Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emils 1

19.12.2018. 17:01

Sociologi-(bell) Sabiedriskā Integrācijas Fonda 6.8 milj eiro 100% ir jaizmanto MŪSU TAUTIEŠU ATNĀKŠANAS-NO PIESPIEDU EKOMISKĀS UN MORĀLĀS TRIMDAS PROCEDŪRAI-,LAI VIŅUS PASARGĀTU NO NELEGĀLIEM IMIGRANTIEM LATVIJĀ UN VIŅU DISKRIMINĀCIJAS PRET PAMATTAUTU -LATVIEŠIEM NO 1940.g.un iekļaušanu SABIEDRĪBĀ...DDD PROJEKTĀ -LAI IR !
Atbalstīsim LV Prezidenta R.Vēloņa 18.dec. LTV -1 intervijā teikto-KĀ PAVĒLI ! KA RĪGAS t.s. mēram N.Ušakovam tūlīt IR JĀATBRĪVO RĪGAS MĒRA AMATS UN DARBAVIETA-SOLIDARIZĒJOTIES AR SAVĒJIEM JAU APCIETINĀTAJIEM //arī ar kaķi/,I !Lai IR !

Atbildēt

Ye

05.12.2018. 13:53

Smirdošais kasjauns cenzē vēl trakāk

Atbildēt

Valentīns

05.12.2018. 07:35

»

Poļaks

Kuram pieder Delfi


Delfi pieder igauņu uzņēmējas, kam tas ir tikai bizness.

Atbildēt

IR

26.10.2018. 16:38

delfi ir tikai mazs bariņš no dejojošo kretinu dziesmu un deju svētkiem , ko vērojām pirms vēlēšanām..Ir.ir , lai svilt viņiem ellē 5 gaismas gadus, izlaida Politisko Tinderi..Gnīdas, reklamēja to par mūsu naudu...Sūdagalvas , visus stabus aplīmēja!!! Un izrādijās, ka šajā "partiju mēraparātā" 16 partiju vietā ir tikai 8)))) Kurš par to atbildēs?

Atbildēt

wasa

26.10.2018. 10:18

skaidrs, ka ir tä, kä rakstä teikts. es ieteiktu vispär ignoret delfus un netaisit viniem reitingus. ari LA ir no täs pasas serijas. palicis vien kas jauns.lv portäls. bet ari tas dazreiz nodzes to, kas redaktoriem nav pa prätam. tä käa brivi mediji latvijä- tas ir mits.

Atbildēt

lasītājs

26.10.2018. 07:59

Jā, prasība sastāvēt kaut kādos feisbukos vai tviteros tāpēc, lai varētu sūdzēt tiesās medija saimniekiem pretēju viedokļu paudējus, ir galēji autoritāras valsts 4.varas abloms.

Atbildēt

andris a

24.10.2018. 19:44

(bell)(bell)(bell)Sociologi-šodien 23.10.2018.g. Euronews garā raidījumā Turcijas prezidents Erdogans burtiski taisnojās par noslepkavoto Saudi Arābijas karalistes žurnālistu.TV Raidīumu skatījās simtiem miljoni skatītāju visā pasaulē. Šī semītu vardarbīgā žurnālista slepkavība-DIENAS LAIKĀ -PIE IESLĒGTIEM MSLīdzekļiem- atgādina, kā 2-divas māsiņas žīdenes/ gan centās...tad neveiksmīgi slēpt/ -faktiski nesen ! 1941.g.Latvijas valsts okupācijas sākumā- judokomunistu organizētā ČEKĀ spīdzināja-vilka nost nagus dzīviem latviešu pamattautas patriotiem. Un kas tad ir mainījies-, bet mainījies gan IR- tagad slepkavo SEMĪTI VIENS OTRU un VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.., LAI VEICAS!.un TURPMĀK LIEK CILVĒKUS PILNĪGĀ MIERĀ !.:))

Atbildēt

Vaira3000

22.10.2018. 19:35

A taja bildee, kurs no viniem kuram baazh ?

Atbildēt

lasītājs

22.10.2018. 14:02

Kuram pieder Latvijas Avīze, bijusī Lauku Avīze?

Atbildēt

Dormedons

21.10.2018. 22:30

Oligarhu kabatas izdevumiem liek mainīties komentāri:) Spēcīgi.

Atbildēt

Lelle

21.10.2018. 13:57

Nez kuri pērk šito Bērziņonku?! Delfos pat riebjas iet iekšā! Pie visiem rakstiem, kas saistīti ar vēlēšanām, vairs neļauj komentēt anonīmi! It kā ir anonīmais lodziņš, bet tāpat liek piereģistrēties. Bet man nav laika nodarboties ar visādām reģistrācijām, bet reizēm savas domas gribas izteikt!
Demokrātija Delfos beigusies.

