Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

opā

16.02.2017. 18:54

Un vēl, vajag salikt pareizos uzsvarus. Pēc padomju okupācijas un visādām izdarībām 1991.gadā krieviem bija jāpierāda sava lojalitāte Latvijai, nevis latviešiem jādomā par krievu problēmām. Jo krievi, kas dzīvo Latvijā šobrīd, lielākā daļa ir cēlusies no okupantiem, nevis Latvijas krieviem (Latvijas pilsoņi, kas dzīvoja Latvijā pirms 1914.g.). Krieviem, kas iebrauca padomju laikos (tātad nedabūja pilsonību automātiski) paldies būtu latviešiem jāsaka, ka vispār viņiem pēc 1991.g. te atļāva palikt, nevis žēloties, ka kādam it kā patriotam, lūk, pilsonība nav iedota automātā un ļaunie latvieši likuši eksāmenu kārtot. Ja jau tu esi tāds Latvijas patriots un liels cīnītājs par Latvijas brīvību bijis, tad kāpēc tev tik ļoti pazemo pati doma nokārtot elementāru eksāmenu latviešu valodā?

Atbildēt

opā

16.02.2017. 18:44

Liela daļa krievu jeb homo soveticus, kas būtu precīzāk, ir pret Latviju, pret Latviešiem, tas ir fakts. Liela daļa vismaz nesaskata nekādu netaisību vai ļaunumu no Latvijas okupācijas 1940.g. vai Staļina represijām. Ir daļa, kas pat to uzskata par apsveicamu rīcību, tāpat kā tam sekojoši Latvijas pilsoņu izsūtīšanu, apšaušanu. Par kādām kopīgām vērtībām vai runāšanu te var vāvuļot? Ja slepkavu pēcteči nesaskata neko sliktu savu senču slepkavošanā, tad kāpēc man ar viņiem vispār jārunā? Latvijas nacionālie spēki ir ļoti skaidri formulējuši savu Latvijas vīziju. Viena tauta, viena valsts, viena valoda! Nav svarīga etniskā izcelsme, svarīga ir uzticība Latvijas valsts idejai. Vai tu esi latvietis, vai čigāns, vai krievs, vai ebrejs, tas nav svarīgi, ja tu esi Latvijai lojāls pilsonis, tad esi mūsējais, ja tu esi pret Latvijas ideju naidīgs, tad tu neesi mūsējais, pat ja esi latvietis. Latvijas nacionāļi ir atvērti pret visu tautību Latvijas pilsoņiem, ne velti "nacionāļos" ir arī krievu tautības cilvēki, bijuši arī ministri un deputāti. Tādēļ fakts, ka ir tika maz krievu, kas balsotu par "labējām partijām" un lielākā daļa izvēlās putina klaunu ušakova brigādi, ir apliecinācijums šo krievu "lojalitātei" pret Latviju. Viņiem bija visas iespējas pievienoties latviešiem un būvēt kopīgu valsti, bet lielāka daļa diemžēl izvēlējas turpināt būt par krievu šovinistiem un bija taisnība tiem, kas aicināja neskriet atplestām rokām pretī ļaudīm, kas vēl 1990.g. lielākā daļa balsoja PRET Latvijas netkarību!

Atbildēt

Nožēlojami,

13.02.2017. 19:17

ka kopš 90.gadu sākuma tiek grauta pilsoniskās sabiedrības veidošanās. Jau sākot ar Pilsoņu komiteju likvidēšanu. Tiem pilsoņu kandidātiem, kuri balsoja par Augstākās Padomes deputātiem-Latvijas neatkarības atbalstītājiem, pilsonību vajadzēja piešķirt bez jebkādiem noteikumiem. Nepiedodami, ka valsts politiku daudznacionālā valstī veido tikai profesionālo izglītību ieguvušie. Latvijas valsts pavalstnieki bija visi tās teritorijā dzīvojošie uz 1918.g.18.novembri.Latvieši, krievi, poļi vācieši,latgalieši lietuvieši, lībieši, ebreji, pat musulmaņi.Tie galvenokārt runāja katrs savā valodā. Tikai K.Ulmaņa 6 gadu laikā tika uzsvērta latvietība.Ja kāds no politikāņiem būtu lasījis krievu klasiķus, tas zinātu, ka viņi par krievu nacionālo īpašību uzskata mesiānismu.Šo defektu ar nelielu piepūli varēja pārvērst par efektu visu labā.

