Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

....

12.06.2016. 18:52

»

HA

Kas jāpierāda? to ka nepieņem, vai to, kas tas atbilstoši startautiskajām vienošanās ES atzīts par oficiālu maksāšanas līdzekli ES teritorijā


O, šis ir labi! Juristi??!!

Vai tas nozīmē, ka varu fiziski stāvēt ar 10 eur rokā pie valsts kases un iesūdzēt, ja nepieņem?

Man bija situācija, ka (nezinu kā) VIDā rādījās nodoklu parāds 4 centi (0,04 eur). Laikam maksājot banka novilka lielaku komisiju un nepietika, vai tml. Un es tajā brīdī biju jau aizvēris mikrouzņēmumu, nakamais nod. makšajums vairs nav jāskaita. Zvanu uz VIS un jautāju, kā viņuprāt, lai es viņiem atdodu šos 4 centus, ja pārskaitījums uz valsts kasi maksā divi vai trīs eur, neatceros? Tā arī nevarēja man neko atbildēt. :) Laikam tas parāds karājas, sen neesmu ieskatījies eds, un ja nu sāk skaitīt procentus?

Atbildēt

Muļķu Zeme, XXI gadsimts

24.05.2016. 17:14

»

Panamas papīrs

tu patiešām esi nesekmīga kaktu aborta rezultātā izdzimis totāls TIZLENIS


ES, Untūns Mzpisāns, pazīstams ar iesauku Mazpisāns patiešām esmu nesekmīgs kaktu aborta rezultāta izdzimums, muļķis no Muļķu zemes totāls TIZLENIS.Brīžiem sarakstos pats ar sevi.

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 16:13

»

Tizlenis

Mikropisān, dabūsi starp acīm! Reāli! Jo normālu valodu nesaproti


tu patiešām esi nesekmīga kaktu aborta rezultātā izdzimis totāls TIZLENIS.

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 14:37

»

atkal kārtējais

pilnmēness


Pilnīgi piekrītu, tie ārprātīgie "skarbi traumētie juristi" iedomājas, ka cīnās ar valsti, bet patiesībā valsts cīnās a ršādiem ārpratīgajiem, kam nav ko darīt.

Atbildēt

Panamas papīrs

23.05.2016. 12:11

»

Nikolajs Buivids

Tēze: Uzziņa ir veids, kā privātpersona var uzzināt kompetentās iestādes viedokli par tiesību normu piemērošanu konkrētā situācijā, pirms ir uzsākta publiski tiesisko attiecību dibināšana (administratīvā akta izdošana). Caur tiesībām uz uzziņu persona īsteno savas konstitucionālās tiesības zināt savas...


No savas pieredzes gan pārstvot, aizstāvot privātpersonu tiesības tiesās - tiesā, administratīvajā tiesā, iestādēš esmu daudz iemācījies, nonācis pie atziņām, ka dodu priekšroku tikai savām interesēm, netērējot laiku citu tiesību aizstāvēšanai.Meklēju curumus likumdošanā uz tos izmantoju savām privātajām interesēm, tostarp Eiropas mērogā.Ja ko pasāku, man ir gatava, tiesiski neapstrīdama shēma.Esmu zaudējis jebkādu tiesisko paļāvību, paļaujoities uz to, ka iestādes un tiesa rīkosies tiesiski.

Neredzu arī nekādu jēgu ierēdņus iestādēs un tiesnešus apgaismot par šiem likumdošanas trūkumiem. Jo pārsvarā aizstāvim tiesnešu vietā jāpierāda pieradījumu spēks, jo ne ierēdņi, ne tiesa tos nevēlas saskatīt.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

23.05.2016. 11:39

Tēze: Uzziņa ir veids, kā privātpersona var uzzināt kompetentās iestādes viedokli par tiesību normu piemērošanu konkrētā situācijā, pirms ir uzsākta publiski tiesisko attiecību dibināšana (administratīvā akta izdošana). Caur tiesībām uz uzziņu persona īsteno savas konstitucionālās tiesības zināt savas tiesības, kas ir vērstas uz tiesiskās noteiktības un tiesiskās skaidrības nodrošināšanu. Šo tiesību īstenošanas rezultātā persona var plānot savu rīcību, nebaidoties, vai pati ir pareizi sapratusi tiesību normas.

