Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, Bruno

24.08.2017. 13:32

»

Bruno

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt


Ja zināsi, kas vada raidījumu, tad tādu jautājumu neuzdosi:-))

Atbildēt

reālists

30.09.2016. 21:17

»

Pacifiste

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur...


Pirmkārt, žēl, ka Jūsu paziņu lokā ir tikai mednieki, kuri atļaujas dzēruši doties medībā, jo neviens normāls mednieks to nedara un nedarīs, jo negribēs riskēt ne ar ieroča atļauju, ne mednieka tiesībām, ne autovadītāja tiesībām. Otrkārt, no sirds žēl, ka Jums ir tikai paziņas, kuri atļaujas meža dzīvniekiem dot tādus draņķus, par kādiem rakstāt. Sliktā vidē dzīvojat, tādēļ arī domas sapuvušas. Neviens ekstrēmists nav bijis cildens..

Atbildēt

derglis

27.09.2016. 09:42

Kāpēc raidījuma autori nekad neiestājas pret naftas radīto piesārņojumu visos veidos un tā sekām? Cik putnu šādi neaiziet bojā?
Šķiet, atbilde ir skaidra:-)) Naudas makā neviens nekož...

Atbildēt

27.09.2016. 09:39

Šķiet, ka zinu, kur slēpjas Skujas kunga naids pret medībām. Tāpat kā to, kāpēc kungs vispār pabeidza augstskolu.

Atbildēt

Morgen

24.08.2016. 23:14

Paldies autoram par patiesiem vārdiem!
Slopkavošana izklaides dēļ ir jāaizliedz un jāsoda!

Atbildēt

Briedis

24.08.2016. 10:13

Medības kā tādas, ja tiek medīts bez valstiskas vajadzības, 21. gadsimtā, un vēl Latvijā ir fundamentāls marasms. Tieši tā, kā saka "lauku paps"- ja cilvēkam gandarījumu rada vēlme kādu nožmiegt, tad tam visīsākajā laika sprīdī jāatņem stroķis- tam ar saprašanu viss noteikti nav kārtībā! Pilnīgi aizliegt medības! Neatliekamu jautājumu risināšanai izveidot speciālu zonderkomandu! Izbēguša Līgatnes lāča nošaušan jau pierādīja, ka mūsu t.s mednieki nav spējīgi veikt kādu tiešām nepieciešamu uzdevumu.

Atbildēt

Dūda

24.08.2016. 09:24

Pierīgā tradicionāli ligzdo sarkanajā grāmatā ierakstītais pupukis (tautā - badadzeguze). Tas netraucē odiozajam Garkalnes nov. bosam Bauzem-Krastiñam kalt agresīvus plānus par priežu izciršanu un savas impērijas homo-sapiens kopienas vairošanu (lielāka apdzīvotība, lielāki nodokłi un kukułi). Ko darīt?

Atbildēt

Gunča

23.08.2016. 12:16

Pašķirstiet atpakaļ, ko zaļais alkašs Shuja izteicās par "Žogu ar Krieviju" no meža cūkām ?

Atbildēt

Niknais

23.08.2016. 02:27

Tibetas gudrajam uzdeva jautājumu - ja Jums būtu iespēja dot tikai vienu no padomiem, kādu Jūs dotu cilvēkiem?
Un gudrais atbildēja - cilvēkam patiesībā vajadzību ir maz, bet vēlmju daudz, ja Jūs tieksieties pēc tā kas jums patiesi vajadzīgs Jums vienmēr pietiks tam lai sasniegtu ko vēlēties, bet ja tieksieties pēc tā ko vēlieties, Jūs to nesasniegsiet jo pietrūks tam ko patiesībā Jums vajag.

Kurš gan nevēlās Ferarī? Bet vai jums šāds auto patiesi ir vajadzīgs?

