Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emils 1

19.12.2018. 16:01

Sociologi-(bell) Sabiedriskā Integrācijas Fonda 6.8 milj eiro 100% ir jaizmanto MŪSU TAUTIEŠU ATNĀKŠANAS-NO PIESPIEDU EKOMISKĀS UN MORĀLĀS TRIMDAS PROCEDŪRAI-,LAI VIŅUS PASARGĀTU NO NELEGĀLIEM IMIGRANTIEM LATVIJĀ UN VIŅU DISKRIMINĀCIJAS PRET PAMATTAUTU -LATVIEŠIEM NO 1940.g.un iekļaušanu SABIEDRĪBĀ...DDD PROJEKTĀ -LAI IR !
Atbalstīsim LV Prezidenta R.Vēloņa 18.dec. LTV -1 intervijā teikto-KĀ PAVĒLI ! KA RĪGAS t.s. mēram N.Ušakovam tūlīt IR JĀATBRĪVO RĪGAS MĒRA AMATS UN DARBAVIETA-SOLIDARIZĒJOTIES AR SAVĒJIEM JAU APCIETINĀTAJIEM //arī ar kaķi/,I !Lai IR !

Atbildēt

Ye

05.12.2018. 12:53

Smirdošais kasjauns cenzē vēl trakāk

Atbildēt

Valentīns

05.12.2018. 06:35

»

Poļaks

Kuram pieder Delfi


Delfi pieder igauņu uzņēmējas, kam tas ir tikai bizness.

Atbildēt

IR

26.10.2018. 15:38

delfi ir tikai mazs bariņš no dejojošo kretinu dziesmu un deju svētkiem , ko vērojām pirms vēlēšanām..Ir.ir , lai svilt viņiem ellē 5 gaismas gadus, izlaida Politisko Tinderi..Gnīdas, reklamēja to par mūsu naudu...Sūdagalvas , visus stabus aplīmēja!!! Un izrādijās, ka šajā "partiju mēraparātā" 16 partiju vietā ir tikai 8)))) Kurš par to atbildēs?

Atbildēt

wasa

26.10.2018. 09:18

skaidrs, ka ir tä, kä rakstä teikts. es ieteiktu vispär ignoret delfus un netaisit viniem reitingus. ari LA ir no täs pasas serijas. palicis vien kas jauns.lv portäls. bet ari tas dazreiz nodzes to, kas redaktoriem nav pa prätam. tä käa brivi mediji latvijä- tas ir mits.

Atbildēt

lasītājs

26.10.2018. 06:59

Jā, prasība sastāvēt kaut kādos feisbukos vai tviteros tāpēc, lai varētu sūdzēt tiesās medija saimniekiem pretēju viedokļu paudējus, ir galēji autoritāras valsts 4.varas abloms.

Atbildēt

andris a

24.10.2018. 18:44

(bell)(bell)(bell)Sociologi-šodien 23.10.2018.g. Euronews garā raidījumā Turcijas prezidents Erdogans burtiski taisnojās par noslepkavoto Saudi Arābijas karalistes žurnālistu.TV Raidīumu skatījās simtiem miljoni skatītāju visā pasaulē. Šī semītu vardarbīgā žurnālista slepkavība-DIENAS LAIKĀ -PIE IESLĒGTIEM MSLīdzekļiem- atgādina, kā 2-divas māsiņas žīdenes/ gan centās...tad neveiksmīgi slēpt/ -faktiski nesen ! 1941.g.Latvijas valsts okupācijas sākumā- judokomunistu organizētā ČEKĀ spīdzināja-vilka nost nagus dzīviem latviešu pamattautas patriotiem. Un kas tad ir mainījies-, bet mainījies gan IR- tagad slepkavo SEMĪTI VIENS OTRU un VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.., LAI VEICAS!.un TURPMĀK LIEK CILVĒKUS PILNĪGĀ MIERĀ !.:))

Atbildēt

Vaira3000

22.10.2018. 18:35

A taja bildee, kurs no viniem kuram baazh ?

Atbildēt

lasītājs

22.10.2018. 13:02

Kuram pieder Latvijas Avīze, bijusī Lauku Avīze?

Atbildēt

Dormedons

21.10.2018. 21:30

Oligarhu kabatas izdevumiem liek mainīties komentāri:) Spēcīgi.

