Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TTT

21.06.2019. 14:16

Vios stulbaios ir elementars. Ka vinji pirda un elsa, kad gribeja, lai pat viniem balsotu. Tagad kad pie silites ta uzreiz opaaa. Un Knabim vaidzetu pacekot, ka tiek sponsori mekleti VEFam resp., Jaunup puikam barotavai :)

Atbildēt

Neuztraucies!

18.06.2019. 22:34

»

jautaajums

Kāpēc ugunsdzēsējiem aizliegts dzēst paaugstinātas temperatūras ugunsgrēkus ar ūdeni


Te daudz idiotu komentē. Visa fizika un zinātne ir meli, kuri kalpo pārnacionālām kompānijām. Pirmie tramvaji brauca bez sliedēm ar motoriem, kas aprakstiti tā laika prezē. Motoram no abiem galiem ir kolektori. Viens kolektors ir ģeneratora, bet otrs motora. Rotorā veidots transformators - primārais ģeneratora, sekundarais motora.

Atbildēt

ei mudak, kurinātāj!

18.06.2019. 22:31

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


Aizbrauc kādreiz ziemā uz Poliju. Labāk mēģini tai izbraukt cauri- tad sajutīsi "atpalicību". Poļi piekāš eiropu un kurina ar akmeņoglēm. Visi kam nav slinkums . Aizmirsies kā "smaržo" akmeņogļu dūmi? Un Poliju sauksi par atpalikušu? Esi bijis kādreiz? Jeb mucā audzis un pa spundi barots?

Atbildēt

jautaajums

18.06.2019. 19:01

»

atklāj, kurā palātā notiek

fizikas likumu apgāšana


Kāpēc ugunsdzēsējiem aizliegts dzēst paaugstinātas temperatūras ugunsgrēkus ar ūdeni?
Ūens,tvaiks pie 800 grādu temperatūras sadalās ūdeņradī un skābeklī.Bet šito skolā nemāca.

Atbildēt

atklāj, kurā palātā notiek

18.06.2019. 18:37

»

Tā visa ir pagātne

Telpu apsildi jau izstrādājuši ar ūdeni plus desmit proc. veca ella - otrabotka. Ūdens deg pie 1000 grādiem pēc C...


fizikas likumu apgāšana !
Tautai būs par ko pasmieties !
:)))

Atbildēt

Elksniņš

18.06.2019. 17:31

»

Niknais

Nemaz nesaki, vai tagad arī daži tūkstoši “tautas kalpu” nebūtu izšaujami


jau aicināja pielikt pie sienas! Pietiktu ar pāris kangarie, pārējie tūkstoši paši savāks parpalas un pazudīs no Latvijas.

Atbildēt

lauķis

18.06.2019. 17:10

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


Atpalicība ir smadzenēs.Jo augstāka izglītība jo lielāka atpalicība.Pilsēta nav CILVĒKAM piemērota vide un tieši ūdens klozeti piesārņo dabu,neskatoties uz visām attīrīšanas iekārtām.

Atbildēt

švamme

18.06.2019. 15:54

»

Priede

Rīgā nav tikai pilsētas centrs. Tāda sajūta, ka ideju iesniedza diletanti. Bet tā nav. Viņi visu saprot. Šāda ideja neatrisinās gaisa kvalitāti! Iznāk, ka uzņēmumi nepiesarņo gaisu? To dara privātmāju krāsnis? Idejas autori grib ķeksiti priekš ES, nerisinot jaitājumu pēc būtibas...


Ne tikai ķeksīti, bez iespaidīgiem apgūstamiem fondiem te nekas nekustētos. Cenšas tikt pie lielā eiropas pupa pazīzt, kur noteikti ir kaut kādi spec. līdzekļi iedalīti šai tēmai.
Un es savā naivumā kādreiz sapņoju nopirkt Latvijā mājiņu laukos. Ar katru gadu mans sapnis paliek arvien utopiskāks. Lai kā arī gribētos bet palikšu, kur esmu, šeit vismaz neierobežo cilvēktiesības un neapdraud ar dvieļgalvām.

