Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

13.09.2017.

14.09.2017. 18:09

http://www.delfi.lv/news/national/politics/par-piespiedu-nomas-maksas-iekasesanu-pilsetas-zemes-dienestu-soda-ar-50-000-eiro.d?id=49241263

"Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) AS "Pilsētas zemes dienests" (PZD) piemērojis 50 000 eiro sodu, kā arī uzlicis tiesisku pienākumu nekavējoties izbeigt negodīgas komercprakses īstenošanu, portāls "Delfi" uzzināja PTAC. "(c)

Atbildēt

Bb

02.09.2017. 08:30

»

Aa

Ja kāds smird, tad tie ir tikai un vienīgi "NEZINĪŠI" PARĀDNIEKI


Vari nepūlēties, tāpat skaidrs, ka tevi neinteresē ne lietas būtība, ne faktiskie apstākļi.Tu šeit smirdi, lai uzturētu antagonismu, provocētu un jauktu gaisu.

Atbildēt

Aa

01.09.2017. 20:11

»

A.K.

Strasbūra nav Latvijas tiesām 4.instance, beidziet profanēties


Ja kāds smird, tad tie ir tikai un vienīgi "NEZINĪŠI" PARĀDNIEKI!

Atbildēt

Aa

29.08.2017. 23:53

Dzīvokļu īpašnieki vairāk kā 10 gadus izvairās maksāt zemes īpašniekiem "simbolisku" nomas maksu kura ir daudz mazāka nekā reālajā tirgū, līdz ar to nav taisnīga un neatbilst satversmei!

Ir pienācis laiks ļaunprātīgos parādniekus bargi sodīt!

Satversmes tiesa nolaidīs "okupantiem" gaisu!

Atbildēt

editor

29.08.2017. 11:36

»

Aa

Piespiedu nomas attiecībās jābūt piespiedu nomas maksas iekasēšanas sistēmai


Tā ir nevis piespiedu noma, bet gan piespiedu tiesiskās attiecības, ko uzliek likums! Lielākā daļa cilvēku pieder nekustamais īpašums un viņiem nav iespējas pārvietot to fiziski. Savukārt piespiedu attiecības rodas, jo zemes īpašnieks nepilda savu pienākumu noslēgt normālu nomas līgumu ar dzīvokļu īpašniekiem, kuri to vēlas izdarīt, bet tikai spēj sūtīt sakopētus, neparakstītus brīdinājumus un draudus uz īpašnieku pasta kastītēm.

Atbildēt

Prohozhij

20.08.2017. 09:10

Меня удивляет другое - почему Латвийские суды принимают у НШ иски по процедуре "требования небольшого размера". Так как подобного вида исковые требования возможны ТОЛЬКО ПРИ БЕЗУСЛОВНОМ НАЛИЧИИ ПРАВОВОЙ СДЕЛКИ. Но известно, что Верховный суд в своей юдикатуре однозначно подчеркнул: "Что в случае отсутствия добровольного договора об аренде земли - ТОЛЬКО СУД МОЖЕТ КОНСТАТИРОВАТЬ НАЛИЧИЕ ОТНОШЕНИЙ ПРИНУДИТЕЛЬНОЙ АРЕНДЫ ЗЕМЛИ И ПРИНЯТЬ СООТЕТСТВУЮЩИЙ АКТ, заменяющий договор"
Т.е. пока такого решения суда нет - невозможно просить удовлетворения подобного вида требования ("maza apmēra prasības) в суде.
Я считаю, что ответчики, проигравшие НШ во всех таких делах могут смело просить прокуратуру подать протесты и отменить неблагоприятные для себя решения.

Ну а потом уже, при констатации в суде отношений принудительной аренды земли, обращаться к суду с просьбой выслушать ВСЕХ ВЛАДЕЛЬЦЕВ КВАРТИР, чтобы в соответствии с Гражданским законом обеспечить учёт интересов каждого ОБЩЕГО собственника и соблюдение одного из фундаментальных прав человека - право на эффективное средство правовой защиты. Такого рода судебные процессы, если их правильно вести, окажутся для НШ сплошным "геморроем", а не лёгкой прогулкой, как сейчас.

Atbildēt

Un

15.08.2017. 01:16

»

Aa

Ja esi bijis represēts, tas nenozīmē, ka Tev ir tiesības dzīvot parazītisku dzīves veidu uz cita rēķina un nemaksāt par to ko lieto...


