Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ome

10.02.2017. 18:53

»

kvass

Paštaisnais tonis, vienpusīgais skatījums, fakti pielāgoti autora teiktajam. Tur jau jābūt mankutram, lai autora grēmas ņemtu par pilnu


Autors vircu pārdzēries, nu kā ver muti, tā tek laukā. Un nav jau pārsteigums, ka gatās tādi plānprātiņi - pārsteigums, ka atrodas portāls, kurš tādu šļuru publicē.

Pretīgi.

Atbildēt

Dens-akadēmiķim Žulim.

24.01.2017. 20:01

»

kvass

Paštaisnais tonis, vienpusīgais skatījums, fakti pielāgoti autora teiktajam. Tur jau jābūt mankutram, lai autora grēmas ņemtu par pilnu


Lielisks akadēmiķa Žuļa viedoklis no zaļās skaudības, kas tik labi piestāv latvietim.

Atbildēt

kvass

24.01.2017. 18:52

Paštaisnais tonis, vienpusīgais skatījums, fakti pielāgoti autora teiktajam. Tur jau jābūt mankutram, lai autora grēmas ņemtu par pilnu.:)

Atbildēt

A.P.

22.01.2017. 16:33

Latviešu mankurtisms nav mankurtisms pats par sevi, bet ar nelietīgas smirdoņas piedevu. Nupat viens komentāru lopiņš no sevis izspieda: "tantiņa 22.01.2017 12:58 -'viens likums viena taisnība visiem' ir sociālistu sauklis". Līdz šim pat bija grūti iedomāties, ka tāda izpratne cilvēkā vispār ir iespējama. Tas likās neiespējami, pat atceroties latviešu vispārējo aprobežoto attieksmi pret taisnīgumu un tiesiskumu, kad aizmuguriskā tiesāšana latvietim nav nekas ārkārtējs un satraucošs.

Atbildēt

Okšķeris

22.01.2017. 12:43

Padomju laikā bija oficiālā valsts mitoloģija un pagrīdes mitoloģija – „ķēķa” kritiskā un hiperkritiskā mitoloģija.„Perestroikas” musinātās „atklātības” laikā pagrīdes mitoloģija ieguva legālu raksturu. Radās pat aprobežota mode kritizēt partiju, specdienestus, formējot jaunu mitoloģiju par PSRS, PSKP, VDK.90.gadu sākumā veco varu vairs nevajadzēja kritizēt. Radās jaunās varas kritika. Tā radās padomju kanonu kritikas vietā; proti, veco padomju laiku opozīciju nomainīja jauna pēcpadomju laiku opozīcija. Galvenais iemesls – „prihvatizācija”; vēlāk – nacionālās suverenitātes nodevība, inteliģences deģeneratīvais raksturs, „politiķu” cinisms un muļķības, vispārējas zagšanas un blēdību („shēmu”) ēras iestāšanās, traģiskā atskārsme par tautas patieso cilvēcisko potenciālu un vērtību.
21.gs. radās arī padomju laiku retrospektīvā mitoloģija – mitoloģija par padomju laiku priekšrocībām. Īpaši morāli tikumiskajā ziņā, sastopoties ar mūsdienu sabiedrības vispārējo morālo un intelektuālo pagrimumu.21.gs. 10.gados radās nacionālā „veiksmes stāsta” hipertrofētā mitoloģija – valdošās kriminālās kliķes oficiālā mitoloģija.
Noteikti jāņem vērā, ka pēcpadomju laikā graujoša loma bija Rietumu neoliberālisma mitoloģijai, zombējoši izkropļojot divas pēcpadomju jauniešu paaudzes (99%). Rietumu neoliberālisma mitoloģija funkcionē paralēli vietējās valdošās kriminālās kliķes ideoloģiskajiem murgiem – mitoloģijai.
Vēl noteikti jāņem vērā, ka visam minētajam LR paralēli funkcionē arī amerikāņu ideoloģiskais/mitoloģiskais „specprojekts” – Krievijas un krievu tautas difamācija, ko vietējie tipi realizē īpaši paklausīgi un centīgi, atbilstoši savai nodevīgajai un nepateicīgajai dvēselei. Krievijas un krievu difamācija formē atsevišķu mitoloģiju.

Atbildēt

Janis Stings

22.01.2017. 11:10

No komentariem redzu, ka tauta sak nakt pie prata un saprot PSKP un VDK nodarito krapsanos, kur piedalijas ari pasi latviesi, kurus speciali atlasija VDK Stura maja.

Atbildēt

zemnieks1

22.01.2017. 11:02

»

:-(

Cik šie čekisti priedīši pretīgi


Ak, dumjais trollīti, vai par tik lētu uzbraucienu boss tev nesamazinās algu?

