Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saeima nestrādā

11.07.2019. 13:45

Tā strādā pret tautu, tāpat kā Janson. Mūsu valsts politika ir sapuvusi, bet pamazām attīrās, kau lēnām. Nozākāt savu valsti nedrīkst ne par 1 %. Vara ir nelāga, tā nav valsts izpratne. Prezidentu zākāt nav atļauts. Latvija tomēr ir brīva no okupāntiem un tā jāveido pašiem. Neko darīt, korupcija un zagšana mūs ēd nost. Lai attīrītos vajadzīgs laiks un ārvalstu - Eiropas valstu palīdzība. Jānis Bordāns izcili pareizi darīja, ka informēja draudzīgo vēstniecības par situāciju. Manījāt - viņu par to gribēja iznīcināt - kā ministrs uzdrošinājās rakstīt tādu vēstuli, pār viņu vēlās vesela gūzma pārmetumu.

Un visā šajā situācijā ar korupciju utt. mums nedrīkst zākāt savu valsti, kas ir mūsu. Valsts ir izdevusies. Vakar TV 24 nacionāļu pāratāvis no Rīgas domes jau sāk runāt Saskaņas taurē - apšauba bezmaksās braukšanas atlaide sabiedriskajā transportā, kas ir Saskaņas panākumu panākums. Ja NA skars šo jautājumu - Saskaņas elektorāts un puse latviešu nobalsos par Saskaņu. Ko, NA to nesaprot? un Viņi taisa čekistisku gājienu, lai atkal Rīgas domē ievēlētu ušaka gimenes draugus "brokas" un Sakaņu.

Ja atņems BEZMAKSAS BRAUKŠANU pensionāriem un citas atlaides - Rīga atkal ir kritusi par upuri korupcijai. Dievs, sargi Latviju no NA un Saskaņas.

Atbildēt

Jansonpuika

11.07.2019. 13:26

Tu, juri Janson, lien tur, kur tevi neviens neprasa. Kur ir nauda, bagātība, tur kur biezie, tu esi klāt akurāt, bet tauta, cilvēki viņa izskatā neko nav pelnījuši, viņu tauta, cilvēki neinteresē vai viņš ir tik tālu aizmilglojis acis un savu prātu, ka neredz tautu, tautas intereses.

Viņš nejēdz vai, ka visus šos gadus šī komisija ir nodarbojusies nezin ar ko - vienas nekārtības bankās, bankroti utt. Ko šis tiesību NeSargs aizstāv?

Viņā, Jansons ir aizmirsis, kas m viņš ir domāts, kā intereses ir jāaizstāv.

Atbildēt

andris a

04.07.2019. 18:35

(nope)(nope) Sociologi- ATKAL kārtējā MELU PARĀDE!..IR FAKTS,ka.1941.g 4...jūlijā Rīgā Vācu Vermahts Gogoļa ielā nodedzināja jūdu reliģijas kulta sinagogu. BET IR ARĪ 100 % FAKTS, KA ŠĪ KULTA CELTNE- SINAGOGA - nodegšanas laikā-BIJA NO JŪDIEM -TUKŠA CELTNE-Un par to arī...ŠODIEN ! LIECINA un ATGĀDINA CILVĒKS , kas tajā brīdī BIJA KLĀT šai nodegšanai. Un tās MELU GAUDAS... ,protams, atbilst ŠO PASTĀVĪGO MELU NESĒJU PATIESAJAI BŪTĪBAI !

Atbildēt

nav jau patstāvīgas

21.06.2019. 18:08

fiļa ietekmē

Atbildēt

kas aiz viņa?

16.06.2019. 14:21

nu lembis taču

Atbildēt

kā var pastāvēt valsts

15.06.2019. 10:20

kas sastāv no pastāvīgām iestādēm ?!!

Vienlīdzīgie un vēl vienlīdzīgākie ?

Atbildēt

tāds fuktuks vispār ir lieks !

