Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Paši vainīgi, ka mirst?!

Jānis Urbanovičs
13.12.2021.
Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ruddy

18.12.2021. 22:30

Veselībpratības līdēstības profesori Kariņš un Pavļuts varētu izskaidrot kā tieši vakcinācijas sertifikāts izmantojasm COVID-19 ārstēšanā - vai ar to jāslauka puņķains deguns, vai jāuztin kāsītī, vai arī pelni jāšņauc pēc nodedzināšanas? Un kā izmantot mobīlo versiju?

Atbildēt

Nirnberga

18.12.2021. 12:33

Šos divus ir jāpakar kā pirmos. Bet ne kā pēdējos, pārējos pēc tam.

Atbildēt

Opis

14.12.2021. 22:12

»

fakts

Kremļa sulainis atkal melo...


Tikai nedirs...

Atbildēt

šai afērai

14.12.2021. 15:01

»

Visiem viena Vakcîna

Vakcineties, lai tauta neizmirst


ir tieši pretējs mērķis...

Atbildēt

Danuta

14.12.2021. 14:37

Padzīt tos visus ēzeļus no Latvijas, lai veinreiz beidz ņirgāties par cilvēkiem.

Atbildēt

Ja

14.12.2021. 13:41

»

Šmertj

nākšu pie tevis naktī


Idiots , esi! Ja nav ko jedzigu teikt, tad nepiecuka catu! Mana sapiga pieredze lauj man runat tausnibu, pat, ja kadam ta nepatik. Tapec, aizveries!

Atbildēt

viss ir vienkārši

14.12.2021. 13:27

»

Vakcinēties

pret ko


pret stulbumu.

Atbildēt

Aktuāli.

14.12.2021. 10:57

Divu ārstu saruna ,uzsāksim ārstēšanu a varbūt ,lai pacients dzīvo.

Atbildēt

Visiem viena Vakcîna

14.12.2021. 09:55

Vakcineties, lai tauta neizmirst!

Atbildēt

Kaža

14.12.2021. 09:48

Veselības un sociālās aprüpes sistėmu tādā stāvoklī ir noveduši okupācijas režïma aktïvisti-komunisti,komsorgi un viņu padotie čekisti un čekas aģenti,kuri kuplā skaitā tika iefiltrėti veselïbas un sociālaja sistėmā un darbojas tur ar labām sekmēm,augstiem amatiem un milzu algām joprojam.Nav vekts obligātais pėcokupäcijas process un valsts finanse ietekmes aģentus un potenciālos spiegus no valsts budžeta,tāpat, ka nekautrējoties maksa kompensācijas, milzu pensijas bijušajiem okupācijas režïma aktīvakajiem pakalpiņiem.

Atbildēt

Atbilde

14.12.2021. 09:26

Atbilde ir virspusē. Nerunājot par to, ka Covid ārstēšana Latvijā notiek vienkārši ieslēdzot cilvēku uz 10 dienām četrās sienās liedzot jebkādu medicīnisko palīdzību (pirmais iemesls), tā saucamās kvotas un piekļuve speciālistiem jau ilgi pirms Covida tika nodrošināta tikai 6 mēnešus. No jūlija pie daudziem speciālistiem kvotas jau bija beigušās un kā gan nē, ja Latvijā ir aizvērtas visas iespējamās slimnīcas, atstājot uz visu Latviju tikai dažas. Visā Ogres rajonā tika slēgta vienīgā slimnīca, kas nozīmē ka līdz Rīgai šobrīd no Madlienas piem. jābrauc aptuveni 2 stundas lai nokļutu pie ārsta, ņemot vērā ka transports kursē 2 reizes dienā. Jautājums par to, vai tas tiek darīts cilvēku un veselības vārdā domāju ka lieks. Vairāk par to, valdības ar lielu izcilību pilda plānu iedzīvotāju samazināšanai Latvijā - no 2.5 šobrīd ir labākajā gadījumā 1.5 miljoni. Cipariem pretī melot ir grūti un noticēt ka tā ir tikai sakritība šodien jau ir neiespējami!

Atbildēt

lauķis

14.12.2021. 08:01

»

Ivars

Var patikt vai nepatikt saskaņa, bet šajā jautājumā tai ir taisnība. Lai tiktu pie ģimenes ārsta ir jāgaida 2-3 nedēļas un pat tad kad esi pie viņa ticis, paceļas jautājums par ārsta attieksmi pret pacientu un savu profesiju, savu pienākumu. Uz izmeklējumiem ir jāgaida mēnešiem, bet dažiem pat gadiem...


