Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antipaija

22.11.2014. 01:13

»

paija

Mūrniece vēl loti maz ir uzrakstīkusi par Priedīsa nelietību. Nezin kapec viņAM milzīga autoritate ir nacistu vāciesi , kas gribeja iznīcinat latviesus ka mazvertīgu tautu.To jau viņs piemin kuro reizi. Tā ka Priedītis ir ne tikai latviesu nīdejs , bet arī ebreju, krievu un citu austrumeiropiesu ienaidnieks...


Ja tavu sencu defektīvie gēni kāda no augsminēto iemeslu dēl nebūtu tapusi tālāk nodoti, sabiedrība tikai iegūtu - par vienu trulu , absolūti nevērtīgu nelieteni paiju pasaulē mazāk. Pat tuksa plastmasas divlitrene ir krietni vien vērtīgāka par tādām paijām.
Vai par pasu galveno, kas aprakstīts sajā rakstā - noziegumiem pret bērniem tev nav it nekas sakāms, sterva?! Allaz tik razeni te izpaudies par visdazādākajām tēmām, gāni rakstu autoru, bet par siem kliedzosajiem faktiem gan klusē tava sasmirdusī rīkle? Tāpēc, ka noziegumus veic tev tuvu stāvosas personas, vai ne? Neknābs tak savējiem acīs!

Atbildēt

Es

21.11.2014. 23:09

»


kungs Tarvid teiktu, ka veltīgi. Latviešu trakajiem arī trako krekls neko nedod un kur nu vēl Jūsu talantīgās odas.

Atbildēt

Dens

21.11.2014. 23:07

»

redakcijai

Šķiet, ka gan Prūsis, gan Priedītis nav īsti veseli. Kāpēc tādi murgi jāpublicē


Beidzot Dabas bērns/Els/Žulis/Paija/Grantiņš/A.P./K.R. ir klāt, jo izlaists no trakokrekla. Lai dzīvo latviešu gara vājprāts! Tagad viņš latviski vems līdz rītam. Kāda laimīga tautiņa!

Atbildēt

redakcijai

21.11.2014. 22:46

Šķiet, ka gan Prūsis, gan Priedītis nav īsti veseli. Kāpēc tādi murgi jāpublicē?

Atbildēt

nwo

21.11.2014. 22:45

»


Ej, ka tu pensijā! Bezdzimtenes beztautas bezmugurkaula izdzimtenis.

Atbildēt

bļēmberga pabiras

21.11.2014. 22:33

Redakcijas piezīme. Jūs, godātie lasītāji, protams, labi saprotat, ka mēs no šī viedokļa norobežojamies. Daļēji.

=======
Protams, saprotams! Kur nu "redakcija" nenorobežosies no valdošās varas apkakāšanas. Galu galā tā pati valdošā postpadomju vara nodrošina skūteri, netīro zeķu mazgāšanu irves veļasmājā, kādu ceļojumu un dienišķo desu. Bet vienlaikus "redakcijai" dikti gribas jau pateikt, ka atbalsta krievvalodainos, tautu draudzību un biedru pļūtinu.
Zinam jau zinam šās "redakcijas" preferences. Nauda nesmird.

Autors gan vēl nav sapratis, ka pēc 1990.gada nekas nav mainījies. Vajag atdot varu krieviem? Nilam strautiņam? Aber, lūdzu! Kaut rīt! Un priedīšarturu ieceliet par premjeru, bet autoru par prezidentu! Pilnīgi vienalga, kurš kekss to amatu ieņems - šeit valda tikai kremlis. Ne velti pļūtina padomnieks krīt histērijā un stāsta, ka Latvijā esot iespējams apvērsums. Ja jau pie mums nav kremļa vara, tad par kādu apvērsumu runā padomnieks? Skaidrs pat aklajiem - par iespējamo prokremliskās varas apvērsumu.

Atbildēt

tas supergājiens

21.11.2014. 22:31

par supermaitu Latvijas politikā..

