Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uiop

22.10.2013. 19:33

»

AK47

Es aicinātu iekurt uguni zem EM "pelēkā kardināla" A.Liepiņa sēžamvietas - šis putniņš ir aizdomīgs tips. Viņš ir dziļi iekšā visos mēslos (Air Baltic, TUA), bet kaut kā vienmēr izpeld sveikā


To izdarīt būtu grūti, viņam liela loma Eiropas naudu sadalīšanā partijniekiem, pats bezpartejisks, dala, kam vien vajag, Latvijas Ceļa skola. Tādēļ tur arī paliks tik ilgi, cik būs ko dalīt.

Atbildēt

Es

22.10.2013. 15:34

»

Lira

Cenu kategorijā, kurā parasti NĪ ārzemnieki Latvju bāleliņš nemaz nevar un nekad nevarēs pavilkt. Klusais centrs un Jūrmala jau sen nav priekš vietējā maka


100,000 lati ir cena, kuru vietējais "nevar pavilkt"? Tā ir praktiski jebkura normāla izmēra pierīgas privātmāja Mārupē, Ikšķilē vai Garkalnē.

Kā piedevām, neviens neliek ārzemniekiem pirkt tikai vienu īpašumu. Pavisam netālu no manis viens ārzemnieks nopirka 2 dzīvokļus jaunajā projektā, katru pa aptuveni 50,000. Abus izīrē.

Mītu, par to, ka ārzemnieki pērk tikai dārgus īpašumus izcili sašķaidīja tas ķīniešu izbrauciens uz Ozolniekiem, jo Ozolnieki (kas principā ir Jelgavas priekšpilsēta) neietilpst ne republikas pilsētās, ne Rīgas plānošanas reģionā, un tur uzturēšanās atļauju var dabūt par 50,000 latu īpašuma iegādi.

Gribat teikt, ka tas neiespaido NĪ cenas un neatstāj ietekmi uz vietējo iedzīvotāju NĪ pirktspēju?

Atbildēt

Lira

22.10.2013. 15:12

»

Es

Pētijumā starp LV programmas mīnusiem absolūti nekas nav teikts par NĪ cenu līmeni, un tā paaugstināšanās efektu uz vietējo iedzīvotāju spēju atļauties savu pirmo NĪ, un kā tas atsaucas uz LV spēju noturētu jaunus un izglītotus cilvēkus Latvijā...


Cenu kategorijā, kurā parasti NĪ ārzemnieki Latvju bāleliņš nemaz nevar un nekad nevarēs pavilkt. Klusais centrs un Jūrmala jau sen nav priekš vietējā maka.

Atbildēt

Es

22.10.2013. 11:29

Pētijumā starp LV programmas mīnusiem absolūti nekas nav teikts par NĪ cenu līmeni, un tā paaugstināšanās efektu uz vietējo iedzīvotāju spēju atļauties savu pirmo NĪ, un kā tas atsaucas uz LV spēju noturētu jaunus un izglītotus cilvēkus Latvijā.

Nekas nav arī teikts, kas notiks ar LV ekonomiku, ja jaunas globālas krīzes iespaidā šie ārzemnieki sāks savus īpašumus pārdot un to cenas sāks kristies, kā tas ir Spānijā. Atcerēsimies, ka NĪ nav patēriņa prece, tā ir investīcija. Gluži kā skaidra nauda, NĪ ir vērtības nesējs, tikai mazāk likvīds. Latviešu bāleliņi aizmirst, ka NĪ var ne tikai pirkt, to var arī pārdot, un tāpat kā pirkšana notiek vietējā tirgū, tā arī pārdošana būs tepat, Latvijā.

Šie divi punkti principā padara šo pētījumu par nederīgu.

Atbildēt

ue

22.10.2013. 10:35

»

eu

Ko darīt? Kad kāds versīsies tiesā pret šo "šaiku" par valsts izzagšanu un izlaupīšanu? Ir kāds jurists, kurš var uzrakstīt sakarīgu pamatojumu


"Sakarīgu" pamatojumu varētu uzrakstīt tikai šarlatāns. Juristi saprot, ka investīciju piesaisti grūti sasaistīt ar valsts izzagšanu.

Atbildēt

m

22.10.2013. 09:14

Ja šādam pētījumam vajag Kanādas firmu - jautājums, ko pati EM vispār ir spējīga izdarīt?

Atbildēt

eu

22.10.2013. 09:03

Ko darīt? Kad kāds versīsies tiesā pret šo "šaiku" par valsts izzagšanu un izlaupīšanu? Ir kāds jurists, kurš var uzrakstīt sakarīgu pamatojumu?

Atbildēt

efeja

22.10.2013. 08:41

Nu un so what, ka finansējis? Kuram tad tas būtu jādara? (Varu iedomāties, kas būtu pirmie pētītāji, komentētāji un visādu citādu darbību veicēji (kas, starp citu, šogad jau tika pieredzēts), kad likumdevēji gribētu ķerties klāt žurnālistu cunftei.)

Atbildēt

AK47

22.10.2013. 08:20

Es aicinātu iekurt uguni zem EM "pelēkā kardināla" A.Liepiņa sēžamvietas - šis putniņš ir aizdomīgs tips. Viņš ir dziļi iekšā visos mēslos (Air Baltic, TUA), bet kaut kā vienmēr izpeld sveikā.

Atbildēt

Valsts ex-patriots

22.10.2013. 00:18

»

paija

TAd jau labi,ka finansēja tie, kam tas vajadzīgs. Varu iedomaties,kada brēkšana būtu,ja to būtu finansejusi valdība ,kur Dombrovskim piesietu personisku ieinteresetību. Manuprāt nav šaubu ,ka kaut ko pārdot ir izdevīgi vismaz tiem ,kas pārdod. Bet netiks jau pētīts, vai Latvija var atļauties pietiekiemi...


