Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)))

28.03.2018. 11:29

»

Ojārs

Naciķis R. Dzintars ir "gazetnaja gņida


plumbergs grib žopingu uzspēlēt ... :D

Atbildēt

Ojārs

27.03.2018. 22:35

»

no laukiem

Raivi dzintars, gnīda no padibenēm, pastāsti par savu III stāvu māju Siguldā


Naciķis R. Dzintars ir "gazetnaja gņida".

Atbildēt

no laukiem

27.03.2018. 08:51

Raivi dzintars, gnīda no padibenēm, pastāsti par savu III stāvu māju Siguldā.

Atbildēt

Vovas Putina Pēterburgas brigāde

27.03.2018. 03:20

»

No šīs valsts ir palikusi čaula,

kā sacīja Finks. Būs izkārti sarkanbaltsarkanie karogi, skanēs runas par brīvību...


ir tieši tādi pat gangsteri, kā CIP. Krievijas FSB vienāds ar ASV CIP. Kara vietā cionisti izvēlējās gangsteru karu ar likumu interpretācijām, maldinot visu pasauli, tāpat kā Latviju, Ukrainu, Krieviju. ASV Kongress savulaik izmaksāja astronomisku summu, lai apspiež puču. Krievijā. Apspieda. ASV cerēja ar šoka palīdzību nolikt tautas savā vietā un pārņemt Krievijas bagātības Pēterburgas žīdu un krievu gangsteri no VDK pretojās, sāka paši pārņemt naftas terminālus, uzpildes stavijas līdz varai Kremlī. Viena gangsteru banda ir Kremlī pēc ASV CIP parauga veidota, cita ASV Baltajā namā.

Džentlmeņi izvēlējās gangsteru karus. Starptautiskā sabiedrība ne ietīs. Tautu pašnoteikšanās nepieaugs.

Atbildēt

No šīs valsts ir palikusi čaula,

27.03.2018. 03:09

»

"ČAULU" partijas

ZZS - komunistu "čaulu" partija, sākšot dzīvi no jauna, "citā veidolā"- lasi: pārkrāsosies vēlreiz...


kā sacīja Finks. Būs izkārti sarkanbaltsarkanie karogi, skanēs runas par brīvību..

Čaulas valsts.

Vovas Putina un ES CIP cionistu pārvaldīta ES pažobele.

Viss, ko redzam ar vēstnieku izraidīšanām ir tikai ganksteru kari. CIP ganksteri, apvienojušies ar Pēterburgas Krievijas FSB ganksteriem, uzbrukuši gan Latvijai, Krievijai, Ukrainai. Izzags visus. Jau zog. Konfiscē krievu ganksteru īpašumus, apsūdzot naudas atmazgāšanā. Tramps ar Putinu uz vienu roku. Nodzīs Krievijas rubli uz 200-300 pret 1 €, tagad vēl 70 :1. Latvija jau pakļauta ar parādiem.

Vietējie antiņi, mutes atvēruši, domā, ka latviešu tautai būs kāds labums. Labumi turpināsies cionistiem Zatleram, VVF, Merkelei, Putinam, Trampam. Asads nav cionists, Kims nav ... pagaidām...

Atbildēt

"ČAULU" partijas

26.03.2018. 23:10

»

REKĀ

NA eksistē tikai tāpēc, ka ir tādi paši radikāļi kā LKS un sirmmāmiņas, kurām sirdi silda nacionālpatriotiski saukļi. Krimināli politisks veidojums. Pat karogu AB dambī nevarēja uzstādīt bez ABLV bankas naudas, bet slavu sev pievāca R.Kols. Ne velti bijušais nacionāļu preses sekretārs, M.Zālītes dēls...


ZZS - komunistu "čaulu" partija, sākšot dzīvi no jauna, "citā veidolā"- lasi: pārkrāsosies vēlreiz;

SaSkaņa (SS) partija - krievu nacionālā "čaulu" partija;
NA - nacionāl" latviešu "čaulu" partija.

Balsojiet par mums un mēs jūs aplaimosim nevis ar Lieldienu olām, bet ar olu čaumalām - "čaulām", no olām, ar "čaulu" politiku, jo mēs jūsu "čaulu" partijas.

Atbildēt

ČAULU" partijas ZZS, SS. NA

26.03.2018. 23:04

Cik ilgi mēs cietīsim naudas līdzekļu izšķērdēšanai baroijot šis kategot rijas deputātus, kuriu nāk no "Čaulu"partijās - ZZS, SaSkaņas (vai īsi SS) un NA. Visas šis partijas parazītu partijas.

Kā nu nē - viņi dzīvoa labi okupācijas laikā.vini dzīvo labi tagad.