Atbildēt

Es

13.02.2017. 13:35

Autors labi saprot, ka NA nekad nespētu atņemt vēlētājus Saskaņai, tomēr spītīgi uzstāj uz to. :) Cik vērts ir tāds fantazējums?

Atbildēt

nieva

13.02.2017. 13:19

Vispār būtu interesanti skatīties kā Trampa kungs vai kāds senators lauzītā spāņu valodā meksikāņiem skaidro savu politisko nostāju un lūdz cienīt ASV Konstitūciju. :)

Atbildēt

nieva

13.02.2017. 13:07

Interesanti būtu pieredzēt šo "labējo partiju runāšanu" ar citvalodīgajiem! Ja runās, cienot Satversmi, tad obligāti un viennozīmīgi jālieto latviešu valoda. Ja runās, ievērojot pašu sarakstītos likumus, MK, pašvaldību saistošos noteikumus, tad ierēdnim obligāti un viennozīmīgi jālieto otrai pusei saprotama valoda, respektīvi krievu. Tas pats par izrādīšanos 9.maijā, kad piemin īslaicīgo sociālistu uzvaru pār nacionālsociālistiem.

Atbildēt

vai nu

13.02.2017. 13:02

Vai nu raksta autors ir pilnīgi stulbs, vai arī Kremļa hibrīdkara kareivis.
Vienīgais, kā varētu atņemt Saskaņai Rīgu, ir iesēdināt cietumā Ušakovu, Ameriku, Burovu un daudzus citus viņu saaustā korupcijas tīkla darboņus un pārņemt administratīvo pārvaldi piespiedu kārtā. Pēc tam jāiztīra visi departamenti un deputāti no zagļiem un korumpantiem. Taču tam vajag politisko gribu, jo viss viegli realizējams caur vienu ministriju un Āboltiņas kontolētajiem specdienestiem. Diemžēl Āboltiņai personiski ir izdevīga Latvijas krimināli -politiskā valsts un pašvaldību pārvalde. Kad varas partijas pašas ir mafija, tad ir naivi domāt, ka tās likvidēs konkurentus, ja savstarpēji ir labi sarunāti un sadalīti ienākumi un valsts izzagšanā iestājies stabils kompromiss starp mafijas klaniem.Kamēr iedzīvotāji ļausies slaukt pēdējo asins lāsi, tikmēr Ušakova vai Āboltiņas bandas (abas un vēl citas kopā) - kāda tur starpība, varēs to darīt.

Atbildēt

nieva

13.02.2017. 12:53

Latviešu partiju vadībā notika mazākumtautību pārkrievošanu, nelatviski runājošo iedzīvotāju bērnu sadzīšana krievu skolās, reālas divvalodības izveidošana. Kas tad tos likumus un MK pieņēma? Vai Saskaņa? Varbūt Kremļa nacionālsociālisti (fašisti)?

Atbildēt

Zvērkāvis

13.02.2017. 12:10

Tā krievvalodīgo daļa,kas ir lojāla Latvijas valstij,labi pārvalda latviešu valodu un nekādas speciālas komunikācijas neprasa.Tie Urrlostānas fani ,kas balso par Ušakova kliķi nav pāraudzināmi.

Atbildēt

Fēlis

13.02.2017. 09:06

»

to Fēlis

Nu mums jau gan te pārsvarā ukraiņi nevis krievi


Kur tas ir, pie jums?

Atbildēt

Žulis

13.02.2017. 07:22

»

to Žulis

Nu no komunistiskās partijas gan tur vairs nav ne smakas, pat no sociālisma atteicās. Biedri gan tie paši. Varbūt precīzāk būtu saukt - mankurtu un kangaru partija


Bet komunistiskā partija jau visos laikos ir sastāvējuši no kangariem un mankurtiem. Tā komunisma ideoloģija viņiem bija tikai instruments ar kura palīdzību šie muļķoja tautu un realizēja savu varu. Kad šis instruments nolietojās (kļuva nederīgs, sāka traucēt) šie to atmeta un ņēma savas rokās citu instrumentu. Tā, ka komunisma tur tiešām vairs nav, bet tā kompartijas smaciņa ir vēl stiprāka kā padomju laikos.

