Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Manas domas

15.11.2021. 22:37

»

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

Tu tomēr esi vēl stulbāks kā šim izskatījās


ka lauķis ir vakcīnas grafēna oksīda sadirstām smadzenēm - atkārto savus idiotismus no reizes uz reizi.

Atbildēt

Nodevējs

15.11.2021. 22:17

»

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī...


Nemusini, ka rietumi grib karot. Par tādu sludinājumu tevi jaīesā - kut tu redzēji ASV agrsiju? Kapitālisms - tā ir cita lieta, cita politika, bet tu, tāpat kā raksta autors, jauc kopā sāli ar cuku, melus ar patiesībām, ka pārvērsts par medus mucu ar darvas garšu un smaku.

Aizriejies un nemuldim ja tu no trakomajas.

Atbildēt

Kas ir autors

15.11.2021. 22:10

»

autoram

"Vēlmi saņemt tieši $1000 dolāru veido algu līmenis, pie kā cilvēki ir pieraduši Baltkrievijā...


Autors smird pēc okupanta, okupācijas "atraugas", kuram smadzenes izkriyišas klozetes podā, stipri spaidoties.

Te arī rakstā smadzenes nav manāmas, tikai smirdīga riešana par Nato, par ASV un tml.

Bet tas ir labi, ka arī tadiem Pietiek. com ir dota vieta, var uzzināt, kas ir kas, kam tas kalpo ...

Atbildēt

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

15.11.2021. 21:26

»

lauķis

Pilnīgi piekrītu,usainim līdz levitkariņiem augt da augt


Tu tomēr esi vēl stulbāks kā šim izskatījās.

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 21:25

»

Njā

Tu esi autors šitam vervelējumam? Kremlis par šito labi maksā...


Tev Dombravas pimpis mutē iesprūdis. Labu apetīti!

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 21:22

»

nelej udeni

asv izdevas realizet valsts apversumu ukraina 2014 tiesi tapec ,ka hoholu generali bija nodeveji.Lukasenko asv finanseto trako babu valsts apversumu noversa.Politiskas prostitutes poli reizi 100 gados sanem Krievijas karaspeka paradi Varsava.Putins rupejas par armiju,generali ir vina puse


Ukrainā bija nedaudz savādāk. Daudziem ietekmīgiem cilvēkiem Ukrainā, tostarp ģenerāļiem, vienmēr nepatika krievi un nepatika Janukovičs. Viņiem jau kopš padomju laikiem bija naids pret krieviem. Tāpēc viņus par nodevējiem droši vien nosaukt nevar, tikai tāpēc ka viņi 2014. gadā gāja pret Krieviju. Drīzāk, gluži pretēji - viņus var saukt par patritiem.

Tiesa, viņus noteikti var saukt par skaudīgam, alkatīgām padauzēm, par to ka ​​no 1992. līdz 2014. gadam viņi zaguši krievu naudu un teikuši krieviem, ka ir viņu brāļi.

Atbildēt

Njā

15.11.2021. 21:14

»

Ivars

"Latvijā nav kadru krīzes. Valsts parāds Latvijā nepalielinās. Latvija ir viena no demokrātiskākajām valstīm pasaulē. ASV un Eiropa nenogalina civiliedzīvotājus, tostarp Tuvajos Austrumos, dabas resursu dēļ." - garīgi atpalikušais demagogs no interneta


Tu esi autors šitam vervelējumam? Kremlis par šito labi maksā?

Kremlis neanektēja Krimu, nepalīdz Asadam slepkavot bērnus un mierīgos iedzīvotājus?

Kremlis slepus neuztur Z-Korejas režīmu, kas katru dienu spīdzina un slepkavo savu tautu?

Putins nebija tas, kurš spridzināja dzīvojamās mājas Maskavā, pilnas ar cilvēkiem nakts vidū? Kremļa hunta nav iejaukta reisa MH17 nolidināšanā?

Kremļa hunta nav tā, kas neuzskata par vajadzīgu atvainoties Baltijai par PSRS okupāciju?

Kremļa hunta nebija tā, kas savā stulbumā pat nespēj nosplepkavot politiskos ienaidniekus, bet dara to vispārbīstamā un neadekvāta veidā (Navaļnijs pasažieru lidmašīnā no apakšbiksēm, Skripaļiem inde uz durvju roktura no smaržu pudeles, kas pēc tam izmesta parka zālē, kad aiziet bojā tie, kas to paceļ)?

Par savu jidritvaikociņ debiliķi putleru uzraksti labāk!

Atbildēt

nelej udeni

15.11.2021. 21:05

»

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī...


asv izdevas realizet valsts apversumu ukraina 2014 tiesi tapec ,ka hoholu generali bija nodeveji.Lukasenko asv finanseto trako babu valsts apversumu noversa.Politiskas prostitutes poli reizi 100 gados sanem Krievijas karaspeka paradi Varsava.Putins rupejas par armiju,generali ir vina puse.

