Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

harijs

28.11.2023. 10:13

cilvēki devās iepirkties uz veikalu nevis testēt jaunbūvi. galvenais atbildīgais ir veikals un telpu īpašnieks bet pārējie regressā.

Atbildēt

Sigulis

28.11.2023. 09:34

»

Хм

Neapšaubāmi pirmo izraisīja kopņu sadalīšana ar mērķi atvieglot to transportēšanu un pēc tam ar nepiemērotiem materiāliem veiktā atkalsavienošana. Atbildīgais vai atbildīgie inženieri un būvuzņēmums ir vainīgi...


Redzi, celtnieks ir juridiska persona un tur atrast konkrēto vainīgo būtu ļoti grūti, kā arī būvuzraugs, tad kad skrūve jau ir ieskrūvēta, nevarēs pateikt vai tā bija pareiza vai nepareiza

Atbildēt

Хм

28.11.2023. 09:24

»

Pfe

Davaj Maximas īpašnieku studijā, kas ir, slabo? Varbūt kautrējies no kārtējā neizskaramā kremļa līkdeguņa izgaismošanas, ko


И тут Кремль приплели. Это болезнь?
Сегодня ночью снег шел, тротуары с утра нечищены. Кто в Кремле виноват? Это же явно рука Москвы и нога Путина, которые мешают снег чистить!

Atbildēt

Хм

28.11.2023. 09:21

Neapšaubāmi pirmo izraisīja kopņu sadalīšana ar mērķi atvieglot to transportēšanu un pēc tam ar nepiemērotiem materiāliem veiktā atkalsavienošana. Atbildīgais vai atbildīgie inženieri un būvuzņēmums ir vainīgi.

И вот тут и есть БАААЛЬшой вопрос-как это выскочили сухими строитель, который скрутил неправильными болтами, и стройнадзор, который это допустил или пропустил?
Ведь действительно один момент в статьях мелькал факт, что были использованы крепления не того класса, который был указан в документации. И это уже никак не вина проектировщика, если строитель при согласии стройнадзора меняет класс крепления.
Отдельно-вина Максимы

Atbildēt

...

28.11.2023. 09:00

»

ha-ha

Ja tas celtnieks - skrūvētājs būtu nedaudz gudrāks un sapratis, ka dzelzs skrūves neturēs, viņš tās nokarsētu līdz baltkvēlei un iemestu spainī ar ūdeni, bet labāk eļļu. Un kopne pildītu savu funkciju, bet cilvēki sveiki un veseli ietu iepirkties...


Vispār mēdzot būt dažādas tērauda markas un atšķirīgs oglekļa daudzums tajā.Ar parastu rūdīšanu no sūda konfekti neuztaisīsi tikai padarīsi to skrūvi trauslāku.

Atbildēt

ha-ha

28.11.2023. 08:28

»

Veselais saprāts

Būvniecībā ir arī loģika. Ja dārzus sāks taisīt uz namu jumtiem, kur traktoriem braukāt, tad ne tādi brīnumi būs. Lai to novērstu mūsu neloģiskā sistēma katram šķūnītim prasīs 100 papīrus uzcelšanai un pēc 5 gadiem 50 papīrus nojaukšanai. Rezultātā ekonomika kļūst nekonkurētspējīga un visa valsts pilna...


Ja tas celtnieks - skrūvētājs būtu nedaudz gudrāks un sapratis, ka dzelzs skrūves neturēs, viņš tās nokarsētu līdz baltkvēlei un iemestu spainī ar ūdeni, bet labāk eļļu. Un kopne pildītu savu funkciju, bet cilvēki sveiki un veseli ietu iepirkties.
Cik maz vajag, lai nodalītu gudrību no dumības.

Atbildēt

lauķis

28.11.2023. 06:46

»

IM

Ha! Problēma jau ir tā ka par kopnes atkalsavienošanu nav neviena atbildīgā inženiera. Atbildību par neveiksmīgo kopņu atkalsavienošanu, vismaz cik es zinu, pamatoti neuzņemas neviens no tiesātajiem inženieriem, tai skaitā arī vienīgais pagaidām notiesātais inženieris. Un ko nu


Radīta totāla bezatbildības sistēma visos līmeņos un pilnībā degradēts atbildības jēdziens.Poli/tiķi un ierēdniecība uzbūvējuši ap sevi augstu žogu lai aizsargātos pret atbildību,šis žogs saucas likumi un normatīvie akti.
CILVĒKAM jādzīvo pēc tikuma nevis bailēs no likuma,viss kas ir aiz tikuma ir nelikumība un netikums,arī meli.