Atbildēt

viena partija

12.02.2017. 12:49

Nacionālā apvienība pat deleģējusi Baibiņu Broku, lai palīdz Ušakovam tikt pie varas! Un pat cienījamais diriģents un komponists Amoliņš un citi latvieši iztapīgi pateicas Saskaņai par iespēju bez biļetes pabraukāt, itkā tas nebūtu par visu mūsu nodokļu maksātāju naudu. Gods kalpot! Tā sacīt, visus var nopirkt un visu var pārdot - pat brīvību.
Vai tiešām?
Bet Latvijā ir krievi, kurus es tiešām uzskatu par saviem un Latvijas draugiem. Vai citus par tādiem var "uztaisīt" - stipri šaubos, jo viņi dzīvo pavisam citā informācijas telpā, kurai ar Latviju maz sakara, ja nu vienīgi meli.
Es arī uzskatu, ka vadošā partija ir viena - komunistiskā.Joprojām.

Atbildēt

Kas kurina naidu

12.02.2017. 12:31

»

Udo Ulbergs

Autora naivs sapnis par latviešu runasvīru prāta esamību. Ja latviešu runasvīriem būtu prāts, tad Latvija nebūtu divkopienu valsts ar milzīgu nepilsoņu skaitu, kas automātiski nevar būt lojāls Latvijai. T.s. latviešu nacionālie spēki tradicionāli ir visdumjākie, visnodevīgākie, visstulbākie, viskretīniskākie...


Šekistiekie ekstrēmisti, nediplomātiskie NA bērnišķīgie runasvīri un krievu ekstrēmisti ar saviem advokātiem žīdiem, ekstrēmistiem, lai izkalpotos šiem krievu ekstrēmistiem un kopā iekļūtu deppitātos. Kautar sātanu, ka tik deputātos. Tā dara apmātie latvietīši ādamsoni, rozentāles un vairāki citi, kā tikt deputātos, jo viņu stulbums latviešu publikā neļauj izcelties un tikt atbalstīti. Tur viņi ar savu ekstrēmismu der un tiek celti gaismā, kaut arī prāta maz.

Atbildēt

Republic of Liberia

12.02.2017. 11:10

Latvijā ir divas plebeju pamat partijas-kopienas, Krievu strādnieku partija un Latviešu laucinieku partija.

Atbildēt

ir gudrie un stulbie

12.02.2017. 10:34

nav valodu problēmas!!!!!!!!!!!!!!!! šī 'problēma' autores galvā tai paši galvā! KURINA NAIDU!

Atbildēt

pele

12.02.2017. 10:22

nevienam nav jācenšas ar krieviem runāt un piedabūt savā pusē, tas ir bezjēdzīgi, jo tā ir tauta, kas nav pierunāma, jo viņi jūtas pārāki , viņi ir osvabaditeļi. Lai paliek kā ir, divas lielas nometnes Latvijā, kas savā starpā diezgan labi satiek. Ja pašā brīvības atgūšanas sākumā godmans pieļāva nāvīgu kļūdu un momentā neieviesa skolā mācības latviski, tad tagad viss ir nokavēts un nav ko nevienam krievam jāskaidro, viņi tāpat skatīsies savu kiseļ un solovjov.

Atbildēt

Fēlis

12.02.2017. 09:04

Pilnīga krievu neizpratne. Nav jēgas par šo tēmu plaši izplūst, jo 2/3 būs apmierinātas tikai tad, kad ielu plāksnītes būs krieviski un latviešu valoda uz ielas nebūs dzirdama. 9.05. paklanīties viņu elkam? Ja nepiekaus, tad apņirgs gan pamatīgi un vēl pus gadu savos medijos kaifos par to, kā fašiki viņiem piekāpušies. Pēc tāda reveransa varat aizmirst par latviešu valodu saziņā ar krieviem. Atceraties, kā Mielavs bija šiem uzmeties par draugu, dziedāja viņu sarīkojumos krieviski, pēc tam gaužoties, kā krievi šo izmantojuši un uzmetuši, bet krievi par šo ākstu paņirdza? Vairs viņš krieviem nav vajadzīgs, bet latviešiem pretīgs. Aleksi, nodarbojies ar žurnālistiku, bet nelien sfērā, par kuru Tev nav pilnīgi nekādas izpratnes. Mums jau tā pārlieku daudz ķēkšu vada valsti.

Atbildēt

zampa

11.02.2017. 23:22

Latvijā ir tikai viena partija - Siles partija

Atbildēt

nuja

11.02.2017. 23:07

»

Blondīne

Autoram stipri aprobežota problēmas izpratne


blondīnēm stipri aprobežota izpratne vispār un par visu.

