Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uiop

22.10.2013. 19:33

»

AK47

Es aicinātu iekurt uguni zem EM "pelēkā kardināla" A.Liepiņa sēžamvietas - šis putniņš ir aizdomīgs tips. Viņš ir dziļi iekšā visos mēslos (Air Baltic, TUA), bet kaut kā vienmēr izpeld sveikā


To izdarīt būtu grūti, viņam liela loma Eiropas naudu sadalīšanā partijniekiem, pats bezpartejisks, dala, kam vien vajag, Latvijas Ceļa skola. Tādēļ tur arī paliks tik ilgi, cik būs ko dalīt.

Atbildēt

Es

22.10.2013. 15:34

»

Lira

Cenu kategorijā, kurā parasti NĪ ārzemnieki Latvju bāleliņš nemaz nevar un nekad nevarēs pavilkt. Klusais centrs un Jūrmala jau sen nav priekš vietējā maka


100,000 lati ir cena, kuru vietējais "nevar pavilkt"? Tā ir praktiski jebkura normāla izmēra pierīgas privātmāja Mārupē, Ikšķilē vai Garkalnē.

Kā piedevām, neviens neliek ārzemniekiem pirkt tikai vienu īpašumu. Pavisam netālu no manis viens ārzemnieks nopirka 2 dzīvokļus jaunajā projektā, katru pa aptuveni 50,000. Abus izīrē.

Mītu, par to, ka ārzemnieki pērk tikai dārgus īpašumus izcili sašķaidīja tas ķīniešu izbrauciens uz Ozolniekiem, jo Ozolnieki (kas principā ir Jelgavas priekšpilsēta) neietilpst ne republikas pilsētās, ne Rīgas plānošanas reģionā, un tur uzturēšanās atļauju var dabūt par 50,000 latu īpašuma iegādi.

Gribat teikt, ka tas neiespaido NĪ cenas un neatstāj ietekmi uz vietējo iedzīvotāju NĪ pirktspēju?

Atbildēt

Lira

22.10.2013. 15:12

»

Es

Pētijumā starp LV programmas mīnusiem absolūti nekas nav teikts par NĪ cenu līmeni, un tā paaugstināšanās efektu uz vietējo iedzīvotāju spēju atļauties savu pirmo NĪ, un kā tas atsaucas uz LV spēju noturētu jaunus un izglītotus cilvēkus Latvijā...


Cenu kategorijā, kurā parasti NĪ ārzemnieki Latvju bāleliņš nemaz nevar un nekad nevarēs pavilkt. Klusais centrs un Jūrmala jau sen nav priekš vietējā maka.

Atbildēt

Es

22.10.2013. 11:29

Pētijumā starp LV programmas mīnusiem absolūti nekas nav teikts par NĪ cenu līmeni, un tā paaugstināšanās efektu uz vietējo iedzīvotāju spēju atļauties savu pirmo NĪ, un kā tas atsaucas uz LV spēju noturētu jaunus un izglītotus cilvēkus Latvijā.

Nekas nav arī teikts, kas notiks ar LV ekonomiku, ja jaunas globālas krīzes iespaidā šie ārzemnieki sāks savus īpašumus pārdot un to cenas sāks kristies, kā tas ir Spānijā. Atcerēsimies, ka NĪ nav patēriņa prece, tā ir investīcija. Gluži kā skaidra nauda, NĪ ir vērtības nesējs, tikai mazāk likvīds. Latviešu bāleliņi aizmirst, ka NĪ var ne tikai pirkt, to var arī pārdot, un tāpat kā pirkšana notiek vietējā tirgū, tā arī pārdošana būs tepat, Latvijā.

Šie divi punkti principā padara šo pētījumu par nederīgu.

Atbildēt

ue

22.10.2013. 10:35

»

eu

Ko darīt? Kad kāds versīsies tiesā pret šo "šaiku" par valsts izzagšanu un izlaupīšanu? Ir kāds jurists, kurš var uzrakstīt sakarīgu pamatojumu


"Sakarīgu" pamatojumu varētu uzrakstīt tikai šarlatāns. Juristi saprot, ka investīciju piesaisti grūti sasaistīt ar valsts izzagšanu.

Atbildēt

m

22.10.2013. 09:14

Ja šādam pētījumam vajag Kanādas firmu - jautājums, ko pati EM vispār ir spējīga izdarīt?

Atbildēt

eu

22.10.2013. 09:03

Ko darīt? Kad kāds versīsies tiesā pret šo "šaiku" par valsts izzagšanu un izlaupīšanu? Ir kāds jurists, kurš var uzrakstīt sakarīgu pamatojumu?

Atbildēt

efeja

22.10.2013. 08:41

Nu un so what, ka finansējis? Kuram tad tas būtu jādara? (Varu iedomāties, kas būtu pirmie pētītāji, komentētāji un visādu citādu darbību veicēji (kas, starp citu, šogad jau tika pieredzēts), kad likumdevēji gribētu ķerties klāt žurnālistu cunftei.)

Atbildēt

AK47

22.10.2013. 08:20

Es aicinātu iekurt uguni zem EM "pelēkā kardināla" A.Liepiņa sēžamvietas - šis putniņš ir aizdomīgs tips. Viņš ir dziļi iekšā visos mēslos (Air Baltic, TUA), bet kaut kā vienmēr izpeld sveikā.

Atbildēt

Valsts ex-patriots

22.10.2013. 00:18

»

paija

TAd jau labi,ka finansēja tie, kam tas vajadzīgs. Varu iedomaties,kada brēkšana būtu,ja to būtu finansejusi valdība ,kur Dombrovskim piesietu personisku ieinteresetību. Manuprāt nav šaubu ,ka kaut ko pārdot ir izdevīgi vismaz tiem ,kas pārdod. Bet netiks jau pētīts, vai Latvija var atļauties pietiekiemi...