Atbildēt

Žulis

21.11.2014. 22:14

Kad vēroju, kas notiek ideoloģijas jomā Latvijā, nāk prātā veca padomju laika anekdote par to, ka sabrukusi kāda sociālisma celtne un tad tiesas priekšā tiek saukts ķieģelis, grants un cements, jo no tiem ir bijusi veidotā sabrukusī ēkas siena. Ķieģelis un grants sevi attaisno, jo pierāda, ka to parametri atbilst apstiprinātajiem standartiem. Par vainīgo tiek pasludināts cememnts, neskatoties uz to, ka tas brēc: "Es neesmu vainīgs! Es tur vispār nebiju klāt!"
Līdzīgi šodien ir ar nacionālismu. Latviešu nacionālisti pēc tā sauktās "dziesmotās revolūcijas" pie varas Latvijā nav bijuši nevienu dienu, bet latviešu nacionālisti un latviešu nacionālisms tiek vainots visos valdošā režīma noziegumos pret latviešu tautu un Latvijas valsti. Latviešu nacionālistu izveidotā nacionālas valsts aizsākuma Pilsoņu kongresa darbība ar čekas aģentu un provokatoru palīdzību tika sāķelta un likvidēta jau deviņdesmitajos gados. ( Izskatās, ka to jau visi ir aizmirsuši) Tagadējo valsti izveidoja tie paši LPSR Augstākās padomes deputāti, pārkrāsojušies komunisti, kuriem ar nacionālismu nav nekā kopēja. Lai izskatītos, ka mūsu valsts pārvaldē ir pārstāvēti visi politiskie spēki, viņi izveidoja arī savus "nacionālistus" TB/LNNK partijas izskatā, kurā iesaistījās arī šķeltnieki no Pilsoņu kongresa, kuri tur savu "darbu" bija jau padarījuši. Protams, ka šiem nacionālistu lomu tēlojošajiem klauniem ar īstu nacionālismu nav nekā kopēja. Tieši pretēji, viņi ar savu tukšo vāvuļošanu un miegaino sēdēšanu Saeimā diskreditēja nacionālismu tautas acīs. Jo tālāk, jo trakāk. Ar laiku nacionālo vāvuļošanu ir pārņēmušas visas režīma izveidotās "latviskās" partijas. Nu jau pat "Vienotība" sevi dēvē par nacionalu partiju. Un, pats interesantākais ir tas, ka mērķtiecīgi ir izveidota ļoti īpatnēja opozīcija šim "nacionālismam".Īpatnēja tādēļ, ka šī opozīcija nevis norāda uz nacionālistus tēlojošo ākstu partiju rīcības neatbilstību nacionālisma ideoloģijai, bet gan ar idiotu netlaidību apgalvo, ka pie visa ir vainīgs tieši latviešu nacionālisms un latviešu nacionālisti. Un viltusnacionālistu piekopto prettautisko politiku un pastrādātās nejēdzības izmanto kā ērtu pamatojumu šim viedoklim. Tā ir kolosāla tautas maldināšana!!! Nu jau latviešu "fašistus",nacionāļus, sauktus par "naciķiem" un nacionālisma ideoloģiju kopumā lamā ne tikai propogandas apdullinātie krievi, bet arī paši latvieši. Tomēr, acīm redzot, ar to vēl tiem aizkulišu režisoriem nav gana.Vajag iznīcināt ne tikai latviešu nacionālismu ( tas jau ir gandrīz iznīcināts), bet arī visu latvisko un pašus latviešus kā tautu. Tāpēc tagad uzsākta latviešu kā tautas nomelnošanas kampaņa. Mēs esot slinki, dumji, debili, nodevēji, kukuļņēmēji.... tādi, kas miesīgu māti gatavi pārdot, kas neko nevar un nespēj pat savu valsti pārvaldīt. Un visur kā argumenti tiek uzskaitīti valdošā prettautiskā režīma un tā izveidotās savējo birokrātijas pastrādātās nejēdzības. Un tauta pamazām sāk pakļauties šai smalki izstrādātajai smadzeņu skalošanai.
Kas attiecas uz Priedīša kunga rakstiem un daļēji arī šo rakstu, tad tie, neskatoties uz daudzām patiesībām, kas tajos minētas, diemžēl ļoti labi papildina pretlatvisko bļāvēju kori. Nedrīkst vainot tautu un tautas nacionālismu par noziegumiem, ko pastrādājusi valsts varu uzurpējusī partokrātiska kliķe! Nedrīkst šīs kliķes izveidotā birokrātiskā aparāta pērkamību, stulbumu un "čomu būšanu" piedēvēt visai tautai! Nedrīkst tautas likumpaklausību tulkot kā debilitāti!
Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

