Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saulis

18.11.2021. 07:46

»

JolantaJ

Pēc izlasīšanas nesaprotu,kāpēc tos tūristus stumj uz Poliju,nevis uz latviju.Viņi tāpat nnezin uz kuru pusi irVācija


Visu viņi zin!Viniem ir mobilie ar navigācijam.No Polijas Vāciju ar roku aizsniegt!Merkeliene skata pēc drusku palauzisies un beigās paņems ,tā ka šiem viss bus cikinieka!

Atbildēt

izsmiekls

17.11.2021. 22:00

Ja gribat zināt, ko domā Rietumi par Baltiju un Poliju, tad papētiet Lukašenko un Merkeles neseno sarunu un to rezultātus. Un tad uzjautājiet, kurs te ir leģitīms un rīcībspējīgs))) Polija joprojām ir amerikāņu mīna Eiropā, nav saprotams, uz ko viņi cer, eskalējot konfliktus Eiropā. Ukrainā un Baltijā nestabilitāte aug un tas ir vajadzīgs tikai amerikāņiem. Krievus par katru cenu vajag ievilkt karā, jo tad Ķīna paliek aci pret aci ar jeņķiem, kuru jauda ir gandriz pietiekama, lai tiktu galā ar Ķīnu. Bet Krievijas-Ķīnas bloks amerikāņu hiēnām vairs nav ceļams.Tikko jeņķi atlīdīs no Eiropas, tautas metīsies izrēķināties ar kolaborantiem visā kontinentā. Mums būtu jāsāk ar MK un ĀM neliešiem.

Atbildēt

Jurčiks

17.11.2021. 00:14

Nu tas jau ir kaut kas interesants. Trolisma otrais līmenis. Visu cieņu, tā samudžināt, vajag mācēt!

Atbildēt

diplomāts

16.11.2021. 21:12

Jāizsviež ārā Lukašenko.

Atbildēt

hm

16.11.2021. 17:59

Ar jauno gadu visi maksājumi par elektrību, gāzi, apkuri - dubultosies. Par dzīvokli maksāsim vismaz 2x dārgāk. Tāpēc jau valdībai būs vajadzīgs sauklis - latvieti nepadodoes, imigranti nāk un var ienākt tieši tavā dzīvoklī!
Paņēmiens vecs kā pasaule. Daudzi taču nespēs samaksāt. Kā citādi lumpeņus vest pie prāta?

Atbildēt

Labākais

16.11.2021. 17:55

»

Kā krievi mīl "riebīgos" Rietumus

Laikam tā ir patiesība, ko raksta citi. Lasi, ko saka pašas Krievijas gaiše prāti (komentārs no interneta, ja tā ir taisnība...


jau tas,kas te runā par “mūžam brūkošajiem,pūstošajiem Rietumiem un ASV” mierīgi lieto tur radītās tehnoloģijas-tel,pc,programmatūras,mašīnas,traktorus,ražošanas iekārtas,mūziku,instrumentus,kameras uttttt.Pat naftu Krievijā pumpē ar Rietumu tehnoloģijām,par Mersedes,Audi,BMW pat nepieminot.Kur ir kkas,ko ražotu,lietotu visā pasaulē Krievija,Baltkrievija vai citi tie”rietumu nīdēji”???Ķīna,Indija pacēlās,pateicoties “pūstošo rietumu” tehnoloģijām..

Atbildēt

Varbūt

16.11.2021. 17:47

»

elementari

toreiz Latvija nebija asv kolonija un nepiedalijas arvalstu okupacijas militarajas akcijas


elementārāk-nav vairs latviešu pēc 50 gadu okupācijas.

Atbildēt

krievu mēslam

16.11.2021. 17:39

»

Latvija - neizdevusies valsts

Aizej, paspodrini LV totalitāro režīmu. Domestos neaizmirsti


Labi, ka atgādināji par Domestos. Vēl ne tik sen Domestos krievijā rīkoja konkursu par drausmīgāko skolas ateju un uzvarētājam apsolīja remontu. Tūkstošiem skolu aizsūtīja foto.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

16.11.2021. 17:10

Praktiski pirmo reizi starp visu šļuru-šeitan patiess,sakarīgs un argumentēts raksts.CEPURI NOST!