Atbildēt

Evikas Siliņas būvniecības pīrāgs

28.11.2023. 06:04

Lai pie Altum vai citur uztur valsts akceptētu šķūnīšu, kūts, dzīvojamo māju u.c. standartprojektus ar stadart materiālu sarakstu, lai atslogotu saskaņošanu, samazinātu vispārējās izmaksas, uzlabotu konkurētspēju, novērstu nelikumīgu būvniecību sīkumos. Un tad var maksāt projektētājiem u.c., lai stingri kontrolētu visādu maksimas investoru plānprātīgos projektus.

Atbildēt

s

28.11.2023. 04:58

ja tu vecit buutu redzejis kaa nakamajas dienas pa rigu skraidija ar mapem taisija papirus un lika parakstus viennozimigi vekalam jamaksa jo kopnes vareja nedalit bet pasutitajs visu grib pa leto

Atbildēt

Nekropole

28.11.2023. 04:17

Tāpat kā pērn, arī šogad Lietuvas miljardieru sarakstā ir aviācijas pakalpojumu grupas "Avia Solutions Group" valdes priekšsēdētājs Ģedimins Žiemelis, investīciju uzņēmuma "Willgrow" (iepriekš – "ME investicija") valdes priekšsēdētājs Mindaugs Raila un koncerna "Vilniaus prekyba" dibinātājs Nerijus Numa.

Holdingā "Vilniaus prekyba" ietilpst mazumtirdzniecības grupa "Maxima grupe", aptieku tīkls "Euroapotheca", būvniecības un mājas preču veikalu tīkls "Ermi Group", kā arī iepirkšanās un izklaides centru apsaimniekotājs "Akropolis Group".

Atbildēt

Veselais saprāts

28.11.2023. 04:05

Būvniecībā ir arī loģika. Ja dārzus sāks taisīt uz namu jumtiem, kur traktoriem braukāt, tad ne tādi brīnumi būs. Lai to novērstu mūsu neloģiskā sistēma katram šķūnītim prasīs 100 papīrus uzcelšanai un pēc 5 gadiem 50 papīrus nojaukšanai. Rezultātā ekonomika kļūst nekonkurētspējīga un visa valsts pilna ar nelikumīgām būvēm kur var sēdēt un tiesāties līdz bezgalībai. Draugi, saprātu vajag būvniecībā.

Atbildēt

Amnēzija

27.11.2023. 22:55

»

hm

Ja tu esi celtnieks, tev jāredz, ko tu būvē


Ja tu esi celtnieks, tad vari skatīties kur gribi, visas tās skrūves ir ķīnas mēsli, un ar tādiem draņķiem Latvijas tirgu ir pārpildījuši krievu okupantu tā saucamie biznesi.
Labi ka beidzot ir nobloķēta krievijas lopbarības graudu plūsma uz Latviju, vismaz maize sāk garšot pēc maizes.

Atbildēt

Pēc analoģijas

27.11.2023. 22:31

»

nu ja

Cilvēku bojāejā vainīgi paši bojāgājušie, jo signalizācija domāta apmeklētājiem, nevis kādam darbiniekam, lai tas sāktu visus dzīt ārā


Ūdens domāts uguns dzēšanai nevis ugunsdzēsējiem, tāpēc dzēšiet vien paši.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.11.2023. 21:48

Mēs dzīvojam riktīgā muļķu zemē. Salasās pāris kaktu eksperti, žurnāliste un viņi tagad TV tiešraidē lemj, kurš ir vainīgs kriminālnoziegumā un kāds sods viņam par to pienākas. Tā ir muļķu zeme pilnīga. To var lemt un sodu var piespriest tikai tiesa. Apbrīnojami, ka neviens to līdz šim šiem žurnālistiem un kaktu ekspertiem nav izskaidrojis.

Atbildēt

IM

27.11.2023. 21:14

Bet vispār! Būvinženieri cenšas noteikt tiesājamos un dalīt sodus, juristi izmeklē katastrofas būvniecībā? Nu ne tā kaut kā!
Varbūt ka katram vajag darīt savu?