Cik ilgi mūs viņi vazās aiz deguma ar saviem tukšajiem saucieniem. Nu komuņjagas ZZS mainīšot kažoku - ģerbšoties jaunā VEIDOLĀ>

Atbildēt

Izlasi, tā ir TB/LNNK un co atbildība

26.03.2018. 22:47

Sociālā statistic no 1995.-2004.gadam
Pēc oficiālās statistikas laikā no 1995.- 2004.gadam no ārējiem nāves cēloņiem vidēji gadā mirst 3700 cilvēku, tajā skaitā pašnāvībās mirušo – 853,6 cilvēki vidēji gadā, no pagrīdes alkohola – 666 cilvēki, no nosalšanas vidēji gadā – 243 utt.
Sareiziniet 3700 ar 10 gadiem un citus datus un redzēsiet, cik šī politiskā sistēma ir izmērdējusi) cilvēku (un cik izveda lopu vagonos?).

Un cik cilvēku pāragri nomirst no neārstēšanās, no bada un neēšanas, statistika neparāda. Tūkstošiem pazuduši bez vēsts! Pieskaiti klāt, ir statistika.

Vēl traģiskāku situāciju parādītu statistika, cik nedabīgos apstākļos mirušu cilvēku policija katru diennakti (savulaik ap 10 -12 cilvēku dienā x 365 4380 x 15 65 700, tagad pēdējos 10 gadus skaitu nezinu) atrod un nogādā uz morgu (statistiku nerāda, bet cik mirušu vienā diennaktī pēdējos gados policija savāv mirušo, man ziņu nav).

Cik nedzimušu bērnu - ir simtiem tūkstoši salīdzinājumā ar laiku līdz 1989. gadam.

Pēc oficiālās statistikas vien var saskaitīt, ka neatkarības 27 gados priekšlaicīgā nāvē aizgājuši ap 100 000 cilvēku (37 000 +65 700 102 000).

Ir pamats secināt, ka Latvijas valsts vara pēc neatkarības atjaunošanas tautai radīja dzīves apstākļus Konvencijas par genocīdu 3.p.3.d. izpratnē. To apstiprina arī dzīvokļu genocīds:

Milzīgu masu tautas (ap 200 000 cilvēku) padarīja par maksātnespējīgiem un pakļāva masveida deportācijām no dzīvokļiem uz ielas par komunālajiem parādiem, proti, pēc Tieslietu ministrijas statistikas 1994.-2004.g. – 10 gados tiesās tika iesniegtas prasības par 61 955 ģimeņu, vai par 185 865 cilvēku izlikšanu (ja vidēji ģimenē 3 cilvēki). 1994.-2004.gados spriedumi stājušies spēkā par izlikšanu bez citas dzīvojamās platības ierādīšanas, tas ir, deportētas uz nekurieni 34 782 ģimenes vai 104 346 cilvēki. Kā īpašumā nonāca šie izbrīvētie ap 35 000 dzīvokļu? Viennozīmīgi – izlaupīti. Kur palika šie cilvēki? Te jūs meklējiet ekonomisko bēgļu iemeslus un Latvijas ciemu un ciematu iztukšošanos!

Bez tam, denacionalizēja 78 046 māju un viņu dzīvokļus atdeva trešai personai (viltus īpašniekiem vairumā) un ar likumu noteica vienpusējā kārtā šos īrniekus aplikt ar paaugstinātu īres maksu, kā Staļina laikā kulakus, kurus, sevišķi apsaimniekotājas firmas, spīdzina un ņirgājas par viņiem kā prêt vergiem, aosauc par komunistiem, par parazītiem, kuri dzīvojot uz nabaga mājīpašnieku rēķina, met laukā, pazemo kā vergus.
Pieķeta delegāti pēc ministru prezidenta “Nelietības biroja” un Eināra Repšes norādījuma ieradās pie VARAM ministra Māra kučinska skaidrot, kur palika izmestie uz ielas 34 000 ģimeņu. Atbilde - mums nav tādu ziņu, neko nezinām.lasi – mums. Komunistiem, nospļauties, kas notiek ar tautu. Un kur ir mūsu “superlatvieši” par “latvisku Latviju” no NA? Kur ir Saskaņa, kura viltojusi nosaukumu ar – “sociāldemokrāti”?
Vai tie nav neatkarīgās Latvijas briesmu darbi pret tautu, kas turpinās un nostiprinās no gada uz gadu un mēs atkal un atkal balsojam par vieņiem un tiem pašiem un sūkstamies – atkal ievēlēti tie paši blēži.

Atbildēt

Vārdi smagnēji, patiesi,

26.03.2018. 22:13

»

mežabrālis

Es esmu parasts cilvēks , nu ,varbūt ar neparastām interesēm . Neesmu vienaldzīgs pret notiekošo .Man Tava ticība nav nepieciešama , vēl jo vairāk tāpēc , ka nepretendēju ne uz kādu vadošu lomu. Uzrakstīju tikai to ,kā es redzu patreizējo situāciju . Soc tīklos aktīvi kaut ko publicē - Orols , Igors...


mežabrāļus pēdējos nogalināja , šķiet, 1956.?

