Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 23:23

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Jurijs

28.03.2020. 11:18

Te komentāros tāpat kā visur 1 salīdēts naids pret gudriem, tālredzīgajiem un taisniem politiķiem.

Atbildēt

Bonifācijs

24.03.2020. 14:39

Idiotu partija- viņi Ldz elektrifikāciju arī apturēja lai sildītu ekonomiku. Par JKP runājot nenāk prātā neviens necenzēts vārds.

Atbildēt

Pāķis

19.03.2020. 23:22

Šajā raktā katru teikumu var tupa paņemt un ar dzeltenu krāsu uz sarkana transparenta uztriept. Nekādas loģikas, konsekvence zīdaiņu līmenī, ekonomiskais pamatojums - nu to tak kāds neiedomāsies jautāt šai partijai...
Tukši lozungi kā pie Ļeņina broņevika. Vperjod za...(izdomā pats)

Atbildēt

Edgars A

16.03.2020. 12:46

Par mediciinu shitais neko nesaprot...

Atbildēt

Itālis

15.03.2020. 13:13

Mūsu ģimene 2 ned. atpakaļ atgriezās no Itālijas ziemeļiem. Esot Itālijā mums abiem bija temperatūra nedēlas garumā utt.
Kad Latvijā ierodoties gribējām apzinīgi nodot analīzes, mums pateica, ja nav uz doto brīdi temperatūra, tad tas ir katra personīgās vēlmes jautājums un mums neviens nekādas pārbaudes neveiks un mēs mierīgi varam klejot apkārt kā gribam ...!
Tas ir PIPEC no LV valsts puses ...!!!!

Atbildēt

Viltigajam mulkim pundurbordànam

14.03.2020. 22:03

Esmïlu tevi ,
Kà cilvéci DIEVS .
Un odekolonu,
Pédéjais dzéràjs!

Atbildēt

a411 trollē?

14.03.2020. 21:50

»

a411

Krievs - 75 rubļi par dolāru - Pobeda


Startē ar primitivizētu netiteliģenci, aizspriedumiem un dogmām.. tā vietā lai atbildētu uz izvirzīto pareizo tēzi.
Par iemesliem atliek tikai minēt. vai tā ir individuāla neinteliģence... vai varas koalīcijas apmaksāta darbošanās.
Lai arī TU pats raksti latviski, tu vari būt jebkas. Ceru ka ne Latvietis.
Vispār saturiski šī ir trollēšanas metode.. novirzīt komentus no racionālas domu gaitas ar mēģināšanu neargumentēti aizvainot kādu no sarunas dalībniekiem.

Atbildēt

Sveiks

14.03.2020. 11:36

»

Pārdomas

Papildināts: aicināt trešo varu uz morālu attīrīšanos


Moràlà attïrisanàs ar triskàrsu klistiru

Atbildēt

Pārdomas

14.03.2020. 11:15

»

Rīdczs Brunners no UK

...


Priekšlikums? Ideālista risinājums, ticot labajam. Vienīgi demokrātisks ceļš. Pieprasījums rada piedāvājumu. Stiprināt ceturto varu. Aicināt ceturto varu uz morālu attīrīšanos.

Atbildēt

SVF

14.03.2020. 03:47

Pamazām iezīmējas aina. Pēc kopējā konteksta spriežot Korona ažiotāžas mērķis ir lielināt valstu ārējos parādus.

Atbildēt

Хм

13.03.2020. 17:36

И это в рамках тех ограничений, которые задает ЕК для национальных бюджетов?
Облигации на 1 млрд? Хоть какой-то экономический анализ сделан? Их сейчас хоть кто-то купит? А потом будет из чего миллиард +% выкупить?

Atbildēt

to !

13.03.2020. 13:13

»

!

asv draugu partija


Katram būtu ieteicams ielēgt pašsaglabāšanas instinktu un nemīzt pret vēju un atcerēties Huseina, Miloševiča un Kadafi bēdīgos likteņus un padomāt, kas sagaida Asadu, Maduro un Irānas mullas.

