Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rand

31.03.2018. 02:25

Super!
Mārtiņš Ķibilds piesaista investorus caur "ADRESES"

Atbildēt

Re ko

18.01.2017. 12:07

Latviešu tauta izrādījās ļoti piemērota gan ģeopolitiskajai diktatūrai, gan „perestroikai”, spējot nodrošināt morālo un intelektuālo atbalstu, kā arī kadru neizsmeļamu kontingentu gan amerikāņiem, gan krievu komunistu odiozajai elitei. Latviešu vispārējās attīstības līmenis izrādījās adekvāts abiem procesiem. Valsts politiskā neatkarība un nacionālā suverenitāte, godīgums un taisnīgums, tiesiskums un cilvēciskums latviešiem izrādījās tukša skaņa. Noteikti tai latviešu daļai, kura sevi sauc par inteliģenci. Toties tukša skaņa nav ZBS kaislībām. Zagšanas, Blēdību un Stulbuma kaislībām.

Atbildēt

A.P.

16.01.2017. 15:56

Francijas konstitūcijas (pieņemta 1793.g.24.VII) ievadnodaļas “Cilvēka un pilsoņa tiesību deklarācija” 35. punktā ir teikts: “Kad valdība neievēro tautas tiesības, tautas un tās katras daļas sacelšanās ir tās svēta tiesība un neatliekams pienākums”. Cik reizes tauta izpildīja savu pienākumu 19.-20.21.gs. Latvijā, Eiropā, pasaulē, arī Francijā?

Atbildēt

Janis Stings

16.01.2017. 09:34

»

Okšķeris

„Prihvatizācija” ģenerēja cilvēkus, kuri ir ieinteresēti ekonomiskajās un finansu mahinācijās, monopolizācijā, korupcijā, valsts paternālismā, mazā un vidējā biznesa nepieļaušanā.Sociālisma lielākā nelaime bija cilvēka iniciatīvas apspiešana. Privātā iniciatīva tika pieļauta vienīgi valsts labā, bet...


Kas ir autors? Doma kustinosa. Kapitalisms ari genereja jauna tipa cilvekus + finansu spekulantus Rietumos. Arturs Prieditis kada raksta to skaidro ar eiropiesu cilveku pasliktinasanos morale. Tas ta varetu but, jo morale ir labi pasliktinajusies eiropiesos un amerikaniesos.Eiropiesi izmirst un to saprot.Vini ne uz ko vairs necer, tapec ir bez morales un nakotnes idealiem.

Atbildēt

Edge

15.01.2017. 23:16

»

Okšķeris

„Prihvatizācija” ģenerēja cilvēkus, kuri ir ieinteresēti ekonomiskajās un finansu mahinācijās, monopolizācijā, korupcijā, valsts paternālismā, mazā un vidējā biznesa nepieļaušanā.Sociālisma lielākā nelaime bija cilvēka iniciatīvas apspiešana. Privātā iniciatīva tika pieļauta vienīgi valsts labā, bet...


