Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha ha

24.03.2020. 13:58

»

vecais spekulants

kads sakars latvijas SWED ar lielo Zviedrijas banku .ja ta butu filiale tad gan abam butu jaatbild . Bet meitas banka paklaujas Latvijas valdibai


Latvijas neleģitīmajai valdībai un neleģitīmajiem likumiem nepakļaujas pat neleģitīmais Latvijas bankas prezidents, tavai zināšanai.

Atbildēt

niknajam

24.03.2020. 11:41

VISU šo iestāžu uzdevums ir piesegt bandītismu! Vesela liekēžu armija ir izdevusi likumus, MK noteikumus, kuru vienīgais mēŗķis ir padarīt likumpārkāpējus par nesodāmiem. Desmitiem un simtiem miljoniem nepamatotu naudas izskaitīšanu no valsts kases ir attaisnojušas Latvijas augstākās tiesibsargājošas iestādes! Kolektīvās bezatbildības pārvaldes modelis. Ko darīt, ja dzīvojam valstiī kurā nav likumu un tiesu sistēmas pēc būtības?

Atbildēt

Niknais

24.03.2020. 11:26

»

Varbūt

Ne par tēmu, bet kam mums tādas uzraudzības iestādes, ja nekas kopš pirmā banku bankrota viļņa nav mainījies ! Visas reakcijas seko tad kad nekas vairs nav glābjams


Uzraudzības iestādēs sēž klauni, kuri tikai saņem algu, bet neko nedara. Cik skaistas atrakstīšanās vēstules šie prot sacerēt!

Atbildēt

Varbūt

24.03.2020. 10:38

Ne par tēmu, bet kam mums tādas uzraudzības iestādes, ja nekas kopš pirmā banku bankrota viļņa nav mainījies ! Visas reakcijas seko tad kad nekas vairs nav glābjams !

Atbildēt

Латыш

24.03.2020. 10:22

»

Cyril

урод латыш


Уродина родила Cyrila

Atbildēt

jautaajums

24.03.2020. 08:58

»

ebonīta nūja

Par to jau sen runāja, kā arī SWB mazgā. Un pretīgi melo. Labākais darba devējs utt. Smieklu nāk. Sektantu grupa


Kurš augļotāju kantoris tad nemazgā netīru naudu?
Sarakstu studijā!

Atbildēt

Uzdāviniet I. Viņkelei cinka zārku!

24.03.2020. 08:57

Šorīt Radio ziņām viņa pārmeta, ka uzņēmēji palīdz ražot aizsargmaskas, ko nenodrošina valsts, sakot, ka uzņēmēji iedzīvojas peļņā. Ar tā izdzimtene atklāj, ka viņas mērķis ir uzņēmēju un tautas bojāeja!

Atbildēt

Aga

24.03.2020. 07:31

Tas, ko neizdarīja iepriekšējā krīze, izdarīs pašreizējā! Swedbanka galīgi nav pelnījuši žēlastību.

Atbildēt

ebonīta nūja

24.03.2020. 06:56

Par to jau sen runāja, kā arī SWB mazgā. Un pretīgi melo. Labākais darba devējs utt. Smieklu nāk. Sektantu grupa

Atbildēt

vecais spekulants

23.03.2020. 23:42

kads sakars latvijas SWED ar lielo Zviedrijas banku .ja ta butu filiale tad gan abam butu jaatbild . Bet meitas banka paklaujas Latvijas valdibai.

Atbildēt

Masonu bizness

23.03.2020. 23:18

»

opā

Valstiski atbildīgi būtu atjaunot Latvijas valsts piederošu banku, līdzīgi kāda bija Zemes un Hipotēku banka, tikai bez zaglīgo partijnieku valdes locekļiem! Varbut ir pienācis laiks sodit Vienotibas kliķes ministrus, kas aizklapēja ciet šo banku


Banka tika izķidāta starp skandinācviem par sviestmaizi. Swedbank - masonu valsts spogulis - izģērbt finanšu nelietpratīgus antiņus, savākt īpašumus, atdot tos meitas firmām, turpināt iekasēt naudu no bijušajiem īpašniekiem un tad, kad tirgus paceļas, atgūt visu, plus vēl antiņu maksājumus. Tikmēr, kamēr tiek gaidīti labāki laiki, vārīties no pensiju fonda procentiem, kur krīzei uznākot nekāds ieguvums topošajiem pensionāriem tāpat neatlec kā arī atmazgāt krievu naudu.