Smagi iedomāties. Komunistiskie bandīti, čekisti viņus nošāva vnk mežā. Tagad tie paši, kas atbalstīja, ir varas priekšpusē. Bet nav neviena, kas atriebtu. Staigā pie Kalpaka pieminekļa ar puķītēm, Lestenes kapos. Bet visi noskatās, kā iznīcina latviešu tautu.

Atbildēt

mežabrālis

26.03.2018. 21:04

»

Labi,

varu tev pieklājīgi. Var gan bez tā Grantiņa, viņš pats nevienu neciena. Nezinu arī, par ko viņu cienīt. Ne viņš mācās, ne attīstās. Ne īsti domā. Salasās kaut ko internetā, nedaudz piejauc dabīgo niknumu, lai žults sāktu strādāt un tad jau pusdienlaiks...


Es esmu parasts cilvēks , nu ,varbūt ar neparastām interesēm . Neesmu vienaldzīgs pret notiekošo .Man Tava ticība nav nepieciešama , vēl jo vairāk tāpēc , ka nepretendēju ne uz kādu vadošu lomu. Uzrakstīju tikai to ,kā es redzu patreizējo situāciju . Soc tīklos aktīvi kaut ko publicē - Orols , Igors , Gerda ,Inkins ,Grantiņš un vēl jau ir ... bet katrs pa sevi , jo uz pārējiem krīt aizdomu ēna (??? ), ka stukači .. :))) , vai kaut kas cits nesapas ... Bet Mērķis ,vismaz, publiski paustais, visiem viens .

Atbildēt

Virsaitis

26.03.2018. 20:44

Redzu daudziem nepatīk "Tautas Tribunāls" un L.Grantiņš, pēc tā varam spriest cik milzīgs ir okupācijas laikā radītās sistēmas aparāts un varam tikai nojaust, cik liela ir tā ietekme uz ekonomisko noziegumu veikšanu šobrīd.

Atbildēt

Labi,

26.03.2018. 20:35

»

Suņ Hui Včai

Es redzu to ,ka nevienam no jums neiet labāk . Nav sadarbības arī bez Grantiņa ! Nu nav...


varu tev pieklājīgi. Var gan bez tā Grantiņa, viņš pats nevienu neciena. Nezinu arī, par ko viņu cienīt. Ne viņš mācās, ne attīstās. Ne īsti domā. Salasās kaut ko internetā, nedaudz piejauc dabīgo niknumu, lai žults sāktu strādāt un tad jau pusdienlaiks.

Žalts izdalījusies ar krāsainu vārdu straumi nākošām publikācijām.

Kā vinš raksta kā dižais vadonis. No rīta desmitos dzeru kafiju, pārskatu epastus. Tur tajā Vācijas kārtībā un sakārtotībā traks var palikt! Bet Grantiņam bez žults stimulēšanas arī pēc adrenalīna velk. Ar savu dubultpilsonību vispārpersonai var sākt dalīties personība!

Nojājās ar savu idiotisko draudēšanu līdz LV apsūdzībai valsts iekārtas graušanas mēģinājumā.

Paldies Dievam, ka viņu nepazīstu! Man pietiek jau ar to, ka tas idiots atklāja manu vārdu un uzvārdu bez manas atļaujas savā šizilapā! Sekās sekoja operatīva manis izsekošana. Skaidrs, ka DP mērķis bija mani sasaistīt ar viņa apsūdzību.

Paldies, viņu nav par ko cienīt. Pēc tās viņa pieredzes, normāls cilvēks tik vieglprātīgi nerīkotos. Bet provokators var. Redzi, Grantiņam ir vēl viens milzīgs trūkums! Viņam nav humora izjūtas. Viņš neder īstām lietām. Nav pragmatisks un uz realitāti orientēts. Sorry! Esmu jau dabūjis caur viņu pērienu!

Tādēļ, lai viņš turas pa gabalu no manis!

Bet, kas tad esi pats? ... Es tev neticu.

Atbildēt

:)))

26.03.2018. 19:41

»

L. Grantinš LRTT

ir slims, vecs, prātu izkūkojis pensionārs, kas dzīvo Vācijas sviestā. Viņš slimīgi cerot, ka kādi svešzemnieki ieviesīs kārtību mums, latviešiem, nozagtajā valstī, vnk noliks vienu dienu ķelli. Tā arī nepanācis viņa kā varoņa, kas pamodināja tautu, celšanu saulītē. Grantiņš dzīvo kompromatis, melos...


Reiz kāds cilvēks jautāja Sokrātam:

– Zini, ko man par tevi teica tavs draugs?
– Pagaidi, – apturēja viņu Sokrāts,
– izsijā sākumā to, ko gatavojies man teikt caur trim sietiem.
– Trim sietiem?
– Pirms kaut ko teikt, vajag to izsijāt.
Sākumā caur patiesības sietu. Vai tu esi pārliecināts, ka tā ir patiesība?
– Nē, es to vienkārši dzirdēju.
– Tātad, tu nezini, vai tā ir, vai nav patiesība.
Tad sijāsim caur otru sietu
– laipnības sietu.
Tu gribi man pateikt par manu draugu kaut ko labu?
– Nē, gluži pretēji.
– Tātad, – turpināja Sokrāts,
– tu gatavojies teikt par viņu kaut ko sliktu, bet pat neesi pārliecināts par to, vai tā ir patiesība.
Mēģināsim trešo sietu
– lietderības sietu. Vai tiešām ir tik ļoti nepieciešams darīt man zināmu to, ko tu gribi teikt?
– Nē, nav nepieciešams.
– Tātad,
– apkopoja Sokrāts,
– tajā, ko tu gribi teikt nav ne taisnības, ne laipnības, ne lietderības.