Ilze

21.11.2014. 21:55

»

Viktors

Bet kāda tev daļa par citiem? Tu tikai gribi sariebt Priedītim, jo esi skaudīga kā visi latvieši nevar ciest otru latvieti un ja vēl tas ir gudrs un talants, tad tev Paija biksītes ir pilnas un tu sāc murgot par osvencimu priekš latviešiem, ebrejiem, vāciešiem, krieviem


Nu cik var ņemties ar to Paiju. Viņa taču ir pilnīgi aptaurēta. Man kauns, ka tāda var būt sieviete.Viņa visu attaisnos, ko dara latvieši. Pat bērnu slīcināšanu attaisnos, ja latvietis to darīs. Tā taču ir ārprātīga.

Atbildēt

paija

21.11.2014. 21:23

»


Aizmuguriska tiesāsana /in absentia/ gan nav latviesu izzgudrojums un to pieļaj lielakas daļas valstu, arī ES likumi,Starptautiskas tiesības pieļauj izdošanu pēc aizmuguriskiem spriedumiem. Krievijā šogad notiesaja mirušo Magnicki, bet aizmuguriski viņa darba devēju Brauderu,kas atrodas Londonā. Krievija pat nelikumīgi izpilda notiesatajiem aizmuguriski nāves sodus citas valstīs. Aizmuguriski tiesā bijuso Kirgīzijas prezidentu

Atbildēt

Dens

21.11.2014. 21:04

Bet kur palicis Dabas bērns/Els/dzin dzin/Grantiņš/Paija/A.P.? Vai tiešām PIETIEK būs atsacījusies no komentu troļļa- profesionāļa?

Atbildēt

Viktors

21.11.2014. 20:53

»

Viktors

Bet kāda tev daļa par citiem? Tu tikai gribi sariebt Priedītim, jo esi skaudīga kā visi latvieši nevar ciest otru latvieti un ja vēl tas ir gudrs un talants, tad tev Paija biksītes ir pilnas un tu sāc murgot par osvencimu priekš latviešiem, ebrejiem, vāciešiem, krieviem


Paija paskaties uz + un -. Esmu samanījis, ka katram labam rakstam vispirms ieliek mīnusus un tikai pēc tam strauji ceļas plusi. Tas tāpēc, ka labos rakstus gaida skauģi, kuri pirmie izlasa un aiz zaļās skaudības saliek mīnusus. Pēc tam nāk normāli cilvēki un saliek plusus. Vai tā ir Paija? Tu pie Priedīša rakstiem esi pirmā apspļāvēja jau visu laiku. Kāpēc vai esi padomājusi? Vai savā trulībā saproti, ko jautāju?

Atbildēt

Viktors

21.11.2014. 20:42

»

paija

Ja jau piemini,ka vaci pareizi izteicas par latviesiem ka nevertīgu tautu, tad pats par sevi rodas jautajums, vai vāci par citam tautam arī izteicas pareizi.Tas nav šajā rakstā, bet tavos un Priedīša komentāros un citos rakstos


Bet kāda tev daļa par citiem? Tu tikai gribi sariebt Priedītim, jo esi skaudīga kā visi latvieši nevar ciest otru latvieti un ja vēl tas ir gudrs un talants, tad tev Paija biksītes ir pilnas un tu sāc murgot par osvencimu priekš latviešiem, ebrejiem, vāciešiem, krieviem.