Atbildēt

Tava komanda

21.10.2018. 09:40

Ja arī Tev nav vienalga, esi bezbailīgs netaisnību un vienaldzības priekšā, nebaidies no naudas varas, un, vislabāk, iztiec bez naudas, nebaidies no ietekmīgiem cilvēkiem, lasi LA.LV, ziņu portālu Latvijai. Mēs nekautrējamies. Mēs cenšamies.

Atbildēt

Apmierinātais

20.10.2018. 22:04

Super !!!!!!
Ģeniāli skaisti !!!!!
Jaukais pārītis Delfu komentētāji "SoЯoS" un "Vints" !!!!!
Cik jauki, cik mīļi !!!!!
Turpmāk uzmanieties pa ielu ejot, es varu nākt pretī, un tad, apsolu, es jums kropļiem otrā galā tērauda birsti ar 3mm sariem iebāzīšu !!!!!!!!!

Atbildēt

ak tad

20.10.2018. 18:06

»

nu bet

šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe


šitas ir vienīgais īblis, kura stulbos ievēmienus piepirstcomā neviens vēl nav izdzēsis, koe?

Atbildēt

nu bet

20.10.2018. 17:59

»

nu bet

šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe


vai tad no šitā tava kārtējā šķidrā pļūtījuma neviens vēl nav apvēmies divreiz, koee?

Atbildēt

Lauku pāķis

20.10.2018. 15:23

Pietiek.com ari netiek atbalstīta viedokļu daudzveidība... diemžēl... To , ka Delfi ir "sile" sastāvdaļa zināms sen bet par pietiek bija vēl ticība, nu ari tā ir sagrauta... kkad jau rakstiju ,ka šis iespējams ir visuma valdnieku prodžekts....

Atbildēt

delfi

20.10.2018. 12:56

ir čurātāju bars, kas pat nav spējīgi oponēt netīkamiem viedokļiem..cenzūra LV ir atbaidoša..

Atbildēt

Veca tantīte

20.10.2018. 12:10

»

Mediju analīze

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā


Jā ! Biju cītīga Lavīzes lasītāja un dažreiz atļāvos komentēt iz savas lielās dzīves pieredzes,biju pieklājīga,rupjības nerakstīju,centos nevienu neaizvainot. Tagad nekā! Neesmu nekādos feisabukos,ne tviteros. Nolēmu ,ka LA vairs nelasīšu. Tagad vēl arī visas ziņas tur ir saliktas juceklīgi,kaut kādos rāmīšos(zīmīgi,vai ne?).

Atbildēt

vidusceļš

20.10.2018. 11:35

»

forcemajeure

a nafig jums tur kaut kas jākomentē


Tiešām.Tā bezgalīgo mieru un tukšumu sevī nekad neapgūt.

Atbildēt

bēdīga situācija

20.10.2018. 10:22

»

Latvijas neatkarīgie mediji

Dienā un Latvijas Avīzē vispār nav iespējas uzrakstīt anonīmu komentāru


tie ir mediji, kam traucē viedokļu daudzveidība;
tie ir mediji, kuru īpašnieki, piem.Latvijas Avīze, saņem naudu arī no valsts akciju sabiedrības Latvijas valsts meži, tāpēc jāatstrādā nauda ar viņu lielbiznesam vajadzīgajiem viedokļiem. Citi ir kaitīgi.

Atbildēt

Latvijas neatkarīgie mediji

20.10.2018. 09:55

Dienā un Latvijas Avīzē vispār nav iespējas uzrakstīt anonīmu komentāru!

Atbildēt

viedais

20.10.2018. 06:48

Nelasi delfus, lai ar viņiem notiktu kā ar TVnetu. Lai krīt apmeklējumu skaits, bet reklāmdevēji vairs negrib tur neko izvietot. Ja vajag ziņas, tad lieto leta.lv

Atbildēt

nu bet

19.10.2018. 19:33

»

bet

Ar lapsas pietiecomu ir tas pats un vēl daudz sūbīgāk


šito tavu stulbo ievēmienu tak neviens vēl nav izdzēsis, koe?

Atbildēt

z

19.10.2018. 18:34

Demokrātijām nevar būt sliktas valdības, pat ja salasīti beidzamie maitas un nejēgas.

Atbildēt

Sātans

19.10.2018. 18:00

Man patīk Bogzems un Kaktuss, kuri "cīnās" pret sarkanajien m boļševijkiem Saeimā. Ja atmiņa nevuīl, Kaktuss no KPV Saeimā sprausloja: komunist Brigmani, vācies projām.

