Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smieklīgi nav...

03.08.2021. 10:53

jo šam kungam zināšanu par Pēreri Stučku nav. Jautājums, vai šājā birojā kādam ir zināšanas tiesību jautājumos?

Atbildēt

jaajaa

29.07.2021. 21:41

...kaut ko konkrētāk nevar ?...kad, kuram, ko, par ko utt. jaunā tiesa ir noņēmusi (bez pierādījumiem atzinusi mantu par noziedzīgi iegūtu) ?...un kāpēc tad Stučkam tāds gods ?...visa varenā boļševiku saime tā darīja (un, domāju, būtu apvainojusies uz autoru par viņu nepieminēšanu)...:)

Atbildēt

Kur ir?

29.07.2021. 20:33

Kur ir tieslietu ministrs, kad viņu visvairāk vajag?
https://orakuls.forumotion.com/t116p250-darbibas-kas-latvijas-attistibu-gremde-un-pazemo#313423

Atbildēt

lasītājs

29.07.2021. 16:11

Autoram,
smalki pasniegts, turpiniet.
Paldies.

Atbildēt

Vot jā

29.07.2021. 14:04

»

nu nē

Latvija nekādu jūgu neizturēja. Latvieši, tāpat kā igauņi, baltkrievi un ukraiņi, būdami brīvi cilvēki, savās zemēs Ordu neielaida


A kas tad ja ne orda ir šie 700 tūkstoši kolonistu, ko ieveda okupācijas periodā un turpina vēl joprojām ielaist caur uzturēšanās atļaujām, pilsonības tirgošanu un goda pilsonības piešķiršanu. Tas viss ir pretrunā brīvvalsts Satversmei, bet komunisti to prettiesiski pārlaboja.

Atbildēt

.

29.07.2021. 11:55

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Kā Bordāns pārbaidījis šeit nevietā pieminēta Stučkas idejiskos mantiniekus, ka ne tikai pūšļa, bet arī ānusa slēdzējmuskulis atlaidis izplūšanai visu saturu, ko tas turēja ! Un, ne jau klozetā, bet tieši biksēs


Morālais kroplis Bordāns un visa viņa čekistu banda ir Sučkas idejiskie mantinieki. Kaut vai to dēļ vien par noziegumiem pret valsti būtu atjaunojami nāvessodi, lai tādi izdzimteņi, atbilstoši saviem talantiem, rok grāvjus un slauka ielas, bet nelien politikā.

Atbildēt

nu nē

29.07.2021. 11:49

»

Kasīklis

Latvija mongoļu-tatāru jūgu izturēja, bet zem čangaļu spiediena sabruks. (c) Limuzīns


Latvija nekādu jūgu neizturēja. Latvieši, tāpat kā igauņi, baltkrievi un ukraiņi, būdami brīvi cilvēki, savās zemēs Ordu neielaida.

Atbildēt

Kasīklis

29.07.2021. 10:44

Latvija mongoļu-tatāru jūgu izturēja, bet zem čangaļu spiediena sabruks. (c) Limuzīns

Atbildēt

Tapat

29.07.2021. 09:11

Īsti nesapratu autors ir vēsturnieks vai advokāts? Kā advokātam varbūt vajadzēja panalizēt tiesas spriedumus. Jeb tas būs nākamaā apcerējumā?

Atbildēt

Pienāks laiks

29.07.2021. 06:40

un hazāru līkdegunis Bordāns saņems nopelnīto pilnā mērā gan par LV atteikšanos ar 13/03/2020 ievērot cilvēktiesības Latvijā, gan par cilvēktiesību pārkāpumiem Latvijā, gan par piedalīšanos ebreju tiesais saimnieciskos strīdos, ELT, izveidi un ELT radītām sekām Latvijas tautsaimniecībai un privātpersonām valsts cilvēktiesību neievērošanas un visā kovidafēras laikā. Tostarp par obligātas vakcinēšanas ieviešanu kā Tieslietu ministrs.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

29.07.2021. 00:32

»

Stulbs, glups raksts

Izlasīju un nesapratu, kāda te līdzība ar "revolucionāro pārliecību", diez vai kāds saprata, kā tikai piesaukšanas pēc citēts vienīgi Stučka, bet tikpat kā nekā nav teikts, kas tad līdzīgs notiek Ekonomisko tiesu lietā...


Kā Bordāns pārbaidījis šeit nevietā pieminēta Stučkas idejiskos mantiniekus, ka ne tikai pūšļa, bet arī ānusa slēdzējmuskulis atlaidis izplūšanai visu saturu, ko tas turēja ! Un, ne jau klozetā, bet tieši biksēs.

Atbildēt

kā smejies

28.07.2021. 23:43

Ja jau mazos zagļus liek cietumā, bet lielos ceļ amatos, vai nevajadzētu likvidēt cietumus, nebūtu tie jāuztur. Kā ar bērnu namiem - lai izcieš sodu ģimenēs. Bet varbūt vispār nevajag nevienu sodīt? Ak, tad jau advokātiem ar nebūtu darba.

Atbildēt

janis

28.07.2021. 22:55

Latvijā sen vajadzēja kaut ko vairāk,kā Stučkas metodes.
Gods,taisnība,patiesība,cilvēcība;tādi vārdi baidās uzturēties šajā brīvā,demokrātiskāun neaatkarīgā ūķī.

Atbildēt

No kompartijas lādes

28.07.2021. 21:33

Te viens Meļķisis izlīdis no kompartijas lādes un čivina kā zvirbulis, kurš bija sasalis, bet kad viņam govs uzmeta čupu, atsila un čivina, drīzāk, lai attaisnotu savu komunistisko darbības pagātni, ka nu viņš ir īsts demokrāts.