Atbildēt

donats

15.11.2021. 21:03

30 gadus valdība nav ierīkojusi robežu. Tagad redzam, ka taisa lauksaimniecības žogu, kur stiepļu biezums 4mm.To pat puika ar knaiblītēm pārgriež.
Absurds.Cik tad reižu- pārtaisīs žogu un cik milljonus savā kontā nozags.Bet pārējā robeža-plika, tikai krūmi. Iedomājos:no krūmiem izlien cilvēks- brīnās,kur atrodas-ne uzraksti, ne stabs.

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 20:36

»

Ivaram no Njā

Nē, es autoram nepiekrītu. Daži korekti fakti samaisīti ar nesavienojamiem notikumiem, bez atsaucēm uz tiem, turklāt. Demagoģija


"Latvijā nav kadru krīzes. Valsts parāds Latvijā nepalielinās. Latvija ir viena no demokrātiskākajām valstīm pasaulē. ASV un Eiropa nenogalina civiliedzīvotājus, tostarp Tuvajos Austrumos, dabas resursu dēļ." - garīgi atpalikušais demagogs no interneta.

Atbildēt

motorhead 1916

15.11.2021. 20:35

Liidz galam, dabiski, neizlasiiju, stulbums. Bet viena laba doma tur ir gan. Dereetu Rinkeevichu uz turieni aizsuutiit! Tur tak taadus MIIL, vai ne?

Atbildēt

Ivaram no Njā

15.11.2021. 20:04

»

Ivars

"Es piekrītu autoram. Bet es nepiekrītu autoram. Viņš raksta patiesību. Bet šī patiesība ir nesaturīgs Ķīselis" - demagogs no interneta


Nē, es autoram nepiekrītu. Daži korekti fakti samaisīti ar nesavienojamiem notikumiem, bez atsaucēm uz tiem, turklāt. Demagoģija.

Jūs esiet demagogs!

Atbildēt

15.11.2021. 20:02

Amerikāņiem vajag karu pret krieviem. Izvēlējās Poliju. Būtu izvēlējušies Latviju, bēgļi jau sen būtu pāri robežai. Bet nē, amerikāņiem tas neder, vajag konfrontāciju. Iepriekš pat Vācijas televīzijā bija raidījumi kur sīki parādīja, kā bēgļu straumes organizē sorosa oranizācijas. Idiotu Lukašenko arī izcili izmanto. Eiropa nelido uz Baltkrieviju. Tas draud ar lidostas krahu, 1000+ darbinieki.
Liela daļa krievu ģenerāļu ir nodevēji, tapat kā lielākā daļa ministru, kuriem lielākā laime ir laizīt amerikāņu dibenu. Amerikāņi pārliecināti, ka ģenerāļi nodos Krieviju. Tāpat kā viņi nodeva karā pret teroristiem Čečenijā

Atbildēt

Ivars

15.11.2021. 19:33

»

Njā....

Lai gan par C14 un "pravij sektor", ECT spriedumiem ir taisnība, tie ir aiz matiem pievilkti, lai raksturotu ES un NATO politiku Baltkrievijas un Kazakstānas gadījumos. Ķīselis, ne saturīgs raksts


"Es piekrītu autoram. Bet es nepiekrītu autoram. Viņš raksta patiesību. Bet šī patiesība ir nesaturīgs Ķīselis" - demagogs no interneta.

Atbildēt

Njā....

15.11.2021. 19:22

»

Njā...

PIETIEK vairs nefiltrē, ko publicē


Lai gan par C14 un "pravij sektor", ECT spriedumiem ir taisnība, tie ir aiz matiem pievilkti, lai raksturotu ES un NATO politiku Baltkrievijas un Kazakstānas gadījumos. Ķīselis, ne saturīgs raksts.

PIETIEK, viss ok ar klaju propagandu?

Atbildēt

Njā...

15.11.2021. 19:16

PIETIEK vairs nefiltrē, ko publicē.

Atbildēt

bla bla bla

15.11.2021. 18:56

»

Kremļa udmurta propaganda

smalki noslēpta sīkumos.. mīkstās varas izpausme...


Kolhozniekiem, rasistiem un partizāniem vienmēr būs ļoti savdabīgs pasaules redzējums. Bet visiem trim vienmēr, visur un visā būs vainīgi tikai un vienīgi žīdi.

Atbildēt

Kremļa udmurta propaganda

15.11.2021. 18:48

smalki noslēpta sīkumos.. mīkstās varas izpausme..

Par kādu demokrātiju var būt runa, ja tādas nav LV un netiek plānota Baltkrievijā vispār?

