Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

31.01.2019. 19:45

S:))Sociologi-Vai nu žīds Nils ir

Smieklīgs vai Stulbs....,kas TV kameras priekšā izdvesa..., ka Viņa ""Sirdsapziņa ""esot tīra...,bet kā var būt tīra vai netīra, kuras NAV UN NEVAR BŪT -Pēc ""Definīcijas"", ka BIOROBOTIEM NAV NE SIRDSAPZIŅA NE DVĒSELE...

Atbildēt

andris a

26.01.2019. 17:47


Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD....
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020

Atbildēt

autobuspakaļu N€irodepu†a†ša

21.01.2019. 14:52

no "zaļajiem" konformkomunis†iem Gribule, kuru par Berjozkinu - Kājiņu meloja, ka viņš banks†era gaidās apguvis eXcellen†u angļu valodu, Gribule un Mamikins beigs N€irodepu†ā†u karjeras?

Atbildēt

aklais vēlētājs

20.01.2019. 21:45

Es par.

Atbildēt

Mieru tikai mieru

20.01.2019. 13:44

Ko tik kautrīgi biedri ījab? Neba jūs pirmais, neba pēdējais no tā dēvētajiem "ekspertiem" Vienotības mafiozā astoņķāja propagandas mašīnā, kas ātrāk vai vēlāk, dažādu, pārsvarā mantiska rakstura apstākļu vadīti "iznāk no skapja", lai oficiāli pievienotos grupējumam, kuru FAKTISKI ir pārstāvējuši daudzu gadu garumā. Tas, ka ījabs pievienojas grupējumam, kas saucas Attīstība/Par, nevienu neapmuļķos, jo Vienotības klonu veidošanas shēmas ir visiem zināmas. Čigāne, Viņķele, Voika, visas šīs bēdīgu slavu ieguvušās personas iepriekš minušas to taciņu, ko tagad min Ījabs. Īpaši uztraukties par neievēlēšanu Ivaram arī nav pamata, jo kā lieliski zinām, Latvijā balsu skaitu un procentus nenosaka vēlētāju balsojums, bet oligarhijai absolūti lojālā Cimdara pareizi "saskaitītie" rezultāti.

Atbildēt

Jabs

20.01.2019. 12:05

Ēzelis taču vīriešu dzimtas vārds, bet tik sievišķīgs un mīksts...

Atbildēt

!

19.01.2019. 02:17

»

Beidzot

Ījabs pievienosies saviem gara radiniekiem Viņķelei un Pūcem


ijabs ir sorosa fonda vaditajs Latvija,vinkele un puce ortodoksali sorositi.vienu vardu sakot viena banda.

Atbildēt

Dievs,Tava zeme deg !

19.01.2019. 02:15

Vel lidz sim nebijis sorositu uzbrukums Latvijai !

Atbildēt

vēlētājs

17.01.2019. 23:32

Ivar Mūjāb,mūslaiku varoņportrets,no mūjābeļu zektes,vēlu tev lielas zekmes-savienoties ar visgeiropas mūjābeļiem.Skūpstu.

Atbildēt

Skolniece

17.01.2019. 22:45

Cik alkatīgi, negausīgi... (!)

Atbildēt

no Jūrmalas

17.01.2019. 17:52

Gudrs cilvēks, kauns par viņu Eiropā nebūtu. Lai veicas!
P.S. Skauģi, beidiet riet!

Atbildēt

xx

17.01.2019. 16:39

Politikas vērošana nomainīta uz svara vērošanu ?

Atbildēt

😀😀😀😀😇

17.01.2019. 15:03

»

andris a

🔔(bell)(bell) Sociologi- Interesanti"", ka LRadio 1 raidījumā 17.01.2019.g. Ušakovs , tāpat kā viņa ciltsbārlis un. tamlīdzīgie...kā Levits- Latviju sauc-dēvē "'MŪSU VALSTS"' Vai nejauc ...atklāti ar t.s.""APSOLĪTO ZEMI,KAS NAV PAT VIŅU TĒVZEME/.Atgādinājums par...18.sept .2018.g-2019.g.. LTv 1, pl ...


