Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

31.01.2019. 19:45

S:))Sociologi-Vai nu žīds Nils ir

Smieklīgs vai Stulbs....,kas TV kameras priekšā izdvesa..., ka Viņa ""Sirdsapziņa ""esot tīra...,bet kā var būt tīra vai netīra, kuras NAV UN NEVAR BŪT -Pēc ""Definīcijas"", ka BIOROBOTIEM NAV NE SIRDSAPZIŅA NE DVĒSELE...

Atbildēt

andris a

26.01.2019. 17:47


Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD....
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020

Atbildēt

autobuspakaļu N€irodepu†a†ša

21.01.2019. 14:52

no "zaļajiem" konformkomunis†iem Gribule, kuru par Berjozkinu - Kājiņu meloja, ka viņš banks†era gaidās apguvis eXcellen†u angļu valodu, Gribule un Mamikins beigs N€irodepu†ā†u karjeras?

Atbildēt

aklais vēlētājs

20.01.2019. 21:45

Es par.

Atbildēt

Mieru tikai mieru

20.01.2019. 13:44

Ko tik kautrīgi biedri ījab? Neba jūs pirmais, neba pēdējais no tā dēvētajiem "ekspertiem" Vienotības mafiozā astoņķāja propagandas mašīnā, kas ātrāk vai vēlāk, dažādu, pārsvarā mantiska rakstura apstākļu vadīti "iznāk no skapja", lai oficiāli pievienotos grupējumam, kuru FAKTISKI ir pārstāvējuši daudzu gadu garumā. Tas, ka ījabs pievienojas grupējumam, kas saucas Attīstība/Par, nevienu neapmuļķos, jo Vienotības klonu veidošanas shēmas ir visiem zināmas. Čigāne, Viņķele, Voika, visas šīs bēdīgu slavu ieguvušās personas iepriekš minušas to taciņu, ko tagad min Ījabs. Īpaši uztraukties par neievēlēšanu Ivaram arī nav pamata, jo kā lieliski zinām, Latvijā balsu skaitu un procentus nenosaka vēlētāju balsojums, bet oligarhijai absolūti lojālā Cimdara pareizi "saskaitītie" rezultāti.

Atbildēt

Jabs

20.01.2019. 12:05

Ēzelis taču vīriešu dzimtas vārds, bet tik sievišķīgs un mīksts...

Atbildēt

!

19.01.2019. 02:17

»

Beidzot

Ījabs pievienosies saviem gara radiniekiem Viņķelei un Pūcem


ijabs ir sorosa fonda vaditajs Latvija,vinkele un puce ortodoksali sorositi.vienu vardu sakot viena banda.

Atbildēt

Dievs,Tava zeme deg !

19.01.2019. 02:15

Vel lidz sim nebijis sorositu uzbrukums Latvijai !

Atbildēt

vēlētājs

17.01.2019. 23:32

Ivar Mūjāb,mūslaiku varoņportrets,no mūjābeļu zektes,vēlu tev lielas zekmes-savienoties ar visgeiropas mūjābeļiem.Skūpstu.

Atbildēt

Skolniece

17.01.2019. 22:45

Cik alkatīgi, negausīgi... (!)

Atbildēt

no Jūrmalas

17.01.2019. 17:52

Gudrs cilvēks, kauns par viņu Eiropā nebūtu. Lai veicas!
P.S. Skauģi, beidiet riet!

Atbildēt

xx

17.01.2019. 16:39

Politikas vērošana nomainīta uz svara vērošanu ?

Atbildēt

😀😀😀😀😇

17.01.2019. 15:03

»

andris a

🔔(bell)(bell) Sociologi- Interesanti"", ka LRadio 1 raidījumā 17.01.2019.g. Ušakovs , tāpat kā viņa ciltsbārlis un. tamlīdzīgie...kā Levits- Latviju sauc-dēvē "'MŪSU VALSTS"' Vai nejauc ...atklāti ar t.s.""APSOLĪTO ZEMI,KAS NAV PAT VIŅU TĒVZEME/.Atgādinājums par...18.sept .2018.g-2019.g.. LTv 1, pl ...


