Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

05.01.2022. 21:41

»

Gribas zināt.

Baigi interesanti! Tātād, senajiem latviešiem tādu dainu nemaz nav bijis? Vai tomēr bija? Ja bija, tad varbūt uzraksti kaut vienu. Gribas zināt, kādas tad ir tās īstās latviešu dainas. Ja nebija, varbūt pastāsti kaut dažos teikumos, kas tad tiem senajiem latviešiem bija. Un kā senie latvieši tos Dievus...


''Gribas zināt. 05.01.2022. 17:28'' Lasi manus iepriekšējos komentārus, tad sapratīsi. Pašlaik Tu uzvedies kā kristīgs sektants no Mārča Jencīša sektas ''Jaunā paaudze'' vai Alekseja Ledjajeva sektas ''Jaunā paaudze'', vai jebkādas citas kristīgās sektas. Vai arī Tu esi ateists, kas tukši diršās manā virzienā. No kristīgās baznīcas Tu laikam mīz, Tev laikam drosmes trūkst baznīcēniem kaut ko pārmest. Palasi šo te manu komentāru ''Skolnieciņš 03.01.2022. 15:08''.
Senie latvieši (Baltu tautas no kurām izveidojās mūsdienu latvieši) bija daudzdievji, kuriem bija plašs Dievu un Dieviešu panteons, kā arī sava kosmogoniskā pasaules uztvere. Taču varmācīgās un ilgstošās kristianizācijas dēl sentēvu pagāniskā ticība tika iznīcinātā. Tā sentēvu pagāniskās ticības daļa, kas spēja pārvarēt karus, represijas un cenzūru mūsdienās ir pazīstama kā dievturība. Dievturi tic Latvju Dieviem. Dievam Pērkonam (Pērkonam - Debesu Tēvam jeb Pērkoņtēvam), likteņa Dievietei Laimai, nāves un dzīvības Dievietei Mārai (Mārai - Veļu Mātei, Mārai - Zemes Mātei), Dievam Jumim, Dievam Ūsiņam un citiem Dieviem un Dievietēm. Dievturi tic pasaules daudz šķautņainībai - cilvēku pasaule (fiziskā pasaule), Veļu valstība (tur uzturas dvēseles starp pārdzimšanām, dvēseles tur attīrās un tiek sagatavotas nākamajai dzīvei), Debesu valstība (Dievu valstība, kur lielākoties mīt gaišie Dievi). Dievturība ir brīvi interpretējama. Nekādu stingru dogmu dievturībā nav. Dievturība pozitīvi raugās uz maģiju un buršanos.

Atbildēt

Gribas zināt.

05.01.2022. 17:28

»

Skolnieciņš

Dainas ir nevis ienākušas, bet gan izveidojušās kristietības laikmetā. Tās dainas, kuras Tu pazīsti šodien, ir veidojušās kristietības laikmetā. Mūsdienu dainas jeb Krišjāņa Barona savāktās dainas ir kristīgās kultūras nesējs. Tās ir baznīcēnu rediģētas. Cara laikos un pie agrākajām okupācijas varām...


Baigi interesanti! Tātād, senajiem latviešiem tādu dainu nemaz nav bijis? Vai tomēr bija? Ja bija, tad varbūt uzraksti kaut vienu. Gribas zināt, kādas tad ir tās īstās latviešu dainas. Ja nebija, varbūt pastāsti kaut dažos teikumos, kas tad tiem senajiem latviešiem bija. Un kā senie latvieši tos Dievus sauca. Nu kaut dažus.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

04.01.2022. 05:54

»

Pomeranču Vainadzoņš

Skaidrs...


Atvainojos par burtu kļūdām!
Tomēr bakstīšanās pa telefonu ar strupiem pirkstiem nedod sakarīgu rezultātu.

Atbildēt

antons mikoss

04.01.2022. 00:02

»

pietiek-skapī

vēl viens nozombēts debiloīds


Un tas viss!

Atbildēt

русскоязычный язычник (родновер)

03.01.2022. 21:13

»

https://youtu.be/YiwtnaTf-NM?list LL


Вера — это личное дело каждого человека. Чтобы принести в свой дом благополучие, успех и удачу, надо 12 раз произнести молитву ‘’за очищения дома’’ около горящий свечи: «Род Всемогущий! Сварог и Лада! Перун и Велес! Отчистите и защитите мой дом от входа к выходу, от всего злого, видимого и невидимого, от тех, кого мы знаем и не знаем, видим и не видим! Пусть станут Предки Светлые – Перуничи, добрые Витязи – нам в помощь и месту этому в оберег извечный! Велика сила Родных Богов! Пусть Дух Ваш постоянно здесь витает и жилище мое Светом Рода Всевышнего вовек защищает! Так было, так есть, так будет! Ныне, присно, от Коляды и до Коляды! Слава Родным Богам!». После произнесения этой молитвы 12 раз, открывают все окна в доме и осторожно окуривают дом веточками полыни и зверобоя. Свечку оставляют догорать в подсвечнике.