Esi liekvàrdîgs!

Pastudē dziļāk! Redzams, ka Ušakovs pareizi atzīmē un ne no sava prāta. Noskaidro, kas ir Romas klubs utt. Paklausies you tube profesoru Katasonovu utt. Ko tas viss nozīmē? To, ka ir valdošā kasta cionistu izpratnē, cionisti nav tikai žīdi, un citi - bioroboti. Ja paanalizē dziļēk, tad Pasaules valdnieki, pasaules naudas pārvaldnieki arī valdošo kastu, pie kuras pieder Vējonis, uzskata par biorobotiem. Noderīgiem idiotiem, kuriem jāpilda uzdotais - šodien - nepretoties genocīdam pret latviešu tautu.

Krievijā un Urainā ar šo gadu spēkā likums, kad jaundzimušie jāčipē. Ja pretojas, draud kriminālatbildība. Ir izstrādāti jauni čipu veidi - ar atgriezenisko saiti - pie zināmas radio iļņu frekfences cips sāk iznīcināt personu, kura čipēta.

Pa pusei bioroboti ir arī tie, kas norēķinās ar maksājumu kartēm. Maksājumu kartes čips ir līdzīgs tam, ko aizšauj zem ādas. Jo, kad bankas atslēgs tavu kontu, paliksi bez naudas. Jau tagad VID uzdevums ir nepamatoti slēgt norēķinu kontus, graujot uzņēmējdarbību.

Atbildēt

andris a

17.01.2019. 14:18

🔔(bell)(bell) Sociologi- Interesanti"", ka LRadio 1 raidījumā 17.01.2019.g. Ušakovs , tāpat kā viņa ciltsbārlis un. tamlīdzīgie...kā Levits- Latviju sauc-dēvē "'MŪSU VALSTS"' Vai nejauc ...atklāti ar t.s.""APSOLĪTO ZEMI,KAS NAV PAT VIŅU TĒVZEME/.Atgādinājums par...18.sept .2018.g-2019.g.. LTv 1, pl 13.30- raidījumā ""Krustpunktā"" tovarišcš N.Ušakovs personīgi nosauca, jeb sadalīja Cilvēkus -SUGĀS!. Tā kā pēc mātes genioloģijas Viņš kā semīts pēc struktūras ir ""Ādamietis-jeb ar gēnu inženieriju pārveidots no reptiloīdiem"", jeb biorobots, tātad bezdvēseles un bezsirdsapzinās radījums.Vēsturiski mēs visi labi atceramies, ka un kad tādi paši bioroboti kā ļeņini-uljanovi, trocki, staļini un &- Cilvēkus sadalīja ""ŠĶIRĀS""- kā REZULTĀTĀ notika fakt.Jauno Laiku kari-1. un 2. Pasaules karš, deportācijas,okupācijas,aneksijas / mums 1941.g.17.jūn./, koloizācijas, tautu vardarbīga sajaukšana,valstu robežu pārdale /Abrene,Krima u.c./. Šajā pārraidē Viņš atgādināja, ka Viņa tēvs,protams, bija Sarkanās Pad. Armijas oficieris okupants par ko pats teica, ka esot""Labs Latvijas okupants"".Ja jau viņš Cilvēkus "" iedala SUGĀS"", - tad jau drīz gaidāms SUGU SADALĪJUMS jau OFICIĀLI, jo šādu ""Augsti stāvošu "" personu ofic.runa Internetā jau ir noraidīta un uztverama VISĀ PASAULĒ. Tiek PIEPRASĪTS, ka tādu 5 miljardu Cilvēces PAZEMOTĀJU-PLĀNPRĀTIŅU-AR ŠO BRĪDI atlaiž no darba kā Rīgas mēru un sauc pie KRIMINĀLATBILDĪBAS UN IZSŪTA NO LATVIJAS ! -""Par starptautisku Cilvēces Cilvēku rases noniecināšanu""-uz savu mātes zemi, vai valsti,kas tādu CILVĒCES ZAIMOTĀJU PIEŅEMS.😁Teorētiski arī morāli Viņš ar šo BRĪDI IR ATLAISTS NO RĪGAS MĒRA AMATA 🔔
Tas, ka pēc LV Prezidenta R. Vējoņa oficiāli LTV 1pārraidē teiktā, ka Ušakovs IR ZAUDĒJIS VIŅA UZTICĪBU UN PAREDZ PAŠAM ATTEIKTIES NO RĪGAS MĒRA AMATA-par ko pats Ušakovs izskatās, ka NAV SAJĒGĀ...UN MEKLĒŠOT TIESAS AIZSTĀVĪBU-ATKAL LIECINA PAR UŠAKOVU KĀ BEZDVĒSELES UN BEZSIRDSAPZIŅAS RADĪBU-TĀTAD KLASISKU BIOROBOTU....(bell) F-2-2020

