Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, Bruno

24.08.2017. 13:32

»

Bruno

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt


Ja zināsi, kas vada raidījumu, tad tādu jautājumu neuzdosi:-))

Atbildēt

reālists

30.09.2016. 21:17

»

Pacifiste

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur...


Pirmkārt, žēl, ka Jūsu paziņu lokā ir tikai mednieki, kuri atļaujas dzēruši doties medībā, jo neviens normāls mednieks to nedara un nedarīs, jo negribēs riskēt ne ar ieroča atļauju, ne mednieka tiesībām, ne autovadītāja tiesībām. Otrkārt, no sirds žēl, ka Jums ir tikai paziņas, kuri atļaujas meža dzīvniekiem dot tādus draņķus, par kādiem rakstāt. Sliktā vidē dzīvojat, tādēļ arī domas sapuvušas. Neviens ekstrēmists nav bijis cildens..

Atbildēt

derglis

27.09.2016. 09:42

Kāpēc raidījuma autori nekad neiestājas pret naftas radīto piesārņojumu visos veidos un tā sekām? Cik putnu šādi neaiziet bojā?
Šķiet, atbilde ir skaidra:-)) Naudas makā neviens nekož...

Atbildēt

27.09.2016. 09:39

Šķiet, ka zinu, kur slēpjas Skujas kunga naids pret medībām. Tāpat kā to, kāpēc kungs vispār pabeidza augstskolu.

Atbildēt

Morgen

24.08.2016. 23:14

Paldies autoram par patiesiem vārdiem!
Slopkavošana izklaides dēļ ir jāaizliedz un jāsoda!

Atbildēt

Briedis

24.08.2016. 10:13

Medības kā tādas, ja tiek medīts bez valstiskas vajadzības, 21. gadsimtā, un vēl Latvijā ir fundamentāls marasms. Tieši tā, kā saka "lauku paps"- ja cilvēkam gandarījumu rada vēlme kādu nožmiegt, tad tam visīsākajā laika sprīdī jāatņem stroķis- tam ar saprašanu viss noteikti nav kārtībā! Pilnīgi aizliegt medības! Neatliekamu jautājumu risināšanai izveidot speciālu zonderkomandu! Izbēguša Līgatnes lāča nošaušan jau pierādīja, ka mūsu t.s mednieki nav spējīgi veikt kādu tiešām nepieciešamu uzdevumu.

Atbildēt

Dūda

24.08.2016. 09:24

Pierīgā tradicionāli ligzdo sarkanajā grāmatā ierakstītais pupukis (tautā - badadzeguze). Tas netraucē odiozajam Garkalnes nov. bosam Bauzem-Krastiñam kalt agresīvus plānus par priežu izciršanu un savas impērijas homo-sapiens kopienas vairošanu (lielāka apdzīvotība, lielāki nodokłi un kukułi). Ko darīt?

Atbildēt

Gunča

23.08.2016. 12:16

Pašķirstiet atpakaļ, ko zaļais alkašs Shuja izteicās par "Žogu ar Krieviju" no meža cūkām ?

Atbildēt

Niknais

23.08.2016. 02:27

Tibetas gudrajam uzdeva jautājumu - ja Jums būtu iespēja dot tikai vienu no padomiem, kādu Jūs dotu cilvēkiem?
Un gudrais atbildēja - cilvēkam patiesībā vajadzību ir maz, bet vēlmju daudz, ja Jūs tieksieties pēc tā kas jums patiesi vajadzīgs Jums vienmēr pietiks tam lai sasniegtu ko vēlēties, bet ja tieksieties pēc tā ko vēlieties, Jūs to nesasniegsiet jo pietrūks tam ko patiesībā Jums vajag.

Kurš gan nevēlās Ferarī? Bet vai jums šāds auto patiesi ir vajadzīgs?

