Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saulis

18.11.2021. 07:46

»

JolantaJ

Pēc izlasīšanas nesaprotu,kāpēc tos tūristus stumj uz Poliju,nevis uz latviju.Viņi tāpat nnezin uz kuru pusi irVācija


Visu viņi zin!Viniem ir mobilie ar navigācijam.No Polijas Vāciju ar roku aizsniegt!Merkeliene skata pēc drusku palauzisies un beigās paņems ,tā ka šiem viss bus cikinieka!

Atbildēt

izsmiekls

17.11.2021. 22:00

Ja gribat zināt, ko domā Rietumi par Baltiju un Poliju, tad papētiet Lukašenko un Merkeles neseno sarunu un to rezultātus. Un tad uzjautājiet, kurs te ir leģitīms un rīcībspējīgs))) Polija joprojām ir amerikāņu mīna Eiropā, nav saprotams, uz ko viņi cer, eskalējot konfliktus Eiropā. Ukrainā un Baltijā nestabilitāte aug un tas ir vajadzīgs tikai amerikāņiem. Krievus par katru cenu vajag ievilkt karā, jo tad Ķīna paliek aci pret aci ar jeņķiem, kuru jauda ir gandriz pietiekama, lai tiktu galā ar Ķīnu. Bet Krievijas-Ķīnas bloks amerikāņu hiēnām vairs nav ceļams.Tikko jeņķi atlīdīs no Eiropas, tautas metīsies izrēķināties ar kolaborantiem visā kontinentā. Mums būtu jāsāk ar MK un ĀM neliešiem.

Atbildēt

Jurčiks

17.11.2021. 00:14

Nu tas jau ir kaut kas interesants. Trolisma otrais līmenis. Visu cieņu, tā samudžināt, vajag mācēt!

Atbildēt

diplomāts

16.11.2021. 21:12

Jāizsviež ārā Lukašenko.

Atbildēt

hm

16.11.2021. 17:59

Ar jauno gadu visi maksājumi par elektrību, gāzi, apkuri - dubultosies. Par dzīvokli maksāsim vismaz 2x dārgāk. Tāpēc jau valdībai būs vajadzīgs sauklis - latvieti nepadodoes, imigranti nāk un var ienākt tieši tavā dzīvoklī!
Paņēmiens vecs kā pasaule. Daudzi taču nespēs samaksāt. Kā citādi lumpeņus vest pie prāta?

Atbildēt

Labākais

16.11.2021. 17:55

»

Kā krievi mīl "riebīgos" Rietumus

Laikam tā ir patiesība, ko raksta citi. Lasi, ko saka pašas Krievijas gaiše prāti (komentārs no interneta, ja tā ir taisnība...


jau tas,kas te runā par “mūžam brūkošajiem,pūstošajiem Rietumiem un ASV” mierīgi lieto tur radītās tehnoloģijas-tel,pc,programmatūras,mašīnas,traktorus,ražošanas iekārtas,mūziku,instrumentus,kameras uttttt.Pat naftu Krievijā pumpē ar Rietumu tehnoloģijām,par Mersedes,Audi,BMW pat nepieminot.Kur ir kkas,ko ražotu,lietotu visā pasaulē Krievija,Baltkrievija vai citi tie”rietumu nīdēji”???Ķīna,Indija pacēlās,pateicoties “pūstošo rietumu” tehnoloģijām..

Atbildēt

Varbūt

16.11.2021. 17:47

»

elementari

toreiz Latvija nebija asv kolonija un nepiedalijas arvalstu okupacijas militarajas akcijas


elementārāk-nav vairs latviešu pēc 50 gadu okupācijas.

Atbildēt

krievu mēslam

16.11.2021. 17:39

»

Latvija - neizdevusies valsts

Aizej, paspodrini LV totalitāro režīmu. Domestos neaizmirsti


Labi, ka atgādināji par Domestos. Vēl ne tik sen Domestos krievijā rīkoja konkursu par drausmīgāko skolas ateju un uzvarētājam apsolīja remontu. Tūkstošiem skolu aizsūtīja foto.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

16.11.2021. 17:10

Praktiski pirmo reizi starp visu šļuru-šeitan patiess,sakarīgs un argumentēts raksts.CEPURI NOST!