"Gribi labāk dzīvot, iemācies veikli kustēties!"
Spilgtākais "cilvēku iniciatīvas apspiešanas" piemērs - "Puķu audzēšana pārdošanai ārpus padomju Latvijas robežām sākās 50. gados, savukārt 8. martā populāro tulpju masveida uzziedināšana Krievijas tirgum - 1962. gadā. Daži ar šīs smaržīgās un skaistās preces realizāciju nodarbojās pašu spēkiem, taču vairums izmantoja Dārzkopības un biškopības biedrību, kuras pamati likti 1958. gadā.
Latvijā padomju gados audzēja galvenokārt tulpes, narcises, lilijas, mežvīteņus, rozes un gladiolas. Droši var apgalvot, ka 80. gados Latvija bija viena no līderēm Padomju Savienības puķu tirgū. Tolaik igauņi specializējās gurķu, bet lietuvieši - kažokzvēru audzēšanā. Starp citu, sociālistiskajai valstij tas nepatika, tāpēc Lietuvas likumdošana ierobežoja oficiāli atļauto nutriju mātīšu skaitu audzētavā. Lai šo normu apietu, lietuvieši krātiņus turēja pāri robežai - Baltkrievijā.
Daži puķu audzētāji valsts darbā nestrādāja, citiem tā bija blakusnodarbe, kas tomēr deva ievērojamāko ģimenes budžeta papildinājumu. Bijušais Dārzkopības un biškopības biedrības vadītājs, politiķis Andris Ārgalis zina, ka lielai daļai Siguldā dzīvojošo ārstu un zinātnieku darbs ar puķēm bija tikpat svarīgs, cik pamatprofesijai atvēlētās diennakts stundas. Puķu audzēšana bija nopietna nodarbe ar solīdiem ienākumiem - Siguldā vien aptuveni 200 Dārzkopības un biškopības biedrības biedru savulaik Krājkasē noguldīja vairāk nekā 100 000 rubļu." Puķu bizness padomju gaumē (žurn. Leģendas/Senioriem.lv)

Atbildēt

Okšķeris

15.01.2017. 20:18

„Prihvatizācija” ģenerēja cilvēkus, kuri ir ieinteresēti ekonomiskajās un finansu mahinācijās, monopolizācijā, korupcijā, valsts paternālismā, mazā un vidējā biznesa nepieļaušanā.Sociālisma lielākā nelaime bija cilvēka iniciatīvas apspiešana. Privātā iniciatīva tika pieļauta vienīgi valsts labā, bet nevis cilvēka paša labā. Valsts visu gribēja pati izlemt un cilvēkiem bija jāpakļaujās valsts lēmumiem.
Austrumeiropā tagad kapitālismā privātā iniciatīva tiek apspiesta vēl vairāk nekā sociālismā. To dara ne tikai valsts, bet arī oligarhi, biznesmeņi-monopolisti. Valsts likteni nosaka tie, kuriem patiesībā valsts nemaz neinteresē. Viņiem interesē tikai sava labklājība.

Atbildēt

Vai

15.01.2017. 15:24

»

Šeit ir darbs

Šeit ir darba "KAPEIKU STRUKTŪRĀM"- troļļiem. Viasmaz sātana grašus atļauj pelnīt, ja citu neko neprot tautas labā. Naidu kurinat - arī darbs, kapeikas lasīt salonos zem galda - arī darbs


tad šeit maksā par trollēšanu šajā portālā? Trollis ir, bet vai viņam maksā? Liek trollēt noteiktus darbus, bet vai par to maksā?

Atbildēt

Šeit ir darbs

15.01.2017. 14:50

Šeit ir darba "KAPEIKU STRUKTŪRĀM"- troļļiem. Viasmaz sātana grašus atļauj pelnīt, ja citu neko neprot tautas labā. Naidu kurinat - arī darbs, kapeikas lasīt salonos zem galda - arī darbs.

Kapeišniki strādā.

Atbildēt

Edge

15.01.2017. 11:34

"Latvijas vēstures politika ne vienmēr bijusi efektīva, saka vēsturniece [LU Sociālo zinātņu fakultātes komunikāciju studiju nodaļas profesore] Vita Zelče (IR, 23.08.-29.08.2012)
====================================================
"Kadri izšķir visu!" J.S.
"Pārbūves" mantojums:vēstures politikas īstenotāji - Priedīša kunga paaudzes izaudzinātie kadri.