Atbildēt

visiem jāpieslēdzas ADMINISTRĀCIJAI

18.06.2019. 15:31

zagļiem arī gribas ēst

Atbildēt

Priede

18.06.2019. 14:28

»

!!

un tu samaksāsi no savas kabatas par tās šausmīgās "atpalicības" likvidāciju, jebšu pats vairs nekakā? Tikai laid internetā


Rīgā nav tikai pilsētas centrs. Tāda sajūta, ka ideju iesniedza diletanti. Bet tā nav. Viņi visu saprot. Šāda ideja neatrisinās gaisa kvalitāti! Iznāk, ka uzņēmumi nepiesarņo gaisu? To dara privātmāju krāsnis? Idejas autori grib ķeksiti priekš ES, nerisinot jaitājumu pēc būtibas

Atbildēt

!!

18.06.2019. 13:41

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


un tu samaksāsi no savas kabatas par tās šausmīgās "atpalicības" likvidāciju, jebšu pats vairs nekakā? Tikai laid internetā?

Atbildēt

Kariņa atraugas

18.06.2019. 12:20

Bija jau Latvijā pirms 100 gadiem tāds viens baigais reformists Pēteris Stučka. Izšāva tūkstošiem latviešu dažos mēnešos. Tagad Kariņš ar savu "valdību", kā Stučkas atrauga cenšas to pašu darīt, tikai ne ar lodēm, bet ar savu tukšo muldēšanu. Kronis visam kā bijušajam ES deputātam - viņš karošot ar Igauniju!!!! Par šito aizrunāšanos šim muldoņam būtu nekavējoties jāpazūd no politikas. To Levitam, ja viņš jau būtu prezidenta statusā, būtu nekavējoties no Kariņa jāpieprasa. No slimā Vējoņa jau to nesagaidīs...Un ko ta koalīcijas partijas? Klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši un apčurājušies, tā viewtā, lai pieprasītu valdības demisiju Kariņa izmuldēšanās dēļ...Visi, kas tiek pie siles, par par sludinātajiem principiem tūlīt aizmirst.

Atbildēt

Vai Attīstībai/Par!” ir idiotu bars?

18.06.2019. 12:11

Nē, Attīstībai/Par!” nav idiotu bars! Tā ir melīgu, varaskāru valsts izlaupītāju varza, kura ģenerā "idejas", lai būtu uzmanības centrā.
Uzdāvinās 40 miljonus žīdiem, ieviesīs homiķu laulības un stiprinās normālu ģimeņu iznīcības trajektoriju, aizliegs kurināt ar Latvijā pieejamo kurināmo mājokļus... Kas būs nākamais šo izdzimteņu projekts? Par šo noziedznieku varzu balsoja tiešām idioti vai kriminālnoziedznieki, vai ne? Ko vērta vien Viņķele ar savu morāli degradēto dēlu un Karlīnēm bērnudārzos! Ko vērts Pavļuts ar savu/mūsu OIK! "Latvijas iznīcībai/par" - tāds ir patiesais šīs noziedzīgo, Latvijas valsij naidīgo oligarhu kabatas partejiņas nosaukums!

Atbildēt

Niknais

18.06.2019. 11:45

Vajag apkurināt mājas ar deputātu un ierēdņu kautķermeņiem kā Mississipi tvaikoņus ar bifeļiem

Atbildēt

Kurinātājs

18.06.2019. 11:44

»

lauķis

Kurinātāja kungam par krāsnīm zināšanu nav,kā arī nav spējīgs domāt,tikai rāmīša ietvaros


Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs.

Atbildēt

Tā visa ir pagātne

18.06.2019. 11:26

»

reāli

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos...


Telpu apsildi jau izstrādājuši ar ūdeni plus desmit proc. veca ella - otrabotka. Ūdens deg pie 1000 grādiem pēc C.

