Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-hal

28.03.2020. 16:08

Apjomīgā propoganda pret sejas masku lietošanu.Kādā medicīnas iestādē izlasīju materiālu par piesūkušās ērces noņemšanu un nevajadzību vērsties šai sakarā pie mediķiem,jo inficēšanās jau esot notikusi,bet medicīnā pret šo infekciju esot mazspējīga,tādēļ mediķus ar ērcēm nevajagot atraut no daudz svarīgākiem pienākumiem.Šobrīd,epidēmijas apstākļos,liekās,kā daži cilvēki uzskata kā tagad ir pienācis brīdis saņemt atlīdzību par grūti iegūtajām zināšanām pabalstu un citu bezstrādes ienākumu veidā.

Atbildēt

kur viņi ņemas, tie ierēdņi.............

28.03.2020. 06:40

č skolotāji ( ar nodomu?) diplomē visus, pat debilos.............................

Atbildēt

krievsam

27.03.2020. 13:49

»

Nacionālais Atkritums (NA)

Kā tad krievi varēs mūs glābt no pandēmijas, ja mēs, kā idioti, būsim mīnējuši robežu


Ja tev vajag palīdzību, savāc savu senču atvestos tarakānus, blaktis un blusas un, kopā ar domubiedriem, brauciet uz Krieviju. Garantēju, ka vismaz 20% no jums apraks garā un dziļā tranšejā, kur varēsiet sev rast mieru starp sev ģenētiski līdzīgiem organismiem.

Atbildēt

deģenerātam

27.03.2020. 10:03

»

Lasītājs

Mēs tak NATooo valsts, bet nevienā NATooo valstī nav civilās aizsardzības, kā arī ķīmisko-baktereloģisko armijas vienību. Tādas ir tikai krieviem un tās tagad var redzēt dodoties palīgā itāļiem


Mums ir jānomīnē Austrumu robeža, jo drīz miljoni saslimušo Putina vergu, palikuši bez medicīniskās palīdzības, no Krievijas, kur epidēmija plosās jau divus mēnešus, lauzīsies uz Eiropu.
Izrādās, ka starp FSBešņikiem un GRUšņikiem, kurus Putins sūtīja "palīdzēt" itāļiem, vairāki ir slimi ar Covid 19 un tagad Itālijā tos ārstēs.
80% of Russia's Coronavirus Aid to Italy 'Useless' – La Stampa

Atbildēt

Soross un nacisti

27.03.2020. 10:01

Ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas. Starptautiskais finansu noziedznieks, Soross, ir tuvs visādiem pederastiem un krievmīļiem.

Atbildēt

Ģirģenu nekavējoties arestēt!

27.03.2020. 09:56

Ģirģens kā valsts ienaidnieks un sabotāžas pret valsti organizētājs ir nekavējoties jāarestē, jātiesā un par biedinājumu sods jāizpilda nekavējoties! Viņš neko nav darījis kā ministrs, savā nozarē no tā, kas ir vajadzīgs. Kur ir valsts materiālās rezerves? Kur ir civilās aizsardzības nodrošinājums? Ģirģen, tu esi nulle un esi izsaimniekojis valsts mantu maksādams sev un daudziem citiem algu par nepadarītu darbu. Atkāpies, vai arī pēc krīzes sēdēsi cietumā tā vai tā! Ministrelis atradies! Puišelis...

Atbildēt

Noziedznieks Kariņš

27.03.2020. 09:49

Kariņš nemitīgi un vairākkārt ir pierādījis, ka ir kriminālnoziedznieks, kuram jāsēž cietumā. Cerams, ka pēc krīzes daudz kas mainīsies un viņš un viņa kliķe beidzot tur arī nonāks. Kariņš arī šajā vīrusa gadījumā ir atbildīģs par to, lai krīzes plāns, civilās aizsardzības likums, noteikumi un infrastruktūra būtu sakārtota un nodrošināta. Nekas nav izdarīts, iztērēti ierēdņu algām miljoni. Kur ir materiālās rezerves? Kur ir gāzmaskas, kur ir daudz kas, ko normālas valstis saviem iedzīvotājiem ir sāgādājušas nebaltai dienai? Mums ir tikai virtuāla (un jāuzsver- virtuāla ) degvielas rezerve, kuru glabājam virtuālā vidē un globālas krīzes laikā pie tās netiksim. Tas viss ir noziegums pret valsti, par ko ar kriminālarbildību un mantu jāatbild pamatā Vienotībai un valdībai ar Kariņu priekšgalā. Vienotība ir valsts ienaidnieki un Kariņš tās izvirzītais mafijas boss, kas nav nodrošinājis to, ko viņa amats pieprasa, taču nelikumīgi saņēmis atalgojumu - par neko!

Atbildēt

Dr. Aņķis

27.03.2020. 08:53

Ienāca prātā, ka Rīgas domē ir tāds Birokrātijas apkarošanas centrs. Lielākus birokrātus, tukša gaisa maisītājus un papīru ražotājus grūti iedomāties. Nez kad šiem ķersies klāt?

Atbildēt

pilnas bikses

27.03.2020. 06:39

Tiem dzeltenajiem ir vienmēr pilnas bikses.......

Atbildēt

Laba bilde

27.03.2020. 05:47

Maza piselīga un garais impotentais. Erotiska bilde.

Atbildēt

Sirēna

26.03.2020. 22:32

Kāds Civilās aizsardzības plāns, ja Ģirģens aizliedz atjaunot apziņošanas sirēnas un norāda ar ko drīkst sadarboties un ar ko nē. Vadības centrs sen jau ir aizmirsts.