Baltkrievija, Polija, Baltijas valstis ir cionistu radītas 1918. gada Brestas cietoksnī ar ASV cionistu atbalstu - tiem panākot, ka saskaņā ar Neatkarības deklarāciju ASV prezidents Vudvords Vilsons parakstīja ģeopolitisko karti ar minēto valstu robežām... Kauņa tai laikā bija ebreju Eiropas kultūras centrs... Ko brīnieties, ka cionisti turpina savu politiku, kas sasaucas ar Brestas līgumu?

Par demokrātiju varētu spriest reāli, nevis teorētiski, ja 1918. gada Satversmē būtu vārdi - “tautai ir tiesības pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem sacelties ar ieročiem rokās.” Tādu vārdu nav. Esam slepenu cionistu spēļu un manipulāciju izpildītāji. Jo visi un valsts esam novērtēti žīdu naudā - usd.

Tā ka raksts ir “cionistu izpiests sūds”.

Atbildēt

pašpuika

15.11.2021. 18:10

Autors dakopējies un datulkojies

Atbildēt

kaķa smiekli

15.11.2021. 17:58

»

Dings

Vai Latvija kā valsts ir pārpratums


Bet protams. To noslēpt vairs nevar.

Atbildēt

martin

15.11.2021. 17:33

Rakstā minēts, ka ES ir uzticējusi Baltkrievijas demokrātijas problēmas risināt - Latvijai.
Tas prātam nav saprotams !!!
---Atrodiet internetā vai tāds milzīgs kantoris-
reāli darbojas, cik strādā, pelna, kāds darba apjoms??? ES jau trekni baro tādus. ---Būtu intresanti uzzināt vairāk visiem.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:32

Dzīvot pie Ļevika režīma Latvijā vai pie Baķkas. Es izvēlos Baķku par LV prezidentu.

Atbildēt

lauķis

15.11.2021. 17:19

»

Elgars

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu


Pilnīgi piekrītu,usainim līdz levitkariņiem augt da augt.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:17

Vai Latvija kā valsts ir pārpratums?

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:11

Būsim reāli, Latviju sen vajadzētu izmest no NATO un ES. Tādi cilvēktiesību, demokrātijas un pat elementāru brīvību pārkāpumi kā Latvijā nav pat Kubā, Ķīmā un Z-Kotejā.

Atbildēt

Dings

15.11.2021. 17:08

Vai Latvija ir izdevusies valsts?

Atbildēt

gudrītim

15.11.2021. 17:01

»

JA ESI TUPĀKS PAR ŪSAINI, TAVA PROBLĒMA

BET GLUPIE JAU SEVI NEREDZ, PIEEJ PIE SPOGUĻA


Pat ja ūsainā krievu tarakāna intelekts būtu atbilstošs vismaz pigmeja līmenim, kas izsauc lielas šaubas, tad pigmejs vienalga nebučotos uz lūpām ar krievu pederastu barvedi, Putinu.

Atbildēt

A.B.

15.11.2021. 16:56

Pēdējais laiks sākt sodīt par terorisma propagandu un teroristu atbalstīšanu – vislabāk šādu rakstu autorus nosūtot uz viņu kvēli "mīlēto" Baltkrieviju vai Krieviju un liedzot vismaz 10 gadus iebraukt un dzīvot civilizētās un demokrātiskās valstīs

Atbildēt

JA ESI TUPĀKS PAR ŪSAINI, TAVA PROBLĒMA

15.11.2021. 16:54

»

Elgars

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu


BET GLUPIE JAU SEVI NEREDZ, PIEEJ PIE SPOGUĻA

Atbildēt

mūsu čangalīšu halucinācijas

15.11.2021. 16:51

zīda ceļi, izrakta DAUGAVA, otra šveice, krievijā zagtas naudas ofšors,,,,,,,,un kas vēl ne....
SANĀK KĀ VIENMĒR, MĒSLU KAUDZE Daugavā un glūnēšana caur žogu, kas ir otram. KAMĒR SARKANAJIEM LOPIEM NELIKS MAKSĀT NODOKĻUS....

Atbildēt

Elgars

15.11.2021. 16:48

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu.

Atbildēt

autoram

15.11.2021. 16:43

"Vēlmi saņemt tieši $1000 dolāru veido algu līmenis, pie kā cilvēki ir pieraduši Baltkrievijā"
--------------
Ko kādam varētu vajadzēt no Baltkrievijas, ja pat tāds smirdīgs, netīrā krievu kazarmā taisīts civilizācijas akritums, kā tu, labāk no rokas šķirtos, nekā pārceltos uz turieni. Interesanti, kāpēc krievu pederastu virsaitis, Putins, grūž Lukašesku miljardus, ja Baltkrievijā normāli pelna 1000$, bet krievijā daudziem jāiztiek ar 100$ mēnesī?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...