Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saeima nestrādā

11.07.2019. 13:45

Tā strādā pret tautu, tāpat kā Janson. Mūsu valsts politika ir sapuvusi, bet pamazām attīrās, kau lēnām. Nozākāt savu valsti nedrīkst ne par 1 %. Vara ir nelāga, tā nav valsts izpratne. Prezidentu zākāt nav atļauts. Latvija tomēr ir brīva no okupāntiem un tā jāveido pašiem. Neko darīt, korupcija un zagšana mūs ēd nost. Lai attīrītos vajadzīgs laiks un ārvalstu - Eiropas valstu palīdzība. Jānis Bordāns izcili pareizi darīja, ka informēja draudzīgo vēstniecības par situāciju. Manījāt - viņu par to gribēja iznīcināt - kā ministrs uzdrošinājās rakstīt tādu vēstuli, pār viņu vēlās vesela gūzma pārmetumu.

Un visā šajā situācijā ar korupciju utt. mums nedrīkst zākāt savu valsti, kas ir mūsu. Valsts ir izdevusies. Vakar TV 24 nacionāļu pāratāvis no Rīgas domes jau sāk runāt Saskaņas taurē - apšauba bezmaksās braukšanas atlaide sabiedriskajā transportā, kas ir Saskaņas panākumu panākums. Ja NA skars šo jautājumu - Saskaņas elektorāts un puse latviešu nobalsos par Saskaņu. Ko, NA to nesaprot? un Viņi taisa čekistisku gājienu, lai atkal Rīgas domē ievēlētu ušaka gimenes draugus "brokas" un Sakaņu.

Ja atņems BEZMAKSAS BRAUKŠANU pensionāriem un citas atlaides - Rīga atkal ir kritusi par upuri korupcijai. Dievs, sargi Latviju no NA un Saskaņas.

Atbildēt

Jansonpuika

11.07.2019. 13:26

Tu, juri Janson, lien tur, kur tevi neviens neprasa. Kur ir nauda, bagātība, tur kur biezie, tu esi klāt akurāt, bet tauta, cilvēki viņa izskatā neko nav pelnījuši, viņu tauta, cilvēki neinteresē vai viņš ir tik tālu aizmilglojis acis un savu prātu, ka neredz tautu, tautas intereses.

Viņš nejēdz vai, ka visus šos gadus šī komisija ir nodarbojusies nezin ar ko - vienas nekārtības bankās, bankroti utt. Ko šis tiesību NeSargs aizstāv?

Viņā, Jansons ir aizmirsis, kas m viņš ir domāts, kā intereses ir jāaizstāv.

Atbildēt

andris a

04.07.2019. 18:35

(nope)(nope) Sociologi- ATKAL kārtējā MELU PARĀDE!..IR FAKTS,ka.1941.g 4...jūlijā Rīgā Vācu Vermahts Gogoļa ielā nodedzināja jūdu reliģijas kulta sinagogu. BET IR ARĪ 100 % FAKTS, KA ŠĪ KULTA CELTNE- SINAGOGA - nodegšanas laikā-BIJA NO JŪDIEM -TUKŠA CELTNE-Un par to arī...ŠODIEN ! LIECINA un ATGĀDINA CILVĒKS , kas tajā brīdī BIJA KLĀT šai nodegšanai. Un tās MELU GAUDAS... ,protams, atbilst ŠO PASTĀVĪGO MELU NESĒJU PATIESAJAI BŪTĪBAI !

Atbildēt

nav jau patstāvīgas

21.06.2019. 18:08

fiļa ietekmē

Atbildēt

kas aiz viņa?

16.06.2019. 14:21

nu lembis taču

Atbildēt

kā var pastāvēt valsts

15.06.2019. 10:20

kas sastāv no pastāvīgām iestādēm ?!!

Vienlīdzīgie un vēl vienlīdzīgākie ?

Atbildēt

tāds fuktuks vispār ir lieks !