Atbildēt

Tis ir Indulis Duka, ar kļičku Untuns Mazpusēns

17.01.2019. 07:35

»

to Diemžēl


ainaviskā "dzejojuma" Muļķu zeme XXI g.s. autors. Tā ir klāra lieta, vecs čekists - visas tās grēksūdzes, nabadziņš te apsēdus šo portālu kā nelaime, zem dažādiem, pašam viņam šķietas, neatpazīstamiem viņu nikiem, ņirgājas un apsaukājas par citietm, kad nav iedzēris atkal zāles. Galvasslimai un vel citas rupeklības - kur vien lasiet, ko rupju vai aizskarošu, ziniet, tas te komentāros ir Indulis Duka. Iesauku pat ieguvis. Mikropisāns. Leģendārais Mikropisāns. Drīz, kad šo izlasīs, atkal trakos. Laikam dikti cietis čekā kā čekists!

Atbildēt

Indulis Durka no Jobaniem Dikļiem

17.01.2019. 03:49

»

ČEKAS provokatora un stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir panistiskas bailes atklāt savu vārdu...


Esu izklārējis visu, ko cītīgi konsobspektēju. Vis jaunais mani nonāk kā akā. Saka, taka, kaka, laka! Es nenaida runas lipinu, Klāras lietas! Mans pomeranču vainadziņš rūs. Bļe tabļetku i maloļetku! Mikropiscanczs. Sūtait jaunākas, ļaunākas, trakākas, kā kas!!!!! ziņas! 16. palāta, aiz stūra, mūra, jūra, būra.!!!!!

Atbildēt

Beidzot

17.01.2019. 01:06

Ījabs pievienosies saviem gara radiniekiem Viņķelei un Pūcem!

Atbildēt

piedzēries atkal?

16.01.2019. 23:57

»

Nu ka Iduli Duka

iedzer zālītes


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Nu ka Iduli Duka

16.01.2019. 22:51

»

nuja

tad jau tevi uc 6. palātas slimiķus var apsveikt


iedzer zālītes!

Atbildēt

nuja

16.01.2019. 21:35

»

reņgēdājs

Izskatās, ka nu arī Aptiekas ielā ir internets


tad jau tevi uc 6. palātas slimiķus var apsveikt!

Atbildēt

Reņģēdājs

16.01.2019. 21:24

Ipaši jau nav ko pārmest, ar putām uz lūpām nav centies aiztāvēt acīmredzamas glupības, taču saistība ar politisko spēku, kurš konsekventi gadu garumā izteikti stagnējis zem lozunga "PRET attīstību" nešķiet pārliecinoša ..

Atbildēt

nu bet

16.01.2019. 21:17

»

Dievs, sargi Eiropu joprojām!