Atbildēt

03.01.2022. 20:58

https://youtu.be/YiwtnaTf-NM?list LL
https://youtu.be/ufbmQ0wqRgE?list LL

Atbildēt

Pomeranču Vainadzoņš

03.01.2022. 20:41

»

Skolnieciņš

Dainas ir nevis ienākušas, bet gan izveidojušās kristietības laikmetā. Tās dainas, kuras Tu pazīsti šodien, ir veidojušās kristietības laikmetā. Mūsdienu dainas jeb Krišjāņa Barona savāktās dainas ir kristīgās kultūras nesējs. Tās ir baznīcēnu rediģētas. Cara laikos un pie agrākajām okupācijas varām...


Skaidrs!
Norāžu nebūs. Melošana no melotāja pusws tikusi akceptēta.

Tāpat kā nav arī sapratnes par dainu dižo simbolismu, esošu pilnīgā pretrunā ar kristiešu dogmām. Kālab kristiešiem būtu še jāievieš kaut kas pret savu mācību esošs?? Tas būtu pilnīgs nosenss!

Ja jau nav sapratnes par tik elementārām lietām, tad paliec vien kā skolnieciņš uz otru un trešo gadu tajā pašā klasē. Neesi interesants.

Atbildēt

Skolnieciņš

03.01.2022. 20:20

»

Pomeranču Vainadzoņš

Es neko nepārfrāzēju...


Dainas ir nevis ienākušas, bet gan izveidojušās kristietības laikmetā. Tās dainas, kuras Tu pazīsti šodien, ir veidojušās kristietības laikmetā. Mūsdienu dainas jeb Krišjāņa Barona savāktās dainas ir kristīgās kultūras nesējs. Tās ir baznīcēnu rediģētas. Cara laikos un pie agrākajām okupācijas varām sentēvu pagāniskās ticības brīva piekopšana bija stingri aizliegta. Senie rituālie dziedājumi, pagāniskās lūgšanas un tautas mūzika, kas bija pirms 12. gadsimta vidus, ir zudusi nebūtībā, pateicoties dažāda veida okupantiem un noderīgiem idiotiem no vietējo vidus, kuri okupantiem kājas bučoja un visvisādi izkalpojās okupantu priekšā.
Kāpēc Tu aizstāvi kristīgās popkultūras sārņus? Dievs/Dieviņš ir ķrustnešu ieviestais Žīddievs/Žīddieviņš. Seno Dievu un Dieviešu vārdus Tu vairs neatceries. Labāk pastudē par skandināvu Dieviem, pagānisko ticību asatru un rūnu maģiju. Tad Tu sāksi nojaust, kādai dievturībai ir jābūt patiesībā. Kristīgo popkultūru ir jāpadzen ārā no dievturības ar sūdainu mietu.
Svētīgi, Tavs Skolnieciņš

Atbildēt

Pomeranču Vainadzoņš

03.01.2022. 19:41

»

Skolnieciņš

Nepārfrāzē mani! Nepiedēvē man to, ko es neesmu teicis. Komentārā ir rakstīts, ka kristietība šeit ielauzās varmācīgi, izpostot un pilnībā iznīcinot pamatkultūru. Ko kristietība neiznīcināja, to kristietība asimilēja sevī...


Es neko nepārfrāzēju!
Kas Tev pateica, ka dainas šeit ienākušas kristietības laikmetā, ja, atkārtoju, dainu simbolisms ir pretrunā ar kristietības dogmām?

Skolnieciņ, joprojām gaidu konkrētas norādes, kur es čīkstu vai īdu!
Ja Tev šādu norāžu nav, tad esi melojis. Un meļiem, kā zināms, ir tendence melot visur. Meļi nav uzticami.

Tātad, Skolnieciņ, būs vai nebūs?

Atbildēt

patiesībā

03.01.2022. 19:37

»

Pomeranču Vainadzoņš

Viss Ok


nu ja - smadzeņu fizkultūra jeb 'fiškas fitness' ir feina štelle. ;)

Atbildēt

Pomeranču Vainadzoņš

03.01.2022. 19:34

»

patiesībā

Ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ


Viss Ok!
Es tikai līdz zināmai robežai.
Guļošie lai paliek guļam. Modušies lai turpina dzīvot. Turpina dzīvot, stāvot uz pakaļkājām, ne uz ceļgaliem lēcu virumu kļančījot.

Atbildēt

patiesībā

03.01.2022. 19:19

»

Pomeranču Vainadzoņš

Aha! Dainas krustneši sarakstīja


Ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ." ;)

Un, arī: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem, kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Atbildēt

Skolnieciņš

03.01.2022. 18:17

»

Я куплю себе туфли к фраку...


Neraksti ezotēriskus murgus. Tev pat nav drosmes kaut vai pušplēstu vārdiņu pateikt pretī pareizticīgo baznīcai, tāpēc Tava dzīves filozofija būs nekam nederīga. Pareizticīgo baznīca Tavu viedokli sabrauks kā ar ceļa rulli. Nesludini kristīgo ezotēriku. Tu tāpat savu sektu neizveidosi, Tev līdz sektanta Mārča Jencīša un sektanta Alekseja Ledjajeva līmenim ir tālu.
Neraksti tik murgaini, citādi Tev nebūs sekotāju.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

03.01.2022. 18:08

»

Pomeranču Vainadzoņš

Aha! Dainas krustneši sarakstīja


Nepārfrāzē mani! Nepiedēvē man to, ko es neesmu teicis. Komentārā ir rakstīts, ka kristietība šeit ielauzās varmācīgi, izpostot un pilnībā iznīcinot pamatkultūru. Ko kristietība neiznīcināja, to kristietība asimilēja sevī.
Pomeranču Vainadzoņ, dainas ir sarakstītas kristietības laikmetā. Dainas tika pakļautas stingrai cenzūrai, jo par nepareizām dainām muižkungs varēja latviešu zemnieku bargi sodīt. Tu vel aizmirsi pieminēt teikas par Velnu un Dieviņu, jo taču teikas radīja ''latvieši''. Un nospļauties, ka muižnieki diktēja latviešiem, ko drīkst runāt, bet ko runāt ir kategoriski aizliegts. Par garu mēli varēja bargi sodīt. Kristietības ietekmē radās teikas par Dieviņu un Velnu. Tā tas bija ne tikai latviešiem, bet arī visām citām tautām, kurām uzspieda kristietību. Nesludini kristiešu ievazātos melus latviešiem. Padomju laikos Dziesmusvētku repertuārā bija dainas, kas apdzied Staļinu. Un nevajag melot.
Ja kristieši lien dievturībā, tad Skolnieciņš līdīs kristietībā. Baznīca būs kritizēta.
Ar necieņu pret pseidodievturi Pomeranču Vainadzoņu, Skolnieciņš

Atbildēt

03.01.2022. 17:33

Я куплю себе туфли к фраку,
Буду петь по ночам псалом
Заведу большую собаку.
Ничего, как-нибудь проживем.
А когда износятся туфли
И издохнет от старости пес
Пеплом станут в камине угли
Звезды с небом скует мороз
Будет ночь, словно льдинка, хрупкой,
Будет музыкой мрак дышать
На подстилке из старого фрака
Будет милый щенок лежать
Новый фрак повиснет на стуле
Пара туфель стоит у дверей
Жить по-новому очень трудно
Жить прошедшим еще трудней.

М. Булгаков

💫Вы единственный человек, который живет Здесь💫 ❤ www.youtube.com/results Вы вспоминаете, когда выходите из сознания дуата, что вы единственный человек, который живет Здесь, а все остальные – это иллюзия вашего отражения. Пока вы не станете владыкой и не перестанете играть, вместо того чтобы управлять этим пространством, вы, безусловно, будете блуждать, заблуждаться. Когда вы закончите эти блуждания, вы вспомните, что вы есть всё и все, что вы существуете одномоментно во множестве тел и все ваши воплощения не были где-то когда-то в прошлом, а существуют и проигрываются одномоментно. Тогда все шоры падают, и вы вспоминаете, что ваша роль спасителя отыграна и это была роль Иисуса Христа. Это вы являли этот сценарий и отыграли эту роль для того, чтобы воплотиться сейчас и вспомнить это. Да, это параллельные миры, но это всё есть вы.

Atbildēt

Pomeranču Vainadzoņš

03.01.2022. 17:23

»

Skolnieciņš

Der atcerēties, ka kristietība Baltu zemēs tika ievazāta ar uguni un zobenu. Varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri izrādījās asinskāri okupanti un vergturi. Par Baltu tautu genocīdu der zināt un atcerēties. Latviešu tautai senebreju mitoloģija nav aktuāla. Man varmācīgi uzspiestais...


Aha! Dainas krustneši sarakstīja??
Common, skolnieciņ!
Dainās iešifrētais simbolisms ir pilnīgā pretrunā ar kristietības dogmām!
Joprojām ceru sagaidIt norādes par manu čīkstēšanu un īdēšanu!

Atbildēt

Skolnieciņš

03.01.2022. 15:11

»

Pomeranču Vainadziņš

Tu joprojām neatbildēji uz manu lūgumu norādīt, kur es čīkstu vai īdu...