Atbildēt

JolantaJ

16.11.2021. 17:08

Pēc izlasīšanas nesaprotu,kāpēc tos tūristus stumj uz Poliju,nevis uz latviju.Viņi tāpat nnezin uz kuru pusi irVācija.

Atbildēt

Kā krievi mīl "riebīgos" Rietumus

16.11.2021. 17:07

»

Josifs Staļins

Uzraksti man donosu lūdzu, un es paskatīšos ko ar šiem diviem neliešiem var izdarīt. Starp citu ja velies stučīt pastāvīgi es tikai priecāšos, mums labi stukači vienmēr ir vajadzīgi


Laikam tā ir patiesība, ko raksta citi. Lasi, ko saka pašas Krievijas gaiše prāti (komentārs no interneta, ja tā ir taisnība):
- «Московия - душа тайги, монгольская, дикая, звериная.»А. Толстой;
- «Народ, который блуждает по Европе, и ищет что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения.» Достоевский;
- «Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.» Булгаков;
- «Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость.» Горький;
- «Ох, как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и
морального разврата, подлости, вранья и злодейства.» Аксаков;
- «Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете.» Тургенев;
- «Русская история до Петра Великого сплошная панихида, а после Петра Великого - одно уголовное дело». (Федор Тютчев)
- «Россией управлять не сложно, но совершенно бесполезно». (Александр II)
- - Мы производим впечатление великой державы. А больше ничего не производим (А. Муртазаев).

Димаpirms 3 minūtēm10
«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов)
-

Šī ir patiesība, ko nekad nepastāstīs Krievijas kanālos. Vai te ar Obama vainīgs?
- Дочери Путина живут в Европе. - Депутат Пехтин. С сыном в США. - Министр транспорта Московской области - Кацыва. С сыном в США. - Дети депутата Железняка - живут в Швейцарии. - Дети Астахова. Один во Франции, другой в Англии. - Дети и внуки "главного патриота России" главы РЖД Владимира Якунина живут за пределами страны - в Англии и Швейцарии. - Дочка министра иностранных дел Сергея Лаврова Екатерина живет и учится в США. - Сын - вице-спикера госдумы А.Жукова долго жил и учился в Лондоне. - Дочь вице-спикера гос.думы Сергея Анденко учится и живёт в Германии. - Старший сын вице-премьера Дмитрия Козака - Алексей живет за границей и занимается строительным бизнесом. - Младший брат Алексея Козака, Александр, работает в Credit Suisse - Старший сын депутата Ремезкова, Степан, недавно закончил милитер-колледж Вэлли Фордж в Пенсильвании (год обучения стоит 1 млн 295 761 руб.). Его младшая дочь живёт в Вене, где занимается гимнастикой. Маша Ремезкова представляла сборную Австрии(!) на детских соревнованиях в Любляне. - Дочь депутата В. Фетисова - Анастасия, выросла и выучилась в США.Писать и читать по-русски Настя так и не научилась. - Дочь Светланы Нестеровой, депутата гос.думы от фракции «Единая Россия»- живет в Англии. - У главного борца за "традиционные православные ценности" Е. Мизулиной сын Николай учился в Оксфорде, получил диплом и переехал жить на постоянной основе в толерантную Бельгию, где разрешены однополые браки.
- Дочь депутата Воронцова Анна проживает в Италии. Туда она переехала из Германии.
- У единоросса Елены Раховой, прославившуюся тем, что она ленинградцев, проживших менее 120 дней в блокаде, назвала "недоблокадниками", дочь живет в США.
- Дочь экс-спикера ГД,одного из основателей партии "Единая Россия", а ныне члена Совбеза Бориса Грызлова Евгения живёт в Таллине. И даже недавно получила эстонское гражданство.
- Сын бывшего министра образования Андрей Фурсенко живёт на постоянной основе в США.
- Сын В.Никонова (внука Молотова), президента фонда «Политика» - гражданин США.


Un nodevības, asinkāre, slepkavības 1937.- tajos gados - miljoniem genofonda izkaušana, par ko liecna tā?

