Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ome

10.02.2017. 18:53

»

kvass

Paštaisnais tonis, vienpusīgais skatījums, fakti pielāgoti autora teiktajam. Tur jau jābūt mankutram, lai autora grēmas ņemtu par pilnu


Autors vircu pārdzēries, nu kā ver muti, tā tek laukā. Un nav jau pārsteigums, ka gatās tādi plānprātiņi - pārsteigums, ka atrodas portāls, kurš tādu šļuru publicē.

Pretīgi.

Atbildēt

Dens-akadēmiķim Žulim.

24.01.2017. 20:01

»

kvass

Paštaisnais tonis, vienpusīgais skatījums, fakti pielāgoti autora teiktajam. Tur jau jābūt mankutram, lai autora grēmas ņemtu par pilnu


Lielisks akadēmiķa Žuļa viedoklis no zaļās skaudības, kas tik labi piestāv latvietim.

Atbildēt

kvass

24.01.2017. 18:52

Paštaisnais tonis, vienpusīgais skatījums, fakti pielāgoti autora teiktajam. Tur jau jābūt mankutram, lai autora grēmas ņemtu par pilnu.:)

Atbildēt

Okšķeris

22.01.2017. 12:43

Padomju laikā bija oficiālā valsts mitoloģija un pagrīdes mitoloģija – „ķēķa” kritiskā un hiperkritiskā mitoloģija.„Perestroikas” musinātās „atklātības” laikā pagrīdes mitoloģija ieguva legālu raksturu. Radās pat aprobežota mode kritizēt partiju, specdienestus, formējot jaunu mitoloģiju par PSRS, PSKP, VDK.90.gadu sākumā veco varu vairs nevajadzēja kritizēt. Radās jaunās varas kritika. Tā radās padomju kanonu kritikas vietā; proti, veco padomju laiku opozīciju nomainīja jauna pēcpadomju laiku opozīcija. Galvenais iemesls – „prihvatizācija”; vēlāk – nacionālās suverenitātes nodevība, inteliģences deģeneratīvais raksturs, „politiķu” cinisms un muļķības, vispārējas zagšanas un blēdību („shēmu”) ēras iestāšanās, traģiskā atskārsme par tautas patieso cilvēcisko potenciālu un vērtību.
21.gs. radās arī padomju laiku retrospektīvā mitoloģija – mitoloģija par padomju laiku priekšrocībām. Īpaši morāli tikumiskajā ziņā, sastopoties ar mūsdienu sabiedrības vispārējo morālo un intelektuālo pagrimumu.21.gs. 10.gados radās nacionālā „veiksmes stāsta” hipertrofētā mitoloģija – valdošās kriminālās kliķes oficiālā mitoloģija.
Noteikti jāņem vērā, ka pēcpadomju laikā graujoša loma bija Rietumu neoliberālisma mitoloģijai, zombējoši izkropļojot divas pēcpadomju jauniešu paaudzes (99%). Rietumu neoliberālisma mitoloģija funkcionē paralēli vietējās valdošās kriminālās kliķes ideoloģiskajiem murgiem – mitoloģijai.
Vēl noteikti jāņem vērā, ka visam minētajam LR paralēli funkcionē arī amerikāņu ideoloģiskais/mitoloģiskais „specprojekts” – Krievijas un krievu tautas difamācija, ko vietējie tipi realizē īpaši paklausīgi un centīgi, atbilstoši savai nodevīgajai un nepateicīgajai dvēselei. Krievijas un krievu difamācija formē atsevišķu mitoloģiju.

Atbildēt

Janis Stings

22.01.2017. 11:10

No komentariem redzu, ka tauta sak nakt pie prata un saprot PSKP un VDK nodarito krapsanos, kur piedalijas ari pasi latviesi, kurus speciali atlasija VDK Stura maja.

Atbildēt

zemnieks1

22.01.2017. 11:02

»

:-(

Cik šie čekisti priedīši pretīgi


Ak, dumjais trollīti, vai par tik lētu uzbraucienu boss tev nesamazinās algu?

Atbildēt

zemnieks

22.01.2017. 10:54

»

Edge

"Padomju cilvēki principā bija mankurti." A.Priedītis...


1991.gadā barikādes Rīgā cēla un ap tām tusēja "derīgie idioti", kuri cēlās "aizstāvēt" 4.maija postpadomju režīma vadoņus..., pie reizes šī tusiņa "režisori" arī saorganizēja mazliet asinis, upurus, lai mankurti justos kā "izcīnījuši un aizstāvējuši brīvību", un šo "cīņu" varētu izdevīgi mitiloģizēt, - kas joprojām tiek ik pa laikam atsvaidzināts.

