Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Balts etniskais

06.12.2015. 12:23

Vai Vaira Vīķe Freiberga nezināja, kas notiek Eiropā? Zināja un kur ierāva savu tautu, dranķe tāda?! Un tagad dzīvo uz mūsu rēķina!Vienīgā cerība: Cilvēks domā, Dievs dara!

Atbildēt

Balts etniskais

06.12.2015. 12:19

Jautājumā par Žīdu virsgudrību ir ļoti apšaubāma. Ko saka Tora? Gudrāko Goiju nokauj, viņu izgudrojumus paņem sev un pielieto dzīvē it kā no sevis. To darīja K.Marks, Darvins, tas pats Einšteins, kura izgudrojumus zinātne jau apšauba. Ar vārdu sakot, Žīdi ir uzskatīti par lielākiem krāpniekiem. Kas tad organizēja Nēģeru verdzību no Āfrikas uz Ameriku un naudiņu iebāza savās kabatās. Kas tad izraisīja 1. pasaules karu, kas Krievijā gāza caru, organizēja apvērsumu, iznīcināja 155 miljons iedzīvotājus, tai skaitā Krievijā dzīvojošos Latviešus 1937-1938.gg. Kas iznīcināja Latvijas valsti 1940.gadā? Visas pasaules nelaimes ir tieši no ŽĪDU 12.cilts Levītiem, kuri arī diktē Žīdu darbību pasaulē. Mūs, balto rasu viņi uzskata par goijiem (lopiem). Tagad viņi maskas ir nometuši. Tā ir visbriesmīgākā parazītu apvienība. Viņi nav tautība. Nāk no Ēģiptes. Par to Ungāru. Laikam vīrs ir slimojis ar Demenci (dzīves laikā iegūta plānprātība). Tāpatās bija ar Staļinu, Hitleru. Untagat jau pārņēmuši Rūpnieki ar Merkeli priekšgalā. Lai Dievs dod prātiņu un apgaismo Cilvēci!

Atbildēt

ārija

03.12.2015. 13:32

Es pieskaršos tikai robežu jautājumam. Tas ka visi tika "ierauti" tā sauktajā Šengenas zonā, izrādās nemaz tik nevainīgi nav. Tā ir sperts pats solis robežu nojaukšnai un nav nemaz vajadzīgi nekādi kari starp muļķiem. Paši priecīgi "klejos" pa zonu un sajauksies viens ar otru. Kas man likās dīvaini un arī lika padomāt, tas bija -Norvēģija nebūdama ne ES valsts ne ES monitārajā zonā, bet ir Šengenā. Var teikt ir sācies "otrais cēliens". "Zonai" ir ļoti vājas robežas, sevišķi,sirtaki dejotājiem.Un tad parādās tāds jēdziens " Nelegālie imigranti".

Atbildēt

tā gan

03.12.2015. 04:27

Pamatideja = baltās rases iznīcināšana. Tas tiek realizēts gan ar lielsaimniecībām laukos, gan ar mazumtirdzniecības, HORECA jomas, pakalpojumu (servisi, darbnīcas), Latvijā arī zvejniecības un pārtikas ražošanas monopolizāciju un koncentrāciju lieluzņēmumu rokās. Rezultāts - tautām tiek atņemtas to tradicionālās izdzīvošanas nišas, kam neizbēgami seko dzimstības straujš kritums (Rietumu piemērs). Gandrīz visa vieglās rūpniecības produkcija nonāk lielveikalu tīklos, kas pieder galvenokārt tā saucamajiem "izredzētajiem", vai jūdaisma fanātiķiem, kuri pērk no savējiem un kuri reliģijas dēļ sakropļo visus savus jaundzimušos zēnus, kas ir neapgāžami fakti, tieši tādi paši, kā tas, ka citas tautas viņiem ir goji, jeb zemāka suga. Apsveicam ar nacisma atdzimšanu un uzvaras gājienu pa Eiropu. Migrācijai ir jāsajauc un jāizšķīdina balto rasi, tas ir pēdējais šķērslis uz apsolīto Zemi vai absolūtu varu pār planētu. Tikai esmu pārliecināts, ka veselais saprāts uzvarēs arī šo izaicinājumu, vienkārši lai pastāvētu nāksies daļu tradicionālās ekonomikas demonopolizēt un nodot mazajiem un ģimenes uzņēmumiem, īpaši mazumtirdzniecību. Tas arī vissssss.

Atbildēt

Vecis

03.12.2015. 02:34

Absolūtas muļķības un fufelis!
Vis šitais mēslainais propogandas rakstelis ir ņemts un pārtulkots no krievu linka!Vispār,vecais komunists artūrs priedītis savā tā saucamā "blogā" worldpress bieži iebāž nacistiskā kremļa propogandas mēslus!Protams,ka šai marginālajai publikai,kura te patstāvīgi komentējas,šie artura priedīša kremļa propogandas mēsli ir ,kā "saldais ēdiens"! :D
P.S.
Cilvēki ,kuriem tas interesē tie paši ņem izlasa gan par TTIP no tiešiem avotiem,gan arī par citām lietām,nevis lasa kaut kādus propogandas mēslus!
Vienīgi,jāsaka,ka pietiek ir kļuvis par šādu mēslainu raksteļu bedri! :D

Atbildēt

Patiesība

02.12.2015. 23:39

»

Dīvaini

Es tikai nesaprotu, kāpēc visur iedzīvotāju skaita samazināšanās par dažiem procentiem tiek uztverta kā kaut kas katastrofāls? Vai tad skaitam ir tikai jāpieaug? Nevar būt +/- nemainīgs vai kādreiz pārmaiņas pēc arī drusku sarukt? Trūks darbaroku? Ar kādām tehnoloģijām strādāja pēckara paaudze, pat ...


Globāli nākamais solis - pēc Eiropas rasu sajaukšanas jeb baltās rases iznīcināšanas programmas ir Zemes iedzīvotāju skaita samazināšana. Uz Zemes paliks tikai Zelta miljards vai 500 miljoni. izredzēto, tad novāks ari viņus.... jo planētu kontrolē citi spēki. Šie muļķi domā, ka visus uzvarēs un viss tā ari paliks. Ne! Beigās mirs visi!

Atbildēt

nesaprotu

01.12.2015. 16:54

vacijaa arii visu laiku ir liels bezdarbs, kapec Merkele runaa, ka trukst stradnieku! Vacija nemaz nenema ar atvertam rokam stradniekus no Austrumeiropas! Jo nebija vajadziba un bija stingri noteikumi valodas prasmes zinaa. kapec tagad visur melo, ka vajadzigs entais daudzums darbinieku, nu nevajag tos Vacijai!

Atbildēt

Dīvaini

01.12.2015. 16:12

Es tikai nesaprotu, kāpēc visur iedzīvotāju skaita samazināšanās par dažiem procentiem tiek uztverta kā kaut kas katastrofāls? Vai tad skaitam ir tikai jāpieaug? Nevar būt +/- nemainīgs vai kādreiz pārmaiņas pēc arī drusku sarukt? Trūks darbaroku? Ar kādām tehnoloģijām strādāja pēckara paaudze, pat gadus 20 atpakaļ un ar kādām tagad? Darba rokas nemaz nav vajadzīgas tik lielā skaitā kā senāk, jo viens cilvēks var "saražot" tajā pašā laikā daudz vairāk nekā dažas desmitgades atpakaļ. Eiropā jau tagad ir bezdarbs pie 10%, varbūt vispirms lai tas samazinās līdz dabiskajiem 3-4% un tad sākt trakot par darba rokām? Ievest imigrantus vienmēr var paspēt.

Atbildēt

lauķis

01.12.2015. 15:10

»

Žulis

Tu saki, ka uzrakstīts pārāk subjektīvi...


