Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Re kā

28.02.2017. 13:42

Latviešiem būtu morāli nesalīdzināmi vieglāka dzīve, ja viņi savas vērtības nostiprinātu juridiski. Konstitūcijā ir jāieraksta: “Mēs, zagļu un stulbeņu tauta, par savām lielākajām vērtībām uzskatām noziegumu brīvību, perversiju, vulgaritāti, šarlatānismu, pseidozinātni, bet nevis izglītotību, inteliģenci, civilizētību. Masu kultūra un postmodernisms ir latviešu garīgā barība un šīs barības piegādātāji ir latviešu elki, simboli, paraugmodeļi.” Ja tas tiktu nostiprināts juridiski, tad atkristu visdažādākās kolīzijas starp godīgajiem un gudrajiem no vienas puses un negodīgajiem un muļķiem no otras puses. Tad nebūtu vajadzīgs portāls „pietiek”; nebūtu vajadzīgs „tautas tribunāls”, nebūtu jāmocās ap VVF, Mūrnieces nelietībām, nebūtu jāizsmej Šadurskis, Sarkanmatainā Tumsonība, ideāli aprobežotais ģenerālprokurors, nebūtu jākaunās par dauniem deputātiem, Lielo Bandu, Astoņkāji, Akadēmisko Bandu, zagļiem un blēžiem pašvaldībās. Tad Valsts policijas apkrāpšana, armijas apkrāpšana būtu normālas izdarības. Pat grūti visu aptvert, kas atvieglotu latviešu dzīvi, ja tiktu izmainīta konstitūcija atbilstoši reālajiem procesiem latviešu populācijā un latviešu mentalitātē.

Atbildēt

Driša

27.02.2017. 11:15

»

Ivo

Ļoti interesanta doma, vai versija, patiesībā. Vismaz ir vēl kāds, kurš tiešām domā


Jā, pareizi! Akadēmiķis ŽULIS ir vienīgais domājošais latvietis.

Atbildēt

Ivo

27.02.2017. 09:52

Ļoti interesanta doma, vai versija, patiesībā. Vismaz ir vēl kāds, kurš tiešām domā.

Atbildēt

sorositu mantojums

25.02.2017. 19:29

Vai tu jau parakstiji starptautisko peticiju Baltajam namam par sorosa arestu ? https://petitions.whitehouse.gov/petition/issue-international-arrest-warrant-george-soros

Atbildēt

Žulis

25.02.2017. 16:52

»

Asfalts betonovičs

Arī Žulis raksts sazvērestības teorijas: "...Padomju varas gados notika līdz tam laikam vēl nebijusi negatīvā izlase, kad pa varas kāpnēm ar kompartijas biedra kartēm kabatā sekmīgi izvirzījās tieši tie negodīgākie, liekulīgākie, svētulīgākie, nelietīgākie pašlabuma meklētāji un karjeristi. Viņu sarīkotā...


Tātad, tu savā komentā apgalvo, ka tā sauktā PSRS īstenībā ir bijusi Krievijas impērija,” kam nav sakara ar komunistisko ideoloģiju”? Un šī Krievijas impērija okupēja Latviju, nodibinot šeit „Krievijas impērijas okupācijas režīmu”, kam arī nav sakara ar komunistisko ideoloģiju? UN to visu viens pats Gorbačovs pēc tam ņēma un tā vienkārši sagrāva? Ak tā, cik varēju saprast no tava teiktā, tad viņš tur vispirms „pasludinājis PARTIJAS un IZPILD VARAS dalīšanu” un pēc tam šī "izpildvara ir sākusi masveidā izlaupīt mantu, preces un sagrāvusi PSRS betona mūri" . Nez kas tā bija par partiju, no kuras Gorbačovs to izpildvaru atdalīja, jo kā tu pats apgalvoji, tad ar komunistisko ideoloģiju tai Krievijas impērijai nekāda sakara nav bijis? Jā, tavi uzskati ir tik „oriģināli”, ka es neiedrošinos ar tevi strīdēties. Paliksim vien katrs pie savām domām.