Priekš kam tad to vispār …teikt?

/stāsts pārdomām, autors nav zināms

Atbildēt

Suņ Hui Včai

26.03.2018. 18:29

»

Tu , lašara, HuiMui Dui!

Tam idiotam, slimajam no Vācijas daudzi piedāvājuši reāli darboties, bet tas piramidinlohs palika pie domas, ka viņu kāds ņems nopietni, ja 25 gadus sevi nav parādījis un savā prāta tumsībā slavēja Jantarņiku no NA un izaicinoši devās tikties ar Vējoni, pēs tam ubagoja sadarbību ar Bordānu. Vai tad ...


Es redzu to ,ka nevienam no jums neiet labāk . Nav sadarbības arī bez Grantiņa ! Nu nav !
Es Tev pateiktu ,cik Tev pašam ir mājās .... :)))) , bet tas tikai radīs nevajadzīgu , emocionālu šūmēšanos. Neviens šajā ielejā nav ideāls .
Uz Dzintaru es arī sākotnēji skatījos cerīgi , bet tad sapratu , ka sistēma izdarīja savu. :)
Uz šo brīdi , lai izmainītu lietu kārtību ,ierēdņu armija jādeportē uz sēņu laukiem , bet tur esošie jādabū šurp! Bet spice ,lai tinas uz gulagu ... :))) Viss ir aizgājis ļoti tālu nesodamībā , bezatbildībā ,alkatībā ...
Bet jāsāk ar apvienošanos ...
Atgriežoties pie Grantiņa , tad ko viņš varēja reāli izdarīt , izņemot to ,ko jau dara ? Cik cilvēki nav vnk. pazuduši , jeb ''dabīgā '' nāvē miruši ?Tu domā tur lohi sēž un tik mierīgi ļaus sevi pazudināt ? Pat lielā Krievija ir nozombēta , bet mums saikne ar turieni ir TIEŠA !
Kur ir tas lūzuma punkts ? , kad visi kļūst vienoti , kā tas bija Barikāžu laikos , tas nekas , ka tur bija inscenēšana , tomēr Tautas vienotība bija uz augsta līmeņa ,nevis uz dīvāna .

Atbildēt

Tu , lašara, HuiMui Dui!

26.03.2018. 17:11

»

Suņ Hui Včai

Lašaras , jūs te visi ,tā saucamie PATRIOTI , publicējat komentos savas pollūcijas slapjās , bet kopēju valodu nevarat un negribat?????? atrast!Viens otru turiet aizdomās par nodevību ! Tad kā var būt kaut kāda pozitīva virzība ????Atliek tikai cerēt , ka globālu pārmaiņu rezultātā arī šeit kritīs visi...


Tam idiotam, slimajam no Vācijas daudzi piedāvājuši reāli darboties, bet tas piramidinlohs palika pie domas, ka viņu kāds ņems nopietni, ja 25 gadus sevi nav parādījis un savā prāta tumsībā slavēja Jantarņiku no NA un izaicinoši devās tikties ar Vējoni, pēs tam ubagoja sadarbību ar Bordānu. Vai tad tu, hui mui dui, neredzi, ka tam antiņam nav visi mājās?

Atbildēt

Suņ Hui Včai

26.03.2018. 15:30

»

L. Grantinš LRTT

ir slims, vecs, prātu izkūkojis pensionārs, kas dzīvo Vācijas sviestā. Viņš slimīgi cerot, ka kādi svešzemnieki ieviesīs kārtību mums, latviešiem, nozagtajā valstī, vnk noliks vienu dienu ķelli. Tā arī nepanācis viņa kā varoņa, kas pamodināja tautu, celšanu saulītē. Grantiņš dzīvo kompromatis, melos...


Lašaras , jūs te visi ,tā saucamie PATRIOTI , publicējat komentos savas pollūcijas slapjās , bet kopēju valodu nevarat un negribat?????? atrast!Viens otru turiet aizdomās par nodevību ! Tad kā var būt kaut kāda pozitīva virzība ????Atliek tikai cerēt , ka globālu pārmaiņu rezultātā arī šeit kritīs visi manipulējamie pakalpiņi , jo saimnieki kritīs ...