Atbildēt

hm

27.11.2023. 21:00

»

NON

projektētājs, kas saskaņoja konstrukcijas sadalīšanu, būvniecības firma, kas ignorēja kopnes sertifikātu, būvuzraugs, kurš to akceptēja. Tā ir sistēma.kur viss notiek tempā un roka roku mazgā. Šoreiz smagi nepaveicās. Bet, cita starpā vai viena cilvēka dzīvība būtu mazāk svarīga? Teiksim, jūsu tuvinieka...


Likumā tiek piemērota atšķirīga atbildība, nogalinot vienu cilvēku vai nogalinot vairākus cilvēkus, vai radot miesas bojājumus ...
Bīstamība sabiedrībai.
Patiesībā, pierādot tēzi, ka roka roku mazgā, tā arī ilgojas pēc restotas saulītes izvērtēšanas.
Bet šai gadījumā traģēdija tika pārvērsta par indulgenču dalīšanu. Likums un tiesa tika piemirsti.

Atbildēt

tehn. termins

27.11.2023. 20:48

»

saplīšana?

Kas ir noturība


kad konstrukcija, savienojums vairs nepilda tam paredzēto funkciju....

Atbildēt

IM

27.11.2023. 20:48

Ha! Problēma jau ir tā ka par kopnes atkalsavienošanu nav neviena atbildīgā inženiera. Atbildību par neveiksmīgo kopņu atkalsavienošanu, vismaz cik es zinu, pamatoti neuzņemas neviens no tiesātajiem inženieriem, tai skaitā arī vienīgais pagaidām notiesātais inženieris. Un ko nu?

Atbildēt

NON

27.11.2023. 20:46

»

hm

Ja tu esi celtnieks, tev jāredz, ko tu būvē


projektētājs, kas saskaņoja konstrukcijas sadalīšanu, būvniecības firma, kas ignorēja kopnes sertifikātu, būvuzraugs, kurš to akceptēja. Tā ir sistēma.kur viss notiek tempā un roka roku mazgā. Šoreiz smagi nepaveicās. Bet, cita starpā vai viena cilvēka dzīvība būtu mazāk svarīga? Teiksim, jūsu tuvinieka?!

Atbildēt

hm

27.11.2023. 20:27

»

NON

bet, ja kopne nebūtu zaudējusi noturību, signalizācija būtu klusējusi un tirgošanās turpinātos. Konstrukcijas noturības zuduns ir pirmscēlonis. Ja ejam par jūsu ķēdi, tad "vainīgi" varētu būt arī cilvēki, kuri par lēnu skrēja ārā vai kā citādi


Ja tu esi celtnieks, tev jāredz, ko tu būvē.
Ja kopne gāžoties būtu sašķaidījusi pirkstu vienam strādniekam, bet šai gadījumā 54 dzīvības.
Ir atšķirība?

Atbildēt

NON

27.11.2023. 20:13

bet, ja kopne nebūtu zaudējusi noturību, signalizācija būtu klusējusi un tirgošanās turpinātos. Konstrukcijas noturības zuduns ir pirmscēlonis. Ja ejam par jūsu ķēdi, tad "vainīgi" varētu būt arī cilvēki, kuri par lēnu skrēja ārā vai kā citādi

Atbildēt

hm

27.11.2023. 20:12

Lasīju tiesas komentārā, ka tolaik neesot bijuši atbilstoši likumi, lai sauktu pie atbildības vainīgos.
Kaut kāds ārprāts!
Un ja šodien atkal tiks nogalināti 54 cilvēki, bet nebūs atbilstoša likuma?
Varbūt, ka Latvijā, ja nav atbilstoša likuma, var mierīgi slepkavot un slepkavot?

Atbildēt

hihihi

27.11.2023. 20:01

Drīzāk mahima uzpirks tiesnešus un panāks, ka vainīgais ir inženieris. Kāda jēga tērēt 1 miljardu, ja tiesnešiem pietiks ar dažiem miljoniem.

Atbildēt

....

27.11.2023. 19:27

Dombrovskis,Ušakovs,tālāk pēc teksta.

Atbildēt

Domātājs

27.11.2023. 18:36

Tikai īpašnieks nosaka, kādu būvnieku pakalpojumus pieņemt, lētāko, nedrošāko, jeb dārgāku, bet drošāku.
Nekvalitatīvā uguns dzēšanas signalizācija, tur pastāvīgi ieslēdzās un tā ir vienīgi sakritība, ne brīdinājums ēkas sabrukšanai. Visas Maksimas vajag likt nojaukt par īpašnieku līdzekļiem, jom ir bīstamas apmeklētājiem, darbiniekiem, garāmgājējiem!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...