Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

09.12.2015. 20:16

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

fakts

05.12.2015. 18:47

Ak tad Obamas fans tas Apinis. Ar to viss izteikts. Ķerts.

Atbildēt

partijniecei

05.12.2015. 02:08

"talantīgais" vides ministrs no nacionāļiem, taču, bija Perū.

Atbildēt

omīte

03.12.2015. 20:45

Kādas fiansu manipulācijas tu domā? Un Latvijā arī, tikai ne par partiju, tie jau nav zaļie

Atbildēt

partijniece

03.12.2015. 20:43

»

Udox

Latvijas Zaļajai partijai vienīgā saistība ar zaļo dzīvesveidu ir nosaukumā. Pārejā ziņā tīri laba Lemerga ZZS kabatas partija. Viss notiek


Apinis jau par sevi viņš tak nav no zaļās partijas,
Mani gan arī izbrīna ka Latvijas delgāciju vada persona no EKONOMIKAS MINISTRIJAS, vai tad "talantīgais" vides ministrs no nacionāļiem tur nav.

Atbildēt

Jāāa

03.12.2015. 17:37

Viens pālis pirmo reizi sajūt pasaules elpu apkaklē. Būtu labi, ja viņš arī saprastu, ka tā politika, ko viņš sludina Latvijā ir krasā pretstatā ar to lielo politiku un to dūžu pārliecību, kurus viņš dievbijīgi piemin, protams, gan lielākoties, lai vēl lielākiem Latvijā palikušajiem lohiem parādītu, ka bez maz berzē plecus kopā ar Obamu. Patiešām smieklīgi, jo dēļ šīs pretrunas arī rakstam nav skaidras ideoloģijas un viss ir saputrots. Jo patiesībā var būt vai nu tā kā tur, vai tā kā Apinis parasti vāvuļo, vienā vārdā vai nu pozīcija, vai opozīcija, kam Apinis emocionāli jau sākumā pieslienas... Abas putras kopā nav jaucamas, tādēļ beigās paliek vien tukša vāvuļošana un viens politiskais diletants un āksts.. Bet Latvijas iedzīvotājs droši, ka nevar darīt neko. Kur nu vēl tāds kā Vējonis. Tādēļ arī nekur nebrauc. Gribuskaite vismaz pretendē uz cilvēku ar saprātu... ir pietiekami labā līmenī priekš tādas nevienam nesvarīgas valsts, kāda ir Lietuva.

Atbildēt

Tiem, kas nelasa

03.12.2015. 13:33

Tiem, kas nelasa - P.Apinis šajā konferencē ir Pasaules ārstu asociācijas delegāts(WMO -world medical association)- lūdzu nejaukt ar Latvijas Ārstu biedrību. Ja WMO par delegātu izvēlas Latvijas Ārstu biedrības prezidentu, tas laikam tomēr nav slikti, neraugoties uz dažādiem pašmāju viedokļiem par personību.

Atbildēt

Lauķis

03.12.2015. 13:23

Ne jau uz konferenci sabraukušie visu uz zemes atrisinās. Par to jādomā katram iedzīvotājam, biznesmenim, valdībai. To, ka arī Latvijā ir maz zaļi domājošu cilvēku apliecina arī šie gar ceļiem nocirstie 50m, jo neviens koks Latvijā tik garš neizaug, un būvnormatīvi ir cilvēku rakstīti, nevis akmenī cirsti. Pirmās sekas mežu izciršanai Latvijā jau sākam sajust, šogad laukos akās izsīka ūdens, bet tas jau vēl ir tikai sākums, ziediņi. Odziņas = tās būs vēlāk, ja lielie cirtēji laikus neattapsies, kaut gan nekas par to neliecina. Tas tikai nozīmē, ka Latvija ir uz tā paša ceļa uz kura ir pārējās valstis, tikai mēs sekmīgi mēģinām dabas postīšanā tās panākt - un ne jau bez sekmēm, izdodas jau iespaidīgi. 25 gados - sāk trūkt gruntsūdeņu! Vai to kāds varēja iedomāties agrāk?

Atbildēt

Vo

03.12.2015. 11:11

Kāda varena rosīšanās! Cik plašs vēriens!
Nu vienkārši kolosāli izplānota un realizēta darbības imitācija.
Sabrauc no visas pasaules kopā milzīgs bars speciālistu un no tribīnēm klāsta viens otram pašiem sen zināmas, internetā un literatūrā izlasāmas lietas.
Un kāds ir sausais atlikums visai šai rosībai? Nulle!
Un nav jau nemaz tik viennozīmīga tā atziņa par globālo sasilšanu. daļa zinātnieku uzskata, ka, tieši otrādi, mūsu planētai draud kārtējais ledus laikmets, bet globālās sasilšanas teorija tiek bīdīta tādēļ, lai pamatotu tā saucamās izmešu kvotas un ierobežotu valstu rūpniecisko attīstību. Ne velti ( dīvainā kārtā) Amerika ir atteikusies tiem izmešu ierobežošanas protokoliem pievienoties.

