Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:42

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

3/4

22.03.2020. 11:31

Un 3/4 par Latvijas Republikas noriešanu tiks pakārts, ja netiks nošauts agrāk. Beidz irst par 30 gadiem - pats esi tos nodzīvojis, nelietīgais sprāgoni.

Atbildēt

..............

21.03.2020. 10:43

....................,,,,

Atbildēt

:)

20.03.2020. 13:21

»

nu gnu

tūdaliņu murgi


Pasakā gan nav pateikts, kas ir "Latvijas tauta" un ko darīt ar Latvijas valstij nelojāliem krievvalodīgiem jaunpilsoņiem, kuri noteikti Latvijai ir daudz kaitīgāki, kā tie ar dubultpilsonību un brillēm un kuri šobrīd tiešām reāli strādā, kamēr citiem laiks rakstīt pasakas.

Atbildēt

nu gnu

20.03.2020. 08:56

tūdaliņu murgi

Atbildēt

cilveks444

20.03.2020. 07:26

»

Žulis

Šis sajēgu zaudējušays trollis, kas te regulāri raksta zem mana nika rupjības, katru sakarīgu rakstu vai komentāru sācis piedēvēt man un attiecīgi izgāž savu žulti. Atvainojos raksta autoram


Žuli, sveiks. Man ar loģisko spriestspēju viss ir kārtībā, tāpēc zinu, kurš ir tas Žulis, kas jau Delfos rakstīja ļoti sakarīgus komentārus, kurš tas, kas tikai uzdodas par Žuli. Nezinu, kas to dara, bet ir bars neliešu, kas piesavinās lietotājvārdus. Manu profila attēlu Delfos arī viens nozaga un, atdarinot manu lietotājvārdu, sāka drukāt savus komentārus. Jāpiebilst gan, ka Delfos pārsvarā rakstīju, kā "cilveks trijicetrinieki", bet Pietiek.com, kā "cilveks444". Manu komentāru Pietiek.com pievienoja ar nedaudz mainītu niku. Nezinu kāpēc, jo viņi to dara paši pēc sava prāta. Tajā pašā laikā saku paldies Pietiek.com, kas šis portāls nopublicē ik pa brīdim, kādu manu komentāru. Delfi man šobrīd ir pilnībā atslēguši iespēju komentēt. Tād, lūk, Latvijā ņirgājas par Satversmes 100.pantu tādi Delfi, kas šobrīd sev cenšas izdīgt piešprici no nodokļu maksātāju naudas. Paldies Tev un daudziem citiem par labiem vārdiem. Tiem, kurus kaitina mana Pasaka, der apskatīties apkārt un padomāt, ka varbūt tā ir nākotnes idealizācija, bet fakts ir tāds, ka paliekot pie līdzšinējās sistēmas, latvieši vienkārši izmirs. P.S. Starp citu, tikko noskatījos LTV7 sižetu par Ērgļiem, arī par R.Blaumaņa muzeju Braki. Smagi, pavisam smagi palika ap sirdi. Milzīga pamestība un aizmirstība. Iznīcība. Ja nepamodīsimies, tad arī Pasaka nelīdzēs. Lai laba diena!

Atbildēt

cyril

20.03.2020. 06:52

Tas dzeltenais vispār nespēj domāt,viņš grib kaut ko citu.......

Atbildēt

.

20.03.2020. 03:21

»

Cyril

урод латыш


Sešas nedēļas pēc Purima svētkiem nedrīkstot lamāties.

Atbildēt

muļķis labākajos gados

20.03.2020. 03:16

»

vecais nīgrais onkulis

Ir muļķi, lieli muļķi, pilnīgi muļķi, un cilvēks trīs četrinieki


Aizej nīgrais onkol pakaries un neaizmirsti draugus paķert līdzi.

Atbildēt

Cyril

20.03.2020. 02:46

»

Aha!

...


урод латыш

Atbildēt

Aha!

20.03.2020. 01:26

»

Kāda Latvija? Tādas nav!

Ir anonīma 4. maija VDK valsts korporācija ar milzīgu parādu pilsoņu vārdā...Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu cionistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija ar Saeimas pretlikumisko partiju koalīcijas veidojumu, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Kāda Latvija? Tādas nav!

20.03.2020. 01:20

»

Latvija ir sabojāta

(1)Mans viedoklis, ka Latvija ir sabojāta, pirmkārt, ar okupāciju, no kuras attapties, izķepurotes nav izredžu...