Atbildēt

Asfalts betonovičs

25.02.2017. 15:31

»

Žulis

Manuprāt, ilustrācija šim rakstam ir trāpīgāka par pašu rakstu. Jo Priedīša kunga rakstā, ka parasti patiesība ir veikli sajaukta ar puspatiesību un meliem. Turpretim ilustrācija skaidri un nepārprotami attēlo pasaules varas un naudas nesēju attieksmi pret pārējiem šeit mītošajiem zemeslodes iedzīvotājiem...


Arī Žulis raksts sazvērestības teorijas: "...Padomju varas gados notika līdz tam laikam vēl nebijusi negatīvā izlase, kad pa varas kāpnēm ar kompartijas biedra kartēm kabatā sekmīgi izvirzījās tieši tie negodīgākie, liekulīgākie, svētulīgākie, nelietīgākie pašlabuma meklētāji un karjeristi. Viņu sarīkotā perestroikas izrāde bija šo neliešu savām vajadzībām veiktā valsts iekārtas pārveide no sociālisma uz kapitālistiskajām tirgus attiecībām, kur viņu ciniskais materiālisms, baudkāre un perversijas tagad var izpausties pilnā mērā, bez slēpšanās un izlkšanās. Tas genocīds, ko latviešu tauta tagad izbauda ir audzēts un briedināts visus padomju varas gadus. Un tas nav nekas stihisks ".
Pirmkārt, nekāda komunisma un padomju varas Latvijā nebija. IEGAUMĒ: bija Krievijas impērijas okupācijas režīms, kam nav sakara ar komunistisko ideoloģiju. Labumu guvēji, galvenokārt bija okupācijas režimā atbalstītāji un ne tik daudz kompartijas biļete. Apmēram tā varētu būt: "dakter, noņem vīram sāpes no "tā", resnums lai paliek". Noņem Latvijai okupācijas režīma privilēģijas, pārtrauc okupāciju (sāpes), režīms lai paliek.
Tajā režīmā bija tomēr daudz kā laba, tauta attīstījās un bija dzemdības, pieeja pie ārsta, pie skolas, pie transporta utt. Man nospļauties uz režīmu, ja man atņemtas tiesības uz tiesu, kurā valda naudasmaisi, kura mani pazemo, kad neviena iestāde ne par ko neatbild un valsts neaizstāv, ja pat valsts iestādēs, kā Valsts kontroli neņem vērā, izlaupīšana turpinās, kā Austrumu kslimnīcas konglomerātā. Visur tautu aplaupa un man paliek "sauciens tuksnesī". Tavā "padomju"laikā man dzīve bija 10 reiz labāka, jo strādāju divos darbos, pat naktī, biju paēdis un apģērbies un bija stabilitāte .

Sagrāva Gorbačovs visu to, kad pasludinās PARTIJAS un IZPILD VARAS dalīšanu. un šī izpildvara sāka masveidā izlaupīt mantu, preces un sagrāva PSRS betona mūri. Un nevajag piesaikt visādas teorijas.

Atbildēt

No Jāņa Lapsas raksta

25.02.2017. 15:12

»

Guntis Grūtnieks

Klusums būs, jo visi aizņemti ar jaunu laupīšanu namu apsaimniekošanā, cenu celšanā, gāzes tirgošanā, ES fondu iztērēšanā. Raksts vajadzīgs. Jums, autor, vienmēr ir negaidīta pieeja un savi vārdi, tāpēc lasu visu katru nedēļu beigās.Redzu,ka par to laiku sāk mainīties cilvēku domas. Dzīve nav labāka...