Atbildēt

mans sakāmais

22.08.2016. 13:42

Cienījamais ornitolog!
Varbūt jūs gribat lai pie mums būtu tāpat kā "humānajā" Nīderlandē, kur putnus neviens nešauj, jo medības aizliegtas??? Tik humānisti aizmirst piebilst ka teiksim pārlidojošās zosis tur vienkārši noindē ar saindētu ēsmu , lai nebojā sējumus? Visnotaļ humāni vai ne ?? Bet toties cik skaļi var brēkt cik humāni valsts un tās iedzīvotāji , jo medības taču aizliegtas!!! varbūt mums vajag tādu "humānismu", kā Šveicē, kur vienīgo, nez no kurienes kalnos ieklīdušo lāci uzreiz nošāva, tikai tāpēc, ka tas ir bīstams zvērs un teorētiski var radīt "šveiciešiem " kādu apdraudējumu?? jeb tā pati "Nīderlande", kurā meža cūkas ir ārpus likuma! un katra nejauši iemaldījusies cūka tiek nekavējoties likvidēta! Un to nedara mednieki, jo medības ir aizliegtas, bet gan speciāli apmācīti pilsoņi! Vai tādu "humānismu" Jūs gribat ieviest Latvijā??
P.S. Bet ja Jums patiešām ir žēl putniņu, tad aizbrauciet labāk uz Iecavas putnu fabriku ( vai kādu citu), un uzrakstiet kā īsti patika un vai pēc tam ko redzējāt gribās ēst rīta omleti un vistas karbonādi! un ar šādu piemēru jūs parādītu īstu humānismu!

Atbildēt

Paskaidro zaļais dabas pētniek, !

21.08.2016. 11:39

Puzes ezera apkārtne jau gadus 20 nedzird putnus, apkārtnes viensētās neredz un nedzird suņus.

Atbildēt

Lauku paps

21.08.2016. 08:12

Jājautā – vai tiešām kaut kam tādam jānotiek 21. gs.? Vai mums – sabiedrībai būtu rāmi jānoskatās, kā šis 1 procents no populācijas apmierina savu perverso arhetipisko instinktu?
-------------------------------------------
Kur vēl trāpīgāk pateikt. Tikai runa nav vien par putniem. Daudzi medī tikai prieka pēc un gaļa viņus maz interesē. Lauku trūcīgais malumednieks ir daudz cilvēcīgāks par vienu daļu mednieku, jo medī tikai savas ģimenes galdam, nevis perversiju apmierināšanai.

Atbildēt

Pacifiste

21.08.2016. 05:18

Tā ir psiholoģiska patoloģija. Piedzērušu veču bara nešanās uz dīķi zināmā datumā un bezjēdzīga blīkšķināšana, dzeršana pirms un pēc tam ir tas pats, kas slaktiņi Sīrijā un citur.
Ja tagad beidzot cūku legāla barošana ar smirdīgu, sapuvušu pārtiku mežā beidzot nenotiek, vai tad cūku palicis mazāk?
Par sievišķajiem orgāniem tāpat dabūjāt simtlatnieka mēneša iztiku...,
Mednieks Latvijā- tas ir cinisms.
Tur, kur patiesi notiek postījumi un dzīvnieku skaitu vajag regulēt, mūspusē vēl neviens mednieks nav palīdzējis, tik visādi aizbildinājies.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 22:42

»

J

nepārspīlē savu nozīmību


Es neesmu mednieks :D

Atbildēt

Uber lauķis

20.08.2016. 18:39

Jelgavas novadu vada Caune Ziedonis(ZZS).
Viņš šauj grūsnas stirnas janvārī dziļā sniegā no sniega moča.

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 16:19

»

J

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena


Kad slimas cūkas apkārt vazājās, bebri celjus pludina vai vilku/lapsas saimniecibas posta, tad mednieki ir vajadzīgi - tas ir vińu darbs un par darbu mūsu galā ciena.

Atbildēt

J

20.08.2016. 13:36

par ko viņus (vienus vai otrus) būtu jāciena?

Atbildēt

Sk

20.08.2016. 13:16

Ir mednieki un ir tie stobra pulētāji, kas 1x mēnesī kāpj džipā pašaudīties un nodzerties. Kad tos otros izskaudīs no kokektīviem, tad sāks arī medniekus cienīt.

