Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Manas domas

15.11.2021. 22:37

»

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

Tu tomēr esi vēl stulbāks kā šim izskatījās


ka lauķis ir vakcīnas grafēna oksīda sadirstām smadzenēm - atkārto savus idiotismus no reizes uz reizi.

Atbildēt

Nodevējs

15.11.2021. 22:17

»

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī...


Nemusini, ka rietumi grib karot. Par tādu sludinājumu tevi jaīesā - kut tu redzēji ASV agrsiju? Kapitālisms - tā ir cita lieta, cita politika, bet tu, tāpat kā raksta autors, jauc kopā sāli ar cuku, melus ar patiesībām, ka pārvērsts par medus mucu ar darvas garšu un smaku.

Aizriejies un nemuldim ja tu no trakomajas.

Atbildēt

Kas ir autors

15.11.2021. 22:10

»

autoram

"Vēlmi saņemt tieši $1000 dolāru veido algu līmenis, pie kā cilvēki ir pieraduši Baltkrievijā...


Autors smird pēc okupanta, okupācijas "atraugas", kuram smadzenes izkriyišas klozetes podā, stipri spaidoties.

Te arī rakstā smadzenes nav manāmas, tikai smirdīga riešana par Nato, par ASV un tml.

Bet tas ir labi, ka arī tadiem Pietiek. com ir dota vieta, var uzzināt, kas ir kas, kam tas kalpo ...

Atbildēt

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

15.11.2021. 21:26

»

lauķis

Pilnīgi piekrītu,usainim līdz levitkariņiem augt da augt


Tu tomēr esi vēl stulbāks kā šim izskatījās.

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 21:25

»

Njā

Tu esi autors šitam vervelējumam? Kremlis par šito labi maksā...


Tev Dombravas pimpis mutē iesprūdis. Labu apetīti!

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 21:22

»

nelej udeni

asv izdevas realizet valsts apversumu ukraina 2014 tiesi tapec ,ka hoholu generali bija nodeveji.Lukasenko asv finanseto trako babu valsts apversumu noversa.Politiskas prostitutes poli reizi 100 gados sanem Krievijas karaspeka paradi Varsava.Putins rupejas par armiju,generali ir vina puse


Ukrainā bija nedaudz savādāk. Daudziem ietekmīgiem cilvēkiem Ukrainā, tostarp ģenerāļiem, vienmēr nepatika krievi un nepatika Janukovičs. Viņiem jau kopš padomju laikiem bija naids pret krieviem. Tāpēc viņus par nodevējiem droši vien nosaukt nevar, tikai tāpēc ka viņi 2014. gadā gāja pret Krieviju. Drīzāk, gluži pretēji - viņus var saukt par patritiem.

Tiesa, viņus noteikti var saukt par skaudīgam, alkatīgām padauzēm, par to ka ​​no 1992. līdz 2014. gadam viņi zaguši krievu naudu un teikuši krieviem, ka ir viņu brāļi.

Atbildēt

Njā

15.11.2021. 21:14

»

Ivars

"Latvijā nav kadru krīzes. Valsts parāds Latvijā nepalielinās. Latvija ir viena no demokrātiskākajām valstīm pasaulē. ASV un Eiropa nenogalina civiliedzīvotājus, tostarp Tuvajos Austrumos, dabas resursu dēļ." - garīgi atpalikušais demagogs no interneta


Tu esi autors šitam vervelējumam? Kremlis par šito labi maksā?

Kremlis neanektēja Krimu, nepalīdz Asadam slepkavot bērnus un mierīgos iedzīvotājus?

Kremlis slepus neuztur Z-Korejas režīmu, kas katru dienu spīdzina un slepkavo savu tautu?

Putins nebija tas, kurš spridzināja dzīvojamās mājas Maskavā, pilnas ar cilvēkiem nakts vidū? Kremļa hunta nav iejaukta reisa MH17 nolidināšanā?

Kremļa hunta nav tā, kas neuzskata par vajadzīgu atvainoties Baltijai par PSRS okupāciju?

Kremļa hunta nebija tā, kas savā stulbumā pat nespēj nosplepkavot politiskos ienaidniekus, bet dara to vispārbīstamā un neadekvāta veidā (Navaļnijs pasažieru lidmašīnā no apakšbiksēm, Skripaļiem inde uz durvju roktura no smaržu pudeles, kas pēc tam izmesta parka zālē, kad aiziet bojā tie, kas to paceļ)?

Par savu jidritvaikociņ debiliķi putleru uzraksti labāk!

