Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Re kā

28.02.2017. 12:42

Latviešiem būtu morāli nesalīdzināmi vieglāka dzīve, ja viņi savas vērtības nostiprinātu juridiski. Konstitūcijā ir jāieraksta: “Mēs, zagļu un stulbeņu tauta, par savām lielākajām vērtībām uzskatām noziegumu brīvību, perversiju, vulgaritāti, šarlatānismu, pseidozinātni, bet nevis izglītotību, inteliģenci, civilizētību. Masu kultūra un postmodernisms ir latviešu garīgā barība un šīs barības piegādātāji ir latviešu elki, simboli, paraugmodeļi.” Ja tas tiktu nostiprināts juridiski, tad atkristu visdažādākās kolīzijas starp godīgajiem un gudrajiem no vienas puses un negodīgajiem un muļķiem no otras puses. Tad nebūtu vajadzīgs portāls „pietiek”; nebūtu vajadzīgs „tautas tribunāls”, nebūtu jāmocās ap VVF, Mūrnieces nelietībām, nebūtu jāizsmej Šadurskis, Sarkanmatainā Tumsonība, ideāli aprobežotais ģenerālprokurors, nebūtu jākaunās par dauniem deputātiem, Lielo Bandu, Astoņkāji, Akadēmisko Bandu, zagļiem un blēžiem pašvaldībās. Tad Valsts policijas apkrāpšana, armijas apkrāpšana būtu normālas izdarības. Pat grūti visu aptvert, kas atvieglotu latviešu dzīvi, ja tiktu izmainīta konstitūcija atbilstoši reālajiem procesiem latviešu populācijā un latviešu mentalitātē.

Atbildēt

Driša

27.02.2017. 10:15

»

Ivo

Ļoti interesanta doma, vai versija, patiesībā. Vismaz ir vēl kāds, kurš tiešām domā


Jā, pareizi! Akadēmiķis ŽULIS ir vienīgais domājošais latvietis.

Atbildēt

Ivo

27.02.2017. 08:52

Ļoti interesanta doma, vai versija, patiesībā. Vismaz ir vēl kāds, kurš tiešām domā.

Atbildēt

sorositu mantojums

25.02.2017. 18:29

Vai tu jau parakstiji starptautisko peticiju Baltajam namam par sorosa arestu ? https://petitions.whitehouse.gov/petition/issue-international-arrest-warrant-george-soros

Atbildēt

Žulis

25.02.2017. 15:52

»

Asfalts betonovičs

Arī Žulis raksts sazvērestības teorijas: "...Padomju varas gados notika līdz tam laikam vēl nebijusi negatīvā izlase, kad pa varas kāpnēm ar kompartijas biedra kartēm kabatā sekmīgi izvirzījās tieši tie negodīgākie, liekulīgākie, svētulīgākie, nelietīgākie pašlabuma meklētāji un karjeristi. Viņu sarīkotā...


Tātad, tu savā komentā apgalvo, ka tā sauktā PSRS īstenībā ir bijusi Krievijas impērija,” kam nav sakara ar komunistisko ideoloģiju”? Un šī Krievijas impērija okupēja Latviju, nodibinot šeit „Krievijas impērijas okupācijas režīmu”, kam arī nav sakara ar komunistisko ideoloģiju? UN to visu viens pats Gorbačovs pēc tam ņēma un tā vienkārši sagrāva? Ak tā, cik varēju saprast no tava teiktā, tad viņš tur vispirms „pasludinājis PARTIJAS un IZPILD VARAS dalīšanu” un pēc tam šī "izpildvara ir sākusi masveidā izlaupīt mantu, preces un sagrāvusi PSRS betona mūri" . Nez kas tā bija par partiju, no kuras Gorbačovs to izpildvaru atdalīja, jo kā tu pats apgalvoji, tad ar komunistisko ideoloģiju tai Krievijas impērijai nekāda sakara nav bijis? Jā, tavi uzskati ir tik „oriģināli”, ka es neiedrošinos ar tevi strīdēties. Paliksim vien katrs pie savām domām.