Esi liekvàrdîgs!

Pastudē dziļāk! Redzams, ka Ušakovs pareizi atzīmē un ne no sava prāta. Noskaidro, kas ir Romas klubs utt. Paklausies you tube profesoru Katasonovu utt. Ko tas viss nozīmē? To, ka ir valdošā kasta cionistu izpratnē, cionisti nav tikai žīdi, un citi - bioroboti. Ja paanalizē dziļēk, tad Pasaules valdnieki, pasaules naudas pārvaldnieki arī valdošo kastu, pie kuras pieder Vējonis, uzskata par biorobotiem. Noderīgiem idiotiem, kuriem jāpilda uzdotais - šodien - nepretoties genocīdam pret latviešu tautu.

Krievijā un Urainā ar šo gadu spēkā likums, kad jaundzimušie jāčipē. Ja pretojas, draud kriminālatbildība. Ir izstrādāti jauni čipu veidi - ar atgriezenisko saiti - pie zināmas radio iļņu frekfences cips sāk iznīcināt personu, kura čipēta.

Pa pusei bioroboti ir arī tie, kas norēķinās ar maksājumu kartēm. Maksājumu kartes čips ir līdzīgs tam, ko aizšauj zem ādas. Jo, kad bankas atslēgs tavu kontu, paliksi bez naudas. Jau tagad VID uzdevums ir nepamatoti slēgt norēķinu kontus, graujot uzņēmējdarbību.

Atbildēt

andris a

17.01.2019. 14:18

🔔(bell)(bell) Sociologi- Interesanti"", ka LRadio 1 raidījumā 17.01.2019.g. Ušakovs , tāpat kā viņa ciltsbārlis un. tamlīdzīgie...kā Levits- Latviju sauc-dēvē "'MŪSU VALSTS"' Vai nejauc ...atklāti ar t.s.""APSOLĪTO ZEMI,KAS NAV PAT VIŅU TĒVZEME/.Atgādinājums par...18.sept .2018.g-2019.g.. LTv 1, pl 13.30- raidījumā ""Krustpunktā"" tovarišcš N.Ušakovs personīgi nosauca, jeb sadalīja Cilvēkus -SUGĀS!. Tā kā pēc mātes genioloģijas Viņš kā semīts pēc struktūras ir ""Ādamietis-jeb ar gēnu inženieriju pārveidots no reptiloīdiem"", jeb biorobots, tātad bezdvēseles un bezsirdsapzinās radījums.Vēsturiski mēs visi labi atceramies, ka un kad tādi paši bioroboti kā ļeņini-uljanovi, trocki, staļini un &- Cilvēkus sadalīja ""ŠĶIRĀS""- kā REZULTĀTĀ notika fakt.Jauno Laiku kari-1. un 2. Pasaules karš, deportācijas,okupācijas,aneksijas / mums 1941.g.17.jūn./, koloizācijas, tautu vardarbīga sajaukšana,valstu robežu pārdale /Abrene,Krima u.c./. Šajā pārraidē Viņš atgādināja, ka Viņa tēvs,protams, bija Sarkanās Pad. Armijas oficieris okupants par ko pats teica, ka esot""Labs Latvijas okupants"".Ja jau viņš Cilvēkus "" iedala SUGĀS"", - tad jau drīz gaidāms SUGU SADALĪJUMS jau OFICIĀLI, jo šādu ""Augsti stāvošu "" personu ofic.runa Internetā jau ir noraidīta un uztverama VISĀ PASAULĒ. Tiek PIEPRASĪTS, ka tādu 5 miljardu Cilvēces PAZEMOTĀJU-PLĀNPRĀTIŅU-AR ŠO BRĪDI atlaiž no darba kā Rīgas mēru un sauc pie KRIMINĀLATBILDĪBAS UN IZSŪTA NO LATVIJAS ! -""Par starptautisku Cilvēces Cilvēku rases noniecināšanu""-uz savu mātes zemi, vai valsti,kas tādu CILVĒCES ZAIMOTĀJU PIEŅEMS.😁Teorētiski arī morāli Viņš ar šo BRĪDI IR ATLAISTS NO RĪGAS MĒRA AMATA 🔔
Tas, ka pēc LV Prezidenta R. Vējoņa oficiāli LTV 1pārraidē teiktā, ka Ušakovs IR ZAUDĒJIS VIŅA UZTICĪBU UN PAREDZ PAŠAM ATTEIKTIES NO RĪGAS MĒRA AMATA-par ko pats Ušakovs izskatās, ka NAV SAJĒGĀ...UN MEKLĒŠOT TIESAS AIZSTĀVĪBU-ATKAL LIECINA PAR UŠAKOVU KĀ BEZDVĒSELES UN BEZSIRDSAPZIŅAS RADĪBU-TĀTAD KLASISKU BIOROBOTU....(bell) F-2-2020