Tēze: Uzziņa tās adresātam nav saistoša. Tā ir personas pašas izvēle, vai tā rīkojas atbilstoši uzziņā teiktajam. Savukārt iestāde, kas uzziņu sniegusi, nav tik brīva savā rīcībā. Proti, atbilstoši Administratīvā procesa likuma normām, ja uzziņas adresāts ir rīkojies atbilstoši viņam izsniegtajai uzziņai, tad iestādes vēlāk izdotais administratīvais akts, kas attiecas uz jautājumu, par kuru uzziņa sniegta, parasti nevar būt adresātam nelabvēlīgāks arī tad, ja iestāde vēlāk konstatē, ka uzziņa nav bijusi pareiza. Tādējādi uzziņai likumdevējs ir piešķīris īpašu statusu tiesiskās paļāvības kontekstā, un taisnīguma princips prasa, lai iestāde attaisnotu privātpersonas paļāvību, ko radījusi uzziņa. Minētais princips gan nav absolūts - ir iespējami gadījumi, kad kļūdaina uzziņa nepasargā indivīdu no tam adresēta administratīvā akta izdošanas, kurš ir nelabvēlīgāks kā sniegtā uzziņa.

Tēze: Tiesiskās paļāvības princips ir viens no tiesiskas valsts pamatiem. Atbilstoši šim principam valsts pārvaldei jārīkojas paredzami un konsekventi, savukārt privātpersona, ja tā saņēmusi skaidru iestādes viedokli kādā jautājumā, uz to var paļauties, attiecīgi plānojot savu rīcību. Vērtējot tiesiskās paļāvības principa piemērošanu, katrā konkrētā situācijā ir jāpārbauda, vai bija kaut kas, uz ko privātpersona varēja paļauties (skaidrs iestādes izteikums), vai attiecīgā persona tiešām uz to paļāvās, vai attiecīgā personas paļāvība konkrētajā gadījumā ir aizsardzības vērta.

Tēze: Gadījumos, kad iestāde ar kļūdainiem izteikumiem radījusi privātpersonai tiesisko paļāvību uz kādu konkrētu rezultātu, tai administratīvā akta izdošanas procesā jāsakaras ar divu tiesību principu – tiesiskuma principa un tiesiskās paļāvības principa sadursmi. Proti, no vienas puses, privātpersonai ir tiesiskā paļāvība, ka iestāde rīkosies atbilstoši iepriekš paustajiem izteikumiem. No otras puses, iestādes darbībām jāatbilst tiesību normām, tās rīcībai jābūt tiesiskai – jāatbilst tiesību normām. To, kuram principam ir dodama priekšroka, jāizlemj katrā konkrētajā gadījumā.

Skatīties:

Latvijas Republikas Augstākās tiesas
Senāta Administratīvo lietu departamenta
2008.gada 14.februāra
SPRIEDUMS
Lieta Nr. A42231904

SKA – 34/2008

Atbildēt

Nikolajs Buivids

23.05.2016. 11:34

»

Panamas papīrs

Attiecībā par tiesībam veikt maksājumus, kas ir obligāti saskaņā ar valsts prasībām...


Te, es tev, Panamas papīrs 23.05.2016. 10:27, pilnīgi piekritu.
Tā, kādreiz, rīkojos arī es.

Atbildēt

Panamas papīrs

23.05.2016. 10:27

»

Dainis Grabovskis

Un kā rīkoties tai gadījumā, ja neesi bankas konta turētājs, kā veikt pārskaitījumu un, kas tas pārskaitījums tāds ir


Attiecībā par tiesībam veikt maksājumus, kas ir obligāti saskaņā ar valsts prasībām.

Jums jāraksta iesniegums saskaņā ar APL par uzziņas pieprasīšanu (nejaukt ar izziņu).

Jums jāapraksta situācija un jāuzdod jautājums, kas attiecas uz Jūsu tiesībām. Iesniegumu varat iesniegt jebkurā valsts iestādē. Iestāde to pārsūtīs kompetentajai iestādei. Ja kompetenta iestāde uzskatīs, ka nav spējīga atbildēt uz Jūsu uzdoto jautajumu, viņa šo iesniegumu nosūtīs Tieslietu ministrijai.

Atbildi, ko saņemsit, varat pārsūdzēt kā administratīvo aktu saskaņā ar APL.