Atbildēt

paija

21.11.2014. 20:34

»

Viktors

Paija, es no tevis nekad neko normālu te neesmu lasījis, tikai kaut kāds stulbs murgs nāk ārā. Arī šovakar esi galīgi nojūgusies kā īsta latviešu bāba, kur tev holokausts, ebreji tajā rakstā? Galīgi dulla esi vai? Neapkauno latviešus, jo no stulbeņiem nevienam nav nekāds labums uz zemes...


Ja jau piemini,ka vaci pareizi izteicas par latviesiem ka nevertīgu tautu, tad pats par sevi rodas jautajums, vai vāci par citam tautam arī izteicas pareizi.Tas nav šajā rakstā, bet tavos un Priedīša komentāros un citos rakstos

Atbildēt

Dens

21.11.2014. 20:19

No prof.bloga: "Pirms kāda laika rakstīju, ka aktuāls ir jautājums par latviešu tautas morālā kodeksa specifiku. Šis jautājums agrāk kļuva aktuāls vienmēr tajos gadījumos, kad nācās sastapties ar morāli tikumisko pārkāpumu attaisnošanu. Latviešu publiskajā sfērā ir milzīgs materiāls, kas skaidri liecina par sabiedrības morālo atbalstu dažādiem negodīgiem, nelietīgiem gadījumiem gan politiskajā un valstiski administratīvajā sfērā, gan ekonomiskajā un sadzīves sfērā, gan izglītības un zinātnes sfērā, gan garīgās kultūras sfērā. Īpaši plaši šis atbalsts atspoguļojās interneta komentāros. Piemēram, portālā “pietiek.com” regulāri var lasīt par atklātu morālo atbalstu visāda veida nelietībām – zagšanai, “shēmošanai”, blēdībām, korupcijai utt. Daudziem pats portāls un tā redakcija liekas nevajadzīga un pat kaitīga darbība, sistemātiski atmaskojot visdažādākā tipa noziegumus. Portālā publicēto atmaskojošo rakstu autori tiek apsaukāti, nomelnoti, viņu morāli un pilsoniski godīgā pozīcija tiek izsmieta. Jaunākajā laikā latviešu tautas morālā kodeksa specifikas aktualitāte izpaužās sakarā ar noziegumu brīvību un debilajām nelietībām, kuru īpatsvars noziegumu kopainā manāmi pieaug. Uz šī jaunā fona latviešu tautas morālā kodeksa specifika izpaužās vēl uzskatāmāk nekā agrāk. Debilitātes atzīšana kļūst par ikdienišķu parādību, pret debilitāti izturoties kā pret elementāru izpausmi mūsu sabiedrībā. Samierināšanās ar debilajām nelietībām kļūst triviāla morāli psiholoģiskā konstrukcija. Debilitātes caurvītā realitātē visgrūtāk ir izdzīvot skaidras un konkrētas domas nesējiem. Tā tam ir jābūt. Krasas novirzes no morāli tikumiskajiem kanoniem ir vēsturiski bijušas arī agrākajos laikmetos. Nikolajs Berdjajevs šajā sakarā rakstīja par “jaunajiem viduslaikiem”, kas iestājušies Rietumu civilizācijā XX gs. sākumā. Tagad var rakstīt par “jaunās mežonības” izpausmēm Rietumu civilizācijā. Debilitātes reprezentantu mežonīgā agresivitāte un reakcionārisms pārklāj kultūru arvien iespaidīgāk un neatgriezeniskāk. Tādā vidē skaidrai un konkrētai domai vairs nav vietas. Vieta nav arī morāli tikumiskajai klasikai. Debilitātes simulakru vidē nevar adaptēties skaidras un konkrētas domas autori, morāli tikumiskās klasikas pārstāvji. Idejiskuma vietā stājās oportūnisms. Pat latviski nacionālistiskā sentimentalitāte debilitātes ietekmē vairs nav paciešama. Pats par sevi kļūst saprotams, ka intelektuālās investīcijas latviešu kultūrā debilitātes masveidības apstākļos nav gaidāmas. Gluži pretēji: gaidāma ir šo investīciju strauja samazināšanās. Samazināšanās jau sākās 90.gados, kad sociālās un humanitārās zinātnes pārņēma latviešu pseidodomātāji, neizjūtot nekādu intelektuālo un zinātnisko cenzūru, kuru padomju laikā formēja citu tautu zinātnes līmenis un PSRS kopējais ļoti augstais zinātnes līmenis. 90.gados sākās arī ļoti straujš morāli tikumiskais noslīdējums, kas ieguva it kā oficiālu atbalstu un argumentāciju postmodernisma un neoliberālisma plurālistisko un amorālo murgu veidā. Latviešu morālā kodeksa specifikas problēma ātri sāka uzņemt ļoti draudīgu “augstumu”. Tas faktiski nav “augstums”, bet gan bezdibenis, kura baisajā kontekstā ir jārunā par latviešu tautas morālā kodeksa specifiku. Pašlaik var jautāt: vai latviešu amorālā stāja bija vai nebija viens no ieganstiem (galvenais iegansts) vāciešu idejai iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu? Šodienas amorālā stāja nevarēja rasties vienā paaudzē. Tai noteikti ir ģenētiskā priekšvēsture. Jebkurā gadījumā ir redzams, ka morāli adekvātā tautas daļa pašlaik pilnīgi nav spējīga ierobežot morāli neadekvāto tautas daļu. Nacisma jaunās modifikācijas rašanās pagaidām ir zināma kulminācija kopējā morālajā un intelektuālajā pagrimumā. Domājams, ļoti drīz redzēsim, vai šī kulminācija izvērtīsies jaunā kulminācijā."