Atbildēt

Tis ir Indulis Duka, ar kļičku Untuns Mazpusēns

17.01.2019. 07:35

»

to Diemžēl


ainaviskā "dzejojuma" Muļķu zeme XXI g.s. autors. Tā ir klāra lieta, vecs čekists - visas tās grēksūdzes, nabadziņš te apsēdus šo portālu kā nelaime, zem dažādiem, pašam viņam šķietas, neatpazīstamiem viņu nikiem, ņirgājas un apsaukājas par citietm, kad nav iedzēris atkal zāles. Galvasslimai un vel citas rupeklības - kur vien lasiet, ko rupju vai aizskarošu, ziniet, tas te komentāros ir Indulis Duka. Iesauku pat ieguvis. Mikropisāns. Leģendārais Mikropisāns. Drīz, kad šo izlasīs, atkal trakos. Laikam dikti cietis čekā kā čekists!

Atbildēt

Indulis Durka no Jobaniem Dikļiem

17.01.2019. 03:49

»

ČEKAS provokatora un stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir panistiskas bailes atklāt savu vārdu...


Esu izklārējis visu, ko cītīgi konsobspektēju. Vis jaunais mani nonāk kā akā. Saka, taka, kaka, laka! Es nenaida runas lipinu, Klāras lietas! Mans pomeranču vainadziņš rūs. Bļe tabļetku i maloļetku! Mikropiscanczs. Sūtait jaunākas, ļaunākas, trakākas, kā kas!!!!! ziņas! 16. palāta, aiz stūra, mūra, jūra, būra.!!!!!

Atbildēt

Beidzot

17.01.2019. 01:06

Ījabs pievienosies saviem gara radiniekiem Viņķelei un Pūcem!

Atbildēt

piedzēries atkal?

16.01.2019. 23:57

»

Nu ka Iduli Duka

iedzer zālītes


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Nu ka Iduli Duka

16.01.2019. 22:51

»

nuja

tad jau tevi uc 6. palātas slimiķus var apsveikt


iedzer zālītes!

Atbildēt

nuja

16.01.2019. 21:35

»

reņgēdājs

Izskatās, ka nu arī Aptiekas ielā ir internets


tad jau tevi uc 6. palātas slimiķus var apsveikt!

Atbildēt

Reņģēdājs

16.01.2019. 21:24

Ipaši jau nav ko pārmest, ar putām uz lūpām nav centies aiztāvēt acīmredzamas glupības, taču saistība ar politisko spēku, kurš konsekventi gadu garumā izteikti stagnējis zem lozunga "PRET attīstību" nešķiet pārliecinoša ..

Atbildēt

nu bet

16.01.2019. 21:17

»

Dievs, sargi Eiropu joprojām!