Atbildēt

Panamas papīrs

22.05.2016. 14:43

»

008

Vai tad jūs neviens nejūtat, ko varneši cenšās panākt? Regulā un vada Latvijas valsti tas pats "Politbirojs! Tikai žēl ka esam mantojumā saņēmuši (to saka kremlis) homoseksuālistu ģimeni! Viņi ir paveikuši to, ko neviens normāli domājošs cilvēks nekad nebūtu pielaidis! Godmanis nopirdās"Tautai jānolaiž...


Par pēdējam VID aktivitātēm ir atbildīga Pasaules banka, kas Reizniecei-Ozolaai un Pētersonei izvirzīja prasību, palielinat ieņēmumus, samazināt VID darbinieku skaitu, kad viņa nule bija ASV, lai PB var atgūt līdzekļus, ko pašalaik aizdod 1.3 miljardi.

Visa ierēdniecība dzīvo uz valsts parāda.

Atbildēt

008

22.05.2016. 14:19

Nikolaj, es Tevi ļoti labi saprotu! Tu kā Maksims Gorkijs reiz teica: Mana akadēmija ir mana dzīves pieredz. Bet, tas esošais Politbirojs ir mācīts un mācīts, kā tādus kā Tevi un mani apčakarētu. lielākais ļaunums ir, ka Mūsu tauta nav vienota! 1940. gadā bija tas pats. No Kremļa viens teica: Jūs varat pateikties savai tautai, kas parakstīja papīru par iestāšanos PSRS! Prof. Kirhenšteins brauca lūgt Staļinam, lai neatsaka! V.Lācis berzēja rokas, ka ticis pie varas. Vai tagad nav tas pats? Ēbreji labu dziesmu sacerēja priekš Tautas" "Šī ir pēdējā cīņa, kas ar uzvaru nāks......" Nikolai, cerība mirst pēdejā! Tev teisnība!!!

Atbildēt

008

22.05.2016. 14:06

Vai tad jūs neviens nejūtat, ko varneši cenšās panākt? Regulā un vada Latvijas valsti tas pats "Politbirojs! Tikai žēl ka esam mantojumā saņēmuši (to saka kremlis) homoseksuālistu ģimeni! Viņi ir paveikuši to, ko neviens normāli domājošs cilvēks nekad nebūtu pielaidis! Godmanis nopirdās"Tautai jānolaiž asinis"! Izrādās, viņam 300 000 bija par maz? Tad izpārdeva, viekārši iznīcināja Rūpniecību, lauksaimniecību, iedzina Tautu tādā Tūplī, ka patreiz mēs, Tauta sākam saprast, kas ir kas. Tas, kas neizdevās KPSS programmai, cenšas paveikt tagad! Kāds ir nomenklatūras skaits Valstī? Ir 285 000 darbinieki, kuri neko nerada! Pareiziniet ar 1000 vid. algu! 1940.gadā bija 18 700 darbinieki! PSRS laikā 150 000. Tātad, lai šādas naudas iegūtu, jādara kas? Nodokļi!!! Un no kā? No mums visiem. Pat pensionārs maksā PVN 21% par jebkuru pirkumu! Domājiet, ko darīsim, lai visu to apturātu? Pastāv divi veidi: Vai nu iela, vai demokrātiska balsošana. bet, kas ies ielās, vai kas un par ko balsos Dilemma!

Atbildēt

fds

22.05.2016. 13:43

Situācija diezgan dažāda vispār... Bet par vienu gan piekritīšu - FM atbilde par to, ka skaidrās naudas iemaksu viņiem uzturēt ir marazms. Kā jau tur minēts - tur vajag cilvēku, kases aparātu, tas ir arī papildus darbs grāmatvežiem, inkasācija utt.

Vienīgi, ko es arī gribētu redzēt ir, ka uz Valsts kases kontiem varētu pārskaitīt bez komisijas maksas. Pats saskāros ar VID, kad nepareizi samaksāju un paliku dažus santīmus parādā - komisijas maksa bija daudzkārt lielāka par pārskaitījumu....

Atbildēt

reptilis

22.05.2016. 10:41

Kad valsts darbosies tautas interesēs?!Tad ,kad tur būs Tautas lobijs:)))...nevis Bičevskis,kurš ,kā redzat ir labi strādājis banku interesēs.....