Represētie tieši jau tev maksā, nemaksā okupantu pēcteči, Iļjiča mazbērni un sowetskijo tipa mazmazbērni! Aizej pablausties RUS portālos,ātri noliks tevi pie vietas ! Drīz varēsi baudīt izmaiņas, jo laiki mainās!

Atbildēt

Un

15.08.2017. 01:04

»

Aa

Par krītu ...., pilnīgas muļķības


Vecuma vairāk biezpieninu ed, bet tavā gadījumā tas nepalīdzēs, pratins jau tāpat tjutju! Par krājaizdevu sabiedrībām neko dzirdējis neesi! Ja jā kriitaa, un ari zeme!!!

Atbildēt

Un, beidz demagoget un pieņem ka faktu

15.08.2017. 01:01

»

Aa

Ja esi bijis represēts, tas nenozīmē, ka Tev ir tiesības dzīvot parazītisku dzīves veidu uz cita rēķina un nemaksāt par to ko lieto...


Galīgi apnicis esi, koe? Laikam esi no tiem fruhtiem, kuru senči pateicoties latviešu leģiona zēniem paspēja aizbēgt caur izveidoto koridoru, pretējā gadījumā tu te tik ļoti nesmirdetu! Būtu sapujusi čekas namā vai Sibīrijas āres! Un ienakot pēc padomju Latvijā vēl kko atlaujieties gvelzt par to, ka palikusie latvieši nav parūpējušies par jūsu namiem! :P

Atbildēt

Normunds Šlitke

14.08.2017. 22:00

»

KNAB

Vai vēlies ietekmēt jeb uzpirkt viedokļa paudējus, bet nezini kam nest konvertiņu


Nevis uzpirkt, bet tiesāt! Zinu, kam jānes konveriņš. Jau aiznesu - Fiskam!

Atbildēt

Kindzulis

14.08.2017. 20:03

Mīļie oponenti,lūdzu nestrīdieties ar Aa, lai viņš runā pats ar sevi, ko viņš arī dara. Cilvēks ir galvā slims un nojaušams, ka viņam jau putas pa muti nāk.Visu sametis vienā katlā un pats vairs nejēdz, kur sākums, kur beigas. Nu tiešām cilvēks daudz cietis jau pirms mistiskajiem "nemaksātājiem", kuš kuš aa a, ššš...

Atbildēt

Lietas sakne

14.08.2017. 20:00

»

Aa

Ja zemes īpašnieki būtu radījuši likumu, tad sen jau daudzi dzīvokļu īpašnieki sēdētu cietumā par finanšu noziegumiem- izvairīšanos maksāt nodokļus un namas maksu


Kaut cīnies par "likumīgajām" saistībām,
bet augļi un ienākumi par nomu taču ir no lietu tiesībām. Tad varbūt sākumā tiksim galā ar tām.

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 19:51

Piespiedu nomas attiecībās jābūt piespiedu nomas maksas iekasēšanas sistēmai!
Tā nav normāla situācija, kad dzīvokļu īpašnieki mierīgi 10, 15, 20 gadus mierīgi izvairās maksāt zemes nodokli un nomas maksu!

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 19:24

»

Lietas sakne

Te nu mēs nonākam pie lietas saknes


Ja zemes īpašnieki būtu radījuši likumu, tad sen jau daudzi dzīvokļu īpašnieki sēdētu cietumā par finanšu noziegumiem- izvairīšanos maksāt nodokļus un namas maksu.

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 19:22

Pašlaik pastāv paradoks, ka apsaimniekotāji kopā ar dzīvokļu īpašniekiem veic apzinātu masveidīgu grupveida finanšu noziegumu, jo pārsvarā nozieguma organizators ir izglītotais apsaimniekotājs, kurš organizē šo noziegumu un daļa mazizglītoto dzīvokļu īpašnieki ir tipiski līdzzinātāji, kuri "aplaudē" nozieguma organizatoriem.
Nozieguma zrezultātā simtiem dzīvokļu īpašnieki izvairās maksāt NĪN un zemes nomu.
Pēc būtības šādi dzīvokļu īpašnieki ir tipiski noziedznieki, kuri būtu bargi jāsoda.

Atbildēt

Lietas sakne

14.08.2017. 19:17

»

Aa

Tu nevelc tēmu ...! 970. ir "lietu tiesības"! Tu jauc pamatlietas "lietu tiesības" ar "saistību tiesībām". Ej mājās,izglītoties


Te nu mēs nonākam pie lietas saknes.
Atgādini lūdzu, uz kāda pamata ir radušās saistību tiesības starp zemes īpašnieku un dzīvokļa īpašniekiem. TIKAI UN VIENĪGI uz zemes īpašnieku radīta "likuma" pamata.