Krieviem jāsadzīvo ar latviešiem, jāpārtrauc teiciens: Nas ne uvažajut"Cieniet Latviju un latviešus, jūs latvieši cienīs kā īstu brāli. Es apbrīnoju vecticībniekus par viņu īsto, cilvēcisko, patieso cieņu pret otru cilvēku. Slava krieviem - vecticībniekiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 16:53

»

Elgars

kremļa trollis ļoti cenšas nomazgāt ūsaiņa totalitāro režīmu


Aizej, paspodrini LV totalitāro režīmu. Domestos neaizmirsti!

Atbildēt

Draugs

16.11.2021. 16:45

»

autors- Krievijas specdienestu aģents

Nav saprotams, kāpēc Lapsa iesaistījies Krievijas specdienestu organizētā hibrīdkarā pret Latviju. Turklāt tiešā veidā - publicējot atklāti pret Latviju vērstu murgainu raksteli, kura mēŗķis Latviju attēlot kā neizdevušos valsti jeb valsteli, kurai nav tiesību eksistēt. Lapsa ar šo raksta publicēšanu...


Latvija nudien nav parāk izdevusies valsts. Un demokrātijas sen nav nekadas, bandītu grupas bīda politiku un krišo noziegumus. Kāpēc par to nevar runat? Liec pretī faktus, pierādi, ka tā nav. Bet tā vietā jūsējie atceļ Satversmi un sariko puču. Aizturēt vajadzētu Radio un LTV vadību par meliem un dezinformāciju uz nodokļu maksātāju rēkina

Atbildēt

bet protams

16.11.2021. 15:33

»

nelej udeni

latvija 4x lielaka mirstiba no covid-19 neka Krievija,rekinot uz miljons iedzivotajiem


Kas jūs, netīros beztiesīgos lopus, vispār uzskaita? Loģiski, ka krievu bidlomasa, kas guļ "slimnīcās", kur nav karstā ūdens koridoros uz grīdas uz piemīztiem matračiem, sprāgst kā mušas. Pat tāds pēdējais civilizācijas atkritums, kā tu, labāk mokies nīstā latvijā starp nīstiem homo sapies, nekā dodies atpakaļ pie sugas brāļiem, kuriem 1000 negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām.

Atbildēt

Kirasieru svadrona bundzenieks

16.11.2021. 14:01

»

Padomju armija

Hoholu praporsciki Padomju armija bija lielakie zagli jebkura noliktava


Toreizējie praporsciki,tagadējie ģenerāli!

Atbildēt

Ivars

16.11.2021. 13:55

»

Padomju armija

Hoholu praporsciki Padomju armija bija lielakie zagli jebkura noliktava


Iekārtojoties darbā par noliktavas pārzini, hohols bija patīkami pārsteigts, par to ka tur arī algu maksā.

Atbildēt

Ja

16.11.2021. 13:43

»

EU......

Eu īstenais latvieti, kāpēc tad savu valsti tā arī neesi uzcēlis, bet nolaidis pēc izstāšanās no PSRS līdz pilnīgam pagrimumam. Kas tad tagad traucēja


jau šeit nav valsts,tad ko šeit dari?Mazohists vai?Latvija nav ne pagrimusi,ne nefunkcionējoša.Kaut gan jautājumu varētu uzdot sekojoši-kāpēc pēc pirmā pasaules kara Latvija varēja 20 gados attīstīt lauksaimniecību,ražošanu,uzcelt nepilnu 15 gadu laikā pāri 400 skolām,atjaunot,pārbūvēt pāri par 300 skolām,uzcelt tautas namus,slimnīcas,sanatorijas,bērnu dārzus, Centrāltirgu tolaik modernāko Eiropā,ar centrālapkuri-tirgu!!!Pie visa tā,vēl uzkrāt zeltu ārzemju bankās?

Atbildēt

Arī

16.11.2021. 13:34

»

autors- Krievijas specdienestu aģents

Nav saprotams, kāpēc Lapsa iesaistījies Krievijas specdienestu organizētā hibrīdkarā pret Latviju. Turklāt tiešā veidā - publicējot atklāti pret Latviju vērstu murgainu raksteli, kura mēŗķis Latviju attēlot kā neizdevušos valsti jeb valsteli, kurai nav tiesību eksistēt. Lapsa ar šo raksta publicēšanu...


interesanti,kurš izsludinājis sacensības,kā un cik vairāk, jēlāk, zemiskāk nozākās Latviju,latviešus un visus šeit dzīvojošos.Un galvenais,anonīmi.Var gļēvi bārstīt savas”pērles”augstprātīgi, nicīgi un iedomājoties,ka’šādā veidā pats ir nezcik pārāks un gudrāks par pārējiem.

