Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

09.12.2015. 20:16

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

fakts

05.12.2015. 18:47

Ak tad Obamas fans tas Apinis. Ar to viss izteikts. Ķerts.

Atbildēt

partijniecei

05.12.2015. 02:08

"talantīgais" vides ministrs no nacionāļiem, taču, bija Perū.

Atbildēt

omīte

03.12.2015. 20:45

Kādas fiansu manipulācijas tu domā? Un Latvijā arī, tikai ne par partiju, tie jau nav zaļie

Atbildēt

partijniece

03.12.2015. 20:43

»

Udox

Latvijas Zaļajai partijai vienīgā saistība ar zaļo dzīvesveidu ir nosaukumā. Pārejā ziņā tīri laba Lemerga ZZS kabatas partija. Viss notiek


Apinis jau par sevi viņš tak nav no zaļās partijas,
Mani gan arī izbrīna ka Latvijas delgāciju vada persona no EKONOMIKAS MINISTRIJAS, vai tad "talantīgais" vides ministrs no nacionāļiem tur nav.

Atbildēt

Jāāa

03.12.2015. 17:37

Viens pālis pirmo reizi sajūt pasaules elpu apkaklē. Būtu labi, ja viņš arī saprastu, ka tā politika, ko viņš sludina Latvijā ir krasā pretstatā ar to lielo politiku un to dūžu pārliecību, kurus viņš dievbijīgi piemin, protams, gan lielākoties, lai vēl lielākiem Latvijā palikušajiem lohiem parādītu, ka bez maz berzē plecus kopā ar Obamu. Patiešām smieklīgi, jo dēļ šīs pretrunas arī rakstam nav skaidras ideoloģijas un viss ir saputrots. Jo patiesībā var būt vai nu tā kā tur, vai tā kā Apinis parasti vāvuļo, vienā vārdā vai nu pozīcija, vai opozīcija, kam Apinis emocionāli jau sākumā pieslienas... Abas putras kopā nav jaucamas, tādēļ beigās paliek vien tukša vāvuļošana un viens politiskais diletants un āksts.. Bet Latvijas iedzīvotājs droši, ka nevar darīt neko. Kur nu vēl tāds kā Vējonis. Tādēļ arī nekur nebrauc. Gribuskaite vismaz pretendē uz cilvēku ar saprātu... ir pietiekami labā līmenī priekš tādas nevienam nesvarīgas valsts, kāda ir Lietuva.

Atbildēt

Tiem, kas nelasa

03.12.2015. 13:33

Tiem, kas nelasa - P.Apinis šajā konferencē ir Pasaules ārstu asociācijas delegāts(WMO -world medical association)- lūdzu nejaukt ar Latvijas Ārstu biedrību. Ja WMO par delegātu izvēlas Latvijas Ārstu biedrības prezidentu, tas laikam tomēr nav slikti, neraugoties uz dažādiem pašmāju viedokļiem par personību.

Atbildēt

Lauķis

03.12.2015. 13:23

Ne jau uz konferenci sabraukušie visu uz zemes atrisinās. Par to jādomā katram iedzīvotājam, biznesmenim, valdībai. To, ka arī Latvijā ir maz zaļi domājošu cilvēku apliecina arī šie gar ceļiem nocirstie 50m, jo neviens koks Latvijā tik garš neizaug, un būvnormatīvi ir cilvēku rakstīti, nevis akmenī cirsti. Pirmās sekas mežu izciršanai Latvijā jau sākam sajust, šogad laukos akās izsīka ūdens, bet tas jau vēl ir tikai sākums, ziediņi. Odziņas = tās būs vēlāk, ja lielie cirtēji laikus neattapsies, kaut gan nekas par to neliecina. Tas tikai nozīmē, ka Latvija ir uz tā paša ceļa uz kura ir pārējās valstis, tikai mēs sekmīgi mēģinām dabas postīšanā tās panākt - un ne jau bez sekmēm, izdodas jau iespaidīgi. 25 gados - sāk trūkt gruntsūdeņu! Vai to kāds varēja iedomāties agrāk?

Atbildēt

Vo

03.12.2015. 11:11

Kāda varena rosīšanās! Cik plašs vēriens!
Nu vienkārši kolosāli izplānota un realizēta darbības imitācija.
Sabrauc no visas pasaules kopā milzīgs bars speciālistu un no tribīnēm klāsta viens otram pašiem sen zināmas, internetā un literatūrā izlasāmas lietas.
Un kāds ir sausais atlikums visai šai rosībai? Nulle!
Un nav jau nemaz tik viennozīmīga tā atziņa par globālo sasilšanu. daļa zinātnieku uzskata, ka, tieši otrādi, mūsu planētai draud kārtējais ledus laikmets, bet globālās sasilšanas teorija tiek bīdīta tādēļ, lai pamatotu tā saucamās izmešu kvotas un ierobežotu valstu rūpniecisko attīstību. Ne velti ( dīvainā kārtā) Amerika ir atteikusies tiem izmešu ierobežošanas protokoliem pievienoties.