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 19:11

»

komersants

Ar savu zemisko morāli, pelnīt nevis ar darbu, bet


Nebūtu slikti, ja "piespiedu noma" būtu attiecināta uz "lietu tiesībām" nevis "saistību tiesībām", tad parādi būtu uz dzīvokli nevis uz īpašnieku (personu), kā rezultātā parādnieks būtu dzīvoklis nevis persona. Pēs būtības daudzi augstas raudzes tiesību zinātnes profesionāļi ir pateikuši, ka "piespiedu noma" ir kā reālnasta-lietu tiesībās.

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 18:35

»

komersants

Ar savu zemisko morāli, pelnīt nevis ar darbu, bet


Tu nevelc tēmu ...! 970. ir "lietu tiesības"! Tu jauc pamatlietas "lietu tiesības" ar "saistību tiesībām". Ej mājās,izglītoties ...!!!

Atbildēt

Риторический вопрос

14.08.2017. 16:24

Что за государство, в котором позволено персоналу, обслуживающему интересы землевладельцев, вытирать ноги о Министерство юстиции?

Atbildēt

komersants

14.08.2017. 15:58

»

Aa

Atsevišķs ...!!! Tādi gadījumi ir n-tie un tieši LV kroplīgo likumu dēļ daudzi zemes īpašnieki ir totāli pazemoti un nav spējuši gūt nekādus ienākumus no sava īpašuma kā rezultātā ir bijuši spiesti tos pārdot citiem. Ar ko tad tie citi, kuri ir nopirkuši legāli šādus īpašumus ir sliktāki par tiem, kuri...


Ar savu zemisko morāli, pelnīt nevis ar darbu, bet
citu tiesību ignorēšanu. Redz, 970.pantu A.Grūtups no civillikuma izdzēst nepaspēja.
Bet tiesiski neizglītotie dzīvokļu īpašnieki jau nezin, ka izmantot šīs savas tiesības ir tikai viņu pašu pienākums.

Atbildēt

Fufelis

14.08.2017. 15:52

»

Aa

Atsevišķs ...!!! Tādi gadījumi ir n-tie un tieši LV kroplīgo likumu dēļ daudzi zemes īpašnieki ir totāli pazemoti un nav spējuši gūt nekādus ienākumus no sava īpašuma kā rezultātā ir bijuši spiesti tos pārdot citiem. Ar ko tad tie citi, kuri ir nopirkuši legāli šādus īpašumus ir sliktāki par tiem, kuri...


Tā vien šķiet, ka Jūs šobrīd blefojat! Neticu, ka nesaprotat, kur visai šai lietai kājas aug, kaut gan runāts un rakstīts par to ir daudz. Jūs vairākkārt nonākat pats ar sevi pretrunās, kas liek domāt, ka esat grūtgalvis un tad te jebkura daiļrunība ir lieka, jo Jūsu uzdevums ir vienkārši smirdināt gaisu.

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 15:30

»

Fufelis!

Tad jau tu te neputotu pāri malām, tiešie mantinieki un to pēcteči ir noslēguši līgumus un klusi saņem savu tiesu. Varbūt, ka ir kāds atsevišķs nemaksāšanas gadījums, nenoliedzu, bet atsevišķi gadījumi ir jebkurā jomā. Lielākais kliedzējs šobrīd ir tieši zemju uzpircējs


Atsevišķs ...!!! Tādi gadījumi ir n-tie un tieši LV kroplīgo likumu dēļ daudzi zemes īpašnieki ir totāli pazemoti un nav spējuši gūt nekādus ienākumus no sava īpašuma kā rezultātā ir bijuši spiesti tos pārdot citiem. Ar ko tad tie citi, kuri ir nopirkuši legāli šādus īpašumus ir sliktāki par tiem, kuri tos mantojuši ...???!!!

Atbildēt

Fufelis!

14.08.2017. 14:50

»

Aa

Nekādu zemi nekad neesmu pircis, esmu tiešais mantinieks!!! Bet neskatoties uz to, pilnīgi piekrītu jebkuram citam zemes īpašniekam, kurš grib saņemt nomas maksu par savu zemi


Tad jau tu te neputotu pāri malām, tiešie mantinieki un to pēcteči ir noslēguši līgumus un klusi saņem savu tiesu. Varbūt, ka ir kāds atsevišķs nemaksāšanas gadījums, nenoliedzu, bet atsevišķi gadījumi ir jebkurā jomā. Lielākais kliedzējs šobrīd ir tieši zemju uzpircējs.

