Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izraela

08.02.2021. 07:14

»

LOL

Pamēģiniet tik Izraēlai pateikt, ka nacionālas valstis ir stulbums, tradīcijas ir novecojušas, reliģija metama miskastē un pofig ar kādu rasi vai tautu guļ un rada bērnus


60% mo maneejiem jau novakcineeta. Apgaadaajamies ar popkornu un sekojam tautas veseliibai.Ja peec 5 gadiem vini buus dziivi, tad vakciina ir ok.
/*

Atbildēt

WOOD

07.02.2021. 19:33

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

LOL

05.02.2021. 12:41

Pamēģiniet tik Izraēlai pateikt, ka nacionālas valstis ir stulbums, tradīcijas ir novecojušas, reliģija metama miskastē un pofig ar kādu rasi vai tautu guļ un rada bērnus. 😂

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

04.02.2021. 08:35

Kovid-19 (covid-19) sērga mūsu valstī ilgst jau apmēram gadu. Diemžēl kovid-19 sērga pagaidām nav uzveikta. Ministru kabinets ir pagarinājis ārkārtējo situāciju līdz 6. aprīlim. Respektēsim šo valdības lēmumu. Cienīsim mūsu valdību. Neļausimies panikai un drūmām domām. Būsim saprotoši un iecietīgi pret mūsu politiķu lēmumiem. Šie ārkārtējās situācijas ierobežojumi ir domāti, lai pasargātu sabiedrību no inficēšanās ar SARS-CoV-2 vīrusu. Valdība rūpējas par mums. Saglabāsim cerību savās sirdīs. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda māla svečturī zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim visvarenās Dabas Mātes svētību. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un spēku pārvarēt šo krīzi! Lai Dabas Māte mūs svētī!
Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DabasMāte #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers #mīlestība

Atbildēt

siles kapiņš un feikā opozīcija

03.02.2021. 22:18

Šo pļāpājumu var tālāk nelasīt, ja aizlasa līdz vietai, kur autors saka, ka mums esot tikai 2 izvēles.
Nē, tā nav. Mums ir simtiem dažādu izvēļu, mums nav jāizvēlas nedz švāba, nedz autora saimnieku piedāvātie varianti, mēs varam izdomāt savus. Un no tā viņi arī baidās.

Atbildēt

Uldis

03.02.2021. 16:45

»

paga paga

Bet padomājiet visi ar galvu beidzot - Izraēla jau ir vakcinējusi pusi iedzīvotāju, kas ir vairāki miljoni? Saka, ka ebreji ir gudri, vai tiešām vini vakcinējot grib nogalināt savu tautu? Neticu! Viņi grib izdzīvot, kamēr šie sazvērestību teoriju piekritēji atstieps kājas bļaustoties par brīvību un ...


Nu kā viņiem ar tiem saslimšanas skaitļiem ir?

Un, lai saprastu ebreju attieksmi vienam pret otru, vai precīzāk, varenajiem pret parastajiem - painteresējies, ko nozīmē vārds "holokausts" un kāpēc mēs lietojam ebreju genocīda gadījumā tieši šo vārdu.

Atbildēt

paga paga

03.02.2021. 15:00

»

Uldis

Es arī zinu. Nevienam nebija nekas vairāk, par parastu gripu. Un arī paziņu lokā neslimo vairāk, kā parasti ar gripu. Kur pandēmija


Bet padomājiet visi ar galvu beidzot - Izraēla jau ir vakcinējusi pusi iedzīvotāju, kas ir vairāki miljoni? Saka, ka ebreji ir gudri, vai tiešām vini vakcinējot grib nogalināt savu tautu? Neticu! Viņi grib izdzīvot, kamēr šie sazvērestību teoriju piekritēji atstieps kājas bļaustoties par brīvību un demokrātiju. O, jā tad jums būs brīvība, jo kapā būsiet atbrīvoti no visa!

Atbildēt

Ja man būtu jāizvēlas ,

03.02.2021. 14:48

»

Terors, diktatūra un Nirnbergas kodeksa ētikas pārkāpumu, neievērojot cilvēktiesības

Tiesībsarga birojā mediķi sūdzas par draudiem atlaist no darba, nevakcinējoties pret Covid-19 2...


tad es ietu prom no darba.Un ja visi tā darīs , tad tas parazītu bars pats varēs visu darīt , jeb šī ferma sabruks .

Atbildēt

Uldis

03.02.2021. 14:47

»

paga paga

Bet es zinu un vismaz 20 cilvēkus, man personīgi pazīstamus


Es arī zinu. Nevienam nebija nekas vairāk, par parastu gripu. Un arī paziņu lokā neslimo vairāk, kā parasti ar gripu. Kur pandēmija?