Atbildēt

Kibucs

23.03.2020. 22:59

»

Hehe

Igauņi, ar tiem līkiem deguniem


Igaunju peisaki ? :)

Atbildēt

Hehe

23.03.2020. 22:47

»

Juris

Un kas tad saimnueki Pasta bankā


Igauņi, ar tiem līkiem deguniem

Atbildēt

Nauda nesmird

23.03.2020. 22:16

Tāpēc nav jābrīnas,ka ārzonas bankas pastāv joprojām pat ES valstu teritorijā! Jo ar ko gan Swedbank atšķiras no Kaimanu salu,Belizas,Panamas,Gibraltāra,Maltas,Gernsijas,Džērsijas vai Hongkongas un Makao ofšora bankām?!

Atbildēt

Galam.

23.03.2020. 22:09

Lapsas kungam kopa ar ASV vienkarshi jaatrod atmazgata nauda galamerki ... ASV, Sveice , Londona ,Dubaja .. Hop ... Konfiscet naudu un ipasumus !!!--- Tas istenais labums

Atbildēt

hmm

23.03.2020. 22:06

Tad man skriet uz bankomātu vai vēl nē??

Atbildēt

Phe

23.03.2020. 21:59

No kurienes diez ziņas par due dilligence Baltijas biznesam?

Atbildēt

norietis

23.03.2020. 21:30

Banka ir arī vairāku miljonu valsts naudas izsitēja savam nodibinājumam "Iespējamā misija", īstenojot izglītības reformu'Latvijā.

Atbildēt

Kā čiks

23.03.2020. 21:26

Zinot zviedru ieriebšanas gēnu, pārdos to savu banku Kīnai, 100 %

Atbildēt

Puzenieks

23.03.2020. 21:13

Lato patiess daildirsejs

Atbildēt

Problēma ir specdienestu nauda,

23.03.2020. 20:07

»

Īgņa

Secinājums. Vai nu amerikāņi sadraudzējušies ar krieviem, vai arī viņiem jau ūdens mutē smeļas, ka klūp krāgā pat zviedriem...


ko specdienestu vajadzībām pakalpīgi atmazgā bankas, pie reizes nokopjot mazā cilvēka ekonomiku.

Atbildēt

Larsons Kniede

23.03.2020. 19:16

»

nu nu

Bija jau “LV pilsoņiem” piederoša banka ar ko tas beidzās jutīs vēl mūsu bērnu bērni


Jā, jā, jūtu, viss, kas no Latvijas sūdīgi, viss kas no Zviedrijas izcili.:) Varbūt atgādināt par afēru ar sazāģēto zviedru kuģi, divām sasmirduša zviedra sabrauktām latviešu sievietēm, kurš palika nesodīts utt., utjpr.

Atbildēt

Larsons Kniede

23.03.2020. 18:22

»

Juris

Un kas tad saimnueki Pasta bankā


Es nerunāju par saimniekiem, tikai par infrastruktūras izmantošanu.Un arī tas tikai kā piemērs.

Atbildēt

Banka

23.03.2020. 17:51

Banka varbūt ari nav slikta, bet tur ir darbinieki, kuri jūtot ziepes, paslepšus vienojoties ar klientiem, organizē naudas izkrāpšanu uz kopētājos pašdarinātu, viltotu dokumentu pamata. Īpaši vērts papētīt līzingu

Atbildēt

Nelaime tā,

23.03.2020. 17:41

»

Larsons Kniede

Tas ir galēji glupi barot arogantas zviedru bankas, kuru vienīgais mērķis ir izsūkt naudu no vienas mazas valsteles. Jebkurš zviedru bankas klienta maksā par visu-par karti, par jebkuru pārskaitījumu, par bankas apmeklējumu.Noriebies ir lasīt šo smirdīgo banku gada atskaites, kurās vtās ziņo par Latvijā...


