Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niklavs

26.11.2020. 05:16

»

Viestura ielas iedzīvotājs

Labdien...


Sveicinat jurmalas iedzivotaji man ir zinams to ka Bulduru skunus nodedzinaja Nauris Roberts Breitbergs Kristiana Breitberga vecakais bralis ar šo informaciju man lielijas pac Nauris Roberts Breitbergs

Atbildēt

Bulduru Darzkopība

04.09.2020. 12:58

»

Viestura ielas iedzīvotājs

Labdien...


Beidzot varbūt POLICIJA sāks kaut ko darīt un apcietināt šos dedzinātājus Nauri-Robertu Breitbergu,kā arī Kristiānu Breitbergu???

Atbildēt

Viestura ielas iedzīvotājs

06.01.2020. 13:49

Labdien!
Mani bērni šodien pastāstīja, ka visus Buldura dārzkopības tehnikuma šķūnīšus nodedzināja abi brāļi Krišjānis(Kristiāns )Breitbergs un Nauris Breitbergs! Tāpat mani bērni paziņoja, ka to šķūnīti, kurš atrodas viņu audžu mātes pagalmā , esot nodedzinājis Nauris Breitbergs .Iemesls esot bijis tas, ka Audžu māte Aina, Naurim nedeva naudu- un atriebības dzīts, Nauris nodedzināja šķūnīti.

Atbildēt

Aina

10.08.2019. 10:33

Sveicināti visiem jūrmalas iedzīvotājiem! Vēlos brīdināt par personu vārda:Ingusu Fridenbergu kurš mūsu ģimenei jau kā 3 gadus ar pusi neliek mierā zvana, izsaka draudus, ka arī taisa problēmas citiem cilvēkiem kuri pēc tam dēļ viņa ciešs. Lūdzu jums ja jums ir vārds uzvārds pazīstams lūdzu jums vērsties valsts policijā ar iesniegumu. Jo šī persona jau 2.mūsu mājas nodedzinājis.!!!!
Ar cieņu :Aina

Atbildēt

Armijnieks

28.07.2019. 11:06

Tu šmurguli Nauri-Robert Breitberg! Tu pats esi aizdedzinājis visus šķūnīšus! Arī ar svu brāli Kristiānu Breitbergu esi mašīnu aizdedzinājuši un pametuši šosejas malā!
Nevajag apvainot cilvēku kurš nav dedzinājis šķūnīšus!
Tā var dabūt iesniegumu policijā par apzināti nepatiesu liecību sniegšanu ar nolūku panākt Krimināllietas uzsākšanu un par to draud kriminālatbildība!

Atbildēt

Jūrmalas iedzīvotājs

14.06.2019. 10:34

»

jurmalas iedzīvotājs

eS ZINU DEDZINĀTĀJUS


Man cik zināms dedzinātājs ir Ingus Fridenbergs jo viņš mūsu apkaimē ir nodedzinajis vairākas mājas un terorizē vienu ģimeni un policijā iesniegumu esam snieguši bet policija neko nedara!

Atbildēt

jurmalas iedzīvotājs

23.07.2018. 00:20

eS ZINU DEDZINĀTĀJUS!
TIE IR BRĀĻI bREITBERGI! nAURIS -rOBERTS bREITBERGS UN kRISTIĀNS BREITBERGS!
Viņi ir jau nodedzinājušī visas palīg ēkas un šķunīšus Bulduru Tehnikuma tuvumā Savas mājas tuvumā!

Protams pierādīt policija to nevar bet tie ir fakti! un zināmi fakti!

Atbildēt

zaza

14.07.2018. 08:19

Tie apsargi valsts iestādē neko nedara, piemāvušies guļ

Atbildēt

Skolasbiedrs

13.07.2018. 16:38

»

Priekulis

Ķuzis ir Kandavas internatskolas absolvents, sistēmas bērns


Viņš nebija tas sliktākais "bērns" - lāga puika bija. Bez kādas izpušķošanas. Nekad nemeklēja kašķi, bija labsirdīgs.

Sistēmas bērns? Tādi vai ne tādi uzauga visās skolās. Skolai tur galīgi nav nozīmes. Tā tolaik bija viena no Latvijas labākajām skolām ar fizikas, matemātikas un radioelektronikas novirzienu.


Atbildēt

Pravietis

13.07.2018. 13:56

Atklāt šo noziegumu ir Valsts policijas pienākums.

Atbildēt

Uldis

13.07.2018. 13:27

»

??

Vai tad policija sniedz apsardzes pakalpojumus un sargā ēkas


Tēmē daudz augstāk! Apsardzes pakalpojumi ir tikai tāda sīka nerātnība, lai nopelnītu aliņam. Ieguglē: "Руководитель полиции Кюзис отметил 50-летие" un atklāsies aisberga 5% augšdaļas. Ja painteresēsies par kontrabandu, tās tirgotājiem un "iznīcinātājiem", uzzināsi vēl nedaudz

Atbildēt

Aha

13.07.2018. 10:09

Pareizi arī ir, nav ko par diletantiem kādam ziņot.

Atbildēt

tas

13.07.2018. 07:05

nav vienīgais ko mēģina noklusēt - arī bankomātu spridzināšanu, spridzināšanas un aplaupīšanas mēģinājumus. Laikam jau bankas šiem par to maksā - lai tauta neuzzinātu, ka tikai daži bankomāti ir aprīkoti tā, lai tiešām būtu droši.........

Atbildēt

Fēlis

13.07.2018. 06:42

Tā jau tikai performance.

Atbildēt

Z

12.07.2018. 20:51

Pag, bet tā taču tā tiesa, kur tiesneses pa tiesas gaiteņiem apdzērušās staigā? Tā taču tā tiesa, kur ņem kukuļus un tur atrodas arī zemesgrāmata, kur vadone savējiem pieregistrēs jebko atkarībā no samaksātā?

Atbildēt

Nožēla

12.07.2018. 20:01

Un ko ministrs saka par tādu Ķuža izgājienu? Vai ministra teiktais ir Vienotības viedoklis?

Atbildēt

Hehe

12.07.2018. 17:42

»

Priekulis

Ķuzis ir Kandavas internatskolas absolvents, sistēmas bērns


Pakurls un stulbs dēļ kartinga trases trokšņa

Atbildēt

moneymoneymoney

12.07.2018. 17:39

Svilums pie pakaļas? Drīzāk gan kārtējā mahinācija, lai izspiestu papildus naudu no budžeta tiesu apsardzei. Te viss grozās ap naudu. Īpaši, ja tāda "supersecret" info tiek nopludināta pietiekkomai.

Atbildēt

Neatklās dedzinātājus,,

12.07.2018. 17:08

tie sāks dedzināt visu, ko iedomāsies!!

Atbildēt

??

12.07.2018. 16:20

»

Kej

Kā ta, sēž pie durvīm. Nu, vai guļ


Vai tad arī naktīs tur sēž (guļ) vai tikai pa dienu?

Atbildēt

Kej

12.07.2018. 16:14

»

??

Vai tad policija sniedz apsardzes pakalpojumus un sargā ēkas


Kā ta, sēž pie durvīm. Nu, vai guļ.

Atbildēt

??

12.07.2018. 16:09

Vai tad policija sniedz apsardzes pakalpojumus un sargā ēkas?

Atbildēt

Priekulis

12.07.2018. 15:16

Ķuzis ir Kandavas internatskolas absolvents, sistēmas bērns.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...