanu ar Krieviju[2], kura savā vēsturē ir nepārtraukti uzbrukusi kaimiņvalstīm un iekarojusi tās. Šobrīd, veidojot labas attiecības ar Krieviju, mēs atzītu par likumīgu tās veikto Gruzijas un Ukrainas teritoriju aneksiju. Viņiem ir pievienojies arī Vilis Krištopans - tātad mums būs arī varas vertikāle kā Krievijā.

Var piekrist vai nepiekrist Daiņa Īvāna viedoklim par Baltijas ceļa simbola izmantošanu, lai iestātos pret piespiedu vakcināciju, bet viņam ir taisnība, ka nekādā gadījumā nedrīkst izmantot Baltijas ceļu un citus vēsturiskos simbolus merkantilu vai Latvijai naidīgu ideju vārdā. Tieši to pašlaik dara iepriekš minētie politiķi, kuri tieši vai netieši saistīti ar „BalticWay 2021” rīkošanu.

Vakcinācijas jautājums ir sašķēlis Latvijas sabiedrību. No vienas puses ir valdības lēmumi Covid-19 apkarošanā, kas balstīti uz Pasaules Veselības organizācijas (PVO) prasībām, bet no otras puses - ir ziņas par PVO korumpētību un nekompetenci. Ir informācija par zālēm, kuras ar labiem panākumiem lieto Covid-19 infekcijas ārstēšanai jau tās sākuma stadijā - hidroksihlorokvīnu, azitromicīnu, bamlanivimabu un citām, bet Pasaules Veselības organizācija tās neiesaka un visu uzsvaru liek uz vakcināciju.

Šogad aprīlī, maijā un jūnijā Indijā bija Covid-19 uzliesmojums, kurš jau jūlijā noplaka. Kā Indijai izdevās to apkarot? Žurnāls Forbes raksta[3], ka visiem Indijas iedzīvotājiem profilaksei izsniedz ivermektīnu - pretparazītu līdzekli, kurš ir lietojams arī Covid-19 profilaksei un ārstniecībai. Statistikas dati parāda, ka laikā no 11. maija līdz 22. jūnijam saslimušo skaits Indijā samazinājās desmit reizes. Bet vakcinēto īpatsvars šajā laika posmā palielinājās tikai par 1,1 procentu - no 2,7% 11. maijā līdz 3,8 % 22. jūnijā.

Arī Āfrikas valstu pieredze apliecina, ka ivermektīns ir efektīvs ārstniecības un profilakses līdzeklis. Kādēļ šo pieredzi neliek lietā Latvijas vadošie Covid-19 apkarotāji? Vai tādēļ, ka Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvis Perevoščikovs saņem algu arī Pasaules Veselības organizācijā, kā to rāda viņa ienākumu deklarācija?

Vakcinācija vairs nav tāda, kāda tā bija senāk - ar novājinātu vīrusu. Covid-19 vakcīnas ir gēnu inženierijas produkts, un izrādās, ka ar divām vakcinācijas reizēm nepietiks. Vai regulārās obligātās pret Covid vakcīnas nepavērs regulārai cilvēka genoma modificēšanai? Vai šie bioētikas jautājumi ir izvērtēti? Vai attapsimies tikai tad, kad mums sāks augt astes un zvīņas kā reptiļiem? Rodas iespaids, ka Covid-19 saslimstība ir vajadzīga pasaules elites ģeopolitisko mērķu sasniegšanai - Jaunās pasaules kārtības ieviešanai un ievērojamai pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai, bet valstu vadītāji kļuvuši par koristiem, kuri pakļaujas diriģentiem Vašingtonā, Briselē un Ženēvā.

Ja Latvija tiešām vēl ir neatkarīga valsts, tad Slimību profilakses un kontroles centram vai citai atbildīgajai institūcijai šo pretrunīgo informāciju vajadzētu apkopot un izvērtēt, lai varētu dot ieteikumus valdībai. SPKC ir jāuztur dialogs ar sabiedrību un jāsniedz savs viedoklis jebkurā jautājumā, kas saistīts ar Covid-19 profilaksi un ārstniecību. Pašlaik objektīva informācijas izvērtēšana tiek aizstāta ar vienīgās patiesības uzspiešanu administratīvā kārtā.

Pēdējās desmitgadēs esam piedzīvojuši daudzu jaunu infekcijas slimību parādīšanos - ērču encefalīts, Laimas slimība, leptospiroze, AIDS un citas. Neviena no tām nav pilnībā izskausta, un esam spiesti ar tām sadzīvot. Domājams, ka tā būs arī ar Covid-19. Un noteicošā būs nevis vakcinācija, bet gan dabiskā vai iegūtā imunitāte, efektīva ārstēšana jau pašā slimības sākumā, līdzīgi kā tas ir ar gadskārtējām gripas epidēmijām. Un vakcinācijai pret Covid-19 jābūt brīvprātīgai, tāpat kā tagad ir brīvprātīga vakcinācija pret gripu vai ērču encefalītu.

Kādēļ valdība tik ļoti uzstāj uz vispārēju vakcināciju un izliekas, ka neko nezina par citām Covid-19 saslimstības ierobežošanas iespējām? Tas izraisa vēl lielāku neticību valsts vadībai, jo cilvēki līdz šim sagaidījuši no tās tikai jaunus nodokļus un jaunus ierobežojumus, aizņemtas naudas izšķērdēšanu un atpalicību ne tikai no vecajām ES dalībvalstīm, bet arī no Igaunijas un Lietuvas.

Pašlaik vērojama nevis Covid-19 izraisīta krīze, bet gan valdības uzticības zuduma krīze, ko izraisījusi tās nespēja pieņemt situācijai atbilstošus lēmumus. Lai valsts vara atgūtu uzticību, lai tauta redzētu, ka tā tiešām strādā tautas labā, valdībai ir jāpierāda sevi ar darbiem, piemēram, varētu nekavējoties atcelt OIK un veikt izmeklēšanu par izšķiesto Covid-19 apkarošanas naudu. Bet, kamēr valdība uzticību nav atguvusi, cilvēki gluži pamatoti izvēlas nogaidīt un nevakcinēties, ja vien tos nepiespiež, kā pašlaik piespiež skolotājus, medicīnas darbiniekus, militārpersonas, studentus un skolēnus.

P.S. Ja kādam interesē, kur es biju 1989. gada 23. augustā "Baltijas ceļa” laikā, varat noskatīties videomateriālu, kuru filmēju Grenctālē uz Latvijas un Lietuvas robežas kopā ar Ingvaru Leiti: https://www.youtube.com/watch?v=CNVQvZfz3G0


[1] https://web.archive.org/web/20100617185021/http://ainarasoliiumi.lv/

[2] https://www.facebook.com/gobzems/posts/4522303274459508/

[3] https://www.forbes.com/sites/siladityaray/2021/05/11/indian-state-will-offer-ivermectin-to-entire-adult-population-even-as-who-warns-against-its-use-as-covid-19-treatment/?sh=dc4c436d9f82

Novērtē šo rakstu:

36
28

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....