Atbildēt

L. Grantinš LRTT

26.03.2018. 13:13

»

Ahūns

Grantiņ H86, ne esi impotents, strādā


ir slims, vecs, prātu izkūkojis pensionārs, kas dzīvo Vācijas sviestā. Viņš slimīgi cerot, ka kādi svešzemnieki ieviesīs kārtību mums, latviešiem, nozagtajā valstī, vnk noliks vienu dienu ķelli. Tā arī nepanācis viņa kā varoņa, kas pamodināja tautu, celšanu saulītē. Grantiņš dzīvo kompromatis, melos, apmelojumos un nav uzticams.

Atbildēt

Bet nodarbošanās ar protestiem,

26.03.2018. 11:06

kritizēšanu, ir ūdens liešana uz ienaidnieka dzirnavām.

Atbildēt

Lai šo sistēmu gāztu,

26.03.2018. 11:04

vai izmainītu, ir jāpārņem visi valsts noslēpumi SAB un DP, policijas, Saeimas nac. droš. padomes un komisijas operatīvā informācija. Tad, kad iegūs šo informāciju, var sākt valsts varas maiņu.Aizvietojot ar līdzīgu, bet saturā mainot latviešu tautas likteni ar prioritāšu izvēli.

Kā to panākt? Radot slepenu grupu, kura ieciltrējas visas sistēmas mehānismos, pati grupa ir nevainojama no formālā viedokļa, bez kompromātiem. Grupas personas sazinās īpašā , kriptēā veidā. Grupas vadība pati neieņem amatus, bet koordinē plāna norises.

Tā kā tie, kuri nav dzīvojuši PSRS laikos ir morāli nobrieduši cīņai par latviešu tautas interesēm, personas, kuras būtu gatavas iesaistīties šajā sazvērestībā netrūktu.

Tādēļ pamatā trūkst tikai naudas līdzekļi, lai to visu varētu realizēt.

Atbildēt

MI

26.03.2018. 01:45

Īsi un konkrēti: Kārlis Šadurskis.
Ne viss, kas spīd, ir Dzintars.

Atbildēt

REKĀ

25.03.2018. 23:33

NA eksistē tikai tāpēc, ka ir tādi paši radikāļi kā LKS un sirmmāmiņas, kurām sirdi silda nacionālpatriotiski saukļi. Krimināli politisks veidojums. Pat karogu AB dambī nevarēja uzstādīt bez ABLV bankas naudas, bet slavu sev pievāca R.Kols. Ne velti bijušais nacionāļu preses sekretārs, M.Zālītes dēls, konstatēja, ka tas ir cinisks veidojums un tāpēc darbu tur pameta.

Atbildēt

Personīgais viedoklis

25.03.2018. 20:39

»

Bandu prom!

Skaidri redzams, ka Drošības policijas provokatori neguļ un strādā bez brīvdienām. Nu kā jums bija ar FSB aģentiem sākt sist logus Vecrīgā, maskās sākt apzagt LB veikalu, lai tautu sakūdītu uz noziegumiem un pēc tam varētu tiesāt? Speciāli priekš jums, īpaši apdāvinātajiem DP troļļiem tiek rakstīts ...


Kādreiz VDK, lai izklīdinātu protestus, pūlī klaigāja par iespējām tūlīt nopirkt deficīta preces. Reāli vērsās tikai pret rīkotājiem. Tagad laiki mainījušies, Drošības policija sadarbībā ar Latvijai naidīgiem specdienestiem sarīko grautiņus Vecrīgā, iesēdina visus mazos, bet tos, kas to visu bardaku aizsāka, turpina jau deviņus gadus piesegt. Kurp ejam? Tāds režīms nevar pastāvēt nesodīts bezgalīgi.

Atbildēt

Bandu prom!

25.03.2018. 20:21

»

ušakova huntas pārstāvis

Tūlīt Ansis Ataols Bērziņš būs ārā no cietuma. Varēsiet dumpoties un izsist kādu logu, kā arī izlaupīt dzērienu veikalu


Skaidri redzams, ka Drošības policijas provokatori neguļ un strādā bez brīvdienām. Nu kā jums bija ar FSB aģentiem sākt sist logus Vecrīgā, maskās sākt apzagt LB veikalu, lai tautu sakūdītu uz noziegumiem un pēc tam varētu tiesāt? Speciāli priekš jums, īpaši apdāvinātajiem DP troļļiem tiek rakstīts un uzsvērts īpaši, ka nākošajiem protestiem, jābūt MIERMĪLĪGIEM, TIESISKIEM UN BEZ VARDARBĪGĀM PROVOKĀCIJĀM, jo jūs nesnaužat un esat gatavi jebkurā brīdī ar vardarbību un spēku vērsties pret savu tautu. Nedomājat, ka visi no jums ir nobijušies un viņus apmierina jūsu piesegtā politiskā korupcija! ASV jau tā apnika, Rimšēvičs krita, tagad laiks tautai teikt savu vārdu! Bet bez provokatoriem, īpaši tādiem no DP!

Atbildēt

angel

25.03.2018. 20:18

Un vēl , tāds Raivis Dzintars ir nekas vairāk kā dekorācija ... faktiski visas partijbandas tur pēc būtības ir vienādas .
Ja grib ko mainīt , tad šī sistēma ir jāmaina uz citu .