Atbildēt

JolantaJ

16.11.2021. 17:08

Pēc izlasīšanas nesaprotu,kāpēc tos tūristus stumj uz Poliju,nevis uz latviju.Viņi tāpat nnezin uz kuru pusi irVācija.

Atbildēt

Kā krievi mīl "riebīgos" Rietumus

16.11.2021. 17:07

»

Josifs Staļins

Uzraksti man donosu lūdzu, un es paskatīšos ko ar šiem diviem neliešiem var izdarīt. Starp citu ja velies stučīt pastāvīgi es tikai priecāšos, mums labi stukači vienmēr ir vajadzīgi


Laikam tā ir patiesība, ko raksta citi. Lasi, ko saka pašas Krievijas gaiše prāti (komentārs no interneta, ja tā ir taisnība):
- «Московия - душа тайги, монгольская, дикая, звериная.»А. Толстой;
- «Народ, который блуждает по Европе, и ищет что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения.» Достоевский;
- «Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.» Булгаков;
- «Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость.» Горький;
- «Ох, как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и
морального разврата, подлости, вранья и злодейства.» Аксаков;
- «Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете.» Тургенев;
- «Русская история до Петра Великого сплошная панихида, а после Петра Великого - одно уголовное дело». (Федор Тютчев)
- «Россией управлять не сложно, но совершенно бесполезно». (Александр II)
- - Мы производим впечатление великой державы. А больше ничего не производим (А. Муртазаев).

Димаpirms 3 minūtēm10
«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов)
-

Šī ir patiesība, ko nekad nepastāstīs Krievijas kanālos. Vai te ar Obama vainīgs?
- Дочери Путина живут в Европе. - Депутат Пехтин. С сыном в США. - Министр транспорта Московской области - Кацыва. С сыном в США. - Дети депутата Железняка - живут в Швейцарии. - Дети Астахова. Один во Франции, другой в Англии. - Дети и внуки "главного патриота России" главы РЖД Владимира Якунина живут за пределами страны - в Англии и Швейцарии. - Дочка министра иностранных дел Сергея Лаврова Екатерина живет и учится в США. - Сын - вице-спикера госдумы А.Жукова долго жил и учился в Лондоне. - Дочь вице-спикера гос.думы Сергея Анденко учится и живёт в Германии. - Старший сын вице-премьера Дмитрия Козака - Алексей живет за границей и занимается строительным бизнесом. - Младший брат Алексея Козака, Александр, работает в Credit Suisse - Старший сын депутата Ремезкова, Степан, недавно закончил милитер-колледж Вэлли Фордж в Пенсильвании (год обучения стоит 1 млн 295 761 руб.). Его младшая дочь живёт в Вене, где занимается гимнастикой. Маша Ремезкова представляла сборную Австрии(!) на детских соревнованиях в Любляне. - Дочь депутата В. Фетисова - Анастасия, выросла и выучилась в США.Писать и читать по-русски Настя так и не научилась. - Дочь Светланы Нестеровой, депутата гос.думы от фракции «Единая Россия»- живет в Англии. - У главного борца за "традиционные православные ценности" Е. Мизулиной сын Николай учился в Оксфорде, получил диплом и переехал жить на постоянной основе в толерантную Бельгию, где разрешены однополые браки.
- Дочь депутата Воронцова Анна проживает в Италии. Туда она переехала из Германии.
- У единоросса Елены Раховой, прославившуюся тем, что она ленинградцев, проживших менее 120 дней в блокаде, назвала "недоблокадниками", дочь живет в США.
- Дочь экс-спикера ГД,одного из основателей партии "Единая Россия", а ныне члена Совбеза Бориса Грызлова Евгения живёт в Таллине. И даже недавно получила эстонское гражданство.
- Сын бывшего министра образования Андрей Фурсенко живёт на постоянной основе в США.
- Сын В.Никонова (внука Молотова), президента фонда «Политика» - гражданин США.


Un nodevības, asinkāre, slepkavības 1937.- tajos gados - miljoniem genofonda izkaušana, par ko liecna tā?