Bet ! manuprāt - saredzu Dombrovska personīgo ieinteresētību.

Bjūkane piesēž Ventspils ostā. Ko viņa, bez tā ka par piesēdēšanu pieklājīgi saņem , tur vēl dara? Pieklājīgi saņem un saņemto nes uz banku, lai maksātu procentus bankai par Dombīša un Bjūkanes laulāto vējziedu biznesu . A Dombītim čābani, šitais projekts neveiksmīgs, bērnu naf , nebūs kas vecumdienās ūdeni pado, tāpēc jāsteidz parāds atdot un ieguldīties kaut kur veiksmīgāk Līdz ar to secinu, ka dombītis ir interešu konfliktā & par viņa biznesu maksājam mēs visi- tāds tad nu reiz ir mas vingrojums

Atbildēt

tanta Bauskā

22.10.2013. 00:08

Un pētījumu par tabakas kaitīguma sekām varētu finansēt tabakas rūpniecība. Smird, smird gan UA, gan visa (paldies komentētājam par ideju) birokrātiskā mafija.

Atbildēt

tante Bauskā

22.10.2013. 00:06

»

tyu

Un kā šādu valsts pārvaldes formu sauc -MAFIOZĀ BIROKRĀTIJA


Mafiozā birokrātija ir vairāk kā precīzi.

Uzturēšanās atļaujas noraks gan Vienotību, gan visus pārējos, nevarīgo NA ieskaitot. Un tad būs tas fundamentālais jautājums, KAS notiks ar Latviju?

Atbildēt

Viesturs

21.10.2013. 22:28

Vai tas ka Kanāda ir migrantu zeme arī nav zīmīgi !?!?!?

Atbildēt

maita

21.10.2013. 22:03

Kaa vispar kaut kada Bukane var atrasties tur, kur vina atrodas?

Atbildēt

Haris.

21.10.2013. 21:42

Cik aukstasinīgi un ciniski var runāt par Dzimtenes izandelēšanu!Dombrovski,Šīnu un Bukani par tādu rīcību jāizraida no Latvijas!Pārdodam mežus,zemi,mājas-visu!Ja agrāk Latvija bija zaļa,tad tagad tā ir melna-kā dabā,tā morālē!

Atbildēt

sīkumi

21.10.2013. 20:43

paldies par textu!
nokavēts, lēns un nekvalitatīvs, ievērojot sākuma datumu, atbilstoša kvalitāte par spekuļu "noziedoto" 40m2 dzīvokli 2000 eur/m2 šādam "pētījumam"
kopā 34 lpp, 23.-34.lpp atstāsts grafiku veidā par Latvijas valsts institūciju datiem (Valsts Zemes dienests, Zemesgrāmata)
ieteikumi 15. lpp vāji - nav ņemts vērā vietējā NĪ tirgus specifika (līdz īsm lauksaimniec zemes aizsargāja cits likums, nav uzsvērts ka jābūt 1 gabalā NĪ kā elitas jaunceltam, cenu slieksnis daudziem TAU piekritējiem liekas pārāk zems), JO NA PRET bija jau zināms no iepriekšējiem gadieem un šogad vasarā par "ultimātu"
ja Vienotība jau vasarā piedāvātu pielikt cenu un iemaksas fondā, NA nepanāktu ultimāta izpildi
P.S.censonis no EM, kas šeit pašiniciatīvā publicēja progresīvā nodokļa nepieciešamības pierādījumu, šitādu varēja sataisīt darba laikā
P.S.S. pētījums + kampaņa (tai skaitā Baltic Sthbies gaudu vēstule) = A.B. likumu "neatmetīs" atpakaļ, ja 1)ieliks vēl lielākas cenas tikai par jauniem NĪ (7 gadus veciem) līdz 200.000, 2)citiem NĪ kvotas pie 300.000, 400., 500 3)par SIA , valsts parādzīmem, utt radīs kaut ko no ši vai Deloite savārstījuma

Atbildēt

tyu

21.10.2013. 20:25

Un kā šādu valsts pārvaldes formu sauc -MAFIOZĀ BIROKRĀTIJA?

Atbildēt

$

21.10.2013. 20:19

Nu un kam tad tas bija jāfinansē? Necepjieties par to ko nevajaga. TUA teāli pagaidām Latviešiem palīdz.

Atbildēt

gunārs

21.10.2013. 20:02

man škiet, ka otro pētījumu taisīja Deloitte nevis E&Y.

Atbildēt

magudrais

21.10.2013. 19:15

»

āpsis

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma


godātais, jūs tiešām esat āpsis

Atbildēt

āpsis

21.10.2013. 18:47

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma ???

Atbildēt

āpsis

21.10.2013. 18:46

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma ???

Atbildēt

paija

21.10.2013. 17:52

TAd jau labi,ka finansēja tie, kam tas vajadzīgs. Varu iedomaties,kada brēkšana būtu,ja to būtu finansejusi valdība ,kur Dombrovskim piesietu personisku ieinteresetību. Manuprāt nav šaubu ,ka kaut ko pārdot ir izdevīgi vismaz tiem ,kas pārdod. Bet netiks jau pētīts, vai Latvija var atļauties pietiekiemi lielu migrāciju no Krievijas , ķīnas. Tas ir morāles un politisks jautajums . Tadēļ neredzu šo pētījumu jēgu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...