Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dina

20.02.2017. 03:42

Galējais mērkis protams ir sabiedrības degradēšana un iznīcinašana. Ko diemžēl ne vienmēr mēs saprotam. It īpaši viegli izprovocejamie virieši priecajas par plikniem, bet nedomā tālāk.
Ja nenostradā imunitate, ka šī ir graujoša lieta, tāda sabiedrība grūst.

Atbildēt

Dina

20.02.2017. 03:39

Tēma LOTI laba un loti loti aktuāla. Par to būtu jābrēc balsī. Bet raksts praktiski nedod nekādu gaismu lasītajam un nekādas norādes uz īstajām pēdām.
šo autikultūru uzspiež zināmi spēki visā Rietumu pasaule. Un nu jau ne tikai. Arī pārējās pasaules daļas, ar kurām ""nodarbojas"" tā piedzivoja uzplaiksnījumu arī piem. Veimāras republikas varas posmā Vācijā ļoti izteikti.
Kapēc tik akla ierobežota aina, kura neatklāj patiesos šīs degradēšanas pasūtītājus?? Bet nu paldies, ka vismaz runājat par tēmu.

Atbildēt

Rihards

17.02.2017. 17:41

Gadās, ka domas aizskrien pa priekšu ķermenim? Šis palīdzēs tavam instrumentam tikt līdzi tavām fantāzijām: https://goo.gl/RYzjKj

Atbildēt

A.P.

10.02.2017. 17:35

Internetā šodien parādījās odiozs videomateriāls: https://russian.rt.com/ussr/video/357740-amerika-soldaty-latviya-ssha-ucheniya
Karavīriem pa priekšu iet jauna sieviete!? Ko tas nozīmē? Vai viņa rāda ceļu uz Rēzekni? Vai viņa sniegs pakalpojumu...Ko tas nozīmē? Tas izskatās pēc farsa, kas, protams, ir šis gājiens pats par sevi. Farss+perversija=LR drošības garants!?

Atbildēt

Paija - A.P.

10.02.2017. 17:20

Jā, es tieši tāpat biju iedomājusies kā Jūs, kad uzzināju, ka kāda jaunā māksliniece savās gleznās akcentēs savu uzmanību uz sieviešu mēnešreižu ciklu un mēnešreižu pašu procesu - jo PAR TO AR SABIEDRĪBU IR JĀRUNĀ, IR JĀIZSKAIDRO SABIEDRĪBAI, "kāpēc sabiedrisko vietu tualetēs rindas pie sieviešu WC ir garākas nekā pie vīriešu WC"!!!
Kad šito izlasīju , es sāku domāt ka laikam nenormāla esmu es, kura šādas izstādes neapmeklētu.

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.02.2017. 11:06

Esejā par perversijas plūdiem jaunākajā latviešu garīgajā kultūrā pieminētas kroplības teātrī. Vairākos komentāros izskan dziļš sašutums par perversijām un vulgaritāti Rīgas teātros. Komentētāji raksta, ka vairs neapmeklējot lugu izrādes, jo tas kļuvis cilvēciski necienīgi. Šajā sakarā nākas atcerēties šausmīgo pagrimumu arī tēlotājas mākslā, daiļliteratūrā, humanitārajās zinātnēs, mūzikā, skatuves mākslā. Nākas domāt par zināmu tendenci; proti, latviešiem neizdodās izveidot stabilu turpinājumu – estētisko, radoši māksliniecisko kontinuitāti. Latviešiem no XIX gs. beigām līdz XX gs.70.gadiem izdevās izveidot ļoti pilnvērtīgu pamatu tēlotājas mākslā, mūzikā, daiļliteratūrā, humanitārajās zinātnēs, skatuves mākslā. Latviešiem bija lieliski gleznotāji, tēlnieki, komponisti, dzejnieki, prozaiķi, literatūras un mākslas vēsturnieki, kritiķi, aktieri, režisori, scenogrāfi. Taču pēcpadomju laikā tūlīt atklājās visa īstā un paliekošā turpinājuma trūkums. Tā vietā, lai turpinātu estētiskās, stilistiskās, mākslinieciski idejiskās tradīcijas, nekavējoties sāka mutuļot agresīva un pašapzinīga vulgaritāte, primitīvisms, stilistiskais un idejiskais seklums, trulums. Tā vien liekas, ka pēcpadomju garīgo kultūru veido cita tauta, cita tipa cilvēki. Tā vien liekas, ka Mākslas akadēmijā nekad nav strādājis Purvītis. Izskaidrojums tādai tendencei nevar būt loģiski determinēts. Nākas izvēlēties transcendentālu izskaidrojumu. Latviešu šodienas “māksliniecisko” smirdoņu izraisa ne cilvēki, bet kaut kādi mūsdienu Homo erectus.