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.05.2016. 10:08

»

Edy

uzraksti e pastu


Savu epasta adresi labrāt pievienošu, ja pietiek.com dos tādu iespēju. Šie neļauj pievienot epasta adresi. Lūdzu te mans tel. 26160160 Atsūti sms, nosūtīšu savu emaila adresi.

Ar cieņu, Dainis Grabovskis

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.05.2016. 10:04

»

andreiko

Absurds jau izcils, tomēr pavecs. Bičevskis jau sen vairs nav valsts sekretārs, bet komercbanku krančelis


Ko nozīmē cits cilvēks? Cik zemu jānolaižas, lai kaut, kas tāds prātā ienāktu. Var būt atradīsi kādu, kurš manā vietā visus rēķinus maksās? Tad var būt es būtu ar mieru turēt muti un nebrēkt par to, ka valsts ierobežo manas tiesības.

Atbildēt

andreiko

22.05.2016. 09:32

Absurds jau izcils, tomēr pavecs. Bičevskis jau sen vairs nav valsts sekretārs, bet komercbanku krančelis.
Ja pašam nav konta bankā (vai tas ir bloķēts), par jaunas pases saņemšanu tavā vietā var samaksāt arī cits cilvēks.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.05.2016. 09:30

»

Edy

uzraksti e pastu


[email protected]


Ar cieņu, Dainis Grabovskis

Atbildēt

Nikolajs Buivids

22.05.2016. 01:07

Paldies jums visiem par komentāriem, bet īpaši par kritiskiem. Tie sekmē pareizāks paust domas un meklēt argumentus. Taču apspriešanā dzimst patiesība. Vai ne?

Atbildēt

Jānis

22.05.2016. 00:14

Darba likuma 70.pants. Darba samaksas izmaksas veids
Darba samaksa aprēķināma un izmaksājama skaidrā naudā. Darba devējam ir tiesības izmaksāt darba samaksu bezskaidrā naudā ar pārskaitījumu tikai tad, ja darbinieks un darba devējs par to ir noteikti vienojušies.
Kā tad ar šo? Neviens to nav atcēlis.....

Atbildēt

RRR --> to pārdomām: 21.05.2016. 21:18

21.05.2016. 21:59

Juus sakaat:
kad maksā veikalā - bankas nodevu apmaksā pārdevējs, kad maksā valstij (pārdevējam) - tad bankas nodevu apmaksā pircējs (nodokļu maksātājs un pārdevēja īpašnieks).
-
Juus kluudaaties.
Valsts nav valsts nodevas paardeveejs (vai valsts nodoklu paardeveejs).
Ar valsts nodevaam (un valsts nodokliem) tauta apmaksaajam savu kalpu - valsts darbinieku - pakalpojumus.
Valsts ir tauta ar savu varu savaa teritorijaa.
Tautai (valstij) ir tiesiski jaanodroshina iespeeja veikt savu kalpu - valsts darbinieku - pakalpojumu apmaksa tikai valsts nodoklu un valsts nodevu formaa BEZ papildnodevas un BEZ maksu prasoshiem papildpakalpojumiem!
-
Privaatbanku pakalpojumus un/vai to apmaksu nav jaaiejauc valsts pakalpojumu apmaksaa.

Atbildēt

pārdomām:

21.05.2016. 21:18

kad maksā veikalā - bankas nodevu apmaksā pārdevējs, kad maksā valstij (pārdevējam) - apmaksā pircējs (nodokļu maksātājs un pārdevēja īpašnieks)

Atbildēt

RRR

21.05.2016. 21:09

Valsts Kase savaa atbildee runaa par VISAAM valsts un pashvaldiibu iestaadeem, bet cilveeka jautaajums tachu ir TIKAI PAR VALSTS KASES pakalpojumiem!
Lai vismaz Valsts Kasee cilveeks var samaksaat valsts nodevu!
Valsts nodevu taadu, kaada taa ir, - bez papildnodevas un bez maksu prasoshiem papildpakalpojumiem!
-
Tas tachu ir absurds, ka Valsts Kasee nespeej vai nelauj iistenot apmaksas pienemshanu caur kasieri, bet citaas valsts iestaadees (un pashvaldiibu iestaadees) speej un lauj to iistenot caur kasieri!
-
Lai veicas visiem cilveekiem ciinaa par cilveektiesiibaam, tiesiskumu un taisniigumu!