Atbildēt

izklaide

20.08.2016. 11:29

Šaut dzīvniekus, tas ir dzīves veids. Cilvēku vietā... Te vismaz var palikt nesodīts un viss ir oficiāli. Bet tomēr. Kad sēņojot viss mežs smird pēc beigtiem dzīvniekiem, un kur ej, tur pilns ar mežacūku kauliem un pa starpām ar bērni uzduramies pūstošiem dzīvnieku līķiem, tad gribas to pašu mednieku aizšaut, lai tā riktīgi pamokās. Nožēlojami, toties valsts viņus sargā. Un nav jau tālu jābrauc, tepat Brasā, kaut gan blakus izklaidēm ir pat šautuve izbūvēta.

Atbildēt

Jānis

20.08.2016. 10:58

:))) mūsu laikos "nozīmīgs pārtikas avots" nav ne putnu, ne lopu medības - paciņa ar lētākām patronām maksā vairāk kā kg rukša
Un ja vēl ierēķina visādas ieroču eļļas, pašus ieročus, transportu (nu vismaz 4x4, tam atkal niknas riepas, vinčas utt) patērēto laiku, licences, dalībmaksa, medību gabala uzturēšana (stigas, torņi, barotavas + pati barošana), drēbes, līdzņemamo paiku,tad kg medījuma jau velk uz ko ekskluzīvu...
Tā kā jebkuras medības ir mednieka/asiņainas izklaides/slepkavas/nokautkāres instinktu/vēlmju (sauciet kā gribiet, no tā tāpat nekas nemainās) apmierināšana

Atbildēt

VV

20.08.2016. 06:38

»

bet

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga


Skujas citāts - Esmu mednieks kopš 1984.gada. Vairā nekā 10 gadus esmu bijis profesionāls ornitologs Slīteres Valsts rezervātā. Kopumā 36 gadus strādāju dabas aizsardzības sfērā. Man ir dabaszinātņu maģistra grāds bioloģijā un maģistra grāds izglītībā.
Piemirsta ir diagnoze - šizofrēnija !

Atbildēt

Ozo

20.08.2016. 00:05

Homo (sa)piens bija, ir un būs slepkava - gaļēdājs (lielopi, cūkas, putni un arī zivis).
Tā nu tas bija, ir un būs. Kādreiz medija daudz vairāk. Šāva putnus daudz vairāk. Bija mazāk liegumu. Logiski, ka laikam ejot arī (sa)piens paliek gudrāks un sāk regulēt ko jāslepkavo, bet ja slepkavo, tad tikai to, ko var apēst (ja neskaidra ĀCM mežacūkas). Bet medības ir laba lieta.

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 21:54

Nu LAT, kapē komentārs saturot vārdu SPRŪxx (bentlija administrators) tiek dzēsts. Bet, ja nu putniņš, kurš nepārtraukti apdiršxx, nodēvēts tāda vārdā. Ko tad?

Atbildēt

Bruno

19.08.2016. 21:52

LR 1 Skuju stādīja priekšā kā profesoru. Kurš īsti melo??? Latvijā ar maģistra grādu pie profesora statusa netikt.
Vispār nesaprotu, kāpēc kaut kādam iznirelim ļāva izmantot sabiedrisko mediju, lai apmelotu medniekus???

Atbildēt

Shalle 2

19.08.2016. 21:40

Kas tā par xuinu?

Atbildēt

bet

19.08.2016. 21:02

Neuztraucies Vilni,tiem putniem kas Tev galvā,neviens netiks klāt... p.s.Par to ka esi mednieks laikam jau melo,jo tie jau zina ka putna gaļa arī ir garšīga.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.08.2016. 20:07

»

Zammm am

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu


Latvijā stārķu ir daudz par daudz. Nezinu, kas ir bijis par iemeslu tumsonīgajiem latviešiem kādreiz viņus iecelt svētu putnu kārtā ar visām no tā izejošajām māņticībām un pesteļiem, bet skaidrs, ka viņi nodara lielu postu faunas daudzveidībai. Laukos vairs vardes pavasarī nevar dzirdēt, toties tie nešķīsteņi klabina visos stūros.

Atbildēt

?

19.08.2016. 19:26

Cilvēki šauj cilvēkus, a te viens par putniem uztraucās...!

Atbildēt

Zammm am

19.08.2016. 19:22

Nu nezz nezz ko ornitologs saka par starkju un gulbju polulaaciju. Izskatas tiesaam temeee uz valdiibu.

Atbildēt

kaspars

19.08.2016. 18:57

Vilni par prezidentu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...