Der atcerēties, ka kristietība Baltu zemēs tika ievazāta ar uguni un zobenu. Varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri izrādījās asinskāri okupanti un vergturi. Par Baltu tautu genocīdu der zināt un atcerēties. Latviešu tautai senebreju mitoloģija nav aktuāla. Man varmācīgi uzspiestais ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) jeb Bībeles viltus Dievs Jahve nav aktuāls. Es neesmu kristietis, es esmu praktizējošs pagāns (daudzdievis). Ticība ir katra cilvēka personīgā lieta. Es esmu par ticības brīvību. Es esmu pret ābramisko reliģiju un senebreju mitoloģijas dominanci.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

03.01.2022. 15:10

»

Pomeranču Vainadziņš

Tu joprojām neatbildēji uz manu lūgumu norādīt, kur es čīkstu vai īdu...


(S.A.R.A.H. The Spiritual and Religious Alliance For Hope https://www.sarah4hope.org/the-goddess-files The Latvian goddess Mara, according to Sande Hart by Tony Fero)
THE GODDESS FILES | SARAH4Hope
https://slavyanskieoberegi.ru/ (Горница дома мастеров славянских оберегов)
https://slavyanskieoberegi.ru/product-category/amulety/

https://slavyanskieoberegi.ru/slavyanskie-bogi/mara/ Мара (slavyanskieoberegi.ru)
https://www.sarah4hope.org/meet-the-goddesses MEET THE GODDESSES | SARAH4Hope
https://slavyanskieoberegi.ru/masterskaya-yarilo/simvol-bogini-mary-obratnaya-storona-drevo-zhizni/ Символ Богини Мары обратная сторона Древо Жизни (slavyanskieoberegi.ru)

Atbildēt

Skolnieciņš

03.01.2022. 15:08

»

Pomeranču Vainadziņš

Tu joprojām neatbildēji uz manu lūgumu norādīt, kur es čīkstu vai īdu...


britannica.com/topic/Baltic-re eligion/Mythology Interesanti, ka populārzinātniskajā enciklopēdijā ′′Encyclopædia Britannica′′ Haralds Biezais nepaslinkoja publicēt neprecīzu un melīgu rakstu par Latvju Dieviem. Nekāda Dieva, Dieviņa, Velna, Vella, Velna māte, Vella mātes, Lietuvēna sentēvu pagāniskajā ticībā nekad nebija! Šos kristīgās popkultūras tēlus mūsu zemē ievazāja krustneši un kristīgie misionāri kristietības laikmetā. Taču Haralds Biezais kā īsts trollis nepaslinkoja un publicēja melīgu rakstu par dievturību ārzemju presē. Un šādu melīgu publikāciju angļu valodā, krievu valodā un latviešu valodā ir daudz.
Kristieši mīl bāzt savu degunu tur, kur nevajag. Tad arī nav jāapvainojas, ka uzrodas kāds Skolnieciņš, kas pamāca pašus kristiešus.
Ar cieņu pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Pomeranču Vainadziņ, vai zināji, ka Dziesmusvētkos pēc Latvijas okupācijas un aneksijas apdziedāja dižo tautu Tēvu Staļinu? Pamēģini dievturībā iepīt ne tikai kristietību, bet arī komunismu. Var būt Tev kaut kas sanāks.
P.S.S. Izbeidz ņirgāties par dievturību, lielkristiešu šovinist!!!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.01.2022. 14:00

»

Skolnieciņš

Jūdaisms, kristietība un islāms – tas viss ir senebreju mitoloģija, kurā pielūdz ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu. Ebreju cilts Dievu Jahvi izgudroja izdomāts senebreju mitoloģijas personāžs Ābrams jeb Ābrahāms (tā viņu pazīst kristietībā), jūdaismā (Avraham Avinu (Ābrahāms, mūsu Tēvs)), bet...


Tu joprojām neatbildēji uz manu lūgumu norādīt, kur es čīkstu vai īdu!

Kas attiecas uz monoteismu, latviešu dainās Dievs ienāk istabā un sēstas galda galiņā, Dieviņam rociņā Laima ieliek izrakstītās un saskaitītās villainītes.

Dainās Dievs/Dieviņš skaistā veidā ir parādīts kā visa pārvaldītājs un padomiņa devējiņš. Protams, tas nekādi neizslēdz pārējo Dievību vietu un nozīmību.

Atbildēt

Skolnieciņš

03.01.2022. 13:21

Jūdaisms, kristietība un islāms – tas viss ir senebreju mitoloģija, kurā pielūdz ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu. Ebreju cilts Dievu Jahvi izgudroja izdomāts senebreju mitoloģijas personāžs Ābrams jeb Ābrahāms (tā viņu pazīst kristietībā), jūdaismā (Avraham Avinu (Ābrahāms, mūsu Tēvs)), bet islāmā Ibrahimu. Ābrams izdomātā ebreju pilsētā Hāranā atzina ebreju cilts Dievu Jahvi par vienu vienīgo Dievu.
Ar necieņu pret senebreju monoteismu, Skolnieciņš

