Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Balts etniskais

06.12.2015. 13:23

Vai Vaira Vīķe Freiberga nezināja, kas notiek Eiropā? Zināja un kur ierāva savu tautu, dranķe tāda?! Un tagad dzīvo uz mūsu rēķina!Vienīgā cerība: Cilvēks domā, Dievs dara!

Atbildēt

Balts etniskais

06.12.2015. 13:19

Jautājumā par Žīdu virsgudrību ir ļoti apšaubāma. Ko saka Tora? Gudrāko Goiju nokauj, viņu izgudrojumus paņem sev un pielieto dzīvē it kā no sevis. To darīja K.Marks, Darvins, tas pats Einšteins, kura izgudrojumus zinātne jau apšauba. Ar vārdu sakot, Žīdi ir uzskatīti par lielākiem krāpniekiem. Kas tad organizēja Nēģeru verdzību no Āfrikas uz Ameriku un naudiņu iebāza savās kabatās. Kas tad izraisīja 1. pasaules karu, kas Krievijā gāza caru, organizēja apvērsumu, iznīcināja 155 miljons iedzīvotājus, tai skaitā Krievijā dzīvojošos Latviešus 1937-1938.gg. Kas iznīcināja Latvijas valsti 1940.gadā? Visas pasaules nelaimes ir tieši no ŽĪDU 12.cilts Levītiem, kuri arī diktē Žīdu darbību pasaulē. Mūs, balto rasu viņi uzskata par goijiem (lopiem). Tagad viņi maskas ir nometuši. Tā ir visbriesmīgākā parazītu apvienība. Viņi nav tautība. Nāk no Ēģiptes. Par to Ungāru. Laikam vīrs ir slimojis ar Demenci (dzīves laikā iegūta plānprātība). Tāpatās bija ar Staļinu, Hitleru. Untagat jau pārņēmuši Rūpnieki ar Merkeli priekšgalā. Lai Dievs dod prātiņu un apgaismo Cilvēci!

Atbildēt

ārija

03.12.2015. 14:32

Es pieskaršos tikai robežu jautājumam. Tas ka visi tika "ierauti" tā sauktajā Šengenas zonā, izrādās nemaz tik nevainīgi nav. Tā ir sperts pats solis robežu nojaukšnai un nav nemaz vajadzīgi nekādi kari starp muļķiem. Paši priecīgi "klejos" pa zonu un sajauksies viens ar otru. Kas man likās dīvaini un arī lika padomāt, tas bija -Norvēģija nebūdama ne ES valsts ne ES monitārajā zonā, bet ir Šengenā. Var teikt ir sācies "otrais cēliens". "Zonai" ir ļoti vājas robežas, sevišķi,sirtaki dejotājiem.Un tad parādās tāds jēdziens " Nelegālie imigranti".

Atbildēt

tā gan

03.12.2015. 05:27

Pamatideja = baltās rases iznīcināšana. Tas tiek realizēts gan ar lielsaimniecībām laukos, gan ar mazumtirdzniecības, HORECA jomas, pakalpojumu (servisi, darbnīcas), Latvijā arī zvejniecības un pārtikas ražošanas monopolizāciju un koncentrāciju lieluzņēmumu rokās. Rezultāts - tautām tiek atņemtas to tradicionālās izdzīvošanas nišas, kam neizbēgami seko dzimstības straujš kritums (Rietumu piemērs). Gandrīz visa vieglās rūpniecības produkcija nonāk lielveikalu tīklos, kas pieder galvenokārt tā saucamajiem "izredzētajiem", vai jūdaisma fanātiķiem, kuri pērk no savējiem un kuri reliģijas dēļ sakropļo visus savus jaundzimušos zēnus, kas ir neapgāžami fakti, tieši tādi paši, kā tas, ka citas tautas viņiem ir goji, jeb zemāka suga. Apsveicam ar nacisma atdzimšanu un uzvaras gājienu pa Eiropu. Migrācijai ir jāsajauc un jāizšķīdina balto rasi, tas ir pēdējais šķērslis uz apsolīto Zemi vai absolūtu varu pār planētu. Tikai esmu pārliecināts, ka veselais saprāts uzvarēs arī šo izaicinājumu, vienkārši lai pastāvētu nāksies daļu tradicionālās ekonomikas demonopolizēt un nodot mazajiem un ģimenes uzņēmumiem, īpaši mazumtirdzniecību. Tas arī vissssss.