Atbildēt

zemnieks

22.01.2017. 10:54

»

Edge

"Padomju cilvēki principā bija mankurti." A.Priedītis...


1991.gadā barikādes Rīgā cēla un ap tām tusēja "derīgie idioti", kuri cēlās "aizstāvēt" 4.maija postpadomju režīma vadoņus..., pie reizes šī tusiņa "režisori" arī saorganizēja mazliet asinis, upurus, lai mankurti justos kā "izcīnījuši un aizstāvējuši brīvību", un šo "cīņu" varētu izdevīgi mitiloģizēt, - kas joprojām tiek ik pa laikam atsvaidzināts.

Atbildēt

apk

21.01.2017. 23:54

Georgs Andrējevs manuprāt nevietā pieminēts, vismaz pateica, ko darījis un ir bijis cienijams savā darbībā. Te vietā būtu pieminēt zaļo trubas zemnieku Augustu, kurš nekad necenšās būt par premjeru vai ministru, jo, tad būtu jāatvadās no saeimas. Toties visu laiku muld pa tv jau nez cik gadus un viņu tik ievēl uz nākamo saeimu.

Atbildēt

Ne tik vecs lai nevarētu

21.01.2017. 21:05

Barikāžu aculiecinieku patiesās atmiņas no citiem portāliem tiek cītīgi izravētas, dažs dalībnieks jau publiski atsakās no iedalītā bļembuka, jo tādus dalot visiem kas paši uzprasoties. Ja man tāds būtu arī atteiktos, jo nebraucu uz barikādēm centralizēti ar autobusu un nekādos sarakstos arī nebiju, bet devos tur kā latvietis un savas zemes patriots, lai atbrīvotos no sarkanās okupācijas sērgas, tādēļ īpašas goda zīmes nealkstu un neesmu pelnījis, jo neesmu vēl izdarījis savu darbu līdz galam.

Atbildēt

REKĀ

21.01.2017. 20:45

Piekrītu gandrīz visam rakstā teiktajam. Tomēr man ir sajūta, ka mēs tiekam pārāk tendēti uz savas pagātnes apraudāšanu. Arī citas bijušās PSRS tautas tika nīcinātas. Pāridarījumus tās neaizmirst, bet mēs Ē. Valtera vārdiem esam sērdieņu tauta. Bet vai par to nepārtraukti jāatgādina ? Tā mēs noslīksim asarās un sevis žēlošanā, pieprasot to arī no citiem. Pa to laiku mankurti ar mums izdarīsies pēc savas patikas. Gadiem ejot, tā vientiesība un ideālisms manī ir zuduši uz neatgriešanos. Beidzot, dzīves nogalē , iestājusies kritiskā domāšana.

Atbildēt

Komentārs.

21.01.2017. 16:51

Zināmā mērā par mankurtizāciju var nosaukt arī tendenci cilvēkus uztvert tikai kā darba spēku, bez mājām un piederības. Ar vienu dzīves attaisnojumu - sekot naudai un darbam.

Atbildēt

>> Edge

21.01.2017. 14:42

Latviesi ir arī kultūras tauta, kopt savu garu ir ielikt gēnos. Tieksanās pēc izglītības, kultūras un, sekojosi - inteliģence veido otru atbalstu blakus saknēm lauku sētā.

Atbildēt

Edge

21.01.2017. 11:58

»

jurka

Uz barikādēm aizbrauca mankurtu veidotāji kopā ar savu labāko produkciju.Uz to laiku jau bija skaidrs ka nekādas neatkarības nebūs,bet būs okupācijas turpinājums okupantu izlases brīvprātīgo mankurtu vadībā.Maskavas plāns nepaklausīgo vergu iznīcināšanā un neitralizēšanā izlases mankurtu vadībā ir pārpildīts...


Tālavs Jundzis: Ja nebūtu barikāžu, asinsizliešana būtu lielāka (NRA)
====================================================
Brīvi cilvēki brīvā valstī var brīvi rīkoties! Kad šodienas pļāpātāji par "demokrātiju", "padomju cietumu" u.c. bulšitu paši varēs vismaz ko līdzīgu 1988. - 1991.g. atkārtot, tad par mankurtiem un mankurtizāciju rakstīt nevajadzēs. Atgādināšu, ka tieši b.Priedīša paaudze bija "perestroikas" galvenais vadošais un virzošais spēks.

Atbildēt

Edge

21.01.2017. 11:52

»

Komentārs.

