Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uiop

22.10.2013. 19:33

»

AK47

Es aicinātu iekurt uguni zem EM "pelēkā kardināla" A.Liepiņa sēžamvietas - šis putniņš ir aizdomīgs tips. Viņš ir dziļi iekšā visos mēslos (Air Baltic, TUA), bet kaut kā vienmēr izpeld sveikā


To izdarīt būtu grūti, viņam liela loma Eiropas naudu sadalīšanā partijniekiem, pats bezpartejisks, dala, kam vien vajag, Latvijas Ceļa skola. Tādēļ tur arī paliks tik ilgi, cik būs ko dalīt.

Atbildēt

Es

22.10.2013. 15:34

»

Lira

Cenu kategorijā, kurā parasti NĪ ārzemnieki Latvju bāleliņš nemaz nevar un nekad nevarēs pavilkt. Klusais centrs un Jūrmala jau sen nav priekš vietējā maka


100,000 lati ir cena, kuru vietējais "nevar pavilkt"? Tā ir praktiski jebkura normāla izmēra pierīgas privātmāja Mārupē, Ikšķilē vai Garkalnē.

Kā piedevām, neviens neliek ārzemniekiem pirkt tikai vienu īpašumu. Pavisam netālu no manis viens ārzemnieks nopirka 2 dzīvokļus jaunajā projektā, katru pa aptuveni 50,000. Abus izīrē.

Mītu, par to, ka ārzemnieki pērk tikai dārgus īpašumus izcili sašķaidīja tas ķīniešu izbrauciens uz Ozolniekiem, jo Ozolnieki (kas principā ir Jelgavas priekšpilsēta) neietilpst ne republikas pilsētās, ne Rīgas plānošanas reģionā, un tur uzturēšanās atļauju var dabūt par 50,000 latu īpašuma iegādi.

Gribat teikt, ka tas neiespaido NĪ cenas un neatstāj ietekmi uz vietējo iedzīvotāju NĪ pirktspēju?

Atbildēt

Lira

22.10.2013. 15:12

»

Es

Pētijumā starp LV programmas mīnusiem absolūti nekas nav teikts par NĪ cenu līmeni, un tā paaugstināšanās efektu uz vietējo iedzīvotāju spēju atļauties savu pirmo NĪ, un kā tas atsaucas uz LV spēju noturētu jaunus un izglītotus cilvēkus Latvijā...


Cenu kategorijā, kurā parasti NĪ ārzemnieki Latvju bāleliņš nemaz nevar un nekad nevarēs pavilkt. Klusais centrs un Jūrmala jau sen nav priekš vietējā maka.

Atbildēt

Es

22.10.2013. 11:29

Pētijumā starp LV programmas mīnusiem absolūti nekas nav teikts par NĪ cenu līmeni, un tā paaugstināšanās efektu uz vietējo iedzīvotāju spēju atļauties savu pirmo NĪ, un kā tas atsaucas uz LV spēju noturētu jaunus un izglītotus cilvēkus Latvijā.

Nekas nav arī teikts, kas notiks ar LV ekonomiku, ja jaunas globālas krīzes iespaidā šie ārzemnieki sāks savus īpašumus pārdot un to cenas sāks kristies, kā tas ir Spānijā. Atcerēsimies, ka NĪ nav patēriņa prece, tā ir investīcija. Gluži kā skaidra nauda, NĪ ir vērtības nesējs, tikai mazāk likvīds. Latviešu bāleliņi aizmirst, ka NĪ var ne tikai pirkt, to var arī pārdot, un tāpat kā pirkšana notiek vietējā tirgū, tā arī pārdošana būs tepat, Latvijā.

Šie divi punkti principā padara šo pētījumu par nederīgu.

Atbildēt

ue

22.10.2013. 10:35

»

eu

Ko darīt? Kad kāds versīsies tiesā pret šo "šaiku" par valsts izzagšanu un izlaupīšanu? Ir kāds jurists, kurš var uzrakstīt sakarīgu pamatojumu


"Sakarīgu" pamatojumu varētu uzrakstīt tikai šarlatāns. Juristi saprot, ka investīciju piesaisti grūti sasaistīt ar valsts izzagšanu.

Atbildēt

m

22.10.2013. 09:14

Ja šādam pētījumam vajag Kanādas firmu - jautājums, ko pati EM vispār ir spējīga izdarīt?

Atbildēt

eu

22.10.2013. 09:03

Ko darīt? Kad kāds versīsies tiesā pret šo "šaiku" par valsts izzagšanu un izlaupīšanu? Ir kāds jurists, kurš var uzrakstīt sakarīgu pamatojumu?

Atbildēt

efeja

22.10.2013. 08:41

Nu un so what, ka finansējis? Kuram tad tas būtu jādara? (Varu iedomāties, kas būtu pirmie pētītāji, komentētāji un visādu citādu darbību veicēji (kas, starp citu, šogad jau tika pieredzēts), kad likumdevēji gribētu ķerties klāt žurnālistu cunftei.)

Atbildēt

AK47

22.10.2013. 08:20

Es aicinātu iekurt uguni zem EM "pelēkā kardināla" A.Liepiņa sēžamvietas - šis putniņš ir aizdomīgs tips. Viņš ir dziļi iekšā visos mēslos (Air Baltic, TUA), bet kaut kā vienmēr izpeld sveikā.

Atbildēt

Valsts ex-patriots

22.10.2013. 00:18

»

paija

TAd jau labi,ka finansēja tie, kam tas vajadzīgs. Varu iedomaties,kada brēkšana būtu,ja to būtu finansejusi valdība ,kur Dombrovskim piesietu personisku ieinteresetību. Manuprāt nav šaubu ,ka kaut ko pārdot ir izdevīgi vismaz tiem ,kas pārdod. Bet netiks jau pētīts, vai Latvija var atļauties pietiekiemi...