Atbildēt

Vecis

03.12.2015. 03:34

Absolūtas muļķības un fufelis!
Vis šitais mēslainais propogandas rakstelis ir ņemts un pārtulkots no krievu linka!Vispār,vecais komunists artūrs priedītis savā tā saucamā "blogā" worldpress bieži iebāž nacistiskā kremļa propogandas mēslus!Protams,ka šai marginālajai publikai,kura te patstāvīgi komentējas,šie artura priedīša kremļa propogandas mēsli ir ,kā "saldais ēdiens"! :D
P.S.
Cilvēki ,kuriem tas interesē tie paši ņem izlasa gan par TTIP no tiešiem avotiem,gan arī par citām lietām,nevis lasa kaut kādus propogandas mēslus!
Vienīgi,jāsaka,ka pietiek ir kļuvis par šādu mēslainu raksteļu bedri! :D

Atbildēt

Patiesība

03.12.2015. 00:39

»

Dīvaini

Es tikai nesaprotu, kāpēc visur iedzīvotāju skaita samazināšanās par dažiem procentiem tiek uztverta kā kaut kas katastrofāls? Vai tad skaitam ir tikai jāpieaug? Nevar būt +/- nemainīgs vai kādreiz pārmaiņas pēc arī drusku sarukt? Trūks darbaroku? Ar kādām tehnoloģijām strādāja pēckara paaudze, pat ...


Globāli nākamais solis - pēc Eiropas rasu sajaukšanas jeb baltās rases iznīcināšanas programmas ir Zemes iedzīvotāju skaita samazināšana. Uz Zemes paliks tikai Zelta miljards vai 500 miljoni. izredzēto, tad novāks ari viņus.... jo planētu kontrolē citi spēki. Šie muļķi domā, ka visus uzvarēs un viss tā ari paliks. Ne! Beigās mirs visi!

Atbildēt

nesaprotu

01.12.2015. 17:54

vacijaa arii visu laiku ir liels bezdarbs, kapec Merkele runaa, ka trukst stradnieku! Vacija nemaz nenema ar atvertam rokam stradniekus no Austrumeiropas! Jo nebija vajadziba un bija stingri noteikumi valodas prasmes zinaa. kapec tagad visur melo, ka vajadzigs entais daudzums darbinieku, nu nevajag tos Vacijai!

Atbildēt

Dīvaini

01.12.2015. 17:12

Es tikai nesaprotu, kāpēc visur iedzīvotāju skaita samazināšanās par dažiem procentiem tiek uztverta kā kaut kas katastrofāls? Vai tad skaitam ir tikai jāpieaug? Nevar būt +/- nemainīgs vai kādreiz pārmaiņas pēc arī drusku sarukt? Trūks darbaroku? Ar kādām tehnoloģijām strādāja pēckara paaudze, pat gadus 20 atpakaļ un ar kādām tagad? Darba rokas nemaz nav vajadzīgas tik lielā skaitā kā senāk, jo viens cilvēks var "saražot" tajā pašā laikā daudz vairāk nekā dažas desmitgades atpakaļ. Eiropā jau tagad ir bezdarbs pie 10%, varbūt vispirms lai tas samazinās līdz dabiskajiem 3-4% un tad sākt trakot par darba rokām? Ievest imigrantus vienmēr var paspēt.

Atbildēt

lauķis

01.12.2015. 16:10

»

Žulis

Tu saki, ka uzrakstīts pārāk subjektīvi...