Par ideoloģijas maiņu no augsas, sākoties reformai - precīzs vērojums. Atceros kā skolas programmā " Mazo zemi" nomainīja "Pieres vieta". Papildinot mankurta ģenēzi - "jaunie laiki" nāk ar jaunu saturu. Šodienas mankurts kalpo savam ego. Saknes ir nocirstas, tilti -nodedzināti. Pagātne, iedziļināsanās...


Kas Latvijas vēsturi vismaz pamatskolas līmenī apguvis, tas labi zina, kā viensētniekam-karalim, tādam ego individuālistam ar to savas brīvības nosargāšanu ir (ne) veicies.
"Viens zābakus māk šūt, / cits uzart līdumu, /
bet nespēj paredzēt ne grimumu, ne plaukumu, /
un tāpēc kādā agrā rīta svīdumā / tos visus nošauj
tirgus laukumā." O.Vācietis (1970)

Atbildēt

jurka

21.01.2017. 11:51

»

Edge

"Padomju cilvēki principā bija mankurti." A.Priedītis...


Uz barikādēm aizbrauca mankurtu veidotāji kopā ar savu labāko produkciju.Uz to laiku jau bija skaidrs ka nekādas neatkarības nebūs,bet būs okupācijas turpinājums okupantu izlases brīvprātīgo mankurtu vadībā.Maskavas plāns nepaklausīgo vergu iznīcināšanā un neitralizēšanā izlases mankurtu vadībā ir pārpildīts un izpildītāji ir dāsni apbalvoti.Nav jau nejaušība ka latviešu mankurti savu saimnieku uzdevumā sparīgi ņemas ar ES likvidāciju.Uz turieni jau ir aizsūtīti jauni,spējīgi kadri.Rēzekne notiek svinības par godu atbrīvošanai no latviešu strēlniekiem,tiem pašiem,kurus piemin sakarā ar Ziemassvētku kaujām un piemineklis kuriem stāv Rīgas centrā.

Atbildēt

:-(

21.01.2017. 11:42

Cik šie čekisti priedīši pretīgi!
Uzgāž mēslus godājamiem cilvēkiem un tad paši priecājas par smaku, ko palaiduši.

Atbildēt

Liene Vadone

21.01.2017. 10:24

Mans vecais virietis ari bija pie perestroikas, bet nomira nupat.

Atbildēt

Atis

21.01.2017. 09:46

Pareizi, bet ne visi tam grib piekrist.Zombiji mankurti negrib.

Atbildēt

Komentārs.

21.01.2017. 03:01

Par ideoloģijas maiņu no augsas, sākoties reformai - precīzs vērojums. Atceros kā skolas programmā " Mazo zemi" nomainīja "Pieres vieta". Papildinot mankurta ģenēzi - "jaunie laiki" nāk ar jaunu saturu. Šodienas mankurts kalpo savam ego. Saknes ir nocirstas, tilti -nodedzināti. Pagātne, iedziļināsanās -tikai apgrūtina. Par "mūžīgo tagadni", "beidzi būt" -precīzi. Kļūda - latvietis kā viensētnieks, pēc savas dabas ir dzimis brīvībai (nav kalps).

Atbildēt

ideālais latvietis Priedītis = Okšķeris

21.01.2017. 01:17

»

Muļķa teorija

Artūrs Priedītis sirgst ar izskaidrošanas māniju kā pulvedis Cilerguts "Šveikā


cilvēks bez sirdsapziņas klārē cilvēkiem bez atmiņas, cik labi bija bez biksēm

Atbildēt

)=(

21.01.2017. 01:15

»

sociāli atstumtais

A.P. k-gam šoreiz laba publikācija , tomēr tāda akadēmiski vispārīga , mani vairāk satrauc - rūrālā depopulācija . Pilsētas vienmēr lielākā vai mazākā mērā ir kloākas , bet ne velti Maskavas čekisti atklāti rakstīja plānu ( projektu , programmu ) - atriebība latviešiem par aiziešanu / PSRS izjaukšanu...


Amerikā, starp citu, process ir pretējs - rurālā REpopulācija, mūk no lielajām pilsētām, cilvēki, kas nav atkarīgi no darba vietām, un iet uz laukiem (tālāk no lielajām pilsētām un guļamrajoniem). Varbūt tas saistīts ar pēdējo laiku notikumiem ar dvieļiem? un šaušanām?, kas vienmēr ir ļoti blīvi apdzīvotās vietās (un starp citu arī pēc ieroču vienībām uz vienu cilvēku - vinās no pēdējām vietām, jo kur ieroču ir daudz, tur massu šaušanas nenotiek)
Ne pie kā laba rurālā depopulācija nenovedīs.