Manā dzimtā ir savs ģimenes ārsts,netestēts un nesadurts.Aptieka ir aiz loga.Rindā nav jāstāv.
Pārējam gan piekrītu,lai gan komunistu laikā arī viss nebija tik skaisti kā zīmēja bildēs.Bija PSRS tagad ir Eiropas Padomju Sociālistisko Republiku savienība,īsāk sakot verdzība un beztiesiskums.

Atbildēt

Ivars

14.12.2021. 05:57

Var patikt vai nepatikt saskaņa, bet šajā jautājumā tai ir taisnība. Lai tiktu pie ģimenes ārsta ir jāgaida 2-3 nedēļas un pat tad kad esi pie viņa ticis, paceļas jautājums par ārsta attieksmi pret pacientu un savu profesiju, savu pienākumu. Uz izmeklējumiem ir jāgaida mēnešiem, bet dažiem pat gadiem. Uz speciālista konsultācijām arī jāgaida mēnešiem. Būsim godīgi, rodas iespaids ka apzināti tiek novilcināts laiks ar mērķi lai slimnieks pats tiek galā ar savām veselības problēmām un netraucē ar tādiem sīkumiem valsti. Komunistu valdīšanas laikā man nekad nebija problēmas saņem medicīnisko palīdzību. Acīmredzot komunisti saprata ka vesela sabiedrība, vesels cilvēks ir vērtība valstī, bet šiem brīvību mīlošajiem vērtība ir tikai naudai ja cilvēks ir ražošanas instruments kuru var nomainīt ar citu jebkurā mirklī. Kādēļ par viņu lai rūpētos?

Atbildēt

Jukums

14.12.2021. 04:39

Diemžēl, mēs visi redzam un zinām kādā valstī dzīvojam. Tā ir sociāli ļoti netaisnīga un nevienlīdzīga valsts. Turklāt, daudzās balsis, kuras uz šo faktu norāda, vienkārši tiek ignorētas. Un ir nožēlojami, ka sociālā netaisnība un sociālā drošība, šajā pandēmijas laikā tiek vēl vairāk apzināti pastiprināta un izmantota pat, kā ierocis, pret tiem, kuri atsakās vakcinēties. Bet, nevakcinēšanās, ļoti lielā mērā, taču ir tāpēc, ka lielākā daļa cilvēki neuzticas valdībai un, tādā veidā, pauž savu protestu. Jo - savādāk nedzird. Un, kā redzam, nedzird joprojām. Ne tikai Kariņa un Pavļuta nemitīgi piekoptā ierobežojumu un represiju taktika, bet pat šībrīža labklājjības ministra izteikumi liecina, ka valdības politika ir vērsta uz to, lai cilvēki nepārziemotu. Kurā valstī vēl tā ir?

Atbildēt

DonnaRaker

14.12.2021. 02:02

Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$90 līdz 💵$400 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$10 000 bez tiešsaistes darba prasmēm. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Bunkurs 13

14.12.2021. 00:26

Urlabonič, par Latviešu valodas iznīcināšanas referendumu Tu pats zini, kas gaidāma. Labāk spried tiesu pats sev - tā būs nesāpīgāk.

Atbildēt

Ja

13.12.2021. 22:44

»

hm

Drīzāk te vietā būtu teiciens - kā ārstē, tā mirst...


Precizi! Jabeidz vainot pacientus, bet jamekle patiesie mirstibas celoni! Liela dala arstu tiesam nav varoni. Un, tikai nevajag uzbrukt! Pec pieredzes, godigi varu teikt- nav. Algas plus piemaksas sanak covid nodalas labas. Arstam savas mainas laika ir godigi jadara savs darbs, nevis jakliedz par izsikumu. VM ir japarskata algoritmi, jamekle jaunas iespejas. Visu vasaru vareja gatavoties, meklet zales, apmacit specialistus, ieguldit lielas naudas specializetas slimnicas. Nekas netika izdarits, pienaca rudens, miruso kalni. Tika gadati jauni ventilesanas / naves aparati, nevis gadats, lai slimnieki nenonaktu naves dzirnavas. Godigie arsti netika uzklausiti, pasule zinami algoritmi pat netika apskatiti, tikai izsmieti. Kadiem bus jaatbild par tukstosu valsts pilsonu noslepkavosanu gaisa dienas laika!