Atbildēt

ticīgais Skolnieciņš

03.01.2022. 13:19

Bībeles vecā derība uz 80% ir Talmūda un Toras saturs, ko ebreji ir adaptējuši priekš gojiem (neebrejiem). Šie teksti vispār nav nekādi saistīti ar Jēzu Kristu, jo tie ir rakstīti apmēram 1000 pirms šīs izdomātās personas piedzimšanas. Vecā derība ir rakstīta senebreju valodā, tā stāsta par ebreju tautas vēsturi un apraksta senebreju mitoloģiju. Jaunā derība ir veidota mūsu ēras 1. gadsimtā jeb vienu gadsimtu pēc Jēzus Kristus nāves, tā ir sarakstīta grieķu valodā. Pa lielam jauno derību veidoja Romas Impērijā dzīvojošās ebreju kopienas. Kristietība ir jūdaisms priekš gojiem (neebrejiem), ar kura palīdzību ebreji var uzsēsties gojiem uz kakla.
Ar cieņu pret Sentēvu Dieviem, ticīgais Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

iebilde

03.01.2022. 12:01

»

antons mikosss

.............Jēzum Kristum bija ļoti grūti dzīvot uz zemes, jo viņš bija vienīgais kristietis. Viņam nebija, ar ko parunāt, jo viņu neviens nesaprata. Viņu nesaprata nedz māte, nedz brāļi, nedz mācekļi, un tomēr Viņš tik ļoti mīlēja cilvēkus, ka par tiem mira krusta nāvē un izveidoja baznīcu, kura pastāv...


Kristus nav nevienu nobendējis, ja ticēt viņa līdzgaitnieku liecībām, bet gan palīdzējis cilvēkiem, sevišķi nabadzīgiem un slimiem.
Pastartiesa būs tiem, kas nelietīgi izmantojuši Kristus vārdu.
Vietējiem bagātniekiem arī nav izdevīga Kristus mācība, labāk patīk pasakas par labiem ķēniņiem.

Atbildēt

antons mikosss

03.01.2022. 11:18

.............Jēzum Kristum bija ļoti grūti dzīvot uz zemes, jo viņš bija vienīgais kristietis. Viņam nebija, ar ko parunāt, jo viņu neviens nesaprata. Viņu nesaprata nedz māte, nedz brāļi, nedz mācekļi, un tomēr Viņš tik ļoti mīlēja cilvēkus, ka par tiem mira krusta nāvē un izveidoja baznīcu, kura pastāv vēl šodien............
Leonard! Kristus ir no grieķu valodas Mesija. Mesianisms ir žīdu atriebes kustība ,kura pastāvēja vismaz pāris gsm pirms Ješua dzimšanas. Būdams veikls zellis viņš paziņoja, ka es esmu tas kuru jūs mesianisti sludināt atnākam. Esmu Mesija.

Mūsdienās Mesija ir Rašistānā, kas sakās atnesīs rosiāņiem ""duhovnostj"", tas ir īpašu smaciņu, kas nākšot no ""ŗuskogo mira"".

Genocīds ir tas kopējais vārds gan kristietībai-mesianismam, gan putlerismam.
Kristietība savā izplatībā nobendējusi ~300 000 000 nelaimīgo cilvēku, kuri pretojās tiem murgiem.

Putlerisms vien iespējis nonāvēt pagaidām ~~500 000 tos, kuri pretojas ""ruskogo mira"" izplatībai. Tas sākumam. Kaut rēķinot uz 2000 gadiem relatīvi nonāvēto skaits tuvojas 50 000 000.

Mesianismam ir pastartiesa, putlerismam ""oružije sudnogo dņja"". Nu gatavie dvīņi.

Turpinot tavu aplamo domu par Ješua, kuram nebija sapratēju līdzās, arī putlerismam nav daudz sapratēju, ti, draugu ārpus Rašistānas.

Atbildēt

Vai kādam ir saprašana?

02.01.2022. 17:18

»

Andris Marts

Pasauli labāku var padarīt


Lai vārdam būtu spēks, ir jābūt skaidrai domai! Mūsu valdošie vārguļi, uz to nav spējīgi, jo paši netic savai varēšanai. Viņu runās nav ne mazākās uguntiņas, tikai pliekana, it kā veiksmes darbu čukstēšana!

Atbildēt

...

02.01.2022. 13:18

»

Ha, ha

Nu gan skolnieciņš padzēries pomeranča dzērienu žuļa klātbūtnē...


Garā nabagie ir vēl bīstamāki par slepkavu.
Tev nebūs nokaut,savu dvēseli.

Atbildēt

Ha, ha

02.01.2022. 13:12

Nu gan skolnieciņš padzēries pomeranča dzērienu žuļa klātbūtnē.
Par Inkinu atļaušos piebilst, ka nevar piekrist tādai "cilvēkmīlestībai" ka par slepkavību, slepkava vēl sabiedrībai, tam cietumā sēdot, jāaprūpē.
Vai nav mazliet par daudz prasīts?
Neviens mani nepārliecinās, ka princips dzīvība pret dzīvību ir nepareizs. Tas ir, ja tā nav nejaušība, vai kaut kas cits, kas notika nejauši, vai neparedzamu apstākļu dēļ, bet ir apzināta nonāvēšana.