ka mums nav LATVIJAS valdības un nav valstiskās patstāvības - marionešu valdības kangari pēc globālistu pasutījuma likvidēja visu, kas jel kādā mērā nodrošinātu patstāvību lēmumos un darbos! Mums nav tautas varas, bet tikai partokrātijas mafiozais astoņkājis, kas piekopj genocīdu pret tautu - viņu pamatdzinulis ir zagts, apkrāpt valsti un izdabāt Austrumu un Rietumu saimniekiem.
Līdz ar to nekas nevar mainīties, kamēr pilnībā netiek mainīta valsts pārvaldes sistēma uz patiesi neatkarīgu un demokrātisku, nevis pseidoneatkarību ES okupācijā!

Atbildēt

Yes

23.03.2020. 17:39

»

jaajaa

...ar jēdzienu "banka" Swedbankai (vismaz Latvijā) nav nekā kopīga...un Leiena jau pateica, ka turpmāk ES valstis "drīkst nodarboties ar privātu biznesu"...iepriekšējā krīze pasaulē parādīja, ka naudas iepludināšana caur privātbaņķieriem neko labu nenes...un kādā sakarā prezidents tērē savu laiku ar...


Izskatās, ka aizklapēs arī. Visi normālie kadri no turienes ir jau prom, kaut kādi amatieri tagad tur darbojas, iekšējā kontrole nav nekāda, pat NILLTFN prasībām tur vispār neviens neko pat īsti dzirdējis nav.

Atbildēt

Īgņa

23.03.2020. 17:38

»

hm

Ne jau Latvijas iestādes var patvarīgi izmeklēt bankas darbību. Izmeklē ASV un Latvijai dod komandu iesaistīties...


Secinājums. Vai nu amerikāņi sadraudzējušies ar krieviem, vai arī viņiem jau ūdens mutē smeļas, ka klūp krāgā pat zviedriem.
--------------
Secinājums ir tāds, ka amerikāņi spēlē savu spēli - Citadele un iespējams, ka Luminor. Viņiem nafig vajadzīgi gadu desmitiem dominējošie skandināvi. Biznesiņš neliels, bet tomēr plusos. Un nav nekāda sakara ar "draudzību ar krieviem".

Atbildēt

Larsons Kniede

23.03.2020. 17:30

Tas ir galēji glupi barot arogantas zviedru bankas, kuru vienīgais mērķis ir izsūkt naudu no vienas mazas valsteles. Jebkurš zviedru bankas klienta maksā par visu-par karti, par jebkuru pārskaitījumu, par bankas apmeklējumu.Noriebies ir lasīt šo smirdīgo banku gada atskaites, kurās vtās ziņo par Latvijā nopelnītajiem miljoniem. Reizē ar to šie svešie asisnsūcēji negrib dot kredītus, spīdzina savus klientus ar neadekvātām prasībām un vienkārši uzvedas kā Latvijas finanšu sistēmas okupanti. Negribu neko maksāt zviedriem! Lai valsts ļauj izmantot Latvijas pasta infrastruktūru vai atjauno Latvijas valstij piederošu banku, kurā katrs Latvijas pilsonis var atvērt kontu,turēt tajā naudu, saņemt algu, veikt maksājumus un izmantot debetkarti. Ja tas kaut ko maksā , tad ,lai maksā, vismaz nauda paliks Latvijā nevis nonāks alkatīgajās zviedru rīklēs. Pietiek ar 2008-9 gada krīzi, ko "sirsnīgi" veicināja zviedri ar savu naudu un par kuru mūsu valsts maksā ar savas pastāvēšanas cenu.Pietiek! Prom netīrie naudas atmazgātāji!

Atbildēt

nu Lapsa

23.03.2020. 17:03

tu esi sācis pūst jeņķu stabulē?