Atbildēt

Viss pateikts MK 720 pirmajā teikumā:

13.12.2021. 22:04

"Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību..."
MAZINĀTU NOVĒRŠAMO MIRSTĪBU - saturiski tas nozīmē, ka to mirstību, ko varētu novērst, ir jāsamazina!!! Respektīvi, jāpalielina nenovēršamās mirstības skaits - un to noziedzīgā valdība arī realizē praksē!

Atbildēt

hm

13.12.2021. 21:20

Drīzāk te vietā būtu teiciens - kā ārstē, tā mirst.
C19 vienīgā palīdzība slimniekam - skābekļa maska. Vai ar to pietiek, la izveseļotos, bet smagos slimības gadījumos - nenomirtu?
Otrs ārstniecības elements - gulēšana uz vēdera.
Viss!
Profilaktiskie pasākumi - uzliek pa sāls sistēmai, iedod paēst un iešpricē prettrombu šprici.
Ja pieejams svaigs gaiss, nevis palātā piesmakušais, vai c19 slimniekus tāpēc vajag vest uz slimnīcu? Izveseļoties vai nomirt taču var arī mājas apstākļos. Ģimenes ārsts pakonsultē gulēšanas un elpošanas sakarā, ko ārsti slimnīcā bieži aizmirst un veseļojies!
Es teiktu, ka visvairāk slimnieku nāvēs vainīgi ārsti, kuri nav sagatavoti slimības ārstēšanai. Un VM, kuri nekoordinē ārstniecības procesu.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

13.12.2021. 20:50

»

Žulis

Izskatās, ka tā īsti neesiet sapratis, par ko es runāju savā komentārā. Es neslavēju saskaņiešus. Es aicinu palūkoties pēc tiem " čekas kuratoriem, komuņagām un viņu pēcnācējiem" tajās partijās, kuras visu laiku tos mūsu tautas draugus ir tēlojušas. Par tiem, kas atklāti demonstrē savu nekaunību tāpat...


Tā ir, bet kādas var būt vienkāršo cilvēku izredzes pret organizētu militāru struktūru, kuru atbalsta visu līmeņu noziedzīgie grupējumi un nelegālie migranti, kas ievesti no Krievijas un sastāda 37% no iedzīvotāju kopskaita.
Vārds hibrīdkarš ir izdomāts, lai apzīmētu militāru operāciju, kurā netiek lietotas formas un atpazīšanas zīmes, kur derīgas visas metodes, uzpirkšanu, iebaidīšanu, ekonomiskās sviras un arī letālu iznākumu kara upuriem ieskaitot.

Atbildēt

Aģents 007

13.12.2021. 20:32

Izraēlā Veselības ministrija (IHM) ir brīdinājusi, ka iedzīvotājiem ir jāgatavojas nebeidzamam Covid-19 vakcīnu un revakcinācijas injekciju klāstam.
Valsts jau ir uz robežas, lai apstiprinātu savu ceturto obligāto revakcināciju, tomēr IHM vakcinācijas padomdevējas komitejas loceklis un Izraēlas lielākās slimnīcas vadītāja vietnieks profesors Arnons Afeks saka, ka piektā, sestā un septītā injekcija, kam seko bezgalīgs skaits vakcināciju. injekcijas pēc tam – ir paredzēts kā nākamais darba kārtībā.
Afeks paziņoja: “Tie, kas domā, ka mums nevajadzēs lietot vairāk pastiprinātāju, kļūdās. Mums vajadzēs izpildīt 4., 5., 6., 7. šāvienu.
Profesors turpināja, norādot: "Kamēr pandēmija turpināsies tādās vietās kā Āfrika, kur vakcinēti ir tikai daži, attīstīsies jauni COVID-19 varianti un nepieciešamība aizsargāties pret tiem ar vakcīnām."
Tā kā ir pienācis Omicron variants, Izraēla tagad palielina savus tirāniskos pasākumus, lai mēģinātu noturēt pilsoņus panikā un nodrošināt, ka viņi ievēro ierobežojumus un vakcinācijas pret saaukstēšanos, kas skar tikai pilnībā vakcinētos.
Šķiet, ka Pfizer izpilddirektors Alberts Burla ir sajūsmā par šo paziņojumu, parādot, ka viņš, šķiet, sadarbojas ar Izraēlas valdību, lai piespiestu viņa uzņēmumu uzbrukt izraēliešiem.
Līdz šim Pfizer ar savām vakcīnām ir nopelnījis miljardus, vienlaikus spējot izvairīties no jebkādas atbildības, kas saistīta ar viņu sitienu izraisītajām blakusparādībām.
Lai gan, pēc Bourla domām, cilvēkiem ir “vajadzība” saņemt “ikgadējo revakcināciju”, ti, iemesls, lai turpinātu pelnīt naudu no durkļiem un tiem, kas tām pakļaujas.
Neskatoties uz to, ka pēc Pfizer vakcīnām saslimst daudzi cilvēki, bieži vien padarot cilvēkus infekciozākus – tādējādi izplatot Omicron un citus variantus –, Bourla un Izraēlas valdība pieprasa, lai iedzīvotāji stāvētu rindā, lai saņemtu tik daudz vakcināciju, cik viņiem ir pasūtīts.
Pfizer plāno ieviest trīs devu "pastiprināšanas" injekciju sēriju, kas īpaši paredzēta Omicron variantam, kas būs pieejama pēc dažiem mēnešiem.
Problēma ir tā, ka darba kārtība turpināsies tikai tad, ja cilvēki to ievēros un sastāsies rindā, lai saņemtu papildu šāvienu. Tas beidzas, kad cilvēki nesaka vairāk un iestājas pret medicīnisko tirāniju.