Atbildēt

nelej udeni

15.11.2021. 21:05

»

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī...


asv izdevas realizet valsts apversumu ukraina 2014 tiesi tapec ,ka hoholu generali bija nodeveji.Lukasenko asv finanseto trako babu valsts apversumu noversa.Politiskas prostitutes poli reizi 100 gados sanem Krievijas karaspeka paradi Varsava.Putins rupejas par armiju,generali ir vina puse.

Atbildēt

donats

15.11.2021. 21:03

30 gadus valdība nav ierīkojusi robežu. Tagad redzam, ka taisa lauksaimniecības žogu, kur stiepļu biezums 4mm.To pat puika ar knaiblītēm pārgriež.
Absurds.Cik tad reižu- pārtaisīs žogu un cik milljonus savā kontā nozags.Bet pārējā robeža-plika, tikai krūmi. Iedomājos:no krūmiem izlien cilvēks- brīnās,kur atrodas-ne uzraksti, ne stabs.

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 20:36

»

Ivaram no Njā

Nē, es autoram nepiekrītu. Daži korekti fakti samaisīti ar nesavienojamiem notikumiem, bez atsaucēm uz tiem, turklāt. Demagoģija


"Latvijā nav kadru krīzes. Valsts parāds Latvijā nepalielinās. Latvija ir viena no demokrātiskākajām valstīm pasaulē. ASV un Eiropa nenogalina civiliedzīvotājus, tostarp Tuvajos Austrumos, dabas resursu dēļ." - garīgi atpalikušais demagogs no interneta.

Atbildēt

motorhead 1916

15.11.2021. 20:35

Liidz galam, dabiski, neizlasiiju, stulbums. Bet viena laba doma tur ir gan. Dereetu Rinkeevichu uz turieni aizsuutiit! Tur tak taadus MIIL, vai ne?

Atbildēt

Ivaram no Njā

15.11.2021. 20:04

»

Ivars

"Es piekrītu autoram. Bet es nepiekrītu autoram. Viņš raksta patiesību. Bet šī patiesība ir nesaturīgs Ķīselis" - demagogs no interneta


Nē, es autoram nepiekrītu. Daži korekti fakti samaisīti ar nesavienojamiem notikumiem, bez atsaucēm uz tiem, turklāt. Demagoģija.

Jūs esiet demagogs!

Atbildēt

15.11.2021. 20:02

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī izcili izmanto. Eiropa nelido uz Baltkrieviju. Tas draud ar lidostas krahu, 1000+ darbinieki.
Liela daļa krievu ģenerāļu ir nodevēji, tapat kā lielākā daļa ministru, kuriem lielākā laime ir laizīt amerikāņu dibenu. Amerikāņi pārliecināti, ka ģenerāļi nodos Krieviju. Tāpat kā viņi nodeva karā pret teroristiem Čečenijā

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 19:33

»

Njā....

Lai gan par C14 un "pravij sektor", ECT spriedumiem ir taisnība, tie ir aiz matiem pievilkti, lai raksturotu ES un NATO politiku Baltkrievijas un Kazakstānas gadījumos. Ķīselis, ne saturīgs raksts


"Es piekrītu autoram. Bet es nepiekrītu autoram. Viņš raksta patiesību. Bet šī patiesība ir nesaturīgs Ķīselis" - demagogs no interneta.

Atbildēt

Njā....

15.11.2021. 19:22

»

Njā...

PIETIEK vairs nefiltrē, ko publicē


Lai gan par C14 un "pravij sektor", ECT spriedumiem ir taisnība, tie ir aiz matiem pievilkti, lai raksturotu ES un NATO politiku Baltkrievijas un Kazakstānas gadījumos. Ķīselis, ne saturīgs raksts.

PIETIEK, viss ok ar klaju propagandu?

Atbildēt

Njā...

15.11.2021. 19:16

PIETIEK vairs nefiltrē, ko publicē.

Atbildēt

bla bla bla

15.11.2021. 18:56

»

Kremļa udmurta propaganda

smalki noslēpta sīkumos.. mīkstās varas izpausme...


Kolhozniekiem, rasistiem un partizāniem vienmēr būs ļoti savdabīgs pasaules redzējums. Bet visiem trim vienmēr, visur un visā būs vainīgi tikai un vienīgi žīdi.

Atbildēt

Kremļa udmurta propaganda

15.11.2021. 18:48

smalki noslēpta sīkumos.. mīkstās varas izpausme..

Par kādu demokrātiju var būt runa, ja tādas nav LV un netiek plānota Baltkrievijā vispār?

