Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>profesoram

09.01.2023. 14:29

»

profesors ar tekefonu

netraucejiet atzītam speciālistam tiešo saiti ar maksāt gribošiem sirdzējiem


Tas ir no stāsta: Ja ir kukuļotāji-būs arī kukuļu ņēmēji....Ja paši no sava brīva prāta dod-kā tad lai neņem?

Atbildēt

>pietiek lasītājam

09.01.2023. 14:27

»

pietiek lasītajs

Nerakstiet tik gari,nerakstiet nemaz.Jūs taču neglābjami slims


Nu, ko Jūs tā? Cilvēks acīm redzot jūtas dziļi apvainots ka lielie mass media viņa ''izcilos gara darbus '' nepublicē..Nu, tapēc cenšas te ko var izteikties...

Atbildēt

profesors ar tekefonu

07.01.2023. 13:36

»

tas jau nu tiesa

medžeriem un valdēm pietiek ar mazām algām...bakstās visu dienu baru bariem


netraucejiet atzītam speciālistam tiešo saiti ar maksāt gribošiem sirdzējiem

Atbildēt

Zvaigzne

07.01.2023. 12:23

Toties mums ir pilnas noliktavas ar Covid potēm - miljoni gan pošu, gan izķēzītas naudas. Foršiņi, varēsim visādām zimbabvem dāvināt. Valsts tak bagāta!

Atbildēt

Bet, Gunta Ancāne,

06.01.2023. 14:02

ko Jūs te rakstāt par sīkumiem, kad visa LV medicīnas aistēma ir balstīta ne uz labu ārstniecību, bet uz naudas izspiešanu no slimajiem? Par to Jums bija jāraksta-kā valsts vai pašvaldības medicīnas iestādēs izmanto iestāžu ārstniecisko aparatūru dažu ārstu bagātībai un alkatībai.