Atbildēt

Dainis Gribovskis

21.05.2016. 19:16

»

Edy

uzraksti e pastu


Rakstu.

Atbildēt

HA

21.05.2016. 17:42

»

VB

"Starp citu - nepieņemot kasē eiropas savienības oficiālu maksāšanas līdzekli ko sauc par eiro banknoti Latija var iekulties lielās starptautiskās nepatikšanās...


Kas jāpierāda? to ka nepieņem, vai to, kas tas atbilstoši startautiskajām vienošanās ES atzīts par oficiālu maksāšanas līdzekli ES teritorijā.?
Varbūt vienkāršāk ir pierādīt, ka Latvijas tieslietu ministrija nav ES teritorija un uz to neettiecas ES darbojošās likuma normas.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 15:41

»

VB

Atvainojiet, tā pilnīgi viņu pašu problēma


Tfu, tfu, tfu... Bet ja nu tomēr tev gadīsies, kādreiz veikt maksājumus Valsts kasē, pamēģini. Pamēģini nelietot interneta banku, bet ar skaidru naudu aiziet uz Valsts kasi un samaksāt! :D:D:D

Un tikai tad tu. Sapratīsi, ka tas viss nav nemaz tik smieklīgi.

Atbildēt

VB

21.05.2016. 15:31

»

Dainis Grabovskis

Attopies, viņiem jau nav KASES


Atvainojiet, tā pilnīgi viņu pašu problēma!
+ Valsts Kasei nav kases..., khmm...

Atbildēt

nu gan

21.05.2016. 13:49

»

Nikolajs Buivids

Man tas beidzas ne ar ko. Pietrūka spēks cīnīties ar viņiem, ka arī, tajos laikos, juridiskas zināšanas


Varētu padomāt, ka šajos laikos tev nepietrūkst juridiskas zināšanas?!

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 13:47

»

Nikolajs Buivids

Man tas beidzas ne ar ko. Pietrūka spēks cīnīties ar viņiem, ka arī, tajos laikos, juridiskas zināšanas


Cilvēk mīļais, Jūs cīnījāties pats ar savu muļķību! Ceru, ka esat to uzvarējis uz visiem laikiem. Labāk vēlu, nekā nekad..vismaz šajā jomā.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

21.05.2016. 12:41

»

VB

"Valsts kases darbinieki paziņoja, ka tādu maksājumu pati kase nepieņem


Ja tāda situācija atkārtosies, tad tā arī darīšu.
Man patika, ka mēs protam ne tikai dusmoties, bet arī pajokot un pasmaidīt.
Paldies!

Atbildēt

VB

21.05.2016. 11:54

»

HA

Nu ko sacīt.Varu tikai vēl papiuldināt, ka SEB banka, par skaidras naudas izņemšanu no konta, kuram tiesas izpildītājs uzlicis apgrūtinājumu, prasa 10 eur...


"Starp citu - nepieņemot kasē eiropas savienības oficiālu maksāšanas līdzekli ko sauc par eiro banknoti Latija var iekulties lielās starptautiskās nepatikšanās."

Kas arī būtu jāpierāda. Agrāk pat uz naudas zīmēm bija rakstīts, ka tā okbligāti jāpieņem. Pārējie maksāšanas līdzekļi, tipa, čeki, vekseļi, kādi pārskaitījumi etc. bija sekundāri, kad saņēmējs tiem piekrīt - kā tam arī jābūt, ja vien nelietojam tīru zeltu.

Atbildēt

VB

21.05.2016. 11:48

"Valsts kases darbinieki paziņoja, ka tādu maksājumu pati kase nepieņem"

Ja Jūs saņēmat rakstisku atbildi, ka viņiem šī nauda nevajag, varējat mierīgi atstāt visu kā ir (nu, vismaz es tā būtu darījis). Tai tiesai ar to būtu pilnīgi jāpietiek, ka tā atkal man atgādinātu.