Atbildēt

Lelle

21.10.2018. 12:57

Nez kuri pērk šito Bērziņonku?! Delfos pat riebjas iet iekšā! Pie visiem rakstiem, kas saistīti ar vēlēšanām, vairs neļauj komentēt anonīmi! It kā ir anonīmais lodziņš, bet tāpat liek piereģistrēties. Bet man nav laika nodarboties ar visādām reģistrācijām, bet reizēm savas domas gribas izteikt!
Demokrātija Delfos beigusies.

Atbildēt

Tava komanda

21.10.2018. 08:40

Ja arī Tev nav vienalga, esi bezbailīgs netaisnību un vienaldzības priekšā, nebaidies no naudas varas, un, vislabāk, iztiec bez naudas, nebaidies no ietekmīgiem cilvēkiem, lasi LA.LV, ziņu portālu Latvijai. Mēs nekautrējamies. Mēs cenšamies.

Atbildēt

Apmierinātais

20.10.2018. 21:04

Super !!!!!!
Ģeniāli skaisti !!!!!
Jaukais pārītis Delfu komentētāji "SoЯoS" un "Vints" !!!!!
Cik jauki, cik mīļi !!!!!
Turpmāk uzmanieties pa ielu ejot, es varu nākt pretī, un tad, apsolu, es jums kropļiem otrā galā tērauda birsti ar 3mm sariem iebāzīšu !!!!!!!!!

Atbildēt

ak tad

20.10.2018. 17:06

»

nu bet

šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe


šitas ir vienīgais īblis, kura stulbos ievēmienus piepirstcomā neviens vēl nav izdzēsis, koe?

Atbildēt

nu bet

20.10.2018. 16:59

»

nu bet

šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe


vai tad no šitā tava kārtējā šķidrā pļūtījuma neviens vēl nav apvēmies divreiz, koee?

Atbildēt

Lauku pāķis

20.10.2018. 14:23

Pietiek.com ari netiek atbalstīta viedokļu daudzveidība... diemžēl... To , ka Delfi ir "sile" sastāvdaļa zināms sen bet par pietiek bija vēl ticība, nu ari tā ir sagrauta... kkad jau rakstiju ,ka šis iespējams ir visuma valdnieku prodžekts....

Atbildēt

delfi

20.10.2018. 11:56

ir čurātāju bars, kas pat nav spējīgi oponēt netīkamiem viedokļiem..cenzūra LV ir atbaidoša..

Atbildēt

Veca tantīte

20.10.2018. 11:10

»

Mediju analīze

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā


Jā ! Biju cītīga Lavīzes lasītāja un dažreiz atļāvos komentēt iz savas lielās dzīves pieredzes,biju pieklājīga,rupjības nerakstīju,centos nevienu neaizvainot. Tagad nekā! Neesmu nekādos feisabukos,ne tviteros. Nolēmu ,ka LA vairs nelasīšu. Tagad vēl arī visas ziņas tur ir saliktas juceklīgi,kaut kādos rāmīšos(zīmīgi,vai ne?).

Atbildēt

vidusceļš

20.10.2018. 10:35

»

forcemajeure

a nafig jums tur kaut kas jākomentē


Tiešām.Tā bezgalīgo mieru un tukšumu sevī nekad neapgūt.

Atbildēt

bēdīga situācija

20.10.2018. 09:22

»

Latvijas neatkarīgie mediji

Dienā un Latvijas Avīzē vispār nav iespējas uzrakstīt anonīmu komentāru


tie ir mediji, kam traucē viedokļu daudzveidība;
tie ir mediji, kuru īpašnieki, piem.Latvijas Avīze, saņem naudu arī no valsts akciju sabiedrības Latvijas valsts meži, tāpēc jāatstrādā nauda ar viņu lielbiznesam vajadzīgajiem viedokļiem. Citi ir kaitīgi.

Atbildēt

Latvijas neatkarīgie mediji

20.10.2018. 08:55

Dienā un Latvijas Avīzē vispār nav iespējas uzrakstīt anonīmu komentāru!

Atbildēt

viedais

20.10.2018. 05:48

Nelasi delfus, lai ar viņiem notiktu kā ar TVnetu. Lai krīt apmeklējumu skaits, bet reklāmdevēji vairs negrib tur neko izvietot. Ja vajag ziņas, tad lieto leta.lv

Atbildēt

nu bet

19.10.2018. 18:33

»

bet

Ar lapsas pietiecomu ir tas pats un vēl daudz sūbīgāk


šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe?

Atbildēt

z

19.10.2018. 17:34

Demokrātijām nevar būt sliktas valdības, pat ja salasīti beidzamie maitas un nejēgas.