Atbildēt

Žulis

13.12.2021. 20:11

»

Tālavas taurētājs

Ja nolaižamies tādās kategorijās, tad Hitlers ar Staļiņu arī ir labas lietas teikuši un pat darījuši. Nemaz nerunājot par viņu denšķikiem citās valstīs (5.kolona), kas solīja pa labi un pa kreisi, ķīseļa upes ar mannas krastiem. Tikai neskataties uz mūsu darbiem (līgums ar putina partiju), okupantu ...


Izskatās, ka tā īsti neesiet sapratis, par ko es runāju savā komentārā. Es neslavēju saskaņiešus. Es aicinu palūkoties pēc tiem " čekas kuratoriem, komuņagām un viņu pēcnācējiem" tajās partijās, kuras visu laiku tos mūsu tautas draugus ir tēlojušas. Par tiem, kas atklāti demonstrē savu nekaunību tāpat viss ir skaidrs. Korridā arī toreadors, lai novērstu vērša uzmanību no sevis un zobena, vicina vērsim pie deguna sarkanu apmetni. Un vērsis domādams, ka lielākais ienaidnieks ir apmetnis, tam nikni uzbrūk. Latviešu tauta mūsu politiskajā korridā visus šos 30 gadus ir bijusi vērša lomā. Un saskaņieši ir kalpojuši par ideālu sarkano apmetni.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

13.12.2021. 19:40

»

Žulis

Un ko nepareizu šeit uzrakstīja Urbanovičs? Jā, viņš ir "saskaņietis", "prokremliskais", es pat teiktu, ka zināmā mērā viņš ir latviešu tautas ienaidnieks, bet.... Kur tad ir tie latviešu tautas "draugi"? Ooo, viņi, atšķirībā no Urbanoviča gadu gadiem ir sēdējuši valdošajā koalīcijā un cītīgi strādājuši...


Ja nolaižamies tādās kategorijās, tad Hitlers ar Staļiņu arī ir labas lietas teikuši un pat darījuši. Nemaz nerunājot par viņu denšķikiem citās valstīs (5.kolona), kas solīja pa labi un pa kreisi, ķīseļa upes ar mannas krastiem. Tikai neskataties uz mūsu darbiem (līgums ar putina partiju), okupantu valodas iebāšana visur kur vien var iebāzt, kara noziegumu slēpšana, okupantu tiesības atjaunotajā Latvijā. Visa tā ārprātīgā nekaunība jau sen ir pāri galvai. Kādi tur nacionālie, ja no sākta gala tos čekas kurātori vada un pilns ar komuņagu pēcnācējiem.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

13.12.2021. 19:36

»

autoram

Vainīgi gan tikai paßi- nevakcionèjas un apdraud citus


Manā skatījumā Saskaņas politiķis tomēr labticīgi kļūdās par augstās mirstības īsto cēloni.