Atbildēt

Edge

15.01.2017. 11:21

„Perestroika” atbrīvosies no šausmīgajiem meliem, kuri pašlaik Latvijas valdošās kliķes uzraudzībā turpina auļot kā satrakojies lops ar izvalbītām acīm un krampjaini trīcošu ķermeni.
====================================================
Auļoja Priedīša kunga paaudze, kas bija "perestroikas" vadošais un virzošais spēks, - par šodienas to vairs nepateiksi. Sk. diskusijas "Ne mana druva" dalībnieku foto vietnē Satori.lv

Atbildēt

Janis Stings

15.01.2017. 10:31

»

Pomeranču vainadziņš

"Nakama eseja bus par mankurtismu


Mezonigas ciltis parasti esot naidigas pret citam ciltim. Latviesi ka mezoni ir naidigi pret savejiem, ar to izcelas latviesu mezoniba. Latviesu mezoni ka savejo mezoni.

Atbildēt

J.S.

15.01.2017. 10:16

»

Pomeranču vainadziņš

"Nakama eseja bus par mankurtismu


Eseja tacu teikts Tā tas ir tāpēc, ka „perestroikas” unikālā afēra balstās uz mankurtisma divām modifikācijām. Par tām būs runa citā esejā.Vai tiesam visi latviesi ar sajukusi prata?

Atbildēt

Mugurkauls

15.01.2017. 09:34

pšehi ar ziediem un bučošanu sagaidījuši tēvoča sema tanku kolonas,interesanti kā būs latvuviešiem?

Atbildēt

Janis Stings

15.01.2017. 09:12

Nakama eseja bus par mankurtismu.Tas Rietumos ir svess vards.Bet esejas jau ir prieks latviesiem, kuru vecakie cilveki lasija romanu.Uz latviesiem mankurtisms attiecas smagi, jo latviesi pec dabas ir verdziski padevigi un nodevigi. Vini negrib dzivot bez saimnnieka rokas bucosanas, kas nepatik Artura kungam un par ko latviesi vinu aprej.

Atbildēt

J.S.

15.01.2017. 09:08

»

:))

Janis Stings gan tāds nav


Ne, nav Grantina kungs! Es arzemes ierados bez norikojuma.

Atbildēt

Edge

14.01.2017. 23:40

»

es

atceros, ka Gorbačovs vēl 80-to gadu beigās vēl teica, ka viņš ir par sociālismu, un,vai vajag graut sistēmu, no tā var izcelties starpnacionāli kari un citas nelaimes. Lai grautu sistēmu, bija vajadzīgs Jeļcins. Tiesa gan, viņš Latvijai deva neatkarību...


"Tobrīd, 1990.gada 4.maijā, deviņi no desmit latviešiem cerēja, ka neatkarība pati par sevi atrisinās visas problēmas." Aivars Kļavis, rakstnieks (LVportāls)
====================================================
Lai grautu daudz prāta nevajadzēja - tāpēc jau neatkarības laikā galvenās problēmas (demogrāfija, migrācija, labklājība) tikai saasinās, pozitīvu risinājumu nebeidzamās reformās neiegūst. Lai arī vēsturi "groza" - sekas jau nenoslēpt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.01.2017. 20:17

»

Okšķeris

Indokrinācija ir eiropeīdu klasiska īpašība, par katru cenu vēloties citus sistemātiski un ilgstoši pamācīt vai ideoloģiski zombēt, lai citi bez ierunām pieņemtu Rietumu dzīves veidu, domāšanu, izglītību, saimniekošanas formātus utt. Indokrinācija ir vienota ar eiropeīdu velmi citus pakļaut un izmantot...


Protams, Artur, visi "režīmi" nav tik humāni, kā putiniskais, kurš sniedz bezmaksas palīdzības ruku saviem kaimiņiem- gruzīniem, čečeniem, ukraiņiem vai sīriešiem. Un kāpēc piemini tādu "paradīzi stūrīti" kā Osvencimu, bet ne Gulagu ? Vai tāpēc, ka Gulaga dibinātāji bija no tev tik mīļotās tautas ? Šie, Artur, ir tavi mīļcilvēciņi, kuri centās izlabot vāciešu pielaistās kļūdas( Tu taču sacīji: žēl ka vācieši neuzvarēja, tad nebūtu tāds kauna traips pie Baltijas jūrs)... . https://www.youtube.com/watch?v=PWYsZviZD-o