- „Amerikāni tomēr bijuši naivi, izgāžot baltu naudu lai meklētu masu iznīcināšanas ieročus Irākā. Gluži par baltu velti viņi tos būtu atraduši Latvijā. Runa ir par spēkā esošo pensiju likumu...Tikai nestāstiet, ka Latvijas valdībai trūkst naudas. Tikai izcili bagātā valstī veikli zeļļi dažos gados var kļūt par supermiljonāriem.... Pietiek tautai pūderēt smadzenes! Jārada jauns, taisnīgs pensiju likums...Un vai nebūtu pareizi mūsu laikmetu nosaukt par valstiskā genocīda gadiem?”
No rakstnieka Jāņa Lapsas raksta „Moku Ritenis ripo tālāk”, 26.01.2004. NRA

Atbildēt

Guntis Grūtnieks

25.02.2017. 14:22

»

A.P.

Janvāris aizvadīts, tūlīt būs pagājis arī februāris. Taču pie mums joprojām ir klusums. "Perestroikai" un "prihvatizācijai" stūra mājas noskatītie un reāli pie laupīšanas pielaistie latviešu "lāčplēši" klusē. Ko tas varētu nozīmēt? Iespējams, visu kaut ko, bet tikai ne sirdsapziņas pamošanos un kaunu...


Klusums būs, jo visi aizņemti ar jaunu laupīšanu namu apsaimniekošanā, cenu celšanā, gāzes tirgošanā, ES fondu iztērēšanā. Raksts vajadzīgs. Jums, autor, vienmēr ir negaidīta pieeja un savi vārdi, tāpēc lasu visu katru nedēļu beigās.Redzu,ka par to laiku sāk mainīties cilvēku domas. Dzīve nav labāka.

Atbildēt

Žulis

25.02.2017. 12:03

Manuprāt, ilustrācija šim rakstam ir trāpīgāka par pašu rakstu. Jo Priedīša kunga rakstā, ka parasti patiesība ir veikli sajaukta ar puspatiesību un meliem. Turpretim ilustrācija skaidri un nepārprotami attēlo pasaules varas un naudas nesēju attieksmi pret pārējiem šeit mītošajiem zemeslodes iedzīvotājiem. Un nav svarīgi, vai šie varturi pie savas varas un naudas ir tikuši izmantojot komunisma ideoloģiju, vai noziedzīgas ekonomiskas metodes. Cik var saprast, tad Priedīša kungs uzskata, ka padomju laiki ir bijuši tādi augstas morāles zelta laiki, kurus noziedzīgi izpostījusi perestroika, kura tad vēlāk cita starpā ir radījusi arī to "stihisko genocīdu" pret latviešu tautu. Nekā tamlīdzīga!Komunisma ideoloģija bija tikai instruments, kas vienai varas un mantas kāru cilvēku grupai PSRS teritorijā deva iespēju iegūt savās rokās neierobežotu varu un ilgus gadus to arī noturēt. Kad šī ideoloģija varasvīriem sāka traucēt piepildīt savas ambīcijas (jo saskaņā ar ideoloģiju,tautas priekšā bija jātēlo zināma pieticība un godīgums) tā bez kādas nožēlas tika atmesta. Tāpat kā tiek aizsviesti novalkāti cimdi vai apavi. Padomju varas gados notika līdz tam laikam vēl nebijusi negatīvā izlase, kad pa varas kāpnēm ar kompartijas biedra kartēm kabatā sekmīgi izvirzījās tieši tie negodīgākie, liekulīgākie, svētulīgākie, nelietīgākie pašlabuma meklētāji un karjeristi. Viņu sarīkotā perestroikas izrāde bija šo neliešu savām vajadzībām veiktā valsts iekārtas pārveide no sociālisma uz kapitālistiskajām tirgus attiecībām, kur viņu ciniskais materiālisms, baudkāre un perversijas tagad var izpausties pilnā mērā, bez slēpšanās un izlkšanās. Tas genocīds, ko latviešu tauta tagad izbauda ir audzēts un briedināts visus padomju varas gadus. Un tas nav nekas stihisks. Tas viss ir smalki izplānots un perfekti realizēts.
Ir jāsaprot viena lieta.Pasaulē ir divu veidu cilvēki - ideālisti un materiālisti. Ideālisti kalpo kādai idejai un šī ideja (vienalga, laba, vai ne tik laba)nosaka viņu rīcību un pārliecību. Materiālistiem nav nekāds savas idejas. Viņi kalpo tikai un vienīgi savām savtīgajām, materiālistiskajām interesēm. Tāapēc nav svarīgi, kādas idejas vai pārliecības, ticības un reliģijas materiālists sludina vai pārstāv. Visas tās ir tikai līdzekļi, jeb instrumenti viņa materiālistisko mērķu sasniegšanai un savu iegribu realizēšanai. Bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem tāds mainīs savu pausto pārliecību, savas sludinātās idejas uz pilnīgi kaut ko pretēju, ja vien tas būs izdevīgi viņa materiālistisko mērķu sasniegšanai. Materiālistiem nav savas ideoloģijas, ja vien par tādu neuzskata naudas, slavas un varaskāri. Bet materiālistu attieksme pret pārējiem sabiedrības locekļiem ir tieši tāda, kāda attēlota šim rakstam veltītajā ilustrācijā.