15.06.2019. 10:16

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Tāpat, kā tāds oficiālo mafiozu aizstāvis Jansons !
Ulmaņlaikā nekādu fuktuku nebija - Latvija plauka !

Atbildēt

Dancis

14.06.2019. 23:35

»

ES

Vai`soreiz nav tā - zaglis mūk un kliedz ,, ķeriet zagli" zzs nevar salīdzināt ar tiem īstajiem bandītiem, kurus acīmredzot pārstāvat Jūs, kas tagad perās pa Saeimu paši pa saviem sūdiem tā, ka aizsmirdējusi jau visa pasaule! - cits jau notiesāts, citiem vēl tiesa stāv priekšā, cits pēdējais alkoholiķis...


Vai tas, ko uzsākusi prokuratūra pret Saeimu, nav politiskā vajāšana, Janson? Jau iet gadi un nekādu rezultātu, sākot jau ar Artusa Kaimiņa vajāšanu.Un tagad pret vairākiem deputātiem.

Izskatās, ka NOMENKLATŪRa vazā aiz deguna Saeimu, arī Jansona aktivitātes ož pēc tā paša varianta.
Te taisīja uzbrukumus JKP valdības veidošanai, tagad taisa uzbrukumus pat Iekšlietu ministra tuviniekiem. Tur, tev Janson, neliekas, ka vajadzēja izteikties, ja jau tu visvarens funkcionārs, sāc mācīt Saeimu? "Bezkaunūga"Saeima - neiecēla tevi par prezidentu, ko?

Atbildēt

Ko aizstāv nesargs Jansons?

14.06.2019. 23:26

"Šāda veida pieeja nodrošina, ka patstāvīgās iestādes savā darbībā spēj pilnvērtīgi izpildīt savas funkcijas un īstenot visas nepieciešamās darbības normatīvajos aktos noteikto mērķu sasniegšanai, kas savukārt var būt pretrunā ar politisko uzstādījumu vai politiskā vairākuma nostādni konkrēta jautājuma atrisināšanā "- man liekas, ka Jansonszēns ļoti nopietni gvelž savu gvelžamo.Viņš neaizstāv tautu, kur nodarīts pāri masām, daudziem, bet sargā bagāto varu pār naudu, atseviško biezo varu un tos, kuri "ieperinājušies valsts miesā" un neko nopietnu nedara. Sakiet nu, cik Latvijā ir banku krīzes, naudas atmazgāšanas, bankroti utt. un kur bija, kur ir šī "slavenā" komisija? Tai nav acu, nav zināšanau, kamēr iebaksta ASV, citas valstis vai starptautiskās institūcij? Cik ilgi var gulēt mierā? Jau sen bija jāatkāpjas bez jebkāda kompensācijas.Tiesas - valsts valstī, ģenerālprokurors dara tāda lietas, ka šoks, un viss iet secen, nekāda atskaites par darbu, par sekām.

Tiesībsargs Jansonzēns ir aizmirsis, ka viņš nav valsts institūciju sargsuns, bet viņam jāaizstāv tautas intereses un lai nebāž savu degunu "lielu cilvēku"darīšanās, kas nav viņa funkcija, bet viņam tauta pie vienas vietas. Tur, Janson, tev būtu darbs ar "putām uz lūpām", bet tu guli un kladzini kā vista, kas nodējusi vienu olu.

Janson, man liekas, bāž savu degunu nelaikā un nevietā!

Atbildēt

ES

14.06.2019. 21:58

»

aizdomīgi dīvainais Jansons

Būtu vairāk jāpievēršaas pašam Jansonam - kas viņš īsti ir par tipu un kas ir viņa mēŗķi, un kas ir tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem...


Vai`soreiz nav tā - zaglis mūk un kliedz ,, ķeriet zagli" zzs nevar salīdzināt ar tiem īstajiem bandītiem, kurus acīmredzot pārstāvat Jūs, kas tagad perās pa Saeimu paši pa saviem sūdiem tā, ka aizsmirdējusi jau visa pasaule! - cits jau notiesāts, citiem vēl tiesa stāv priekšā, cits pēdējais alkoholiķis, citi ar melošanu un krāpšanu salīduši Saeimā, cits prātu izkūkojis sarga kartona brūtgānu... Izsaku Jums līdzjūtību, ka esattiktāl, ka pievienojaties šai bandao.