Krieviem jāsadzīvo ar latviešiem, jāpārtrauc teiciens: Nas ne uvažajut"Cieniet Latviju un latviešus, jūs latvieši cienīs kā īstu brāli. Es apbrīnoju vecticībniekus par viņu īsto, cilvēcisko, patieso cieņu pret otru cilvēku. Slava krieviem - vecticībniekiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 16:53

»

Elgars

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu


Aizej, paspodrini LV totalitāro režīmu. Domestos neaizmirsti!

Atbildēt

Draugs

16.11.2021. 16:45

»

autors- Krievijas specdienestu aģents

Nav saprotams, kāpēc Lapsa iesaistījies Krievijas specdienestu organizētā hibrīdkarā pret Latviju. Turklāt tiešā veidā - publicējot atklāti pret Latviju vērstu murgainu raksteli, kura mēŗķis Latviju attēlot kā neizdevušos valsti jeb valsteli, kurai nav tiesību eksistēt. Lapsa ar šo raksta publicēšanu...


Latvija nudien nav parāk izdevusies valsts. Un demokrātijas sen nav nekadas, bandītu grupas bīda politiku un krišo noziegumus. Kāpēc par to nevar runat? Liec pretī faktus, pierādi, ka tā nav. Bet tā vietā jūsējie atceļ Satversmi un sariko puču. Aizturēt vajadzētu Radio un LTV vadību par meliem un dezinformāciju uz nodokļu maksātāju rēkina

Atbildēt

bet protams

16.11.2021. 15:33

»

nelej udeni

latvija 4x lielaka mirstiba no covid-19 neka Krievija,rekinot uz miljons iedzivotajiem


Kas jūs, netīros beztiesīgos lopus, vispār uzskaita? Loģiski, ka krievu bidlomasa, kas guļ "slimnīcās", kur nav karstā ūdens koridoros uz grīdas uz piemīztiem matračiem, sprāgst kā mušas. Pat tāds pēdējais civilizācijas atkritums, kā tu, labāk mokies nīstā latvijā starp nīstiem homo sapies, nekā dodies atpakaļ pie sugas brāļiem, kuriem 1000 negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām.

Atbildēt

Kirasieru svadrona bundzenieks

16.11.2021. 14:01

»

Padomju armija

Hoholu praporsciki Padomju armija bija lielakie zagli jebkura noliktava


Toreizējie praporsciki,tagadējie ģenerāli!

Atbildēt

Ivars

16.11.2021. 13:55

»

Padomju armija

Hoholu praporsciki Padomju armija bija lielakie zagli jebkura noliktava


Iekārtojoties darbā par noliktavas pārzini, hohols bija patīkami pārsteigts, par to ka tur arī algu maksā.

Atbildēt

Ja

16.11.2021. 13:43

»

EU......

Eu īstenais latvieti, kāpēc tad savu valsti tā arī neesi uzcēlis, bet nolaidis pēc izstāšanās no PSRS līdz pilnīgam pagrimumam. Kas tad tagad traucēja


jau šeit nav valsts,tad ko šeit dari?Mazohists vai?Latvija nav ne pagrimusi,ne nefunkcionējoša.Kaut gan jautājumu varētu uzdot sekojoši-kāpēc pēc pirmā pasaules kara Latvija varēja 20 gados attīstīt lauksaimniecību,ražošanu,uzcelt nepilnu 15 gadu laikā pāri 400 skolām,atjaunot,pārbūvēt pāri par 300 skolām,uzcelt tautas namus,slimnīcas,sanatorijas,bērnu dārzus, Centrāltirgu tolaik modernāko Eiropā,ar centrālapkuri-tirgu!!!Pie visa tā,vēl uzkrāt zeltu ārzemju bankās?

Atbildēt

Arī

16.11.2021. 13:34

»

autors- Krievijas specdienestu aģents

Nav saprotams, kāpēc Lapsa iesaistījies Krievijas specdienestu organizētā hibrīdkarā pret Latviju. Turklāt tiešā veidā - publicējot atklāti pret Latviju vērstu murgainu raksteli, kura mēŗķis Latviju attēlot kā neizdevušos valsti jeb valsteli, kurai nav tiesību eksistēt. Lapsa ar šo raksta publicēšanu...


interesanti,kurš izsludinājis sacensības,kā un cik vairāk, jēlāk, zemiskāk nozākās Latviju,latviešus un visus šeit dzīvojošos.Un galvenais,anonīmi.Var gļēvi bārstīt savas”pērles”augstprātīgi, nicīgi un iedomājoties,ka’šādā veidā pats ir nezcik pārāks un gudrāks par pārējiem.