Atbildēt

paklau

03.12.2015. 02:35

Ko īsti apinis tur dara, tā arī nav skaidrs. Runā kā novērotājs no malas. Izpriecas braucienā, vai, atrodas? Un, kur ir pierādījumi, ka vainojama CO emisija, ko rada cilvēka darbība? Labi, pazūd Amazones baseina mūžameži, bet tad jau skābekļa saturam gaisā arī būtu jāsamazinās, bet kaut kā nav nekas dzirdēts, ja esmu palaidis garām, iesakiet linkus... Varbūt mums draud subtropu klimats, varbūt veidojas biezāka atmosfēra, kas pilnībā uzsūks ledāju kūstoso ūdeni un planēta pārvēršas atkal par vienmērīga klimata paradīzi? Varbūt kādam ļoti nepatīk, ka šajā paradīzē būs daudz balto cilvēku? Runu daudz, pētījumu maz, hipotēžu arī, bet pierādījumu tik pat kā nekādu.... Varbūt kādiem ir izdevīgi bremzēt rūpniecības attīstību, kādiem nepatīk naudas emisija ar rūpniecības ražojumu segumu, nepatīk mērena bet progresu un sabiedrības turību nodrošinoša naudas devalvācija, jo visu sagrābto nevar pārvērst zeltā (tā vienkārši trūkst)? Varbūt ir kāda suga, kas vēlas "status quo" uz bagātības pieaugumu pārējiem, bet vēl labāk uz nabadzības palielināšanos citiem? Varbūt tas viss vienkārši ir nepieciešams, lai kaut kā pamatotu cilvēku veselības un viņu daudzuma iznīcināšanu, kas ir kļuvusi par 20. gadsimta beigu un 21. gadsimta sākuma visienesīgāko biznesu, uz kura rokas silda farmācijas uzņēmumi? Pārāk daudz ir neatbildētu jautājumu....!
Bet ko tur dara apinis(?),.....nesaprotu.

Atbildēt

antons mikoss

03.12.2015. 02:02

........bet šosejas būvnieki pamanījās atpirkt zemi arī iespējamai paralēlai šosejai un nocirst 70 km garumā un 50 metru platumā mežu....
Kas par spiedienu! Izdomā kaut kādus murgus un priecīgs. Šoseja ir uzbūvēta un malas ir izcirstas tieši tik platas, lai negāztos koki uz brauktuvēm. Tādas ir būvnormas. Un tik gari augi mežā koki.
Par klimata histēriju. Dzīvība uz zemes ir iespējama, jo vulkāniskā darbība radījusi piesārņojumu un siltumnīcas efektu. Pastāvot siltumam, attīstījās visa ekosistēma. Ja izzudīs piesārņojums, Saules vējš ātri aizpūtīs plāno zemes atmosfēru, kā tas noticis ar Marsu.
Tātad atmosfērā ir novēroti tikpat augsti CO2 līmeņi. Arī okeāna līmenis ir bijis par 12 metriem augstāks kā pašlaik.
Galvenās briesmas nāk no piesārņojumiem dedzinot kurināmo, kam izdalās cietās nano frakcijas, sērs, dioksīni, HMF, un citi savienojumi, kurus pārapdzīvotās pilsētās elpo cilvēki un visa dzīvā radība. Vēzis to vien gaida un lūr no visādu dīzeļu, kuģu un lokomotīvju izpūtējiem.
CO2 un slāpekļa oksīdi sargā zemi nevis draud to iznīcināt. Svārstības ir dabiskas. Kaut kur izzīsts, ka tas rodas 2x vairāk nekā Zeme ar to tiek galā. Tātad tiek noliegtas svārstības.
Turpiniet biedēt cilvēkus ar dabiskām lietām (mežs un CO2), bet par patiesi novēršamām draņķībām labāk klusējiet. Citādi sponsori( īstenie indētāji) nedos līdzekļus muļķa laišanai.

Atbildēt

hi hi

02.12.2015. 20:31

nu gan speciālists atradies! visās jomās!!! kas apmaksā šo pasākumu un kapēcpar delegātiem sūta galīgus neprofesionāļus? Vai arī tas ir izklaides brauciens,lai atslēgtos no pelēkās ikdienas?

Atbildēt

IQ

02.12.2015. 19:35

Atbalsti referendumu pret teroru un imigrāciju! http://manabalss.lv/i/890

Atbildēt

Sesks

02.12.2015. 19:28

Kāda provinciālisma smaka nāk no kunga! Cik jūsmīgs, ka pielaists pie nēģera kilometra attālumā! Kauns par tādu tautieti!

Atbildēt

cic69

02.12.2015. 19:23

Tur mocīja padomju karagūstekņus,tur bija arī
Coja mīļotājs, kurinātājs-gejs Arkādijs.

Atbildēt

Udox

02.12.2015. 18:55

Latvijas Zaļajai partijai vienīgā saistība ar zaļo dzīvesveidu ir nosaukumā. Pārejā ziņā tīri laba Lemerga ZZS kabatas partija. Viss notiek :)

Atbildēt

Eduards Lunis

02.12.2015. 18:31

-Paldies, Apiņa kungs, par interesanto un redzams, patieso informāciju!
Citādi jau biju sācis domāt, ka globālā sasilšana ir blefs!Kaut kur pat redz;eju ,ka uz zemes jau 17 gadus sasilšana nenotiek!?
Kokus stādu-dažādus...

Atbildēt

U.U.

02.12.2015. 18:09

Iespējams, tikai latviešu inteliģence/pusinteliģence neko nezina par "pasaules valdnieku" finansu manipulācijām dabas aizsardzībā, apmuļķojot mietpilsoņus kā stulbus jērus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...