Bet biedriem partijniekiem tāda atklātība un lietu saukšana patiesajos vārdos nav pieņemama , tāpēc arī saka ka subjektīvi.

Atbildēt

Žulis

01.12.2015. 15:05

»

Nightporter

Raksts piebārstīts ar atsaucēm, taču nav nevienas, kas norādītu, ka ES politiķi ļoti godā Rihardu Kudenhovu – Kalergi, kā to apgalvo autore. Ja apgalvo, ka viņa idejas ir ES pamatā, tad atsauces un skaidrojumi būtu nepieciešami. Nekur ES dokumentos nav ne vārda par ebreju vadošo lomu, rasu saplūšanu...


Tu saki, ka uzrakstīts pārāk subjektīvi?
Tu saki, ka trūkst atsauču un skaidrojumu?
Tavu sievu var tikai apskaust!
Kāpēc?
Tāpēc, ka gadījumā, ja kāds tev stāstīs, ka tava sieva tevi krāpj, tu noteikti teiksi, ka tas ir tikai viņa subjektīvs viedoklis un tev trūkst pierādījumu. Tu tam tā pa īstam ticēsi tikai tad, kad paša sieva tevi pievedīs pie gultas, iespiedīs rokā svecīti un liks to paturēt.
Kāpēc es to saku?
Tāpēc, ka sev nevēlamu patiesību kāršana pie lielā zvana no ES politiķu puses būtu tik pat dīvaina rīcība, kā lūgums no tavas sievas paturēt svecīti, kamēr viņa nodarbojas ar seksu.

Atbildēt

nu jā

01.12.2015. 13:54

kagans roberts,viktorija nulande,makkeins,lugars,sahašvili,porošenko-valcmans....

Atbildēt

Nightporter

01.12.2015. 13:53

Raksts piebārstīts ar atsaucēm, taču nav nevienas, kas norādītu, ka ES politiķi ļoti godā Rihardu Kudenhovu – Kalergi, kā to apgalvo autore. Ja apgalvo, ka viņa idejas ir ES pamatā, tad atsauces un skaidrojumi būtu nepieciešami. Nekur ES dokumentos nav ne vārda par ebreju vadošo lomu, rasu saplūšanu u.t.t.
Uzrakstīts pārāk subjektīvi.

Atbildēt

teodors

01.12.2015. 11:16

Velti cerat. Arābi neatdos savas sievietes
nodarbināšanai ārpus mājas.Eiropas pamattautas
gaida garantēta izmiršana. Eiropiešiem ir pamatīgi
iestāstīts jebkas ir vērtīgāks par bērniem!

Atbildēt

janis

01.12.2015. 11:15

preciza DIAGNOZE //// KURU REALIZE ARI LATVIJAS KALPI/ VAGARI KANGARI////

Atbildēt

sociāli atstumtais

01.12.2015. 10:09

patiešām vēsturiskos faktos un loģiskā analizē balstīts pētījums , bet pats galvenais , par ko neviens skaidri nerunā ir nauda ! un tā nāk no tiem , kuriem tā ir - tātad - žīdu mafija + visādi klubi , ložas etc. , kas ir viens un tas pats !

Atbildēt

Dabas bērns

01.12.2015. 09:21

»

hm

Paldies! Labs raksts...


c:"Cilvēku egoismam noteiktā stadijā raksturīgi censties pakļaut dabas likumus. Kādreiz populāra bija vēlme mainīt upju tecēšanas virzienu.Ar ko tas beidzās? Vai rasu sajaukšanas shēma nav tas pats, modernais variants?"

Šis ir bingo!
Manuprāt, totālā liberalizācija, kas izņēmumus padara par normu, ir tie paši vēži.
**********************************
c: "Visbeidzot, kad un kādos daudzumos, attiecībās kvantitāte (imigrantu - ieceļotāju - pilsoņu skaits) spēj ietekmēt kopējo valsts politiku, dzīves standartu? No LV taču 0,5 milj. imigrantu jau dzīvo un strādā Anglijā. Sekas?"