Atbildēt

Bandu prom!

25.03.2018. 19:45

»

Ari tā domāju.

Ka FSB plus SAB un DP...


Tieši tagad ir īstais laiks dumpim, bet atkārtoju, ka tikai demokrātiskam un tiesiskam, jo nav jāsagādā prettautiskajai bandai to prieku atrast iemeslu iesēdināt mūs cietumā. Par CIP nav jāuztraucās, Tramps sludina, ka ASV tagad vispirms, tā ir maza cerība, ka iejaukšanās citu valstu iekšējās lietās piebremzēsies. Jāizdara pietiekoši lielu spiedienu uz eliti, kad tauta izies ielās un nevis strādās, jo no nomaksātajiem nodokļiem vispirms tiek baroti marionešu "elites" ekonomiskie grupējumi, kas viņiem sitīs pa kabatu. Protams, viņi uzreiz izpēlēs mantru, ka cietēji būs tikai pensionāri, lai tautu sakūdītu pret tautu. Valdošā režīma drošības dienesti neko nespēs padarīt miermīlīgiem protestētājiem, bet vardarbīga vēršanās pret tautu, par ko savos atsaldētajos prātiņos tādi Kozlovski, Rasnači, Bergmaņi tikai vien sapņo, izsauks starptautiskās sabiedrības nosodījumu, un tāds elements kā pašreizējais Kučinska režīms tiks pats saukts pie atbildības.

Atbildēt

Par vēlu dots padoms

25.03.2018. 19:27

»

Ābrams

Tu labāk izlasi Bībeli un, aizgājis uz vēlēšanām, nobalso par nacionālistes Sudrabas partiju "No sirds Latvijai


Esmu jau izlasījis, šo to pastudējis šai sakarā. Bet, vai tev viss tas jāzin?

Atbildēt

Ari tā domāju.

25.03.2018. 19:20

»

13.janvāris bija FSB un DP kopīgi izplānota provokācija

Jautājums tikai, kurš kuru šoreiz iebāzīs cietumā? Galvenais iztikt bez provokācijām no demonstrantu puses, lai valdošajam režīmam nerodas pamatojums kaunināt un bāzt ķurķī. Redz, Slovākijā izgāja tūkstoši, Lietuvā protestē, ne pa velti Valsts policija iepērk ūdensmetējus, tie pretīgie suņi labi zin...


Ka FSB plus SAB un DP.

Kas attiecas uz esošo varnesu tiesāšanu, tas nav nopitni, jo visa tieslietu sistēma ir viņu rokās, paklausīgie uz mūžu ieceltie tiesneši, prokurori, kas strādā valsts interesēs, policija, DP , SAB utt. Plus CIP civilā apģērbā, cionisti Zatlers, VVF, oligarhi, spiegu- cionistu- CIP - no vēstniecībām viņu te ņudzēt ņudz..latvieši padzīti no Latvijas, 50 000 Krievijas pilsoņu, 70 000 krievvalodīgie ar uzturēšanās atļaujām utt. Šī vairs nav Latvija, bet vells zin kas.

Atbildēt

Izlasi,

25.03.2018. 19:13

»

Jautājums

cik ilgi lasīsi grāmatas un neiesi uz vēlēšanām, kā tad mēs tiksim pie tās sakarīgās Valdības, kas domās par visas Latvijas attīstību, ne tikai par savu un kabatu partiju biedriem


nopitni! G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Tad tu tā dedomāsi, kā raksti. Izstudē Suņdzi Karamākslu utt. Retu reizi sakrīt vēsturiska situācija ar tai gatavām personām, kas spētu stāties pretim cionismam. Izslāa imāmi, slepenie padomnieki, pat nav pasargāti. Arī ieročiem jārunā stingri pēc scenārija un programmas. Lai valdošie ir panikā un zūd varas situācija, iestājas varas vakums. Kā 1918. g. kad dibinājās LR... Tur bija apstākļi, sakritības..

Atbildēt

Zuma

25.03.2018. 19:09

»

GHJ

LAtviešu nacionālists Ušakovs no nacionālistiskās Saskaņas savai pašreklāmai iztērēja 8 miljonus. Tie nav 200 tūkroši karogiem, bet 8 miljoni!! Nost ar fašismu! Par NA


Kas to teica, ka 8 miljonus? Inga Sprinģe? Viņas matemātikas prasmēm es ticu. Valdošā režīma lakstīgala, nekas vairāk, lai arī ļoti simpātiska sieviete :) Man nepatīk ne Saskaņa, ne NA, ne Vienotība, ne ZZS, ne JKP, ne LA, ne RA, ne NSL, jo visas ir galēji prettautiskas partijas un visas ir likvidējamas!! Beidzot ir jāizveido reāli strādājošas tiesībsargājošās iestādes, vēlams starptautisko organizāciju uzraudzībā, lai tiesātu visas šīs korumpētās ekonomisko grupējumu marionetes!