Ir anonīma 4. maija VDK valsts korporācija ar milzīgu parādu pilsoņu vārdā.

ES ir ASV ionistu projekts. Šodien šo 4. maija valsts korporāciju vada svešzemju ilumināti - Levits, Vācijas pilsonis, un Karinš, ASV pilsonis, kuri lieliski tēlo “latviešus”.

Rūpīgi izlasot cionistu “ebreju globālās impērijas trīs standartus”, redzēsit, ka visa likumdošana ar Briseli tiek pakārtota šiem standartiem, kuri publicēti latviski vien caur Pietiek.com.


Atbildēt

mh

20.03.2020. 00:45

»

hm

Jau sāka ... amerikāņi drukā dolārus, ES drukā eiro. Tos nodos komercbankām , kuras uzliek 25% un nodod tālāk ekonomikas "veseļošanai


Naudu neviens nedrukā; virtuāli izraksta kontā cipariņus un āmen... bet vergiem to aizdevumu būs jāatdod reālā naudā - tā tas šodien notiek - globālie noziedznieki stāvus kļūst bagātāki no pirksta izzīstu miljardu rezultātā!

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2020. 23:46

Pasakas

Atbildēt

jaajaa

19.03.2020. 23:04

»

FENIKSS

Ļoti atgādina parasta pilsētnieka dzīvi


...kā naglai pa galvu...labs...:)

Atbildēt

Latvija ir sabojāta

19.03.2020. 22:33

(1)Mans viedoklis, ka Latvija ir sabojāta, pirmkārt, ar okupāciju, no kuras attapties, izķepurotes nav izredžu:
(2) Latvija ir izvarota ne tikai ar okupāciju, bet arī ar ATMODU'
(3) Latviju turpina izkropļot alkatība, mantrausība, organizātā noziedzība, Maksātnespējas administrācija, VIDs, prokuratūra, VZD, Privatzācijas komisija un Saskaņas Rīgas dome.

Tālāk turpini uzskaitu tu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

19.03.2020. 22:13

Ir muļķi, lieli muļķi, pilnīgi muļķi, un cilvēks trīs četrinieki.

Atbildēt

Žulis

19.03.2020. 22:12

Es šodien mūsu trako mājas sanitārēm apsolīju pēc pandēmijas vairs nepietaisīt gultu visu nakti, bet tikai līdz pusnaktij. Es tāpat "pietiek" fīreram apsolīju portālu nepietaisīt pēc pandēmijas. Es esmu īsts latvietis. Tātad mēsls, kura solījumiem nevar ticēt. Tā arī būs. Pēc pandēmijas nekas nemainīsies - pietaisīšu gultu un portālu. Tāda ir mana īsta latvieša dzīves jēga aizvēja pusē, kur nevar saost manu mūžīgo smirdēšanu pēc izkārnījumiem.

Atbildēt

aha

19.03.2020. 20:52

»

jaajaa

…:D...7.punktu izmetam, un tiešām skaista vīzija sanāk


Skaista vīzija- tu rukā laukos bez brīvdienām no saules lēkta līdz rietam un tad knapi pietiek, paša ģimenes pārtikšanai.

Atbildēt

normāli

19.03.2020. 20:03

"Dažs aizmirst pat savas brilles steigā...."
------------------
Tas laikam bija domāts par morāliem kropļiem, čekas un bandītu pakalpiņiem, četračiem Voldiņiem.

Atbildēt

Paija

19.03.2020. 19:54

Tas tikai Latvijas glancētos žurnālos aprakstīts , cik laukos forši, bezrūpīgi, putniņi čivina un var ievērot visus senču ticējumus , paradumus utt. Faktiski tas ir smags fizisks darbs ik dienas un pats galvenais laukos jābūt ģimenei / saimei - sauciet to kā gribiet, jo viens, pat divi cilvēki viensētā - tā ir lēna nāve, ja vien viņiem nepieder naudas plūsmas tērcīte bankas kontā.

Bet pasapņot jau nav kaitīgi.

Atbildēt

Skapis

19.03.2020. 19:47

Rinkevičs ielien atpakaļ skapī un pievēršas ģimenisko tradīciju daudzināšanai.
Putnis aizlido uz siltajām zemēm ligzdot.