Baltkrievija, Polija, Baltijas valstis ir cionistu radītas 1918. gada Brestas cietoksnī ar ASV cionistu atbalstu - tiem panākot, ka saskaņā ar Neatkarības deklarāciju ASV prezidents Vudvords Vilsons parakstīja ģeopolitisko karti ar minēto valstu robežām... Kauņa tai laikā bija ebreju Eiropas kultūras centrs... Ko brīnieties, ka cionisti turpina savu politiku, kas sasaucas ar Brestas līgumu?

Par demokrātiju varētu spriest reāli, nevis teorētiski, ja 1918. gada Satversmē būtu vārdi - “tautai ir tiesības pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem sacelties ar ieročiem rokās.” Tādu vārdu nav. Esam slepenu cionistu spēļu un manipulāciju izpildītāji. Jo visi un valsts esam novērtēti žīdu naudā - usd.

Tā ka raksts ir “cionistu izpiests sūds”.

Atbildēt

pašpuika

15.11.2021. 18:10

Autors dakopējies un datulkojies

Atbildēt

kaķa smiekli

15.11.2021. 17:58

»

Dings

Vai Latvija kā valsts ir pārpratums


Bet protams. To noslēpt vairs nevar.

Atbildēt

martin

15.11.2021. 17:33

Rakstā minēts, ka ES ir uzticējusi Baltkrievijas demokrātijas problēmas risināt - Latvijai.
Tas prātam nav saprotams !!!
---Atrodiet internetā vai tāds milzīgs kantoris-
reāli darbojas, cik strādā, pelna, kāds darba apjoms??? ES jau trekni baro tādus. ---Būtu intresanti uzzināt vairāk visiem.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:32

Dzīvot pie Ļevika režīma Latvijā vai pie Baķkas. Es izvēlos Baķku par LV prezidentu.

Atbildēt

lauķis

15.11.2021. 17:19

»

Elgars

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu


Pilnīgi piekrītu,usainim līdz levitkariņiem augt da augt.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:17

Vai Latvija kā valsts ir pārpratums?

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:11

Būsim reāli, Latviju sen vajadzētu izmest no NATO un ES. Tādi cilvēktiesību, demokrātijas un pat elementāru brīvību pārkāpumi kā Latvijā nav pat Kubā, Ķīmā un Z-Kotejā.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:08

Vai Latvija ir izdevusies valsts?

Atbildēt

gudrītim

15.11.2021. 17:01

»

JA ESI TUPĀKS PAR ŪSAINI, TAVA PROBLĒMA

BET GLUPIE JAU SEVI NEREDZ, PIEEJ PIE SPOGUĻA


Pat ja ūsainā krievu tarakāna intelekts būtu atbilstošs vismaz pigmeja līmenim, kas izsauc lielas šaubas, tad pigmejs vienalga nebučotos uz lūpām ar krievu pederastu barvedi, Putinu.

Atbildēt

A.B.

15.11.2021. 16:56

Pēdējais laiks sākt sodīt par terorisma propagandu un teroristu atbalstīšanu – vislabāk šādu rakstu autorus nosūtot uz viņu kvēli "mīlēto" Baltkrieviju vai Krieviju un liedzot vismaz 10 gadus iebraukt un dzīvot civilizētās un demokrātiskās valstīs

Atbildēt

JA ESI TUPĀKS PAR ŪSAINI, TAVA PROBLĒMA

15.11.2021. 16:54

»

Elgars

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu


BET GLUPIE JAU SEVI NEREDZ, PIEEJ PIE SPOGUĻA

Atbildēt

mūsu čangalīšu halucinācijas

15.11.2021. 16:51

zīda ceļi, izrakta DAUGAVA, otra šveice, krievijā zagtas naudas ofšors,,,,,,,,un kas vēl ne....
SANĀK KĀ VIENMĒR, MĒSLU KAUDZE Daugavā un glūnēšana caur žogu, kas ir otram. KAMĒR SARKANAJIEM LOPIEM NELIKS MAKSĀT NODOKĻUS....

Atbildēt

Elgars

15.11.2021. 16:48

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu.

Atbildēt

autoram

15.11.2021. 16:43

"Vēlmi saņemt tieši $1000 dolāru veido algu līmenis, pie kā cilvēki ir pieraduši Baltkrievijā"
--------------
Ko kādam varētu vajadzēt no Baltkrievijas, ja pat tāds smirdīgs, netīrā krievu kazarmā taisīts civilizācijas akritums, kā tu, labāk no rokas šķirtos, nekā pārceltos uz turieni. Interesanti, kāpēc krievu pederastu virsaitis, Putins, grūž Lukašesku miljardus, ja Baltkrievijā normāli pelna 1000$, bet krievijā daudziem jāiztiek ar 100$ mēnesī?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...