Atbildēt

Chekas agenti nepagurst

02.01.2022. 12:13

Pietiek!

Atbildēt

Skolniecīnam

02.01.2022. 12:01

Kur pazuda vakcīnas no Jūsu repertuāra,koē ? Vai lika ,jeb pašam daleca?Un pirms kādam pavēlēt ,vajag patrenēties pie sava kaķa! :)

Atbildēt

02.01.2022. 10:49

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


precizējot, tas ir ego principa ( sevis apliecināšana, izcelšanās, otra pārspēšana, pretinieka radīšana un ienaidnieka meklēšana) krass saasinājums. Individuālā un kolektīvā ego nepārvaldīts un nekontrolēts triumfs. Iespējams, ka minētais ir arī nepieciešams process visā kopējā attīstībā

Atbildēt

fakts

02.01.2022. 10:39

»

Skolnieciņš

Pomeranču Vainadziņ, Latvija ir tāda kāda ir. Citas Latvijas nav. Ja Tev kaut kas nepatīk, dibini biedrības un asociācijas. Vari iestāties kādā partijā un būt sabiedriski aktīvs. Bet Tu čīksti un īdi. Kāpēc piebalso Kremļa troļļu fermu čatbotiem? ''Latvija - neizdevusies valsts 02.01.2022. 03:22'' šis...


Stratkomā švaki instruktori jo nevar neko jaunu izdomāt.Biedrības,partijas,asociācijas jau trīsdesmit gadus tikai tagad dievu un dieviešu mērcē.
Ja ir pareiza mērce tad apēdīs arī vecu zābaka zoli un teiks ka garda.Tomēr šinī dīķī bebri vairs neaug,tie jau ir izauguši.

Atbildēt

Skolnieciņš

02.01.2022. 10:15

»

Pomeranču Vainadziņš

Cilvēk mīļais, kur Tu šet redzi demokrātiju...


Pomeranču Vainadziņ, Latvija ir tāda kāda ir. Citas Latvijas nav. Ja Tev kaut kas nepatīk, dibini biedrības un asociācijas. Vari iestāties kādā partijā un būt sabiedriski aktīvs. Bet Tu čīksti un īdi. Kāpēc piebalso Kremļa troļļu fermu čatbotiem? ''Latvija - neizdevusies valsts 02.01.2022. 03:22'' šis te komentētājs ar tādu pašu pseidonīmu ir apsēdis nra.lv un la.lv anonīmo komentāru sadaļas. Šis te cilvēciņš regulāri slavē Krieviju un aprej Latviju. Bet Tu viņam piebalso.
Ar cieņu pret Latvju Dieviem, Skolnieciņš

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

02.01.2022. 10:11

»

Skolnieciņš

''Latvija - neizdevusies valsts 02.01.2022. 03:22'' Kā redzu, Latviju Tu necieni. Ar ko Tev nepatīk demokrātiskā Latvijas Republika? Pēc LPSR esi noilgojies? Pēc Padomju Krievijas esi noilgojies? Ar ko Tevi tā vilina krievu totalitārisms? Kāpēc Tu demokrātiju nemīli un necieni...


Un vēl, skolnieciņ!
Ar savām pavēlēm kādam Tu vari iet, piedod, pakakāt.

Neviens Tev nav devis autorizāciju kādam diktēt, ko darīt un ko nē.
Ja tev tomēr šķiet, ka kāds Tev ir devis šādas tiesības (nav svarīgi, latvju Dievi vai kas cits), tad ar Tevi kaut kas nav labi. Tad ir jādodas uz psiheni, kamēr nav par vēlu - pretējā gadījumā vari nodarīt ļaunu sev un citiem.

Atbildēt

...

02.01.2022. 09:38

»

Pomeranču Vainadziņš

Cilvēk mīļais, kur Tu šet redzi demokrātiju...


Tāpēc jau arī mūžīgais skolnieciņš,dzīves skolā visu laiku paliek uz otru gadu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

02.01.2022. 09:05

»

Skolnieciņš

''Latvija - neizdevusies valsts 02.01.2022. 03:22'' Kā redzu, Latviju Tu necieni. Ar ko Tev nepatīk demokrātiskā Latvijas Republika? Pēc LPSR esi noilgojies? Pēc Padomju Krievijas esi noilgojies? Ar ko Tevi tā vilina krievu totalitārisms? Kāpēc Tu demokrātiju nemīli un necieni...