Atbildēt

Terors, diktatūra un Nirnbergas kodeksa ētikas pārkāpumu, neievērojot cilvēktiesības

03.02.2021. 13:47

»

paga paga

Bet es zinu un vismaz 20 cilvēkus, man personīgi pazīstamus


Tiesībsarga birojā mediķi sūdzas par draudiem atlaist no darba, nevakcinējoties pret Covid-19 2
SABIEDRĪBA Šodien 12:38 | Papildināts, šodien 13:00

Tiesībsarga birojs saņēmis informāciju no dažādu profesiju pārstāvjiem, tostarp, mediķiem, ka nevakcinējoties pret Covid-19, tiem draud atlaišana no darba, trešdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē paziņoja tiesībsarga vietniece Ineta Piļāne.
Lai arī publiski paziņots, ka vakcinēšanās ir brīvprātīga un valsts apmaksāta, patlaban ir dzirdēts par atsevišķām sabiedrības mērķgrupām, piemēram, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kur vakcinēšanās pret Covid-19 noteikta par obligātu.
"Ja likumdevējs ir noteicis atsevišķu profesiju grupas, kurām noteikta obligāta vakcinācija, tad ir svarīgi, lai no valsts šī informācija izskan," uzsvēra Piļāne.

Tiesībsarga birojs saņēmis telefona zvanus un e-pastus no dažādu profesiju pārstāvjiem, tostarp, mediķiem, par to, ka pastāv atsevišķi signāli - ja nevakcinēsies, tad atbrīvos no darba. "It kā šādas situācijas jau ir bijušas, taču mums vēl viņas nav pārbaudītas," piebilda Piļāne.
Latvijas armijā vakcinēšanās pret Covid-19 tiek plānota kā obligāta, savukārt zemessardzē tā būs brīvprātīga, šonedēļ TV3 pastāstīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).
Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons Saeimas komisijas sēdē skaidroja, ka saskaņā ar tiesību ekspertu slēdzienu atsevišķās sabiedrības grupās vakcinēšanās kā obligāta ir pieļaujama.

Profesionālā dienesta karavīri ir specifiska grupa, turklāt Aizsardzības ministrija neredz, kā varētu nodrošināt armijas funkcionēšanu, ja karavīri savus pienākumus pildīs "attālināti un distancējoties".
"Armijā arī līdz šim bijusi prakse, ka visas potes karavīriem ir obligātas. Tajā brīdī, kad slimību ielaiž vienībā, tad sākas epidēmija," uzsvēra Garisons.
Patlaban arī saņemti signāli, ka starptautiskajās operācijās dienošajiem ir jābūt vakcinētiem pret Covid-19. Latvija patlaban piedalās vairākas starptautiskajās operācijās.

Atbildēt

ESMAIJA

03.02.2021. 13:45

»

lauķis

Vai nav radusies vēlēšanās iztikt bez ļaunuma,būt pašam saimniekam pār savu apziņu


bet vai Jūs esat vairs saimnieks pār savu apziņu? Vai jūsu apziņa jau tiktāl devalvējusies, ka neredzat, kā ar to manipulē pie varas tikušie ar vienu mērķi iznīcināt, iznīcināt un iznīcināt

Atbildēt

Pandēmija ir C19 vīrusa glorificēšana

03.02.2021. 13:38

»

paga paga

es nelasu un neuztveru nopietni nevienu rakstu, kurā ir runāts par viltus pandēmiju. Lai tādi autori iet un pastrādā covid nodaļā un bez maskām, jo tā taču viltus pandēmija


Ar PVO un Pasaules Bankas un valstu iesaistīšanu. Līdz tam “viltus pandēmijas organizatori” centās globāli izveidot “putnu gripas”, “cūku gripas” pandēmijas, bet neizdevās. Šoreiz izdevās. Un tā kalpo globālai ekonomikas bremzēšanai.

Bet cilvēkus vakcinē citu iemeslu dēļ - sagraujot dabisko imunitāti. Sagrautā dabiskā imunitāte veicinās jaunus mākslīgos pandēmiju viļņus ar jauniem vīrusu veidiem - dabiskiem un mākslīgiem.

Koronvīrusu jau pazīst 200 gadus, tas konkurē ar gripas vīrusu. Gripas, kā redzi nav!

Atbildēt

TT

03.02.2021. 13:08

»

Wow

Autor, lasies prom uz savu "laimes zemi", Krieviju


lasies tik pats uz savu globālo (neeksistējošo) zemi!

Atbildēt

ej uz trakomāju par šinderi

03.02.2021. 12:29

»

paga paga

es nelasu un neuztveru nopietni nevienu rakstu, kurā ir runāts par viltus pandēmiju. Lai tādi autori iet un pastrādā covid nodaļā un bez maskām, jo tā taču viltus pandēmija


pastrādā! Tikmēr es par šo kovidmurga laiku NEZINU NEVIENU covidslimo ! KUR kāda pandēmija ??? Piedirstajās galvās ?!