Atbildēt

Atbrivotajs

11.02.2017. 22:55

Jau 26 gadus pielien migrantiem ,kuriem ir naids pret Latvijas valsti . Pat toleranta EU sak saprast , kremli saprot tikai speku. Vajag macities no Vidusazijas bijusajam psrs valstim. Vini stastija iebraucejim cik vini vinus mil .Ludza lai nebrauc prom. Bet sadzive piedavaja tadus brinumus , ka migranti bija gatavi kajam iet uz savu tevzemi.

Atbildēt

Žulis

11.02.2017. 22:30

Kādas labējās un kreisās partijas?! Mums ir tikai viena partija - komunistiskā partija! Šī partija ir sadalījusies vairākās filiālēs un katrai filiālei ir savs nosaukums.Visas tās saskanīgi sadarbojoties pārvalda Latviju nu jau gandrīz ceturtdaļgadsimtu. Katrai partijas filiālei ir iedalīts savs elektorāts ar kuru tā kontaktējas. Kopumā var droši teikt, ka kompartija caur savām filiālēm uzrunā visus vēlētājus, gan labos, gan kreisos, gan centristus. Vienīgi tos ar vidējo pirkstu, kuri uz vēlēšanām neiet, partija neuzrunā. Pareizāk sakot, uzrunā gan, bet šie neklausās. Varētu jau būt tāpat kā agrāk mums tā kompartija nesadalīta, bet kapitālismā tā nevarot, esot jātēlo demokrātija. Un vienas partijas apstākļos tā demokrātija neizskatoties visai glīti. Bez tam, mums tagad ir brīvība. Katrs var brīvi kliegt tādus lozungus, kādus vien vēlas. Tāpēc arī partijai bija jāsadalās filiālēs, lai katriem lozungu bļāvējiem būtu sava partijas filiāle. Un visas partijas filiāles šos dažādo lozungu bļāvējus tad jauki var apvienot kopējam darbam zem partijas centrālās virsvadības un pakļautības, kas Saeimā tiek postulēta kā koalīcijas padome. Var droši teikt, ka demokrātija mūsu valstī ir uz augsta līmeņa.Un šo demokrātiju mūsu vienotā partija caur savām daudzajām filiālēm ir pārvērtusi par ideālu instrumentu savas varas nodrošināšanai. Nu ņemsim kaut vai tos svinamos svētkus. Partijai ir pilnīgi pie kājas kurā dienā kāds tur tos ziedus pie kāda pieminekļa noliek. Tomēr paši ziedu nolicēji viens uz otru šķībi skatās un var iznākt plūciņš. Mēģināt viņus samierināt nav vērts, pārāk sarežģīti. Tāpēc labāk ir uztaisīt katrai ziedu licēju grupai savu partijas filiāli. Nu šie ar skubu iet uz vēlēšanām un katrs balso par savu partijas filiāli, bet īstenībā visi kopā ir nobalsojuši par to pašu vienoto partiju. Vienkārša un ērta ir tāda demokrātija. Uz tās balstoties valsts vara ir stabila kā klints. Un viss notiek tautas vārdā un ar tautas atbalstu.

Atbildēt

Aleksandr, tici man

11.02.2017. 22:13

»

lauķis

Nav ne labējās ne kreiliskās partijas , ir vienota politmafija ar klaniem , kur katram klanam jāspēlēm sava loma , un katram klanam iedalītas savas zagšanas sfēras un kvotas


Tu ļoti labi uzrakstīji, bet nelaime ir tur, ka neviens nezina:
- kas ir latviska Latvija:
- kas ir "krievvalodīgie".
Arī tu nezini un tā autore nezina, kas ir krievvalodīgie un kas ir latviska Latvija;
- labējās (?) partijas nezina, ka ar vēlētājiem jārunā to, ko viņi grib dzirdēt;
Ušakovs lād valdību, apsauc par zagļiem bet paša virtuvē korupcija no vietas, tajā "zagļu mav", noklusē'
Tu nezini, ka krievi balso: svoloč, no svoj, bet latvieši: svoj svoloč, balso par svešiem svoločiem.

Un re kāds komentāru no interneta piefiksēju:
Soņa ukrainiete
16.12.2016 14:40
"Autors:Vineta Trimalniece
26.08.2016 10:49
Viedoklis
Lai Latvijas sabiedrība kļūtu vienotāka, ir izvairīties no izteiciena “krievvalodīgie”, bet saukt šos cilvēkus par “krievu izcelsmes latviešiem”, radio “Baltkom” ēterā izteicies režisors Viesturs Kairišs, informē mixnews.lv.
“Domāju, ka mums nevajadzētu lietot izteicienu “krievvalodīgie iedzīvotāji”. Mums šos cilvēkus vajadzētu saukt par “krievu izcelsmes latvieši”, tā kā tas jau notiek Vācijā. Vajag kaut ko mainīt, saprast visiem, ka mēs visi esam latvieši. Kad runā par latviešiem, izklausās, ka tie būtu kādi padomju laika cilvēki bez nacionalitātes,” izsakās Kairišs.