Atbildēt

Cibiņš

23.03.2020. 16:55

interesanti vai tā laika Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un zviedrijas sweda silto un naudas ziņā trekno krēslu silditājus ietupinās, vai tikai viss pagaisīs pļāpā aiz sweedbanka iespējamo filiāļu pārdošanas citiem īpašniekiem, kas protams radīs jaunu stresu mazajiem klientiem

Atbildēt

hm

23.03.2020. 16:45

Ne jau Latvijas iestādes var patvarīgi izmeklēt bankas darbību. Izmeklē ASV un Latvijai dod komandu iesaistīties.
Tālāk jau sākas putra. Krievi atmazgājuši caur šo banku naudu. Jāsaprot tā, ka krāpušies ar nodokļiem. Ko apkrāpuši? Krieviju, Kremli, personīgi Putinu! Tad jaušo banku vajadzēja virzīt kā paraugu pārējiem vai vismaz klusēt kā Lielbritānijā. Bet nē! Kar pie lielā zvana par atmazgāšanu.
Secinājums. Vai nu amerikāņi sadraudzējušies ar krieviem, vai arī viņiem jau ūdens mutē smeļas, ka klūp krāgā pat zviedriem.

Atbildēt

Cietumā viņus vajag

23.03.2020. 16:35

Šitā banka tur vai vismaz turēja slepenas vienošanās ar LR Finanšu ministriju, lai varētu pludināt informāciju VID, ZTI un čakarēt ārā visus sīkos, kamēr Kremļa netīrā nauda brīvi plūda. Visaktīvāk viņi šādi sāka plosīties Vienotības varas zenīta laikos.

Atbildēt

jaajaa

23.03.2020. 16:34

»

opā

Valstiski atbildīgi būtu atjaunot Latvijas valsts piederošu banku, līdzīgi kāda bija Zemes un Hipotēku banka, tikai bez zaglīgo partijnieku valdes locekļiem! Varbut ir pienācis laiks sodit Vienotibas kliķes ministrus, kas aizklapēja ciet šo banku


...piekrītu...un, galvenais, ka to tagad oficiāli ļauj darīt EK...ja šitais vīruss ievilksies, lai "nopērk" valsts visus hipotekāros...lai maksā pēc tam paaudzēm, bet valstij pa tiešo...iznākums tas pats, tikai parādniekam jumts virs galvas un nav jābrauc prom...āā…:D...bez "zaglīgajiem partijniekiem" gan nesanāks šādā gadījumā, bet ZTI un MNA lai atslābst...:)

Atbildēt

lauķis

23.03.2020. 16:21

»

ujk

neredzu jegu glabt bankas , jo nav muusu kapitaals. un swed sen jau vajadzeja sadot veel tagad atceros kaa blokeja kontus


Nevis bankas bet augļotāji,un tieši tā pret viņiem jāizturas.Latvijai nepieder neviena banka,tikai augļotāji slauc latviešu tautu,arī citas tautas.

Atbildēt

opā

23.03.2020. 16:19

Valstiski atbildīgi būtu atjaunot Latvijas valsts piederošu banku, līdzīgi kāda bija Zemes un Hipotēku banka, tikai bez zaglīgo partijnieku valdes locekļiem! Varbut ir pienācis laiks sodit Vienotibas kliķes ministrus, kas aizklapēja ciet šo banku?

Atbildēt

ujk

23.03.2020. 16:16

neredzu jegu glabt bankas , jo nav muusu kapitaals. un swed sen jau vajadzeja sadot veel tagad atceros kaa blokeja kontus.

Atbildēt

jaajaa

23.03.2020. 16:12

...ar jēdzienu "banka" Swedbankai (vismaz Latvijā) nav nekā kopīga...un Leiena jau pateica, ka turpmāk ES valstis "drīkst nodarboties ar privātu biznesu"...iepriekšējā krīze pasaulē parādīja, ka naudas iepludināšana caur privātbaņķieriem neko labu nenes...un kādā sakarā prezidents tērē savu laiku ar viņiem runājot ?...priekš tam ir FKTK, LB, ECB...aizklapēt un miers...nebūs jāuztraucas par atmazgāšanu, Magņicka sarakstu utt...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...