Atbildēt

to Q

16.11.2021. 12:30

»

Q

Autors parāda Rietumu demagoģiju un vēlmi kolonizēt un izlaupīt Austrumeiropas valstis, labs piemērs Ukraina


Vislabākais piemērs ir Krievijas Pederastija, kur ar Covid slimās bidlas bez aprūpes un zālēm sprāgt nost slimnīcu koridoros uz grīdas, uz piemīztiem matračiem, kur nav naudas, lai 30 miljoniem āra ateju nomainītu izpuvušās koka grīdas.
800 gadi mongoļu - tatāru jūgā, tas nav nekāds joks

Atbildēt

Pirātu partija

16.11.2021. 11:34

Gandrīz katra gadsimta sākuma parādās šada tipa vīrusi.
Vīrus ir īpaša dzīvības forma, kas ir spējīga dzīvot tikai citā organismā to pārveidojot un likvidējot nederīgos organismus.
Sākumā vīrus vērsās pret gados vecākiem kleptokrātiem, vadoņiem, lai mainītu pasaules uzbuvi, globazicaju.
Pasaule savā uzbūvē aizgāja pa nepareizo ceļu un bija vajadzīga korekcija.
Ja ņemam Latviju, birokrātijas un kleptikrātijas paraugvalsts. Līdzīgi Vācija, pie varas kukuļņemēji, valstī valda birokrātija augstākā līmenī.
Kleptokrāti nobijās, un lai aizsargātu sevi sāka durstīt visus cilvēkus.
Līdzjūtība sadurtiem. Visiem būs sekas, tās ļoti labi būs redzamas Izraēlā. Žīdi veic genocītu paši pret sevīm un drīz zaudēs savu valsti!
P.S. Ja zemei nepalīdzes mainīties vīrus, tiks iedarbināti citi mehānismi. Dabas katastrofas, vulkani, zemestrīces un tehnogēnas avārijas.
Šajā gadā pirmā ļoti stiprā zemestrīce, ap jauno gadu. Nākošā vēl divas, un vēl stiprākas.
Vilcieni, lidmašīnas ar sadurtiem kritīs katru mēnesi.
Kā to mainīt? Mainieties. Jauna ēra nāk ar tīrīšanām. Jāmaina pasaules uzbūve. Pārslimos visi, īpaši smagi, sadurtie.

Atbildēt

ej nu

16.11.2021. 11:32

»

EU......

Eu īstenais latvieti, kāpēc tad savu valsti tā arī neesi uzcēlis, bet nolaidis pēc izstāšanās no PSRS līdz pilnīgam pagrimumam. Kas tad tagad traucēja


Šī valsts ir radījusi veselu baru miljonāru, kāds nu pagrimums? Un Pierīgā tik daudz lepni nami sabūvēti.

Atbildēt

Vārdnīca

16.11.2021. 11:22

Dārgais autor! Ideju aizņēmāties no Puškina drauga filozofa Čaadajeva, kam Puškins veltījis vairākus dzejoļus? Čaadajevs uzskatīja, ka Krievija radīta tāpēc, lai parādītu pasaulei, kā nevajag darīt.

Atbildēt

autors- Krievijas specdienestu aģents

16.11.2021. 10:25

Nav saprotams, kāpēc Lapsa iesaistījies Krievijas specdienestu organizētā hibrīdkarā pret Latviju. Turklāt tiešā veidā - publicējot atklāti pret Latviju vērstu murgainu raksteli, kura mēŗķis Latviju attēlot kā neizdevušos valsti jeb valsteli, kurai nav tiesību eksistēt. Lapsa ar šo raksta publicēšanu nevis dod iespēju parādīties viņa portālā dažādiem uzskatiem (raksts nav uzskata raksts, bet neargumentēts un prasts propagandas savārstījums), bet tieši piedalās hibrīdkarā Krievijas pusē. Ar šo aizcinu drošības iestādes noteikti aizturēt raksta autoru un Lapsu, lai noskaidrotu, kas tieši inspirē un kurš atbalsta šādu rakstu publicēšanu.