Atbildēt

Sātans

19.10.2018. 17:00

Man patīk Bogzems un Kaktuss, kuri "cīnās" pret sarkanajien m boļševijkiem Saeimā. Ja atmiņa nevuīl, Kaktuss no KPV Saeimā sprausloja: komunist Brigmani, vācies projām.

JAUNIEŠI, tas bija jūsu piemānīšanai pirms vēlēšanām, ka mēs aktīvi cīnītājilai pret bolševikiem un čekistiem, lai jūs balsotu par mani, ka es , Kaktuss, taisos padzīt sarkanos boļševikius no Saeimas.

Bet man partijā ieradās radagabals Bodzems un pasludināja, ka runās pat ar sātanu, tas ir ar mani, lai tiktu par premjeru. Nevaru pretoties, jo man tāpat kā Katusam, problēmas ar šādām tādā apreibinošām vielām. Apsoliju gan, ka vairs nelietošu, bet kas tev deva, sātanisms Kaktusā dziļi iesēdies.
Te jau pat politologi runā, ka sātanismam ir kopīga krāsa ar partiju Kam Pieder Vanckarisms (KPV). Priecājos, ka Kaktusisti pieņem koalīcijā Kopdzīves likuma taisītājus "paristus", čekistiskos narcisus no Nacionālās Atkatrības un sorosistus, bet varenos cīnītājus pret korupciju, kas ir Anna Potapova un Juris Jurjevs ar Bordanjāni, mēs nepieņemmot.

Sarkanajiem vanckariem takšu, ir daudz naudas un viņi vadīs valsti, manā uzraudzībā.

Atbildēt

joske

19.10.2018. 16:54

»

Mediju analīze

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā


T.s.masu mediji atrodās zem totālas cenzūras,kura aizvien pastiprinas,jo pelēkajiem kardināliem ir fiziski neciešami dzirdēt savas darbības vērtējumus,tomēr kaut kāda kustība pīļu dīķī ir notikusi,jo pelēkie kardināli streso.Bez šī portāla aktīvās,pilsoniskās pozicijas Brigmanis jau pielaikotu prezidenta mantiju.

Atbildēt

TAS

19.10.2018. 14:14

»

voila

analogi rīkojas arī La.lv NRAlv Dienalv praktiski visas latviskās oficiālās vietnes, kaut kādi "figļi migļi" un komentārs neparādās. Es personīgi nesaprotu vajadzību afišēties reģistrēties un rakstīt savu vārdu? Kam to vajag? Kāds gatavojas pa purnu dot vai kā? Komentāros visa jēga ir domai - paustajam...


ir tipisks latviešu izdzimteņa "viedoklis": bailes no atbildības ir latviešu stukaču pamatā, deduncētāja gēna nesēju pamatā; vēsturiski tas šajā lopu barā sākās ar līšanu vakara krēslā uz muižu pie vagara, lai nosūdzētu kaimiņu; turpinājās visplašāk padomju laikā, kaut gan toreiz pret anonīmām sūdzībām izturējās neuzticīgi. Izvešanas sarakstu gatavošana latviešu denuncētājiem bija ziedu laiki-latviskās nelietības baudu nedēļas. Kādas domas, idejas, viedoklis var būt cilvēciskajiem kropļiem, kas šim mēslam esot galvenais? Kādi pretīgi radījumi!

Atbildēt

voila

19.10.2018. 14:03

analogi rīkojas arī La.lv NRAlv Dienalv praktiski visas latviskās oficiālās vietnes, kaut kādi "figļi migļi" un komentārs neparādās. Es personīgi nesaprotu vajadzību afišēties reģistrēties un rakstīt savu vārdu? Kam to vajag? Kāds gatavojas pa purnu dot vai kā? Komentāros visa jēga ir domai - paustajam viedoklim, ne Jānim, Pēterim, Annai vai Minnai... tādēļ dzīvojos labāk šeit

Atbildēt

kļimoviča aita

19.10.2018. 13:06

»

arī aita

Pievienojos, piedevām "U.U." (Udo Ulbergs) un "Žulis" - abi šie komentētāji atrodas vienā IP adresē un tas ir bēdīgi slavenais Arturs Priedītis


Aita no aitas atšķiras - un tu tam esi uzskatāms piemērs. ;)

"U.U." un "Žulis" NEATRODAS vienā IP adresē, un ar Priedīti viņiem nekāda sakara nav...