Par maz! Jo nebija nosaukta Iveta Grigule!!! Kad atceros viņas vīkšķīšanos uz Eiroparlamentu, sametas skumji. Kaut vienu, nu kaut vienu labu viņas darbiņu ir, ko pieminēt???!!!Nav


Griguli taču atbalstīja kultūras cilvēki, dejotāji, dziedātāji un teātra spēlētāji. Par ģimeniskām vērtībām, hahā! Plus vēl Krūmiņa reklāmas uz busiņu pakaļām.

Atbildēt

kļimoviča aita

16.01.2019. 20:07

Cik gan reti pretīgs cilvēks ir šis ījābs...

Atbildēt

Peizfācis Indulis Durka

16.01.2019. 18:05

»

Blondīne

Domāju, ka būtu man laiks kandidēt Eiroparlamanta vēlēšanās.Samaksa pat tusēšanu tajā parlamentā mani apmierina. Pirmsvēlēšanu argumentus aizņemšos no Ijaba


no Jobaniem Dikļiem tevi apmierinās un lūkošanās Auseklī. Vakaros varēsi dejot Kultūras nama tautiskās dejas un uzdziedāt vietējā korītī. Nejaukt ar krupveida keksu!

Atbildēt

Dievs, sargi Eiropu joprojām!

16.01.2019. 14:31

Par maz! Jo nebija nosaukta Iveta Grigule!!! Kad atceros viņas vīkšķīšanos uz Eiroparlamentu, sametas skumji. Kaut vienu, nu kaut vienu labu viņas darbiņu ir, ko pieminēt???!!!Nav.

Atbildēt

Blondīne

16.01.2019. 13:14

Domāju, ka būtu man laiks kandidēt Eiroparlamanta vēlēšanās.Samaksa pat tusēšanu tajā parlamentā mani apmierina. Pirmsvēlēšanu argumentus aizņemšos no Ijaba!

Atbildēt

b

16.01.2019. 12:20

Ījabs parādīja savus saimniekus. Ar so karjera būs beigusies

Atbildēt

bbb

16.01.2019. 10:56

Pipeļašs tu esi a ne profesors.

Atbildēt

Varam saderēt,

16.01.2019. 08:47

»

Abs

Es viņam pārvilku krustu brīdī, kad viņš paziņoja par cieņu oret minoritātēm... Danunah


ka Ījābs būs Eiroparlamentā, jo ir cionistu, kas realizē pret latviešu tautu, papagailis. Tāds ar sārtiem vaigiem, kurš dažkārt priecīgs staipa vārdus.

Viss Attīstībai PAR ir Drošuma policijas projekts sadarbībā ar ASV slependienestiem.

TV 24 daļēji uztur par budžeta naudu. Tur DP izaudzināja un reklamēja Pūci, Ijābu, bet D. Pavļuts un I. Viņkele, M. Bondars ir apmācīti ASV īpašā cionistu žīdu skolā, kā iznīcināt Latvijas ekonomiku un realizēt genocīdu. Viņu mērķi saskan ar A. Pabrika domām.

Atbildēt

16.01.2019. 02:22

Kā var tādas muļķības rakstīt uzsaukumā. Ne tu varēsi, ne tu spēsi kaut ko darīt Latvijas labad, pat ja iegūsiet astoņas vietas.
Priecājies un mani sevi un citus par savu efektivitāti Eiropas parlamentš saņemot slēpto kukuli/pateicību par atbalstu 13. Saeimas vēlēšanās

Atbildēt

Estēts

16.01.2019. 01:05

Atbaidošs tipāžs, tukšpauris ar briesmīgu runas defektu! Īstā vieta būtu M.Bīna filmās, vai ierunāt Šreka tipāžus multfilmās!