JAUNIEŠI, tas bija jūsu piemānīšanai pirms vēlēšanām, ka mēs aktīvi cīnītājilai pret bolševikiem un čekistiem, lai jūs balsotu par mani, ka es , Kaktuss, taisos padzīt sarkanos boļševikius no Saeimas.

Bet man partijā ieradās radagabals Bodzems un pasludināja, ka runās pat ar sātanu, tas ir ar mani, lai tiktu par premjeru. Nevaru pretoties, jo man tāpat kā Katusam, problēmas ar šādām tādā apreibinošām vielām. Apsoliju gan, ka vairs nelietošu, bet kas tev deva, sātanisms Kaktusā dziļi iesēdies.
Te jau pat politologi runā, ka sātanismam ir kopīga krāsa ar partiju Kam Pieder Vanckarisms (KPV). Priecājos, ka Kaktusisti pieņem koalīcijā Kopdzīves likuma taisītājus "paristus", čekistiskos narcisus no Nacionālās Atkatrības un sorosistus, bet varenos cīnītājus pret korupciju, kas ir Anna Potapova un Juris Jurjevs ar Bordanjāni, mēs nepieņemmot.

Sarkanajiem vanckariem takšu, ir daudz naudas un viņi vadīs valsti, manā uzraudzībā.

Atbildēt

joske

19.10.2018. 17:54

»

Mediju analīze

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā


T.s.masu mediji atrodās zem totālas cenzūras,kura aizvien pastiprinas,jo pelēkajiem kardināliem ir fiziski neciešami dzirdēt savas darbības vērtējumus,tomēr kaut kāda kustība pīļu dīķī ir notikusi,jo pelēkie kardināli streso.Bez šī portāla aktīvās,pilsoniskās pozicijas Brigmanis jau pielaikotu prezidenta mantiju.

Atbildēt

TAS

19.10.2018. 15:14

»

voila

analogi rīkojas arī La.lv NRAlv Dienalv praktiski visas latviskās oficiālās vietnes, kaut kādi "figļi migļi" un komentārs neparādās. Es personīgi nesaprotu vajadzību afišēties reģistrēties un rakstīt savu vārdu? Kam to vajag? Kāds gatavojas pa purnu dot vai kā? Komentāros visa jēga ir domai - paustajam...


ir tipisks latviešu izdzimteņa "viedoklis": bailes no atbildības ir latviešu stukaču pamatā, deduncētāja gēna nesēju pamatā; vēsturiski tas šajā lopu barā sākās ar līšanu vakara krēslā uz muižu pie vagara, lai nosūdzētu kaimiņu; turpinājās visplašāk padomju laikā, kaut gan toreiz pret anonīmām sūdzībām izturējās neuzticīgi. Izvešanas sarakstu gatavošana latviešu denuncētājiem bija ziedu laiki-latviskās nelietības baudu nedēļas. Kādas domas, idejas, viedoklis var būt cilvēciskajiem kropļiem, kas šim mēslam esot galvenais? Kādi pretīgi radījumi!

Atbildēt

voila

19.10.2018. 15:03

analogi rīkojas arī La.lv NRAlv Dienalv praktiski visas latviskās oficiālās vietnes, kaut kādi "figļi migļi" un komentārs neparādās. Es personīgi nesaprotu vajadzību afišēties reģistrēties un rakstīt savu vārdu? Kam to vajag? Kāds gatavojas pa purnu dot vai kā? Komentāros visa jēga ir domai - paustajam viedoklim, ne Jānim, Pēterim, Annai vai Minnai... tādēļ dzīvojos labāk šeit

Atbildēt

kļimoviča aita

19.10.2018. 14:06

»

arī aita

Pievienojos, piedevām "U.U." (Udo Ulbergs) un "Žulis" - abi šie komentētāji atrodas vienā IP adresē un tas ir bēdīgi slavenais Arturs Priedītis


Aita no aitas atšķiras - un tu tam esi uzskatāms piemērs. ;)

"U.U." un "Žulis" NEATRODAS vienā IP adresē, un ar Priedīti viņiem nekāda sakara nav...

Atbildēt

jā,

19.10.2018. 13:55

»

Nomierinies

Vai ir tāda mediju brīvība vispār


ir. Bet tev neteikšu priekšā, lai tu būtu nomierinājies.

Atbildēt

ha-ha-ha-ha-ha-ha

19.10.2018. 11:54

Atradies tte autas pārstāvis...
Delfi pareizi dara.

Atbildēt

mazo cilvēk,ko nu?