Atbildēt

nav bail, ka jauna vara Krievijā

14.06.2019. 14:31

palūgs atdot izzagto?

Atbildēt

Par vēlu tā spriest

14.06.2019. 07:39

»

Asiirietis

Pēdējo Latvijas valsts prezidentu, noslepkavoja krievu okupanti, pēc Latvijas okupācijas 1940.gadā. Vairs cita leģitīma prezidenta nav bijis, tāpat kā nav izbeigta okupācija un nav notikusi dekolonizācija un kolonistu repatriācija...


Noskaidrojiet sev, kas ir valsts korporācija, konsolidējot varu. Varas konsolidācija nule notikusi ar Saemas likumgrozījumiem. Tagad ir centralizēts valsts drošības dienests, ko pārrauga iekšl. ministrs.

Turklāt, nule steidzamības kārtā izmainot likumu, pielaidi valsts noslēpumiem piešķīra CVK pr-jai K. Bērziņai pirms EP "vēlēšanām". Jūs joprojām domājat, ka balsis par kandidātiem skaita godīgi, ja tas tagad ir valsts noslēpums?

Saeima gatavo likumu, lai pašvaldības var bankās aizņemties nesamērīgas summas. Tas nozīmē tikai vienu, ka cels nekustamā īp. nodokli arī laukos, žīdiem plānojot atsavināt īpašumus tem, kas nespēs samaksāt un ar līku muguru tipinās uz pašvaldību.

Atbildēt

Asiirietis

13.06.2019. 22:48

»

Cionistu gudrie

Mēs mainīsim LV likumdošanu pēc saviem ieskatiem un vienmēr rīkosimies atbilstoši savām finansiālajām interesēm ar Saeimas koalīcijas, Saeimas prezidija un Saeimas jurisdiskā biroja atbalstu


Pēdējo Latvijas valsts prezidentu, noslepkavoja krievu okupanti, pēc Latvijas okupācijas 1940.gadā. Vairs cita leģitīma prezidenta nav bijis, tāpat kā nav izbeigta okupācija un nav notikusi dekolonizācija un kolonistu repatriācija.
Par tiesiskumu pat runas nevar būt, kamēr pie vēlēšanu urnām dosies bijušie LPSR pilsoņi gandrīz pilnā sastāvā un to pēcnācēji. Ar tādu vēlētāju kopumu, var ievēlēt vienīgi okupētas teritorijas vietvaru, kurai nav suverenitātes pazīmju un leģimitātes.

Atbildēt

Sicīlija

13.06.2019. 21:29

Es nezinu kāpēc, bet Pietiek ir bloķēta vienādības zīme pārvalde + n. nauda (vienādības zīme) mafija

Atbildēt

Sicīlija

13.06.2019. 21:27

»

jautaajums

Netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība


Atvainojos, sasteidzu un kļūdījos.
Valsts pārvalde + netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība

Atbildēt

Sicījija nobāl

13.06.2019. 18:42

Valsts pārvalde + netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība. Nauda pēc definīcijas ir netīra, visa. Šoreiz, Latvijā valstiskā līmenī, neslēpjoties, mūsu acu priekšā kūņojas astoņkājis.
Un nav saprotams no kura gala sākt attīrīšanu, jo sasmērējušies ir pilnīgi visi, tātad arī glābs savu ādu visiem (arī netīriem) līdzekļiem.
Nekas mūs neglābs no šī astoņkāja iekšienes, tikai ārējs spēks.

Atbildēt

Ja SVF/PB pateiks

13.06.2019. 18:11

»

Latvis

SVF uzskata, ka no 3,5 līdz 8-miljardi netīrās naudas gadā tiek atmazgāts Latvijas bankās. Ko tad aizstāv tiesībsargs


ka 20 miljardus, tu ari ticēsi pie tādas tautas migrācijas prom no Latvijas?