Atbildēt

Abs

15.01.2019. 21:08

Es viņam pārvilku krustu brīdī, kad viņš paziņoja par cieņu oret minoritātēm... Danunah

Atbildēt

Tavai ticībai nav pamata,

15.01.2019. 18:39

»

Karote

Mani nepārsteidza. Visādā ziņā jaukais Ījaba kgs, aizvien savos apcerējumos bijis tāds gludens kā upes olis.. Ticu, ka vislabākajiem nodomiem, pieņemu, pārliecināts, ka atvērt robežas, mīlēt visus, jo visi ir vienādie,ucināmie, mīlamie utt,utjpr, tikai savās mājās- nevienu, nekad, kaut tikko no laivas...


jo viss, ko "savā pārliecībā" saka Ījābs, notiks bez viņa līdzdalības, būs viņš tai Eiroparlamentā vai kāds cits. ASV jau pirms 15 gadiem un Ījābs to nevar nezināt, novilkusi ap Krieviju sarkano līniju caur Rīgu un Odesu utt. savu interešu un ES kā ASV projekta robežu, turpmāk plānojot ES piramīdā ievilkt Ukrainu, Baltkrieviju utt.

Bez Ījāba spekulatīvās "pārliecības" nekā cita nav, jo Latvijas vieta ir ES nomale bez perspektīvas. Tas tukšās runas par Latvijas ietekmi ES lēmumos Ījābs var uzrakstīt uz tualetes papīra savā ķemertiņā, uzspraust uz naglas.

Atbildēt

Karote

15.01.2019. 18:27

Mani nepārsteidza. Visādā ziņā jaukais Ījaba kgs, aizvien savos apcerējumos bijis tāds gludens kā upes olis.. Ticu, ka vislabākajiem nodomiem, pieņemu, pārliecināts, ka atvērt robežas, mīlēt visus, jo visi ir vienādie,ucināmie, mīlamie utt,utjpr, tikai savās mājās- nevienu, nekad, kaut tikko no laivas izkritis . kāpēc tad man?lai sabiedrība kopumā .. :)). .ticu, viņam tā patiesi šķiet.Ticu, ka tas nav šodien valodošais kultūrmaksisms, kā labas karjeras trepe, un 40 gadnieka krīze arī ne.

Atbildēt

tā viš i...

15.01.2019. 18:14

»

Joske

Izskatās, ka Ījabs būs nošāvis greizi ar partijas izvēli


Cerams, ka šitos sorosīdus un nenormālo laulību piekritējus nevienu neievēlēs!

Atbildēt

labi kalpojuša ēzeļa dziesma

15.01.2019. 18:07

ijā, ījā, iā iā iāāā āāā...

Atbildēt

:D

15.01.2019. 17:35

»

man šķiet, ka

te ir gadījums "Grigule Nr.2


Bet paskaties! Knapi, bet tika ES!

Atbildēt

forcemajeure

15.01.2019. 17:35

»

A.P.

Ēzeļu eksperta iniciatīva apstiprina etnisko bezcerību par tautas elites izaugsmes neiespējamību. 13.Saeimas vēlēšanas sevi pieteica ne tikai kā politiski vēsturisku pavērsienu latviešu etnosa gaitās. 13.Saeimas vēlēšanas sevi pieteica arī kā etniskās bezcerības ieganstu. “6.oktobra paaudzes” uzvara...


raugi, domu apmaiņa būtu tad, ja mediji nepiederētu oligarhiem. tagadējā bildē savas domas var publicēt ģīmjgrāmatā (šaurais profils), mazlasāmā blogā vai vispār uz lapiņas.
dzeltenās vestes prasās būt uzģērbjamas

Atbildēt

Zigis

15.01.2019. 16:17

Nākamais ,ceru,ir Māris Zanders ?:)

Atbildēt

Fakts

15.01.2019. 15:48

Ja virsraksta autors ir pats Ijabs, tad visu cieņu viņam - laba pašironija! Bet ja nav, tad nav arī cieņas pret šo vīru.

Atbildēt

Pārsteigums

15.01.2019. 15:46

Mazliet pārsteidz seklais pietiekuma teksts. Būtu gribējies dziļāku analīzi par Eiropas kopējām [vēsturiskajām, nacionālajām, globālajām] problēmām un iespējām tās nākotnē risināt. Arī par Latvijas lomu visa tajā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...