Atbildēt

EU......

16.11.2021. 09:49

»

autors kā redzams PSRS okupants

russkij mir blozgas ar saviem paklīdeņiem okupantiem cenšas glābt kremļa ... tfu gandrīz pateicu godu, bet kāds var būt gods asiņu kārai okupantu ordai, kas klīst pa cilvēku zemi un nīst visu nekrievisko


Eu īstenais latvieti, kāpēc tad savu valsti tā arī neesi uzcēlis, bet nolaidis pēc izstāšanās no PSRS līdz pilnīgam pagrimumam. Kas tad tagad traucēja?

Atbildēt

Nu Nu

16.11.2021. 09:41

»

paga paga

Tieši tā. Un Latvijā km žoga izmaksā tikpat cik km asfalta


Nedomāju,ka par km asfalta cenu varēs izbūvēt km Žogu.Žogs jau neiet pa zemi kā asfalts,bet stiepjas pa gaisu un tātad izmaksas bus lielākas,turklāt droši vien to nāksies pieslēgt pie elektrības kas arī bus dārgāka.Bez Eiropas palīdzības te neiztikt!

Atbildēt

Paldies!

16.11.2021. 09:35

Vismaz kāda saprāta balss šajā samazgu spainī, kas izlīst pār Baltkrieviju!

Atbildēt

senatne

16.11.2021. 09:07

»

Ko nu tukši pareģo? Būs unir tā, kā mūs un šīs zemes bagātības

novērtē ārvalstu naudas vienībās - šodien ar žīdu izdoto un kontrolēto usd...


"ko nu tukši pareģo"- es jau tikai stāstu pasaku.
Mūsu valodas saknes - kas ir tikums? Tikt, iztikt, pietikt, pārtikt. Pieticīgs cilvēks - vai tas ir gods? Pārticis - viņam ir vairāk, nekā vajadzīgs. Vai ķēniņam nepietiek ar vienu pili? Ja viņš kāro vēl un vēl, iegūt arī sava tuvākā mantu, sievu, vai ko citu, kas tam pieder? Vai tā neizceļas pasaules nelaimes?
Balti bija zemkopji, tas ir, pakāpi augstāk kā mednieki, kas dzīvoja mežos, būdās un pārt8ka tikai no medījumiem. Saistīti ar savu zemi, ne tā kā klejotāji.

Atbildēt

Ko nu tukši pareģo? Būs unir tā, kā mūs un šīs zemes bagātības

16.11.2021. 05:36

»

senatnē

cilvēki garos, tumšos vakaros pie skala vai sveču gaismas stāstīja pasakas un šausmu stāstus...


novērtē ārvalstu naudas vienībās - šodien ar žīdu izdoto un kontrolēto usd/€.

Atvaino - “garos ziemas vakaros”, arhitipiski mīti, sorry, šodien murgi.’

Tomēr “trejas saules”, dzejas un domāšanas simboli, Raiņa simbolisms.. etnosu pamatbūtība, katram etnosam savi, bet līdzīgi arhitipi.

Arhitipiski vērtējot Kariņa MK valdību, 13. Saeimu, kaut kādu čekistu E. Levitu kā VP, pēc atklātām MK sēdes sarunām
nezinu, pat kā vērtēt... varbūt krievu arhitipā - durački vasjas?

Vai “uz līdakas pavēli”, vai .. gāja vecītis uz jūru, izvilka zelta zivtiņu..

Latviešu arhitipiskumu nevaru piemeklēt tai marionešu varzai, kas manipulē ar tautu, krāpj to un citādi “diplomātiski apmauj” cionistu žīdu arhitipa - kabalas, toras garā - “ar viltu, maldiem un spaidiem” jebkurās politiskās saistībās pret tautu...

Atbildēt

Pēc “melnā mēra” laika terora pret ebrejiem

16.11.2021. 03:33

»

senatnē

cilvēki garos, tumšos vakaros pie skala vai sveču gaismas stāstīja pasakas un šausmu stāstus...