Bet ! manuprāt - saredzu Dombrovska personīgo ieinteresētību.

Bjūkane piesēž Ventspils ostā. Ko viņa, bez tā ka par piesēdēšanu pieklājīgi saņem , tur vēl dara? Pieklājīgi saņem un saņemto nes uz banku, lai maksātu procentus bankai par Dombīša un Bjūkanes laulāto vējziedu biznesu . A Dombītim čābani, šitais projekts neveiksmīgs, bērnu naf , nebūs kas vecumdienās ūdeni pado, tāpēc jāsteidz parāds atdot un ieguldīties kaut kur veiksmīgāk Līdz ar to secinu, ka dombītis ir interešu konfliktā & par viņa biznesu maksājam mēs visi- tāds tad nu reiz ir mas vingrojums

Atbildēt

tanta Bauskā

22.10.2013. 00:08

Un pētījumu par tabakas kaitīguma sekām varētu finansēt tabakas rūpniecība. Smird, smird gan UA, gan visa (paldies komentētājam par ideju) birokrātiskā mafija.

Atbildēt

tante Bauskā

22.10.2013. 00:06

»

tyu

Un kā šādu valsts pārvaldes formu sauc -MAFIOZĀ BIROKRĀTIJA


Mafiozā birokrātija ir vairāk kā precīzi.

Uzturēšanās atļaujas noraks gan Vienotību, gan visus pārējos, nevarīgo NA ieskaitot. Un tad būs tas fundamentālais jautājums, KAS notiks ar Latviju?

Atbildēt

Viesturs

21.10.2013. 22:28

Vai tas ka Kanāda ir migrantu zeme arī nav zīmīgi !?!?!?

Atbildēt

maita

21.10.2013. 22:03

Kaa vispar kaut kada Bukane var atrasties tur, kur vina atrodas?

Atbildēt

Haris.

21.10.2013. 21:42

Cik aukstasinīgi un ciniski var runāt par Dzimtenes izandelēšanu!Dombrovski,Šīnu un Bukani par tādu rīcību jāizraida no Latvijas!Pārdodam mežus,zemi,mājas-visu!Ja agrāk Latvija bija zaļa,tad tagad tā ir melna-kā dabā,tā morālē!

Atbildēt

sīkumi

21.10.2013. 20:43

paldies par textu!
nokavēts, lēns un nekvalitatīvs, ievērojot sākuma datumu, atbilstoša kvalitāte par spekuļu "noziedoto" 40m2 dzīvokli 2000 eur/m2 šādam "pētījumam"
kopā 34 lpp, 23.-34.lpp atstāsts grafiku veidā par Latvijas valsts institūciju datiem (Valsts Zemes dienests, Zemesgrāmata)
ieteikumi 15. lpp vāji - nav ņemts vērā vietējā NĪ tirgus specifika (līdz īsm lauksaimniec zemes aizsargāja cits likums, nav uzsvērts ka jābūt 1 gabalā NĪ kā elitas jaunceltam, cenu slieksnis daudziem TAU piekritējiem liekas pārāk zems), JO NA PRET bija jau zināms no iepriekšējiem gadieem un šogad vasarā par "ultimātu"
ja Vienotība jau vasarā piedāvātu pielikt cenu un iemaksas fondā, NA nepanāktu ultimāta izpildi
P.S.censonis no EM, kas šeit pašiniciatīvā publicēja progresīvā nodokļa nepieciešamības pierādījumu, šitādu varēja sataisīt darba laikā
P.S.S. pētījums + kampaņa (tai skaitā Baltic Sthbies gaudu vēstule) = A.B. likumu "neatmetīs" atpakaļ, ja 1)ieliks vēl lielākas cenas tikai par jauniem NĪ (7 gadus veciem) līdz 200.000, 2)citiem NĪ kvotas pie 300.000, 400., 500 3)par SIA , valsts parādzīmem, utt radīs kaut ko no ši vai Deloite savārstījuma

Atbildēt

tyu

21.10.2013. 20:25

Un kā šādu valsts pārvaldes formu sauc -MAFIOZĀ BIROKRĀTIJA?

Atbildēt

$

21.10.2013. 20:19

Nu un kam tad tas bija jāfinansē? Necepjieties par to ko nevajaga. TUA teāli pagaidām Latviešiem palīdz.

Atbildēt

gunārs

21.10.2013. 20:02

man škiet, ka otro pētījumu taisīja Deloitte nevis E&Y.

Atbildēt

magudrais

21.10.2013. 19:15

»

āpsis

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma


godātais, jūs tiešām esat āpsis

Atbildēt

āpsis

21.10.2013. 18:47

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma ???

Atbildēt

āpsis

21.10.2013. 18:46

nu un lato lapsam skauž ka pašam nav nekustamā īpašuma ???

Atbildēt

paija

21.10.2013. 17:52

TAd jau labi,ka finansēja tie, kam tas vajadzīgs. Varu iedomaties,kada brēkšana būtu,ja to būtu finansejusi valdība ,kur Dombrovskim piesietu personisku ieinteresetību. Manuprāt nav šaubu ,ka kaut ko pārdot ir izdevīgi vismaz tiem ,kas pārdod. Bet netiks jau pētīts, vai Latvija var atļauties pietiekiemi lielu migrāciju no Krievijas , ķīnas. Tas ir morāles un politisks jautajums . Tadēļ neredzu šo pētījumu jēgu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...