Atbildēt

Edge

21.01.2017. 01:15

".... Tas ir zināms, ka Maskavas čekistu elite ar komandieri J.Andropovu priekšgalā gatavojās PSRS radikālai reformēšanai krietni pirms „perestroikas”.
====================================================
Ir zināms, kā tika "modināta jauna tipa mentalitāte" LPSR:"Bet kāpēc 1988. jūnija plēnuma spiritus movens bija tieši Rakstnieku savienība?
Atbilde jāmeklē jau 1962. gada sākumā." Knuts Skujenieks (Jaunā Gaita Nr. 257. jūnijs 2009.)

Atbildēt

Edge

21.01.2017. 01:10

»

Jautājums

Artūrs nav mankurts


"Padomju cilvēki principā bija mankurti." A.Priedītis.
====================================================
Ne visi LPSR bija padomju cilvēki, kaut arī kabatā viņiem bija PSRS pilsoņa pase. Padomju cilvēks - tas Šarikovs Poļigrāvičs no k/f Suņa sirds. Padomju cilvēki Barikādes uz Rīgu 1991.g. nebrauca celt, jo padomju skolās viņiem O.Vācieša dzejoļus nebija jālasa:"Jo zini, / kā esi caur gadsimtiem nākts, / nevis vakardienai / no ratu pakaļas izkritis. /

Atbildēt

Muļķa teorija

20.01.2017. 21:24

Artūrs Priedītis sirgst ar izskaidrošanas māniju kā pulvedis Cilerguts "Šveikā"...
Artūr, tu zini, ka grāmatas lapas sakopo un salīmē?
Tu zini, kas ir līme?
Līme ir lipeklis...

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.01.2017. 21:02

A.P. k-gam šoreiz laba publikācija , tomēr tāda akadēmiski vispārīga , mani vairāk satrauc - rūrālā depopulācija . Pilsētas vienmēr lielākā vai mazākā mērā ir kloākas , bet ne velti Maskavas čekisti atklāti rakstīja plānu ( projektu , programmu ) - atriebība latviešiem par aiziešanu / PSRS izjaukšanu , t.i. ,, iznīcināt Latvijas laukos jelkādas iespējas latviešu jaunatnei dzīvot un saimniekot savos laukos ! ! ! ...

Atbildēt

Dens

20.01.2017. 18:04

»

Eduards Lunis

Ļoti atbilstošs ,patiess, Latvijas situācijai raksts! Paldies ,Priedīša kungs


Kamēr nav savu atzīmi nav ielicis ŽULIS tikmēr neko nevar zināt. Nāks Žulis, ģēnijs, un pateiks, kas ir pareizi.

Atbildēt

Okšķeris

20.01.2017. 17:53

Mentālais genocīds
Neirofiziologi jau apmēram 40 gadus zina, kā vadīt dzīvos organismus. Tas praktiski nozīmē – kā pārvaldīt dzīvos organismus. Eksistē vairāki veidi. Zinātnieki vispirms smadzenēs konstatēja centrus, kas atbild par bailēm un niknumu. Pēc tam konstatēja pozitīvo emociju vadības centrus, atbildot par apmierinātību, slavināšanu. Zinātne vēlāk uzzināja par psihotehnoloģijām – iespēju vadīt sociālās grupas. Galvenokārt tās ir datortehnoloģijas, kas ļauj precīzi diagnosticēt un regulēt cilvēka psihisko un fizisko stāvokli, ietiecoties viņa zemapziņā. Eksistē divi galvenie psihotehnoloģiskie procesi: psihoanalīze un psihoregulācija. Galvenie faktori ir valoda, tēli. Psihoregulācijas rezultātā var stimulēt bailes, agresiju, naidu. Zinātne tagad ir samērā kompetenta arī par elektromagnētisko izstarojumu distancionālo iedarbošanos uz augstāko nervu darbību cilvēkā, kas skar uzmanības, atmiņas, mācību, lēmumu pieņemšanas mehānismus. Elektromagnētiskā lauka, kā arī lāzera staru iedarbība var izraisīt nāvi.

Atbildēt

Eduards Lunis

20.01.2017. 17:12

Ļoti atbilstošs ,patiess, Latvijas situācijai raksts! Paldies ,Priedīša kungs!

Atbildēt

Janis Stings

20.01.2017. 16:49

Sausmigs attels pie raksta. Patiesiba tur ir.

Atbildēt

Janis Stings

20.01.2017. 16:48

Raksts iznak diena, kad valdosie mulko atkal tautu ar barikazu ugunskuru Riga.Valdosajiem tas nekad neapniks darit, jo bez tautas vini nekas nav.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...