Atbildēt

Okšķeris

14.01.2017. 18:57

Indokrinācija ir eiropeīdu klasiska īpašība, par katru cenu vēloties citus sistemātiski un ilgstoši pamācīt vai ideoloģiski zombēt, lai citi bez ierunām pieņemtu Rietumu dzīves veidu, domāšanu, izglītību, saimniekošanas formātus utt. Indokrinācija ir vienota ar eiropeīdu velmi citus pakļaut un izmantot. Pašlaik ASV politikas stratēģija ir indokrinācijas spilgts piemērs, vēloties valdīt uz planētas. Eiropeīdi nemaz nav spējīgi izjust un respektēt kognitīvo disonansi starp ilgām un praksi no indokrinācijas viedokļa. Eiropeīdu ģeopolitiskā mentalitāte ir akla mentalitāte, nespējot pārvarēt indokrinācijas maldus. Eiropeīdu indokrinācija ir novedusi pie tā, ka Eiropa ir vēsturiski visļaunākais un visagresīvākais kontinents, - par to liecina kari, fašims, nacisms, komunisms, Osvencima, I un II, un III Pasaules karš. Protams, eiropeīdu pārvaldītā Ziemeļamerika cenšas atņemt Eiropas godu būt visļaunākajiem un visagresīvākajiem uz planētas. Taču eiropeīdi 2002.- 2014.gadā zaudēja agrākās indokrinācijas sasniegumus. Islama valsts aktivitātes iezīmē eiropeīdu kolapsu planētas kundzībā.

Atbildēt

es

14.01.2017. 13:06

atceros, ka Gorbačovs vēl 80-to gadu beigās vēl teica, ka viņš ir par sociālismu, un,vai vajag graut sistēmu, no tā var izcelties starpnacionāli kari un citas nelaimes. Lai grautu sistēmu, bija vajadzīgs Jeļcins. Tiesa gan, viņš Latvijai deva neatkarību.
Nezinu gan, vai tagad ir vērts par to diskutēt, kad vēl arvien ir modē vēstures grozīšana.

Atbildēt

Janis Stings

14.01.2017. 08:58

Artura kungs Facebook raksta, ka ta ir cina starp cilvekiem un postcilvekiem. Tramps velas saglabat cilvekus uz zemes, bet vinam to nelauj postcilveki, kuru skaits ir liels +pederasti, muldetaji, slinki, diplomu pirceji utt.Es par to domaju un neredzu iebildumus.

Atbildēt

liela banda

14.01.2017. 02:26

liela banda izmantoja perestroiku ,lai klutu par miljonariem.

Atbildēt

Edge

13.01.2017. 23:56

"Runa ir par pārejas laikmetu. Par mūsu pārejas laikmetu, kurā mums ir gods dzīvot no pagājušā gadsimta 70.gadiem." A.Priedītis: Katastrofas trajektorija (Pietiek.com)
====================================================
Šeit un tagad - esam kustībā, bet vēl nav trajektorijas/vēstures beigas. Pārbūve turpinās, taču prognozes neiepriecinošas (visai cilvēcei):
"Es [A.Ambainis] nebaidos no situācijas, ka tikai 10% cilvēku ir darbs, bet no tā, ka 40% cilvēku paliek aiz sabiedrības borta."
LV portālam: ANDRIS AMBAINIS, skaitļošanas zinātnieks