Ir gandrīz divkāršojusies mirstība no sirds infarkta un insulta (smadzeņu trombozes), kopš cilvēkus sāka potēt ar Pfizer/Moderna gēnu terapeitikas mRNS injekcijām. Šo vakcīnu injekciju sastāvā ir Covid vīrusa pilnā S proteīna gēns laboratorijā sintezētas mRNS nukleīnskābes veidā. Tā ir ģenētiski aktīva toksiska viela, kas sabojā cilvēka DNS genomu, un līdz 2020.gadam pasaulē klīniskajā medicīnā šādu terpeitiku sauca par gēnu terapiju.

Fakts ir redzams pēc grafikiem, kur paugstinātā mirstība korelē ar periodu, kad Latvijā sāka lietot jaunā veida ģenētiskās Covid vīrusa pilnā piķa S proteīna mRNS vakcīnas. Ja cilvēks nomirst pēc šādas potes izraisītiem genoma bojājumiem un tam sekojošas pēkšņas citokīnu vētras, tad tests uzrādīs Covid pīķa proteīna RNS nukleīnskābju klātbūtni tāpat kā īstā vīrusa gadījumā, un cietušais no letālās potes tiks pieskaitīts no Covid mirušajiem.

Zinātnieki eksperimentāli novērojuši un aprakstījuši kā Covid pīķa proteīns sabojā cilvēka genomu, bloķējot DNS kļūdu labošanu un izraisot mutācijas, kas noved pie adaptīvās imunitātes B un T šūnu pēkšņas “sajukšanas prātā” (zinātnieki lietoja terminu - Covid piķa proteīns lokalizējas šūnas kodolā un nolaupa DNS kļūdu labošanas mehānismu un adaptīvās imunitātes mašinēriju).

Pilns Zviedrijas bioķīmiķu un ģenētiķu eksperimentālo pētījumu rezultāts ar visiem cilveka genoma bojājuma pakāpes mērījumiem, ko izraisīja Covid pīķa S proteīns, angļu valodā publicets 2021.gada 13.oktobrī PDF šeit:

Avots:
SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Zviedrijas zinātnieki savā pētījumā par Covid pīķa proteīna iedarbību uz cilvēka DNS ģenētisko gēnu kodu raksta sekojošo:

“Mehāniski, mēs atklājām, ka pīķa proteīns lokalizējas šūnu kodolā un kavē DNS bojājumu izlabošanu, bloķējot DNS bojājumu galveno labošanas proteīnu BRCA1 un 53BP1 mobilizēšanu bojājuma vietā”.

Zviedrijas zinātnieki Ūmeo un Stokholmas universitātēs, kurās ir pasaules vismodernākās iekārtas genoma izpētē, savos elektroniskajos mikroskopos un ķīmiskās luminiscences skaneros mehāniski (burtiski) ieraudzīja Covid pīķa S proteīnu cilvēka audu šūnu kodolos, kur tam nevajadzēja būt, turklāt ne tikai integrējušos, bet aktīvi bloķējot genoma DNS kļūdu (mutāciju) dabisko labošanas mehānismu, šūnām daloties.  

Sabojātais genoms imūnšūnu DNS savukārt tāpat kā lēnas toksiskas iedarbības inde noved pie letāliem pēkšņiem infarktiem un nāvējošām trombozēm ilgākā laika posmā pēc bioķīmiskās injekcijas izdarīšanas. Bailes un Covid histērija šo nāvējošo ģenētiski modificēto injekciju destruktīvo iedarbību uz cilvēka organismu gan paātrina, tur nu ārstam ir daļēja taisnība.

Tāpēc es neuzskatu cilvēkus pašus vainīgus. Nāvējošas šāda jauna veida ģenētisku mRNS vakcīnu blaknes šodien ir pasaulē šajā jomā vadošo zinātnieku pierādīts fakts. Šie fakti agri vai vēlu būs jāatzīst arī pasaules politiķiem, kas iepirkuši miljoniem devu Pfizer mRNS vakcīnas par nodokļu maksātāju naudu.