Atbildēt

Komentārs

25.02.2017. 03:07

Termina "stihiskais g-ds" vietā precīzāks būtu - netiesais g-ds. Veiksmīgas tēzes: par nodokļiem kā instrumentu, par izglītības u.t.t. pārtapsanu privātā biznesā, inteliģences sociālo atrofiju.

Atbildēt

Komentārs

25.02.2017. 03:01

Apsveicama uzņēmība pieķerties tēmai,gala iznākums - pretējs gaidītajam. Pa gabalu, skaisti sūtajam uzvalciņam -ačgārnas detaļas, kas padara izstrādājumu bezjēdzīgu, nožēlojamu, kaitīgu. Nav identificēti sabiedrības diferencēsanās patiesie cēloņi. Autors ar t.s. "sugas naidu" censas pamatot, kādēļ daļa sabiedrības ir nolemta kļūt par nicināmām "resursu raktuvēm", lai cita daļa - ieņemtu sev pienākosos vietu. pamatuzstādījums - A.P. iecienītā upura demonizēsana, iecelsana par abilldīgo.

Atbildēt

dss

25.02.2017. 00:47

perfekts grafomanijas paraugs! urra, biedri! izcils suuds, ne raksts!

Atbildēt

?

24.02.2017. 23:25

»

Ōpaps

Kas ir stihiskā genocīda (sugas naida) autori...


kadas novirzes ir taviem favoritiem busam,makeinam un rinkevicam ?

Atbildēt

!

24.02.2017. 23:24

»

hm

Laikam jau cilvēku sugai nepieciešamas šīs sajūtas...


Jus aizmirsat pieminet banderovcus un valcman rezimu Kijeva !

Atbildēt

DENISS

24.02.2017. 22:22

»

VB

" neprecizitāte ir tā, ka aprakstītais genocīds nebūt nav stihisks. Tas bija un ir plānots. Tikai mūsdienās tas tiek realizēts daudz gudrāk, kas dod iespēju cietušos pasludināt par vainīgajiem


Kā redzat, ŽULIS strādā, ŽULIS ir jau sen klāt. Vai jūtat viņa gudrības kosmisko dziļumu? Es jūtu, tāpēc priecājos par latviešiem un viņu akadēmiķi Žuli.

Atbildēt

VB

24.02.2017. 22:16

»

Ōpaps

Kas ir stihiskā genocīda (sugas naida) autori...


" neprecizitāte ir tā, ka aprakstītais genocīds nebūt nav stihisks. Tas bija un ir plānots. Tikai mūsdienās tas tiek realizēts daudz gudrāk, kas dod iespēju cietušos pasludināt par vainīgajiem."
Šis 100% škiet pareizs!
+ labi iet kopā ar vecās EU neokoloniālismu.