Bet biedriem partijniekiem tāda atklātība un lietu saukšana patiesajos vārdos nav pieņemama , tāpēc arī saka ka subjektīvi.

Atbildēt

Žulis

01.12.2015. 16:05

»

Nightporter

Raksts piebārstīts ar atsaucēm, taču nav nevienas, kas norādītu, ka ES politiķi ļoti godā Rihardu Kudenhovu – Kalergi, kā to apgalvo autore. Ja apgalvo, ka viņa idejas ir ES pamatā, tad atsauces un skaidrojumi būtu nepieciešami. Nekur ES dokumentos nav ne vārda par ebreju vadošo lomu, rasu saplūšanu...


Tu saki, ka uzrakstīts pārāk subjektīvi?
Tu saki, ka trūkst atsauču un skaidrojumu?
Tavu sievu var tikai apskaust!
Kāpēc?
Tāpēc, ka gadījumā, ja kāds tev stāstīs, ka tava sieva tevi krāpj, tu noteikti teiksi, ka tas ir tikai viņa subjektīvs viedoklis un tev trūkst pierādījumu. Tu tam tā pa īstam ticēsi tikai tad, kad paša sieva tevi pievedīs pie gultas, iespiedīs rokā svecīti un liks to paturēt.
Kāpēc es to saku?
Tāpēc, ka sev nevēlamu patiesību kāršana pie lielā zvana no ES politiķu puses būtu tik pat dīvaina rīcība, kā lūgums no tavas sievas paturēt svecīti, kamēr viņa nodarbojas ar seksu.

Atbildēt

nu jā

01.12.2015. 14:54

kagans roberts,viktorija nulande,makkeins,lugars,sahašvili,porošenko-valcmans....

Atbildēt

Nightporter

01.12.2015. 14:53

Raksts piebārstīts ar atsaucēm, taču nav nevienas, kas norādītu, ka ES politiķi ļoti godā Rihardu Kudenhovu – Kalergi, kā to apgalvo autore. Ja apgalvo, ka viņa idejas ir ES pamatā, tad atsauces un skaidrojumi būtu nepieciešami. Nekur ES dokumentos nav ne vārda par ebreju vadošo lomu, rasu saplūšanu u.t.t.
Uzrakstīts pārāk subjektīvi.

Atbildēt

teodors

01.12.2015. 12:16

Velti cerat. Arābi neatdos savas sievietes
nodarbināšanai ārpus mājas.Eiropas pamattautas
gaida garantēta izmiršana. Eiropiešiem ir pamatīgi
iestāstīts jebkas ir vērtīgāks par bērniem!

Atbildēt

janis

01.12.2015. 12:15

preciza DIAGNOZE //// KURU REALIZE ARI LATVIJAS KALPI/ VAGARI KANGARI////

Atbildēt

sociāli atstumtais

01.12.2015. 11:09

patiešām vēsturiskos faktos un loģiskā analizē balstīts pētījums , bet pats galvenais , par ko neviens skaidri nerunā ir nauda ! un tā nāk no tiem , kuriem tā ir - tātad - žīdu mafija + visādi klubi , ložas etc. , kas ir viens un tas pats !

Atbildēt

Dabas bērns

01.12.2015. 10:21

»

hm

Paldies! Labs raksts...


c:"Cilvēku egoismam noteiktā stadijā raksturīgi censties pakļaut dabas likumus. Kādreiz populāra bija vēlme mainīt upju tecēšanas virzienu.Ar ko tas beidzās? Vai rasu sajaukšanas shēma nav tas pats, modernais variants?"

Šis ir bingo!
Manuprāt, totālā liberalizācija, kas izņēmumus padara par normu, ir tie paši vēži.
**********************************
c: "Visbeidzot, kad un kādos daudzumos, attiecībās kvantitāte (imigrantu - ieceļotāju - pilsoņu skaits) spēj ietekmēt kopējo valsts politiku, dzīves standartu? No LV taču 0,5 milj. imigrantu jau dzīvo un strādā Anglijā. Sekas?"