Atbildēt

mans sakāmais

22.08.2016. 13:42

Cienījamais ornitolog!
Varbūt jūs gribat lai pie mums būtu tāpat kā "humānajā" Nīderlandē, kur putnus neviens nešauj, jo medības aizliegtas??? Tik humānisti aizmirst piebilst ka teiksim pārlidojošās zosis tur vienkārši noindē ar saindētu ēsmu , lai nebojā sējumus? Visnotaļ humāni vai ne ?? Bet toties cik skaļi var brēkt cik humāni valsts un tās iedzīvotāji , jo medības taču aizliegtas!!! varbūt mums vajag tādu "humānismu", kā Šveicē, kur vienīgo, nez no kurienes kalnos ieklīdušo lāci uzreiz nošāva, tikai tāpēc, ka tas ir bīstams zvērs un teorētiski var radīt "šveiciešiem " kādu apdraudējumu?? jeb tā pati "Nīderlande", kurā meža cūkas ir ārpus likuma! un katra nejauši iemaldījusies cūka tiek nekavējoties likvidēta! Un to nedara mednieki, jo medības ir aizliegtas, bet gan speciāli apmācīti pilsoņi! Vai tādu "humānismu" Jūs gribat ieviest Latvijā??
P.S. Bet ja Jums patiešām ir žēl putniņu, tad aizbrauciet labāk uz Iecavas putnu fabriku ( vai kādu citu), un uzrakstiet kā īsti patika un vai pēc tam ko redzējāt gribās ēst rīta omleti un vistas karbonādi! un ar šādu piemēru jūs parādītu īstu humānismu!

Atbildēt

Paskaidro zaļais dabas pētniek, !

21.08.2016. 11:39

Puzes ezera apkārtne jau gadus 20 nedzird putnus, apkārtnes viensētās neredz un nedzird suņus.

Atbildēt

Lauku paps

21.08.2016. 08:12

Jājautā – vai tiešām kaut kam tādam jānotiek 21. gs.? Vai mums – sabiedrībai būtu rāmi jānoskatās, kā šis 1 procents no populācijas apmierina savu perverso arhetipisko instinktu?
-------------------------------------------
Kur vēl trāpīgāk pateikt. Tikai runa nav vien par putniem. Daudzi medī tikai prieka pēc un gaļa viņus maz interesē. Lauku trūcīgais malumednieks ir daudz cilvēcīgāks par vienu daļu mednieku, jo medī tikai savas ģimenes galdam, nevis perversiju apmierināšanai.

Atbildēt

Pacifiste

21.08.2016. 05:18

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur.
Ja tagad beidzot cūku legāla barošana ar smirdīgu, sapuvušu pārtiku mežā beidzot nenotiek, vai tad cūku palicis mazāk?
Par sievišķajiem orgāniem tāpat dabūjāt simtlatnieka mēneša iztiku...,
Mednieks Latvijā- tas ir cinisms.
Tur, kur patiesi notiek postījumi un dzīvnieku skaitu vajag regulēt, mūspusē vēl neviens mednieks nav palīdzējis, tik visādi aizbildinājies.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 22:42

»

J

nepārspīlē savu nozīmību


Es neesmu mednieks :D

Atbildēt

Uber lauķis

20.08.2016. 18:39

Jelgavas novadu vada Caune Ziedonis(ZZS).
Viņš šauj grūsnas stirnas janvārī dziļā sniegā no sniega moča.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 16:19

»

J

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena


Kad slimas cūkas apkārt vazājās, bebri celjus pludina vai vilku/lapsas saimniecibas posta, tad mednieki ir vajadzīgi - tas ir vińu darbs un par darbu mūsu galā ciena.

Atbildēt

J

20.08.2016. 13:36

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena?

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 13:16

Ir mednieki un ir tie stobra pulētāji, kas 1x mēnesī kāpj džipā pašaudīties un nodzerties. Kad tos otros izskaudīs no kokektīviem, tad sāks arī medniekus cienīt.