Atbildēt

13.janvāris bija FSB un DP kopīgi izplānota provokācija

25.03.2018. 18:55

»

Pilnīgi merķtiecīgi un apzināti

varas struktūras SAB, DP, Saeimas prezidijs, Saeimas kanceleja utt. gatavo tautu masu nekārtībām. Līdzīgām 2009. g. 13. janvārī, kad to Tautas sapulci gatavoja. Izšķieda kaudzi naudas. Visa tā estrāde Doma laukumā, visi gatavojās. Visi zināja. Segliņš iekšl. ministrs izlikās, ka nezin - dzēris vīnu ...


Jautājums tikai, kurš kuru šoreiz iebāzīs cietumā? Galvenais iztikt bez provokācijām no demonstrantu puses, lai valdošajam režīmam nerodas pamatojums kaunināt un bāzt ķurķī. Redz, Slovākijā izgāja tūkstoši, Lietuvā protestē, ne pa velti Valsts policija iepērk ūdensmetējus, tie pretīgie suņi labi zin, ko ir ēduši. Tiesa, valdošā režīma korumpantus tas no cietuma nepaglābs, būs vien "elitei" pie rūtīm un karašiņas jāpārdomā šo un to, un īstas tiesas priekšā jāatbild par nozagto. Galvenais šobrīd ir veidot konstruktīvu opozīciju bez pašreizējām "drošības iestāžu" radītajām marionetēm - JKP, laikus izolēt oligarhiskos grupējumus, kas tēlos solidaritāti ar tautu, jo nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut Ukrainas scenārija atkārtošanos, kur viena oligarhija nomainīja citu. Nav izslēgts, ka sava veida 13.janvāris atkārtojas, tiesa, tikai daudz konstruktīvāk, bez huligānisma un radikāļiem, uz ko režīma drošības dienesti cer, lai varētu sasēdināt visus cietumā, kam vēl ir palicis kāds viedoklis. Sēdēs šoreiz citi. Uzvārdus nav janosauc, tie visiem tāpat ir labi zināmi.

Atbildēt

Kamēr Grantiņš H86

25.03.2018. 18:22

Nepakārs Jēkaba ielas laternās Dzintarēnu, Mūrnieci, Rasnaču, Parādnieku, Borovkovu, Bunku, Zīli, nekas nemainīsies. Bet vai pakārs? Tas jau ir cits jautājums.

Atbildēt

Paskat vien!

25.03.2018. 18:19

Cik apmierināti ir NA kustonīši, spīdīgiem, nobarotiem mūļiem, smaidīgi, jautri.

Atbildēt

Pilnīgi merķtiecīgi un apzināti

25.03.2018. 18:17

»

Valdošais režīms nav draugs

DELFI dzēsa pilnīgi neitrālus komentārus Anša aizstāvībai. Vienreiz šo klusēšanu un varas uzurpurēšanu ir jāpārtrauc, citādi LV manāmi sāk pārvērsties failed state, un tā ir nevis Krievijas propoganda, bet pašu bāleliņu rokudarbs. Uz papīra ļoti viss skaisti, dalībvalsts NATO, ES,OECD, tikmēr visa sociālā...


varas struktūras SAB, DP, Saeimas prezidijs, Saeimas kanceleja utt. gatavo tautu masu nekārtībām. Līdzīgām 2009. g. 13. janvārī, kad to Tautas sapulci gatavoja. Izšķieda kaudzi naudas. Visa tā estrāde Doma laukumā, visi gatavojās. Visi zināja. Segliņš iekšl. ministrs izlikās, ka nezin - dzēris vīnu ar sievu kur ellē ratā laukos, Zatlers aizmuka uz Īriju utt. Logi otrā rītā bija jau iestikloti. Rāmji ar stikliem jau bija sagatavoti. Un lai nestāsta man, ka netika organizēti šie nemieri.

Tautai gatavojas nolaist asinis. Policijas Ķuzis pat militārā parādē tautas iebaidīšanai izvilka modernu un dārgu ūdensmetēju, apriņķos, tobiš reģionos gatavo mobilās Alfas vienības Bauskas ta šu apsišanai..

Atbildēt

Raivi Dzintarēn,

25.03.2018. 17:50

mazais parazitēn, kaut kā sāc aktivizēties uz vēlēšanām. Domā, mēs plaukstiņas sitīsim, ka visus gadus neko prātīgu nedari un tad pēkšņi aktivizējies? Kāpēc Lietuvas krieviem nav tik naidīga attieksme pret visu lietuvisko kā šejienes? Ne pirmo gadu esat pie varas, laiks prasīt atbildību. Atbildība būs tāda, ka cīnīsieties par 5% barjeras pārvarēšanu, jo parazīti, kas tikai prot paklaigāt par nacionālismu un vicināties ar karogu, nevienam, atskaitot Kremļa troļļus, kam NA līdzinās, nevajag. Cik izmaksāja to karogu sakāršana tajos stabos visapkārt LV? Rīgā 200 taukšķus. Būtu slimiem bērniem noziedojuši, pensionāriem rēķinus samaksājuši, karogus latviešu tauta neēd, ja kas. Man nevajag, lai man atgādina, ka dzīvoju LV, es ģeogrāfiju tik vēl zinu, bet man ir svarīgi, KĀDĀ LV es dzīvoju. Izšaujiet vēl 60 miljonus uz svētkiem pusbadā esošai tautai, kas sev zāles pērk krietni dārgāk nekā Lietuvā. Jūs pie varas vienkārši sēžat un parazitējat, kā to dara Saskaņa, Vienotība, ZZS un pārējais cirks.