Ir tāds jēdziens kā kritiskā masa. Kad tā tiek sasniegta, notiek kodolreakcija. Ar sabiedrību kolektīvajām apziņām ir līdzīgi. Kad tiek sasniegta konkrētas sabiedrības daļas kritiskā masa, attiecīgā sabiedrības daļa kvalitatīvi izmaina visu kolektīvo apziņu un reizē ar to arī visu sabiedrību.

Atbildēt

Žulis

01.12.2015. 09:50

Izskatās, ka šis raksts tiešām ir trāpījis mūsu globalizētājiem vārīgā vietā. Mēģināju pārkopēt šī raksta adresi Delfu komentāros. Adrese gan pārkopējas, tikai tiek izkropļota tā, lai saiti uz rakstu nevarētu atvērt.

Atbildēt

hm

01.12.2015. 08:33

Paldies! Labs raksts.
Dažas domas.
1)Dzimstības samazināšanās ir sekas kapitālistiskās saimniekošanas sistēmai (sieviete - darba zirgs).
2)Vai nu imigranti iekļausies šajā sistēmā, kas atkārtos šo situāciju pēc 1-2 paaudzēm, vai kapitālisms transformēsies un piemērosies iebraucēju dzīves stilam.
3)ASV iebraukušo daudzskaitlīgo ebreju bandas ieguva vēlāko ekonomisko varu nežēlīgā mafiju karā at īru, itāļu ... mafijām. Zinot arābu "draudzīgo" attieksmi pret ebrejiem, nākotnē varam sagaidīt ne vienu vien holokaustu.
4)Cilvēku egoismam noteiktā stadijā raksturīgi censties pakļaut dabas likumus. Kādreiz populāra bija vēlme mainīt upju tecēšanas virzienu.Ar ko tas beidzās? Vai rasu sajaukšanas shēma nav tas pats, modernais variants?
5)Visbeidzot, kad un kādos daudzumos, attiecībās kvantitāte (imigrantu - ieceļotāju - pilsoņu skaits) spēj ietekmēt kopējo valsts politiku, dzīves standartu? No LV taču 0,5 milj. imigrantu jau dzīvo un strādā Anglijā. Sekas?

Atbildēt

lauķis

01.12.2015. 07:42

»

piska

Starp citu, Orbans ir vairākkārt uzsvēris Sorosa lomu bēgļu cunami izraisīšanā


Jā , Soros ir tikai kasieris , un nekas vairāk,virs viņa ir visādi klubiņi un komitejas , un priekšgalā ēbreju karaļnams Lielbritānijā (melnā inteliģence).

Atbildēt

Paradoks

01.12.2015. 03:03

Visiem ir zināms fakts, ka bēgļu masas uz eiropu dodas caur Turciju, kura nespēj kontrolēt savas teritorijas un faktiski atbalsta cilvēku kontrobandistus . Savukārt eiropas savienība plāno ieviest bezvīzu režīmu ar Turciju, lai mazinātu bēgļu pieplūdumu. Loģiski !?

Atbildēt

A.K.

01.12.2015. 01:29

Šādi raksti ir kā tīra, svaiga gaisa malks piesmakušajā, politizētajā informācijas telpā. Skaidra valoda un skaidrs vēstījums.
Paldies autorei!

Atbildēt

Žulis

30.11.2015. 23:39

Ļoti vērtīgs raksts priekš visiem tiem, kuri vēl nav sapratuši, kas šeit notiek!

Atbildēt

piska

30.11.2015. 23:22

Starp citu, Orbans ir vairākkārt uzsvēris Sorosa lomu bēgļu cunami izraisīšanā.

Austrijas Parlamenta deputāte Zuzanna Vintere jau vairākkārt ir iesniegusi pierādījumus, ka pasaules ebreju organizācijas atbalsta bēgļu kloākas plūdus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...