Atbildēt

KNAB

14.08.2017. 14:05

»

Normunds Šlitke

Vai Tieslietu ministrijā ir kāds, kurš gatavs zem šiem vārdiem parakstīties un uzņemties atbildību...


Vai vēlies ietekmēt jeb uzpirkt viedokļa paudējus, bet nezini kam nest konvertiņu.

Atbildēt

Normunds Šlitke

14.08.2017. 13:54

»

Tieslietu ministrija

Tieslietu ministrijas ieskatā būtu arī svarīgi noskaidrot apstākļus par konkrētā komersanta (kurš ir zemes īpašnieks) darbību. Ja zemi, kura atrodas dalītā īpašumā, komersants ir iegādājies komercdarījuma rezultātā (piemēram, pirkuma līguma ietvaros), tad, ņemot vērā, ka komersants ir zinājis par dalītā...


Vai Tieslietu ministrijā ir kāds, kurš gatavs zem šiem vārdiem parakstīties un uzņemties atbildību?
Ministrija tās "viedokļa" paudēju vārdus pagaidām slēpj. Vēl sliktāk - publiskās intervijās zemes īpašnieka pieprasījumu atklāt atbildīgos darbiniekus - nosoda.
Ja vēl nebūtu tiesību normas (Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās 4. panta piektā daļa) un judiktūras (SKC-40/2016, SKC-349/2016)...

Atbildēt

Tieslietu ministrija

14.08.2017. 13:16

Tieslietu ministrijas ieskatā būtu arī svarīgi noskaidrot apstākļus par konkrētā komersanta (kurš ir zemes īpašnieks) darbību. Ja zemi, kura atrodas dalītā īpašumā, komersants ir iegādājies komercdarījuma rezultātā (piemēram, pirkuma līguma ietvaros), tad, ņemot vērā, ka komersants ir zinājis par dalītā īpašuma pastāvēšanu, var prezumēt, ka šīs zemes iznomāšana ēkas īpašniekam ir plānota komercdarbības ietvaros. Komerclikuma 2. pants paredz, ka komercreģistrā ierakstīta komersanta saimnieciskā darbība ir atzīstama par komercdarbību un ierunas par to nav pieļaujamas. Ievērojot minēto, būtu vērtējams jautājums, vai izveidojušās piespiedu nomas tiesiskās attiecības, kuras pašas par sevi izriet no likuma, nav atzīstamas par tādām, kas ir konkrētā komersanta ierastā komercdarbība un tādējādi tai būtu piemērojams Komerclikumā noteiktais saīsinātais noilguma termiņš. Turklāt būtu izvērtējams, vai arī piespiedu nomai, kas pastāv tikai uz likuma pamata, pēc analoģijas netiek piemēroti nomas līguma (tiesiska darījuma) noteikumi, t. sk. noteikumi par tiesiska darījuma noilgumu.

Atbildēt

ko tu muldi

14.08.2017. 13:03

»

Aa

Nekādu zemi nekad neesmu pircis, esmu tiešais mantinieks!!! Bet neskatoties uz to, pilnīgi piekrītu jebkuram citam zemes īpašniekam, kurš grib saņemt nomas maksu par savu zemi


Strīds nav par tiesībām saņemt likumā noteikto nomas maksu, bet par to vai komersants var to pieprasīt par neierobežotu laika periodu.

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 10:42

»

Un

Tajos namos dzīvo arī izsūtītie, kam atņēma visu, dazam bija iespēja tikt pie sawoku dzīvokļa, tā kā nemet visus vienā maisā


Ja esi bijis represēts, tas nenozīmē, ka Tev ir tiesības dzīvot parazītisku dzīves veidu uz cita rēķina un nemaksāt par to ko lieto.
Vēl jo vairāk, ka tie represētie ir saņēmuši paši atpakaļ savus īpašumus un paši tos iznomā citiem lauksaimniekiem un gūst no tā ienākumus ....!!!!
Tu gribi teikt, ka vieni represētie tagad var diskriminēt otrus represētos ...!!!???
Nu neiet cauri Tava nabaga represēto teorija!
Commoon .....!!!