Atbildēt

Asfalts betonovičs

25.02.2017. 14:31

»

Žulis

Manuprāt, ilustrācija šim rakstam ir trāpīgāka par pašu rakstu. Jo Priedīša kunga rakstā, ka parasti patiesība ir veikli sajaukta ar puspatiesību un meliem. Turpretim ilustrācija skaidri un nepārprotami attēlo pasaules varas un naudas nesēju attieksmi pret pārējiem šeit mītošajiem zemeslodes iedzīvotājiem...


Arī Žulis raksts sazvērestības teorijas: "...Padomju varas gados notika līdz tam laikam vēl nebijusi negatīvā izlase, kad pa varas kāpnēm ar kompartijas biedra kartēm kabatā sekmīgi izvirzījās tieši tie negodīgākie, liekulīgākie, svētulīgākie, nelietīgākie pašlabuma meklētāji un karjeristi. Viņu sarīkotā perestroikas izrāde bija šo neliešu savām vajadzībām veiktā valsts iekārtas pārveide no sociālisma uz kapitālistiskajām tirgus attiecībām, kur viņu ciniskais materiālisms, baudkāre un perversijas tagad var izpausties pilnā mērā, bez slēpšanās un izlkšanās. Tas genocīds, ko latviešu tauta tagad izbauda ir audzēts un briedināts visus padomju varas gadus. Un tas nav nekas stihisks ".
Pirmkārt, nekāda komunisma un padomju varas Latvijā nebija. IEGAUMĒ: bija Krievijas impērijas okupācijas režīms, kam nav sakara ar komunistisko ideoloģiju. Labumu guvēji, galvenokārt bija okupācijas režimā atbalstītāji un ne tik daudz kompartijas biļete. Apmēram tā varētu būt: "dakter, noņem vīram sāpes no "tā", resnums lai paliek". Noņem Latvijai okupācijas režīma privilēģijas, pārtrauc okupāciju (sāpes), režīms lai paliek.
Tajā režīmā bija tomēr daudz kā laba, tauta attīstījās un bija dzemdības, pieeja pie ārsta, pie skolas, pie transporta utt. Man nospļauties uz režīmu, ja man atņemtas tiesības uz tiesu, kurā valda naudasmaisi, kura mani pazemo, kad neviena iestāde ne par ko neatbild un valsts neaizstāv, ja pat valsts iestādēs, kā Valsts kontroli neņem vērā, izlaupīšana turpinās, kā Austrumu kslimnīcas konglomerātā. Visur tautu aplaupa un man paliek "sauciens tuksnesī". Tavā "padomju"laikā man dzīve bija 10 reiz labāka, jo strādāju divos darbos, pat naktī, biju paēdis un apģērbies un bija stabilitāte .

Sagrāva Gorbačovs visu to, kad pasludinās PARTIJAS un IZPILD VARAS dalīšanu. un šī izpildvara sāka masveidā izlaupīt mantu, preces un sagrāva PSRS betona mūri. Un nevajag piesaikt visādas teorijas.

Atbildēt

No Jāņa Lapsas raksta

25.02.2017. 14:12

»

Guntis Grūtnieks

Klusums būs, jo visi aizņemti ar jaunu laupīšanu namu apsaimniekošanā, cenu celšanā, gāzes tirgošanā, ES fondu iztērēšanā. Raksts vajadzīgs. Jums, autor, vienmēr ir negaidīta pieeja un savi vārdi, tāpēc lasu visu katru nedēļu beigās.Redzu,ka par to laiku sāk mainīties cilvēku domas. Dzīve nav labāka...