Atbildēt

vai

10.02.2017. 10:27

Priedīšnagliņkungs pārmaiņas pēc nevarētu kaut ko sacerēt par,piemēram,žīdu,krievu vai ķīniešu lopiskumu,perversitāti,stulbumu,amoralitāti,zaglīgumu un tamlīdzīgām īpašībām?Vai tad mūsu valstī dzīvo tikai latviešu tautības cilvēki?Vai visas tās patoloģijas,p-ar kurām viņš raksta ar "kļičku"okšķeris piemī tikai latviešiem?kungam ir tāda pataloģiska visatļautības apziņa.Laikam kungs pats ir "latvietis'"

Atbildēt

Fēlis

10.02.2017. 10:15

»

Deniss

Iedzer zāles muļķīti


Ļoti krieviska replika. Citādi jūs nemaz neprotat. Smadzenes par trulām argumentētai atbildei.

Atbildēt

Dabas bērns

10.02.2017. 09:46

»

Dens

Iedzer zāles latviešu vēmekli


Un, reku, vēl viena šķautne un Arturs Nagliņš kā vēl viena (no kādām padsmit, ja ne vēl vairāk) šķautnēm!

Silts ieteikums nākotnes radošajai komentēšanas darbībai - Priedīškungs, ja mēģini grozīt rakstības stilu, veidojot dažādus personāžus, drusku apturi rakstītkāri (nu, kaut vai iedzer zāles!) un neliec komentārus laika ziņā 2-5 minūšu intervālā vienu aiz otra!

Regulāri šādi izpaužoties, tur pat zirgam paliek skaidrs, kas ir rakstītājs.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

10.02.2017. 09:32

»

I.Ā.

Beidzot sākam runāt par perversiju TEĀTROS!!! Atieri, atmostieties! Sakiet NĒ!! REŽISORU PERVERSIJAI! Kopaina teātra mākslā ir šokējoša, kaut dažas izrādes ir fantastiskas. Kas ir noticis ar Hermani? Rupjības ... uz skatuves dēļiem. Esmu pie "vienkāršās" tautas, pie domājošā vidusslāņa, kam ĒTIKA ir...


Kāda tauta, tāds teātris, tādi režisori, kritiķi, aktieri. Ja ir pieprasījums pēc perversā, vulgārā, primitīvā, bezgarīgā, seklā, amorālā, tad tautā ir atbilstošs gars, morāle, garīgums utt. Kāda tauta, tāds teātris. Hermanis tāds jau piedzima, ar viņu nekas nav noticis. Latvieši padomju laikā tika turēti aizgaldā. Tagad tas nenotiek un, lūk, tiekamies ar viņu mežonību, lopiskumu, aprobežotību, neinteliģenci. Kurš tam negrib ticēt, pats ir stulbs.

Atbildēt

nu gnu

10.02.2017. 09:25

aspazija pati bija perversa un kraapa to changali....

Atbildēt

Dabas bērns

10.02.2017. 08:15

»

Deniss

Iedzer zāles muļķīti


OK, vēl viena daudzšķautņainās personības šķautne ierunājās ...

Atbildēt

I.Ā.

10.02.2017. 00:25

Beidzot sākam runāt par perversiju TEĀTROS!!! Atieri, atmostieties! Sakiet NĒ!! REŽISORU PERVERSIJAI! Kopaina teātra mākslā ir šokējoša, kaut dažas izrādes ir fantastiskas. Kas ir noticis ar Hermani? Rupjības ... uz skatuves dēļiem. Esmu pie "vienkāršās" tautas, pie domājošā vidusslāņa, kam ĒTIKA ir pamats, uz kā jābūvē viss pārējais. Pietiek riebeklību, tās nav jāražo lielos daudzumos. Ir tik daudz skaistā visapkārt

Atbildēt

Deniss

09.02.2017. 20:04

»

Dabas bērns

Klau, Priedīškungs


Iedzer zāles muļķīti.

Atbildēt

Dabas bērns

09.02.2017. 18:43

»

Zulais-Žulim

Kas ir Žuli? Zāles vairs neiedarbojās


Klau, Priedīškungs!
Atceries, ka šādi izpildoties tu grauj savu intelektuāļa imidžu un pārvērties par prastu klaunu.

Atbildēt

Zulais-Žulim

09.02.2017. 18:08

»

Dabas bērns

Ar interesi lasu, ko raksti, bet...