19.10.2018. 11:05

Privāts reklāmņēmējs dara kā grib.Un naudu arī var ņemt no kā grib.Arī par komentāru cenzūru un bloķēšanu.

Atbildēt

Skumjais elfs

19.10.2018. 10:21

Kārtējās interneta troļļa žēlabas

Atbildēt

Žulis

19.10.2018. 09:41

Es gan neesmu latviešu pederasts. Es esmu parastais latviešu deģenerāts- psihiski slims latviešu dzērāju kakājums, kas der tikai interneta pietaisīšanai. Tāpēc mani nekur nedzēš, bet ciena, jo latvieši ciena tikai mēslus un mēslu smaku. Man ir cāļu mēslu patīkamā smaka, ar kuru mani sasmaržo sanitāres pēc nakts kakājumu noskrāpēšanas no mana kroplā latvieša ķermeņa.

Atbildēt

Mediju analīze

19.10.2018. 09:26

Tāds pats bēdīgs stāsts par viedokļu cenzūru ir stāsts par Latvijas Avīzi. Tur vispār oligarhs visu nosaka. Tas nekas, ka Ārlietu ministrijas preses sekretāra laulātā draudzene Sanita Upleja ielikta portāla priekšplānā.
Tālu mums vēl līdz mediju brīvībai!

Atbildēt

vai nav dīvaini

19.10.2018. 09:01

ka nra, kur dominē vecā kaluma žurnālisti, tomēr tā nedzēš arī sev netīkamus komentārus, bet delfos ir kārtīga cenzūra? Tas izskatās pēc jaunas, liberālistu diktatūras. Ir jaunas svētās govis, ko nedrīkst aiztikt, par ko nemaz nedrīkst diskutēt, vai tas ir labi vai slikti
Kādreiz likās, ka VL ir nacionāls spēks, kas sargās mūsu tautu no iznīcības, bet redzams, ka viņi var draudzēties ar tautai nelabvēlīgiem spēkiem... Tikai bizness...

Atbildēt

Yomayo

19.10.2018. 08:56

Labrīt! Mums ir ļoti svarīgs jūsu viedoklis un komentāri. Pagaidām visas līnijas ir aizņemtas, lūdzu mirkli uzgaidīt.

Atbildēt

Žulis

19.10.2018. 08:44

Visai uzjautrinoši ir vērot šim portālam piesaistītā "troļļa" izmisīgos centienus mani diskreditēt un apklusināt. Lamāšanās, ņirgāšanās, komentāru rakstīšana zem dažādiem nikiem(pat izmantojot sieviešu vārdus), apmelošana un visbeidzot komentāru rakstīšana manā vārdā. Kā rādās, cilvēciņš ir izmantojis visu iespējamo troļļu arsenālu. Protams, tas ir visai nožēlojami. Taču jāsaprot, ka tāds ir viņa darbs. Visdrīzāk, viņš ir studentiņš, kuram ar to naudiņu ir visai trūcīgi un te nu ir radusies iespēja labi piepelnīties. Tā jau tas laikam pasaulē ir iekārtots, ka cilvēki, kuriem pietrūkst prasmju un zināšanu, lai pelnītu naudu ar godīgu darbu, naudu pelna pārdodot savu godu, sirdsapziņu, ideālus. Taču reiz pārdoti, tie vairs nav atgūstami. Tās ir "mantas", ko par naudu var pārdot, bet nevar par naudu nopirkt. Taču šādi cilvēciņi jau to nesaprot.

Atbildēt

Fēlis

19.10.2018. 07:28

»

Vienīgais paeizais

Patiesība dzimst strīdos! Bet venīgais pareizais - pārmantots no padomju laikiem. Tie, kuri baidās no cita viedokļa, tie taču ir padomju domāšanas upuri. Tas nekas, ka viņi dzīvo un strādā Eiropā. Eiropa ir mainījusies, apmainījusies vietām ar Krieviju. Krievu tokšovos, piemēram, ja runa par Ukrainu...


Nu jā, ukraiņus uzaicina, lai būtu uz ko bļaut. Krievi jau uzskata- kurš skaļāk bļauj, tam arī taisnība un vēl tie viesi riskē norauties pa muti, ja viņu taisnība studijā savāktajiem psihopātiem īpaši nepatiks.

Atbildēt

Deniss

19.10.2018. 04:52

»

arī aita

Pievienojos, piedevām "U.U." (Udo Ulbergs) un "Žulis" - abi šie komentētāji atrodas vienā IP adresē un tas ir bēdīgi slavenais Arturs Priedītis


beidzamajā laikā šim patīk saukties par Signe ar Evitu, laikam sadomājis mainīt dzimumu..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...