Cilvēk mīļais, kur Tu šet redzi demokrātiju??
Vai Tu kaut par naga melnumu spēj ietekmēt šeit notiekošos procesus?
Vai Tu kaut vari izveidot savu partiju, lai tai būtu PRAKTISKAS iespējas iekļūt piekļūt pie lemšanas? Nē, Tu to nevari, jo ir totalitāri izveidota sistēma, kas izveidotajām partijām no manas un Tavas nopelnītās naudas iešķiebj treknu naudas kuli, ar ko zombēt ļautiņu prātus.

Vai demokrātijā būtu iespējams 60 000 iedzīvotāju atstāt bez iztikas līdzekļiem tikai tāpēc, ka tiem ir cits viedoklis attiecībā uz šprici, kura acīmredzami nekādu pūļa imunitāti neveido, bet tiek promoutēta tikai lielās farmas interesēs??

Skolnieciņ, Tev bez latvju Dievu aklas sludināšanas vēl ir daudz jāmācās, jāraugās pasaulē un dabā. Jāpieaug.

Atbildēt

fakts

02.01.2022. 08:11

»

Skolnieciņš

''Latvija - neizdevusies valsts 02.01.2022. 03:22'' Kā redzu, Latviju Tu necieni. Ar ko Tev nepatīk demokrātiskā Latvijas Republika? Pēc LPSR esi noilgojies? Pēc Padomju Krievijas esi noilgojies? Ar ko Tevi tā vilina krievu totalitārisms? Kāpēc Tu demokrātiju nemīli un necieni...


Skolnieciņš vēl nav sapratis ka nav te ne valsts ne valdības.Ir globālas korporācijas komercfirma LR ar koloniālu pārvaldi.Kolonija.Skolnieciņš nav sapratis ka vara ir globāla,Latvijā nekādas varas nav.Arī saprašana kas ir demokrātija nav.
Prigožina troļļu fermai un stratkoma troļļu fermai ir viens saimnieks.Laikam jau par stratkomu tev nav jāstāsta,tu jau no turienes.

Atbildēt

Skolnieciņš

02.01.2022. 07:34

»

Latvija - neizdevusies valsts

Amēba ūdens glāzē dzīvo cik dimensiju telpā? Vai tā jūt, spēj apjēgt, ka atrodas ūdens glāzē un ka tās atrašanās vieta trīsdimensiju telpā, kurā dzīvojam mēs, šo glāzi pārvietojot, mainās? Es domāju, nē, nejūt un nespēj apjēgt. Sekojoši, šeit pat blakus ir būtnes, kuras mūsu trīsdimensiju telpu, pateicoties...


''Latvija - neizdevusies valsts 02.01.2022. 03:22'' Kā redzu, Latviju Tu necieni. Ar ko Tev nepatīk demokrātiskā Latvijas Republika? Pēc LPSR esi noilgojies? Pēc Padomju Krievijas esi noilgojies? Ar ko Tevi tā vilina krievu totalitārisms? Kāpēc Tu demokrātiju nemīli un necieni?
Tavai zināšanai es varu Tev atklāt, ka Latvijas Republikā minimālā mēnešalga ir 500 eiro, bet Krievijas Federācijā minimālā mēnešalga ir 12 792 rubļi (ļoti maza alga pēc konvertācijas uz eiro). Atļaušos vel lieku reizi piebilst, ka Krievijas Federācija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, kura nevienā karā pēdējo gadsimtu laikā nav tikusi okupēta un anektēta, un izmantota kā kolonija. Pat 2. pasaules karā Padomju Krievija karoja svešu valstu teritorijā, kara fronte gandrīz neskāra Padomju Krievijas teritoriju, bet Latviju 2. pasaules karš varmācīgi skāra 100% tās teritorijas (jau no 1940. gada 17. jūnija). Lielākā daļa krievu 2. pasaules kara laikā mira no NKVD (čekas) rīkotajām represijām: nošaušanām, apcietināšanas un spīdzināšanas, ieslodzīšanas nāves nometnēs
- GULAG'os. Latvija un latviešu tauta kaut kā spēja atkopties no piedzīvotā krievu totalitārisma. Bet Krievijas krievi no sava totalitārisma atkopties pat nespēj.
Un vel uzdrošinies vel kaut kā zākāt Latviju un latviešu tautu. Okupantu slavinātāj, nokaunies! Kopš kura laika Tu esi interfrontes biedrs? Cik Tev maksā Antonijas ielā 2? Cik Tev maksā Prigožnija troļļu fermā? Kremļa trolli, atkāpies!
Kangar, atkāpies! Kangar, atkāpies! Es Tev pavēlu Latvju Dievu vārdā! Kangar, atkāpies!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.01.2022. 03:22

»

Pomeranču Vainadziņš

Pirmkārt es neko nesludinu...