Atbildēt

Dens

21.11.2014. 20:14

»

Viktors

Paija, es no tevis nekad neko normālu te neesmu lasījis, tikai kaut kāds stulbs murgs nāk ārā. Arī šovakar esi galīgi nojūgusies kā īsta latviešu bāba, kur tev holokausts, ebreji tajā rakstā? Galīgi dulla esi vai? Neapkauno latviešus, jo no stulbeņiem nevienam nav nekāds labums uz zemes...


No ko Jūs, Viktora kungs! Paija salīdzinot ar Dabas bērnu, kurš vēl ir ieslodzīts trako kreklā, bet drīz būs komentos klāt, ir visīstākais latvietis. Viņš te ārdās no rīta līdz vakaram un ir Lapsas kunga lielākais dārgums. Paija ir aprobežota un viņai skauž citu talants, domāšana. Tas ir normāli ne tikai pie latviešiem. Viņa taču nav spējīga saprast, ka dara tautai kaunu un krievi tikai smīn par tādām Paijām pie latvjiem.

Atbildēt

Viktors

21.11.2014. 20:10

»

paija

Raksta galvenais ir Mūrnieces it kā zemiskā rīcība, kur par Priedīti nekas nav samelots. Vai arī par ebrejiem vāciem ir taisnība ? Kapec tiek izcelti tikai vieni vaciešu-nacistu uzskatā zemcilveki? No kurienes tada cieņa pret nacistu velmi iznīcinat citas tautas


Paija, es no tevis nekad neko normālu te neesmu lasījis, tikai kaut kāds stulbs murgs nāk ārā. Arī šovakar esi galīgi nojūgusies kā īsta latviešu bāba, kur tev holokausts, ebreji tajā rakstā? Galīgi dulla esi vai? Neapkauno latviešus, jo no stulbeņiem nevienam nav nekāds labums uz zemes.

Atbildēt

Priedītim

21.11.2014. 19:53

»


Jā, viņš ir no tiem nedaudzajiem, kas cīnās pret šīm šausmām (sekoju tam līdz).