Atbildēt

to Q

16.11.2021. 12:30

»

Q

Autors parāda Rietumu demagoģiju un vēlmi kolonizēt un izlaupīt Austrumeiropas valstis, labs piemērs Ukraina


Vislabākais piemērs ir Krievijas Pederastija, kur ar Covid slimās bidlas bez aprūpes un zālēm sprāgt nost slimnīcu koridoros uz grīdas, uz piemīztiem matračiem, kur nav naudas, lai 30 miljoniem āra ateju nomainītu izpuvušās koka grīdas.
800 gadi mongoļu - tatāru jūgā, tas nav nekāds joks

Atbildēt

Pirātu partija

16.11.2021. 11:34

Gandrīz katra gadsimta sākuma parādās šada tipa vīrusi.
Vīrus ir īpaša dzīvības forma, kas ir spējīga dzīvot tikai citā organismā to pārveidojot un likvidējot nederīgos organismus.
Sākumā vīrus vērsās pret gados vecākiem kleptokrātiem, vadoņiem, lai mainītu pasaules uzbuvi, globazicaju.
Pasaule savā uzbūvē aizgāja pa nepareizo ceļu un bija vajadzīga korekcija.
Ja ņemam Latviju, birokrātijas un kleptikrātijas paraugvalsts. Līdzīgi Vācija, pie varas kukuļņemēji, valstī valda birokrātija augstākā līmenī.
Kleptokrāti nobijās, un lai aizsargātu sevi sāka durstīt visus cilvēkus.
Līdzjūtība sadurtiem. Visiem būs sekas, tās ļoti labi būs redzamas Izraēlā. Žīdi veic genocītu paši pret sevīm un drīz zaudēs savu valsti!
P.S. Ja zemei nepalīdzes mainīties vīrus, tiks iedarbināti citi mehānismi. Dabas katastrofas, vulkani, zemestrīces un tehnogēnas avārijas.
Šajā gadā pirmā ļoti stiprā zemestrīce, ap jauno gadu. Nākošā vēl divas, un vēl stiprākas.
Vilcieni, lidmašīnas ar sadurtiem kritīs katru mēnesi.
Kā to mainīt? Mainieties. Jauna ēra nāk ar tīrīšanām. Jāmaina pasaules uzbūve. Pārslimos visi, īpaši smagi, sadurtie.

Atbildēt

ej nu

16.11.2021. 11:32

»

EU......

Eu īstenais latvieti, kāpēc tad savu valsti tā arī neesi uzcēlis, bet nolaidis pēc izstāšanās no PSRS līdz pilnīgam pagrimumam. Kas tad tagad traucēja


Šī valsts ir radījusi veselu baru miljonāru, kāds nu pagrimums? Un Pierīgā tik daudz lepni nami sabūvēti.

Atbildēt

Vārdnīca

16.11.2021. 11:22

Dārgais autor! Ideju aizņēmāties no Puškina drauga filozofa Čaadajeva, kam Puškins veltījis vairākus dzejoļus? Čaadajevs uzskatīja, ka Krievija radīta tāpēc, lai parādītu pasaulei, kā nevajag darīt.

Atbildēt

autors- Krievijas specdienestu aģents

16.11.2021. 10:25

Nav saprotams, kāpēc Lapsa iesaistījies Krievijas specdienestu organizētā hibrīdkarā pret Latviju. Turklāt tiešā veidā - publicējot atklāti pret Latviju vērstu murgainu raksteli, kura mēŗķis Latviju attēlot kā neizdevušos valsti jeb valsteli, kurai nav tiesību eksistēt. Lapsa ar šo raksta publicēšanu nevis dod iespēju parādīties viņa portālā dažādiem uzskatiem (raksts nav uzskata raksts, bet neargumentēts un prasts propagandas savārstījums), bet tieši piedalās hibrīdkarā Krievijas pusē. Ar šo aizcinu drošības iestādes noteikti aizturēt raksta autoru un Lapsu, lai noskaidrotu, kas tieši inspirē un kurš atbalsta šādu rakstu publicēšanu.