Atbildēt

apk

21.01.2017. 23:54

Georgs Andrējevs manuprāt nevietā pieminēts, vismaz pateica, ko darījis un ir bijis cienijams savā darbībā. Te vietā būtu pieminēt zaļo trubas zemnieku Augustu, kurš nekad necenšās būt par premjeru vai ministru, jo, tad būtu jāatvadās no saeimas. Toties visu laiku muld pa tv jau nez cik gadus un viņu tik ievēl uz nākamo saeimu.

Atbildēt

Ne tik vecs lai nevarētu

21.01.2017. 21:05

Barikāžu aculiecinieku patiesās atmiņas no citiem portāliem tiek cītīgi izravētas, dažs dalībnieks jau publiski atsakās no iedalītā bļembuka, jo tādus dalot visiem kas paši uzprasoties. Ja man tāds būtu arī atteiktos, jo nebraucu uz barikādēm centralizēti ar autobusu un nekādos sarakstos arī nebiju, bet devos tur kā latvietis un savas zemes patriots, lai atbrīvotos no sarkanās okupācijas sērgas, tādēļ īpašas goda zīmes nealkstu un neesmu pelnījis, jo neesmu vēl izdarījis savu darbu līdz galam.

Atbildēt

REKĀ

21.01.2017. 20:45

Piekrītu gandrīz visam rakstā teiktajam. Tomēr man ir sajūta, ka mēs tiekam pārāk tendēti uz savas pagātnes apraudāšanu. Arī citas bijušās PSRS tautas tika nīcinātas. Pāridarījumus tās neaizmirst, bet mēs Ē. Valtera vārdiem esam sērdieņu tauta. Bet vai par to nepārtraukti jāatgādina ? Tā mēs noslīksim asarās un sevis žēlošanā, pieprasot to arī no citiem. Pa to laiku mankurti ar mums izdarīsies pēc savas patikas. Gadiem ejot, tā vientiesība un ideālisms manī ir zuduši uz neatgriešanos. Beidzot, dzīves nogalē , iestājusies kritiskā domāšana.

Atbildēt

Komentārs.

21.01.2017. 16:51

Zināmā mērā par mankurtizāciju var nosaukt arī tendenci cilvēkus uztvert tikai kā darba spēku, bez mājām un piederības. Ar vienu dzīves attaisnojumu - sekot naudai un darbam.

Atbildēt

>> Edge

21.01.2017. 14:42

Latviesi ir arī kultūras tauta, kopt savu garu ir ielikt gēnos. Tieksanās pēc izglītības, kultūras un, sekojosi - inteliģence veido otru atbalstu blakus saknēm lauku sētā.

Atbildēt

Edge

21.01.2017. 11:58

»

jurka

Uz barikādēm aizbrauca mankurtu veidotāji kopā ar savu labāko produkciju.Uz to laiku jau bija skaidrs ka nekādas neatkarības nebūs,bet būs okupācijas turpinājums okupantu izlases brīvprātīgo mankurtu vadībā.Maskavas plāns nepaklausīgo vergu iznīcināšanā un neitralizēšanā izlases mankurtu vadībā ir pārpildīts...


Tālavs Jundzis: Ja nebūtu barikāžu, asinsizliešana būtu lielāka (NRA)
====================================================
Brīvi cilvēki brīvā valstī var brīvi rīkoties! Kad šodienas pļāpātāji par "demokrātiju", "padomju cietumu" u.c. bulšitu paši varēs vismaz ko līdzīgu 1988. - 1991.g. atkārtot, tad par mankurtiem un mankurtizāciju rakstīt nevajadzēs. Atgādināšu, ka tieši b.Priedīša paaudze bija "perestroikas" galvenais vadošais un virzošais spēks.

Atbildēt

Edge

21.01.2017. 11:52

»

Komentārs.

Par ideoloģijas maiņu no augsas, sākoties reformai - precīzs vērojums. Atceros kā skolas programmā " Mazo zemi" nomainīja "Pieres vieta". Papildinot mankurta ģenēzi - "jaunie laiki" nāk ar jaunu saturu. Šodienas mankurts kalpo savam ego. Saknes ir nocirstas, tilti -nodedzināti. Pagātne, iedziļināsanās...