Kas ir Žuli? Zāles vairs neiedarbojās?

Atbildēt

Dabas bērns

09.02.2017. 17:46

»

Žulis

Priedīša kungs visur un visā vaino latviešu tautu, pilnībā ignorējot situāciju, kādā latviešu tauta šobrīd atrodas un cēloņus, kas šādu situāciju ir radījuši. Bet situācija ir tāda, ka latviešu tauta nav ne saimnieks, ne noteicējs savā zemē.Bet cēloņi tam ir bijušo komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju...


Ar interesi lasu, ko raksti, bet ...

Ūdenim nav apzinātā saprāta un tādējādi nav dota spēja izrādīt attieksmi pret "uz uguns uzlikto katliņu".

Tauta sastāv no [it kā] apzināti saprātīgiem indivīdiem; viņiem ir spēja un brīvā griba izrādīt savu attieksmi pret notiekošajiem procesiem.

Atbildēt

Ķirks

09.02.2017. 15:03

»

Žulis

Priedīša kungs visur un visā vaino latviešu tautu, pilnībā ignorējot situāciju, kādā latviešu tauta šobrīd atrodas un cēloņus, kas šādu situāciju ir radījuši. Bet situācija ir tāda, ka latviešu tauta nav ne saimnieks, ne noteicējs savā zemē.Bet cēloņi tam ir bijušo komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju...


Cilvēka morālo noturību nosaka tikai cilvēks pats - neatkarīgi no situācijas, saimniekošanas vai kalpošanas, ģeogrāfiskās atrašanās vietas, valsts iekārtas. Pakļauties režīmam, pretoties vai to ignorēt, lūk jautājums.
Runa ir par to latviešu tautu, kas akli seko bezsmadzeņu sabiedrības veidošanas procesam un paši priecājas par savu degradāciju.

Atbildēt

fon Trchenbaum

09.02.2017. 13:13

»

Okšķeris

Kanonizētā patoloģija...


Nevajag aizmirs ka Latvijas valstiskuma pamatā ir likums "Par Pirmās naksts tiesībām". Paldies muižniekiem.

Atbildēt

A.P.

09.02.2017. 11:24

9.februāris ir bagāts ar latviešu deģeneratīvo pašatklāsmi. "Satori" zemiskā bērnu izmantošana (izdzēsa komentāru, kuru var tagad lasīt tikai Facebook manā kontā):; "Delfi" ņirgāšanās par latviešu valodas loģiskajām prasībām, tās vēloties pārvērst farsā; Valsts valodas komisijas priekšsēdētāja nesaprotami novēlotā reakcija; LU kārtējie nākotnes solījumi...

Atbildēt

Zulais-Žulim

09.02.2017. 09:54

»

Žulis

Priedīša kungs visur un visā vaino latviešu tautu, pilnībā ignorējot situāciju, kādā latviešu tauta šobrīd atrodas un cēloņus, kas šādu situāciju ir radījuši. Bet situācija ir tāda, ka latviešu tauta nav ne saimnieks, ne noteicējs savā zemē.Bet cēloņi tam ir bijušo komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju...


Žuli, sēdi klusu palātā, dzer zāles, klausi ārstu un mammu. Gan viss būs labi ar tevi. Varbūt nāksi pie prāta un beigsi murgot it kā latviešu tauta nav noteicēja par savu galviņu. Tu neesi noteicējs par savu galviņu. To redzam. Bet citi latvieši ir noteicēji par savu galviņu, kura ir dažādi piepildīta.

Atbildēt

Arturs Priedītis

09.02.2017. 09:50

Šodien "satori" deģenerāti, cilvēces padibenes, sākuši pat ar sešgadīgiem bērniem demonstrēt savu perverso mentalitāti! Deģenerācija pārāk strauji iet plašumā. Tā bija gaidāma, neizbēgama, bet ne tik strauja tika paredzēta.