15.06.2019. 10:16

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Tāpat, kā tāds oficiālo mafiozu aizstāvis Jansons !
Ulmaņlaikā nekādu fuktuku nebija - Latvija plauka !

Atbildēt

Dancis

14.06.2019. 23:35

»

ES

Vai`soreiz nav tā - zaglis mūk un kliedz ,, ķeriet zagli" zzs nevar salīdzināt ar tiem īstajiem bandītiem, kurus acīmredzot pārstāvat Jūs, kas tagad perās pa Saeimu paši pa saviem sūdiem tā, ka aizsmirdējusi jau visa pasaule! - cits jau notiesāts, citiem vēl tiesa stāv priekšā, cits pēdējais alkoholiķis...


Vai tas, ko uzsākusi prokuratūra pret Saeimu, nav politiskā vajāšana, Janson? Jau iet gadi un nekādu rezultātu, sākot jau ar Artusa Kaimiņa vajāšanu.Un tagad pret vairākiem deputātiem.

Izskatās, ka NOMENKLATŪRa vazā aiz deguna Saeimu, arī Jansona aktivitātes ož pēc tā paša varianta.
Te taisīja uzbrukumus JKP valdības veidošanai, tagad taisa uzbrukumus pat Iekšlietu ministra tuviniekiem. Tur, tev Janson, neliekas, ka vajadzēja izteikties, ja jau tu visvarens funkcionārs, sāc mācīt Saeimu? "Bezkaunūga"Saeima - neiecēla tevi par prezidentu, ko?

Atbildēt

Ko aizstāv nesargs Jansons?

14.06.2019. 23:26

"Šāda veida pieeja nodrošina, ka patstāvīgās iestādes savā darbībā spēj pilnvērtīgi izpildīt savas funkcijas un īstenot visas nepieciešamās darbības normatīvajos aktos noteikto mērķu sasniegšanai, kas savukārt var būt pretrunā ar politisko uzstādījumu vai politiskā vairākuma nostādni konkrēta jautājuma atrisināšanā "- man liekas, ka Jansonszēns ļoti nopietni gvelž savu gvelžamo.Viņš neaizstāv tautu, kur nodarīts pāri masām, daudziem, bet sargā bagāto varu pār naudu, atseviško biezo varu un tos, kuri "ieperinājušies valsts miesā" un neko nopietnu nedara. Sakiet nu, cik Latvijā ir banku krīzes, naudas atmazgāšanas, bankroti utt. un kur bija, kur ir šī "slavenā" komisija? Tai nav acu, nav zināšanau, kamēr iebaksta ASV, citas valstis vai starptautiskās institūcij? Cik ilgi var gulēt mierā? Jau sen bija jāatkāpjas bez jebkāda kompensācijas.Tiesas - valsts valstī, ģenerālprokurors dara tāda lietas, ka šoks, un viss iet secen, nekāda atskaites par darbu, par sekām.

Tiesībsargs Jansonzēns ir aizmirsis, ka viņš nav valsts institūciju sargsuns, bet viņam jāaizstāv tautas intereses un lai nebāž savu degunu "lielu cilvēku"darīšanās, kas nav viņa funkcija, bet viņam tauta pie vienas vietas. Tur, Janson, tev būtu darbs ar "putām uz lūpām", bet tu guli un kladzini kā vista, kas nodējusi vienu olu.

Janson, man liekas, bāž savu degunu nelaikā un nevietā!

Atbildēt

ES

14.06.2019. 21:58

»

aizdomīgi dīvainais Jansons

Būtu vairāk jāpievēršaas pašam Jansonam - kas viņš īsti ir par tipu un kas ir viņa mēŗķi, un kas ir tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem...


Vai`soreiz nav tā - zaglis mūk un kliedz ,, ķeriet zagli" zzs nevar salīdzināt ar tiem īstajiem bandītiem, kurus acīmredzot pārstāvat Jūs, kas tagad perās pa Saeimu paši pa saviem sūdiem tā, ka aizsmirdējusi jau visa pasaule! - cits jau notiesāts, citiem vēl tiesa stāv priekšā, cits pēdējais alkoholiķis, citi ar melošanu un krāpšanu salīduši Saeimā, cits prātu izkūkojis sarga kartona brūtgānu... Izsaku Jums līdzjūtību, ka esattiktāl, ka pievienojaties šai bandao.