Atbildēt

paklau

03.12.2015. 02:35

Ko īsti apinis tur dara, tā arī nav skaidrs. Runā kā novērotājs no malas. Izpriecas braucienā, vai, atrodas? Un, kur ir pierādījumi, ka vainojama CO emisija, ko rada cilvēka darbība? Labi, pazūd Amazones baseina mūžameži, bet tad jau skābekļa saturam gaisā arī būtu jāsamazinās, bet kaut kā nav nekas dzirdēts, ja esmu palaidis garām, iesakiet linkus... Varbūt mums draud subtropu klimats, varbūt veidojas biezāka atmosfēra, kas pilnībā uzsūks ledāju kūstoso ūdeni un planēta pārvēršas atkal par vienmērīga klimata paradīzi? Varbūt kādam ļoti nepatīk, ka šajā paradīzē būs daudz balto cilvēku? Runu daudz, pētījumu maz, hipotēžu arī, bet pierādījumu tik pat kā nekādu.... Varbūt kādiem ir izdevīgi bremzēt rūpniecības attīstību, kādiem nepatīk naudas emisija ar rūpniecības ražojumu segumu, nepatīk mērena bet progresu un sabiedrības turību nodrošinoša naudas devalvācija, jo visu sagrābto nevar pārvērst zeltā (tā vienkārši trūkst)? Varbūt ir kāda suga, kas vēlas "status quo" uz bagātības pieaugumu pārējiem, bet vēl labāk uz nabadzības palielināšanos citiem? Varbūt tas viss vienkārši ir nepieciešams, lai kaut kā pamatotu cilvēku veselības un viņu daudzuma iznīcināšanu, kas ir kļuvusi par 20. gadsimta beigu un 21. gadsimta sākuma visienesīgāko biznesu, uz kura rokas silda farmācijas uzņēmumi? Pārāk daudz ir neatbildētu jautājumu....!
Bet ko tur dara apinis(?),.....nesaprotu.

Atbildēt

antons mikoss

03.12.2015. 02:02

........bet šosejas būvnieki pamanījās atpirkt zemi arī iespējamai paralēlai šosejai un nocirst 70 km garumā un 50 metru platumā mežu....
Kas par spiedienu! Izdomā kaut kādus murgus un priecīgs. Šoseja ir uzbūvēta un malas ir izcirstas tieši tik platas, lai negāztos koki uz brauktuvēm. Tādas ir būvnormas. Un tik gari augi mežā koki.
Par klimata histēriju. Dzīvība uz zemes ir iespējama, jo vulkāniskā darbība radījusi piesārņojumu un siltumnīcas efektu. Pastāvot siltumam, attīstījās visa ekosistēma. Ja izzudīs piesārņojums, Saules vējš ātri aizpūtīs plāno zemes atmosfēru, kā tas noticis ar Marsu.
Tātad atmosfērā ir novēroti tikpat augsti CO2 līmeņi. Arī okeāna līmenis ir bijis par 12 metriem augstāks kā pašlaik.
Galvenās briesmas nāk no piesārņojumiem dedzinot kurināmo, kam izdalās cietās nano frakcijas, sērs, dioksīni, HMF, un citi savienojumi, kurus pārapdzīvotās pilsētās elpo cilvēki un visa dzīvā radība. Vēzis to vien gaida un lūr no visādu dīzeļu, kuģu un lokomotīvju izpūtējiem.
CO2 un slāpekļa oksīdi sargā zemi nevis draud to iznīcināt. Svārstības ir dabiskas. Kaut kur izzīsts, ka tas rodas 2x vairāk nekā Zeme ar to tiek galā. Tātad tiek noliegtas svārstības.
Turpiniet biedēt cilvēkus ar dabiskām lietām (mežs un CO2), bet par patiesi novēršamām draņķībām labāk klusējiet. Citādi sponsori( īstenie indētāji) nedos līdzekļus muļķa laišanai.

Atbildēt

hi hi

02.12.2015. 20:31

nu gan speciālists atradies! visās jomās!!! kas apmaksā šo pasākumu un kapēcpar delegātiem sūta galīgus neprofesionāļus? Vai arī tas ir izklaides brauciens,lai atslēgtos no pelēkās ikdienas?

Atbildēt

IQ

02.12.2015. 19:35

Atbalsti referendumu pret teroru un imigrāciju! http://manabalss.lv/i/890

Atbildēt

Sesks

02.12.2015. 19:28

Kāda provinciālisma smaka nāk no kunga! Cik jūsmīgs, ka pielaists pie nēģera kilometra attālumā! Kauns par tādu tautieti!

Atbildēt

cic69

02.12.2015. 19:23

Tur mocīja padomju karagūstekņus,tur bija arī
Coja mīļotājs, kurinātājs-gejs Arkādijs.

Atbildēt

Udox

02.12.2015. 18:55

Latvijas Zaļajai partijai vienīgā saistība ar zaļo dzīvesveidu ir nosaukumā. Pārejā ziņā tīri laba Lemerga ZZS kabatas partija. Viss notiek :)

Atbildēt

Eduards Lunis

02.12.2015. 18:31

-Paldies, Apiņa kungs, par interesanto un redzams, patieso informāciju!
Citādi jau biju sācis domāt, ka globālā sasilšana ir blefs!Kaut kur pat redz;eju ,ka uz zemes jau 17 gadus sasilšana nenotiek!?
Kokus stādu-dažādus...

Atbildēt

U.U.

02.12.2015. 18:09

Iespējams, tikai latviešu inteliģence/pusinteliģence neko nezina par "pasaules valdnieku" finansu manipulācijām dabas aizsardzībā, apmuļķojot mietpilsoņus kā stulbus jērus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

FotoAtbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem.
Lasīt visu...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...