Kas Latvijas vēsturi vismaz pamatskolas līmenī apguvis, tas labi zina, kā viensētniekam-karalim, tādam ego individuālistam ar to savas brīvības nosargāšanu ir (ne) veicies.
"Viens zābakus māk šūt, / cits uzart līdumu, /
bet nespēj paredzēt ne grimumu, ne plaukumu, /
un tāpēc kādā agrā rīta svīdumā / tos visus nošauj
tirgus laukumā." O.Vācietis (1970)

Atbildēt

jurka

21.01.2017. 11:51

»

Edge

"Padomju cilvēki principā bija mankurti." A.Priedītis...


Uz barikādēm aizbrauca mankurtu veidotāji kopā ar savu labāko produkciju.Uz to laiku jau bija skaidrs ka nekādas neatkarības nebūs,bet būs okupācijas turpinājums okupantu izlases brīvprātīgo mankurtu vadībā.Maskavas plāns nepaklausīgo vergu iznīcināšanā un neitralizēšanā izlases mankurtu vadībā ir pārpildīts un izpildītāji ir dāsni apbalvoti.Nav jau nejaušība ka latviešu mankurti savu saimnieku uzdevumā sparīgi ņemas ar ES likvidāciju.Uz turieni jau ir aizsūtīti jauni,spējīgi kadri.Rēzekne notiek svinības par godu atbrīvošanai no latviešu strēlniekiem,tiem pašiem,kurus piemin sakarā ar Ziemassvētku kaujām un piemineklis kuriem stāv Rīgas centrā.

Atbildēt

:-(

21.01.2017. 11:42

Cik šie čekisti priedīši pretīgi!
Uzgāž mēslus godājamiem cilvēkiem un tad paši priecājas par smaku, ko palaiduši.

Atbildēt

Liene Vadone

21.01.2017. 10:24

Mans vecais virietis ari bija pie perestroikas, bet nomira nupat.

Atbildēt

Atis

21.01.2017. 09:46

Pareizi, bet ne visi tam grib piekrist.Zombiji mankurti negrib.

Atbildēt

Komentārs.

21.01.2017. 03:01

Par ideoloģijas maiņu no augsas, sākoties reformai - precīzs vērojums. Atceros kā skolas programmā " Mazo zemi" nomainīja "Pieres vieta". Papildinot mankurta ģenēzi - "jaunie laiki" nāk ar jaunu saturu. Šodienas mankurts kalpo savam ego. Saknes ir nocirstas, tilti -nodedzināti. Pagātne, iedziļināsanās -tikai apgrūtina. Par "mūžīgo tagadni", "beidzi būt" -precīzi. Kļūda - latvietis kā viensētnieks, pēc savas dabas ir dzimis brīvībai (nav kalps).

Atbildēt

ideālais latvietis Priedītis = Okšķeris

21.01.2017. 01:17

»

Muļķa teorija

Artūrs Priedītis sirgst ar izskaidrošanas māniju kā pulvedis Cilerguts "Šveikā


cilvēks bez sirdsapziņas klārē cilvēkiem bez atmiņas, cik labi bija bez biksēm

Atbildēt

)=(

21.01.2017. 01:15

»

sociāli atstumtais

A.P. k-gam šoreiz laba publikācija , tomēr tāda akadēmiski vispārīga , mani vairāk satrauc - rūrālā depopulācija . Pilsētas vienmēr lielākā vai mazākā mērā ir kloākas , bet ne velti Maskavas čekisti atklāti rakstīja plānu ( projektu , programmu ) - atriebība latviešiem par aiziešanu / PSRS izjaukšanu...


Amerikā, starp citu, process ir pretējs - rurālā REpopulācija, mūk no lielajām pilsētām, cilvēki, kas nav atkarīgi no darba vietām, un iet uz laukiem (tālāk no lielajām pilsētām un guļamrajoniem). Varbūt tas saistīts ar pēdējo laiku notikumiem ar dvieļiem? un šaušanām?, kas vienmēr ir ļoti blīvi apdzīvotās vietās (un starp citu arī pēc ieroču vienībām uz vienu cilvēku - vinās no pēdējām vietām, jo kur ieroču ir daudz, tur massu šaušanas nenotiek)
Ne pie kā laba rurālā depopulācija nenovedīs.