Atbildēt

Lauķis

21.05.2016. 10:40

Neko jaunu jau autors nav pateicis. Par visu, vienalga kā, maksājam mēs paši - VIENMĒR. Un pat dubultā, jo katrai valsts iestādei budžetu veido mūsu nodokļi. Bet par pakalpojumu tāpat jāmaksā. Tātad esam samaksājuši budžetā plus vēl par to, ka ierēdnis paceļ savu pakaļu vai pirkstu un kaut ko izdara.
Tas ir tieši tāpat kā ar NĪN. Par visu jau esi vienreiz samaksājis - un atkal katru gadu no jauna maksā par to, ka esi samaksājis.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 10:26

Par jebkuru karti arī jāmaksā, tā kā vienos vārtos

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 07:46

»

lauķis

Pareizi , tieši tāpēc jau arī Latvijai nav savas bankas


PB un ASV federālo rezervju intereses, kas drukā dolārus.

Līdzīgi ASV ES projekta instrumenti ir Eirovīzija ar politiskiem, mākslīgiem balsojuma rezultātiem, praidisms, kuru turpina bēgļu juku apstākļos politiku ar Stambulas konvencija, jo nevar tikai algot lezbes un gejus, lai tie iet gaājienos, jo kļūst apnīkstoši un bīstami gajieniem laikā, kad bēgļi pārpludina Eiropu.

Kamēr latviešu antiņi nesāks domāt globāli un redzēt latviesšu problēmas no globālā viedokļa, latviešu tautai nav nekādu izredžu.

Atbildēt

lauķis

21.05.2016. 07:36

»

sieg

Banku intereses pāri visam - über alles


Pareizi , tieši tāpēc jau arī Latvijai nav savas bankas.

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 07:15

„Valsts pārvalde savā darbībā ievēro cilvēktiesības; Valsts pārvalde darbojas sabiedrības interesēs. Pie sabiedrības interesēm pieder arī samērīga privātpersonas tiesību un tiesisko interešu ievērošana; Valsts pārvaldei, atsevišķai iestādei vai amatpersonai, īstenojot valsts pārvaldes funkcijas, nav savu interešu; Valsts pārvalde savā darbībā ievēro labas pārvaldības principu. Tas ietver atklātību pret privātpersonu un sabiedrību, datu aizsardzību, taisnīgu procedūru īstenošanu saprātīgā laikā un citus noteikumus, kuru mērķis ir panākt, lai valsts pārvalde ievērotu privātpersonas tiesības un tiesiskās intereses;
Valsts pārvalde savā darbībā pastāvīgi pārbauda un uzlabo sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti; Tās pienākums ir vienkāršot un uzlabot procedūras privātpersonas labā; Valsts pārvaldes pienākums ir informēt sabiedrību par savu darbību. Tas attiecas it īpaši uz to sabiedrības daļu un tām privātpersonām, kuru tiesības vai tiesiskās intereses īstenotā vai plānotā darbība skar vai var skart; Valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai. Ja informācija, kura nepieciešama pārvaldes lēmuma pieņemšanai, kas regulē publiski tiesiskās attiecības ar privātpersonu, ir citas institūcijas rīcībā, iestāde to iegūst pati, nevis pieprasa no privātpersonas;
Valsts pārvaldi organizē pēc iespējas efektīvi. Valsts pārvaldes institucionālo sistēmu pastāvīgi pārbauda un, ja nepieciešams, pilnveido; Valsts pārvalde savā darbībā ievēro arī šajā pantā neminētus tiesību principus, kuri atklāti, atvasināti un attīstīti iestāžu vai tiesu praksē, kā arī tiesību zinātnē.”
==========================================

Šīs ir visparējās, emocionālās nostādnes. Vienvārdsakot - pasakas. Ja kāds vēl tādā vecumā tic pasakām, tad tā ir viņa paša vaina.

Bet pārējais, tostarp autora komentārs, ir nekas cits, kā "vecuma marasma" izpausme - kad tiesāšanās un strīdēšanās kļūst par diagnozi, dzīvesveidu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mīļā Latvijas sabiedrība, es jums gribu teikt, ka tas viss ir viens liels teātris

FotoMīļā latviešu tauta! Tas, ko jūs šodien dzirdat un redzat, - tas ir viens skaists teātris. Un es jums centīšos pierādīt to, kāpēc tas ir teātris.
Lasīt visu...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

Šobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot...

Foto

Pamiers valdošajā koalīcijā

13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu....

Foto

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

Ap Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt...

Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...