- „Amerikāni tomēr bijuši naivi, izgāžot baltu naudu lai meklētu masu iznīcināšanas ieročus Irākā. Gluži par baltu velti viņi tos būtu atraduši Latvijā. Runa ir par spēkā esošo pensiju likumu...Tikai nestāstiet, ka Latvijas valdībai trūkst naudas. Tikai izcili bagātā valstī veikli zeļļi dažos gados var kļūt par supermiljonāriem.... Pietiek tautai pūderēt smadzenes! Jārada jauns, taisnīgs pensiju likums...Un vai nebūtu pareizi mūsu laikmetu nosaukt par valstiskā genocīda gadiem?”
No rakstnieka Jāņa Lapsas raksta „Moku Ritenis ripo tālāk”, 26.01.2004. NRA

Atbildēt

Guntis Grūtnieks

25.02.2017. 13:22

»

A.P.

Janvāris aizvadīts, tūlīt būs pagājis arī februāris. Taču pie mums joprojām ir klusums. "Perestroikai" un "prihvatizācijai" stūra mājas noskatītie un reāli pie laupīšanas pielaistie latviešu "lāčplēši" klusē. Ko tas varētu nozīmēt? Iespējams, visu kaut ko, bet tikai ne sirdsapziņas pamošanos un kaunu...


Klusums būs, jo visi aizņemti ar jaunu laupīšanu namu apsaimniekošanā, cenu celšanā, gāzes tirgošanā, ES fondu iztērēšanā. Raksts vajadzīgs. Jums, autor, vienmēr ir negaidīta pieeja un savi vārdi, tāpēc lasu visu katru nedēļu beigās.Redzu,ka par to laiku sāk mainīties cilvēku domas. Dzīve nav labāka.

Atbildēt

Žulis

25.02.2017. 11:03

Manuprāt, ilustrācija šim rakstam ir trāpīgāka par pašu rakstu. Jo Priedīša kunga rakstā, ka parasti patiesība ir veikli sajaukta ar puspatiesību un meliem. Turpretim ilustrācija skaidri un nepārprotami attēlo pasaules varas un naudas nesēju attieksmi pret pārējiem šeit mītošajiem zemeslodes iedzīvotājiem. Un nav svarīgi, vai šie varturi pie savas varas un naudas ir tikuši izmantojot komunisma ideoloģiju, vai noziedzīgas ekonomiskas metodes. Cik var saprast, tad Priedīša kungs uzskata, ka padomju laiki ir bijuši tādi augstas morāles zelta laiki, kurus noziedzīgi izpostījusi perestroika, kura tad vēlāk cita starpā ir radījusi arī to "stihisko genocīdu" pret latviešu tautu. Nekā tamlīdzīga!Komunisma ideoloģija bija tikai instruments, kas vienai varas un mantas kāru cilvēku grupai PSRS teritorijā deva iespēju iegūt savās rokās neierobežotu varu un ilgus gadus to arī noturēt. Kad šī ideoloģija varasvīriem sāka traucēt piepildīt savas ambīcijas (jo saskaņā ar ideoloģiju,tautas priekšā bija jātēlo zināma pieticība un godīgums) tā bez kādas nožēlas tika atmesta. Tāpat kā tiek aizsviesti novalkāti cimdi vai apavi. Padomju varas gados notika līdz tam laikam vēl nebijusi negatīvā izlase, kad pa varas kāpnēm ar kompartijas biedra kartēm kabatā sekmīgi izvirzījās tieši tie negodīgākie, liekulīgākie, svētulīgākie, nelietīgākie pašlabuma meklētāji un karjeristi. Viņu sarīkotā perestroikas izrāde bija šo neliešu savām vajadzībām veiktā valsts iekārtas pārveide no sociālisma uz kapitālistiskajām tirgus attiecībām, kur viņu ciniskais materiālisms, baudkāre un perversijas tagad var izpausties pilnā mērā, bez slēpšanās un izlkšanās. Tas genocīds, ko latviešu tauta tagad izbauda ir audzēts un briedināts visus padomju varas gadus. Un tas nav nekas stihisks. Tas viss ir smalki izplānots un perfekti realizēts.
Ir jāsaprot viena lieta.Pasaulē ir divu veidu cilvēki - ideālisti un materiālisti. Ideālisti kalpo kādai idejai un šī ideja (vienalga, laba, vai ne tik laba)nosaka viņu rīcību un pārliecību. Materiālistiem nav nekāds savas idejas. Viņi kalpo tikai un vienīgi savām savtīgajām, materiālistiskajām interesēm. Tāapēc nav svarīgi, kādas idejas vai pārliecības, ticības un reliģijas materiālists sludina vai pārstāv. Visas tās ir tikai līdzekļi, jeb instrumenti viņa materiālistisko mērķu sasniegšanai un savu iegribu realizēšanai. Bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem tāds mainīs savu pausto pārliecību, savas sludinātās idejas uz pilnīgi kaut ko pretēju, ja vien tas būs izdevīgi viņa materiālistisko mērķu sasniegšanai. Materiālistiem nav savas ideoloģijas, ja vien par tādu neuzskata naudas, slavas un varaskāri. Bet materiālistu attieksme pret pārējiem sabiedrības locekļiem ir tieši tāda, kāda attēlota šim rakstam veltītajā ilustrācijā.