Ir tāds jēdziens kā kritiskā masa. Kad tā tiek sasniegta, notiek kodolreakcija. Ar sabiedrību kolektīvajām apziņām ir līdzīgi. Kad tiek sasniegta konkrētas sabiedrības daļas kritiskā masa, attiecīgā sabiedrības daļa kvalitatīvi izmaina visu kolektīvo apziņu un reizē ar to arī visu sabiedrību.

Atbildēt

Žulis

01.12.2015. 08:50

Izskatās, ka šis raksts tiešām ir trāpījis mūsu globalizētājiem vārīgā vietā. Mēģināju pārkopēt šī raksta adresi Delfu komentāros. Adrese gan pārkopējas, tikai tiek izkropļota tā, lai saiti uz rakstu nevarētu atvērt.

Atbildēt

hm

01.12.2015. 07:33

Paldies! Labs raksts.
Dažas domas.
1)Dzimstības samazināšanās ir sekas kapitālistiskās saimniekošanas sistēmai (sieviete - darba zirgs).
2)Vai nu imigranti iekļausies šajā sistēmā, kas atkārtos šo situāciju pēc 1-2 paaudzēm, vai kapitālisms transformēsies un piemērosies iebraucēju dzīves stilam.
3)ASV iebraukušo daudzskaitlīgo ebreju bandas ieguva vēlāko ekonomisko varu nežēlīgā mafiju karā at īru, itāļu ... mafijām. Zinot arābu "draudzīgo" attieksmi pret ebrejiem, nākotnē varam sagaidīt ne vienu vien holokaustu.
4)Cilvēku egoismam noteiktā stadijā raksturīgi censties pakļaut dabas likumus. Kādreiz populāra bija vēlme mainīt upju tecēšanas virzienu.Ar ko tas beidzās? Vai rasu sajaukšanas shēma nav tas pats, modernais variants?
5)Visbeidzot, kad un kādos daudzumos, attiecībās kvantitāte (imigrantu - ieceļotāju - pilsoņu skaits) spēj ietekmēt kopējo valsts politiku, dzīves standartu? No LV taču 0,5 milj. imigrantu jau dzīvo un strādā Anglijā. Sekas?

Atbildēt

lauķis

01.12.2015. 06:42

»

piska

Starp citu, Orbans ir vairākkārt uzsvēris Sorosa lomu bēgļu cunami izraisīšanā


Jā , Soros ir tikai kasieris , un nekas vairāk,virs viņa ir visādi klubiņi un komitejas , un priekšgalā ēbreju karaļnams Lielbritānijā (melnā inteliģence).

Atbildēt

Paradoks

01.12.2015. 02:03

Visiem ir zināms fakts, ka bēgļu masas uz eiropu dodas caur Turciju, kura nespēj kontrolēt savas teritorijas un faktiski atbalsta cilvēku kontrobandistus . Savukārt eiropas savienība plāno ieviest bezvīzu režīmu ar Turciju, lai mazinātu bēgļu pieplūdumu. Loģiski !?

Atbildēt

A.K.

01.12.2015. 00:29

Šādi raksti ir kā tīra, svaiga gaisa malks piesmakušajā, politizētajā informācijas telpā. Skaidra valoda un skaidrs vēstījums.
Paldies autorei!

Atbildēt

Žulis

30.11.2015. 22:39

Ļoti vērtīgs raksts priekš visiem tiem, kuri vēl nav sapratuši, kas šeit notiek!

Atbildēt

piska

30.11.2015. 22:22

Starp citu, Orbans ir vairākkārt uzsvēris Sorosa lomu bēgļu cunami izraisīšanā.

Austrijas Parlamenta deputāte Zuzanna Vintere jau vairākkārt ir iesniegusi pierādījumus, ka pasaules ebreju organizācijas atbalsta bēgļu kloākas plūdus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...