Atbildēt

EU......

16.11.2021. 09:49

»

autors kā redzams PSRS okupants

russkij mir blozgas ar saviem paklīdeņiem okupantiem cenšas glābt kremļa ... tfu gandrīz pateicu godu, bet kāds var būt gods asiņu kārai okupantu ordai, kas klīst pa cilvēku zemi un nīst visu nekrievisko


Eu īstenais latvieti, kāpēc tad savu valsti tā arī neesi uzcēlis, bet nolaidis pēc izstāšanās no PSRS līdz pilnīgam pagrimumam. Kas tad tagad traucēja?

Atbildēt

Nu Nu

16.11.2021. 09:41

»

paga paga

Tieši tā. Un Latvijā km žoga izmaksā tikpat cik km asfalta


Nedomāju,ka par km asfalta cenu varēs izbūvēt km Žogu.Žogs jau neiet pa zemi kā asfalts,bet stiepjas pa gaisu un tātad izmaksas bus lielākas,turklāt droši vien to nāksies pieslēgt pie elektrības kas arī bus dārgāka.Bez Eiropas palīdzības te neiztikt!

Atbildēt

Paldies!

16.11.2021. 09:35

Vismaz kāda saprāta balss šajā samazgu spainī, kas izlīst pār Baltkrieviju!

Atbildēt

senatne

16.11.2021. 09:07

»

Ko nu tukši pareģo? Būs unir tā, kā mūs un šīs zemes bagātības

novērtē ārvalstu naudas vienībās - šodien ar žīdu izdoto un kontrolēto usd...


"ko nu tukši pareģo"- es jau tikai stāstu pasaku.
Mūsu valodas saknes - kas ir tikums? Tikt, iztikt, pietikt, pārtikt. Pieticīgs cilvēks - vai tas ir gods? Pārticis - viņam ir vairāk, nekā vajadzīgs. Vai ķēniņam nepietiek ar vienu pili? Ja viņš kāro vēl un vēl, iegūt arī sava tuvākā mantu, sievu, vai ko citu, kas tam pieder? Vai tā neizceļas pasaules nelaimes?
Balti bija zemkopji, tas ir, pakāpi augstāk kā mednieki, kas dzīvoja mežos, būdās un pārt8ka tikai no medījumiem. Saistīti ar savu zemi, ne tā kā klejotāji.

Atbildēt

Ko nu tukši pareģo? Būs unir tā, kā mūs un šīs zemes bagātības

16.11.2021. 05:36

»

senatnē

cilvēki garos, tumšos vakaros pie skala vai sveču gaismas stāstīja pasakas un šausmu stāstus...


novērtē ārvalstu naudas vienībās - šodien ar žīdu izdoto un kontrolēto usd/€.

Atvaino - “garos ziemas vakaros”, arhitipiski mīti, sorry, šodien murgi.’

Tomēr “trejas saules”, dzejas un domāšanas simboli, Raiņa simbolisms.. etnosu pamatbūtība, katram etnosam savi, bet līdzīgi arhitipi.

Arhitipiski vērtējot Kariņa MK valdību, 13. Saeimu, kaut kādu čekistu E. Levitu kā VP, pēc atklātām MK sēdes sarunām
nezinu, pat kā vērtēt... varbūt krievu arhitipā - durački vasjas?

Vai “uz līdakas pavēli”, vai .. gāja vecītis uz jūru, izvilka zelta zivtiņu..

Latviešu arhitipiskumu nevaru piemeklēt tai marionešu varzai, kas manipulē ar tautu, krāpj to un citādi “diplomātiski apmauj” cionistu žīdu arhitipa - kabalas, toras garā - “ar viltu, maldiem un spaidiem” jebkurās politiskās saistībās pret tautu...

Atbildēt

Pēc “melnā mēra” laika terora pret ebrejiem

16.11.2021. 03:33

»

senatnē

cilvēki garos, tumšos vakaros pie skala vai sveču gaismas stāstīja pasakas un šausmu stāstus...