Atbildēt

Komentārs

25.02.2017. 02:07

Termina "stihiskais g-ds" vietā precīzāks būtu - netiesais g-ds. Veiksmīgas tēzes: par nodokļiem kā instrumentu, par izglītības u.t.t. pārtapsanu privātā biznesā, inteliģences sociālo atrofiju.

Atbildēt

Komentārs

25.02.2017. 02:01

Apsveicama uzņēmība pieķerties tēmai,gala iznākums - pretējs gaidītajam. Pa gabalu, skaisti sūtajam uzvalciņam -ačgārnas detaļas, kas padara izstrādājumu bezjēdzīgu, nožēlojamu, kaitīgu. Nav identificēti sabiedrības diferencēsanās patiesie cēloņi. Autors ar t.s. "sugas naidu" censas pamatot, kādēļ daļa sabiedrības ir nolemta kļūt par nicināmām "resursu raktuvēm", lai cita daļa - ieņemtu sev pienākosos vietu. pamatuzstādījums - A.P. iecienītā upura demonizēsana, iecelsana par abilldīgo.

Atbildēt

dss

24.02.2017. 23:47

perfekts grafomanijas paraugs! urra, biedri! izcils suuds, ne raksts!

Atbildēt

?

24.02.2017. 22:25

»

Ōpaps

Kas ir stihiskā genocīda (sugas naida) autori...


kadas novirzes ir taviem favoritiem busam,makeinam un rinkevicam ?

Atbildēt

!

24.02.2017. 22:24

»

hm

Laikam jau cilvēku sugai nepieciešamas šīs sajūtas...


Jus aizmirsat pieminet banderovcus un valcman rezimu Kijeva !

Atbildēt

DENISS

24.02.2017. 21:22

»

VB

" neprecizitāte ir tā, ka aprakstītais genocīds nebūt nav stihisks. Tas bija un ir plānots. Tikai mūsdienās tas tiek realizēts daudz gudrāk, kas dod iespēju cietušos pasludināt par vainīgajiem


Kā redzat, ŽULIS strādā, ŽULIS ir jau sen klāt. Vai jūtat viņa gudrības kosmisko dziļumu? Es jūtu, tāpēc priecājos par latviešiem un viņu akadēmiķi Žuli.

Atbildēt

VB

24.02.2017. 21:16

»

Ōpaps

Kas ir stihiskā genocīda (sugas naida) autori...


" neprecizitāte ir tā, ka aprakstītais genocīds nebūt nav stihisks. Tas bija un ir plānots. Tikai mūsdienās tas tiek realizēts daudz gudrāk, kas dod iespēju cietušos pasludināt par vainīgajiem."
Šis 100% škiet pareizs!
+ labi iet kopā ar vecās EU neokoloniālismu.

