Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rupji pārkāpjot likumu normas, LR Prokuratūra jau ilgāk nekā mēnesi nevēlas atklāt to, ko parāda tiesā nonākušās bēdīgi slavenā miljonāra Andra Ramoliņa "kukuļa izspiešanas krimināllietas" materiali, - ka ģenerālprokurors Juris Stukāns prettiesiski ietekmējis Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policiju, vēl pirms kriminālprocesu sākšanas pret „skaļiem” uzņēmumiem un personām pieprasot ziņas pat iecerēto. Pietiek šodien publicē Lato Lapsas informācijas pieprasījumu, kas prokuratūrai nosūtīts jau 11. martā:

„Es kā žurnālists, Latvijas Žurnālistu savienības biedrs, plānojot mediju publikācijas par Jūsu iestādes vadītāja Jura Stukāna, iespējams, prettiesisku rīcību, vēlos saņemt no Jūsu iestādes šādu informāciju un atbildes pēc būtības uz šādiem jautājumiem:

vai neilgi pēc tam, ka Jūsu iestādes pašreizējais vadītājs Juris Stukāns tika iecelts ģenerālprokurora amatā, viņš uz vienu vai vairākām sanāksmēm uzaicināja Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku Kasparu Podiņu? Vai šis fakts ir dokumentēts?

vai kādā no šīm snaāksmēm Jūsu iestādes pašreizējais vadītājs Juris Stukāns izteica Kasparam Podiņam mutisku rīkojumu, par to, lai šī Valsts ieņēmumu dienesta amatpersona informē J. Stukānu pirms kriminālprocesa uzsākšanas par to, ka šajā kriminālprocesa ir iesaistīti “skaļi” uzņēmumi vai personas? Vai šis fakts ir dokumentēts?

vai Kasparam Podiņam tika izskaidrots, ka ar vārdu “skaļi” domāti lielie uzņēmumi vai šo uzņēmumu vadītāji, vai publiski pazīstamas personas? Vai šis fakts ir dokumentēts?

vai kādā no šīm sanāksmēm Jūsu iestādes pašreizējais vadītājs Juris Stukāns izteica Kasparam Podiņam mutisku rīkojumu, par to, lai šī Valsts ieņēmumu dienesta amatpersona informē arī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi pirms kriminālprocesa uzsākšanas par to, ka šajā kriminālprocesa ir iesaistīti “skaļi” uzņēmumi vai personas? Vai šis fakts ir dokumentēts?

kāds bija šāda Jura Stukāna mutiska rīkojuma tiesiskais pamatojums? Vai tas ir dokumentēts?

kādu iemeslu dēļ Jūsu iestādē tās vadītājs ir īpaši jāinformē par kriminālprocesiem, kuros ir iesaistīti lielie uzņēmumi vai šo uzņēmumu vadītāji, vai publiski pazīstamas personas? Atbildi pamatojiet.

kādu iemeslu dēļ Jūsu iestādes vadītājs ar šādu īpašu vērību pret publiski pazīstamām personām demonstrē īpašu, nevienlīdzīgu attieksmi? Atbildi pamatojiet.

kādu iemeslu dēļ Jūsu iestādes vadītājs ar šādu īpašu vērību pret lieliem uzņēmumiem demonstrē īpašu, nevienlīdzīgu attieksmi? Atbildi pamatojiet.

vai šāda īpaša vērība atbilst likuma normām? Atbildi pamatojiet.

vai šāda īpaša vērība atbilst Jūsu iestādes ētikas kodeksa normām? Atbildi pamatojiet.

Rekomendēju Jūsu iestādei sniegt izsmeļošas, patiesas atbildes uz visiem uzdotajiem jautājumiem.

Īpaši norādu, ka šis ir iesniegums – informācijas pieprasījums, kas saskaņā ar normatīvajiem aktiem adresēts iestādei, nevis konkrētai personai – Jurim Stukānam.

Ja sabiedrības interesēs būs uzzināt Jura Stukāna skaidrojumus, tiks nosūtīts atsevišķs iesniegums.”

Pašlaik Lato Lapsa beidz darbu pie savas jaunās – jau trešās „VĒŽA” grāmatu cikla grāmatas.

Pēc nedēļas nāks klajā cikla pirmā grāmata „Iznireļi”, savukārt gatavota nodošanai tipogrāfijā tiek otrā grāmata „Vēža ieņēmumu dienests”.

Trešā grāmata sauksies „Vēža ģenerālprokurors”, un visi lasītāji, kuri vēlas sniegt kādu informāciju par pašreizējo korupto LR ģenerālprokuroru Juri Stukānu, to absolūti konfidenciāli var nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected] vai sazināties ar Lato Lapsu pa tālruni 29277525, izmantojot Telegram vai Signal mesendžerus.

Novērtē šo rakstu:

69
3

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi