Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pārdomām novembra notikumu gaisotnē…

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts, partija Saskaņa
18.11.2015.
Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Annele no laukiem

23.11.2015. 20:19

»

Ivars Zariņš

Tā nav mana, Saeimas deputāta, kompetence, griezieties pie ģenerālprokurora vai labāk uzreiz slimnīcā


.... Ak piedodiet Zariņa kungs, nezināju ka jūsu darbavieta ir slimnīcā!!!!

Atbildēt

fui

22.11.2015. 23:55

autors ir Saskaņas deputāts, visā procesā piedalās, brauc ar ļoti dārgu auto utt. Zinot kā saskaņa izzog Rīgu, kā tirgo balsis saeimā- šie noteikti nav alternatīva. Starp citu., saskaņa kopā ar ES kreisajiem atbalsta imigrantu uzņemšanu. Tāpēc pret to rakstā ne vārda.

Atbildēt

Ro

21.11.2015. 22:13

Zariņa kungs sēdēdams SPRK pats savu roku daudziem idiotiskiem lēmumiem pielicis. Tagad taisās par gudrinieku .....

Atbildēt

:)

20.11.2015. 20:48

Bez Tabu rādija tiko sižetu. Lattelecom izmanto apsardzes firmas TMSecurity pakalpojumus, lai "izdabūtu" no lattelecom piederošas mājas Rīgā tās mājas iedzīvotājus.
Tēma interesanta. Fifa no lattelecom lasa kaut kādus sūda papīrus no attiecīga kantora (būvvalde laikam), ka mājā esot bīstami atrasties. Taču tas netraucē pirmajā stāvā strādāt kafejnīcai.
TMSecurity darba metodes (pildot Lattelecom pasūtījumu) - spļaut sejā un pēc tam sist mājas iemītniekus.
Sižetā nofilmēts kā TMSecurity darbinieks iespļauj sejā pusaugu meitenei, kad meitene izprovocēta skrien skaidroties otrs TMSecurity darbinieks iesit viņai pa seju.

Ja mēs dzīvotu valstī, kur ierēdņi un politķi nav "uz ceļiem rāpotāji" vai "pasaules nabas", ja visas tās komiskās runas par patriotismu ko katru gadu skandē pa TV martā un novembrī būtu vairāk vērtas kā melns aiz naga un ja es par Latviju varētu runāt ar lepnumu, tad šis sižets būtu sākums skandālam, kur tiek purināts i Lattelecom, i TMSecurity.

Atbildēt

20.11.2015. 11:06

»


Kvantitāte nepāraug kvalitātē. Žēl!

Atbildēt

Ivars Zariņš

19.11.2015. 18:02

»

SĪKA VIENĪBA

...... ZARIŅA kungs, varbūt arī piepalīdzēsiet man tikt pie taisnības par to pašu valsts varas netaisnību, kad problēma skar naudu...


Tā nav mana, Saeimas deputāta, kompetence, griezieties pie ģenerālprokurora vai labāk uzreiz slimnīcā.

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

19.11.2015. 17:56

...... ZARIŅA kungs, varbūt arī piepalīdzēsiet man tikt pie taisnības par to pašu valsts varas netaisnību, kad problēma skar naudu.
....Lieta tāda, ka šodien kārtības policijas M izmēra leitenante uzrakstīja biedrībai "Bērziņu dārzkopji", ka par biedrības īpašuma žoga nojaukšanu, ko īstenoja kāds kungs XX izmēra, nekas nepienākas un jāgriežas prokuratūrā!!! Savukārt Būvvalde pirms tam rakstiski pavēstīja, ka žogs ir teritorijas robežlīnija un tas ir abiem kaimiņiem jāuztur kārtībā!!!!
.....Jautājums, kurai iestādei ir taisnība????
.....Ja taisnība ir Būvvaldei, tad NE-Kārtības Policija rīkojās C-Ū-C-I_S_K_I pret mazu sīku biedrību.
.....Lūdzu palīdziet uzrakstīt Ģenerāl-prokuratūrai, jo viss jau ir piegriezies!!!!!!

Atbildēt

19.11.2015. 14:58

»

eh

Bravo, Zariņ


Tas visiem sen zināms un ne tikai bauri šo situāciju bez revolūcijas nevarētu mainīt. Zariņgove taču neaicina gāzt pastāvošo varu-valdību, bet audzē savu politisko kapitālu ar vecumvecām tēmām un jaunumiem no Saeimas zāles. Tas idiots Zariņgove grib d!rst nepārtraukti un no jauna, ka tik paliktu Saeimas ēdnīcā, õ, arī Saeimas silē kā LNNK/TB/VL. Sistēmas radīts muļķis ir Zariņš, krievžīds – tukšd!rsējs kā R.Vējonis, 4. maija kliķes – Trešās Latvijas politiskās sistēmas parazīti.

Atbildēt

eh

19.11.2015. 12:54

Bravo, Zariņ!
Pie mums viss ir pavisam slikti. Ja ES dāsni ne iedalīt savu fondu naudiņu, Latvija kā valsts jau būtu beigusi pastāvēt
Vairs nav tālu.
Novēlu Zariņam Veiksmi un izturību šinī grūtajā darbā !

Atbildēt

Zariņš

19.11.2015. 10:32

Kādēļ Zariņš rakstā nav minējis arī vērienīgo zagšanu Rīgas satiksmē un citās Rīgas domes un Saskaņas partijas pārvaldītajās iestādēs?