Atbildēt

nav bail, ka jauna vara Krievijā

14.06.2019. 14:31

palūgs atdot izzagto?

Atbildēt

Par vēlu tā spriest

14.06.2019. 07:39

»

Asiirietis

Pēdējo Latvijas valsts prezidentu, noslepkavoja krievu okupanti, pēc Latvijas okupācijas 1940.gadā. Vairs cita leģitīma prezidenta nav bijis, tāpat kā nav izbeigta okupācija un nav notikusi dekolonizācija un kolonistu repatriācija...


Noskaidrojiet sev, kas ir valsts korporācija, konsolidējot varu. Varas konsolidācija nule notikusi ar Saemas likumgrozījumiem. Tagad ir centralizēts valsts drošības dienests, ko pārrauga iekšl. ministrs.

Turklāt, nule steidzamības kārtā izmainot likumu, pielaidi valsts noslēpumiem piešķīra CVK pr-jai K. Bērziņai pirms EP "vēlēšanām". Jūs joprojām domājat, ka balsis par kandidātiem skaita godīgi, ja tas tagad ir valsts noslēpums?

Saeima gatavo likumu, lai pašvaldības var bankās aizņemties nesamērīgas summas. Tas nozīmē tikai vienu, ka cels nekustamā īp. nodokli arī laukos, žīdiem plānojot atsavināt īpašumus tem, kas nespēs samaksāt un ar līku muguru tipinās uz pašvaldību.

Atbildēt

Asiirietis

13.06.2019. 22:48

»

Cionistu gudrie

Mēs mainīsim LV likumdošanu pēc saviem ieskatiem un vienmēr rīkosimies atbilstoši savām finansiālajām interesēm ar Saeimas koalīcijas, Saeimas prezidija un Saeimas jurisdiskā biroja atbalstu


Pēdējo Latvijas valsts prezidentu, noslepkavoja krievu okupanti, pēc Latvijas okupācijas 1940.gadā. Vairs cita leģitīma prezidenta nav bijis, tāpat kā nav izbeigta okupācija un nav notikusi dekolonizācija un kolonistu repatriācija.
Par tiesiskumu pat runas nevar būt, kamēr pie vēlēšanu urnām dosies bijušie LPSR pilsoņi gandrīz pilnā sastāvā un to pēcnācēji. Ar tādu vēlētāju kopumu, var ievēlēt vienīgi okupētas teritorijas vietvaru, kurai nav suverenitātes pazīmju un leģimitātes.

Atbildēt

Sicīlija

13.06.2019. 21:29

Es nezinu kāpēc, bet Pietiek ir bloķēta vienādības zīme pārvalde + n. nauda (vienādības zīme) mafija

Atbildēt

Sicīlija

13.06.2019. 21:27

»

jautaajums

Netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība


Atvainojos, sasteidzu un kļūdījos.
Valsts pārvalde + netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība

Atbildēt

Sicījija nobāl

13.06.2019. 18:42

Valsts pārvalde + netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība. Nauda pēc definīcijas ir netīra, visa. Šoreiz, Latvijā valstiskā līmenī, neslēpjoties, mūsu acu priekšā kūņojas astoņkājis.
Un nav saprotams no kura gala sākt attīrīšanu, jo sasmērējušies ir pilnīgi visi, tātad arī glābs savu ādu visiem (arī netīriem) līdzekļiem.
Nekas mūs neglābs no šī astoņkāja iekšienes, tikai ārējs spēks.

Atbildēt

Ja SVF/PB pateiks

13.06.2019. 18:11

»

Latvis

SVF uzskata, ka no 3,5 līdz 8-miljardi netīrās naudas gadā tiek atmazgāts Latvijas bankās. Ko tad aizstāv tiesībsargs


ka 20 miljardus, tu ari ticēsi pie tādas tautas migrācijas prom no Latvijas?