Amēba ūdens glāzē dzīvo cik dimensiju telpā? Vai tā jūt, spēj apjēgt, ka atrodas ūdens glāzē un ka tās atrašanās vieta trīsdimensiju telpā, kurā dzīvojam mēs, šo glāzi pārvietojot, mainās? Es domāju, nē, nejūt un nespēj apjēgt. Sekojoši, šeit pat blakus ir būtnes, kuras mūsu trīsdimensiju telpu, pateicoties to maņu orgānu komplekta un uzbūves nepilnībai, uztver kā nulldimensiju (punkts) vai viendimensiju (līnija) telpu. Ja tas ir tā, tad loģika liek uzdot jautājumu, vai tepat, blakus, nevar būt būtņu, kuras ir komplicētākas to uzbūvē un spējās par Homo Sapiens. Vai blakus nav būtņu, kurām šī pati telpa ir četrdimensiju vai piecdimensiju? Spoki, parādības, eņģeļi un viss pārējais ... Personiskā hipotēze.

Atbildēt

Mumins

02.01.2022. 03:12

»

Skolnieciņš

Labāk lūgsim Latvju Dievus. Praktizēsim sentēvu pagānisko ticību. Dzīvosim apzinīgi un draudzīgi. Ticēsim Latvju Dieviem un tapsim svētīti. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna...


Saki, vai Tavi sentēvu dievi ir devuši Tev taisnīgu sistēmu, saskaņā ar kuru spriest taisnīgu tiesu, piemēram? Vai ir devuši vismaz padomus, kā pareizi būvēt valsti? Ko vēl? Un kur ar to var iepazīties?

Atbildēt

strēlnieks

01.01.2022. 23:09

»

Dubļu vannas sētnieks...

Garda jau sen sapratis,ka viņa muldēšanas laiks ir pagājis! Atceries : pasargi kungs mūs no stulbiem draugiem, ar gudriem ienaidniekiem paši tiksim galā! Mūsdienu demagogiem, kā gardām, inkiniem, lapinskiem u.c. būtu laiks labāk paklusēt


Tu kļūdies! Ir jāpaklusē Levitam, Kariņam, komunistiem Reiram un Bordānam, biseksuālajam tukšpaurim Pavļutam, pideram āŗlietu ministram un iekšlietu ministrei lezbai, ekonomikas ministram ar tūrisma gida izglītību un pārējiem ākstiem no Saeimas, Ministru kabineta un valsts kancelejas - visi viņi ir mūsu stulbie draugi! Kungs, dari tā, lai šie stulbeņi nav pie varas!

Atbildēt

skats no (m)alas

01.01.2022. 22:15

»

Valdis no Aizsargu organizācijas

Paldies latviešu nacionālistam Inkina kungam par rakstiem! Būtu labi, ja arī Gardas kungs uzrakstītu ko publisku un pieejamu PIETIEK lasītājiem. Un nevis pārdomas, ka latvieši ir slikti, jo viņi nebāž vilcienos okupantus un nesūta tos atpakaļ uz Krieviju, bet pats Garda ir labais, jo viņš taču avīzē...


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.01.2022. 20:32

»

Žulis

Nevaru noturēties neizsakot savas domas un uzjautrinājumu par to, cik veikli Šeit "skolnieciņš" nodarbojas ar demagoģiju, aizstājot diskusiju par konkrēta jautājuma saturu ar diskusiju par to, kas kur rakstīts, kas kur noticis. Cik veikli viņš "sakarina birkas"un tad sāk ar šīm "birkām" operēt (klišejiska...


Viss OK!
Skolnieciņš nav nekāds skolnieciņš, jo skolnieciņa gadījumā būtu darīšana ar cilvēku, kas daudz maz saprot, ka viņš nezina - tāpēc tak kā skolnieciņš mācās!

Te ir darīšana ar paštaisnu dogmās sasprūdušu radījumu, kurš visu jau "zina". No skolnieciņa tur nava ne smakas.

Lai Jums un visiem mierpilns Jaunsgads!

Atbildēt

Dubļu vannas sētnieks...

01.01.2022. 20:14

»

Valdis no Aizsargu organizācijas

Paldies latviešu nacionālistam Inkina kungam par rakstiem! Būtu labi, ja arī Gardas kungs uzrakstītu ko publisku un pieejamu PIETIEK lasītājiem. Un nevis pārdomas, ka latvieši ir slikti, jo viņi nebāž vilcienos okupantus un nesūta tos atpakaļ uz Krieviju, bet pats Garda ir labais, jo viņš taču avīzē...


Garda jau sen sapratis,ka viņa muldēšanas laiks ir pagājis! Atceries : pasargi kungs mūs no stulbiem draugiem, ar gudriem ienaidniekiem paši tiksim galā! Mūsdienu demagogiem, kā gardām, inkiniem, lapinskiem u.c. būtu laiks labāk paklusēt!

Atbildēt

Vienkārši

01.01.2022. 20:12

Inķins ir ļoti tuvu pietuvojies tam Dievam-pie pašas achteles.Saelpojies turienes vīraku,un kad tā pa riktīgam,tad nāk ārā šādi un tml.,,garadarbi".
Mācies no Kadiša,kas arī ir palicis jocīgs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...