Atbildēt

hm

24.02.2017. 22:12

Laikam jau cilvēku sugai nepieciešamas šīs sajūtas.
Lai atceramies viduslaikus, kuros visa Eiropa ticēja vienam Dievam, bet atradās tādi, kuri "biedrojās ar Velnu" un kurus dedzināja sārtos vai nozūmēja inkvizīcijas moku kambaros. Un ne jau dažus, bet miljonus!
Indiešu kastas, Mao un polpotiešu kultūras revolūcijas ....
Stihiskais genocīds vēl ir salīdzinoši maiga izpausmes forma.
Jautājums drīzāk cits. Kāpēc tas vajadzīgs, nepieciešams? Varaskāres, naudas kāres apliecināšanai? Bailes no realitātes, karjeras nolūkā, priekšrocību radīšanai ... Jā , kāpēc?

Atbildēt

Ōpaps

24.02.2017. 21:55

Kas ir stihiskā genocīda (sugas naida) autori?
Atbilde nav patīkama. Stihiskā genocīda (sugas naida) autori ir proletariāta, darba cilvēku, darba tautas, sociālisma un komunisma celtniecības slavenie pārstāvji.
----------------------------------------
Komunisti nebija darba tauta, bet slepkavu, sadistu un blēžu grupējums, kas darbu nepazina un nepazīst joprojām, ja par to neuzskata noziedzību. Starp viņiem bija pietiekami daudz indivīdi ar garīgām un seksuālām novirzēm. Viņi izmantoja pārējo nosaukto slikto stāvokli un lētticību, par ko lētticīgie vēlāk samaksāja ar vismaz 140 miljonu asinīm PSRS teritorijā vien.

Otra neprecizitāte ir tā, ka aprakstītais genocīds nebūt nav stihisks. Tas bija un ir plānots. Tikai mūsdienās tas tiek realizēts daudz gudrāk, kas dod iespēju cietušos pasludināt par vainīgajiem.

Atbildēt

saucēja balss tuksnesī

24.02.2017. 21:28

»

Atis

Zagļi liek mīnusus, bet stulbeņi raksta komentējumus. Te jau viens teica, ka internets ir labs priekš latviešiem, jo viņi var izārdīties ar savu trulumu un nekaunību. Te tas ir


kur JŪS esat nezagļi un nestulbeņi: Atis un Jānis Sesks, cik tālu jūs esat tikuši? nešaubos, ka tas būtu interesanti daudziem !!

Atbildēt

NAIDS un kvalitāte

24.02.2017. 20:51

"Tas ir sugas naids. Tas ir cilvēku naids pret cilvēkiem. Naidīgumā nav svarīga reliģiskā piederība, ādas krāsa, tautība, politiskā partija. Svarīga ir vienīgi cilvēciskā kvalitāte"
un kur tu ierindo savu NAIDU ( tu taču nemēģināsi apgalvot, ka tevī nav naida)? un kā vērtē savu cilvēcisko kvalitāti? kur pārdomas (kā tu tās sauc: esejas) par šiem jautājumiem?

Atbildēt

Jānis Sesks

24.02.2017. 20:50

»

Rollmopsis

Pārbūve atsedza sociālisma un komunisma celtniecības „priekšpulka” vienas daļas dziļo amoralitāti un cilvēcisko zemiskumu...


Kāpēc portāli pacieš to muldēšanu pie visiem rakstiem, kas atbaida no komentēšanas? Te visu laiku ir viens nesakarīgs muldētājs pie teikšanas. Vai tas notiek par algu jeb tikai te ir vājprātis kādā slimnīcas palātā? Bet citur jau nav labāk pie portāliem un tur arī ir muldētāji par naudu.

Atbildēt

Deniss`am Priedītim aka Udo Ulbergs, Okšķeris, u.t.t.