Atbildēt

Belamorkanal TV

13.03.2020. 11:32

»

Rīdczs Brunners no UK

...


VVF izsludina tikšanos ar latvju dainu mīļotājiem Mežparka lielajā estrādē. Viņa aicinās visus kopējā korī skaitīt 300 jaunās dainas, ar kurām iepazinusies speciālajā Baronu skapī. Zvaigžņu tulki ziņo, ka tieši vislabāk to darīt 13. martā, piektdienā, pilnmēnesī, jo šajā laikā pie dainu skaitīšanas iznīkstot sliktie vīrusi.


Šajā Mežparka estrādes pasākumā kā īpašie viesi it kā piedalīsies visi bijušie Latvijas VP un MP, īpašā goda vietā būšot E. Levits un K. Kariņš par nopelniem Latvijas glābšanā no Ķīnas vīrusa. Kamēr mediji neziņo par VP un MP ekselenču saslimstību ar koronvīrusu. Lai arī daudziem tā šķistu labā ziņa, tomēr goda vīriem un goda sievām vajadzētu atturēties no tādas izplatīšanas.

Un vēl - it kā piedalīsies arī populārā grupa Prāta vētra, ar kuru plāno iesildīt publiku pirms elpas vingrinājumiem tautas dziesmu skaitīšanā kopkorī. Aicināti it kā esot kori Kamēr, Ave Sol un Ave Maria, kuri vēl nav apstiprinājuši savu piedalīšanos. Nenokavē! Ieeja esot par brīvu! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Rīdczs Brunners no UK

13.03.2020. 10:52

»

Pārdomas

Tam, kas ir redzējis ģimenei atņemtu jaunbūvi mājokli - nevajadzētu iebilst Kazāka priekšlikumam. Pretestība varētu būt vienīgi no jauno veiklo attīstītāju piedziņas slāņa, kam nekad nav ganaUn kādi ir tavi īpašie ieteikumi, kā uzlabot 4. maija VDK valsts korporāciju? Pagaidām nepietiek ar algu celšanu Saeimas deputātiem un partiju finansēšanai no valsts budžeta. Lielu soli spēra 13. Saeima un E. Levits, ignorējot likumu par algu palielināšanu mediķiem, it kā zinot, ka nāks koronvīruss. Paldies arī I. Viņķelei, kura tikko parakstīja rīkojumu ar 1. aprīli atcelt valsts finansējumu medikamentu kompensācijām.

Atbildēt

Pārdomas

13.03.2020. 09:57

»

Pārdomas

Cik lielām jābūt tautas iekšējām rezervēm, cilvēkresursiem, lai īsā laika sprīdī spēt pārvarēt kārtējo krīzi, stagnāciju? savas valsts atgūšana pēc 50 apspiestības gadiem atraisīja entuziasma vilni, kuru vēsturiski var salīdzināt ar līdumnieku paaudzes pacēlumu, bet, kas nebija gatavs 2008.g. krīzei...


Tam, kas ir redzējis ģimenei atņemtu jaunbūvi mājokli - nevajadzētu iebilst Kazāka priekšlikumam. Pretestība varētu būt vienīgi no jauno veiklo attīstītāju piedziņas slāņa, kam nekad nav gana.

Atbildēt

Pārdomas

13.03.2020. 09:54

»

Fēlis

Daudz mums bija tādu idiņu "trknajos gados". Sagrābās kredītus, sabūvēja mājas, sapirka limuzīnus, izceļojās, bet pēc tam visi citi bija vainīgi, ka šiem viss zudis un jāpaliek pliku pakaļu un bankrotu. Vien tā atšķirība, ka šitie taisās pazudināt visu tautu, paši ne par ko neatbildot...