Atbildēt

paga paga

03.02.2021. 12:12

es nelasu un neuztveru nopietni nevienu rakstu, kurā ir runāts par viltus pandēmiju. Lai tādi autori iet un pastrādā covid nodaļā un bez maskām, jo tā taču viltus pandēmija!

Atbildēt

Fulfords

03.02.2021. 11:50

https://youtu.be/HSB_2eme9i4

Atbildēt

un

03.02.2021. 11:49

»

Suverenitate

vispirms nato okupacijas karaspeka izvesana no Latvijas


krievus iekšā , bļin,idiotu bars!!! Brīvi mēs varam būt tikai tad , ja ne utainie ne jeņķi te nebūs.Un Austrumeiropai ir jāapvienojas!

Atbildēt

Suverenitate

03.02.2021. 11:44

»

jāsāk ar

korumpētās, melīgās ārzemnieku Kariņa un levita kliķes utilizēšanu


vispirms nato okupacijas karaspeka izvesana no Latvijas !

Atbildēt

ai

03.02.2021. 11:36

Tajā bildē ir attēlots raksta autors - tam galvā caurvējš svilpo

Atbildēt

bezcerība

03.02.2021. 10:48

Paldies autoram.

Atbildēt

nu lūdzu

03.02.2021. 10:23

»

Kā tik tālu var novest valsti???

Tīri teorētiskas pārdomas - ja Latvijā uzrastos spēki, kuri sāktu partizānu cīņu pret esošo režīmu, kā pusē nostātos lielākā daļa sabiedrības


Pamēģiniet praktiski - izsludiniet, lai vienā dienā cilvēki pārstāj valkāt maskas pandēmijas laikā. Tad redzēsiet.
Tas joks ar divvalodības referendumu jums neizdevās.
Un beidziet baidīt ar saviem hakeriem. Nu labi, nobeigsiet manu planšeti, nu un? Rakstīšu no cita aparāta.

Atbildēt

kukū

03.02.2021. 10:07

Šitādu sviesta rakstu var uzrakstīt tikai psihiski slims cilvēks, kurš slēpjas zem Filipa Platovska izdomātās personības. Šizofrēniķa murgi.

Atbildēt

šarikovu sapnis

03.02.2021. 06:52

karš Eiropā un ASV

Atbildēt

Ja tev nav smadzeņu galvā unnerdzi, ka ir viltus pandēmija

03.02.2021. 05:28

»

Lauku vecis

Tas tiesa,tā ari darīsim,lai nosprāgst badā


tad atceries, kā žīdi ar latvieti ondaru caur LKrājbNku atīrīja R. Paulu par 700 000 LV, Z. Liepiņu un S. Anču katru par 300 000 aptuveni. Tas sagaida mūs visus. Mūs pataisīs par beztiesiskiem lopiem un baros ar inkluzīvā kapitālisma “laimes formulām” globālā kibuca variantā.

Atbildēt

Tev taču vienalga, kas notiek

03.02.2021. 05:23

»

Lauku vecis

Patiesībā neko nesapratu, kāda planēta kādas maskas, kas jūs biedri tā satrauc? Esat apzaguši kādu, vai svešā mājoklī ielīduši ja tāds stress no jums staro


Bet mums ne! Ja Zemessardze žīdu varu Latvijā nemainīs mierīgā ceļā, sekos kārtējie pogromi un tajos vainos latviešus. Bet pogromi būs, jo žīdi mieru mums nedos, ja jau žīds ir jau valsts prezidents.

Būs pogromi visaugstākajā līmenī ar žīdu tiesu - Ekonomikas lietu tiesu. Un tādas Ekonomikas lietu tiesas jau plāno un klusi organizē visā ES! Žīdu dzirnavas un banku dzirnavas maļ lēni, bet nenovēršami.

Atbildēt

Wow

03.02.2021. 04:47

Autor, lasies prom uz savu "laimes zemi", Krieviju!

Atbildēt

Sīkstulis

03.02.2021. 00:36

Labklājības Petrāvičai iestājusies labklājība,17000 transp.un dzīv. kompensācija un divas algas. Lūk,kam pieder mūsu valsts!

Atbildēt

Bccch

03.02.2021. 00:26

Tagad klust skaidrs kapec tik Maz zemessargu vini vienigie te Varetu kartibu ieviest

Atbildēt

Lauku vecis

02.02.2021. 22:43

»

visa 30 gadīgā

kliķe ir jāatuto un jātiesā ... kad pienāks laiks pārmaiņām


Tas tiesa,tā ari darīsim,lai nosprāgst badā,

Atbildēt

Lauku vecis

02.02.2021. 22:38

»

Zete

Ļoti labs analītisks raksts. Kam vēl kas nav saprotams? BET KO DARĪT


Patiesībā neko nesapratu, kāda planēta kādas maskas, kas jūs biedri tā satrauc? Esat apzaguši kādu, vai svešā mājoklī ielīduši ja tāds stress no jums staro.