Atbildēt

Valdošais režīms nav draugs

25.03.2018. 17:32

»

Neesmu trollis

tā ir mana pārliecība. Mēs redzam, kādus darbus , iekļūstot Saeimā pēc grautiņiem veica Āboltiņa. Redzamākie - ieviesa 10 000 vietā 155 000 parakstu prasību likumdošanā, kad tautai jāsavāc par savu naudu pie notāra, līdz tam tā nebija prasība pie notāra, 155 000 parakstu, lai tauta rosinātu likumgrozījumus...


DELFI dzēsa pilnīgi neitrālus komentārus Anša aizstāvībai. Vienreiz šo klusēšanu un varas uzurpurēšanu ir jāpārtrauc, citādi LV manāmi sāk pārvērsties failed state, un tā ir nevis Krievijas propoganda, bet pašu bāleliņu rokudarbs. Uz papīra ļoti viss skaisti, dalībvalsts NATO, ES,OECD, tikmēr visa sociālā aizsardzība parastajiem pilsoņiem sliktāka kā dažviet Āfrikā. Valdošais režīms baro oligarhiju ar saviem OIK, zāļu mafiju, pārējiem jāēd jau ne vairs drupačas, bet skaidas. Kučinskis palielināja neapliekamo minimumu līdz 200 ar skaļu pompu, Lietuvā tas bez pompas ir 380, Igaunijā 500. Valdošā režīma cinisms un PR, nekas vairāk.

Atbildēt

Jantarņiks

25.03.2018. 17:22

apmāca okupantus latviešu valodā, lai tie viegli latviešus piebeidz ar savu kosmopolītismu. Piebeidz līdz galam un miers.

Atbildēt

Veiksmes stāsta epopeja

25.03.2018. 17:18

Lai sagrautu valsti, nevajag pat Vovana tankus. Vajag kārtīgu baru ar kārtīgiem patriotiem, kas sajūsmināti izdarīs to ar savām rokām. Apskatieties kā LV ekonomika, ja to salīdzina nevis pēc CSB ķīmijas, bet starptautiski vienādas mērauklas, atpaliek no Lietuvas. Aizbraucat uz Viļņu apskatīties kā pilsēta sabūvēta, Rīga tai klāt nestāv. Cenas manāmi zemākas, algas līdzīgas. Šad un tad esmu Viļņā, lai iepirktos un izmantotu Viļņas lidostu, kas nereti ir lētāka. Rīgas lidostu glābj Airbaltic, citādi Viļņa būtu tai tālu priekšā. Paceļojot pa pasauli var just, kādā bedrē ir LV, un nav jau vairs pat jāsalīdzina ar Īriju, AK, Vāciju.

Atbildēt

Kad tevi izlaida

25.03.2018. 16:24

»

Uldis

Par ko jūs, krievu garnizonu mauķeļu bērni, balsojiet: par SC vai JKP


no trako nama? Tad uzreiz sāki komentēt, vai tad, kad iestājies NA trollos?

Atbildēt

Papildus.

25.03.2018. 15:00

»

Salti "troļļu" meli

Salti meli, ka "2009. g. 13. janvāra masu nekārtības organizēja noziedznieki Āboltiņa, Ēlerte, Pabriks,,Štokenbergs valsts DP un SAB uzdevumā...


SAB, DP, CIP, Krievijas FSB Vovas Putina brigādei, kas tagad ir Krievijas FSB, visbīstamākie ir anši un ņemcovi, tāpēc, ka viņi iestājas - viens par latviešu, otrs - krievu tautas interesēm. Bet nosaktās organizācijas manipulē ar tautām, tās apzogot, ievekot stihiskos tautas līderus pašu iestāžu organizētajās politiskajās kustībās un partiās.

Savulaik kā traks cionists Zatlers vazājās pa Latvijas novadiem, meklējot stihisko tautas līderus, organizējot savā vārdā nosauktu reformu partiju. Daudzi uzķērās. Zatlera organizētā oligarhu lellu dedzināšana Daugavas krastā.

Atrodot stihiskos tautas līderus, ja nevar viņus pakļaut manipulācijām un viņi nepadodas, viņus izolē cietumā ar safabricētām lietām, vai nogalina atklāti, vai viņi vnk pazūd. Kā bij. prokurore Loze.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...