Atbildēt

Edge

21.01.2017. 01:15

".... Tas ir zināms, ka Maskavas čekistu elite ar komandieri J.Andropovu priekšgalā gatavojās PSRS radikālai reformēšanai krietni pirms „perestroikas”.
====================================================
Ir zināms, kā tika "modināta jauna tipa mentalitāte" LPSR:"Bet kāpēc 1988. jūnija plēnuma spiritus movens bija tieši Rakstnieku savienība?
Atbilde jāmeklē jau 1962. gada sākumā." Knuts Skujenieks (Jaunā Gaita Nr. 257. jūnijs 2009.)

Atbildēt

Edge

21.01.2017. 01:10

»

Jautājums

Artūrs nav mankurts


"Padomju cilvēki principā bija mankurti." A.Priedītis.
====================================================
Ne visi LPSR bija padomju cilvēki, kaut arī kabatā viņiem bija PSRS pilsoņa pase. Padomju cilvēks - tas Šarikovs Poļigrāvičs no k/f Suņa sirds. Padomju cilvēki Barikādes uz Rīgu 1991.g. nebrauca celt, jo padomju skolās viņiem O.Vācieša dzejoļus nebija jālasa:"Jo zini, / kā esi caur gadsimtiem nākts, / nevis vakardienai / no ratu pakaļas izkritis. /

Atbildēt

Muļķa teorija

20.01.2017. 21:24

Artūrs Priedītis sirgst ar izskaidrošanas māniju kā pulvedis Cilerguts "Šveikā"...
Artūr, tu zini, ka grāmatas lapas sakopo un salīmē?
Tu zini, kas ir līme?
Līme ir lipeklis...

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.01.2017. 21:02

A.P. k-gam šoreiz laba publikācija , tomēr tāda akadēmiski vispārīga , mani vairāk satrauc - rūrālā depopulācija . Pilsētas vienmēr lielākā vai mazākā mērā ir kloākas , bet ne velti Maskavas čekisti atklāti rakstīja plānu ( projektu , programmu ) - atriebība latviešiem par aiziešanu / PSRS izjaukšanu , t.i. ,, iznīcināt Latvijas laukos jelkādas iespējas latviešu jaunatnei dzīvot un saimniekot savos laukos ! ! ! ...

Atbildēt

Dens

20.01.2017. 18:04

»

Eduards Lunis

Ļoti atbilstošs ,patiess, Latvijas situācijai raksts! Paldies ,Priedīša kungs


Kamēr nav savu atzīmi nav ielicis ŽULIS tikmēr neko nevar zināt. Nāks Žulis, ģēnijs, un pateiks, kas ir pareizi.

Atbildēt

Okšķeris

20.01.2017. 17:53

Mentālais genocīds
Neirofiziologi jau apmēram 40 gadus zina, kā vadīt dzīvos organismus. Tas praktiski nozīmē – kā pārvaldīt dzīvos organismus. Eksistē vairāki veidi. Zinātnieki vispirms smadzenēs konstatēja centrus, kas atbild par bailēm un niknumu. Pēc tam konstatēja pozitīvo emociju vadības centrus, atbildot par apmierinātību, slavināšanu. Zinātne vēlāk uzzināja par psihotehnoloģijām – iespēju vadīt sociālās grupas. Galvenokārt tās ir datortehnoloģijas, kas ļauj precīzi diagnosticēt un regulēt cilvēka psihisko un fizisko stāvokli, ietiecoties viņa zemapziņā. Eksistē divi galvenie psihotehnoloģiskie procesi: psihoanalīze un psihoregulācija. Galvenie faktori ir valoda, tēli. Psihoregulācijas rezultātā var stimulēt bailes, agresiju, naidu. Zinātne tagad ir samērā kompetenta arī par elektromagnētisko izstarojumu distancionālo iedarbošanos uz augstāko nervu darbību cilvēkā, kas skar uzmanības, atmiņas, mācību, lēmumu pieņemšanas mehānismus. Elektromagnētiskā lauka, kā arī lāzera staru iedarbība var izraisīt nāvi.

Atbildēt

Eduards Lunis

20.01.2017. 17:12

Ļoti atbilstošs ,patiess, Latvijas situācijai raksts! Paldies ,Priedīša kungs!

Atbildēt

Janis Stings

20.01.2017. 16:49

Sausmigs attels pie raksta. Patiesiba tur ir.

Atbildēt

Janis Stings

20.01.2017. 16:48

Raksts iznak diena, kad valdosie mulko atkal tautu ar barikazu ugunskuru Riga.Valdosajiem tas nekad neapniks darit, jo bez tautas vini nekas nav.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...