Atbildēt

18.11.2015. 23:05

»

Praatniex

Nu re, viens valdošās kliķes ģenitāliju sūkātājs jau atradās


SC ģenitāliju Piaatnieks - krievu suka!

Atbildēt

lauķis

18.11.2015. 22:56

»

Praatniex

Nu re, viens valdošās kliķes ģenitāliju sūkātājs jau atradās


Šajā brīdī Zariņš saka taisnību , bet , Zariņš pats ir politmafijas klana loceklis , loceklis , un nekas vairāk.

Atbildēt

Praatniex

18.11.2015. 20:55

»

Mērkaķi Zariņ, tu jau esi apnicis visiem! Sēdi Saeimas ēdnīcā un rij, tikai neaizrijies, jo gudrāks nekļūsti


Nu re, viens valdošās kliķes ģenitāliju sūkātājs jau atradās!

Atbildēt

Latvietis

18.11.2015. 20:20

Kas tur ko nezināt atbildi - tauta ir vāja un nav īstu vīru latviešiem. Paskataties uz foto pie citiem raksteļiem un atbilde būs. Zariņš izskatās kā goda vīrs. Tikai laikam bailīgs vai arī ne visai prātā apsviedīgs. Rakstīt prot un tas priekš latvieša arī ir daudz.

Atbildēt

18.11.2015. 20:07

Mērkaķi Zariņ, tu jau esi apnicis visiem! Sēdi Saeimas ēdnīcā un rij, tikai neaizrijies, jo gudrāks nekļūsti.

Atbildēt

Žulis

18.11.2015. 20:02

Raksta autors ļoti labi ir aprakstījis varas monopolu un to, kādu kaitējumu šāds varas monopols nodara tautai un valstij. Taču raksta autors kā varas monopolistu redz tikai tā saukto "latvisko" partiju koalīciju ar "Vienotību" priekšgalā un izejot no tā spriež, ka šo varas monopolu varētu izjaukt "Saskaņas" nākšana pie varas. Tie ir maldi, jo varas monopols neatrodas patreizējo varas partiju rokās, bet gan aizkulisēs esošā, pārkrāsotā padomju režīma rokās. Un šim režīmam kalpo VISAS Saeimā esošās partijas, "Saskaņu" ieskaitot. Saminot pozīcijas un opozīcijas partijas vietām, nekas nemainīsies, jo visas šis partijas ir "vienas rokas pirksti". ( Bet vienas rokas pirksti savstarpēji nekonkurē.) Ideja par "Saskaņas" izvirzīšanu caur vēlēšanām atnesīs vien kārtējo vilšanos, neko vairāk.
Kāpēc savu nerēķināšanos ar sabiedrības interesēm esošais varas monopols pat vairs necenšas slēpt, bet demonstrē atklāti, vispār pat nepiesedzoties? Atbilde vienkāŗša. Pārkrāsotais padomju režīms pa šiem gadiem ir pilnībā nostiprinājis savas pozīcijas visos līmeņos. Visas valsts institūcijas ir pilnībā nokomplektētas ar paklausīgiem kadriem un pilnībā ir atstrādāts mehānisms šis paklausības uzturēšanai. Valdošā režīma pakļautībā un kontrolē atrodas visi populārie masu saziņas līdzekļi un arodbiedrības. Īstie latviešu nacionālisti ir sašķelti un neitralizēti, bet viņu vietā Saeimā iesēdināti nacionālistu lomas tēlojoši āksti, kas ik pa laikam tautai par prieku izkliedz kādu nacionālu saukli vai nobļaujas "krievi nāk!". Saprotama lieta, ka šādā situācijā īpaši tēlot kaut kādu demokrātiju un koķetēt ar tautu nav nekādas vajadzības.
Kāpēc situācija Igaunijā ir labāka? Tāpēc, ka Igaunijā kompartijai tā sauktās "dziesmotās revolūcijas" laikā neizdevās tik veiksmīgi pārkārtoties , kā Latvijā. Igauņu nacionālistus neizdevās tik veiksmīgi atstumt no varas un neitralizēt, kā tas tika izdarīts pie mums ar Pilsoņu kongresā iefiltrētās Grīnblata kompānijas palīdzību.
Mēs varam kļūt stipri un mūs var vienot tikai un vienīgi nacionālisma atdzimšana Latvijā. Tikai nacionālisms mums var dot to kopējo mērķi un nākotnes vīziju, par kuru raksta beigās runā autors.

Atbildēt

Praatniex

18.11.2015. 19:33

»

A.P.

Citāts: "Kādēļ tas ir noticis? Kādēļ mūsu sabiedrību satricina jauni un jauni skandāli, kas apliecina varas mazspēju un nekompetenci (labākajā gadījumā), un tik un tā nekas nemainās?" Jautājumi pareizi, bet atbilde netika sniegta šajā rakstā. Atbildes trūkums arī ir sava veida atbilde uz minētajiem ...


Man gan šķiet, ka atbilde dota pietiekoši skaidri - VARAS MONOPOLIZĒŠANA sabiedrības DAĻU pārstāvošu politisko spēku rokās.
Bet, kā jau viss, ko uzdrošinās pateikt opozīcija, arī Ivara sacītais tūdaļ tiks noriets no varas monopolistu uzpirkto (vai nozombēto) troļļu puses...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...