Atbildēt

jaajaa

19.03.2020. 18:15

…:D...7.punktu izmetam, un tiešām skaista vīzija sanāk...:)

Atbildēt

hm

19.03.2020. 17:57

Jau sāka ... amerikāņi drukā dolārus, ES drukā eiro. Tos nodos komercbankām , kuras uzliek 25% un nodod tālāk ekonomikas "veseļošanai".
Tāpēc jau Kariņš plātās: mēs atbalstīsim, mēs kompensēsim, mēs subsidēsim ... Kur viņam nauda?

Atbildēt

hi hi

19.03.2020. 17:55

izrēcos par to vienoto sorosoīdu spīdekļi rungaini-rangaini un valetu jaunpupu,1000+.Jauki šajā drūmajā,baismajā laika posmā!

Atbildēt

Ārprāta vētrā

19.03.2020. 17:29

rakstā ne pušplēsta vārda par latviešu tautu, bet runa izdodas par Latvijas tautu, kuras vairus ir krievvalodīgie un tādi aziātu mūļiem, kas runā lauzītā latviešu valodā un skaitās pilsoņi. Ta ka rakstelis neiet nekādos vārtos, lai kā autors pacenties! Āža kāju nevar noslēpt, ja tā ir smadzenēs.

Atbildēt

oi-kā!

19.03.2020. 17:22

Pazudis punkts par latviskā kašķa procesa pārvēršanu zaļajā enerģijā.

Atbildēt

fakts

19.03.2020. 17:16

Raksts laikam tapis covid-19 drudža laikā.

Atbildēt

Žulis

19.03.2020. 16:34

»

Žulis

Es tagad ar saviem nikiem visu diennakti jūsmošu par savu kakājumu portālā. Kāda laime man latviešu psihiski slimajam deģenerātam, imbecīlam katru dienu pietaisīt šo portālu


Šis sajēgu zaudējušays trollis, kas te regulāri raksta zem mana nika rupjības, katru sakarīgu rakstu vai komentāru sācis piedēvēt man un attiecīgi izgāž savu žulti. Atvainojos raksta autoram.

Atbildēt

č bez savu pupu un balināto matu

19.03.2020. 16:23

vešanu uz EEIIROPU, pie darba ienīstajos budku laukos..............tikai mirušas

Atbildēt

Lemesis

19.03.2020. 16:11

Jēziņ mīļo, un ir taču tautieši, kas visam šim svēti tic no pašiem sirds dziļumiem, par to balso vēlēšanās un vēl arī paši cenšas tā izpildīties. Cik resursu nav bezjēgā iztērēts, cik dzīvju izniekots, jūsmīgiem ļaudīm mūkot projām no Rīgas akmeņiem pie "sava stūrīša, sava kaktiņa zemes"? Valmieras teātra izrādē "Igauņu bēres" par šo apsēstību viss jau sen tika spoži pateikts.

Atbildēt

Žulis

19.03.2020. 15:58

Es tagad ar saviem nikiem visu diennakti jūsmošu par savu kakājumu portālā. Kāda laime man latviešu psihiski slimajam deģenerātam, imbecīlam katru dienu pietaisīt šo portālu.

Atbildēt

Fēlis

19.03.2020. 15:36

»

Paija

Nu, forši


Jā, forši, tikai lai izdotos, jātiek vaļā no alkatības, viensētnieciskuma un nepamatotas augstprātības. Teiciens- neies aiz nabadzības lepnību zaudēt ir stulbs un kaitniecisks.

Atbildēt

zane

19.03.2020. 15:22

Jā, vispirms tos melnos mērkaķus izraidīt visus, jau visa Rīga smird no viņiem

Atbildēt

Paija

19.03.2020. 15:18

Nu, forši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vīruss pāries, bet mums šajā valstī būs jādzīvo ar sekām, kuras būs radījis nevis vīruss, bet pieņemtie lēmumi

FotoEsmu ārsts – sertificēts mugurkaula ķirurgs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas un pasaules medicīnā un ļoti vēlos vērst uzmanību uz to, ka pasākumi, kas tiek veikti ar mērķi ierobežot Covid-19 vīrusu Latvijā, bet skar visas dzīves jomas – ekonomiku, garīgo veselību, ģimenes attiecības, fizisko veselību –, tiek skatīti nepiedodami šauri – tikai epidemioloģiskā aspektā. Sekas, ko šāds atsvešināts skats un arvien pieaugošie ierobežojumi rada, jau kļūst draudīgi smagas. Rīcība un lēmumi kļūst irracionāli un paniku raisoši.
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...