Atbildēt

Edge

13.01.2017. 22:59

"Acīmredzot galveno atziņu nevajadzēs koriģēt. Galvenā atziņa saglabāsies uz visiem laikiem. „Perestroika” bija katastrofa."
====================================================
Koriģēt vajadzēs galveno mācību, jo "vēstures beigas" jau 1991.g. neiestājās. Nesen piedzīvotā katastrofa nebija pirmā, kura skāra Latviju un Latvijas tautu. Cik tādu līdzīgu nav bijis, sākot jau ar Livonijas Krusta kariem. Pārbūve turpinās - to skaidri apliecina notikumi pēc 2008.g. krīzes - Krievija paņemt Krimu, bēgļi un ek. imigranti pārpludina Eiropu, Brexit, tagad Trampa ievēlēšana par ASV prezidentu. Kāds būs nākamais pārbūves solis kapitālisma nomaiņas procesā? The End of Capitalism — So What’s Next? Prof. Klaus Schwab, Founder and Executive Chairman of the World Economic Forum.
p.s. Latvijas vēstures politikas "stūrmaņi" jau aktīvi sāk pielāgoties izmaiņām. Palasiet tik uzmanīgāk viņu rakstus, piem. “Jākliedē uzturētais mīts par mūsu senču kalpības garu.” Intervija ar vēsturnieku K.Kļaviņu

Atbildēt

Žulis

13.01.2017. 22:34

Šajā rakstā daudz kas pateikts pietiekami pareizi un precīzi, piemēram: „...pie mums kapitālismu sāka atjaunot tie paši cilvēki, kuri aktīvi līdzdarbojās sociālisma celtniecībā, šīs celtniecības laikā sakrātās valsts bagātības piesavinoties sev un pasludinot par savu privātīpašumu......„Perestroika” sākās daudz agrāk. ..... Vispirms „perestroika” sākās PSRS varas elites gudrākajās galvās....VDK elite saprata un klusu atzina sociālisma celtniecības letālo likteni.”
Taču šai pareizajai faktu konstatācijai seko visai greizs skaidrojums un kopējās ainas raksturojums. Piemēram, sociālisma letālajam liktenim nav nekā kopīga ar cilvēkam piemītošu grēcīgumu kā tādu, bet gan ar to, ka jau no pašiem pirmsākumiem PSRS valdošā elite nodeva tos ideālus, kurus pati sludināja. Komunisma ideoloģija viņiem bija tikai LĪDZEKLIS (instruments) varas sagrābšanai un noturēšanai. Ne jau viņi kalpoja komunisma idejām, bet gan ar šo ideju palīdzību visas PSRS teritorijā dzīvojošās tautas piespieda kalpot sev. Savām savtīgajām vēlmēm, interesēm un savai varas kārei. Palasiet vēsturi par komunistu pastrādātajām zvērībām un jūs sapratīsiet, ka tam visam nav nekā kopēja ar tām vispasaules darbaļaužu draudzības, brālības un vienlīdzības idejām, par ko runā komunisma ideoloģija. Kādu laiku jau var cilvēkus šādi muļķot. Bet to nav iespējams darīt bezgalīgi. Cilvēki, redzot ka „komunisma gaišās ēkas arhitekti” tikai imitē uzticību komunisma idejām, savukārt sāka arī no savas puses tikai imitēt sociālisma celtniecību. Un nelīdzēja vairs ne goda raksti, ne ceļojoši sarkanie karodziņi, ne darba trieciennieku nozīmītes un labāko darba darītāju bidīšu izlikšana goda plāksnēs. Sociālisma celtniecības letālais iznākums kļuva neizbēgams. Vienīgais veids, kā kompartijas funkcionāri varēja saglabājot varu savās rokās un pāriet uz kapitālismu, bija šī viņu pašu izplānotā un realizētā perestroika. Ne par kādu piesardzīgu un pakāpenisku kapitālisma mentalitātes uzpotēšanu, kuru it kā Gorbačovs būtu izjaucis (kā teiktsšajā rakstā), nevarēja būt ne runas. Atšķirībā no Ķīnas, PSRS nebija monolīts veidojums. Lai padomju impērija varētu iekļauties kapitālisma sistēmā, visām „savienotajām republikām” bija jādod formāla patstāvība un neatkarība. Un vēl „gudrajiem un tālredzīgākajiem komunistiem” vajadzēja kaut kā nolikt pie vietas un atbrīvoties no „mazāk gudrajiem”. Tā, ka Gorbačova realizētais perestroikas variants bija vienīgais iespējamais. Un tas arī tika realizēts. Un nav te nekāda perestroikas mantojuma. Ir tikai loģisks perestroikas iznākums. Padomju vara Latvijā turpinās. Tikai tagad šī padomju vara kā sabiedrības pārvaldes instrumentu izmanto kapitālisma un liberālisma idejas (Jā, tieši izmanto, nevis tām kalpo). Lozungi un konstitūcija ir pārrakstīti, sarkani-zili viļņotais karogs un LPSR himna nomainīti ar no Latvijas republikas patapinātajiem karogu un himnu, bet bezsaimnieciskums, draugu būšana, ļaunprātīga varas izmantošana palikusi iepriekšējā. Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