Globālās farmācijas kompānijas agrāk noliedza, ka mRNS vakcīnas varot ietekmēt genomu. Klīniskajos šo kompāniju vakcīnu drošības pētījumos ģenētiskā iedarbība vispār netika pētīta. Tagad, kad zinātnieki atklājuši patiesību, letālas blaknes kā pēkšņi un negaidīti infarkti un insulti vairākas nedēļas vai pat mēnešus pēc potēšanās ar mRNS vakcīnām palielina mirstību. Amerikāņu ģenētiķi izpētījuši, cik bieži tas notiek. Viņi konstatējuši eksperimentāli, izmantojot cilvēka audus, ka cilvēka genoma sabojāsana, Covid pīķa proteīna daļām (“himērām”, ko organisma imūnsistēma uzskata par īstu vīrusu un sāk autoimūni apkarot pati savas šūnas) integrējoties DNS, notiek līdz 1% no 100 zinātnieku atkārtoto eksperimentu gadījumiem.

Pilns ASV zinātnieku pētījums publicēts šeit:

“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf

ASV zinātnieki savos eksperimentos atklāja, ka Covid vīrusa daļas RNS nukleīnskābju veidā spēja līdz pat 1% gadījumu integrēties cilvēka genoma šūnu kodolā un DNS, šūnām daloties, izmantojot reversās transkriptāzes procesu.  Tas visai loģiski izskaidro arī daudziem cilvēkiem piedzīvotās smagās blaknes pēc mRNS vakcīnas.  Pēc pirmās Pfizer potes tikai 1 no 100 cilvēkiem pastāv risks sabojāt savu genomu.  Otro Pfizer poti saņemot, risks divkāršojas un smagas blaknes būs jau 1 cilvēkam no 50. Trešo poti ssņemot, genoms tiks sabojāts jau 1 no 25.

ASV zinātnieku mērījumi par genoma bojājumiem dod iespēju ar datu zinātnes palīdzību aprēķināt mirstības pieaugumu no mRNS pīķa S proteīna vakcīnu blaknēm Latvijā.

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljoniem eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas:

Avots:
skaties.lv/zinas/kar..-pret-covid-19-devu/

Ikviens var matemātiski aprēķināt, ka no aptuveni 700,000 cilvēku, kuri varētu būt Latvijā saņēmuši abas Pfizer potes, šo mRNS vakcīnu injekciju sastāvā esošais Covid vīrusa pīķa proteīna gēns sabojās genomu un imunitāti līdz 14,000 vakcinēto cilvēku (1 no 50). Ja šogad, kopš Latvijā sāka potēt ar mRNS vakcīnām, no Covid miruši ap 4000 cilvēku, tad šis aprēķins rāda, ka no mRNS blaknēm, lielākoties no pēkšņiem insultiem un infarktiem, tuvākajos gados nomirs vai smagi saslims aptuveni 3,5 reizes lielāks skaits cilvēku, nekā no Covid vīrusa. Tas būs redzams arī paaugstinātajos mirstības rādītājos no pēkšņa insulta, infarkta, audzējiem un smagām neiroloģiskām sasalimšanām, ko Latvijas valstiskie vakcīnu dīleri šobrīd slēpj no sabiedrības par 2020. un 2021. gadu (par 2019.gadu dati ir pieejami). Ilgstoši to noslēpt nebūs iespējams, jo mirušo piederīgie un ārsti arvien vairāk sāk par šādām pēksņām un negaidītām vakcinēto cilvēku nāvēm runāt.

Precīzi ir iespējams noteikt vai cilvēks ir miris ar vakcīnas sabojātu genomu, izmantojot gēnu sekvencēšanas Sangera metodi, piederīgajiem pieprasot sekciju un šūnu DNS pārbaudi ar šo metodi uz Covid pīķa proteīna nukleīnskābju daļu klātesamību šūnu kodolā. Ja pēc vakcīnas Sangera tests uzrāda pīķa proteīna daļu esamību paņemtā šūnu parauga DNS kodolā, tad cilvēka slepkava ir šī mRNS vakcīna.

Sangera gēnu sekvencēšana būs faktiski vienīgais rīks, ar ko vakcinētie cilvēki ar Pfizer/Moderna gēnu terapeitiku, kas cietīs no ģenētiskām imunitāti graujošām blaknēm, varēs pierādīt cēloņsakarību ar Pfizer poti, lai saņemtu kompensāciju. Tā gan neuzlabos cietušo dzīves kvalitāti, jo Pfizer/Moderna gēnu terapijas vakcīnu sabojātā genoma dēļ daudziem būs jāievēro līdzīga pašizolācija un ārstēšanās kurss ar medikamentu kokteili pret letālu citokīnu vētras iznākumu tāpat kā HIV slimniekiem, turklāt visas turpmākās dzīves garumā.