Bet tajā pat laikā aizstāv citas šausmas - staļinismu, kas anulē viņa labo darbu slavu ļaužu acīs.

Vēl sliktāk - ak tad tie, kas cīnās pret bāriņtiesām, ir staļinisti un putinisti...

Un tie absurdie rašistiskie temini - nacisms, fašisms, tie izsauc pretīgumu 96% latviešos un saprātīgajos krievos arī. Mēs taču visi zinām, ka tas ir absurdi un stulbi.

Atbildēt

paija

21.11.2014. 19:34

»

Viktors

Bet kāpēc Paijas šodien dod pamatu atzīt vāciešu taisnību! To es nesaprotu, kāpēc jārāda sava mazvērtība. Rakstā ir taču galvenais latviešu nelietība pret bērniem, par ko šie tirgotāji ir riebīgi nevērtīgi. Ja nīst šādu patiesību, tad to var izdarīt tikai nevērtīgi cilvēki un vāciem ir taisnība...


Raksta galvenais ir Mūrnieces it kā zemiskā rīcība, kur par Priedīti nekas nav samelots. Vai arī par ebrejiem vāciem ir taisnība ? Kapec tiek izcelti tikai vieni vaciešu-nacistu uzskatā zemcilveki? No kurienes tada cieņa pret nacistu velmi iznīcinat citas tautas?

Atbildēt

partkoms, obkoms un izpiskoms

21.11.2014. 19:34

»

paija

Ko tad vēl murgo savus nacistiskās sentences šajā bezperspektīvaja latviesu valodā. Raksti krieviski un iekļaujies dižajā krievu tautā, tur būs vairak piekriteēju


Jā, biedri - Kapec??

Kapec Pietiek - redakcija ne reizi nav norobezojusies?
Un kapec vispar tads iespejams noziedznieks tiek drukats?

Tas tak ir polnomaštabnijs KAPEC, biedri!!

Atbildēt

paija

21.11.2014. 19:27

»


Ko tad vēl murgo savus nacistiskās sentences šajā bezperspektīvaja latviesu valodā. Raksti krieviski un iekļaujies dižajā krievu tautā, tur būs vairak piekriteēju

Atbildēt

Deniss K.

21.11.2014. 19:06

No Stikla kalna: " Objektīvs iemesls ir jautājumam, kāpēc t.s. nacionālie spēki sastāv no tipiem, uz kuriem medicīnā attiecina terminu „kretīni” vai „kretīnisms”. Gorbačova speciālo dienestu atlasītie „kadri” agresīvi nacionālajām organizācijām „perestroikas” laikā bija galvenokārt kretīni – repšiem un cilinskiem līdzīgi kretīni.
Iemesli vairāki.
Pirmkārt, XX gadsimta otrajā pusē nacionālisms jau bija „miris”. Nacionālisma uzplūdi sākās tikai gadsimta beigās sakarā ar migrācijas palielināšanos. Pēc XIX gs. uzplūdiem XX gs. nacionālisms nebija aktuāls. Tāpēc nacionālistiskās noslieksmes varēja būt ļoti niecīgai sabiedrības daļai – garīgi ne visai normālai sabiedrības daļai. Varēja būt tikai jauniešiem, kuru vecāki jau bija garīgi ne visai pilnvērtīgi, viegli zombējami utt.
Otrkārt, nacionālisms tā reakcionārajā un šovinistiskajā variantā vienmēr ir izteikta idejiskā vienpusība – tendencioza lietu un parādību izpratne un interpretācija. Tā ir vienpusība, kas nav iespējama gudrās smadzenēs. Tā ir vienpusība, kas nav iespējama izglītotās smadzenēs. Tāpēc nācās atlasīt kretīnus – garīgi aprobežotus un neizglītotus tipus. Tāpēc specdienesti balstījās uz kretīniem – repšiem un cilinskiem, kuri vēlāk „valsts darbā” neko nevarēja nopietnu izdarīt.
Treškārt, nacionālisma aizstāvēšana, cīņa ar nacionālisma kritiķiem prasa noteiktu izturību. Prasa tādu izturību, kas parasti ir tipiskiem kretīniem, kretīniski spītīgiem tipiem, kādi ir mūsu repši un cilinski.
Un vēl kas. Ja amerikāņiem interesētu Latvijas normāla attīstība, tad viņi būtu novākuši kretīnus. Tas netika izdarīts. Amerikāņi saprata, ka kretīni var viņiem palīdzēt „jaukt gaisu” Latvijā – neļaut Latvijai normāli attīstīties, kas ASV, protams, nav vajadzīgs.
Un pēdējais – pati latviešu kāda daļa ir „skaists kretīns”, jo vēlēšanās vienmēr ir atbalstījusi savus dārgos kretīnus – repšus un cilinskus."