hm

13.01.2017. 21:43

Izskaidrot kāpēc beidza pastāvēt Padomju Savienība nebūs tik viegli. Daudzu procesu ietekmē. Afganistānas karš, zemās degvielas cenas, politisko vadītāju biežās maiņas, idejas strupceļš, saimnieciskās darbības neefektivitāte, Rietumu ideoloģiskā ietekme ... un tā var turpināt un turpināt.
Revolūcijas laikā likumi pārstāj darboties. Noteicošais kļūst spēks, ar kā palīdzību tiek pārdalītas vērtības. Beidzoties revolūcijai, sabiedrība atgriežas pie likumiem, valsts varas un birokrātijas. It kā sākam dzīvi no jauna, no 0. Taču tiem, kuri juku laikos pamanījās iegūt nelikumīgus labumus, par tiem vairs ne vārda.

Atbildēt

Krivs

13.01.2017. 21:26

»

VB

Atradis gan npar ko uztraukties - publiskā vēsture


https://en.wikipedia.org/wiki/Public_history
https://de.wikipedia.org/wiki/Public_History
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F
Kad latvietis izbeigs augstprātīgi izrādīt savu stulbumu un neko nezinot pamācīt citus? Vari paskatīties, kas ir publiskā vēsture, ja proti lasīt, nelga vietējais!

Atbildēt

Prof. Hadsons

13.01.2017. 18:34

Artur, tev frāzes mainās ar izrautiem viedokļiem no konteksta un tu ar to radu "burzmu", prāta sajukumu. Te "vēstures politika", te "publiska vēsture - kas tas ir? Te tu pareizi nosauc, ka visu nejēdzību pastrādāja, es papildinātu - un turpina nejēdzības attīstīt un pārnest uz jauno paaudzi, "perestrikas" nomenklatūra un KGB, specdienesti. Bet tu "grābsties gar visādām frāzēm un terminoloģijā, jauc un atkārto kaut kādā "šurum burum secībā un neproti attīstīt sakarības - SPECDIENESTI un NOMENKLATŪRA jegu un būtību. šadu cita veida frāžu rakstā ir daudz, bet rezuktātā - putra, tu vāries. Savam studentam es tavus rakstus neļautu lasīt, lai nejūk prātā.

Proti, patiesas, pat specgudras frāzes sajaucas ar tukšu muldēšanu, ja neteikt - pēc šizofrēnijas pakāpes. Kopā rakstu var nodēvet par kārtējo murgu, kuru, ja vajadzētu paprasīt manam studentam, lai izlasa tavu rakstu un atstāsta, nekas loģisks viņam nesanāktu, students apstulbtu un apjuktu, domājot, ka es varu par viņu padomāt - students "nevelk", pelēks, neprot izanalizēt pat vienu "nopietnu" rakstu.
Artur, paprasi kādam tev tuvam cilvēkam, lai izlasa tavu rakstu un paklausies, ko viņš par to var pastāstīt, kas viņam no raksta izlasīšanas vienu reizi, paliks atmiņā sarunai, lai atstāsta un tu sapratīsi, ka tavs tuvinieks tevi nevar atstāstīt, ka tavos rakstos, tevī ir daudz gudru, savārstījumu, bet tajos trūkst domas loģiska virknējuma, domas skaidrības, kas tavus rakstus padara murgainus. Atvaino par atklātību, tā turpini, cita tev nav dots.