“Ir jāsaprot, ja mēs vēlamies būvēt vienotu valsti, tad nevar dalīties krievu un latviešu partijās. Tas ir neprāts, kaut kāds pagājušais gadsimts,” uzskata režisors.
bb.lv
“Krievvalodīgie”- čekistu izgudrojums, lai šķeltu nacionālās valstis pamattautībā un visas pārējās– “krievvalodīgie”, kuru kopā sanāk samērojami lielāka masa. Kaut gruzīni, tatāri, ukraiņi un citas tautības nevēlas, jūtas aizvainoti, ka viņus iekļauj pie kaut kādas surogāttautības grupām un Latvijā tieši – šķeļ Latviju latviešos un “krievvalodīgajos. Arī krieviem tas ir pazemojums. Vai tad krievi vairs nav krievi, bet kaut kāda samaitātā , tautas grupa? Un latvieši, kuri pārvalda krievu valodu – arī krievvalodīgie? "- arī Ukrainā bija izvirzīts jautājums par "krievvalodīgo" diskrimināciju, ko "jāaizsargā"?! Latviju šķelt divās nometnēs - tā ir tieša nacionālā naida kurināšana, plašs citu tautību aizskārums un pazemošana, lai kas šo vārdu izrunā vai pielieto (arī reitingu taisīšanā).

Atbildēt

Edge

11.02.2017. 22:08

9.maijs - tā ir "Eiropas diena", svētki visās civilizētajās Eiropas Savienības valstīs. Atliek vien pasludināt 9.maiju par LV oficiāliem valstsvētkiem ar oficiālu brīvdienu, lai SC vismaz 50% vēlētāju balsis atņemtu.

Atbildēt

lauķis

11.02.2017. 21:40

Nav ne labējās ne kreiliskās partijas , ir vienota politmafija ar klaniem , kur katram klanam jāspēlēm sava loma , un katram klanam iedalītas savas zagšanas sfēras un kvotas.
Kamēr aitas (vēlētāji) to nesapratīs tikmēr pārmaiņu nebūs.

Atbildēt

kāmis

11.02.2017. 20:47

Beigsim auklēties ar cilvēkiem,kuri būdami valsts pilsoņi vēlas sadalīt pilsoņus vēl kādās kategorijās-krievvalodīgos ebrejos,ukraiņos,baltkrievos utt.Būsim korekti un pieturēsimies pie Satversmē deklarētās valsts pilsoņu valodas un necentīsimies citu tautību cilvēkiem uzspiest krievvalodīgā statusu pie dzīvas valsts valodas.Latviešu valstsvīriem vajadzētu maksimāli izvairīties runāt ar valsts pilsoņiem nepilsoņu valodās arī masu medijos,jo tas ir nepatriotiski un provoce.

Atbildēt

siska

11.02.2017. 20:46

Tas viss ir bleķis. Denacionalizatoru parādvēstules, kas izsūtītas 100.000 dzīvokļiem, aiznesīs mēslainē visas t.s. labējās partijas

Atbildēt

AG

11.02.2017. 20:37

MŪSU VARTURI TO VIEN DARA, KĀ NEPĀRTRAUKTI LAIZA OKUPANTIEM PAKAĻU, BET DAŽAM LABAM LIEKAS, KA VĒL NEPIETIEKAMI !!!

Atbildēt

Udo Ulbergs

11.02.2017. 20:24

Autora naivs sapnis par latviešu runasvīru prāta esamību. Ja latviešu runasvīriem būtu prāts, tad Latvija nebūtu divkopienu valsts ar milzīgu nepilsoņu skaitu, kas automātiski nevar būt lojāls Latvijai. T.s. latviešu nacionālie spēki tradicionāli ir visdumjākie, visnodevīgākie, visstulbākie, viskretīniskākie latviešu runasvīri, kuri visi ir viena "kantora" bērni. Viss ir jau pateikts viņu sejās.

Atbildēt

Blondīne

11.02.2017. 20:15

Autoram stipri aprobežota problēmas izpratne.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...