žīdi pārpludināja Eiropas ziemeļus. (Pusebreja K. Švābes grāmatā aprakstīts C19, Lielā ek. nonuļļošana. Žīdu cionistu stratēģija. CIonisma vēsture globāli aizliegta.) Ari Latviju. Ipaši pārpludināja Kurzemi. 1918. gadā Kauņa bija žīdu kultūras Eiropas centrs. Broļuki un latvji, esti bija nabago šķira ar cerībām uz pašnoteikšanos ar unikālo ekonomikas industrializāciju.. Etnisko nacionālisma attīstīja līdz nacionālas valsts izeidei Baltijā, savu roku politikā pielika žīdi kā juristi, ārsti utt. Kā 1917. gadā 2000 jaunu žīdu Petrogradā ivritā izdeva savus laikrakstus un ar “žīdu slepkavu kulūru” sekoja Ļeņina unTrocka ideoloģijai. Šodien cionisms prasa valstsnāciju, nevis nācijvalsti - sajaucot tautības ES bez valstu robežām “it kā miera labad internacionālismu”...

Izlasi mūsdienu cionistu norādes 6. Saeimai “Gudro stratēģija un taktika”, no ivrita tulkoto “ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā”.

Atbildēt

Jā, var teikt,

16.11.2021. 03:20

»

Q

Autors parāda Rietumu demagoģiju un vēlmi kolonizēt un izlaupīt Austrumeiropas valstis, labs piemērs Ukraina


ka autors arī izspiež “cionisma sūdu” sabiedrībai.

Atbildēt

Q

16.11.2021. 02:53

Autors parāda Rietumu demagoģiju un vēlmi kolonizēt un izlaupīt Austrumeiropas valstis, labs piemērs Ukraina!

Atbildēt

senatnē

16.11.2021. 00:48

cilvēki garos, tumšos vakaros pie skala vai sveču gaismas stāstīja pasakas un šausmu stāstus.
Gribiet vēl kādu?
Baltkrievijas teritoriju vēl senāk apdzīvoja baltu tauta, pirms viņus iebrucēji daļēji pārkrievoja. Būs laiki, kad visi balti apjautīs savu būtību, atgūs savu agrāko valodu un apvienosies varenā spēkā. Un atgūs savas vēsturiski piederošās zemes.
Dzirdiet, brāļi? Broļukas?

Atbildēt

autors kā redzams PSRS okupants

16.11.2021. 00:17

russkij mir blozgas ar saviem paklīdeņiem okupantiem cenšas glābt kremļa ... tfu gandrīz pateicu godu, bet kāds var būt gods asiņu kārai okupantu ordai, kas klīst pa cilvēku zemi un nīst visu nekrievisko.

Atbildēt

Taisnība

15.11.2021. 23:33

Skatoties uz p*dariem šinī pārpratumā ko kļūdaini saucam par valsti Lukašenko ne ar ko neatšķiras. Ja nu vienīgi ar to ka nav mīkstais un pediņš kā pastaļdauņi valdībā.

Atbildēt

Fakts

15.11.2021. 22:59

Tā diemžēl ir. Rietumu banksterus var turēt distancē tikai ar savu naudu un automātu plecā. Pat Ķīnai skaidrs, ka vienatnē Rietumi to nograuztu.Tāpēc tā bloķējas ar Krieviju.Nav šobrīd lielāka ļaunuma par Rietumu modeli, sorosītiem, baidenistiem un Deep State. Visi, kas apkalpo viņu intereses nacionālajās valstīs ir nodevēji un saņems lodi pakausī.Arī Latvijā.

Atbildēt

Es ar tur nesēdētu!

15.11.2021. 22:57

»

Aga

Autoram Covids riktīgi skāris smadzenes. Tikai viens arguments spēj sagraut pilnīgi visu raxta jēgu. Migranti mēģina laisties nevis no pūstošās Eiropas uz plauktošo Baltkrieviju, bet gan pretējā virzienā


Baltkrievija Batjka viņus ieliks kartupelju vagaa vai skrūvēt traktorus,toties Eiropā iedos dzīvokli,labu pabalstu un vēl visādus bonusus.

Atbildēt

Aga

15.11.2021. 22:42

Autoram Covids riktīgi skāris smadzenes. Tikai viens arguments spēj sagraut pilnīgi visu raxta jēgu. Migranti mēģina laisties nevis no pūstošās Eiropas uz plauktošo Baltkrieviju, bet gan pretējā virzienā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....