Atbildēt

Jāklis no Jēkabpils nomales

26.03.2020. 20:35

tagad Rīgā tēlo Napaleonu.

Atbildēt

juris

26.03.2020. 20:18

Nejēgu vadīta valsts. Pašreiz robežu šķēršojošos valsts robežu tālbraucēju šoferus policija mekļē pa mājām, kā viņi pilda pāšnorobēžošanos. Kā teiktu Zorgevica k-gs- zirgiem jāsmējas. Nu kur vēl stulbāk,pat aizpildāmo dokumentu formas neprot sastādīt.....

Atbildēt

Sandis Elzas dēls ir

26.03.2020. 19:38

neCilvēks, kas šobrīd vada Operatīvās vadības centru, trīsarpus gadu laikā tā arī neko nav izdarījis!

Atbildēt

Nu

26.03.2020. 18:18

A kur valsts kontrole skatās ?
Tāpēc jau viss iet pašplūsmā un nevienu sodīt nevar ! Jo likuma ta` nav !

Atbildēt

Ja, ja!

26.03.2020. 17:49

Daudz tādu pietiek lasītāju, kuri tic 4. maija VDK korporācijas solījumiem, visādiem nacionālās attīstības plāniem, civilās aizsardzības plāniem un kam tik vēl ne!

Atbildēt

katastrofa

26.03.2020. 17:47

"katastrofas pārvaldīšanas likums"...mūsu valdošā kliķe ir ši nacionālā katastrofa

Atbildēt

pietieklapsītājam

26.03.2020. 17:41

nestāv sen un tagad vīruss sadragājis smadzenes

Atbildēt

Lasītājs

26.03.2020. 17:06

Mēs tak NATooo valsts, bet nevienā NATooo valstī nav civilās aizsardzības, kā arī ķīmisko-baktereloģisko armijas vienību. Tādas ir tikai krieviem un tās tagad var redzēt dodoties palīgā itāļiem.

Atbildēt

Kukū

26.03.2020. 17:02

Šim rakstam ir pareiza bilde, jo tieši Iekšlietu ministrija ir atbildīgā ministrija par civilās aizsardzības plāna un materiālo rezervju veidošanu krīzes un katastrofu situācijai. Taču realitātē šai jomā sen nekas netiek darīts- kopš tika aizieta valsts sekretāre Pētersone Godmane vai kā tur bija uzvārds, iekšlietu ministrija vienkārši planē bezsakarā- tur neviens nekamī nerubī fišku un pat necenšas domāt. Ņemot vērā ministrijas impotenci, par valsts materiālo rezervju veidošanu atbildīgās Nodrošinājuma aģentūras pilnīgi bezatbildīgais direktors vienā mierā ir likvidējis nodaļu, kas ar to nodarbojās, un viss. Labākais ir tas, ka aģentūra kā tāda skaitās, ka veido matrezerves, ir pat vesels departaments, kuram būtu par to jāatbild, ir daudz visādu vadītāju, kuri saņem par to milzīgas algas, bet reāli apakšā nav neviena darbinieka, kas kaut ko darītu!!!
Ģirģen, pirms ej uz paņeļa ar tukšu lapu rokā, painteresējies, vai tiešām tavā resorā nav iestāde, kurai būtu bijis sen jāsapērk sejas maskas un dezinfekcijas līdzekļi, vai gadījumā tā nav tā pati iestāde, no kuras tu paņēmi konfiscēto spirtu??
Lato Lapsa- beidzot būtu laiks uzdot jautājumu, kurš ieM sistēmā par ko atbild krīžu, katastrofu un materiālo rezervju jomā.

Atbildēt

latvietiņš

26.03.2020. 16:53

Kāds bezkaunīgs raksts! Kās drīkst tā kungiem acīs lēkt un viņus kritizēt?! Nu un kas, ka tie plāni nav sastādīti? Tā ir kungu, nevis kaut kādu zemnieku darīšana! Kungiem pieder vara, bet mums visiem pārējiem pieder kalpošana tai varai, nevis tās varas kritizēšana. Ja arī kungi savas aizņemtības dēļ kaut ko nav izdarījuši, tad mūsu pienākusm ir pacietīgi nest upuri. Varbūt, kad viss būs beidzies, kungi pateicībā par mūsu pašaizliedzību, mums uzcels pieminekli, kur dzīvi palikušie svētku reizēs varēs nolikt ziedus, bet kungi tur tad teiks svinīgas runas. Un tas būs tik aizkustinoši.

Atbildēt

P.

26.03.2020. 16:43

Labi, ka tā.

Būtu plāns - kāds kretīns uz tā pamata noteikti izvērstu drudžainu aktivitātes imitāciju, kas nevienam par labu nenāktu.

Atbildēt

tas gan tiesa

26.03.2020. 16:19

..................

Atbildēt

sorositu un neonacistu viedoklis

26.03.2020. 16:18

sorositi un neonacisti teiktu ,ka raksta autoram piemit padomju domasana !

Atbildēt

Zinošais

26.03.2020. 16:15

Nu nav jau vienīgā joma, kur nav pat sakārtotu dokumentu, par darbiem pat nerunājot !
Tāpat MK regulāri neievēro likumos noteiktos termiņus kuros jāizstrādā un jāapstiprina pakārtotie normatīvi !
Tikpat dīvaini no deputātu vai augstāko ierēdņu mutes dzirdēt frāzes, ka noteiktā jomā "nav sakārtota likumdošana" !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...