žīdi pārpludināja Eiropas ziemeļus. (Pusebreja K. Švābes grāmatā aprakstīts C19, Lielā ek. nonuļļošana. Žīdu cionistu stratēģija. CIonisma vēsture globāli aizliegta.) Ari Latviju. Ipaši pārpludināja Kurzemi. 1918. gadā Kauņa bija žīdu kultūras Eiropas centrs. Broļuki un latvji, esti bija nabago šķira ar cerībām uz pašnoteikšanos ar unikālo ekonomikas industrializāciju.. Etnisko nacionālisma attīstīja līdz nacionālas valsts izeidei Baltijā, savu roku politikā pielika žīdi kā juristi, ārsti utt. Kā 1917. gadā 2000 jaunu žīdu Petrogradā ivritā izdeva savus laikrakstus un ar “žīdu slepkavu kulūru” sekoja Ļeņina unTrocka ideoloģijai. Šodien cionisms prasa valstsnāciju, nevis nācijvalsti - sajaucot tautības ES bez valstu robežām “it kā miera labad internacionālismu”...

Izlasi mūsdienu cionistu norādes 6. Saeimai “Gudro stratēģija un taktika”, no ivrita tulkoto “ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā”.

Atbildēt

Jā, var teikt,

16.11.2021. 03:20

»

Q

Autors parāda Rietumu demagoģiju un vēlmi kolonizēt un izlaupīt Austrumeiropas valstis, labs piemērs Ukraina


ka autors arī izspiež “cionisma sūdu” sabiedrībai.

Atbildēt

Q

16.11.2021. 02:53

Autors parāda Rietumu demagoģiju un vēlmi kolonizēt un izlaupīt Austrumeiropas valstis, labs piemērs Ukraina!

Atbildēt

senatnē

16.11.2021. 00:48

cilvēki garos, tumšos vakaros pie skala vai sveču gaismas stāstīja pasakas un šausmu stāstus.
Gribiet vēl kādu?
Baltkrievijas teritoriju vēl senāk apdzīvoja baltu tauta, pirms viņus iebrucēji daļēji pārkrievoja. Būs laiki, kad visi balti apjautīs savu būtību, atgūs savu agrāko valodu un apvienosies varenā spēkā. Un atgūs savas vēsturiski piederošās zemes.
Dzirdiet, brāļi? Broļukas?

Atbildēt

autors kā redzams PSRS okupants

16.11.2021. 00:17

russkij mir blozgas ar saviem paklīdeņiem okupantiem cenšas glābt kremļa ... tfu gandrīz pateicu godu, bet kāds var būt gods asiņu kārai okupantu ordai, kas klīst pa cilvēku zemi un nīst visu nekrievisko.

Atbildēt

Taisnība

15.11.2021. 23:33

Skatoties uz p*dariem šinī pārpratumā ko kļūdaini saucam par valsti Lukašenko ne ar ko neatšķiras. Ja nu vienīgi ar to ka nav mīkstais un pediņš kā pastaļdauņi valdībā.

Atbildēt

Fakts

15.11.2021. 22:59

Tā diemžēl ir. Rietumu banksterus var turēt distancē tikai ar savu naudu un automātu plecā. Pat Ķīnai skaidrs, ka vienatnē Rietumi to nograuztu.Tāpēc tā bloķējas ar Krieviju.Nav šobrīd lielāka ļaunuma par Rietumu modeli, sorosītiem, baidenistiem un Deep State. Visi, kas apkalpo viņu intereses nacionālajās valstīs ir nodevēji un saņems lodi pakausī.Arī Latvijā.

Atbildēt

Es ar tur nesēdētu!

15.11.2021. 22:57

»

Aga

Autoram Covids riktīgi skāris smadzenes. Tikai viens arguments spēj sagraut pilnīgi visu raxta jēgu. Migranti mēģina laisties nevis no pūstošās Eiropas uz plauktošo Baltkrieviju, bet gan pretējā virzienā


Baltkrievija Batjka viņus ieliks kartupelju vagaa vai skrūvēt traktorus,toties Eiropā iedos dzīvokli,labu pabalstu un vēl visādus bonusus.

Atbildēt

Aga

15.11.2021. 22:42

Autoram Covids riktīgi skāris smadzenes. Tikai viens arguments spēj sagraut pilnīgi visu raxta jēgu. Migranti mēģina laisties nevis no pūstošās Eiropas uz plauktošo Baltkrieviju, bet gan pretējā virzienā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...