Atbildēt

Zete

02.02.2021. 21:14

Ļoti labs analītisks raksts. Kam vēl kas nav saprotams? BET KO DARĪT?

Atbildēt

Jaa

02.02.2021. 20:51

»

reptilis

Visumā labs raksts


Nedaudz adīts un kreiliski, spices pietamborētas. Par daudz sarkanā krāsa.

Atbildēt

reptilis

02.02.2021. 20:04

Visumā labs raksts.

Atbildēt

Ir noticis kluss valsts apvērsums

02.02.2021. 19:51

»

Uldis

Domāju - sabiedrībai ir pajāt kuri kangari ir uz kakla. Ja viņi uzvestos civilizēti, diez vai būtu masīva pretestība


ar kliķes ziņojumu ANP par atteikšanos ievērot cilvēktiesības ar 2020. g. 13. martu. Tas ir slepens noziegums pret visu Latvijas sabiedrību. Šim noziegumam kā pretestībai no tautas puses ir jākrganizē policijas, Zemessardzes un daļas amiju struktūru nepakļaušanās akciju VP Levitam un MP Kariņam, izveidojot alternatīvu valdību un pārņemot valsts vadību. Cita ceļa latviešiem nav. Un tas jādara nekavējoties un slepeni.

Atbildēt

Kāda sabiedrība?

02.02.2021. 19:26

»

Kā tik tālu var novest valsti???

Tīri teorētiskas pārdomas - ja Latvijā uzrastos spēki, kuri sāktu partizānu cīņu pret esošo režīmu, kā pusē nostātos lielākā daļa sabiedrības


Kam domātas komendantstundas viltus pandēmijas apstākļos? Lai konsolidētu armiju, policiju un Zemessardzi pret tautu, uzceļot savstarpēja terora mūri. Kādi partizāni! Tevi ar mobilo t rokās ielenks pusstundā.

Zemessardzes un policijas vadībai jāpārnāk tautas usē. Vizdrīzāk Zemessardzei, jau sagatavojot pirms tam prviantu un bruņojumu.Policija un armija neies pret Zemessardzi, ja būs personīgi pazīstami vadības līmenī. Vispirms jānograuj žīdu uzceltais terora mūris! Citsdi pāragri runāt par Levita un Kariņa tiesāšanu.

Atbildēt

Uldis

02.02.2021. 19:09

»

Kā tik tālu var novest valsti???

Tīri teorētiskas pārdomas - ja Latvijā uzrastos spēki, kuri sāktu partizānu cīņu pret esošo režīmu, kā pusē nostātos lielākā daļa sabiedrības


Domāju - sabiedrībai ir pajāt kuri kangari ir uz kakla. Ja viņi uzvestos civilizēti, diez vai būtu masīva pretestība.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

20

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

FotoĻoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju dabūjis PSRS pasi, ko tajā laikā deva vien 16 gadu vecumā, un bija jādodas uz vēlēšanu iecirkni. Padomju Savienībā tā bija svētku diena, plīvoja sarkanie karogi, un es gāju izdarīt kaut ko bezjēdzīgu, jo toreiz vēlēšanas bija vien butaforija. Es to apzinājos, bet nu man bija sava pase – un es gribēju to kaut kur izmantot! Neatceros pat, par ko toreiz bija balsošana. Bet man ļoti paveicās – tās bija pirmās un pēdējās bezjēdzīgās vēlēšanas.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

FotoJūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms četriem gadiem es atbalstīju Kariņu, jo bija jānosargā valsts no populistiem. Kā komandas cilvēks es krīzē premjeru nekritizēju. Bet šobrīd mans pienākums ir runāt tieši: nedrīkst bremzēt valsti vēl četrus gadus. Ir jārīkojas daudz izlēmīgāk. Es esmu gatavs uzņemties atbildību un lūdzu jūsu atbalstu.
Lasīt visu...

21

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

FotoMums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi – gan plastikāta, gan koka, gan ar ieplīsušiem stikliem, tie mēdz būt arī kādā krāsā tonēti, gan netīri, gan miglaini. Tāpēc arī tas, ko mēs ieraugām caur savu logu, mēdz kardināli atšķirties no tā, ko caur saviem logiem redz citi, kaut patiesībā mēs lūkojamies uz vieniem un tiem pašiem priekšmetiem un aplūkojam vienas un tās pašas darbības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...