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 10:33

»

Nepārspīlē

Negaudies, ja jau valsts "uzmeta", tad tev tas bija uzdevīgi, jo radās iespēja no uzmestajiem zemi par kapeikām atpirkt, izveidot neskaitāmas zic firmiņas un tagad te zākāties un tēlot apkāstos


Nekādu zemi nekad neesmu pircis, esmu tiešais mantinieks!!! Bet neskatoties uz to, pilnīgi piekrītu jebkuram citam zemes īpašniekam, kurš grib saņemt nomas maksu par savu zemi!!!

Atbildēt

Aa

14.08.2017. 10:30

»

Un

Lielaakaa dalja zemes bija kriita ņemtas un tā arī netika lidz 40-tajam izmaksātas


Par krītu ...., pilnīgas muļķības ...!!!

Atbildēt

jebaģajs

13.08.2017. 19:17

»

Augeja staļļi

No visa šā murga skaidrs ir tikai viens - kretīni, alkatības vadīti, piestrādājuši tādus sūdu vagonus, ka bez Hērakla metodes tos neiztīrīt. Domājams, ka nav pat vērts iespringt, mēģinot kaut ko uzlabot šajā sistēmā. Laižam šo sistēmu atejā un sākam ar jaunu baltu lapu


Judikatīvais pedikātors kurš vada šaragu ar nosaukumu " Šļurpke&Šļitke&Ihtiandrs&Karačūns&Dupsis un Snipsis" pielips JEBKURAI struktūrai kā sūdi pie riteņa lai nepieļautu bapku aizplūšanu no kabatām.

Atbildēt

Nepārspīlē

13.08.2017. 13:07

»

Aa

Savukārt līdzvērtīga brīva zeme Rīgā nebija! Līdz ar to nebija cita varianta kā ņemt atpakaļ zemi. Un tad arī nemaz tas tik slikti neizklausījās, ka par zemes nomu tiks maksāta taisnīga nomas maksa. Bet rezultātā valsts ņēma un uzmeta zemes īpašniekus ar saviem nepilnīgajiem likumiem, kā rezultātā dzīvokļu...


Negaudies, ja jau valsts "uzmeta", tad tev tas bija uzdevīgi, jo radās iespēja no uzmestajiem zemi par kapeikām atpirkt, izveidot neskaitāmas zic firmiņas un tagad te zākāties un tēlot apkāstos.

Atbildēt

Drum

13.08.2017. 12:15

»

Normunds Šlitke

Jāni


Nav tādas "piespiedu nomas". Ir nomas tiesiskās attiecības, kuru nodibināšanas pamats ir likums. Tomēr likums nosaka pienākumu arī noslēgt līgumu. Atšķirībā no virsīpašuma tiesības vai citiem lietu tiesību institūtiem, noma ir paliek saistību tiesību institūts, kur pamatā ir darījums. Jāatzīmē, ka tikai dažas lietu tiesības pastāv uz likuma pamata - arī tās pamatā rodas ar darījumu. Un ja zemes īpašniekam - komersantam, "aizmirstās" paprasīt zemes nomu, iestājas noilgums. Un viss. Īpašuma tiesību aprobežojumi ir dabisks jebkura īpašuma tiesiskais stāvoklis. Īstenībā konkrētajā gadījumā ierobežota tikai viena no īpašuma tiesībā ietilpstošajām tiesībām - lietojuma tiesība, jo īpašniekam ir ierobežotas iespējas pašam lietot sev piederošo īpašumu. Kas tiek kompensēta ar tiesību saņemt nomas maksu no patiesā lietotāja.

Atbildēt

Civillikums

13.08.2017. 11:51

970. Kas uzcēlis ēku uz svešas zemes aiz atvainojamas maldības, var, kad no viņa pieprasa šo zemi tās īpašnieks, neizpildīt šo prasījumu līdz tam laikam, kamēr nedabū atlīdzību par savu ēku.
N.Š un Artūr vai tu jau atlīdzināji dzīvokļu īpasniekiem, lai prasītu kādus augļus.

Atbildēt

888

13.08.2017. 10:07

»

Ieinteresētā

Kur var atrast piespiedu nomas definīciju? Kādi spaidu apstākļi liek uzpirkt šādas zemes? Šie spaidi zemi pārpērkot tiek mantoti? Jūs esat mazohists? Jūs esat bijāt gatavs samaksāt, lai Jūs nepārtraukti spaida


Tādas piespiedu nomas nav. Ir tikai noma, kurai ir piespiedu tiesiskās attiecības, ko mākslīgi izraisīja Andris, Uģis un viņu sirdsdraugs Normunds, pārpērkot atgūtos īpašumus Rīgā un lobējot likumdevēju pirms ~20 gadiem.