Otrs variants ir HHO gāze, ko no ūdens iegūst elektriskā reaktorā. To var pat privātmājā. Pat saules baterijas ir novecojis variants.

Trešais v. ASV tikko izstrādāts 25 Kw ģenerators uz magnētiem pēc Teslas atklātiem proncipiem no statistiskās strāvas.


Vēl ir ceturtais. Sajūdz ģeneratoru ar elektromotoru vienā korpusā - rotors ir transformators. Tādus dzinējus izmantoja prmajiem tramvajiem.

Piekais- ir slepenas izstrādes, vēl efektīvākas, ttās neatklāšu...jo pie tām notiek darbs..

Atbildēt

Čupakabra

18.06.2019. 11:07

Škiet, tas bija Einšteins, kas teica, ka Visums un cilvēka muļķība ir bezgalīga, kaut gan par Visumu viņš nesot pārliecināts. Spožs aplieicinājums no krāšnu nojaukšanas idejas šai domai.

Atbildēt

...

18.06.2019. 09:33

»

reāli

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos...


Galošas,akmeņogles un plastmasas nav paredzētas krāšņu kurināšanai.Ir krāšņu konstrukcijas kur degšanas temperatūra sasniedz 1300 grādu,sadeg visas cietās daļiņas,atlikumā ūdens un CO.
Stāsts par CO izmešiem un globālo sasilšanu
ir viena no lielākajām pasaules afērām.
Pilsēta nav vide kur cilvēkam būtu jādzīvo.
Par to gaisa tīrību blokmāju rajonos ir taisnība.

Atbildēt

reāli

18.06.2019. 09:13

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos.
Vispār jau blokmāju rajonos ar centrālapkuri ir tīrāks gaiss nekā privātmāju kolonijās.

Atbildēt

lauķis

18.06.2019. 09:07

»

Kurinātājs

Kasīklis ir viens no tiem, kurš neatšķir centrālapkuri no centralizētās siltumapgādes, bet ņemas gudri spriedelēt...


Kurinātāja kungam par krāsnīm zināšanu nav,kā arī nav spējīgs domāt,tikai rāmīša ietvaros.
Ja nebūtu partijas Deģenerācijai/Par tad žīdi atrastu kādu citu politmafijas klanu un rezultāts būtu identisks.Lūk piemērs biedru partijnieku un augļotāju simbiozei.

Atbildēt

Kurinātājs

18.06.2019. 08:47

Kasīklis ir viens no tiem, kurš neatšķir centrālapkuri no centralizētās siltumapgādes, bet ņemas gudri spriedelēt.
Centrālapkure vienmēr būs efektīvāka par krāsns apkuri. Bet centralizētās siltumapgādes efektivitāte ir atkarīga no siltumtrases garuma, siltuma zudumiem tajā un piegādātā siltuma daudzuma. Tikai retā siltumtrase var lepoties ar siltuma zudumiem zem 20%. Bet siltumtrases noslodze zem 1,5MW/km ir izšķērdība par kuru nāksies maksāt ar apkures tarifu, kurš lielāks par autonomās apkures izmaksām!

Atbildēt

Solī

18.06.2019. 08:31

Masonisms - korporatīvisms - sazvērniecisms. Uzmini nu...

Atbildēt

Q

18.06.2019. 07:46

Varu teikt tikai vienu, tik idiotiska, nejēdzīga un nespējīga, kā Kariņa valdība mums līdz šim vēl nav bijusi!

Atbildēt

Zebra

18.06.2019. 07:43

Jaunlops vien ir ko vērts! Valters lieliski to komentēja.

Atbildēt

pārvaldnieks

18.06.2019. 07:39

jācer ,ka pienāks laiks un šādus neliešus un balamutes tomēr sāks tiesāt ,un ar notiesājošiem spriedumiem .

Atbildēt

OIK

18.06.2019. 07:09

Patiesība es domāju ka tā krāšņu lieta cieši saistīta ar OIK Jo viņiem siltuma tak nav kur likt un pēc noteikumiem tad tā bodīte jaslēdz ciet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...