Par maz! Jo nebija nosaukta Iveta Grigule!!! Kad atceros viņas vīkšķīšanos uz Eiroparlamentu, sametas skumji. Kaut vienu, nu kaut vienu labu viņas darbiņu ir, ko pieminēt???!!!Nav


Griguli taču atbalstīja kultūras cilvēki, dejotāji, dziedātāji un teātra spēlētāji. Par ģimeniskām vērtībām, hahā! Plus vēl Krūmiņa reklāmas uz busiņu pakaļām.

Atbildēt

kļimoviča aita

16.01.2019. 20:07

Cik gan reti pretīgs cilvēks ir šis ījābs...

Atbildēt

Peizfācis Indulis Durka

16.01.2019. 18:05

»

Blondīne

Domāju, ka būtu man laiks kandidēt Eiroparlamanta vēlēšanās.Samaksa pat tusēšanu tajā parlamentā mani apmierina. Pirmsvēlēšanu argumentus aizņemšos no Ijaba


no Jobaniem Dikļiem tevi apmierinās un lūkošanās Auseklī. Vakaros varēsi dejot Kultūras nama tautiskās dejas un uzdziedāt vietējā korītī. Nejaukt ar krupveida keksu!

Atbildēt

Dievs, sargi Eiropu joprojām!

16.01.2019. 14:31

Par maz! Jo nebija nosaukta Iveta Grigule!!! Kad atceros viņas vīkšķīšanos uz Eiroparlamentu, sametas skumji. Kaut vienu, nu kaut vienu labu viņas darbiņu ir, ko pieminēt???!!!Nav.

Atbildēt

Blondīne

16.01.2019. 13:14

Domāju, ka būtu man laiks kandidēt Eiroparlamanta vēlēšanās.Samaksa pat tusēšanu tajā parlamentā mani apmierina. Pirmsvēlēšanu argumentus aizņemšos no Ijaba!

Atbildēt

b

16.01.2019. 12:20

Ījabs parādīja savus saimniekus. Ar so karjera būs beigusies

Atbildēt

bbb

16.01.2019. 10:56

Pipeļašs tu esi a ne profesors.

Atbildēt

Varam saderēt,

16.01.2019. 08:47

»

Abs

Es viņam pārvilku krustu brīdī, kad viņš paziņoja par cieņu oret minoritātēm... Danunah


ka Ījābs būs Eiroparlamentā, jo ir cionistu, kas realizē pret latviešu tautu, papagailis. Tāds ar sārtiem vaigiem, kurš dažkārt priecīgs staipa vārdus.

Viss Attīstībai PAR ir Drošuma policijas projekts sadarbībā ar ASV slependienestiem.

TV 24 daļēji uztur par budžeta naudu. Tur DP izaudzināja un reklamēja Pūci, Ijābu, bet D. Pavļuts un I. Viņkele, M. Bondars ir apmācīti ASV īpašā cionistu žīdu skolā, kā iznīcināt Latvijas ekonomiku un realizēt genocīdu. Viņu mērķi saskan ar A. Pabrika domām.

Atbildēt

16.01.2019. 02:22

Kā var tādas muļķības rakstīt uzsaukumā. Ne tu varēsi, ne tu spēsi kaut ko darīt Latvijas labad, pat ja iegūsiet astoņas vietas.
Priecājies un mani sevi un citus par savu efektivitāti Eiropas parlamentš saņemot slēpto kukuli/pateicību par atbalstu 13. Saeimas vēlēšanās

Atbildēt

Estēts

16.01.2019. 01:05

Atbaidošs tipāžs, tukšpauris ar briesmīgu runas defektu! Īstā vieta būtu M.Bīna filmās, vai ierunāt Šreka tipāžus multfilmās!