Atbildēt

Jurmala

13.01.2017. 18:08

truksni eda eda kamer izeda

Atbildēt

Arturs Nagliņš

13.01.2017. 18:07

Internetā par N.Grostiņu: "Dzimis Rīgā 1964. gadā. 1982. gadā beidza Rīgas 2. vidusskolu, līdz 1987. gadam studēja Latvijas Valsts Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē, bijis LVU komjaunatnes komitejas sekretāra vietnieks ideoloģiskajā darbā.1987. gadā esot piedalījies aizliegtajos masu protestos pie Brīvības pieminekļa". Kuram te kaut kas vēl nav skaidrs par šī kunga darbību agrāk un tagad?

Atbildēt

Bet

13.01.2017. 17:37

»

Janis Stings

Tas ir pareizi, ka Austrumeiropiesi atskiras no Rietumniekiem ar savu mezonibu un iztapsanu amerikaniem, kas Rietumos visiem nepatik.Latviesi ari nav ciena Rietumos, bet daudzi jau nemaz nezina, kas ir tie latviesi un Latvija kur atrodas. Latvija savu vesturi kroplo pasi latviesi, to es zinu labi


Sauksim Latvijas ultralabējos populistus vārdos: piemēram Marinu Le Penu European Alliance for Freedom viceprezidenta amatā pagājušgad aizstāja latvietis. Prese nepamanīja :) Sauc viņu Normunds Grostiņš un tas ir Eiropā ietekmīgākais latviešu populists. Šaubos vai te viņu vispār atpazīst, bet Briselē gan!

Atbildēt

Atbrivotajs

13.01.2017. 17:23

Ja nebutu atmodas , tad sitadi arturi ilgi sedetu mordovijas gulagos par sitadiem rakstiem...

Atbildēt

Janis Stings

13.01.2017. 16:46

Tas ir pareizi, ka Austrumeiropiesi atskiras no Rietumniekiem ar savu mezonibu un iztapsanu amerikaniem, kas Rietumos visiem nepatik.Latviesi ari nav ciena Rietumos, bet daudzi jau nemaz nezina, kas ir tie latviesi un Latvija kur atrodas. Latvija savu vesturi kroplo pasi latviesi, to es zinu labi.

Atbildēt

Pedro Vokula

13.01.2017. 16:26

ukropakrainā nožņaudz antiputiniskās Krievijas ruporu "Doždj",bet pilnīgs KLUSUMS.Nav nosodījuma no mogerini un rinkas,klusē nulande un baidens;nestāv ar nosodījuma plakātiem pie ukru pārstāvniecības bante un snore,kalniete un iesalnieks,nav tur dubravas gaišā skatiena.Kas tas būs!

Atbildēt

lauķis

13.01.2017. 15:47

Nu nebija ne ,,perestroikas,, ne PSRS sabrukuma.PSRS tika plānveidīgi sagrauta un izlaupita , protams, Gorbačova virsvadībā.PSRS transformējās par ES.
PSRS sagrausana sakās jau tājaja 1978.gadā , kompartijas naudas tika iepludinatas kapitalisma koncernos.

Atbildēt

A.P.

13.01.2017. 15:35

Atvainojos lasītājiem un portāla redakcijai par izlaisto vārdu teikumā "Par to kompetenti raksta tāda pasaules klases politiķe, politiskā godīguma etalons un Valsts prezidenta troņa tīkotāja kā Sandra Kalniete".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...