Atbildēt

Viktors

21.11.2014. 19:00

»

paija

Vai raksts krievu presē arī ir Priedīsa apmelosana, atstastot viņa uzskatus...


Bet kāpēc Paijas šodien dod pamatu atzīt vāciešu taisnību! To es nesaprotu, kāpēc jārāda sava mazvērtība. Rakstā ir taču galvenais latviešu nelietība pret bērniem, par ko šie tirgotāji ir riebīgi nevērtīgi. Ja nīst šādu patiesību, tad to var izdarīt tikai nevērtīgi cilvēki un vāciem ir taisnība.

Atbildēt

formula

21.11.2014. 18:51

Par ko te kašķis ? Viena persona,kura par naudu sacer pekstiņus,un to nemaz neslēpj,piezvana vēl rūdītākam un pēc tam to bla bla bla ,protams,nopublicē ! Abi labi .

Atbildēt

partkoms, obkoms un izpiskoms

21.11.2014. 18:43

»

paija

Pietiek - redakcijai- Kapec redakcija ne reizi nav norobezojusies no Priedīsa rakstiem par izteicieniem par vāciesu pamatoto ideju par latviešu tautas kā mazvertīgas iznīcinasanu un kapec vispar tads iespejams noziedznieks tiek drukats


Jā, biedri - Kapec??

Kapec Pietiek - redakcija ne reizi nav norobezojusies?
Un kapec vispar tads iespejams noziedznieks tiek drukats?

Tas tak ir pilnīgs KAPEC, biedri!!

Atbildēt

paija

21.11.2014. 18:42

Vai raksts krievu presē arī ir Priedīsa apmelosana, atstastot viņa uzskatus?
Также Приедитис упомянул и мнение Сталина, считавшего, что латышей можно купить и запугать: «Так что репутация моего народа, конечно, очень печальная».

Помимо прочего, профессор привел следующий исторический факт: в случае победы фашистов во Второй мировой войне немцы намеревались уничтожить латышский народ, считая его некачественным. «Они поняли, что ничего из нас не получится», — пояснил Приедитис, добавив, что об этом свидетельствуют архивные документы.

Atbildēt

Deniss K.