Atbildēt

Pirātu partija

05.01.2023. 18:07

Piekopiet veselīgu dzīves veidu. Veselīgs dzīves veids ir ne tikai nepīpēt, kā to domā Dr. Apinītis, bet arī neskaidrīt kā zilonim masu sporta pasākumos, kontrolēt visu ko bāžat mutē. Nodarboties ar to sportu, ar to, kas jums patīk vissvairāk. Un nav svarīgi kāds sports, svarīgi ar kādu pulsu un cik ilgi. Nedēļā pietiktu trīs-četras reizes ar kopīgo laiku ne ilgāk kā trīs stundas. Jums nav laika trīs stundas nedēļā? !, tad būs laiks paslimot.
Praktiski visa pārtika ir surogāts, ko lielās korporācijas un pie siles esošie uzspiež naiviem cilvēkiem. Lielās korporācijas no “sūd.iem” ražo pārtiku masveidā, iemācījās 90.gadu sākumā. Globālistiem shēma vienkārša, sākumā lēta pārtika, pēc tam dārgas zāles. Farmācija ir mega biznes uz dumjiem cilvēkiem.
Izslēdziet no sava raciona produktus, kas satur augu taukus, palmu eļļu, nelietojiet ātrās uzkodas un ROLTON veidīgos izstrādājumus, nelietojiet jebkura veida limonādes un svaigi neizspiestas sulas.
To ko ārsti parasti sauc par cilvēka imunitāti, patiesībā ir organisma aizsargmehānisms. Dzīvojam “netīrā” vidē, bet cilvēks ir tāda radība, kas pielāgojas visam. Tomēr reizi gadā, attiecīgi no organisma piesārņotības pakāpes, vajadzīga attīrīšanās. Kā tā izpaužas?
Ļoti vienkārši, katram cilvēkam individuāli. Dažiem tas ir rotavīrus, citiem savādāks vīrus, izskatās kā parasta “saaugstēšanās”. Ko dara patriezējā medicīna organisma attīrīšanās laikā, nozīmē čupu ar zālēm, kas pazemina organisma temperatūru un aptur pašattīrīšanās procesu. Ja Jums nav iedzimtas kaites, mēģiniet izturēt temperetūru un nelietot Coldreks veidīgos paracetamola izstrādājumsus. Ja organisms ir saindēts , tik tālu, ka tā nav ikgadējā “saaukstēšanās” Jums būs vajadzīga operatīvā palīdzība, bet pēc tam, visa sava dzīves stila pārskatīšana.
Patieasībā visi vīrusi ir cilvēces “draugi”, tie ir visapkārt mums, un pareizi dzīvojošam cilvēkam pāri nenodarīs jo palīdzēs attīrīties.
Pēc covididiotu fakcinācijas, kad čupai cilvēku tā tika uzspiesta, , visiem sadurtiem ieslēdzās organisma aizsargmehānisms, tāpēc tik dauz slimnieku šogad. Organisms uzsāk pašattīrīšanās procesu. Visi sadurtie ir ļoti naivi cilvēki.
Praktiski visiem vairākkārt sadurtiem ir blaknes, un tās sākās 14.nedēļā pēc pēdējās fakcinācijas reizes. Daudzi tās sava truluma dēļ, nesaista ar vektām durstīšanas procedūrām. Cilvēki, ne īpaši gudri, kas sev uztaisījuši četras un vairāk procedūras, ir nolemti mocīties, diez vai to organisms spēs sevi attīrīt, tie mocīs sevi un apkartējos. Būs par klientiem onkoļoģijas centrā, sirds un asinsvadu klīnikās.
“Apēdot” Coldreksu liekas it kā labi, temperatūras nav, puņķi pazūd, bet patiesībā Jūs sevi lēnām nogaliniet. Organisms pats nespēj Jūs viegli attīrīt un organisma piesārņotība izpaužas procesos, ko patreizējie ārsti nevar uzveikt, tā ir Onkoloģija. Onkoloģija ir organisma piesārņotības pēdējā stadija, var būt arī citas, “vieglākas” slimības, kas mācīs dzīvot. Ja primāts ir tiks stulbs un pieleto ķīmijterapiju, tad viņa gadi ir skaitīti, bet ja vēl fakcinējas, tad procesi paātrinās vairākas reizes. Duraciņu paņem prom.
Pretējā gadījumā, ar mūsu medicīnas līmeni, “vēzis” ir apārstējams, un dažiem indivīdiem, kas saprot lietas būtību un mainās, ir izārstējams pilnīgi. Jau drīz būs zāles, pilnīga izārstēšanās divu nedēļu laikā! Pat ja ir tā pēdējā stadija, kad metostāzes aizgājušas pa visu organismu. Kā strādās zāles?, ļoti vienkārši, tās “parāda”, iezīmē, imunitātei, vēža šūnas, un tā ātri ar tām tiek galā.

Atbildēt

vēl gudrāks!

05.01.2023. 17:19

»

>ab

Ja ņem visi, tad vairums ir kas naudu dod: Tā sacīt-hroniski kukuļotāji...Tad nav ko pārmest Valdībai, kariņam, ja paši nav labāki


Nevajag slimot, tad nebūs jāārstējas! Nevajag ēst, tad nebūs jākakā! Kariņš ar valdību, tad nebūs vainīgi.

Atbildēt

>ab

05.01.2023. 16:53

»

ab

ētisko ārstu nav, naudu ņem visi un pat uzkrītoši gaida. jautājums tikai, kur citi to naudu, lai ņem


Ja ņem visi, tad vairums ir kas naudu dod: Tā sacīt-hroniski kukuļotāji...Tad nav ko pārmest Valdībai, kariņam, ja paši nav labāki..