Atbildēt

hm

24.02.2017. 21:12

Laikam jau cilvēku sugai nepieciešamas šīs sajūtas.
Lai atceramies viduslaikus, kuros visa Eiropa ticēja vienam Dievam, bet atradās tādi, kuri "biedrojās ar Velnu" un kurus dedzināja sārtos vai nozūmēja inkvizīcijas moku kambaros. Un ne jau dažus, bet miljonus!
Indiešu kastas, Mao un polpotiešu kultūras revolūcijas ....
Stihiskais genocīds vēl ir salīdzinoši maiga izpausmes forma.
Jautājums drīzāk cits. Kāpēc tas vajadzīgs, nepieciešams? Varaskāres, naudas kāres apliecināšanai? Bailes no realitātes, karjeras nolūkā, priekšrocību radīšanai ... Jā , kāpēc?

Atbildēt

Ōpaps

24.02.2017. 20:55

Kas ir stihiskā genocīda (sugas naida) autori?
Atbilde nav patīkama. Stihiskā genocīda (sugas naida) autori ir proletariāta, darba cilvēku, darba tautas, sociālisma un komunisma celtniecības slavenie pārstāvji.
----------------------------------------
Komunisti nebija darba tauta, bet slepkavu, sadistu un blēžu grupējums, kas darbu nepazina un nepazīst joprojām, ja par to neuzskata noziedzību. Starp viņiem bija pietiekami daudz indivīdi ar garīgām un seksuālām novirzēm. Viņi izmantoja pārējo nosaukto slikto stāvokli un lētticību, par ko lētticīgie vēlāk samaksāja ar vismaz 140 miljonu asinīm PSRS teritorijā vien.

Otra neprecizitāte ir tā, ka aprakstītais genocīds nebūt nav stihisks. Tas bija un ir plānots. Tikai mūsdienās tas tiek realizēts daudz gudrāk, kas dod iespēju cietušos pasludināt par vainīgajiem.

Atbildēt

saucēja balss tuksnesī

24.02.2017. 20:28

»

Atis

Zagļi liek mīnusus, bet stulbeņi raksta komentējumus. Te jau viens teica, ka internets ir labs priekš latviešiem, jo viņi var izārdīties ar savu trulumu un nekaunību. Te tas ir


kur JŪS esat nezagļi un nestulbeņi: Atis un Jānis Sesks, cik tālu jūs esat tikuši? nešaubos, ka tas būtu interesanti daudziem !!

Atbildēt

NAIDS un kvalitāte

24.02.2017. 19:51

"Tas ir sugas naids. Tas ir cilvēku naids pret cilvēkiem. Naidīgumā nav svarīga reliģiskā piederība, ādas krāsa, tautība, politiskā partija. Svarīga ir vienīgi cilvēciskā kvalitāte"
un kur tu ierindo savu NAIDU ( tu taču nemēģināsi apgalvot, ka tevī nav naida)? un kā vērtē savu cilvēcisko kvalitāti? kur pārdomas (kā tu tās sauc: esejas) par šiem jautājumiem?

Atbildēt

Jānis Sesks

24.02.2017. 19:50

»

Rollmopsis

Pārbūve atsedza sociālisma un komunisma celtniecības „priekšpulka” vienas daļas dziļo amoralitāti un cilvēcisko zemiskumu...


Kāpēc portāli pacieš to muldēšanu pie visiem rakstiem, kas atbaida no komentēšanas? Te visu laiku ir viens nesakarīgs muldētājs pie teikšanas. Vai tas notiek par algu jeb tikai te ir vājprātis kādā slimnīcas palātā? Bet citur jau nav labāk pie portāliem un tur arī ir muldētāji par naudu.

Atbildēt

Deniss`am Priedītim aka Udo Ulbergs, Okšķeris, u.t.t.