Atbildēt

Žulis

09.02.2017. 09:49

Priedīša kungs visur un visā vaino latviešu tautu, pilnībā ignorējot situāciju, kādā latviešu tauta šobrīd atrodas un cēloņus, kas šādu situāciju ir radījuši. Bet situācija ir tāda, ka latviešu tauta nav ne saimnieks, ne noteicējs savā zemē.Bet cēloņi tam ir bijušo komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju uzurpētā vara valstī. Ne komunistiem, ne čekistiem, ne viņu pēcnācējiem nav nacionāls piederības. Šeit, caur paša izveidoto daudzpartiju sistēmu, valda internacionāls, antinacionāls režīms. Latviešu tauta ir tikai šī režīma varā nonākoši ķīlnieki.
Iedomāsimies uz uguns uzliektu katliņu, kurā vārās ūdens. Interesanti, vai arī šeit augsti izglītotais Priedīša kungs pie ūdens vārīšanās vainos ūdens iedzimtu tieksmi uz vārīšanos, debilitāti, stulbumu, zaglīgumu, blēdīgumu u.t.t.? Bet tieši šādā "katliņā virs uguns" ir nonākusi latviešu tauta. Tieši tik pat daudz, cik katlā esošais ūdens var iespaidot katliņu un uguni virs kuras atrodas, tik pat daudz demokrātiskā veidā latviešu tauta šodien var iespaidot savā valstī valdošo kārtību. Es uzsveru - demokrātiskā veidā, jo nekādas demokrātijas šeit vienkārši nav!
Latviešu tautu šodien karsē pataloģiju, perversiju, melu, dezinformācijas, ciniskā materiālisma un amorālisma postošās liesmas. Un tas, protams, iespaido tautu.Tas iespaidotu jebkuru tautu! Tāpēc nevajag par vārīšanos vainot un kritizēt "ūdens iedzimtās īpašības", bet gan katliņa novietošanu virs uguns.

Atbildēt

tā ir

09.02.2017. 09:33

Provinciālisms rada tieksmi uz pārspīlējumiem, gribas taču visiem parādīt, "cik mēs kruti".
Vecajām Eiropas valstīm nav tā jācenšas, lai sevi apliecinātu.

Atbildēt

Fēlis

09.02.2017. 09:25

Vislielākās perversijas meklējamas Priedīša karsti mīlēto krievu portālos, kur visiem ar kremļa politiku neapmierinātajiem tiek pielīmēta homoseksuāļu birka un piedāvāts veikt ar tiem pretdabiskas seksuālas darbības.

Atbildēt

Lidojošo makaronu monstrs

09.02.2017. 09:21

Pasākumi pret aborigēnu 2. Republikas kustības dalībniekiem -
- nolādēšanu,
- izslēgšanu no sabiedrības,
- viņu rakstu aizliegšanu,
-pasludināšanu par ķeceriem,
-vajāt ar inkvizīciju un sodīt,
- aktīvi sākt "jaunās ticības" sludināšanu.

Atbildēt

lauķis

09.02.2017. 08:06

»

Fakts

Mēs 1991. gadā stāvējām uz barikādēm, lai pēc tam pašiznīcinātos


Jā , tauta tika izmantota.
Visi ismi ir viena tēva dēli , un tevs ir cionisms.

Atbildēt

Ķirks

09.02.2017. 02:07

»

Paija

Saturīgs raksts. Vēl vajadzēja pieminēt to jauno makslinieci, kura , šķiet savas gleznās "izgaismo" sieviešu asiņošanu vienreiz mēnesī un klaigā , ka šī dabas parādība esot jāizdiskutē publiski...


Reiz pie kāda kārtējā delfu skricelējuma par kaut ko seksīgu komentārā ierakstīju, ka man ir seksīgs gumijas zābaks, bet tikai kreisais - labais nav seksīgs. Aprobežotie skribenti komentāru izdzēsa... :)

Atbildēt

Paija

08.02.2017. 23:36

Saturīgs raksts. Vēl vajadzēja pieminēt to jauno makslinieci, kura , šķiet savas gleznās "izgaismo" sieviešu asiņošanu vienreiz mēnesī un klaigā , ka šī dabas parādība esot jāizdiskutē publiski...

Es tikai nesaprotu vienu lietu: kā var būt seksīgs ēdiens, e-talons un citas gluži nevainīgas lietas... es to neizprotu, šķiet man vēl jāattīstās...

Atbildēt

Fakts

08.02.2017. 22:06

Mēs 1991. gadā stāvējām uz barikādēm, lai pēc tam pašiznīcinātos.

Atbildēt

Nu, nu

08.02.2017. 22:02

»

!

cilveku degradacija ir sorositu darbibas pamatfunkcija


Tiem, ka publisko "sorosisma| postu, tam ir pervesijas smadzenēs. smadzeņu degradācija. Pasviež kā sunim koku, bet tas uzķeras un kā muļķis skrien pakaļ,tā tiek pasviets sosrisms, tā tiek pasvieists - Venotība ļaunā, kad daudz ļaunāka ir Saskaņa, ZZS un pat NA.Un mauj līdzi, šiem suņa kaulie,. izmetot neesoišu ļaunuma koku.