Atbildēt

Latvis

13.06.2019. 16:37

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


SVF uzskata, ka no 3,5 līdz 8-miljardi netīrās naudas gadā tiek atmazgāts Latvijas bankās. Ko tad aizstāv tiesībsargs?

Atbildēt

var saprast

13.06.2019. 15:44

ka J.Jansona k-gs satraucies par sava kantora ''neatkarības'' zaudēšanu.Cik LV vispār kāda iestāde var būt neatkarīga.Visi barojās no vienas valsts budžeta siles un 'kas maksā,tas pasūta mūziku'

Atbildēt

kaķa smiekli

13.06.2019. 15:13

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Bet tad ir jāpatriec, kā Jūs sakat, saskaņā ar Darba likuma kādu pantu, nevis piedāvājot zelta izpletni. Drīz mums vairs kredītus nedos, bet te mētājas ar naudu pa labi, pa kreisi.

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

13.06.2019. 14:42

plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

Cionistu gudrie

13.06.2019. 13:10

Mēs mainīsim LV likumdošanu pēc saviem ieskatiem un vienmēr rīkosimies atbilstoši savām finansiālajām interesēm ar Saeimas koalīcijas, Saeimas prezidija un Saeimas jurisdiskā biroja atbalstu.

Atbildēt

lauķis

13.06.2019. 12:39

Mūziku pasūta tas kas maksā,visiem zināms fakts.
Biedrus partijniekus komandē augļotāji,un ne otrādi.

Atbildēt

aizdomīgi dīvainais Jansons

13.06.2019. 11:10

Būtu vairāk jāpievēršaas pašam Jansonam - kas viņš īsti ir par tipu un kas ir viņa mēŗķi, un kas ir tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem?
Pēdējā laika notikumi un viņa izpausmes liecina, ka viņš ir iepinies lielās nepatikšanās - ja jau balotējas prezidenta amatā no bandītu partijas ZZS un tagad raksta Rimševiča draugam Putniņam aizstāvības vēstulītes, lai gan būtu jānodarbojas ar ko citu. Kas Tu esi , Jansons, kur ir tavi skeleti? Gan jau drīz sapratīsim.

Atbildēt

Q

13.06.2019. 10:41

Vienā ziņā Putniņš man patīk, liels ir viņa plus, ka amerikāņi ar viņu negribēja tikties, atradās citi, kas stāvēja viņu priekšā ar nolaistām biksēm!

Atbildēt

Q

13.06.2019. 10:23

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Bet nomaiņa jau neko nemainīs FKTK darbībā, vienīgie patiesā labuma guvēji būs nākošie partiju smerdeļi un kukuļņēmēji!

Atbildēt

Vo

13.06.2019. 10:03

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami.
Ko nozīmē politiskā ietekme uz patstāvīgām iestādēm? Tā jau nav nekāda politiska ietekme, bet gan mafioza ietekme, kas te Latvijā uz iestādēm tiek praktizēta. Un tādu patstāvīgu iestāžu realitātē šeit vispār nav. Bet politiskai ietekmei uz iestādēm tiešām ir jābūt. Un jābūt pamatīgai. Tikai tai jābūt īsti politiskai (nevis kriminālai, mafiozai) ietekmei. Un tai politikai, kuras ietekmei jāpakļauj VISAS Latvijā esošās iestādes ir jābūt nacionālai, uz valsts un tautas labumu vērstai. Ja kāda iestāde sāk strādāt pēc citiem politiskajiem principiem, tās vadība nekavējoties jāsauc pie atbildības un jānomaina. Tikai tā šeit var kaut kas uz labo pusi mainīties. Taču lai tas tā varētu notikt, vispirms ir jāpanāk, ka mūsu Saeimā sēdošie sāk strādāt valsts un tautas, nevis mafiozu grupējumu labā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...