24.02.2017. 20:21

»

Rollmopsis

Pārbūve atsedza sociālisma un komunisma celtniecības „priekšpulka” vienas daļas dziļo amoralitāti un cilvēcisko zemiskumu...


cik tomēr AP ir aprobezots un reizē paranoiķis (izdomājis sava naida objektu akadēmiķi Žuli). Pavilkos uz vienu viņa rakstu, kurš bija ļoti trāpīgs, bet pārējie deviņi nu galīgi aprobežota lumpeņa murgi; citāts " Latviešiem vispār nav bijusi aristokrātija." -???? drīzāk priedīši par tādu nav informēti, nu nav neviens pacenties informēt pašu priedīti !!!
Un tavu brīnumu, visi viņa "gara darbi" sarakstīti Latviešu valodā, bet saturiski gānot visu un visus Latviešus un Latvisko.
Nu nav viņam pat divu pirkstu plata tā pierīte

Atbildēt

Rollmopsis

24.02.2017. 19:54

»

nu jau gan

zagšana un krāpšanās, kas raksturo tipa esošo ēliti, NAV SAIMNIECISKUMS


Kāds sakars esošai, kā tu saki, ēlitei ar pārbūvi?

Liela daļa pašreizējās elites, izņemot varbūt Lembergu un Brigmani, un varbūt vēl pāris šīs paaudzes kadru, pārbūves laikos vai nu vēl zem galda staigāja, vai bija neglābjami pāķi un lumpeņi. Inteliģenci, kas iestājās par neatkarīgu Latviju pārbūves gados, šodien pie elites var pieskaitīt nosacīti.

Atbildēt

Deniss-ŽULIM

24.02.2017. 19:32

Nāks latviešu akadēmiķis ŽULIS un pateiks, kas te ir pareizi un nepareizi un kā visam ir jābūt. Lūdzu, pagaidiet Žuli, viņa akadēmija ir tepat, kur vienmēr.ŽULIS ir viszinošākais latvietis.

Atbildēt

nu jau gan

24.02.2017. 19:24

»

Rollmopsis

Pārbūve atsedza sociālisma un komunisma celtniecības „priekšpulka” vienas daļas dziļo amoralitāti un cilvēcisko zemiskumu...


zagšana un krāpšanās, kas raksturo tipa esošo ēliti, NAV SAIMNIECISKUMS.
ir runa par to cilvēku, kuri tagad ir ēlitē morālo pagrimumu, līdzi ar morāles apglabāšanu saņemot par to samaksu - iespēju bez sirdsapziņas pārmetumiem nozagt visu, kas nekustās.

Atbildēt

Rollmopsis

24.02.2017. 19:14

Pārbūve atsedza sociālisma un komunisma celtniecības „priekšpulka” vienas daļas dziļo amoralitāti un cilvēcisko zemiskumu.
--------
Nu tas no kuras puses skatās. komunistam kapitālisms savā būtībā ir amorāls un zemisks.

Pārbūve atsedza precīzi neko.

Pārbūve bija komunistu stratēģiski lielākā kļūda. Tas bija domāts kā pirdiens, kas novadītu sakrājušās gāzes, bet beidzās ar caurejas piedirstām biksēm.

Un bija tie, kas tajās piedirstajās biksēs saskatīja iespēju makšķerēt ārā dimantus. Viņi būtu makšķerējuši arī tad, ja komunisma vietā būtu cita iekārta, vienalga kāda.

Pārbūve bija iespēju laiks cilvēkiem ar uzņēmību un plašāku skatu, nekā nomācošam vairākumam bidlas lumpeņproletariāta.

Cilvēki ir cilvēki, visos laikos ir bijuši idejiskie kadri un saimnieciskie kadri. Visās sistēmās, visos laikos. Pārbūve bija iespēja saimnieciskajiem ņemt virsroku pār idejiskajiem.

Atbildēt

A.P.

24.02.2017. 18:38

Janvāris aizvadīts, tūlīt būs pagājis arī februāris. Taču pie mums joprojām ir klusums. "Perestroikai" un "prihvatizācijai" stūra mājas noskatītie un reāli pie laupīšanas pielaistie latviešu "lāčplēši" klusē. Ko tas varētu nozīmēt? Iespējams, visu kaut ko, bet tikai ne sirdsapziņas pamošanos un kaunu par nacionālo nodevību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...