Bet ! manuprāt - saredzu Dombrovska personīgo ieinteresētību.

Bjūkane piesēž Ventspils ostā. Ko viņa, bez tā ka par piesēdēšanu pieklājīgi saņem , tur vēl dara? Pieklājīgi saņem un saņemto nes uz banku, lai maksātu procentus bankai par Dombīša un Bjūkanes laulāto vējziedu biznesu . A Dombītim čābani, šitais projekts neveiksmīgs, bērnu naf , nebūs kas vecumdienās ūdeni pado, tāpēc jāsteidz parāds atdot un ieguldīties kaut kur veiksmīgāk Līdz ar to secinu, ka dombītis ir interešu konfliktā & par viņa biznesu maksājam mēs visi- tāds tad nu reiz ir mas vingrojums

Atbildēt

tanta Bauskā

22.10.2013. 00:08

Un pētījumu par tabakas kaitīguma sekām varētu finansēt tabakas rūpniecība. Smird, smird gan UA, gan visa (paldies komentētājam par ideju) birokrātiskā mafija.

Atbildēt

tante Bauskā

22.10.2013. 00:06

»

tyu

Un kā šādu valsts pārvaldes formu sauc -MAFIOZĀ BIROKRĀTIJA


Mafiozā birokrātija ir vairāk kā precīzi.

Uzturēšanās atļaujas noraks gan Vienotību, gan visus pārējos, nevarīgo NA ieskaitot. Un tad būs tas fundamentālais jautājums, KAS notiks ar Latviju?

Atbildēt

Viesturs

21.10.2013. 22:28

Vai tas ka Kanāda ir migrantu zeme arī nav zīmīgi !?!?!?

Atbildēt

maita

21.10.2013. 22:03

Kaa vispar kaut kada Bukane var atrasties tur, kur vina atrodas?

Atbildēt

Haris.

21.10.2013. 21:42

Cik aukstasinīgi un ciniski var runāt par Dzimtenes izandelēšanu!Dombrovski,Šīnu un Bukani par tādu rīcību jāizraida no Latvijas!Pārdodam mežus,zemi,mājas-visu!Ja agrāk Latvija bija zaļa,tad tagad tā ir melna-kā dabā,tā morālē!

Atbildēt

sīkumi

21.10.2013. 20:43

paldies par textu!
nokavēts, lēns un nekvalitatīvs, ievērojot sākuma datumu, atbilstoša kvalitāte par spekuļu "noziedoto" 40m2 dzīvokli 2000 eur/m2 šādam "pētījumam"
kopā 34 lpp, 23.-34.lpp atstāsts grafiku veidā par Latvijas valsts institūciju datiem (Valsts Zemes dienests, Zemesgrāmata)
ieteikumi 15. lpp vāji - nav ņemts vērā vietējā NĪ tirgus specifika (līdz īsm lauksaimniec zemes aizsargāja cits likums, nav uzsvērts ka jābūt 1 gabalā NĪ kā elitas jaunceltam, cenu slieksnis daudziem TAU piekritējiem liekas pārāk zems), JO NA PRET bija jau zināms no iepriekšējiem gadieem un šogad vasarā par "ultimātu"
ja Vienotība jau vasarā piedāvātu pielikt cenu un iemaksas fondā, NA nepanāktu ultimāta izpildi
P.S.censonis no EM, kas šeit pašiniciatīvā publicēja progresīvā nodokļa nepieciešamības pierādījumu, šitādu varēja sataisīt darba laikā
P.S.S. pētījums + kampaņa (tai skaitā Baltic Sthbies gaudu vēstule) = A.B. likumu "neatmetīs" atpakaļ, ja 1)ieliks vēl lielākas cenas tikai par jauniem NĪ (7 gadus veciem) līdz 200.000, 2)citiem NĪ kvotas pie 300.000, 400., 500 3)par SIA , valsts parādzīmem, utt radīs kaut ko no ši vai Deloite savārstījuma

Atbildēt

tyu

21.10.2013. 20:25

Un kā šādu valsts pārvaldes formu sauc -MAFIOZĀ BIROKRĀTIJA?

Atbildēt

$

21.10.2013. 20:19

Nu un kam tad tas bija jāfinansē? Necepjieties par to ko nevajaga. TUA teāli pagaidām Latviešiem palīdz.

Atbildēt

gunārs

21.10.2013. 20:02

man škiet, ka otro pētījumu taisīja Deloitte nevis E&Y.

Atbildēt

magudrais

21.10.2013. 19:15

»

āpsis

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma


godātais, jūs tiešām esat āpsis

Atbildēt

āpsis

21.10.2013. 18:47

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma ???

Atbildēt

āpsis

21.10.2013. 18:46

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma ???

Atbildēt

paija

21.10.2013. 17:52

TAd jau labi,ka finansēja tie, kam tas vajadzīgs. Varu iedomaties,kada brēkšana būtu,ja to būtu finansejusi valdība ,kur Dombrovskim piesietu personisku ieinteresetību. Manuprāt nav šaubu ,ka kaut ko pārdot ir izdevīgi vismaz tiem ,kas pārdod. Bet netiks jau pētīts, vai Latvija var atļauties pietiekiemi lielu migrāciju no Krievijas , ķīnas. Tas ir morāles un politisks jautajums . Tadēļ neredzu šo pētījumu jēgu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...