Atbildēt

Abs

15.01.2019. 21:08

Es viņam pārvilku krustu brīdī, kad viņš paziņoja par cieņu oret minoritātēm... Danunah

Atbildēt

Tavai ticībai nav pamata,

15.01.2019. 18:39

»

Karote

Mani nepārsteidza. Visādā ziņā jaukais Ījaba kgs, aizvien savos apcerējumos bijis tāds gludens kā upes olis.. Ticu, ka vislabākajiem nodomiem, pieņemu, pārliecināts, ka atvērt robežas, mīlēt visus, jo visi ir vienādie,ucināmie, mīlamie utt,utjpr, tikai savās mājās- nevienu, nekad, kaut tikko no laivas...


jo viss, ko "savā pārliecībā" saka Ījābs, notiks bez viņa līdzdalības, būs viņš tai Eiroparlamentā vai kāds cits. ASV jau pirms 15 gadiem un Ījābs to nevar nezināt, novilkusi ap Krieviju sarkano līniju caur Rīgu un Odesu utt. savu interešu un ES kā ASV projekta robežu, turpmāk plānojot ES piramīdā ievilkt Ukrainu, Baltkrieviju utt.

Bez Ījāba spekulatīvās "pārliecības" nekā cita nav, jo Latvijas vieta ir ES nomale bez perspektīvas. Tas tukšās runas par Latvijas ietekmi ES lēmumos Ījābs var uzrakstīt uz tualetes papīra savā ķemertiņā, uzspraust uz naglas.

Atbildēt

Karote

15.01.2019. 18:27

Mani nepārsteidza. Visādā ziņā jaukais Ījaba kgs, aizvien savos apcerējumos bijis tāds gludens kā upes olis.. Ticu, ka vislabākajiem nodomiem, pieņemu, pārliecināts, ka atvērt robežas, mīlēt visus, jo visi ir vienādie,ucināmie, mīlamie utt,utjpr, tikai savās mājās- nevienu, nekad, kaut tikko no laivas izkritis . kāpēc tad man?lai sabiedrība kopumā .. :)). .ticu, viņam tā patiesi šķiet.Ticu, ka tas nav šodien valodošais kultūrmaksisms, kā labas karjeras trepe, un 40 gadnieka krīze arī ne.

Atbildēt

tā viš i...

15.01.2019. 18:14

»

Joske

Izskatās, ka Ījabs būs nošāvis greizi ar partijas izvēli


Cerams, ka šitos sorosīdus un nenormālo laulību piekritējus nevienu neievēlēs!

Atbildēt

labi kalpojuša ēzeļa dziesma

15.01.2019. 18:07

ijā, ījā, iā iā iāāā āāā...

Atbildēt

:D

15.01.2019. 17:35

»

man šķiet, ka

te ir gadījums "Grigule Nr.2


Bet paskaties! Knapi, bet tika ES!

Atbildēt

forcemajeure

15.01.2019. 17:35

»

A.P.

Ēzeļu eksperta iniciatīva apstiprina etnisko bezcerību par tautas elites izaugsmes neiespējamību. 13.Saeimas vēlēšanas sevi pieteica ne tikai kā politiski vēsturisku pavērsienu latviešu etnosa gaitās. 13.Saeimas vēlēšanas sevi pieteica arī kā etniskās bezcerības ieganstu. “6.oktobra paaudzes” uzvara...


raugi, domu apmaiņa būtu tad, ja mediji nepiederētu oligarhiem. tagadējā bildē savas domas var publicēt ģīmjgrāmatā (šaurais profils), mazlasāmā blogā vai vispār uz lapiņas.
dzeltenās vestes prasās būt uzģērbjamas

Atbildēt

Zigis

15.01.2019. 16:17

Nākamais ,ceru,ir Māris Zanders ?:)

Atbildēt

Fakts

15.01.2019. 15:48

Ja virsraksta autors ir pats Ijabs, tad visu cieņu viņam - laba pašironija! Bet ja nav, tad nav arī cieņas pret šo vīru.

Atbildēt

Pārsteigums

15.01.2019. 15:46

Mazliet pārsteidz seklais pietiekuma teksts. Būtu gribējies dziļāku analīzi par Eiropas kopējām [vēsturiskajām, nacionālajām, globālajām] problēmām un iespējām tās nākotnē risināt. Arī par Latvijas lomu visa tajā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...