Atbildēt

jā,

19.10.2018. 12:55

»

Nomierinies

Vai ir tāda mediju brīvība vispār


ir. Bet tev neteikšu priekšā, lai tu būtu nomierinājies.

Atbildēt

ha-ha-ha-ha-ha-ha

19.10.2018. 10:54

Atradies tte autas pārstāvis...
Delfi pareizi dara.

Atbildēt

mazo cilvēk,ko nu?

19.10.2018. 10:05

Privāts reklāmņēmējs dara kā grib.Un naudu arī var ņemt no kā grib.Arī par komentāru cenzūru un bloķēšanu.

Atbildēt

Skumjais elfs

19.10.2018. 09:21

Kārtējās interneta troļļa žēlabas

Atbildēt

Žulis

19.10.2018. 08:41

Es gan neesmu latviešu pederasts. Es esmu parastais latviešu deģenerāts- psihiski slims latviešu dzērāju kakājums, kas der tikai interneta pietaisīšanai. Tāpēc mani nekur nedzēš, bet ciena, jo latvieši ciena tikai mēslus un mēslu smaku. Man ir cāļu mēslu patīkamā smaka, ar kuru mani sasmaržo sanitāres pēc nakts kakājumu noskrāpēšanas no mana kroplā latvieša ķermeņa.

Atbildēt

Mediju analīze

19.10.2018. 08:26

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā.
Tālu mums vēl līdz mediju brīvībai!

Atbildēt

vai nav dīvaini

19.10.2018. 08:01

ka nra, kur dominē vecā kaluma žurnālisti, tomēr tā nedzēš arī sev netīkamus komentārus, bet delfos ir kārtīga cenzūra? Tas izskatās pēc jaunas, liberālistu diktatūras. Ir jaunas svētās govis, ko nedrīkst aiztikt, par ko nemaz nedrīkst diskutēt, vai tas ir labi vai slikti
Kādreiz likās, ka VL ir nacionāls spēks, kas sargās mūsu tautu no iznīcības, bet redzams, ka viņi var draudzēties ar tautai nelabvēlīgiem spēkiem... Tikai bizness...

Atbildēt

Yomayo

19.10.2018. 07:56

Labrīt! Mums ir ļoti svarīgs jūsu viedoklis un komentāri. Pagaidām visas līnijas ir aizņemtas, lūdzu mirkli uzgaidīt.

Atbildēt

Žulis

19.10.2018. 07:44

Visai uzjautrinoši ir vērot šim portālam piesaistītā "troļļa" izmisīgos centienus mani diskreditēt un apklusināt. Lamāšanās, ņirgāšanās, komentāru rakstīšana zem dažādiem nikiem(pat izmantojot sieviešu vārdus), apmelošana un visbeidzot komentāru rakstīšana manā vārdā. Kā rādās, cilvēciņš ir izmantojis visu iespējamo troļļu arsenālu. Protams, tas ir visai nožēlojami. Taču jāsaprot, ka tāds ir viņa darbs. Visdrīzāk, viņš ir studentiņš, kuram ar to naudiņu ir visai trūcīgi un te nu ir radusies iespēja labi piepelnīties. Tā jau tas laikam pasaulē ir iekārtots, ka cilvēki, kuriem pietrūkst prasmju un zināšanu, lai pelnītu naudu ar godīgu darbu, naudu pelna pārdodot savu godu, sirdsapziņu, ideālus. Taču reiz pārdoti, tie vairs nav atgūstami. Tās ir "mantas", ko par naudu var pārdot, bet nevar par naudu nopirkt. Taču šādi cilvēciņi jau to nesaprot.

Atbildēt

Fēlis

19.10.2018. 06:28

»

Vienīgais paeizais

Patiesība dzimst strīdos! Bet venīgais pareizais - pārmantots no padomju laikiem. Tie, kuri baidās no cita viedokļa, tie taču ir padomju domāšanas upuri. Tas nekas, ka viņi dzīvo un strādā Eiropā. Eiropa ir mainījusies, apmainījusies vietām ar Krieviju. Krievu tokšovos, piemēram, ja runa par Ukrainu...


Nu jā, ukraiņus uzaicina, lai būtu uz ko bļaut. Krievi jau uzskata- kurš skaļāk bļauj, tam arī taisnība un vēl tie viesi riskē norauties pa muti, ja viņu taisnība studijā savāktajiem psihopātiem īpaši nepatiks.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...