Atbildēt

vispārjau

13.12.2021. 18:28

»

Elmars

Visvairāk citus apdraud vaksācijas fanātiķi


vaksācijas fanātiķes ir sievietes, kuras ar to neapdraud nevienu citu (izņemot sevi, iespējams)..

Atbildēt

slepkavas jātiesā

13.12.2021. 17:39

Levitz/Knariņ kliķe ir ne tikai zagļi un meļi, bet arī tautas slepkavas!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

13.12.2021. 17:20

"Eiropas Savienībā vidēji veselības aprūpes budžets veido 7% no iekšzemes kopprodukta; Latvijā – 4,5%."
Ir pilnīgi nebūtiski, cik % vai cik žīdu rubļu (eur) veido veselības aprūpes finansējumu, būtiski ir, kam šī nauda tiek novirzīta. Ja nauda aiziet medicīnas darbinieku (tiem, kas strādā) atalgojumam, materiālu un aparatūras iegādei, iespējams, ar krietni mazāku % pietiktu, lai medicīnisko aprūpi nodrošinātu augstā līmenī. Savukārt, ja finansējums aiziet ierēdniecībai "vadlīniju izstrādāšanai", simtu aģentūru (kuras nodarbojas ar hvz ko, sorry; apgūst līdzekļus) uzturēšanai un citām, tikpat vajadzīgām aktivitātēm, tur ne tikai ar 7%, bet 27 un 37% nepietiks: ar LV ierēdniecības "kapacitāti" (no fizikas - ietilpību) līdzekļu apgūšanā var salīdzināties tikai Melnais caurums, kurš iesūc visu, aplaizās un vēl paprasa...

Atbildēt

fakts

13.12.2021. 17:10

Kremļa sulainis atkal melo!
"mirstība ar diagnosticētu COVID-19 ir piecas reizes augstāka nekā vidēji Eiropas Savienībā un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs"

Fakts- 5x zemāka mirstība ir tikai trijās Eiropas valstīs Islandē, Norvēģijā un Somijā. Savukārt nevienā no lielajām Eiropas valstīm mirstība nav pat divreiz zemāka kā Latvijā.

Atbildēt

Žulis

13.12.2021. 16:48

Un ko nepareizu šeit uzrakstīja Urbanovičs? Jā, viņš ir "saskaņietis", "prokremliskais", es pat teiktu, ka zināmā mērā viņš ir latviešu tautas ienaidnieks, bet.... Kur tad ir tie latviešu tautas "draugi"? Ooo, viņi, atšķirībā no Urbanoviča gadu gadiem ir sēdējuši valdošajā koalīcijā un cītīgi strādājuši, lai šodien Urbanovičs savā rakstā varētu uzdot šos jautājumus. Un ja kāds šeit teiks, ka Urbanovičs un viņam līdzīgie šādus rakstus raksta, lai iegūtu tā saucamo politisko kapitālu, tad es gan domāju, ka šo politisko kapitālu īstenībā ar savu nelietīgo bezdarbību un noziedzīgo līdzdalību valsts izputināšanā un tautas postā dzīšanā ir kaldinājuši tā saucamie "nacionāļi". Tādi urbanoviči vienkārši paņem to, ko viņiem uz paplātes ir pasniegušas visas tā saaucamās "latviskās" partijas ar VL/TB/LNNK priekšgalā.

Atbildēt

lauķis

13.12.2021. 16:43

»

autoram

Vainīgi gan tikai paßi- nevakcionèjas un apdraud citus


Vai trešo dozu jau saņēmi!ESI APZINĪGS UN ŠPRICĒJIES!
Kovidreliģiozajam mirt pirms kārtējās dozas saņemšanas ir vislielākais grēks.

Atbildēt

Elmars

13.12.2021. 16:40

»

autoram

Vainīgi gan tikai paßi- nevakcionèjas un apdraud citus


Visvairāk citus apdraud vaksācijas fanātiķi.

Atbildēt

Elmars

13.12.2021. 16:39

Nevajag stresot, 15. decembrī uz darbu neies ap 70000 Latvijas Pilsoņu... BET 13 saeimas vēlēšanās par knariņa parteigenosēm balsoja 56000 LR Pilsoņu. Drebiet bailēs nožēlojamie jenoti, vēlēšanas nav aiz kalniem.

Atbildēt

autoram

13.12.2021. 16:26

Vainīgi gan tikai paßi- nevakcionèjas un apdraud citus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...