Atbildēt

Laumiņa

12.08.2017. 23:38

»

Artūrs Snips


Nu ko varat nepārtraukti ņemties ap komentāru līmeni.Gribat baudīt kaut ko augstvērtīgu, apmeklējiet kādu no Galantes koncertiem. Ierosinājāt sūdīgu tēmu, nebrīnieties par sūdīgiem komentāriem! Kuru no savām daudzajām problēmām Jums šeit neizdodas atrisināt? Vai ieliekot savu mēsla rakstu, cerējāt izostīt gaisu - tā teikt "razvedka boem"? Ja neizdevās, atslēdzieties un ejiet gulēt!

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 21:09

»

N.Š.

Mājas darbs netiek ieskaitīts


tu nevienam vairs neraisi nekādu interesi, "jurist-š.n.urist" n.š (p.k.060666-10517, H2O+C2H2OH) artūr spinps, pat kā deģenerējies trollis.
Mājas darbi tev netiek ieskaitīti, kārtējo reizi, tu priekš tiem esi vienkārši daudz par stulbu.
Pacenties absolvēt vismaz palīgskolas sākumklasīti, defektīvais.

Atbildēt

Pļavnieki

12.08.2017. 19:57

»

Aa

Savukārt līdzvērtīga brīva zeme Rīgā nebija! Līdz ar to nebija cita varianta kā ņemt atpakaļ zemi. Un tad arī nemaz tas tik slikti neizklausījās, ka par zemes nomu tiks maksāta taisnīga nomas maksa. Bet rezultātā valsts ņēma un uzmeta zemes īpašniekus ar saviem nepilnīgajiem likumiem, kā rezultātā dzīvokļu...


[Savukārt līdzvērtīga brīva zeme..]
Nu, ja tu esi tas mantinieks, kam piederēja Pļavnieku purvainās lauksaimniecības zemes platības.
Tad ko līdzvērtīgu Rīgā tev atgriezt būs grūti.
Bet maksāt dzīvokļu īpašniekiem tev zemes nomu pēc kadastra vērtības, par varžu dīķi, kurā tu neesi veicis nekādus ieguldījumus vēl jo vairāk nav pamata.

Atbildēt

N.Š.

12.08.2017. 19:31

»

Š.N.

Ja esi tik bagāts, kāpēc neesi gudrs...


Mājas darbs netiek ieskaitīts.
Tu man vairs pat kā trollis neraisi nekādu interesi.

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 19:07

»

kompensācijas sertifikāts

Un par tiem savukārt, laikam, tu neko nebiji dzirdējis


Savukārt līdzvērtīga brīva zeme Rīgā nebija! Līdz ar to nebija cita varianta kā ņemt atpakaļ zemi. Un tad arī nemaz tas tik slikti neizklausījās, ka par zemes nomu tiks maksāta taisnīga nomas maksa. Bet rezultātā valsts ņēma un uzmeta zemes īpašniekus ar saviem nepilnīgajiem likumiem, kā rezultātā dzīvokļu īpašnieki jau vairāk kā 20 gadus nemaksā neko un turpina dzīvot parazītu dzīves veidu meklējot jebkuru iemeslu lai tikai turpinātu šo murgu.

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 18:59

»

kompensācijas sertifikāts

Un par tiem savukārt, laikam, tu neko nebiji dzirdējis


Tu "gudrais" ar tiem Taviem sertifikātiem varēja tikai dibenu noslaucīt! Galīgs idiņš esi ???

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 18:57

»

Protams, BET...

Mantinieks, kam bija nu tas kas PSRS laikos sastradats jāpieņem ka fakts un parpircejs, kas apzināti pirka zemi ar apgrūtinājumu vai testamenta viltotāji bezmantinieku zemei nav viens un tas pats! Motīvi katram citi ! Tas nu būtu tā kā jāsaprot


Ja reiz Tu tik pārliecināts, ka ir tik daudz viltoti zemes īpašnieki, tad lai tie godīgie dzīvokļu īpašnieki dodās z tiesu ....!!! Nez kāpēc nēsmu bieži dzirdējis par tiem viltus zemes īpašniekiem...?!?!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...