Atbildēt

hm

08.02.2017. 21:16

Novirzes. Ķīnas mobilo telefonu rūpnīca, kurā strādāja ap 600 strādnieku, atbrīvoja 90% strādājošo, robotizējot ražošanas procesu. Tādējādi rūpnīcā ražošanas apjoms pieauga par 250%, bet brāķa apjoms samazinājās par 80%.
Arī perversija.
Bet līdzīgas perversijas jau tuvā nākotnē draud šoferiem, pat ārstiem un juristiem.
Cilvēka loma drīzi vien varētu būtiski mainīties.

Atbildēt

Problēma nav perestroikā

08.02.2017. 20:40

Problēma ir visaptveroša, uzsprāgusi ar visatļautību, pseidodemokratiju, ar bezdarbu un tautas vairākuma noziedzīgu piesmiešanu un pazemošanu sabiedrībā - ar korupciju, arī ar rietumu "vērtībām", ar krutkas uzplūdiem, ar spaisu un narkotikām. Problēma nav nākusi no vienas perestroikas - kā veikala. Autors rupji, bet patiesi apskatīijis problēmu.

Un tas neko nemainīs, negrozīs. Uz teātriem es, mūsu ģimene vairs neiet, jo tajos tagad tikai akti viļājoties pa zemi, uz skatuves smēķējot, kur skatītajiem "jāpiedzeras" no dūmu aprteibuma.

Vislielāka aplamība sabiedrība - plaši izplatītā seksa reklāma, kas nav reklamējama un publicējama prece, tā dota dabā un un papildus uzbudinājumi rada noziedzīgas situācijas.

Kas tas ir - Austrālijā 4500 katoļu mācītāji saistīti ar seksuālām perversijām. Garīgā KATASTROFA! Bet Islāmā - otra galējība.

Visam pamatā nauda, alkatība.

Atbildēt

cita opera

08.02.2017. 20:11

Priedītim ļoooti interesē perversijas deserts. Mani ne. Visur viņš saskata perversijas. Mūsdienās tām ir cits vārds- erotika.Agrāk tiešām bija kauns plātīties ar savas sievas intīmiem foto, kailiem grūtnieces vēderiem - tagad vairs ne - viss izlikts apskatei. Tagad katram pašam "jāfiltrē", ko skatīties un ko ne. Tā kā, Priedīša kungs, arī bez perversijām dzīve ir skaista un interesanta, baudiet to!

Atbildēt

Priedisa kungam

08.02.2017. 19:58

kapec Jusu raksta nav minets Latvijai uzspiestais praids un pornofrafijas festivals erots ?

Atbildēt

!

08.02.2017. 19:53

cilveku degradacija ir sorositu darbibas pamatfunkcija.

Atbildēt

gunča

08.02.2017. 19:44

Neiedziļinoties pārāk sīkumos, teikts ir ļoti asi un precīzi.

Atbildēt

Vecais

08.02.2017. 18:24

kURI NO LATVIEŠU KULTŪRAS DARBINIEKIEM BIJA GEJI,KURAS LASBIETES,KURI BI ?
Runajiet beidzot skaidru valodu !

Atbildēt

Okšķeris

08.02.2017. 17:50

Kanonizētā patoloģija
Patoloģijas (novirzes no normas) var būt visdažādākās. Visdažādākās var būt kanonizētās (par vienīgi pareizo normu pārvērstās) patoloģijas. Kanonizēto patoloģiju virzībai ir vēsturisks raksturs. Proti, kanonizētās patoloģijas var vēsturiski mainīties. Mainoties laikmeta vispārējai tonalitātei, mainās kanonizētās patoloģijas. Piemēram, patreizējā pārejas laikmetā tiek kanonizētas homoseksuālās patoloģijas. Latvieši šajā procesā ir iesaistījušies ar lielu entuziasmu, jo latviešiem vispār ir intīmas attiecības ar patoloģijām kā antropoloģiskajām izpausmēm. Latviešu pederasti tagad ir „dienas varoņi” –tautas paraugs, tautas izcilākie dēli. Latvieši prot aizsargāt gan juridiskās deviācijas (aizmugurisko tiesāšanu), gan seksuālās deviācijas, kuras saņem ne tikai juridisko aizsardzību, bet arī morālo aizsardzību. No tradicionālajām latviešu kanonizētajām patoloģijām nākas minēt noziegumu brīvību, pievienošanās debilitāti, zemiskumu, denuncēšanas māniju, nelietību, tumsonību, politisko aprobežotību, paškritikas trūkumu, naidu pret apgaismību, mākslu, zinātni, garīgumu, patiesu reliģiozitāti, profesionālismu, talantu. Latviešu vissenākās kanonizētās patoloģijas ir zagšana un blēdības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...