Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Par varoņu piemiņu un iekarotāju pieminekļiem

Latvijas Politiski represēto apvienība*
26.05.2022.
Komentāri (70)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

26.05.2022. 09:15

»

arī Jukums

Tiesa, bet pats galvenais: nekas nav paveikts tovarišču repatriācijā atpakaļ uz rodinu


Tas tiesa: Kamēr te valdīs osvoboditeli idejas, morale un uzvedība, tikmēr te viss būs kā Krievijā: Mafija, blati, zagšana, savējo bīdīšana amatos, piekakātas kāpņu telpas, piecūkots sabiedriskais transports, utt..
Lai no tā visa atbrīvotos vajadzīga osvoboditeli repatriācija.

Atbildēt

Doktors

26.05.2022. 08:56

»

brīvības alkas

Tiek dibināta apvienība: Rokas nost no Mildas


Ja esi stulbs, tad nevajag to publiski zrādīt.

Atbildēt

Хм

26.05.2022. 08:55

Историю пишут победители, это факт. Раньше красные партизаны были сплошь идейные герои. А национальные были сплошь бандиты. А теперь ( и это отвечает правде) среди красных были и просто бандиты и кто просто прятался от репрессий новой власти. Но теперь зато среди национальных все сплошь герои! Новая легенда! Хотя были среди них и те, кто добровольно в каратели ушли, и знали, чем это им грозит от новой власти, и просто бандиты.
Но..теперь правдой является только одна часть правды-только герои! Скажи "были там разные" и ты уже враг страны, ты против героев, ты порочишь их память!
Так что да, историю пишут победители. Только не говорите, что вот теперь это настоящая и полная история;)

Atbildēt

Paldies šleseram un Co

26.05.2022. 08:54

Paldies tādiem šleseriem, kuri šobrīd ar skaļiem saukļiem raujas pie varas, bet kuru devums Latvijas valstij ir desmitiem tūkstoši uzturēšanās uzturēšanās atļauju saņēmēji, kuri šobrīd pievienojušies tiem, kuriem gribas Latviju redzēt kā Krievijas sādžu un kuri 9. maijā rīko dzīres par godu Latvijas okupācijai.

Atbildēt

brīvības alkas

26.05.2022. 08:39

Tiek dibināta apvienība: Rokas nost no Mildas!

Atbildēt

baiba broka aizbega

26.05.2022. 08:29

»

VB

Nepostiet tikai karavīru kapus lūdzu


Kemeru sanatorijas ,,atjaunotaja,, baiba broka smagi apzagas un neonacistu apvieniba palidzeja vinai aizbegt uz Apvienotajiem arabu emiratiem,lai nebutu jasez cietuma Latvija.

Atbildēt

anti soross

26.05.2022. 08:26

»

arī Jukums

Tiesa, bet pats galvenais: nekas nav paveikts tovarišču repatriācijā atpakaļ uz rodinu


Toties ir lieli panakumi 600 000 latviesu izdzisana no dzimtenes Latvijas.latviesu ierednu un pilknabja ieguldijums sai joma ir milzigs.

Atbildēt

to pašu

26.05.2022. 08:14

»

VB

Nepostiet tikai karavīru kapus lūdzu


var attiecināt uz Ķemeru sanatoriju,kuru 30 gadus ''nojauc'' dabas apstākļi un mazspējīgās valdības.

Atbildēt

krievam

26.05.2022. 07:56

»

Iegaudojas

vidējais NA vēlētājs ar ekstra hromosomu un 7 klašu izglītību, būtībā tas pats vaņka 9. maijā pie obeliska tik no otras puses


Ne papuass, ne pigmejs savā tupumā nelīdzinās krievam, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām. Krievs, tas ir Šarikovs Poļigrafs Poļigrafovičs.

Atbildēt

Iegaudojas

26.05.2022. 07:41

»

Iegaudojās

Krievu imperiālists vai pārkrievojies latvietis


vidējais NA vēlētājs ar ekstra hromosomu un 7 klašu izglītību, būtībā tas pats vaņka 9. maijā pie obeliska tik no otras puses

Atbildēt

Jāslavē

26.05.2022. 07:38

Dievu, nevis GRĒCĪGUS cilvēkus!

Atbildēt

Zizis

26.05.2022. 07:29

Slavināt un celt pieminekļus nevainīgu cilvēku slepkavām ir nāvīgs grēks un līdzdalība tājā ir šo biedekļu aizstāvēšana vai nevēršanās pret tiem. Mūsu valsts ir smagi grēkojusi, gan pret Dievu, gan pret savu tautu, turot savā teritorijā pieminekļus, kuri slavina Latvijas tautas izkaušanu un slepkavošanu. Es pat nevaru iedomāties, kas notiktu ar cilvēkiem, kuri Izraēlas galvaspilsētā sarīkotu pasākumu, lai slavinātu tos cilvēkus, kuri šāva ebrejus otrā pasaules kara laikā, bet pie mums, līdzīgas darbības 9.maijā ir brīvi iespējamas.

Atbildēt

to VB

26.05.2022. 06:57

»

VB

Nepostiet tikai karavīru kapus lūdzu


Kapu postīšana ir krievu un tiem pielīdzināmo zemāko organismu prerogatīva
Власти Химок запретили митинг у могилы летчиков-героев 9 мая https://graniru.org/Society/m.121395.html

Atbildēt

Jukums

26.05.2022. 06:04

Vēl viens atgādinājums, ka praktiski visas šo 33 gadu laikā bijušās valdības, nav paveikušas pietiekami daudz iekšpolitikā, tajā skaitā arī latviskas vides veidošanā valstī. Joprojām ir vietas kur rēgojas okupantu dažādi pieminekļi, savi varoņi ir mazliet aizmirsti. Tas jau arī veicina apstākļus sabiedrības šķelšanai un rada tādus, kā maldīgus priekštatus, ka okupācija jau nemaz nav bijusi nekas tāds īpaši slikts. Protams, ka tas apmierina Latvijas valstij naidīgu spēku intereses.

Atbildēt

Var jau būt

26.05.2022. 05:52

»

Iegaudojās

Krievu imperiālists vai pārkrievojies latvietis


Tomēr par Ķemeriem ir taisnība.

Atbildēt

Iegaudojās

26.05.2022. 05:40

»

VB

Nepostiet tikai karavīru kapus lūdzu


Krievu imperiālists vai pārkrievojies latvietis.

Atbildēt

VB

26.05.2022. 05:26

Nepostiet tikai karavīru kapus lūdzu!
Tāpat nenolaidiet līdz drupām Baltkrievijas un RF piederošās sanatorijas, tās daudziem vēl noderēs pārņemiet paši un gudri apsaimniekojiet, nevis, tipa, kā "Latvija" Ķemeros.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....