Kā nav kauna, ticis advokātu ģildē un gāž muļķīgu salīdzinājumu uz kolēģi.

Raksts nav vērtējams mazāk ka provokācija un tukša kladzināšana, apmelošana.

Atbildēt

Stulbs, glups raksts

28.07.2021. 21:17

Izlasīju un nesapratu, kāda te līdzība ar "revolucionāro pārliecību", diez vai kāds saprata, kā tikai piesaukšanas pēc citēts vienīgi Stučka, bet tikpat kā nekā nav teikts, kas tad līdzīgs notiek Ekonomisko tiesu lietā.

Fakts: darītājus "mazgā". lād un apsmej, lai neļautu nevienam, darītājam pacelt galvu, darīt un kārtot lietas kā tas pienākas.

Atbildēt

nezālītis

28.07.2021. 19:08

»

31 gadu blēj

ka krīze un vajag uzlabot


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

31 gadu blēj

28.07.2021. 18:55

ka krīze un vajag uzlabot.....................

Atbildēt

nezinu kurš vainīgāks

28.07.2021. 18:55

bet spriežot pēc rezultātiem, tieslietas varētu pat nebūt

Atbildēt

ko,ko,ku-kū

28.07.2021. 17:31

»

??

OK, lai tā būtu. Bet ko piedāvā vietā Reihmaņa partneris? Kā cīnīties ar noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem, shēmotājiem , skalotājiem u.t.t.? Jeb te prāta spējas izbeidzās


Piedāvā atcerēties padomju laikus šis potomstevennij jurist.Tad labi dzīvoja čekas uzraudzībā.

Atbildēt

Visa ekonomikas kultūra un principi pakārtoti ebreji impērijas trim standartiem

28.07.2021. 16:56

»

??

OK, lai tā būtu. Bet ko piedāvā vietā Reihmaņa partneris? Kā cīnīties ar noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem, shēmotājiem , skalotājiem u.t.t.? Jeb te prāta spējas izbeidzās


Tiem pakārtota visa ES likumdošana uzņēmējdarbībā tā, ka ikvienam var pierādīt nelegālas naudas atmazgāšanas noziegumus. Likums ir spēkā tā, ka tev pašam ar čekiem utt. jāpierāda lietas, īpašuma legāla izcelsme, sākot ar 1 eurocenta vērtību likuma spēks ir saistošs. Pats Burkāns to TV stāstīja... kas atceras vedītāju Burkānu... tie zin...

Operatīvās darbības likums ļauj policijas iestādei veikt nelegālas un noziedzīgas darbības citu noziedznieku un noziegumu atklāšanas nolūkos. Tā policija un prokuratūra nošauj divus zaķus- kriminalizē sabiedrību un piesaista ziņotājus.


Daudzi likumi un MK noteikumi sarakstīti tā, ka pieļauj noziedzīgi iegūtu (nemaksājot VID) līdzekļu legalizāciju.

Globālo ofšoristu triki nekad netiek un netiks atklāti, tādu kā Kariņš, izņemot Lembergu.. varbūt..varbūt Šķēli TV digitalizācijas lietā...Viņi ir peškas pret globālistiem - peramie zēni.. no muļķu zemes..

Jo ebreju impērija paredz iznīcināt ekonomiku arī ar ELT. ELT nav nekas jauns. Tādas ebreju tiesas “uz ātru un efektīvu rezultātu” ievieš visā žīdu projektā ES.

Atbildēt

HH

28.07.2021. 16:22

»

??

OK, lai tā būtu. Bet ko piedāvā vietā Reihmaņa partneris? Kā cīnīties ar noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem, shēmotājiem , skalotājiem u.t.t.? Jeb te prāta spējas izbeidzās


Kad zagļiem grasās konfiscēt sazagto, tad lietā tiek laistas viszemiskākās metodes. Pat līdz Staļina un holokausta piesaukšanai, ja ar ikdienas latiš fašist un nacist nepietiek.

Atbildēt

??

28.07.2021. 15:48

OK, lai tā būtu. Bet ko piedāvā vietā Reihmaņa partneris? Kā cīnīties ar noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem, shēmotājiem , skalotājiem u.t.t.? Jeb te prāta spējas izbeidzās?

Atbildēt

Izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos starp valsti un privātpersonu ceļā uz inkluzīvo kapitālismu

28.07.2021. 15:12

Sarīdot divas savstarpēji sasškeltas sabiedrības daļas cilvēktiesības ieguvušos- vakcinētos ebreja lavitaprāt un nevakcinētos dzīvniekus, teorētiski vakcinētie būtu pasargāti no īpašumu konfiskācijas revolucionārās apziņas kritērijos.

Nevakcinētie savas īpašumtiesības, cilvēktiesības, levitaprāt jau zaudējuši.

Lielajai ekspropriācijai revolucionārās apziņas pardigmā varētu sākties kovidafēras isaslimmšanas viļņu pīķos, ierobežojot pārvietošanās tiesības, ieviešot komendanstundas un lokdaunus Latvijas cilvēkiem- dzīvniekiem bez cilvēktiesībām Delta pīķa virsotnēs. Elektroniski- attālināt elektroniskajā koncentrācijas nometnē ELT spruedumus būs grūti apstrīdēt. Sūdzēties Starptautiskajā tiesā neiespējami 13/03/2021,
paziņojot ANO, LV ar ebreja Levita akceptu atteikusies ievērot cilvēktiesības Latvijā.

Otrs standarts ekonomikā, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.07.2021. 15:09

Par ko cīnījās - uz to arī uzrāvās.

Atbildēt

lauķis

28.07.2021. 14:48

Es gan teiktu ka Ļeņina idejas dzīvo un uzvar,pareizāk sakot,cionistu idejas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....