Atbildēt

Jūsmiņš

05.01.2023. 15:34

»

tas jau nu tiesa

medžeriem un valdēm pietiek ar mazām algām...bakstās visu dienu baru bariem


Latvijā - visas valdes, padomes, ministrijas ir kapitāli aizmirsušas, ka galvenie, kas nosaka nozares ienākumus, sasniegumus un padarīto - tie ir DARBA DARĪTĀJI, šajā gadījumā ārsti.
Līdz šim, šo darba darītāju intereses, valdoņi, ieskaitot VID ir ignorējuši, maksimāli ierobežojuši ar birokrātiskām metodēm, biznesiem dažādi traucējot, šajā gadījumā ar dažādiem īpatnējiem iepirkumiem, tā izkleķerējot līdzekļus nevajadzīgi, bet tiem trūkstot atslēgas vietās. Bet nekā īpaša - te ir Latvija bez politiķiem, bet gan ar gadu desmitos trenētiem meļiem un tukšsolītājiem.

Atbildēt

tas jau nu tiesa

05.01.2023. 13:48

medžeriem un valdēm pietiek ar mazām algām...bakstās visu dienu baru bariem

Atbildēt

moritur

05.01.2023. 12:58

Vēl viens postulāts-manu naudu neaiztiec.Tikai tā dēļ visaugstākie principi tiek piesaukti.

Atbildēt

!

05.01.2023. 12:45

»

A.L.P.

Un tad ir tāds "sīks" jautājums .Kā nosaukt tādu darbību , ka uz konsultāciju (vai procedūru) pieraksta rindā ,kas ir mēnešiem ilga ,bet PAR NAUDU to pašu var izdarīt jau rīt !!! TĀ IR PRETĪGI AMORĀLA rīcība !!! Un apbrīnojami ,ka to dara sabiedrības inteliģentākā un cilvēciskākā daļa --- ārsti ! Tiešām...


Manai kaimiņienei, lai veiktu muguras skriemeļu operāciju Rīgas pirmajā slimnīcā, ģimenes ārsts nosūtīja uz izmeklēšanu privātklīnikā Ars. Tos jaunos rengenaparātus kur skanē visu rumpi riņķī, visus jau pāŗdevuši privātajiem, ja pašiem nav?
Un kāda tā inteliģence! 90-mito gadu bandītu atvases, mācījās RSU, pēc principa: Mēs maksājam par mācībām, Jūs, pasniedzēji, liekat mums pozitīvas atzīmes.
Tagad tāds sēž RSU uzņemšanā un datorā meklē, kāda ar ātrajiem atvestajam būtu slimība, kur to vest, jeb varbūt lai velkas mājās!

Atbildēt

ab

05.01.2023. 12:23

»

Zināt kārais

Parādiet man to ētisko ārstu! Par ārstiem mācās, lai nopelnītu, ieskaitot arī dāvanas no pacienta. Nedzīvojam jau izolētā vidē, kā vienkārši saka: mucā...


ētisko ārstu nav, naudu ņem visi un pat uzkrītoši gaida. jautājums tikai, kur citi to naudu, lai ņem.
visi jau nav biznesmeņi, kas citus izmanto darbam, bet naudu atstāj sev.

Atbildēt

Krišs

05.01.2023. 11:40

jaaa...ētika....tas tagad redzi dzirdams vārds....Vairumam svešs un nesaprotams....

Atbildēt

A.L.P.

05.01.2023. 11:09

Un tad ir tāds "sīks" jautājums .Kā nosaukt tādu darbību , ka uz konsultāciju (vai procedūru) pieraksta rindā ,kas ir mēnešiem ilga ,bet PAR NAUDU to pašu var izdarīt jau rīt !!! TĀ IR PRETĪGI AMORĀLA rīcība !!! Un apbrīnojami ,ka to dara sabiedrības inteliģentākā un cilvēciskākā daļa --- ārsti ! Tiešām pretīgi !

Atbildēt

Es

05.01.2023. 09:41

Nesen dzirdēts, ka dažas manipulācijas RAKUS jau sāk veikt bez anestēzijas, aizbildinoties ar līdzekļu trūkumu. Tālāk vairs īsti nav kur aiziet. Domāju, ka nākamajos divos gados daža laba iestāde bankrotēs.