24.02.2017. 19:21

»

Rollmopsis

Pārbūve atsedza sociālisma un komunisma celtniecības „priekšpulka” vienas daļas dziļo amoralitāti un cilvēcisko zemiskumu...


cik tomēr AP ir aprobezots un reizē paranoiķis (izdomājis sava naida objektu akadēmiķi Žuli). Pavilkos uz vienu viņa rakstu, kurš bija ļoti trāpīgs, bet pārējie deviņi nu galīgi aprobežota lumpeņa murgi; citāts " Latviešiem vispār nav bijusi aristokrātija." -???? drīzāk priedīši par tādu nav informēti, nu nav neviens pacenties informēt pašu priedīti !!!
Un tavu brīnumu, visi viņa "gara darbi" sarakstīti Latviešu valodā, bet saturiski gānot visu un visus Latviešus un Latvisko.
Nu nav viņam pat divu pirkstu plata tā pierīte

Atbildēt

Rollmopsis

24.02.2017. 18:54

»

nu jau gan

zagšana un krāpšanās, kas raksturo tipa esošo ēliti, NAV SAIMNIECISKUMS


Kāds sakars esošai, kā tu saki, ēlitei ar pārbūvi?

Liela daļa pašreizējās elites, izņemot varbūt Lembergu un Brigmani, un varbūt vēl pāris šīs paaudzes kadru, pārbūves laikos vai nu vēl zem galda staigāja, vai bija neglābjami pāķi un lumpeņi. Inteliģenci, kas iestājās par neatkarīgu Latviju pārbūves gados, šodien pie elites var pieskaitīt nosacīti.

Atbildēt

Deniss-ŽULIM

24.02.2017. 18:32

Nāks latviešu akadēmiķis ŽULIS un pateiks, kas te ir pareizi un nepareizi un kā visam ir jābūt. Lūdzu, pagaidiet Žuli, viņa akadēmija ir tepat, kur vienmēr.ŽULIS ir viszinošākais latvietis.

Atbildēt

nu jau gan

24.02.2017. 18:24

»

Rollmopsis

Pārbūve atsedza sociālisma un komunisma celtniecības „priekšpulka” vienas daļas dziļo amoralitāti un cilvēcisko zemiskumu...


zagšana un krāpšanās, kas raksturo tipa esošo ēliti, NAV SAIMNIECISKUMS.
ir runa par to cilvēku, kuri tagad ir ēlitē morālo pagrimumu, līdzi ar morāles apglabāšanu saņemot par to samaksu - iespēju bez sirdsapziņas pārmetumiem nozagt visu, kas nekustās.

Atbildēt

Rollmopsis

24.02.2017. 18:14

Pārbūve atsedza sociālisma un komunisma celtniecības „priekšpulka” vienas daļas dziļo amoralitāti un cilvēcisko zemiskumu.
--------
Nu tas no kuras puses skatās. komunistam kapitālisms savā būtībā ir amorāls un zemisks.

Pārbūve atsedza precīzi neko.

Pārbūve bija komunistu stratēģiski lielākā kļūda. Tas bija domāts kā pirdiens, kas novadītu sakrājušās gāzes, bet beidzās ar caurejas piedirstām biksēm.

Un bija tie, kas tajās piedirstajās biksēs saskatīja iespēju makšķerēt ārā dimantus. Viņi būtu makšķerējuši arī tad, ja komunisma vietā būtu cita iekārta, vienalga kāda.

Pārbūve bija iespēju laiks cilvēkiem ar uzņēmību un plašāku skatu, nekā nomācošam vairākumam bidlas lumpeņproletariāta.

Cilvēki ir cilvēki, visos laikos ir bijuši idejiskie kadri un saimnieciskie kadri. Visās sistēmās, visos laikos. Pārbūve bija iespēja saimnieciskajiem ņemt virsroku pār idejiskajiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...