Atbildēt

izklaide

20.08.2016. 11:29

Šaut dzīvniekus, tas ir dzīves veids. Cilvēku vietā... Te vismaz var palikt nesodīts un viss ir oficiāli. Bet tomēr. Kad sēņojot viss mežs smird pēc beigtiem dzīvniekiem, un kur ej, tur pilns ar mežacūku kauliem un pa starpām ar bērni uzduramies pūstošiem dzīvnieku līķiem, tad gribas to pašu mednieku aizšaut, lai tā riktīgi pamokās. Nožēlojami, toties valsts viņus sargā. Un nav jau tālu jābrauc, tepat Brasā, kaut gan blakus izklaidēm ir pat šautuve izbūvēta.

Atbildēt

Jānis

20.08.2016. 10:58

:))) mūsu laikos "nozīmīgs pārtikas avots" nav ne putnu, ne lopu medības - paciņa ar lētākām patronām maksā vairāk kā kg rukša
Un ja vēl ierēķina visādas ieroču eļļas, pašus ieročus, transportu (nu vismaz 4x4, tam atkal niknas riepas, vinčas utt) patērēto laiku, licences, dalībmaksa, medību gabala uzturēšana (stigas, torņi, barotavas + pati barošana), drēbes, līdzņemamo paiku,tad kg medījuma jau velk uz ko ekskluzīvu...
Tā kā jebkuras medības ir mednieka/asiņainas izklaides/slepkavas/nokautkāres instinktu/vēlmju (sauciet kā gribiet, no tā tāpat nekas nemainās) apmierināšana

Atbildēt

VV

20.08.2016. 06:38

»

bet

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga


Skujas citāts - Esmu mednieks kopš 1984.gada. Vairā nekā 10 gadus esmu bijis profesionāls ornitologs Slīteres Valsts rezervātā. Kopumā 36 gadus strādāju dabas aizsardzības sfērā. Man ir dabaszinātņu maģistra grāds bioloģijā un maģistra grāds izglītībā.
Piemirsta ir diagnoze - šizofrēnija !

Atbildēt

Ozo

20.08.2016. 00:05

Homo (sa)piens bija, ir un būs slepkava - gaļēdājs (lielopi, cūkas, putni un arī zivis).
Tā nu tas bija, ir un būs. Kādreiz medija daudz vairāk. Šāva putnus daudz vairāk. Bija mazāk liegumu. Logiski, ka laikam ejot arī (sa)piens paliek gudrāks un sāk regulēt ko jāslepkavo, bet ja slepkavo, tad tikai to, ko var apēst (ja neskaidra ĀCM mežacūkas). Bet medības ir laba lieta.

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 21:54

Nu LAT, kapē komentārs saturot vārdu SPRŪxx (bentlija administrators) tiek dzēsts. Bet, ja nu putniņš, kurš nepārtraukti apdiršxx, nodēvēts tāda vārdā. Ko tad?

Atbildēt

Bruno

19.08.2016. 21:52

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt.
Vispār nesaprotu, kāpēc kaut kādam iznirelim ļāva izmantot sabiedrisko mediju, lai apmelotu medniekus???

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 21:40

Kas tā par xuinu?

Atbildēt

bet

19.08.2016. 21:02

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.08.2016. 20:07

»

Zammm am

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu


Latvijā stārķu ir daudz par daudz. Nezinu, kas ir bijis par iemeslu tumsonīgajiem latviešiem kādreiz viņus iecelt svētu putnu kārtā ar visām no tā izejošajām māņticībām un pesteļiem, bet skaidrs, ka viņi nodara lielu postu faunas daudzveidībai. Laukos vairs vardes pavasarī nevar dzirdēt, toties tie nešķīsteņi klabina visos stūros.

Atbildēt

?

19.08.2016. 19:26

Cilvēki šauj cilvēkus, a te viens par putniem uztraucās...!

Atbildēt

Zammm am

19.08.2016. 19:22

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu.

Atbildēt

kaspars

19.08.2016. 18:57

Vilni par prezidentu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...