Atbildēt

Haralds Kalns

04.01.2023. 23:09

Kur nu tik augstas matērijas priekš fon Paeglīša! Kopš 13.03.2020. gada, Levita pasludinātās atteikšanās no Cilvēktiesību ievērošanas Latvijā, pat Hipokrāta zvēresta svarīgākā punkta "NEKAITĒT PACIENTAM" ievērošana, ir stipri problemātiska!!!

Atbildēt

Tu no dziļiem laukiem

04.01.2023. 22:29

»

tā viš i

Var jau te gari un plaši apspriest ārstus un muldēt par to, cik viņi dāvanās saņem, bet, ja jums ir galva uz pleciem tad padomājiet, vai tas ir normāli, ka vairāk kā 30 gadu laikā, pie situācijas kad mums ir gandrīz lielākie nodokļi visā Eiropā, valsts tā arī nav spējusi nodrošināt normālu veselības...


Ņēma un ņems! Ne tikai ņem, bet pieprasa,lai dod! Tāpēc var divos gados pēc RSU beigšanas tur arī strādājot Mārupē māju uzcelt. Algas viņiem tāpat nav mazas un nav jau viena veselības ministrija, tur arī "'meitas'' uzņēmumi ir.

Atbildēt

Tas nākošais variants

04.01.2023. 22:21

»

Fakts

Nekad nedodu!!!! Tiesa - reti eju pie ārsta. Ja eju, tad tikai uz privātu ārstniecības iestādi


Visus beigās piespiedīs iet pie privāti praktizējoša, tad nebūs jādod uz ķepu, samaksāsi kasē un viss.
Tikai ko Tu uzskati par privāto? Vai savu ģimenes ārstu, jeb privātklīniku? Vienam pāris eiro, otram 40 eiro par konsultāciju.

Atbildēt

tā viš i

04.01.2023. 20:31

Var jau te gari un plaši apspriest ārstus un muldēt par to, cik viņi dāvanās saņem, bet, ja jums ir galva uz pleciem tad padomājiet, vai tas ir normāli, ka vairāk kā 30 gadu laikā, pie situācijas kad mums ir gandrīz lielākie nodokļi visā Eiropā, valsts tā arī nav spējusi nodrošināt normālu veselības aprūpi saviem iedzīvotājiem. Padomājiet, cik miljoni pa šiem gadiem ir samaksāti kaut vai tikai medicīnas "administrētājiem" vien! Un ko viņi par šo naudu ir "uzadministrējuši?! Es domāju ka vēl bezkaunīgāka un nelietīgāka tautas apzagšana un apkrāpšana vispār vairs nav iespējama!Par to visiem šiem ministrijas klerkiem, "administrētājiem" jau sen vajadzēja sēdēt aiz restēm ar mantas konfiskāciju. Bet nav jau kas viņus tiesā.Tiesātāji tādi paši kā tiesājamie. Kontrolieri tādi paši kā kontrolējamie. Zagļu ķērāji tādi paši kā zagļi. Saeimā nav NEVIENA tautas paŗstāvja. Visi tikai partiju ielikteņi.
Te komentāros viens kaut ko šļupstēja par dāvanām, ko ārsti ņemot. Starp citu, arī dāvanu ņemšana, ja tāda ir, ir uz medicīnas "administratoru" sirdsapziņas. Ja valstī ir noorganizēta normāla medicīnas aprūpe, nekāda dāvanu došana un ņemšana nav vajadzīga. Ārsti un pārējais medicīnas personāls saņem adekvātu darba samaksu un viņiem nav vajadzības pazemot sevi, ņemot dāvanas no slimiem,nelaimē nonākušiem cilvēkiem.

Atbildēt

Fakts

04.01.2023. 20:30

»

Nezinītis

parādiet man to ētisko LV pilsoni kas pats no savas labas gribas nedos kukuli(dāvanas


Nekad nedodu!!!! Tiesa - reti eju pie ārsta. Ja eju, tad tikai uz privātu ārstniecības iestādi

Atbildēt

jautājums

04.01.2023. 19:31

»

!