Atbildēt

Latvis

13.06.2019. 16:37

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


SVF uzskata, ka no 3,5 līdz 8-miljardi netīrās naudas gadā tiek atmazgāts Latvijas bankās. Ko tad aizstāv tiesībsargs?

Atbildēt

var saprast

13.06.2019. 15:44

ka J.Jansona k-gs satraucies par sava kantora ''neatkarības'' zaudēšanu.Cik LV vispār kāda iestāde var būt neatkarīga.Visi barojās no vienas valsts budžeta siles un 'kas maksā,tas pasūta mūziku'

Atbildēt

kaķa smiekli

13.06.2019. 15:13

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Bet tad ir jāpatriec, kā Jūs sakat, saskaņā ar Darba likuma kādu pantu, nevis piedāvājot zelta izpletni. Drīz mums vairs kredītus nedos, bet te mētājas ar naudu pa labi, pa kreisi.

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

13.06.2019. 14:42

plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

Cionistu gudrie

13.06.2019. 13:10

Mēs mainīsim LV likumdošanu pēc saviem ieskatiem un vienmēr rīkosimies atbilstoši savām finansiālajām interesēm ar Saeimas koalīcijas, Saeimas prezidija un Saeimas jurisdiskā biroja atbalstu.

Atbildēt

lauķis

13.06.2019. 12:39

Mūziku pasūta tas kas maksā,visiem zināms fakts.
Biedrus partijniekus komandē augļotāji,un ne otrādi.

Atbildēt

aizdomīgi dīvainais Jansons

13.06.2019. 11:10

Būtu vairāk jāpievēršaas pašam Jansonam - kas viņš īsti ir par tipu un kas ir viņa mēŗķi, un kas ir tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem?
Pēdējā laika notikumi un viņa izpausmes liecina, ka viņš ir iepinies lielās nepatikšanās - ja jau balotējas prezidenta amatā no bandītu partijas ZZS un tagad raksta Rimševiča draugam Putniņam aizstāvības vēstulītes, lai gan būtu jānodarbojas ar ko citu. Kas Tu esi , Jansons, kur ir tavi skeleti? Gan jau drīz sapratīsim.

Atbildēt

Q

13.06.2019. 10:41

Vienā ziņā Putniņš man patīk, liels ir viņa plus, ka amerikāņi ar viņu negribēja tikties, atradās citi, kas stāvēja viņu priekšā ar nolaistām biksēm!

Atbildēt

Q

13.06.2019. 10:23

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Bet nomaiņa jau neko nemainīs FKTK darbībā, vienīgie patiesā labuma guvēji būs nākošie partiju smerdeļi un kukuļņēmēji!

Atbildēt

Vo

13.06.2019. 10:03

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami.
Ko nozīmē politiskā ietekme uz patstāvīgām iestādēm? Tā jau nav nekāda politiska ietekme, bet gan mafioza ietekme, kas te Latvijā uz iestādēm tiek praktizēta. Un tādu patstāvīgu iestāžu realitātē šeit vispār nav. Bet politiskai ietekmei uz iestādēm tiešām ir jābūt. Un jābūt pamatīgai. Tikai tai jābūt īsti politiskai (nevis kriminālai, mafiozai) ietekmei. Un tai politikai, kuras ietekmei jāpakļauj VISAS Latvijā esošās iestādes ir jābūt nacionālai, uz valsts un tautas labumu vērstai. Ja kāda iestāde sāk strādāt pēc citiem politiskajiem principiem, tās vadība nekavējoties jāsauc pie atbildības un jānomaina. Tikai tā šeit var kaut kas uz labo pusi mainīties. Taču lai tas tā varētu notikt, vispirms ir jāpanāk, ka mūsu Saeimā sēdošie sāk strādāt valsts un tautas, nevis mafiozu grupējumu labā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...