Cik lielām jābūt tautas iekšējām rezervēm, cilvēkresursiem, lai īsā laika sprīdī spēt pārvarēt kārtējo krīzi, stagnāciju? savas valsts atgūšana pēc 50 apspiestības gadiem atraisīja entuziasma vilni, kuru vēsturiski var salīdzināt ar līdumnieku paaudzes pacēlumu, bet, kas nebija gatavs 2008.g. krīzei, banku darbībām, īpašuma, ieguldītā darba devalvācijai.

Atbildēt

tam ķēmam

13.03.2020. 06:52

Tam ķēmam gan vajaga mutē kaut ko iebāzt.......

Atbildēt

!

13.03.2020. 01:57

»

Aivija

Plānprātiņu partija ... Mēslaine


asv draugu partija.

Atbildēt

nomierinas,bordana sekta !

13.03.2020. 01:55

jus tacu nelaidis uz asv 30 dienas,nevaresiet izlugties jaunas sankcijas Latvijai.vismaz tas ir labi.

Atbildēt

Fēlis

12.03.2020. 22:26

Daudz mums bija tādu idiņu "trknajos gados". Sagrābās kredītus, sabūvēja mājas, sapirka limuzīnus, izceļojās, bet pēc tam visi citi bija vainīgi, ka šiem viss zudis un jāpaliek pliku pakaļu un bankrotu. Vien tā atšķirība, ka šitie taisās pazudināt visu tautu, paši ne par ko neatbildot.

Atbildēt

Aivija

12.03.2020. 22:10

Plānprātiņu partija ... Mēslaine

Atbildēt

bla bla bla

12.03.2020. 21:56

Vienkārši ejat d---t:)

Atbildēt

Ku

12.03.2020. 21:05

Kas i dirsa deg ???

Atbildēt

Zelta vārdi

12.03.2020. 21:03

Tai pat laikā ir iespēja novirzīt plānoto finansējumu, piemēram VDD ēkas būvniecībai, tūlītējiem pasākumiem vīrusa efektu mazināšanai, t.sk., papildu līdzekļi medicīniskā personāla piesaistei un virsstundu apmaksai.

Atbildēt

Elementāri

12.03.2020. 20:33

»

Latvijā nedrīkst atbalstīt vai rīkotes

Lai Latvija grimst, neko nedrīkst atbalstīt, rīkoties, darīt, reformēt


Zaudēt uzticību var tikai vienreiz. Tālāk jau esi nenopietns cilvēks vai politiķis. Kā lai zin, ka vispār taisies vai arī vari ko izdarīt. Tieši jaunie boļševiki ir pierādījuš, ka muld to, ko sabiedrība dotajā brīdī grib dzirdēt un pat netaisās iespringt uz solīto.
Mēs taču saprotam, ka šī muldēšana ir par godu vēlēšanām Rīgā.
Tāpēc līdzīgi - arī netaisāmies iespringt uz muldoņu solījumiem.
Vispār jau kāda pilsoniska grupa varētu palīdzēt vēlētājiem un Latvijai pie to partiju plakātiem, kas ir piečakarējuši, piekabināt uzlīmi - "Uzmanīgi grābeklis!"

Atbildēt

Latvijā nedrīkst atbalstīt vai rīkotes

12.03.2020. 20:07

»

Elementāri

Ja neesi daudzas reizes pildījis solījumus, tad vari solīt ko gribi, neviens par pilnu neņems


Lai Latvija grimst, neko nedrīkst atbalstīt, rīkoties, darīt, reformēt?

Atbildēt

Cyril

12.03.2020. 20:00

»

Rīdczs Brunerzs

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti...


дебил из дурдома

Atbildēt

Rīdczs Brunerzs

12.03.2020. 18:47

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktorā), uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.

Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos “atslēgas” punktus, ar viltu, ar meliem, ar draudiem, ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.

Kad sistēma iedarbināta, tā strādā pati par sevi un tie, kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev un sev līdzīgiem, vai savai nākotnei, un tā tas turpinās gadu desmitiem.

Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā.

Tomēr visu sarežģī politisko šovu apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „augstdzimušās lēdijas“ un „krietnie džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti un jums “iestellēts”. Joprojām štellēs tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un pozitīvs nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes, ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā.

Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur, muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja mežu apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds “vājprāts” mežos sākās tālāk, mēs visi esam krietnie liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.

Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu dot no sešpadsmit gadu vecuma, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja ir piesaistīt lielāku skaitu “zaļoksnēju nezinīšu”, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

VISS TĀ

12.03.2020. 18:40

bet stulbeņus nevar ne apkarot, ne ierobežot

Atbildēt

b.Mauzeris

12.03.2020. 17:50

Valstvīrs līmē proklamācijas uz stabiem,vārtu rūmēs un publiskajās atejās.

Atbildēt

Elementāri

12.03.2020. 17:40

»

Derdz

Kapec liekat minusus tapec ka nepatik partija nepieversot piedavatiem atbalsta mehanismiem jo citas valstis tas notiek


Ja neesi daudzas reizes pildījis solījumus, tad vari solīt ko gribi, neviens par pilnu neņems.
Nenopietni cilvēciņi.
Nevajag apvainoties!

Atbildēt

Labais

12.03.2020. 17:28

Plānprātiņi!

Atbildēt

Zigis Lāčause

12.03.2020. 16:45

Kādi vēl 8 punkti,kad jauiem komisāriem nav izpildīts neviens PRIEKŠVĒLĒŠANU PUKTS!?NU JAU PIETIEK!

Atbildēt

Derdz

12.03.2020. 16:41

Kapec liekat minusus tapec ka nepatik partija nepieversot piedavatiem atbalsta mehanismiem jo citas valstis tas notiek

Atbildēt

Latvis

12.03.2020. 16:26

Vai tad priekšvēlēšanu solījumi ir izpildīti 3X 200. tiesvedība sakārtota, tiesās audits paveikts, korupcijā iesaistītie notiesāti? Vecos solījumus vajag izpildīt, tad ķerties pie nākamajiem!

Atbildēt

Vai

12.03.2020. 16:06

»

viedoklis

Daži jautājumi populistiem no JKP


ierosināsi ieviest jaunu "COVID APKAROŠANAS" Nodokli ??!??

Atbildēt

Prioritāte

12.03.2020. 14:23

Ir jāpārskata netaisnīgā uzrēķinu politika, kas no soda un prevencijas instrumenta ir pārtapusi par peļņas avotu. Nav ētiski pelnīt no citu nelaimes.

Atbildēt

jaajaa

12.03.2020. 14:01

»

viedoklis

Daži jautājumi populistiem no JKP


...NĪN Latvijā procentos pret IKP ir 3 reizes lielāks nekā Lietuvā vai Igaunijā...atteikties nevajag, bet samzināt gan...:)

Atbildēt

Teksasas Indiànis

12.03.2020. 13:48

Lai akciju sabiedriba RAGI & AUSIS izlaiz obligàcijas Teksasà,tikai jàrékinàs ,ka varas iestàdes uz ragiem var uzvilkt trakokreklu .
Teksasà Napoleonu idejas netiek atbalstitas .

Atbildēt

kk

12.03.2020. 13:46

Populisms.

Atbildēt

viedoklis

12.03.2020. 13:43

Daži jautājumi populistiem no JKP:
1. Vai patiešām šādos apstākļos jāatsakās no nekustamā īpašuma nodokļa?
2. Vai nav jāpsver atlikt administratīvi - teritoriālo reformu, kas prasīs lielus līdzekļus?

Atbildēt

jaajaa

12.03.2020. 13:40

...protams, ka "force majeure" uz visu biznesu...bet budžeta izdevumus gan palielināt nevajag, ja nu vienīgi medicīnai lietās, kas tieši attiecas uz vīrusu...jo nav zvanīts, ka šis "force majeure" vispār kādreiz beigsies...:)

Atbildēt

uik

12.03.2020. 13:34

daildirsejs tam sen jau bij jabut pienemtams airbaltic tacu 250 atlaistie /.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...