Nesi tu fašists. Nelielies! Vienkāršs idiots


..un tad tu neesi rašists, lai ar rīkojies kā rašists?

Atbildēt

IM

04.01.2023. 19:30

Skaidrs ir viens. Nav labi dakterim, kā darba laikā tā arī atpūtā, staigāt apkārt ētisku problēmu nomāktam (ka maz maksā salīdzinot ar administrāciju). Pacientam, kas negrib ārstēties pie ārsta, tā teikt, ētiski nomāktā stāvoklī, izeja ir tikai viena, aploksne. Negribam maksāt aploksnēs? Gādājam lai ar ētiskām problēmām par mazu samaksu apkārt staigā administrācija. Kā ne kā administrācijai, ne tik dziļu izglītību vajag, ne tik liela atbildība jānes.

Atbildēt

!

04.01.2023. 19:19

»

jautājums

ja es-idiots, tad tu-rašists...Varbūt ar to ar šoreiz draudzīgi šķiramies


Nesi tu fašists. Nelielies! Vienkāršs idiots!

Atbildēt

jautājums

04.01.2023. 19:16

»

!

Tu ir idiots


ja es-idiots, tad tu-rašists...Varbūt ar to ar šoreiz draudzīgi šķiramies...

Atbildēt

Nezinītis

04.01.2023. 19:11

»

!

viena trešā nedos, jo nav naudas! Tie ir tie godīgie


nu-ja tie patiess ir tie godīgie, ka pats raksti, tad tādus ar jāvēl par valsts vadītājiem, tak tu pats vēli tos kas dod...un pēc tam te pats nāc un raudi....

Atbildēt

jautājums

04.01.2023. 19:10

»

atbilde

Kada tur labā griba! Idiot! Ir zināma "takse", gribi dzīvot dosi! Tu nedod un neviens ārsts tevi neārstē! Tā i nomirsi idiots


Ak, tev zināma takse? To taksi tev kaimiņi pateica, vai pats izdomāji????
Tad jau tu-tā iznāk-hronisks kukuļotājs-īstens rašists..

Atbildēt

atbilde

04.01.2023. 18:55

»

jautājums

un kurš spiež dot tās dāvanas, ja ne paši devēji no pašu labas gribas


Kada tur labā griba! Idiot! Ir zināma "takse", gribi dzīvot dosi! Tu nedod un neviens ārsts tevi neārstē! Tā i nomirsi idiots!

Atbildēt

!

04.01.2023. 18:51

»

Nezinītis

parādiet man to ētisko LV pilsoni kas pats no savas labas gribas nedos kukuli(dāvanas


viena trešā nedos, jo nav naudas! Tie ir tie godīgie!

Atbildēt

Zināt kārais

04.01.2023. 18:06

Parādiet man to ētisko ārstu! Par ārstiem mācās, lai nopelnītu, ieskaitot arī dāvanas no pacienta. Nedzīvojam jau izolētā vidē, kā vienkārši saka: mucā.
Tā kā izglītības līmenis valstī irzems, tad ārsti arī nav tie gudrākie un ar ārstēšanu arī ir pašvaki, bet naudiņu, tak gribās!

Atbildēt

jaajaa

04.01.2023. 17:27

...kāds tam sakars ar ētiku ?...darba tirgus ir darba tirgus...katram darba ņēmējam ir tiesības prasīt, attiecīgi darba devējam ir tiesības maksāt vai nemaksāt...:)

Atbildēt

Urrā! PRasta ētika

04.01.2023. 16:45

Slava Meņģelsonei! Slava Levitam un Kariņam! Nu tautas veselība straujos tempos uzlabosies, dzimstība pieaugs!

Atbildēt

Agroholdingu iznīcinātā lauksaimniecība

04.01.2023. 15:37

Kamēr medicinas jautājumus kārtos farmācijas giganti ar lobētiem politiķiem, nekādu ētiku negaidiet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...