21.11.2014. 18:42

No Stikla kalna: " Patriotisms ir sociālā izjūta, kuras pamatā ir dzimtenes mīlestība, spēja savas personiskās intereses pakļaut tautas/valsts/nācijas/kolektīva interesēm. Patriotisms nav iespējams bez lepnuma par dzimteni, kultūru, ekonomiskajiem un cita veida sasniegumiem. Patriotisms noteikti ir arī velme saglabāt identitāti – pilsonisko, etnisko.
Patriotisma t.s. ģenētiskie avoti ir dzīve noteiktā teritorijā, kultūrā, etniskajā un valodas vidē. Patriotisms ir emocionāls pārdzīvojums. Katram cilvēkam ir savi priekšstati par patriotismu.
Mūsdienās veidojās jauns patriotisma tips: rases, konfesijas, civilizācijas. Var runāt par globālo patriotismu.
Katrs cilvēks pats izvērtē, vai ir patriots.
Patriotismam ir dažādi veidi: etniskais patriotisms, impēriskais, valstiskais. Sastopams jēdziens – ultrapatriots. Fašisti tiek uzskatīti par ultrapatriotiem.
Patriotisms veicina atbildību par valsti. Bez patriotisma nav atbildības par māju, par bērniem, vecākiem, kultūru. Cilvēkam bez patriotisma nav sava zeme. „Pasaules pilsonis” ir cilvēks bez savas zemes, savām mājām.
Savas tautas mīlestība ir dabiska jūta, kuru var izkropļot. Tas ir tas pats, kas Dieva mīlestība, kuru arī var izkropļot.
Patriotisma attīstībai ir daudz kopēja ar vēsturē sastopamajām sociāli politiskajām tendencēm un sabiedrības dzīves formātiem. Tāpēc nākas sastapties ar pilsētu patriotismu (antīkajā sab.), kristiānisma patriotismu, buržuāzisko patriotismu. Tiek uzskatīts, ka nacionālisms un patriotisms ir sinonīmi.
Patriotismu nevar apvienot ar naidu pret citām tautām.
Ļevs Tolstojs patriotismu uzskatīja par kaut ko rupju, kaitīgu, apkaunojošu un muļķīgu, bet galvenais – netikumisku. Tāds viedoklis viņam bija tāpēc, ka patriotisms izraisa karu un kalpo valsts tirānijai. Viņaprāt krievu tautai patriotisms nepiemīt. Vispār vienkāršajai tautai patriotisms ir svešs, vienkāršā tauta pat naidīgi var izturēties pret patriotismu. Tolstojs mīlēja citēt Samuelu Džonsonu: „Patriotisms ir nelieša pēdējais patvērums” (Patriotism ir the last refuge of a scoundrel). Samuels Džonsons to teica 1775.gada 7.aprīlī. Izteikums tika publicēts 1791.gadā. Samuel Johnson (1709-1784) – angļu literatūras kritiķis, valodnieks, dzejnieks."

Atbildēt

paija

21.11.2014. 18:37

Pietiek - redakcijai- Kapec redakcija ne reizi nav norobezojusies no Priedīsa rakstiem par izteicieniem par vāciesu pamatoto ideju par latviešu tautas kā mazvertīgas iznīcinasanu un kapec vispar tads iespejams noziedznieks tiek drukats?

Atbildēt

paija

21.11.2014. 18:32

Mūrniece vēl loti maz ir uzrakstīkusi par Priedīsa nelietību. Nezin kapec viņAM milzīga autoritate ir nacistu vāciesi , kas gribeja iznīcinat latviesus ka mazvertīgu tautu.To jau viņs piemin kuro reizi. Tā ka Priedītis ir ne tikai latviesu nīdejs , bet arī ebreju, krievu un citu austrumeiropiesu ienaidnieks ,kurus arī vaciesi gribeja iznīcinat kā mazvertīgus.Vai vacieši nacisti ir Priedīsa autoritazte, kam tiesības lemt par mazvertīgam taitam. Pec manam domam Priedītis būtu saucams pie kriminalatbildības par nacisma slavinasanu un naida kurinasanu. Vismaz tā notiktu Izraela un Krievija par tadiem izteicieniem.Neviena cita no piesauktajam personam neko tadu nav teikusi. Vēl , protams, Staļins, kurs organizeja Krievijas latviesu iznīcinasanu ir Priedīsa autoritate. Drausmīgs apvienojums- nacists- staļinists.Un viens mērglis metas tadu aizstavet

Atbildēt

vot tak

21.11.2014. 18:02

Šis tips reiz bija publicējis rakstu, kurā aizstāvēja staļinismu un noliedza padomju genocidu.

Ņirgāšanās par desmitiem miljoniem upuriem nav pieļaujama.

Ja nezināt, kas ar šādiem tipiem darāms, pajautājiet ebrejiem - ko viņi dara ar holokausta noliedzējiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...